• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
tak jsem domluvená s marky že jí pak napíšu že jí to nevadí
8. led 2009 v 11:40  • Odpověz
Honza mi říkal, že doveze Fildu ze školky, tak doufám, že ho tam nenechá dlouho trčet, chodívájí spát kolem 11:45 a on tam nemá ani pyžámko, až dojedou se naobědváme, pak ještě hodit taťku na dílnu, takže posunout tak na 13:30-14:00 nebo tam klidně už buďte, my dorazíme později a pak půjdem do toho Tesca
8. led 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
no já tam určo budu po 13.30 písnu až se miška vzbudí pak ji musím nakrmit a pře půl hodinky cesta takže dám vědět dostatečně dopředu :slight_smile: akortá ted přemýšlím o kočáru at si taky můžu kdyžtak něco zkusit...:slight_smile:
8. led 2009 v 11:43  • Odpověz
V pohodě, však se tam postupně všechny snad sejdeme :slight_smile:
8. led 2009 v 11:45  • Odpověz
tak holky teda v kolik?
8. led 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
no pokud se do 13 vzbudíme a nakrmíme tk tam budu v 13.40 na zastávce...
8. led 2009 v 11:55  • Odpověz
tak si dejme sraz před 14h u lékárny, co?
8. led 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
jake lekarny? :slight_smile: neznam....:slight_smile:
8. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
a kino víš kde je? že bychom se sešly u kina.
8. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
neznam vubec, jednou jsem tam byla autem v tom mc, ani nevim jestli to trefim :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
kino je kousíček za křižovatkou směrem do centra. Je na pravé straně. Ty pojedeš autem nebo busem?
8. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
busem...i kdyz kdyby se probudila moc pozde tak bych asi zkusila auto..
busem stanice malenovice sidliste a prejdu a....kam dál?
8. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
aha, já že vysedneš na křižovatce. Ze sídliště ti to neumím popsat, ale je to tam asi blíž jak od křižovatky. Já to tam pořádně taky neznám. Já trefím od křižovatky, doufám. byla jsem tam jednou a to s kámoškou. Marky jsi napsala, že se přesouvá čas? Já jdu ještě před tím ke kámošce, takže pomalu už malého oblékám.
8. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
no nic já už půjdu, snad se někde sejdeme, když tak cinknu.
8. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
jojo s marky jsem mluvila písnu jí až pojedu písnu i tobě sms...ale kolem té 14 to vidím...
8. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
tak my jsme vzhůru
8. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
Mony, malé začala téct zase rýma, tak jestli nechceš, abych jsme šli nevadí nebo se budem držet stranou Mišky, ale nachlazená není, to vždycky když dojdem do tepla, tak teče.
8. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
v pohodě, nepustíme je k sobě :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
My tak za půl hoďky vyrážíme, my vás tam někde najdeme :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
jojo my se nakrmíme a oblečeme a dorazíme asi se potkáme nějak tam...:slight_smile:
8. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky, tak je vidět, kdo měl dneska nejblíž srazík :slight_smile: Holky jsou nejpíš ještě někde na cestě.
Bylo to fajn, konečně jako každý srazík a tentokrát jsme měly herničku jen pro sebe, takže jsme pokecaly, děti se pořádně vyřádily, bylo to super :slight_smile:
Mě Nikča normálně ještě chrní, dala jsem ji s kočárem jen na chodbu, venku už je teda pořádný mráz :confounded: a na chodbě si vychrupuje.
Holky, už se těším na foto, já jsem dnes nefotila, ale ostatní jo, tak bude určitě na co koukat :wink:
Honzi, pročetla jsem co dneska zažila Adelí, chudinka malá :cry: ...snad už to ráno zapoměla, je to fakt blbé čím vším musí ty naše prdelky ještě projít :frowning2:
8. led 2009 v 17:39  • Odpověz
A konečně jsem taky poznala Murin(teda Martinu) a Matýska :slight_smile: ...bezvadná mamča s pořádným čertíkem, myslím, že mezi nás skvěle oba zapadnou :grinning:
8. led 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
ahojte,
tak jsme doma, miška usnula hned ještě v MC, ale jak jsme vešli do Tesca tak se vzbudila a cesta domů pak byla nuda maminko, nuda :slight_smile: Murin tak koupila krásný kompletek pro Terezku a já jen velké kremrole pro sebe :slight_smile:
teď jsem mišce dala ovoce, které jsem s sebou zapomněla a hraje si chvilku sama tak jdu poklidit rychle. Pak stáhnu fotky a přidám a pošlu
srazík byl mooc fajn, konečně jsme se viděli, dšti vypadaly spokojeně taky :slight_smile: ale zima je tam neskutečná!
8. led 2009 v 19:11  • Odpověz
Holky, mrzí mě, že jsem nemohla být s vámi :frowning2:
8. led 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
honzi a kdy budete vědět nějaké výsledky?
8. led 2009 v 19:41  • Odpověz
ve středu až...zblázním se do té doby...
8. led 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojky,
tak dnes kontrola v poradně. Terezka má 4260g a 56cm. Byly jsme pochválený. Jen žloutenka pořád přetrvává. Klesá, ale pomalu:frowning2: Půjdeme také na další odběr krve a i moč. Je zima, šero, tak se to vstřebává pomaleji:frowning2:

munrin: Gratulace, tak další Terezka a také má stejnou váhu a míry, jak naše:slight_smile:
honzi: to jsi dnes Adélka užila:frowning2: Také bych jí to nenechala brat z hlavičky. Snad, už to bylo naposledy a nebude muset jít vícekrát.
zlobi: ty se také teď moc nevyspíš:frowning2: Přeji vám, ať se to brzo zlepší.

Těším se na fotečky srazíkové:slight_smile:
8. led 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
honzi tak do středy přísná dieta a pak ti snad řeknou na co je alergická a pak se tomu budete vyhýbat, já vím, že je to nepříjemné jsme oba s radkem alergici, ale zkus si říkat, že můžou být i horší věci, že tohle budete moct ovlivňovat...
peti a jak vy jaká je terka? jinak ty tvé stránky foto se mi moc líbí zkusím jí zavolat :slight_smile:
8. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
zlobi: to jsem nepochopila? jak vy jaká terka?
8. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
jsem už asi přetažená:slight_smile:
8. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.