• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
holky,tak mě napadlo :dizzy_face: ,
co se sejít v otrokovicích v tom novém domově důchodců na baťově,tam je taky hernička a kavárna,kde obsluhují lidi z naděje,asi tak jako v té slunečnici ve zlíně :slight_smile: .tak co si dát srázek tam a obhlídnout to :wink: .a třeba to spojit s procházkou na štěrk nebo tak,když bude hezké počasí :dizzy_face: ?
20. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
ahojte holky, tak už jsem v pyžamku u tv a pc:slight_smile: My jsme měli odpoledne dobré. Jak se Mates vyspal tak pojedl, dnes měl poprvní termix, ale moc mu nejel. Mu prostě ochucené věci moc nejdou, on najradši bílý jogurt. Ale snědl ho. Ještě jsem mu nakrájela na kousky jahody, hrozny a nektarinku, tak i to ještětrošku snědl. Šli jsme na brusle, počasí bylo přímo nádherné, hodinu jsem jezdila i jsem vyfásla od jednoho chlapa kompliment, holt jsem byla jen v kraťáskách a nátělníčku:slight_smile: Hned jsem měla super náladu:slight_smile: pak jsme řádili na písku a dom jsem tahala Matesa násilím v 19.10h. Pak rychle sprcha, jídlo a hned chrněl:slight_smile:

Ined: já jsem pro. Už jsme se kdysi s Janistou bavily, že bychom tam mohly zajít. Takže záleží co na to ostatní. Pak bychom fakt mohly na ten Štěrk, labutě tam jsou pořád, jezdí tam teď jachty a je tam plno houpaček, skluzavek...
O prádle mi ani nemluv, dnes jsem vyžehlila 2koše a jak bylo krásně, tak hned 2pračky opět jsem pověsila ven a hned to uschlo, ale to jsem řekla, že dnes opravdu už ne.
jogurtík už mu můžeš dát. Kámoška má tu Dr. ve Zlíně, ale teda jméno nevím. Ona pokaždé jak z tama dojde tak moc nadšená není, že to je podle toho jakou náladu ta Dr. má.

