• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
honzi: pěkné fotečky, Adélka je šikulka. A dortík byl určitě výborný a Adélka maximálně spokojená :grinning: Míry máte pěkné. A super, že alergie je pryč.
27. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahojky murin,
dort byl domácí, takže luxusní...Adélka dostala tolik dárečků....spokojenost. A co vy, jak se vede? Uf, ještě nás čekají testy na lepek...
27. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
ahojky holky
byli jsme na plavání a super, miška je vodník, potápění jí jde a vidět ji pod vodou je skvělé :slight_smile:
peti to je mi moc líto - nemoc i ta boule, ale to nic nebude!
deli no děs, at vam je brzo líp
holky nějak se to dnes rozpadlo :frowning2:, já dělám do práce a budu mít čas až odpoledne
mur už víš jak to bude zítra?
27. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
zlobi a co fotky z narozenin Mišky, ještě jsi je nikam nepřihodila...
27. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
no nějak nestíhám je pozmenšovat a dát sem :frowning2:
27. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Zlobi:jj je to děs běs :slight_smile: mně je už taky líp :slight_smile: i Míše ráno nám bylo hrozně ale ted se cítíme dobře :slight_smile: takže možná zítra budem zdraví :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
...jo holky díky, snad to bude jen rýma a nebudem nemocní, valí teda fest, ani naobědnat se nemohla, jak nemůže dýchat nosem a to máme na zítra naplánovaný výlet do Ostravy, můj tam jede služebně a chce nás vzít sebou, jednání má asi na 3hoďky, tak jsem si říkala, že bych s děckama prošla mezitím Ostravskou ZOO a pak se vydáme někam společně. Když nebude mít Kája teplotu, tak asi pojedem, protože na rýmu je lepší být stejně venku, teda pokud nebude pršet.
Marky, díky za přání k svátku:slight_smile:
Deny, není zač, jen mě to tak napadlo, protože byt je to fakt nádherný, kdyby jsme nepotřebovali větší bývaní, tak do toho jdem, je to s výhledem na řeku Moravu a hned vedle je dětské hřiště. Snad se něco kloudného v dohledné objeví a vy se budete moci přestěhovat.
Mončo, škoda, že nejedeš v pátek do Ph, já mám cestu právě v 11hod k doktorovi a pak hned valím zpět, tož bych vás mohla vzít.
Peti, neboj to bude v pořádku, pokud to Terince zatím nevadilo, tak to určitě nebude nic závažného...
Jani, nebyli jste na tom Buchlově náhodou v neděli, Hanka vás tam zahlédla, ale nebyla jsi jistá, jestli jsi to ty.
Ivči, brzo si s Michalkou uzdravte, že by zas řádil nějaký bacil
:frowning2:
Murin, nesmutni :slight_smile: , však se můžem potkat příští týden, snad už to počasí dovolí a nemoci dají pokoj.
27. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
...dohledné době....
27. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ivči, tak to možná Míša donesla ze školy nějakého bacila, občas i Fil přitáhne ze školky nějakou tu nemoc, naštěstí v poslední době je docela klid.
27. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jani, byli jsme tam v neděli. Já jsem ji tam neviděla. Byli jsme tam s tchýní a babi, Jirka s tátou řešili cosi v hospůdce pod hradem...
27. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
jé ajo filda -vše nej :slight_smile:
jani já bych taky ráda třešně jestli jsou ještě nějaký volný :slight_smile:
mur zítra do yamahy nejdu a pojedu dřívějším vlakem je přímý a v klidu ho stihnu
deli to je fajn že je vám líp :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
dobrý večer :slight_smile: ,

tak matýnek padnul,od 14.30 už nespinkal,tak mi hned po kašičce vytuhnul :pensive: :grinning: .dole na dásničce má takovou bílou tečičku :confused: ,že by zoubek :sweat_smile: ,konečně???no dnes mi ohlodával i vaničku při koupání,chudáček malinký :sweat_smile: a taky se mi pěkně praštil dohlavičky o stůl :cry: a já kráva ho nestihla chytit,no je to tady malinkaté a mnoho nástrah,ale bylo mi do breku s ním :frowning2: :cry: .

janista :slight_smile: ...já se také přidávám s gratulací :dizzy_face: ,vůbec jsem nevěděla :sunglasses: .takže filinku :dizzy_face: ...všechno nej nej nej a ať maminka s taťkou pěkně poslouchají :grinning: :dizzy_face: !!!
27. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
ahojte holky, už chrníme. Mates byl k.o. uplakaný skoro celý den a teď měl i horečku:frowning2: to je poprvní co po očkování je k.o. doteď to na něj nemělo účinek. Dostal panadol a šel chrnět,hned vytuhl.

