• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahoj holky,
nějak neztíháme, dočtu vás snad večer, právě jsme přijely z Tesca, včera jsem chytla asi nějaký úpal, nebo co, bylo jsem úplně K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes: v šest jsem usnula a spala až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: (teda s kojícíma přestávkama) asi se nahromadila víkendová únava...no dneska už je to naštěstí lepší :slight_smile:
Na srazík by jsme snad dorazit mohly :wink: jen se zeptám, tam je to spíše vevnitř, nebo venku nějaké hřišťátko?..kolem té jedné budeme chvíli asi chrnět :unamused:
No nic jdu povybalovat nákup a trochu poklidit, Nikča je teď s taťkou venku, tak aspoň něco podělám :slight_smile:
Snad večer budu :slight_smile: ..prozatím pa :wink:
26. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: dneska mám štěstí Lukys šel do koupelny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já jsem prala zas málem dal tu hadici dolů ale naštěstí jsem to stihla mu zebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se fakt šíleně vylekala no musím ho víc hlídat až budu prat :sweat_smile: :confounded: jinak dneska až 29 stupnubyla jsem na poště a už mě to stačilo :rolling_eyes: :fearful: ještě musím poumývat a potompujdu zpět :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
opět v rychlosti :sweat_smile: .dnes teda totálně nabitý den,jsem k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ráno jsem stihla umýt koupelnu a vyžehlit,pak honem s matýnkem ven,potom šup šup obídek,cvičení(docela fajn,matýnek byl spokojený,takže budeme chodit pravidelně :dizzy_face: ),zpátky domů,uklidit a vyluxovat ateď ještě matýnek popapká a snad brzy usne :sweat_smile: .a ještě k tomu to vedro :confused: ...to by tak chtělo spíš koupaliště :grinning: .
byt opět nic...nemá balkon a na tom trvám,teda trváme oba,bez toho je to na houby,takže opět nic :frowning2: .
tak,jdu na toho ořežproutka :slight_smile: ...už třetí den je fakt ukňouraný až hrůza :frowning2: ,teď zrovna tatínkovi ječí u koupání :sweat_smile: .snad to brzy přejde :wink: .

holky,snad zítra bude aspoň trošku slušné počasí,neboť my taky okolo té 13 spinkáme :sweat_smile: a asi budem muset chvilku pobýt venku,vevnitř by byl hnedka vzhůru :sweat_smile: .no uvidíme :wink: .

janista :slight_smile: ...jejda,tak já bych o třešně měla véééliký zájem,neboť nemáme na ně kam jít :confounded: a s kočárkem se špatně utíká z nějaké cizí aleje :grinning: .tož bych něco ráda odkoupila :dizzy_face: .

jinak všechny moc zdravíme,papa :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Holky, dnes nemám čas vás dočíst, tak jen nakuknu. Včera jsme byli na dětské chirurgii s tou hrčkou na hlavě, z tama nás odeslali na ORL, všude hrůza lidí, Terka protivná. Na ORL přišly 3 doktorky, nikdo se s tím ještě nesetkal a nevědí, co to je:frowning2: Posílají nás do Brna:frowning2: Bude nutný RTG, mám z toho strašný strach:frowning2: Tak příští středu tam jedem:frowning2: A aby to nebylo málo jsme všichni tři marodi. Terka měla rýmu a chycené průdušky, naštěstí se už lepší a o mě a Petra se pokouší angína a rýma se také dostavila. Jsem K.O. Strašně jsem se na zítra těšila a teď tohle. Tak jen kolem vás prohrčím s kočárem, abych vás pozdravila. V kolik to je 13 či 14hod a u Spoláku nebo u senior?
26. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
ahojte holky,my akorát usínáme, snad vytuhne brzy. Ráno jsme měli plavčo a super, opět tam byla jiná instruktorka, ale dobrá. Pak rychle domů nakrmit dravou zvěř, dát chrnět a já měla relax. Došla kámoška s dárkama a ještě mi udělala novou hlavu-barvila:slight_smile: pokecaly jsme super. Jak se Mates vzbudil, tak hned ven. Vedro šílené, dělalo mi to zle na hlavu, hlavně na pravou stranu, tam m trhal zub. Od něj mě bolí celá hlava. Ve stínu to bylo lepší, ale kde by Mates seděl na místě:frowning2: Děda Matesovi udělal pěkně velké pískoviště, ještě dokoupit a může se rochnit. Babička viděla, že jsem k.o. tak šla s Matesem s tříkolkou na prochajdu, pak ho děda vyvezl na kole a já odpočívala. Opekli jsme si špekáčky, takže pohodka :grinning:

Peti ve 13h u Spoláku. To je mi líto, že jste marodi. S tou hrčkou to bude určitě dobré!!!
Ale taky budeme chrnět. Spáváme sice v postýlce, ale zítra Matesa uspím teda v kočárku. Holky a co když bude škaredé počasí? oni ho hlásí:frowning2:

Ined: to je mi líto s tím bytem, ale taky bych byt bez balkonu nechtěla. Třeba příště to vyjde. Paráda, že se vám cvíčo líbí.