Mony: to je super, že jste se potápěly a Mišce se to moc líbilo! Teda já jsem nevěděla, že nosíš čočky.
20. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
ahojte
mur bud ráda, že ti jí bílý jogurt. miška jedla asi týden bílý jogurt ale ksichtila se tak jí tam dávám trochu frutapury. zkoušely jsme zakysanou smetanu a nejede jí.
taky jsem navečer přemýšlela o bruslích, ale miška byla protivná a vytáhla si ze skříně šátek tak jsme šli na procházku v šátku. ted jsme si krásně hráy, koupila jsem jí polštářek s rákosníčkem a furt dělá hají na něm :slight_smile:
jahody jsem dnes zasadila na balkon tak pak taky budu dávat :slight_smile:
a jak taháš matese násilím zvenku já tahám mišku s řevem z plavča kde si hrála v tom domečku a skluzavkou. a včera s řevem z berušky
kompliment urči vždy potěší :slight_smile:
holky já fakt zatím spíš hernu já budu ráda když vůbec zvládneme cesty
jogurt v 9.mes se muže :slight_smile:
mur jdeš do yamahy?
honzi vše nejlepší adélce
20. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
jůůůů....děkujeme.
holky dodám fotky....
20. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
bílý jogurt Mates přímo miluje, to bych jich snědl klidně několik, holt activie má malý kelímek, ale teda dávám mu jen ten 1 a nebo bio jogurt, ten je o něco větší:slight_smile: ochucené jogurty taky sní, ale ne s takovou chutí a to dělá u toho vylomeniny. Smetanu jsem teda ale ještě nezkoušela ani čistý tvaroh. Dnes ten termix a nic moc.
Teď mají frutapury slevněné ve schleckerovi- nakoupila jsem si jich několik.
To ti ty jahody, ale letos asi plodit nebudou, nebo budou? Já jsem dávala kupované, ale sousedka mi dala pro něj už domácí ze zahrádky:slight_smile: a o vík. už jdeme na první třešně, Mates je má rád. Máme ještě z min.roku v mražáku,ale čerstvé je čerstvé.
Násilím ho drapnu, to dělá šílené scény na celé kolo, řve jak pardál, štípe a mě a snaží se dostat z mé náruče. V plavču to nedělá, to vždy po plavču rychle valím někam hned jak ho obleču, takže Mates nemá čas se ani rozkoukat.
Do yamahy jdu.
20. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Honzi pěkné fotečky. Malá je pěkně vykulená z dortíku. to jsem zvědavá jak bude kukat na velký:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
no jahody by měli začít plodit za cca měsíc a až do září říkala paní, tak uvidíme :slight_smile:
a i ty bio jí? ta aktivie je sladší, no holt miška se u něj ksichtí, ale už ho jedla ale ted zas ne, tak nevím, uvidíme.
já tam radši zůstávám se aklimatizovat, i když v tomhle počasí už to nebude potřeba :slight_smile: každopádně to máme od 11-12 takže pak obědvá tam tak se rozkouká
tak to bych mohjla do schleckru, miška chce kousky max banán, ale jinak jedině rozmixované potfůrka
20. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
jo i bio jí. Mě teda přijdou ty bílé všechny sladké a ta aktvia mi strašně chutná i malému. TO mi vžd ymamka říká, že jsem strašná, že mu nedopřeji. Ale tak on si pochutná na bílém. Samozřejmě mu kupuji i ty ochucené,ale dávám je málo.
No já pokaždé po tom plavču hned něco měla, tak jsem musela pospíchat, ještě ani jednou jsem tam neseděla. Já když jsem ve ZL, tak si vžd ydomluvím nějaké kámošky, vždy to spojuji, abych nemusela v jiné dny jezdit do ZL. A stejně mám blbý čas na jídlo jak skončíme, takže Mates tam nejí.
My zase kousky a nejlépe všechny rukama. Rozmixované moc nechce, to tam musím někdy přidávat sušenku nebo něco. Někdy do přesnídávky dávám na každou lžičku kuličku borůvky, aby mi to Mates snědl. Já sjem kousky začala dávat brzy a už od 10měs jedl pořádné kousky, vše jsem jen krájela, nic jsem nemixovala. Ajsem ráda, že to tak jí. Ty kousky tak nepadají z té lžičky když jí sám.
20. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
no to ti závidím, já jídlo také nemixuju, ale miška i rozpůlené těstoviny polyká ale nekouše a prostě moc kousky nechce..njn na to přijde časem :slight_smile:
my jsme hlavně když nebylo teplo aklimatizovali at nejde rozpálená ven, ale ted už je to fakt jedno úplně :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak to my koušeme o 106, těstoviny jí ale vklouznou do krčku asi samy...miluje zavařkové těstoviny, ty jí dělám často se zeleninkou a masem...prostě je do jídla zavařím a pojí misku...
no byla vykulená...10fotek a jen jedna použitelná a u 11fotky zdevastovala dortík že byla celá :unamused:
20. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
vy máte na to plavčo dobrý čas. My skončíme právě v 10.15h a to Mates jí před tím, tak jsem hned vždy šla. No v tomto horku se opravdu aklimatizovat nemusí. Taky ti přijde, že je tam zima v té šatně? já vždy klepu kosu:frowning2: Mates je tužilý, tomu to nevadí, ale někdy se taky otřepe. Ale máme tam jednu holčičku a ta drkotá zuby i ve vodě i v té šatně.
No nic valím do postele. Zítra se uvidíme v yamaze. Vyzvedneme vás:slight_smile:
doboru noc. pa
20. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
no miška taky drkotá zubama i ve vodě :slight_smile: ale v šatně je zima, ale to je v každé šatně u všech bazénu jak jde právě člověk rozpálený "ven"
tak dobrou :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
dobrou všem, jdu taky nakutě, ráno jdu sednout s kamarádkou do herničky s malou....
20. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem opet u mamky..musim umyt okna v celem dome a taky mam pracicku.nehtiky :dizzy_face:

honzi..tak cyklosedacku uz mam doma..bracha uz ju namontoval a testl..ja se s tou sedac.bojim jezdit..me to dela zle se bojim ze me spatne :confused:
tak pisni kdy vyjedem na kole :grinning:
adelince ..vse nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak valim do postele
20. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz
Adelko, pristi tyden klidne od čtvrtku kdykoliv. Zítra možná pojedeme s Jirkou na kolech na Modrou, dala bych vědět, kdyby ano...
Můj prvotní pocit byl stejný, ale přešel mě rychle, Adélce se tam moc líbí a kouká a už i přilbu si nechá, já kolo prostě miluji, jezdila jsem hooooooooodně...za léto i 1500km a to jsem chodila na brigádku....no jo, to byly zlaté časy a s Jirkou plánujeme v létě i vzít si kolo na chatu a trošku to tam projezdit...

