• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
No tak to bych si teda povykládala s Mudr. :angry: ...nám teda kaše absolutně nepomáhala, snědla talíř kaše a pak stějně ještě chtěla prso :frowning2: ,a budila se úplně stejně :unamused:
19. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
no já přes den taky zkouším omezit, takže záleží jak sní snídani - teď jí zachutnal chleba - ale suchý a to sní tak krajíc a pak ještě jogurt. (předtím kojíme kolem 5-6hod) a když nechce jogurt musím dát prso. ted mi třeba tři dny nechtěla jíst vůbec ale ani prso moc nechtěla nevím co jí bylo. oběd, svačina většinou sní a pak kolem 18 prso pak kaše a před spaním prso. akorát my se kojíme tak, že si odkreje obě prsa a klečí u mě a to už se venku moc nedá takže se to snažím omezit :slight_smile:
kolik toho nikča sní přes den? miška snídaně to jsem psala, oběd tak tu velkou sklínku cca 190ml, svačina jogrut s frutapurou, frutapura a chleba nebo tak, a kaše asi 120-150ml. mi to přijde málo? ale víc nechce
19. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahojky holky ,dočtu vás později, dodám fotky z dneška, byli jsme na Modré a marně jsem hledala sekáček Adelí :frowning2:
murin, koupili jsme je od kamarádky, za kolik Ty jsi je viděla?
19. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
teda Mony já když to čtu,tak Mates jí teda míň jak Miška. My máme 5 jídel celkově za celý den i noc. Snídaně max 180ml mléka, svačina banán nebo nějaké ovoce a nebo activia jogurt, ale vždy jen tu jednu věc. Oběd mi teď nesní ani tu střední skleničku, to sní tak tu úplně malou. Sváča opět nějaký mix ovoce nebo zeleniny nebo chleba nebo rohlík se sýrem(tvrdým) nebo šunkou a rajče a pak před spaním už jen mléko a to opět max 180ml, ale většinou dá tak 150ml a někdy jen 100ml. Kaši už vůbec nedávám, odmítá. Mezi jídlem dám někdy křupky a nebo sušenky, to jen více méně, když někde jsme v terénu.
19. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
no já jsem kámošce říkala, aby Dr. vůbec neřešila, že nám kaše taky na spaní nepomáhala, že to bylo stejné jak kdybych dala mléko a ať ji ještě nedává. A že tak malé mimi nemá šanci vydržet celou noc bez jídla.
19. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
jé mur tak to jsi mě uklidnila já se bála, že jí málo :slight_smile: ale nějak nestíháme 5 jídel. kolem 15-16 má sváču a kolem 20 kaši tak jí mezitím nabídnu prso a před spaním si dává spíš pro formu v těch 21 :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
nové mají v A3 za 399kč. Kámoška mi je odložila, chtěla jsem je, ale Matesovi v nich plandala pata, tak jsem je nevzala. Má sandálky od sestřenky, tak chodí v nich a až mu budou malé, tka pořídím nové. Mám vybrané,ale stojí 874kč. Teď jsem kupovala tenisky, takže teď sandálky opravdu ne,možná za měsíc
19. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
My jsme byly taky vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zlobi, tak my jíme asi tak nějak stejně, ráno kojíme mezi 7-8, pak snídaně s náma většinou přikusuje pečivo, kolem 10hod ovoce, nebo jogurt, pak oběd, většinou teda vařím a sníme jak kdy, takovou střední misku, když tu skleničku tak tu sníme celou, kolem 15hod sváča, večeře mezi 18-19 hod jak kdy někdy chléb, kaše..., no a pak před spaním kojíme...jinak teda sem tam zobkáme nějaké dobrůtky, ovoce, sušenky atd..
19. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
holky já valím do postele. Zítra mám v plánu sportovní den, tak ať jsem fit:slight_smile: přeji dobrou noc a krásné sny. pa pa
19. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
holky fotky dodané, je tam pro vás i malá soutěž :wink:
19. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
no miška nějak dopoledne jídlo moc nemusí to vynechává tu sváču a má pozdnější snídani v 9-10h a pak až oběd. a neuzobkává nic. resp. ovoce chce jen ve stavu frutapura vůbec ne kousky max. ukusuje banán teda. a já taky víc vařím, ale to množství odhaduju že to je cca ta velká sklínka :slight_smile: dřív uzobávala ty křupky ale ted minimálně i ty, používáme je v autě když už nevíme co by aby vydržela, auto teď prostě nezvládá :frowning2:
Honzi pěkné fotečky. Adélka je šikula jak chodí. Jo a je to šneček :grinning:

tak už fakt pa
no já jdu ještě pracovat...
:frowning2:
19. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Dobrou holky, taky jdu hajat :slight_smile:
Honzi, moc pěkné fotečky :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
tak já jdu do sprchy a pak spát, pracovala jsem doteď. dobrou :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
doděláno a jdu nakutě...dobrou všem...
19. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz
poslední odcházím a první přicházím...dnes jen do 6hod jsme spali.
přeji dobré ránko všem :slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz
bre ranko..
honzi..je to v male ulicce mela jses zeptat tam ti nekdo poradi :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
ahojky holky!
Počasí u nás zatím nic moc je jakási mlha snad to bude později lepší.
Mějte všichni hezký den :wink:
20. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
dobré ráno,
tak tady svítí sluníčko,
chystáme se na plavání, jdeme v šátku naučili jsme se krásný úvaz na záda :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
my valíme do města na něco dobrého a pak pojedeme na kolo, mezitím práce, už jsem tady i uklidila...
nevadí, zajedeme tam příště Adélko...,
20. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
ok ok..ja ted budu na modre urco tyden tak muzes dofrcet na kole..ja si jdu dneska nebi zitra koupit cyklosedacku a tak pak muzeme spolem nekam juknout :grinning:
20. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
No to je bomba nápad, ještě musím ošmírovat kudy se tam jede...vím, že vede cyklostezka...vyjela bych kolem 12hod pobyla, mohla by jsi nás pak počkat někde a kus nás dojet...s námi jet...
Jdu makat, odpoledne už nic neudělám...byla jsem ve městě a přesně po roce jsem potkala holku z porodnice ,tak jsme šly splknout...
20. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
ahojte holky, my chrníme a já zrovna dlabu. Dopolko jsme byly s kámošku splknout u písku,aby si dítka pohrály spolu.

Honzi: PŘEJI ADÉLCE VŠE NEJ NEJ NEJ K JEJÍM PRVNÍM NAROZENINKÁM, HODNĚ ZDRAVÍČKA, ŠTĚSTÍČKA, POHODY, KRŮČKŮ,ÚSMĚV NA TVÁŘI A HLAVNĚ MILUJÍCÍ RODIČE.... :slight_smile: Mates posílá pusenu :grinning:
Cyklostezka u Modré, Velehradu.... je fajn, byla jsem tam několikrát

Mony: jaké bylo plavčo? potápěly jste se s Miškou?
20. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Honzi:taky všechno nejlepší Adélce k narozeninkám :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Moc děkuji holky...Adélce dám pusu od Matesa hned jak se probere... :wink:
20. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
není zač:slight_smile: hlavně pak pořádnou oslavu:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
V sobotu bude...dnes jsem byla nakoupit spoustu čepiček, frkačky a tak...dnes jen fotečka s malilinkatým dortíčkem...ale až večer...
zachvíli valíme na kolo, naobědváme se a jedeme pro tatínka a hurá na zahrádku a zahrádku :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
ahojte
tak jsme byli na plavání miška hrozně vysmátá spokojená hrozně jí to bavilo. i jsme se zanořovaly. už i maminky s dítkama, ale na to potřebuju brýle protože mám čočky, takže já ještě dneska ne. snad už bude miška v pořádku a budeme chodit, protože jí to moc bavilo.
musím jít makat budu večer
ahoj :slight_smile:
20. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás byla noc uplakaná,asi po té hexe :frowning2: .matýnek má nožičku trošku opuchlou a tak jsem po poradě s dr.šla koupit fenistil gel a uvidíme.teď se u nás spinká,připojil se i manžílek jen co se vrátil z práce :grinning: .nechceme lomozit,aby se matýnek vyspinkal :sweat_smile: .v úterý jdeme teda cvičit,tak jsem zvědavá,včera jsem potkala v poradně známou a říkala,že je to opravdu makačka :grinning: ,tak to je dobře :wink: .ráno jsem volala na oční a jdeme 3.6.,my máme pořád něco :frowning2: .snad to bude v pořádku.
teď jsem se dočetla,že už bych mohla matýnkovi dát bílý jogurt,tak to asi brzy zkusím.snad mu bude šmakovat.dnes papal obídek moc pěkně :dizzy_face: .
já jsem před chvilkou dožehlila,ale balkon mám opět plný prádla,to škaredé počasí mě zbrzdilo a teď budu žehlit do aleluja :frowning2: .ještě chci dnes převléknout postele,matýnkova už je hotová,neboť se mi totálně prokakal zrovna v postýlce :confused: .dnes už potřetí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ráno mi matýnek kopnul do misky s kašičkou,takže půlka byla na něm a v lehátku...no moje nervy a ještě jsme se chytli s mojím :angry: ...tak mám tak nabrnkané nervy z těch probděných nocí,že mě vytočí každá blbina :frowning2: .takže matýnka jsem dnes už třikrát převlékala a sotva jsem vyprala,už je koš zase do třetiny plný :stuck_out_tongue_closed_eyes: .to je život,no :sweat_smile: .do toho mám totálně záda v kelu,nemůžu otočit hlavu do prava :confounded: .příští pátek jsem objednaná na masáž,tak snad to pomůže :wink: .dřív to nejde,protože v pondělí musím zajet na gyndu a v úterý máme cvíčo,pak je zas manža v práci atd.atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
no nic :grinning: .
holky,fotečky všechny moc krásné :dizzy_face: .

honzi :slight_smile: ...adélce přejeme všechno nej,nej,nej ke krásným prvním narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

marky :slight_smile: ...kočárek je moc krásný a nikolce to v riflíkové náramně sluší,je to kočenka :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...prosím tě,koho má ta kámoška za dr. :confused: ...takové kraviny jí vykládat :angry: .

už musím valit,matýnek je vzhůru :grinning: ,tak papa,snad večír :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.