• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Honzi: ať se kolo vydaří. Sice se pomalu zase zatahuje, ale snad pršet nebude. Já se chystám posedět s kámoškou někde na Trávníkách na zahrádce až se Mates vzbudí. Po dlouhé době si dám nějaký alko drink:slight_smile:

holky chtěla jsem se zeptat ohledně toho očkování po 15měs.Spalničky.... Kdo už ho máte a ptala se vás MUDr. jaké to očkování chcete? Marky ty jsi psala že chcete priorix a to se tě Dr. ptala co chceš nebo jsi si řekla sama a jak dlouho dopředu. Já mám jít ve středu a mě se Dr. neptala jaké očkování chci. Radši si připlatím, řeším jestli tam zavolat nebo ne. Četla jsem si teď v diskuzi o tom, že je i Priorix tetra, ale ten je drahý a obsahuje i neštovice, ale musí se dát 2 dávky.No já sice chci,a by Mates neštovice prodělal, protože je to lepší. Ale tak nevím.
Deli: vy jste nechali očkovat Lukynka čím?
22. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky!
Mur:Lukynek má akorát ty povinné očkování jako hexu atd.Jinak jsme ho nenechávali očkovat.
Denčo:to vystoupení měla Míša se školou.A fotky nemáme protože nemáme foták.
22. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak matýnek konečně zdá se usnul,tak dám chvilku pohov :sweat_smile: .venku se to jaksi škaredí :angry: ...to se už asi ven nedostaneme :frowning2: .matýnek jak už leze rychle jako šíp zjistil,že když mi začne chytat nohu,tak že ho vezmu na ruce a potfůrka mi to pořád dělá :angry: :grinning: ,je jako ocásek,kam jdu já,už se prdélkuje za mnou :dizzy_face: .dopolko jsme byli venku,skoro dvě hodinky,tak se pěkně prospinkal a vyvětral a pak zblajzl plnou misku brokolice s půlkou žloutku :confused: :dizzy_face: ,1,5 h. řádil a teď doufám bude aspoň dvě hodinky chrupkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .

jani :slight_smile: ...ježiš,rozmasírovávat :confused: ???to by ho přece bolelo,ne :frowning2: ?já mu to pořád mažu tím fenistilem,jinak mám doma akorát voltaren a to asi nic.no uvidíme,kdyžtak budu muset zajít v pondělí k dr.ať se na to mrkne :fearful: .

deli :slight_smile: ...spalničky musíte určitě mít naočkované,ty jsou taky povinné :wink: .aha,tak to je škoda s těma fotkama,tak příště :dizzy_face: .říkal kuba,že vás dnes s tvojím viděl u nás v hospodě :slight_smile: ,má dovču?to je fajn,taky musí spočnout a být s rodinkou :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...aha,tak to ty brusle musím brzy vyzkoušet :grinning: .akorát budu raději jezdit hodně pomalu ať někam nevletím pod auto :confused: .posezení si pěkně užijte :dizzy_face: ,jestli nebude pršet,tak se taky stavíme za mojím do práce a dám si aspoň malého pivníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .a neštovice myslím je fkt lepší prodělat,čím tarší b to měl,tím hůř se to podle mého snáší :frowning2: .od švagrové malá to měla už jako miminečko a bylo to myslím na jednu stranu lepší,neškrábala se a vůbec to snášela tak nějak líp.
srázek ve středu beru,i ten čas by vyhovoval :grinning: .já vyjdu s matýnkem hned po obídku ať se pěkně cestou prospinká a bude :dizzy_face: .
22. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
no tak malý spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani neříkám co zas provedl prala jsem a on mi zas tu hadici ztáhl dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak říkám dnes je den blbec dala jsem ho do postýlky a by jsem mohla utřít celou koupelnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: přijdu a on se poblinkal :frowning2: jsem zas musela uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak že dnes den blb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky, tak zas po dlouhé době jsem tady:slight_smile:
murin: brusle byly super, Mates kouzelný, jak vytuhl:slight_smile: Teď jsem si uvědomila s tou středou dopoledne nemohu na brusle, jsme na plavání. Srazík ve 13hod stíhám. Tak na brusle půjdem někdy odpoledne. Dopo až čtvrtek mohu. Jsem hlava děravá, zapomněla jsem na to plavčo.