přeji všem hezký den, my valíme zachviličku do herničky....
21. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
ahojte holky, už vyrážíme ven ještě si zablbnout než půjdeme zpívat. Počasí je nádherné, takže odpoledne opět brusle a ještě přidám i kolo.
Honzi a Adel: někdy se s vama na to kolo domluvím. Malý to zbožňuje:slight_smile:
Adel: neboj nespadne ti z tama. Jakou máš sedačku?

Mony: teda v UH bývalo v šatnách teploučko, ale opravdu,někdy tam bylo dokonce hodně vedro, což je teda lepší pro ty mimi, že je v klidu můžeš namazat a ne spěchat, že jim je zima... toto bylo v UH teda podstatně lepší. Tady je opravdu zima:frowning2: Mates je naštěstí otužilý mu to neva, ale mě teda jo. Ale voda v bazénu mi přijde teplá.

přeji pěkný den. pa
21. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

u nás noc poměrně dobrá,ale matýnek dostal večer panadol,neboť měl teplotu a tu nožičku má opuchlou pořád,tak ještě dnes budu mazat fenistilem a jestli to nesplaskne,tak zítra půjdeme k dr. :frowning2: .teď spinká,protože potfůrka vstával v 5.30 :angry: ,tak byl po osmé hin :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale čekám,že se za chvilinku vzbudí,dostane svačinku a jdeme ven :slight_smile: .mám nachystaný bílý jogurtík,tak uvidíme,jak se bude tvářit :sweat_smile: .chci mu ho zkusit dát raději bílý,čistý bez ovoce,byla bych ráda,kdyby mu tak zachutnal,no ale uvidíme.kdyžtak mu tam budu přidávat trošku frutapury anebo přesnídávky :wink: .chci se procházkou mrknout někde na 3/4 rifle nebo na nějaké pláťáčky,začínají být vedra a já nemám pomalu co na sebe :frowning2: .tak uvidíme :slight_smile: .
na kolo se hrozně moc těším,ale to až příští rok :grinning: .ale musím přiznat,že se taky budu určitě ze začátku bát :sweat_smile: .
tak,už je vzhůru,ořežproutek,tak pádím :slight_smile: .pěkný den,papa :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojky!
Míša má dnes vystoupení se školou,tak se těším.
Denčo:doufám,že se ta noha Matymu brzo spraví.
Dnes má být až třicet stupnů-to je teda hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojte holky, tak Mates už zalomil:slight_smile: po jeho spánku jsem jezdila na bruslích a potkala Peťu s Terezkou, už je to pěkná slečna:slight_smile: A je taky pro srazík tady v tom senioru. Takže je nás už víc:slight_smile: tak jen vybrat den, co? Zítra spolu půjdeme dopoledne na brusle, snad nám vyjde počasí.
Po bruslích jsem nechala Matese 20min proběhnout a jela jsem s ním ještě na kole. Teda dneska jsme měli sportovní den a Mates úžasný, vše se mu líbilo,ale teda na kole mi stahoval pořád kraťasy i plťky, tak jsem jela s jednou rukou na zadku, abych nejela s holým zadkem:slight_smile:

Ined: snad už je Matýnkovi líp a je bez teplotky. A co nožička? Chutnal jogurtík?

deli: jaké bylo vystoupení?

