• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky,
tak dnes byl super, ale fyzicky náročný den. Dopoledne brusle, po obědě kolo, pak grilovačka na zahradě a ještě k večeru brusle. Paráda, Terka je strašně spokojená ve vozíku, i tam krásně spinká. A i večerní spánek je o 100% lepší, méně se budí, je utahaná:slight_smile: Jsem moc ráda, že jsme ho koupili. Zítra zas bude sportík, asi vyjedem někam na cyklostezku:slight_smile:

zlobi: také mám croozer vozík, vycházel dobře v testech. V návodu se píše: Inline bruslení není doporučeno:frowning2: Nechápu, asi nějaký sichr, či co. Ale je to v poho

ined: jsem ráda, že jsem vás potkala, super kočárek Matyášek vypadal spokojeně:slight_smile: Kde je anglický sekáč? V Otrokách? Už mě také dochází zásoby oblečení pro Terku

murin: jak píšeš Tři sestry pěkně řádí, také nemohu spát:frowning2: A tak vás aspoň dočtu:slight_smile:

Všem přeji krásné sny a ještě krásnější nedělu:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dívala jsem se vám do albíček, dětičky tak porostly, tak to letí....máte krásné momentky:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dobré ranko,
tak se nám zas sluníčko schovává, snad vykoukne, chceme jet na výlet:slight_smile:

Krásný den všem maminkám:slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojte holky, akorát si dávám obídkovou siestu u pc. Mates je dnes na prázdninách tak mám vegáč. Teda dopol.byl ještě doma, pak odjel a já vyrazila na kolo. Dala jsem 2x za sebou Otr-Kvasice-Tlumák a jsem k.o. moje chůze je jak kdybych byla v důchodě:slight_smile: třepou se mi nohy a svaly pěkně cítím. To jsem chtěla jít odpolko na brusle,no uvidím jak na tom budu. No asi si budu muset dát zítra pauzu. makám každý den a jde to poznat na těch svalech.

Peti: teda vy taky pěkně sportujete. Je super, že se to Terezce moc zamlouvá. Čerstvý vzduch dělá zázraky:slight_smile: Tři sestry super, ale Matesovi se teda asi nezamlouvaly neboť vytuhl po 21h a to u něj není normální, bývá tuhý v 19.30h. Pak už ale spal krásně :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky!My včera byli u babičky a grilovali jsme.Večer ten koncert byl slyšet i u nás.
Mějte všichni krásnou neděli :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak jsem vyžehlil anychystala matýnkovi svačinku a čekám až se vzbudí :dizzy_face: .pak pojedeme na štěrkáč k babi a dědovi a možná půjdem na chvilku na zahrádku ke zvonovi :slight_smile: .akorát teda nevím,zdali budeme vůbec stíhat,neboť matýnek dopolko spinkal jen hodinku a teď spinká až od 14 h. a budit ho nebudu,jen ať se vyspinká.od obídku byl protivný až hrůza,uplakaný a ukňouraný...pořád si sedal v židličce(má to v polosedu),okusoval pultík a když jsem ho odtáhla,okamžitě spustil křik :confounded: ,no takhle protivný už teda dlouho nebyl,v podstatě dvě hodiny jen řval a řval :confused: ...moje nervy :rolling_eyes: .
zítra jedeme na 13.30 do zlína,musím na gyndu,ale jedu sama,tak jsem domluvená se sestřičkou,že mi ho vezme do ordinace než se nachystám,tak jsem zvědavá jak to matýnek zvládne :sweat_smile: ,mamánek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .v úterý máme cvičení :dizzy_face: ,ve středu srázek a ve čtvrtek jsem chtěla jít dopolko bruslit :dizzy_face: , s mur :slight_smile: a pak mi došlo,že máš yamahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .možná prostě sbalím brusle do batohu a autobusem pojedem na baťov a zabruslíme :slight_smile: .když se to matýnkovi nebude líbit,tak se přezuju a pofrčíme pešo domů :frowning2: .
v sobotu jedeme na rodinné plavčo,už se moooc těším :dizzy_face:,akorát už teda muset matýnka nějak udržet na místě než se převlečeme a tak,neboť by tam jinak všude šmejdil :sweat_smile:.a víte co on :confused: ???normálně se snaží postavit :confused:,akorát teda sedět sedí zatím jen tak,že z kleku rozčápne kolínka a sedne na zem, s nožičkama dopředu to ještě nezkoušel,dnes ráno jen s jednou,druhou měl vzadu,akrobat :grinning:.ale udrží se v sedě pěkně,byla jsem překvapená,já ho totiž vůbec neposazuju,takže jsem ani netušila,že se tak udrží :sweat_smile:.