janista: vy si pěkně užíváte, na Bunči už jsem také letos byla, opravdu to krásně opravili. Pozor na ty klíšťata, jak píšeš:slight_smile:

ined: Určitě s nama musíš někdy vyrazit na brusle. Terka měla po posledním očkování měsíc tu hrču. Už je to v poho.

honzi: Adélce vše nej nej:slight_smile:

Terka je teď zachlazená, má rýmu a chycené průdušky:frowning2: Tak teď sirupkujeme. V pondělí jdem na dětskou chirurgii, objevila se jí hrčka na hlavě:frowning2: Teda je tam od narození, ale zvětšuje se. Tak zas mám strach, co to bude:frowning2: Koupili jsme vozíka za kolo i na ty brusle, je opravdu super, Terka ani nemrká, jak je spokojená:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
ahojky holky,

doufám, že si pamatujete na monrougemerise....poslala mi ted SMS...

"tak jsem na světě! Jmenuji se Mariella vážím 3130g a měřím 47cm, naroidla jsem se do vody v 15:17hod. Jsem hrozně krásná!"
22. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
No co se týče srazíku v tu středu by jsem mohla ale až v 14:00 nebo nějak tak jestli by to šlo a jestli by jste chtěli v 13:00 tak by jsme tam přišli samy :slight_smile: mně je to jedno...

jj taky se někdy přidám na brusle jesli mohu :slight_smile: :grinning:
22. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
ahojte
peti ahoj, terky je mi líto, snad bude brzy v pořádku. a ta boule snad nic nebude ale lepší je to ohlídat
mur a peti - to jste si hezky zabruslili
peti koukám, že spokojenost s vozíkem :slight_smile:
monrou že gratuluji :slight_smile:
deli to se teda zadařilo, my máme taky divný den, miška vstávala v 6 takže byla protifná do těch 10 než šla spát, takže má dnes dva spánky.
tak jsem dnes byla na první lekci squashe. teda trenér fajn, ale můj zadek a stehna - se nehnu. takže kdo chce zpevnit stehna a zadek hybaj na squash. je to fakt makačka :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
ahojky zlobi: no jo prostě tyto dny miluji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
peti :at se uzdravíte :frowning2: určitě budete zachvíli zdraví no rýma je otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: my máme zas ty kapky Libenar :slight_smile:

zlobi:to já sguahe ne spíš ty brusle :slight_smile:

honzi:já sice neznám monrougemerise :slight_smile: ale přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
teda holky mám den blb, teda jen odpoledne. Píšu tu mega dlouhou zprávu a mě to vyhodí z celého koňa. Naposr...
odpoledne jsem měla srazík s kámoškama na sýpce u pizzy a pivečka:slight_smile: Malý se tam vyřádil a my pokecaly. Kámoška mi oznámila, že je ve 14t, tak jsem měla radost. Ale teda vyhnalo nás úplné černo, tak jsme se posbíraly a vyrazily k domovu. Já než jsem dojela busem, tak začalo pršet. Öd zastávky jsem utíkala s kočárem v žabkách-docela obtížné kor po takových sportovních výkonec co předvádím na bruslích a kole. Byla jsem jak vodník.
Pak nechám Matese vyluftovat bez pleny a píšu na icq s kámoškou a najednou puch. Se otočím a Mates pokadil koberec a ještě to rozšlapal :frowning2: Já myslela, že mě omyjou :angry: :angry: teď už chrní a já jdu čistit koberec :angry: ¨

deli: vidím, že jsi taky dnes málem odstřelila dítko na Mars:slight_smile:

Honzi: taky gratuluji monrou. Teda netradiční jméno

Mony: to je super, že se squash vydařil. ALe já teda brusle, protože ot má taky účinek když je to pravidelně. Vše co člověk dělá je dobré ale musí to být pravidelně. A momentálně prašulky opravdu chybí a brusle jsou zdrama:slight_smile:Na cyklo platit nemusím. A když by squash tak by to chtělo trenéra jak máš ty, jinak je to na nic, když to člověk ještě nehrál. Ale zkusit bych to někdy chtěla.