Mony: vypálila by jsi mi cd z yamahy? dám ti pak prašulky. Jo a používáš ty šatičky riflové laclové co jsem ti půjčila? Kámoška budou mít vítání občánků, tak bych jí je půjčila jestli jim nebudöu ještě větší. Nevím jaká je to velikost.
21. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky,
jen jsem přišla nakuknout a pozdravit vás :slight_smile: ...můj už sedí venku na zahradě s pivečkem, tak se chystám přisednout :sweat_smile: , zrovna jsem uspala Nikču, zadřímla cestou z Otrokovic, tak usnula až teď.
My jsme dnes celé odpoledne byly u švagrové, daly jsme prochajdu, pak si Nikča pohrála na hřišti u polikliniky, pak jsme daly ještě kafíčko, poplkaly a jely domů...správně znavení :sweat_smile:
Deli, neměla Míša vystoupení na besedě? zrovna když jsme jely kolem vycházelo z tama spousta lidí a dětí, tak mi připadalo, že tam něco bylo...Snad se vyvedlo :slight_smile:
Murin, Mates je Ďáblík na to kole :grinning: ...to je něco pro kolemjdoucí chlapi :sunglasses: :sweat_smile:
Ined, snad bude vše v pořádku, my teď máme od včerejška na nožičce od něčeho taky dva hnusné štípance :frowning2: , snad se to brzy zahojí.
Jo a dodatečně všechno nejlepší Adélce :dizzy_face: ....páni to uteklo :fearful: ,tak teda hooodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a ať je stále taková krásná spokojená a usměvavá holčička :dizzy_face:
Tááák já valím dát aspoň jedno pivko ven :wink:...než bude zima :slight_smile:
Prozatím Pa Pa...možná pak ještě dodám nějaké fotečky z dneška :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahojky!To vystoupení bylo na besedě a Míše se moc povedlo :slight_smile:
Ten srazík na tom senioru by mohl být fajn.Musíme vybrat ještě den :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahojky..
honzi..jj dej vedet..zitra snad odpolko nic nemam jen rano delame u mamky novou podlahu a pak jeste okna..ale mamka rikala ze pockaji :grinning:
dneska si vzal bracha maleho na kolo a ani si na me na vylete nevzpomel :confused:
tak vsem dobrou :pensive:
21. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Holky tak my už taky valíme na kutě, nějaké fotečky jsem tedy přidala :wink:
Adel, tak super, že se malému kolo zamlouvá :slight_smile: ...aspoň si tak trošku odpočineš.
Jo abych nezapoměla...Moni, všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátečku :dizzy_face: užijte si pohodový večer(i když už asi nejpíš chrníte :sweat_smile: , tak aspoň ten zítřejší den)
Dobrou noc všem :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 23:24  • Odpověz
dobré ránko holky...
venku to vypadá na déšt, a to jsme chtěli jet na kolo...Jirka má dnes narozeninky a vzal si dovolenou, tak bude s námi, veme malou ven a já budu uklízet....
přeji všem hezký den....
22. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz
ahojte holky, my už řádíme od 6h. Malý vstával v 5.30h ale 30min ještě polehával, ale pak už jen řádí a řádí. Už tak brzy ráno je u mě jak po výbuchu bomby:frowning2:

Mony: taky přeji dodatečně vše nej k svátku....jsem to úplně zasklila. No jo kalendář už pomalu ani nevím co je:frowning2:

Adeli: to je paráda, že se Petříkovi na kole líbí. To ho vždy někomu pichni a máš klid a nebo budete sportovat spolu:slight_smile:

Marky: pěkné fotečky. Nikča na průlezkách opravdu pěkně řádí. Ty botičky co má Nikča to jsou ty co jsi kupovala? máme skoro stejné:slight_smile:

Honzi: vše nej manžílkovi k narozeninám:slight_smile: užijte si dnešek.

Venku se to opravdu škaredí a to chci jít dopolko na brusle a snad i s Peťkou a Terezkou. A odpoledne jdu se spolupracovnicema někam posedět na zahrádku,a bych mohla vypustit čertíka:slight_smile: jinak budeme když tak u jedné doma, kdyby pršelo,ale doufám, že nebude.