mur :slight_smile: ...tak takhle jsem si to s tebou naplánovala aniž bys něco tušila a tak se mi to zhatilo :grinning: .no,já to aspoň vyzkouším,ať vím co malý na to a bude :slight_smile: ,ještě aby bylo počasí :confused: .jinak jsem včera pokoupila nějaké trička,tepláčky,pláťáčky a riflíky-ty dvoje,jedny už 86 do foroty :wink: .

peti :slight_smile:...myslela jsem sekáček na netu :wink:,teď nevím přesně tu adresu,ale zkusím to,kdyžtak to potom opravím :dizzy_face:
www.detskysvet.cz
na ten vozík jsem teda zvědavá :grinning:.já bych se bála,že mi z toho matýnek vyskočí :sweat_smile:,ale to asi nejde,že jo :grinning: ?

moni :slight_smile:...jejda prosím tě a kam bychom ten vozík dali :grinning: ???myslím,že sedačka bohatě postačí :wink:.pak bude matýnek jezdit na motorce a já za ním budu bruslit :grinning:.
a jejda,už je vzhůru,tak letím :sweat_smile: .papa :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz

matýnek spinká od 19.30,sotva se napapkal,usnul jako špalík :grinning: .byli jsme u babči a dědy,sice tak spíš na otočku,ale i tak to bylo fajn :slight_smile: .akorát domů jsme přijeli až po 18.30 a to je u nás nezvyk,takže honem vše nachystat,okoupat,večeře a spánek :dizzy_face: .cestou zpět jsem narazila na vhodný pronájem :dizzy_face: ,tak zítra máme domluvenou prohlídku na 16.30,tak třeba,možná... :sweat_smile: .
jo,abych nezapomněla...tady dávám správnou adresu na ten sekáček,myslela jsem si,že je to špatně :wink: :rolling_eyes:
http://www.detsky-svet.com/
tak třeba si tam také něco pěkného vyberete,já tam nechala skoro 1000 korun :confused: :sweat_smile: .a pro kočenky jsou tam krásné věcičky :dizzy_face: .
jdu si chystat lože,dám spršku a brzy zalehnu :pensive: ,čeká mě poměrně nabitý týden na naše poměry :rolling_eyes: ,tak ať naspím co to půjde,ikdyž se obávám,že s tím naším pajtáškem :dizzy_face: to zase bude stát za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
tak všem přejeme pěkný večer,papa :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
jo a janičky :dizzy_face: ,vše nejlepší k svátečku přejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojte holky, my jsme taky hned po jídle vytuhli:slight_smile: já si jdu holit nožky... zítra po obědě máme s Matesem oba kontrolu u zubaře a já pak valím taky na gyndu. Malého pohlídá ségra.
Ined: já bych bruslit opravdu šla, ale ta yamaha. Ale když bych neměla srazík, tka bych mohla ve čtvrtek odpoledne. To se domluvíme když tak ve středu na srazíku.
Zítra přeji, aby to s tím podnájmem vyšlo, držím pěsti. Matýnek je šikula, uvidíš ani se nenaděješ a bude ti stát u nábytku.
CO se týče sedačky na kolo, tak jsem s ní maximálně spokojená. Jsem ráda, že ji mám. Já osobně bych zase nechtěla za kolo ten vozík, bych se bála, že mi ho nějaké kretém v autě odstřelí:frowning2: tak i cítím, když se Mates hýbe, ale většinou jen otáčí halvičkou z jedné strany na druhou a sleduje okolí.

Taky přeji Janám vše nejlepší k svátku, hodně zdravíčka, štěstíčka , pohody a hodné dítka:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem nemela moc cas juknou bylo u mamky dost prace
co neveho?
janickam vse nej nej :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahoj Adel: nového tady asi nic. Ve středu máme v Otr. srazík přidáš se?
24. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
:wink: ahojky holky :slight_smile: !!!!!!!!

tak jsme v 14hod jeli do Holešova :slight_smile: Lukys zase zlobivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: šli jsme přes cestu a chtěla jsem ho vzít za ruku a on ne a zůstal tam ještě štěstí že tam nejezdí moc aut :confounded: jinak celkem v pohodě ještě jsme skočili do Billi. zítra jde Míša do školy se jí moc nechce :rolling_eyes: ale nějak to vydržet musí :wink: !!!!!!!!!!No lukys je ještě nespí ale jdu udělat jahodovo-banánový koktejl :slight_smile: už se těším dlouho jsem ho neměla i Míša si dá a uděláme si takovou pochoutku :slight_smile: jenom to rozmixuju a jdu sem zpatky :slight_smile: zatim ahojky :slight_smile: :wink: :dizzy_face: !!!!!!!!!!