Deli: Lukys je teda taky pěkný drak. Očividně se mu hadice od pračky líbí. Budete muset pořídit nějakou podobnou jemu na hraní:slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Tak jsem zde, ale budu po chvilkách žehlit, bo se mi to tu zase nahromadilo :angry: ...njn, jak ženská jeden den není v provozu, hned je to poznat :grinning:
Peti, to je moooc líto Terezky, ale věřím že bude všechno v pořádku :slight_smile: nebojte, zase bude dobře, to špatné období zase přejde, vy už jste si toho teda užili až až :cry: ...hlavu vzhůru :dizzy_face: , posíláme hubana Terezce :dizzy_face:
Zlobi, Miška je velká šikulka :slight_smile: , my jsme taky brzy stály a všichni mě připravovali na to že budeme brzy chodit a nic :sweat_smile: ...Nikča si to nechala taky na pozděj, aby nás překvapila v plné parádě :grinning: ...a vy se také dočkáte, není co uspěchat, ještě budeš ráda vzpomínat na chvilky, kdy ještě nechodila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ined, tak super, že Matánek byl spokojený na cvíču, tak to má být :slight_smile: ....a ten byteček to chce ještě čas, nic neuspěchat a určitě brzy na nějaký natrefíte...držím palečky :slight_smile:
Murin, tak za chvilku pořiď klapky na uši :grinning: :sunglasses: ...jestli bude Mates takový ďáblík i v mluvení :sweat_smile:...máš se na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Deli, Lukášek viditelně rád pere :grinning: ... abyste na to radši připravili sousedy pod váma :grinning:
Holky, normálně včera jsme měli první takový větší úraz :cry:...tchýně se nabídla, že odpoledne Nikču pohlídá a já s Rom.jsme jeli pokoukat věci do baráku, podlahy, obklady a tak...no a jak jsme se vrátili(byly jsme pryč asi 4 hod)tak Nikča s opuchlým horním rtem :fearful:, prý spadla na odrážedle, nějak přes práh, no já jsem zůstala jak opařená, když jsem to viděla...nechtěla jsem dělat nějaké rozbroje, je fakt, že stát se to mohlo i doma, je hrozný divoch, ale i tak mám teď obavy z dalšího hlídání :frowning2: ...včera ještě naštěstí naše Mudr. byla až do 15.30 tak jsme tak s Nikčou ještě s tím zajeli(bylo to fakt mega napuchlé, sedřené)ale je to prý v pořádku, prej takových "úrazů" ještě bude, nic se na to prý nedává, jen můžu potírat MM, aby se to prý dřívě zahojilo...je fakt, že dnes už to má o hooodně lepší :slight_smile:...tož tak s hlídáním :confounded:
Jo abych nezapoměla Janičkám dodatečně také přejeme všechno nejnejnej k jejich svátku :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
stále nespíme:frowning2: Mates řádí v postýlce. Holt 3h spánku po obídku jdou poznat. Je sice unavený, ale ne a ne zabrat:frowning2:

teda Marky to by vylekalo i mě. ALe tak hlavně že to nic není. Než se Nikča vdá tak to bude v pohodě :grinning: ALe taky bych se asi bála dalšího hlídání i když já dala Matesa hlídat i po úraze. Měl podřenou pusinu pod nosem a koleno,honil labutě na štěrkácí a babička nezachytila. ALe v pohodě:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jj, než se vdá tak to bude určo O.K :grinning: ...už teď to vypadá jen jako nějaká zima, nebo tak...no dyť zítra uvidíte.
Naštěstí Nikču moc hlídat nedáváme a možná bude babi dávat teď i více pozor. Taky z toho byla smutná :pensive: ... no už je to, teď je zkrátka takové to blbé období na prvé karamboly...hlavně my "maminky" si na to musíme zvykat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: a foukat bolístky :rolling_eyes:
No Mytýsek je Ďáblík :grinning: ...on se vybije a pak padne za vlast :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Matýsek :grinning: :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
už vytuhl:slight_smile:
Já už jsem si zvykla na modřiny a odřená kolena:slight_smile: už jsem docela taková imunní k jeho pádům:slight_smile: Máme to tu samý beton, kamínky tak se není čemu divit a teď lítá po venku jen v kraťasách, když je takové teplo, tak je to hned. To já dávám hlídat docela často poslední dobou:slight_smile: holt potřebuji chvilky pro sebe, pc je teď pro mě droga :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
ahojte,
tak miška hajá snad usne, dnes spala jen 1,5h přes den. byli jsme venku od 10-18 dneska byla andílek :slight_smile:
co se týče hlídání - tak já mám opačný problém. dnes s námi šla babi na cvičení a furt mišku zvedala nosila ke mně (miška nesedí u mě a nedělá říkanky) a když lezla po kostkách (kde leze furt :slight_smile:) tak ji držela a sundávala :frowning2:
tak a co je lepší...
a pc znám. jak je radek v praze tak mi pomáhá, i když radek pak nadává, žesedím u pc i když je doma :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
to já jsem teď ráda, že babička hlídá skoro každý den, ale vždy tak max tu hodinu, jinak si Matesa hlídám a střídáme se, protože on lítá po celé zahrádce. Ale babička je ráda, že je s ním sama, protože když jsem venku i já tak jde třeba za mnou... takže si to užívá. A ta chvíle přes den není moc. Dneska mu v sekáči nakoupila plno oblečení a dokonce i hračky a batůžky:slight_smile:
to já jen pro zatím sedím u pc, jinak to ani nejde. Ale o prázdninách si sem asi tak 10dní nesednu :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jj droga to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no já už kolikrát přes den PC radši ani nezapínám, aby mě to nelákalo :grinning:
A s tím hlídáním, no je fakt, že všeho moc škodí a nejlépe si je stejně asi ohlídáme-neohlídáme samy :wink: ...no Murin, ty kolena, modřiny a tak, to už jsem si zvykla, naštěstí Nikča umí padat docela dobře :sweat_smile: a jen tak pro nic za nic nevyvádí, když spadne, ale někdy se prostě i ten ošklivý pád podaří, no :angry: :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
ahoj vy drogisti :slight_smile:
zítra spíš asi nedorazím bo asi budu muset do práce. dozvím se to ještě dopoledne tak napíšu
jdu spát miška ted dvě noci spala blbě, snad to bude lepší ale na mě padá únava...
dobrou :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Dobrou holky, taky mizím na kutě :slight_smile: ...snad nám zítra vyjde počasí a vy Zlobi taky pokud to půjde doražte :wink:
budeme se těšit...Pa :slight_smile:
Jo, Murin kukni pak na spolužáky, Libka už přidala foto :wink: :grinning: :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

noc u nás lepší,pořád jsem čekala na tu bouřku nic :sweat_smile: ,byla jsem v pohotovosti kvůli matýnkovi,aby se kdyžtak nebál :confused: :slight_smile: .v 1.30 se začalo docela blýskat,tak jsem nelenila a šla posbírat prádlo na balkon a schovat závěsné květináče,aby neuletěly...no přípravy veliké a tam si jen tak sprchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .ikdyž teda dnes upřímně nevím nevím :confused: ...já jsem myslela,že půjdu s matýnkem pěkně pěšky,aby se prospinkal,ale v dešti teda asi nee :frowning2: ,navíc spinkat musí,protože by s ním nebylo k vydržení :rolling_eyes: .
a co vy si myslíte o dnešním počasí versus srázek :sweat_smile: ?

peti :slight_smile: ....téda,to je mi ale moc líto s terinkou :frowning2: ,ale věřím že to bude v pořádku :dizzy_face: .matýnek měl jednou takovou hrčku v pytlíčku :confused: ,hrozně mě to vyděsilo...naše dr. měla dovolenou,tak jsme šli ke kopecké...ta nevěděla a poslala nás na dětskou chirurgii do zlína,no tři doktoři na to hleděli a nevěděli,mě už málem omývali :sweat_smile: ,pak zavolali pana primáře,mrknul,řekl je to to a to a tak a tak a bylo to pak v pohodě :dizzy_face: .moc držíme terince palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ....i ty závisláčku :grinning: .s tím bytem totiž:lidi neradi pronajímají byty rodině s dětmi,protože,kdyby náhodou neplatili,tak oni je nesmí kvůli dítěti vystěhovat...takže tak :frowning2: .a přesvědčuj někoho...jak taky,navíc nás ta paní ani neviděla :confounded: ,no nic,snad příště :sweat_smile: .