SRAZÍK: je mi jedno den, akorát dopol.nemůžu út. a čt. ale jinak můžu kdykoliv.
22. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz
Taky Monči opožděně vše nej...k svátku. Tady už poprchá holky... :frowning2: manža měl jít s malou ven a takhle nevím...musím tady vše uklidit...bordel tu sice není, ale chtěla jsem vzít prach, ledničku, trošku i kumbál...
22. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak znova,se mi to smazalo :angry: .
noc jako vždy,budíček v 6.00 :sunglasses: .tatínka máme zase celý víkend v práci,tak musím vymyslet nějaký prográmek,ale to počasí teda... :frowning2: snad se to zlepší :sweat_smile: .včera jsme byli pod hruškou na pivečko,ale jen tak naotočku,takže žádné dlouhé vysedávání,ale musím přiznat,že mi mooc chutnalo :grinning: v tom vedru.
tak to je super,že ten senior se zamlouvá,jsem tam na to zvědavá :slight_smile: .já příští týden ale můžu jen středa a čtvrtek a asi spíš až odpolko,po obídku :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...vy jste sportovci,ale teda ten matýsek,to je fakt ďáblík :grinning: ,ale zase máš aspoň větrání :wink: .nožička matýnkovi nějak moc neodpuchla,má tam pořád takovou hrču :frowning2: ,ale je aspoň bez teplotky :slight_smile: .sestřička říkala,že to má z toho,že tu nožku zatnul,když ho očkovali :fearful: ,tak snad to zmizne.no ale jinak už je domlácený...na kolínkách modřinky,on už leze jako raketa :confused: ,pořád je u kočárku a šmatlá po kolech :angry: ,nebo v koupelně a zkoumá,nebo u pc a přitom všem všude otlouká hlavičku,no moje nervy,fakt :sweat_smile: .chtěla jsem se tě zeptat ohledně kočárku,v návodu píšou,že se s ním nemá jezdit na bruslích,zkoušela jsi to někdy?myslím ten sprint :wink: .nebo to píšou tak u každého :sweat_smile: ?já bych někdy šla s vámi taky zabruslit po baťově,teda pokud mě sebou vezmete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
a jogurtík moc nechutnal,matýnek dal tři lžičky a začal se xichtíkovat :sweat_smile: ,ale protože už zase bojkotuje mléko ve velkém :angry: ,tak mu ho budu dávat odpoledne s frutapurou a bude.zatím mi aspoň jí kaše,na snídani a k večeři,tak ten podíl mléčka má,ale i tak,je to boj,s klučinou ušatým :grinning: .

deli :slight_smile: ...to jsi se ani nepochlubila,že míša má mít vystoupení :sweat_smile: .budou fotečky?a co to bylo zač? :slight_smile:

tak holčinky přjeme všem co nejhezčí den a snad se nám to počasí umoudří :slight_smile: .
22. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
jak se máte dneska :slight_smile: My jsme včera byly v KM v nemocnici na ortopedii s nožičkama a dle názoru pana doktora, je Kája zdravá jak řepa :slight_smile: sice paní na rehablitaci se to moc nezdálo a doporučila mi ještě jednoho odborníka na děcké vady, ale ten je až ve Vyškově, ještě se poradím s naši paní doktorkou co ona na to.
Právě před chvilkou jsem si našla klíšťáka, tak musím večer prohlídnout děcka. Teda nevím z kama jsem si ho přivezla. Možná z KM z parku, po vyšetření jsem se šly s kamarádkou ještě projít do podzámky a sedly jsme si tam na chvilku na kafo. Taky jsme byli ve středu na výletě na Bunču a na Kostelanech, holky tam je to teď parádní, hezky to tam přes zimu zrekonstruovali :slight_smile: , mají nové hřiště v lesíku, akorát je ve svahu, tak se musí maloši hlídat, aby se někam nezkutáleli :grinning:
Jinak dneska je Filuta na výletku na Lešné ze školkou, tak doufám, že jim tam neprší.
Deny, Fil na ty zatrvrdliny taky hodně trpíval, po každém očkování jsme nafasovali Ibuprofen mast a museli jsem to doma rozmasírovávat, ono to totiž povoluje hrozně pozvolna a tu hrču míval hodně dlouho, tak se kdyžtak příště na ten Ibuprofen zeptej. Jinak musím pochválit vaši novou kárku, je fakt hezká :slight_smile: ...ono to asi do toho návodu píšou z důvodu, že nemá ruční brzdu, tak aby jsi se s ním někdě nevybourala, si myslím já :slight_smile:
Jani, Adélce posíláme dodatečné přáníčko k jejím prvním velkým narozeninkám :dizzy_face: ...přejem hlavně zdravíčko, ať je pořád takové sluníčko jako do teď :slight_smile: taky tobě k tvému blížícím svátku, vše nej...užijte si krásnou víkendovou oslavu :slight_smile:
Mony, taktéž posílám opožděné přání k svátku ...tobě taky hlavně to zdraví, že :slight_smile:
Jinak jak jsi se ptala na to Neziderské jezero, našla jsem ti odkaz k tomu místu, které jsem navštívili
http://www.moerbischamsee.at/de/index2.jsp?/de/d_kultur_und_festspiele/KUF_kultur_und_festspiele.jsp
...pohled na marinu v Morbish
http://www.tiscover.com/at/guide/54097at,de,SCH1/objectId,RGN120at,season,at1,selectedEntry,gallery/gallery.html
http://www.tiscover.com/at/guide/54097at,de,SCH1/objectId,RGN120at,imgNo,6,season,at1,selectedEntry,gallery/img.html
...divadlo na jezeře....to vydalo fakt úžasně
Jako já spíš miluju hory, ale tohle fakt stálo za to a je to jen 3hod cesty, u Břeclavi se najede na dálnici a ta tě zavede skoro až k jezeru...
Murin, ....u nás to po ráno není o moc lepší...bomba to je slabé slovo :sweat_smile: , u náš řádí rovnou tornádo :grinning: , v poslední době si oblíbila vyhazovaní botníků, pořád vytahuje moje křusky a chodí se mě do pokoje ukazovat ve všech různých modelech....nejraději má moje lodičky, v těch tu klápe skoro pořád :grinning:
Jo ještě ti znovu dávám odkaz na ten kinderpark, snad už to otevřeš
www.familypark.at
Marky, teda Nikča má moc šikovného bratránka, u nás to vypadá, že naši budou asi bez bratraců a sestřenic
:frowning2: , taky je moc šikovná na průlezkách :slight_smile:
Adel, ať ti jde práce od ruky, máš toho teda požehnaně...
Nic holky Kájoš se právě probudil a křičí na mě tato :grinning: tak jdem dát obídek....mějte si....snad se brzo uvidíme na sraze, mě sedí středa i čtv...
22. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojte holky, akorát dlabu u pc:slight_smile: Ráno tady chvíli sprchlo,ale hned jak přestalo jsem vyrazila na brusle. Jezdila jsem 45min, pak se ke mě Připojila Peťka s Terekou, tak jsme při formování těla splkly :grinning: Takže já jezdila v kuse 1,5h, teda jsem si pěkně mákla, kor po včerejšku. Klidně bych jezdila dýl, ale Mates najednou vytuhl s čelem na madle, tak jsem ho probrala a valila jsem dom.
Peťce je srazík jedno, ale středa taky asi bude vyhovovat, protože to jsme se předběžně domluvily opět na brusle. Terezka ve vozíku maximálně spokojená:slight_smile:

Ined: to píšou u každého kočárku, že se s ním nesmí na brusle. A Peťa mi říkala, že je to psané i u toho vozíku za kolo, že in-line brusle ne. Takže v pohodě s ním vyraž. Já jsem s ním teda na bruslích ještě nebyla. Vesměs ho mám v autě, když někam jedu, neboť je skladnější jak golfky do mého kufru. Je sjem ho zkusila na ulici, jela jsem s ním kousek a šlo to v pohodě.

Janista: díky za odkaz. Teda vy jen rajzujete, tak to má být. V Kostelanech je to moc pěkné, mám tam v plánu zajet na kole. Včera jsem jela přes Kvasice,tak jsem si na tebe vzpomněla. bychom se někdy mohly domluvit a dojela bych za vama na kole. Omrkla bych váš baráček:slight_smile:
Teda Kája bude pěkná parádnice:slight_smile: to u nás rozhazuje naštěstí jen svoje boty, k našim velkým se nedostane:slight_smile:

takže holky srazík teda středa v Otr. u Spoláku? v kolik, ve 13h nebo až se dítka vyspí?
22. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jani, my tam byli v úterý, ty fotky máme z tama, jak je u Adelinky ten šneček, je to tam krásně zrekonstruuované-...kámen a dřevo chceme taky použít na náš domeček...
já to tam mám moc ráda, na Brdu už jsme byli s Jirkou taky, to jsem byla těhotná a bylo tam bahna...

Jinak všem hezký den, my pojedeme na kolo, já chci na MODROU, uvidím co Jirka, zda tam dojede :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.