Mur:taky by jsem měla strach nechat dítko ve vozíku když nevíš co ti děla :fearful: nejlepší ho nějak zabavit dat mu nějakou hračku,šušenku ats¨d... :slight_smile: nějak se zabavit musí :grinning:

ined:no vidiš Matynek je šikula ti bude zachvili i chodit :dizzy_face: :slight_smile: :wink: !!!!!

jjj všem Janám vše nejlepší hodně štěstí zdraví :slight_smile: a relaxu :slight_smile: :dizzy_face: !!!!!!!!

jinak srazík asi až teda v tych 14 hod ale kde? :slight_smile: přesně :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
mur..a kdy a kde presne??ja mam odpolko nehty
24. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojky holky,

no víkend náročný, ale moc super, malá je hotová z dárků, dostala jich fakt KOTEL. Jinak moc děkuji za přáníčka k svátku...
Až bude chvilička, tak pošlu fotečky....
25. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

noc se dala,jen po tom brzkém usnutí se mi matýnek za půl hodinky vzbudil :confused: a ne a ne zabrat,pořád se chudáček vrtěl a poplakával :frowning2: .tak jsem mu namazala dásínka mundisalem a usnul :pensive: .budíček v 5.15 :rolling_eyes: ,to jsem zavrhla,čapla bobka pod křídlo a ještě hodinku se chrupkalo :dizzy_face: .ale je stále ukňouraný a uplakaný,nejraději se chce pořád nosit :fearful: ,tak že by se ty zoubky už opravdu klubaly,mršky :sweat_smile: ???včera se zakousl i do pultíku u jídelní židličky :confused: ,asi ho to moc bolí chudáčka malého :frowning2: .
dnes po obídku jedeme do zlína na tu gyndu,tak jsem zvědavá na tu cestu,snad ji zaspinká :sweat_smile: ,kdyžtak mám plný pytlík rýžových křupek,na to bychom mohli v klidu dojet :grinning: .

mur :slight_smile: ...děkujeme,no bylo by to super,kdyby to vyšlo :sweat_smile: ...tady je to snad den ode dne horší :frowning2: .a tam bychom platili ještě o skoro 1000 kč méně :confused: ,no uvidíme :dizzy_face: .
s tím vozíkem bych taky měla strach,lidi jezdí jako hovada :angry: .ikdyž s tou sedačkou se ze začátku taky budu bát,ale je to asi o zvyku a je určitě dobré,že fakt to dítko za sebou cítíš a i slyšíš,v tom vozíku asi moc ne :sweat_smile: .ale je to věc názoru :wink: .

adeli :slight_smile: ...no člověče,mohla by jsi dorazit :grinning: ,my se ještě neznáme :sunglasses: ,no ne že bych byla nějak extra zajímavá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale i tak...minule jsi nebyla,tak je potřeba to napravit :dizzy_face: .srázek je ve 13 h.v otr.na baťově u nového senior domu :slight_smile: .