Peti: v pohodě, domluvíme se na jindy. jezdím denně. Klidně se může přidat kdokoliv.
22. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky,
teda jak to tak čtu, tak dneska děti zase perlí, co? :grinning:
Murin, tenisky jsem nekupovala nové, mám je po ségře :slight_smile: ...a k tomu očkování, tak nám o tom říkala Dr., že je si můžeme vybrát, mám doma k tomu i letáčky, ale tak teď prý ty vakcíny zase nejsou tak nevím :unamused: ani ty nehrazené prý nemají, my budeme dávat proorix za 480,-Kč, ten priorix tetra je za 1800,- a to se pak ještě přeočkovává jedenkrát a jsou tam navíc ty neštovice.
Zlobi, tak super posilovna :slight_smile:
Peti, těšíme se na vás na srazíku :slight_smile: , hlavně ať je Terka brzy zase fit :slight_smile:
Monrou, moc gratuluji k krásné holčičce :dizzy_face: ...hlavně ať jste všichni zdraví :dizzy_face: Amélka musí mí velkou radost ze sestřičky :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak matýnek už konečně také spinká :pensive: ,byl nějak přetažený,skoro mi usnul po večeři,ale pak se probral a už ne a ne zabrat :sweat_smile: .chtěla jsem jít s matýnkem o víkendu plavčit do nekky,ale mají volno jen na 9.00 a to je pro nás moc brzo :frowning2: ,to bych nestíhala,ale pojedeme příští víkend :dizzy_face: ,jsme zapsaní všichni tři.zítra je v halenkovicích z pohádky do pohádky,ale švagrové přijela sestřenka,takže se všichni do auta nevlezeme,tak budeme dřepět doma :frowning2: a navíc to letos prý nebude ani v otrokovicích,jako každý rok,neboť prý sluníčko nemá peníze :confounded: .a to jsem si říkala,že bych to s matýnkem absolvovala,že bych si pořídila klokanku a šli bychom :dizzy_face: ,tak škoda no :frowning2: .

moni :slight_smile: ...tak to je super,že jsi si tak dala do těla :slight_smile: .určitě je to super,ale jak píše mur :slight_smile: ,chtělo by to trenéra a u mě hlavně mít kdy tam jít :sweat_smile: .já musím vyzkoušet aspoň s matýnkem to bruslení,jestli se mu to bude líbit a jestli ano,budu šťastná i za to :dizzy_face: a příští rok to kolo,to už se fakt těším.

peti :slight_smile: ...jejda,chuderka terinka,tak přejeme brzké uzdravení a moc se na vás ve středu těšíme :dizzy_face: .a s tou hrčkou držíme palečky :frowning2: ,určitě to nebude nic vážného :dizzy_face: .
a prosím tě ten vozík :sweat_smile: ...no za kolem jsem to viděla,to chápu,ale s tím se dá i bruslit :confused: ???jsem nějaká asi zaostalá :grinning: ,nějak si to nedokážu představit.

mur :slight_smile: ...no teda,ten matýsek ti taky dává zabrat,zašlapaný kulich :confused: :grinning: ,jejda.já jsem za bouřky zrovna koupala,takže my jsme o ničem skoro nevěděli,jen jsem pro jistotu sundala z balkonu závěsné květináče,aby nám neuletěly,ale černo teda bylo pěkné :confused: .

deli :slight_smile: ...teda ten lukinek zase vyvádí :angry: :grinning: ,asi aby ses nenudila :sweat_smile: .mě dnes matýnek pro změnu vyházel všechny sáčky a utěrky :angry: ,už mi to taky začíná :grinning: .

honzi :slight_smile: ...neznám,pochopitelně :wink: ,nicméně přeji holčičce jen jen to nejlepší a hlavně hodně hodně zdravíčka,princezně malinkaté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mamince samozřejmě také :dizzy_face: .každopádně mariella je pěkné jméno,slyším to prvně a líbí se mi :slight_smile: .
22. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahoj Marky, mě se právě Dr. neptala co chci. ALe ona nějakou vakcínu má, protože nám ji měla pichnout v úterý, ale to jsem kvůli kašli přesunula na středu. Takže ve středu jdeme. Právě nevím jestli zavolat, že chci tu priorix.
22. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ined: to mě teda mrzí, že z pohádky do pohádky tady nebude. Chtěla jsem s Matesem jít. Já co by malá jsem chodívala pravidelně a vždy si dávala oblíbené Honzíkovy buchty:slight_smile: kdyby jen čern, ale ten déšť byl pořádný a já zrovna v tom nejhorším musela běžet dom:frowning2:
22. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Murin, myslím, že to vyjde asi nastejno ty vakcíny..uvidíš, třeba ti nabídne ve středu i tu druhou.
My jsme taky jedenkrát byly na těch Halenkovicích a opravdu bezva, děckám se to moc líbilo :slight_smile: ...tento víkend se tam ale nedostaneme, ještě zítra máme takovou větší brigádu, takže pojedeme s obídkem na barák.. :unamused:
22. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
My jsme dneska teda naštěstí teda nezmokly, ale moc nechybělo, z venku jsme se vracely po šesté a to se teprve začalo zatahovat :slight_smile: ...do deseti minut, co jsme přijely začalo pršet, takže o fous :wink:
22. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
mur :slight_smile: ...mě to taky štve :frowning2: ,také jsme chodívali a byla to sranda :slight_smile: .no škoda,ještě musím švagrovou vyzpovídat,říkala mi to tchýně,že se spolu o tom bavily.ten déšť jsem ani neviděla,ale musela to být pořádná smršť :confused: ,protože balkon byl totálně plný vody,hlavně,že jsem ho odpoledne uklízela :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .chuderko,tak tě to tak chytlo :sweat_smile: .
no a to jsem chtěla :slight_smile: ...matýnek měl na svačinku jogurt s hruškovou přesnídávkou a jak baštil,pane jo :grinning: .budu ještě zkoušet nabízet čistý,ale nevím nevím :sweat_smile: ,ty obličejíky co u toho dělá,to stojí za to :grinning: .