marky :slight_smile: ...jejda,no hlavně že to nikča přežila ve zdraví a není to nic vážného :confused: :sweat_smile: .s tím hlídáním...nám nikdo nikdy nehlídal a popravdě řečeno,už bych měla i strach nechat matýnka třeba tchýni :sweat_smile: .zprvu,že mu něco dá na cucání a podobně :angry: a pak,on už jak leze,tak taky co chvilka někde zabobruje a je fakt potřeba ho hlídat,takže bych měla asi spíš nervy a nic bych si neužila.navíc už jsem fakt zvyklá,že si prostě všechno s ním musím udělat sama,maximálně pomůže manžel,když je doma a to bývá bohužel málo,jinak ani už nečekám že by si ho třeba vzal někdo na procházku a tak :unamused: :sweat_smile: .na jednu stranu bych fakt potřebovala chvilku pro sebe aspoň občas,protože když je venku s tatínkem,tak dodělávám práci,kterou s malým neudělám,takže žádný relax a je to pořád dokola plus ty naše slavné noci :frowning2: .no ale tak co nadělám...prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:.tak jsem si aspoň pěkně postěžovala :grinning:.jo a to jsem ještě zapomněla,že se z něj stal opravdu mamináč :sweat_smile: ...jakmile zajdu za roh,okamžitě spustí křik ,takže kdo ví,jestli by se hlídat vůbec nechal :fearful: .

deli :slight_smile: ...téda,ten lukinek je ale zlobítko :angry: :grinning: .zkum mu třeba ve vodo topo koupit kus hadice,třeba si s tím vystačí a tu od pračky nechá na pokoji :grinning: .mám pak pro tebe nachystané ty věcičky na vrácení :slight_smile: .

tak holčinky,budu sledovat vaše názory na počasí :sweat_smile: .
27. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky
tak u nas neprsi
27. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Holky, jen vám píšu kvůli dnešnímu srázku, nevím jestli se tam stavíme, Kája dostala mega rýmu...to bude asi změnou toho počasí :rolling_eyes: , kdyby se dalo být venku, tak by to ani tak nevadilo, ale ve vnitř nevím...abyste to od nás náhodou nechytili....tož nevím jestli jít nebo ne :confused:
Deny, třešně ti samo natrhám, ale zadara, jestli to nevadí :grinning: ...penízky si nech pro malého...až budou zralé, tak ti je přivezu do Otrok. Jinak já bych věděla o moc pěkném bytě, je nový v krásném prostředí, ale bohužel v Napásku, což by vám asi nepasovalo, že?
Jinak vidím, že jste všechny taky v jednom kole, no taky se toho musí využít, když konečně máme krásně počasí (nemyslím zrovna dnes :frowning2: )...
27. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
ahojky holky!Tak bohužel na srásek nepřijdeme protože máme i Miškou nějakou virozu:Mě bylo v noci špatně a do toho ještě mega průjem :confounded: Míša ráno začala zvracet.Tak se kurýrujem.Lukys je naštěstí v pohodě.Tak se mějte a sraz snad někdy zopakujeme :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
janista :slight_smile: ...jejda,tak to budeš mocinky hodná :dizzy_face: ,předem moc děkuji :dizzy_face: .to je mi moc líto,že Kája chytla takové škaredé rýmysko :frowning2: .no taky docela řeším zda jít či ne,ale neprší a ven musíme jít tak jako tak,ikdyž teda...stal se zázrak,matýnek dnes dopoledne spinkal 2 hodiny v kuse :confused: !!!tak dojděte a kdyžtak aspoň pochodíme venku,stejně asi všechny děťátka budou spinkat :slight_smile: a pak se uvidí :wink: .
no napajedla jsou pro nás opravdu bohužel moc z ruky,nemáme auto a manžílek je denně od rána v práci a kdyby měl ještě dojíždět,tak to už bude doma opravdu minimálně,ikdyž to není bůhví jak daleko,ale děkuji za pomoc,ta se cení :dizzy_face: .snad nám něco brzy vyjde :wink: .

takže co teda,jdeme? :slight_smile: já bych šla v případě,že nebude pršet :dizzy_face: .

deli :slight_smile: ...jeda,chuďátka :frowning2: ,tak se hlavně brzy uzdravte :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
ahojte holky, teda co to tady čtu, opět nemoce? To se nám ten srázek pěkně rozpadl:frowning2: Tak necháme to na jindy? Já jsem dala spát teď malého do postýlky byl protivní jak nevím co :angry: ale je pravda, že vstávál v 5.30h a už nezabral a ještě jsme byli na pichanec 4hexy, takže možná i proto. Dělal u oběda takové scény, že jsem myslela, že ho uškrtím, tak šel spát hlady. On mi prostě lžičkou krom bílého jogurtu nechce nic jest. Nevím jak to do něj mám narvat. Na odstřel. Jdu si taky udělat něco na jídlo.