deli :slight_smile: ...no však my budeme vevnitř,je tam kavárna a hernička,prý teda :grinning: .koktejlík je mňamka,to si taky doma děláváme :dizzy_face: .lukinek je teda ale lumpík :confused: :dizzy_face: !!!
25. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky
honzi..tom je dobre za oslava vysla..
ined..no ja vubec nevim kde je v otr.novy senior dum :confused:
25. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...vedle spoláku(společenský dům) :dizzy_face: ,už víš?
25. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
...moc díky za přáníčka ke svátku :slight_smile:, včera jsme naše svátky s Fildou oslavili u tchánů na grilovačce.
Holky jestli budete chtít někdo třešínky, ráda vám natrhám, třešni máme u nás na zahradě před barákem, zralé budou tak až za týden.
Teda jinak vás chválím, jak moc sportujete, já jsem na sport líná :pensive: , mě stačí ti dva naši raraši, ti dají taky pěkně zabrat :sweat_smile:
Murin, jestli chcete někdy dorazit s Matesem, tak není problém, jen mi dopředu napiš, abysme byli doma, jo
Jinak na sraz dorazíme, jen asi dlouho nepobudem, tchýně teď má v opravně auto, tak ji vozím do práce na půl 3, jedině že byste někdo dorazil dřív, my můžem od těch 12hod.
Monrou, ...tak Amélka má už ségru, jo...tož malé všechno nej....do života :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
ined..no neco me to rika..uvidim..
25. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
ahojte
janinám opožděně vše nej:slight_smile:
ve středu se srazem uvidím jak to budu stíhat, vím kde je spolák tam byste mi poradili :slight_smile:
dnes jsme se potkali s ined na poliklinice :slight_smile:
jinak tu asi vedou sedačky na kolo, já o tom nic nevím, my kolo nemáme rádi a znám lidi jak se sedačkama tak s vozíkama, každý asi něco jiného :slight_smile:
dneska zase miška papala bílý jogurt čistý :slight_smile:. jinak co se týče ovocných tak jsem viděla i ovocné bio s třtinovým cukrem atak až buddeme kupovat ovocné tak radši s trtinovým cukrem. a včera papala hrušku tak že ji ukusovala :slight_smile:do ted jen frutapury chtěla max banána kousky ovoce nechtěla. a taky miška včera udělala krůček. takový nesmělý a pak si zmateně sedla, ale asi 3x to zkusila :slight_smile:
mur jak to máš v ten čt? kdybys mě vzala tak bych mohla stihnout vlak ve 12.15 totiž :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
tak jen v rychlosti :wink: .
prohlídka bytu se nekonala,nastal problém,jsme rodina s malým dítětem(je po ptákách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: )a to paní majitelce vadí :frowning2: .ale :sweat_smile: ...prý je tam novinka ,2+1 na baťově za rozumnou cenu,tak snad zítra by se mohla konat prohlídka,už jsme z toho v depresi,je to fakt na hlavu :frowning2: .jdu obstarat matýnka a pak budu s manžílkem,má konečně volno,tak zítra pápi :dizzy_face: a přejeme pěkný večer
25. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
jo mur ty šatičky jsou 9-12 měs a vezmu ti je do yamahy :slight_smile:
ined no to je děsné teda, co jí vadí? :frowning2: matýsek je fakt fešák a kočárek je super ! :slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
ahojte holky už chrníme:slight_smile: dneska dopol. jsem opět bruslila a super. Cítila jsem sice pěkně svaly, ale říkala jsem si, že to má aspoň ten správný účinek:slight_smile: pak jsme poběhaly venku, chrnět a pak zubař. Teda Mates první jak ho viděl, tak se zarazil, nechtěl otevřít pusenu. Sestřička pak donesla velkého plyš. draka se zubama na kterých ukazují jak čistit zuby...Matesse začal smát a super. Zoubky má zdravé, takže paráda. Pak si ho přebrala ségra a šla jsem na křeslo já. Teda mazec:slight_smile: kaz žádný, ale Dr. na mě, že by moje 8 nahoře chtěla ven a že kdy to dáme. Tak já že je mi to jedno(jsem myslela, že mě objedná na někdy jindy) a on tak teda hned. Jsem ani nemrkla a už mi pichal injekci. Zub byl do půl minuty venku, žádná bolest, takže dobré naštěstí. Ještě říkal, že mi příště vyndá i poslední 8 a budu mít klid. Objednala jsem se na září na novou korunku, protože mám ještě co mi dělala Dr. ke které jsem chodila před ním a ta to udělala strašně blbě. Tak mi Dr. udělá novou. Měla jsem v plánu pak jít na gyndu, ale ještě jsme daly nákup v lidlu a nějak bych to nestíhala, takže na gyndu jindy. Koupila jsem Matesovi v lidlu sandálky. Jsou super a jsou pevné, tak jsem do nich šla. Bude je mít na pěkno, ty co má doma má jen na písek a takovou lítačku. Pak jsme šly k ségře na třešně a teda už jsou úžasné, 2dny sluníčka a jde to poznat. Mates je do sebe valil kosmickou rychlostí:slight_smile: pak jim snědl skoro celý záhon jahod, červený byl všude, takže body a kraťasy jsou na odpis, teda pokud vanish nezaúčinkuje.
Zítra máme plavčo a pak dojde kámoška mi dodělat hlavu-dát konečně vybranou barvu na vlasy.