marky :slight_smile: ...to jsou teda palby za to očkování :confused: .my máme další poradnu až 7.7.,to dostane matýnek třetí hexu a pak bych chtěla ten prevenar nebo synflorix,taky peněz jako šlupek,no ale nedá se,jak jde o zdraví dětiček,nic není drahé :sweat_smile: :wink: .ale pěkně na tom rýžujou,darebáci :angry: .

tak holčinky,jdu dát spršku a hurá na kutě :pensive: ,bůhví co na mě matýnek opět chystá :frowning2: ,už teď tam jaksi pomlaskává :confused: :sweat_smile: .tak pěkný večer a krásný víkend :dizzy_face: ,papa
22. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jj, Ined, přesně jak píšeš ...za všechno se platí, neuděláš nic :frowning2:
Dobrou i vám :slight_smile: ...a užijte si víkendík a třeba vám vyjdou i ty Halenkovice :wink:
22. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
ined: byla to opravdu pěkná smršť a nejvíc mě nasr... že do 15min co jsem došla dom přesalo pršet. Pak posr.koberec, akt úžas:frowning2:
teda super, že Matýnek papá jogurtík aspoň tak. TO mu můžeš rovnou zkusit koupit ochucený, to vyjde nastejno. Ale třeba mu bílý nakonec zachutná. U nás je to zase obráceně, ochucené eee, ale bílé největší mňamka. Dneska jsem zkoušel pribináčka vanilkového. Teda 4lžičky a hotovo, totální scény. Tak jsem dala bílou activii a dožadoval se nášupu, ale měl smůlu. U nás ochucené fakt ne a tvarohové věci opravdu Matesovi nejdou. Ještě zkusím prostě holý tvaroh jestli si pošmákne:slight_smile:

jj. palby jsou za všechny věci pro děti:frowning2: tak se rýžuje:frowning2:
No uvidím co mu nakonec Dr. pichne v tu středu.

taky valím na kutě. Ty sportovní výkony jsou fakt náročné a ještě k tomu dnes Mates vstával velmi brzy a už nespal. Tak to jdu dohnat, kdyby náhodou dnes bylo repete.
Přeji všem dobrou noc a krásné sny.
Marky vám dobrou brigádu na baráčku a jinak pěkný víkend všem. pa pa
22. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Já už taky půjdu na kutě, ještě jsem si něco předvařovala na zítra, ať toho pak nemám moc :slight_smile: ...Mějte se krásně a užijte si všichni pěkný víkend, počasí nám snad vyjde :dizzy_face:
Dobrou noc :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
dobré ránko,

noc se docela dala :rolling_eyes: ,akorát sousedi nad námi si dělali večer rockový koncert,jsem myslela,že je zabiju :angry:.jina to docela šlo.ale budíček v 5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v 8 už byl matýnek protifka až hrůza a očka jako po flámu :sweat_smile: ,tak jak odešel tatínek do práce,hned dostal čajík a usnul jako špalek :dizzy_face: .aspoň můžu posnídat :wink: .