Janista: ať je Kája brzy zdravá.

Deli to samé u vás ať jste brzy fit.

Zbýváme jen já, Ined a Marka. Asi napíšu Markétě sms, aby teda nešla. No co se dá dělat. Domluvíme se teda na jindy.
27. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
ined: mě je to teda jedno. Mě mates teď vytuhl a ve 13h nevím jestli bude ještě chrnět, ale když tak bych ho vzbudila. Tak písni co a jak ať vím jestli napsat Markétě.
27. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahojky,
jen nakukuju, jestli dát Nikču spát, nebo jet.
jak to tak vidím a čtu, dneska to asi nevyjde, co? :frowning2: ...volala mi Peťka, že jsou taky marodi, takže nedorazí, jen chtěla abych dala Murin popř. ty kalhoty pro Terku, kdyby jsme šly...tak to necháme na jindy?
U nás teda zatím neprší, ale každou chvíli asi bude :confounded:
27. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
mur :slight_smile: ...tak jak budete chtít vy,já stejně na baťov musím,potřebuji do schleckera koupit plavací plenečky,ale ty snad můžu koupit i v tetě,kdyžtak.fakt to nechám na vás,respektive na tobě :slight_smile: ,ale zase budit matýska?není to blbé chudáček,jestli je po očkování... :confounded: :frowning2:
tak to nechme na jindy,snad příště bude hezky a bude se dát být venku :sweat_smile: ,sice jsem se dost těšila,ale zase když skoro nikdo nemůže :frowning2: a matýnek také pčíká :frowning2:
počkám ještě na odpověď :slight_smile:
ale kdyby jsi jako chěla,klidně přijdeme,ven musíme tak jako tak :grinning:
27. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
tak to necháme na jindy, abych Matesa nemusela budit. Kdyby náhodou vstal, tak ti Ined písnu sms a když tak bychom se prošli s vama. Ale myslím si, že bude spát jak dřevo, zatím se nehl a to už je hodina. Já mám pro tebe nachystané kalhoty co jsi mi dávala na zkoušku. Tak ti je dám jindy
27. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Marky tak dej Nikču spát ať nemá deficit:slight_smile: Sejdeme se jindy.
27. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak holky, my chrníme, takže už tedy nedorazíme, budit nebudu...snad nám to vyjde příště :slight_smile:
Je to naprd, ještě včera bylo tak krásně...ale tak co se dá dělat :confounded:
Marodi, hlavně ať jste brzy zase fit a sejdeme se všichni v hojném počtu :wink: :slight_smile:
No nic, jdu se taky naobědvat :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Marky přeji dobrou chuť :slight_smile: já jsem už dodlabala.
Fotky ze srazu nemají chybu, teda pěkně jste tam pařili:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
dobrá tedy,děfčátka :dizzy_face: ,
my se půjdeme projít jen tak a do té drogerky a sejdeme se jindy :wink: .

mur :slight_smile: ...já mám zase pro tebe už v kočárku nachystanou knihu,ale dvd tip a tap stále vypálené nemám,jsem hlava dubová :sweat_smile: :sunglasses: .ale do příštího srázku se polepším,ty kalhoty vůbec nspěchají,asi je stejně položím někam na popelnici :grinning: ,třeba si je někdo vezme,já na to doma nemám místo :sweat_smile: .
tak ať matýsek hexu dobře zvládne a hezky se prospinká :dizzy_face: .

marky :slight_smile: ...tak nikolce posíláme tichounké pohlazeníčko a příště v hojném počtu,papa :dizzy_face: .
dobrou chuť :slight_smile: ,já si jdu dát kafíčko
27. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahojky holky, dočítat Vás nebudu, přihodila jsem fotky...

máme 8900g a 79cm, včera jsme byli u MUDr a alergie na bílkovinu kravského mléka je fuč...takže už můžeme jogurtíky....
27. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.