Ined: to je mi líto s tím bytem. Co se babě jako nelíbí na dítěti? To může být ráda, že tak má aspoň jistotu, že ten byt nezničíte a nebudete se hned třeba stěhovat jinam. No snad vyjde ten druhý pokus.

janista: na srazíku se domluvíme a my bychom s Matesem někdy dorazili. Jízda na kole se mu moc líbí. Dnes děda jel na kole do obchodu a on jak viděl kolo, tak si šel pro helmu a pořád říkal toto a ukazoval na kolo. No sranda :grinning:

Mony: stále ještě nevím jestli budu mít srazík s holkama.Jedna se neozvývá a jedna nemůže. Takež jsme zatím jen 3, tak nevím zda to přesunout nebo ne. Do kdy to budeš potřebovat vědět?
No vidíš, třeba se Miška rozjí a bude chtít už i kousky. Je lepší když s to ukusuje sama, tak si ukousne tak jak jí to vyhovuje. A jak se ty jogurty s tím tř.cukrem jmenovaly,nevíš?

Senior dům je hned vedle Spoláku.
25. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
teda mur pěkný den:slight_smile: prosímtě ty jsi mi kdysi posílala kontakt na toho tvého zubaře ale nemůžu to najít můžeš mi ho prosím poslat znova?:slight_smile: já mám dole jednu 8 co musí ven ale vyříznout, ta první trvala půl hodiny a na druhou jsem ještě nenašla odvahu. potřebovala bych tu zubaře pro mě i mišku
mates u kola je sranda vážně se mu to líbí to člověka potěší taková reakce co?:slight_smile: my dnes opatrně děláme jeden krůček a pak hned na zem. :slight_smile:
s tím čt stačí vědět ve čt ráno před yamahou at vím jestli si mám brát vše s sebou rovnou :slight_smile: jinak je mi to jedno :slight_smile:
s tím tř cukrem jssem je viděla v bille ty bio ovocné, v sekci bio u mléčných výrobků.
25. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
poslala jsem ti tel do IP. Mě první trvala taky půl hodiny, 2 trvala hodinu, to jsem myslela, že umřu a taky jsem z toho pěkně lehla a dnes ta 3, jsem se nestačila ani nadechnout. Jsem myslela, že si dělá srandu, když řekl hotovo. Fakt jsem nic necítila a byl hned venku. Takžeté 4 se nebojím a chci ji dát taky pryč.
Jo kolo fakt u nás super, je fanatik. I když vidí brusle tak se cpe ke kočárku. No jo sportovec po mamince:slight_smile:
Dám ti vědět nejpozději ve středu co s tím čtvrtkem.
Miška je šikula, zachvíli se pěkně rozchodí. U nás to taky tak začalo.

Chlubím se, Mates se začíná rozkecávat, už říká plno normálních slov. A pusenu nezavře, celý den jen žvatlá a žvatlá...
25. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak ty šatky budou kámoščiné Terezce velké. Je sice větší, už je z ní pěkná žirafka,ale 9měs. vel.ji bude moc velká ještě. Tak si je klidně ještě nechej
25. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahojky holky!!!!!!!!! Lukys mi zase zlobí pořád chodí na chodbu a přemýšlí co by zase vyvedl :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom jde na záchod a hází tam papír atd.. :rolling_eyes: :fearful: takže si nikdy neodpočinu :frowning2: !!!!!!!

Mur:no vidiž zachvilu ti Matysek bude mluvit :slight_smile: u nás se říká mama, jaja ,tata,a já,ne,baba atd.. :grinning: to je sranda když to dítka říkají tim dětským hláskem :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
mur díky moc
my zatím šatičky moc nenosíme, jak nechodí tak do kočárku s kšírama to není moc praktické, tak uvidíme kdy se rozchodí. no šikulka - jak stojí od 7,5měs tak všichni jsme si říkali jak bude brzo chodit a...:slight_smile:
to mluvení je super už se na něj těším ve čtvrtek :slight_smile: miška taky "vykládá" už umí víc slabik a intonuje a to je taky sranda, ale na to mluvení se fakt těším :slight_smile:
miška ukazuje jednu říkanku ze cvičení, hrozně mě to baví a poznává na obr. některá zvířátka a ukazuju k nim nějaké věci (jako u zajíčka rukou "hop hop" skáču) a ona ty znaky začíná některé opakovat. teda zvuky ne, ale toto jo :slight_smile:jo a ty osmičky - ty spodní jsou prý horší a horní jdou v pohodě, tak jsi si ty špatné vybrala a ted už budeš mít ty lepší :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
deli to je rošťák :slight_smile: to mluvení musí být super :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
zlobi: no je to srandovní :grinning: :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.