mur :slight_smile: ...no já s těmi jogurty totiž vůbec nevím :confused: ,ty ochucené jsou plné éček a názory se na ně hrozně liší :fearful: tak jsem zatím nakoupila holandia bílé,ty jsou pý vhodné a budu to míchat s přesnídávkou a frutapurou.hlavně že to matýnkovi šmakuje a já mu tam dávám jen trošku,aby to nebylo moc sladké,tak třeba ještě ten bílý zachutná :slight_smile: .myslím,že matýskovi se asi opravdu zavděčíš spíš čistým tvarohem,ikdyž teda pribináčka snad mají rádi všechny dítka :sweat_smile: ,možná to chce čas,aby si zvykl na novou chuť :wink: .
no jinak já s tvarohem počkám až po roce a pribináčka bych nejraději nedávala vůbec :sweat_smile: ,ale tak uvidíme,určitě se ale budu snažit dávat takové věci s mírou,je to plné tuku a cukru :wink: ,takže když už,tak jednou týdně max.by to mohlo stačit,je stejně plno různých jiných dobrých věcí :dizzy_face: .
s tím deštěm to fakt nase... :angry: ,taky na to mám štěstí :sweat_smile: .

marky :slight_smile: ...tak ať vám brigáda pěkně uteče a už máte svatý pokoj :grinning: .

holčinky,tak všem pěknou sobotu :dizzy_face: ,papa
jo a ta středa teda platí na 13 h,u senioru :dizzy_face: ?
23. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
ahojte holky,
na srazík jsem se vyjádřila akorát já, Peťka a ještě Janista. Nikdo jiný nejde? jo vlastně Deli psala, že dojde později když tak. No tak uděláme menší srazík:slight_smile:
My dnes odpoledne jedeme na kole a pak se stavíme na třešně na zahradu. Už se těším:slight_smile:

Ined: no Mates je asi vyjímka mu ten pribiňák nechutná. No právě hledím, protože všichni říkají jak to děckám chutná... no nám ne. Nevadí. Ale dnes jsem koupila holý tvaroh, tak ho zítra zkusím. Já teda ochucené jogurty dávám, ale tak 2x týdně, protože si na nich nepochutná. Bílý je prostě bílý:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
mur :slight_smile: ...tak uvidíme,třeba se ještě někdo přidá :wink: .peťku jsem dnes potkala v obchodě :slight_smile: .ty jo,třešně už jsou?to musíme taky někam zajít,třešně miluju :dizzy_face: .myslíš,že bych mohla zkusit dát třešně matýnkovi do jogurtu,rozmixované :sweat_smile: ?a ty ochucené jogurty kupuješ jaké?já pořád doufám,že ten jogurt by mohl matýnkovi pomoct i na to časté bolení bříška :sweat_smile: .a nejedl by matýsek třeba ty ochucené tvarohy activia a pod.? :dizzy_face:,ono to chce asi vyzkoušet :wink:.

tak,matýnek spinká :pensive: a já se jdu mrknout do angl.sekáčku na nějaké větší oblečení pro bobka,on roste jako z vody a žádné větší zásoby už nemám,tak na tom chci zapracovat zavčasu a hlavně postupně
:sweat_smile: .pak jedeme do tesca,potřebuji do lékárny a dnes už jsme v otr. nestihli,malý spinkal do 10.30 a tam je jen do 11.h,tak tam sjedeme a možná mrknu do toho taka,ještě jsem tam nebyla,ale asi spíš podle matýnka,jakou bude mít náladičku :dizzy_face: .
23. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem dala Matesa spát, snad vytuhne hned, ale zatím je klid. Akorát teda tady jsou Tři sestry na Štěrku, takže docela hlučno. Mě to neva já si aspoň zadara poslechnu, ale nevím co Mates a jeho spánek . Zavřela jsem mu sice okno, ale jde to slyšet i tak.
Třešně byly mňam, ale ještě to chce ten týden a budou všechny slaďoučké...

Ined: já si myslím, že by jsi třešně dát mohla, nejsou alergenní. Možná se z nich maximálně pokadí, ale to kadí stejně. Já dávám jogurty activie a sem tam bio jogurt. na activii nedám dopustit i já jsem s ní max spokojená. A musím říct, že Matesovo zažívání je opravdu super. Ještě sem tam koupím dobrou mámu, ale ta mi teda nejede. Ty ochucené tvarohy dávám od activie a teda sní docela ten borůvkový, ale jinak o ničem, to jsou třeba 4lžičky a hotovo. Bych tak potřebovala tvarohovou activii neochucenou, ale to nikde není:frowning2: tak zkusím ten holý tvaroh třeba rozmíchat s troškou smetany, aby to nebylo tak hutné.
CO jsi pokoupila?
23. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
ahojte
tak jsem dočetla a už jsem půlku zapomněla co jsem chtěla reagovat :slight_smile:
z pohádky do pohádky zní fajn, škoda že jsme to prpásli. byli jsme dnes v rodinném plavání bylo to fajn jen rodiče nedodržují že musejí mít čapky. miška je ale pár dní uplakaná snad jí nic není.

peti a co máš za vozík? švagrová má croozer či jak se to píše a v návodu je přímo že je to na brusle a je spokojení. ined jestli budete jezdit i na kole i na bruslích tak bych spíš doporučila vozík jak sedačku, šak uvidíte :slight_smile:

jogurt - tak miška bílý čistý nechce, ale ovocné nekupujeme protože je v nich cukr a miška ještě cukr nejí. resp. asi je cukr v chlebu ted jí chelba ale jinak nic v čem je. takže u nás taky "frčí" jogurt s frutapurou. ono i v té aktivii neslazené je totiž trochu cukru.

teda ty vakcíny to zase bude :frowning2: nás to vlastně taky čeká za chvíli :frowning2: ale ted v pondělí jdeme na 4.hexu. a pak musím na úřad odhlásit auto , nebo zjistit co pro to udělat, je neopravitelné. takže jsem definitivně bez auta.

a srazík - teda je to pěkná dálka, navíc ve čtvrtek hned po yamaze jedu do prahy vlakem (mur nehodila bys mě do otrok z yamahy autem, vzala bych vajíčko a pak si honěkdy vyzvedla? ale budu mít chicco golfky a batoh tak nevím ani jestli bysme se vešly...) tak já asi uvidím ve středu, ještě musím pracovat, tak pokud bude spát před plaváním a já stihnu něco odpracovat tak to asi zkusím dojet. asi vlakem aby tu cestu vydržela..

mur to máš teda pěkný koncert :slight_smile: my ted uložili mišku a dáme osadníky. dneska jsme probírali její staré věci a dávali pryč malé a ona má tolik hader! a to má další ještě půjčené no děs, má toho víc jak radek rozhodně :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
MOny: já v ten čtvrtek po yamaze nepojedu domů, mám sraz s kámoškama, budeme slavit moje narozky někde na zahrádce. Ale ještě to není jisté, neboť 2 to moc nepasuje, takže to možná přesuneme. Budu to vědět tak v pondělí co a jak. ALe jinak bych tě vzala, kdybych sraz neměla a to vajíčko bych ti pak hodila. Kočár bychom hodily dítkám pod nohy a batoh do kufru. To ti písnu.

Já cukr dávám v sušenkách, v jogurtech a dávám občas i kousek buchty nebo vánočky. Já taky potřebuji sladké :slight_smile: dodávám si energii a Mates vše hned vyběhá :grinning: Samozřejmě to nepřeháním s tím cukrem.

Peťa má vozík ten crooser. Odpovídám za ni:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Mates stále nespí, každou chvíli tam napláká, ale ještě jsem tam za ním nebyla. Čekám, že vždy začne řvát pořádně, ale zatím vždy naplákne a klid. Ale teda randál je to pořádný, kor teď se to strašně ozývá:frowning2: i bych si přála,a by to ztlumily! ale jinak hudba super:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
ok mur tak se pak domluvíme :slight_smile:
no miška má cukr v ovoci a bílý fakt jen v tom chlebu teď :slight_smile: a zkoušeli jsme máslo, lučinu, cottage - nic, jen suchý chleba chce :slight_smile:
to musí být radost s tím koncertem :frowning2:
miška padla - síná ted krásně sama
tak u toho vozíku by mělo být psané že je přímo na brusle..?
23. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Peťa říkala, že tam to psané není, že to nedoporučují na in-line.
Na jednu stranu fakt dobré, zadara mám koncert, ale Matesovi se to moc nezamlouvá. Usíná už 1,45h ale úplně sám, nechodím tam. Já tam jdu vždy až vyloženě brečí nějakou dobu a dnes jen sem tam naplákal. Jen ho poslouchám v chůvičce. ALe tak vypadá že už snad vytvrdl:slight_smile:
Mates má rád taky radši suchý chleba. Teď to dělám tak, že mu krájím chleba na kostky a na kostky sýr a on si to sám bere rukama. ALe namazaný moc ne.
23. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.