Mony: promiň, že jsem se neozvala. První jsem neměla tel u sebe a pak jsem obvolávala kámošky jak to vypadá. Nakonec srazík nebude. Ale dom bych stejně nejela. Mamka mají nařízenou dovču, tak ji vezmu s sebou do yamahy, aby se kukla a pak půjdeme nakupovat dobroty na páteční oslavu a já si chci nakoupit nějaké hadry a ještě mrknout po nějaké skříni.

ined: třeba je fakt Matýnek takový kvůli těm zoubkům. Jak vylezou bude líp:slight_smile: Ined a jak psala Janista o tom bytě v Napajedlích, tak to je kousek od Otr. a bus tam jede co 15-20min, tak to není zase taková hrůza. Já jsem chtěla jít dřív bydlet do Napajedel,mě se tam moc líbí, ale nevyšlo mi to.

janista: snad Káji bude zachvíli líp. Venku je to fakt lepší jak doma. Určitě se vám výlet vydaří.
27. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
mur :slight_smile: ...no jo napajedla,ale kuba chodí z práce třeba o půl druhé v noci a to už určitě nic nejede každou půlhodinku :frowning2: .a co bych tam dělala,nikoho tam neznám,byla jsem tam 2x v životě myslím :sweat_smile: .kdyby bylo auto,tak je to jiná,ale takhle to vážně nejde :frowning2: :sweat_smile: .
jejda,chuďátko matýsek :confused: ,tak snad panadol zabere,taky jsem dávala dnes na noc :sweat_smile: a bude dobře :dizzy_face: .
27. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
to je pravda, že tak pozdě už toho asi moc nejede.
No uvidíme, ale spí jak dřevo. hudák byl i unavený, protože spal od 11 do 13.30h(to dospával ráno, protože vstával v 5.30 tento týden už po několikáté :frowning2: ) a pak chudák musel vydržet až do večera a ještě ta hexa. No snad bude zítra líp.
ještěže něco i pro tak malé děti existuje na tu bolest a teplotu.
27. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Teda já už si normálně nedokážu představit být bez auta :confused: ...je fakt, že ve městě je to jednodušší, na té vesnici by to pak asi nešlo vůbec :confounded:
Zlobi, tak dobře dojeďte zítra a užijte si Prahu :slight_smile:
Jani, my taky opožděně Fildovi přejeme všechno nejlepší :dizzy_face: ...a zítřejší výlet si všichni pořádně užijte, snad už dá rýmečka Káji pokoj :frowning2: :slight_smile:
Honzi, pěkné fotečky je vidět, že oslava se povedla :slight_smile: dortík nádherný a když byl domácí, to musela být mňamka :slight_smile: ty mám nejradši...Kdo pekl, babi?
Murin, teda to je reakce na tu hexu :frowning2:...snad už bude zítra líp. Jsem zvědavá, kdy dostaneme píchanec my :unamused:asi zítra Dr. zavolám jak to s tím vypadá, měly jsme ji dostat už v 15.měs. :angry:
27. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojholky, tak jak koukám, je to tu samý Zlín a Uherské Hradiště a co takhle od Brodu? Čtu tady, že jste dnes čekaly na déšť, no ta moje rosnička(manžel) mě řekl, že pršet nebude, tak jsem oprala a pověsila a za půl hodiny, ..., co to nevidím déšť. potom věřte rosničkám.
27. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky Martu :slight_smile:
tak z Brodu tu tuším zatím nebyl nikdo, jestli se nepletu :slight_smile:
Samozřejmě tě tu vítáme :slight_smile: ...no s tím počáskem to dneska bylo fakt naprd :frowning2: , odpoledne u nás dokonce i sluníčko vykuklo a pak zase začalo pršet, už jsme si nějak zvykly na ty letní dny :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
No to je pravda, naše holky už se dokonce i koupaly. Tatínek jim postavil klouzačku, rozdělal bazén a mají to jak tobogán. Jenom já trnu, že se mě některá utopí.
27. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Teď na to koukám, že máš už 3 děti :confused: teda u vás musí být veselo :grinning: 3teda vlastně 4 ženské v domě, to se tatínek má :sweat_smile:
My jsme letos ještě bazén nevytáhly, ale snad už brzo taky :wink:
27. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
No dnes přišel z práce a po deseti minutách ho začala bolet hlava. Někdy se tomu člověk nesmí tak poddávat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Holky jsou nehodnější, když je aspoň jedna u babičky :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
jé ahoj martu :slight_smile: nová duše :slight_smile:
ale teda klobou dolů 3 a takhle u sebe :astonished:
jinak tady jednoznačně vedou otrokovice :grinning:
taky se chystáme bazén na balkon
normálně miška ještě nespí a já bych potřebovala pověsit prádlo, umýt si vlasy a aspon něco nabalit zítra v 10 odjíždíme. resp. jdeme na bus, na vlak do otrok a tak v 11.24 vlakem do prahy
27. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Na tak dlouhou cestu s takovou prďolkou, no to ti přeju ať dobře a hlavně v klidu dojedete. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
martu to nebude zdaleka poprvé - vlakem už jela jednou a autem tak 5x? ale auto ted moc nemusí tak zkusíme zase vlak :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
jsem se zasekla na icq:slight_smile:
Zdravím Martufu:slight_smile: teda 3 děti to fakt musí být záhul:slight_smile:
Marky určitě to bylo na tu hexu, ale to je poprvní co má vedlejší účinky po očkování. Zatím to bylo vžd yv pohodě. A ptala jsem se na ty přiušnice...tak to si nás Dr. pozve sama a říkala, že ten Priorix už se očkuje automaticky.
Mony: Mika je opravdu noční pták:slight_smile: by mě asi zabila. Já jsem ráda večer za klid i klid v noci .Sice budíček je posledn týden brzy, ale tak to mi neva
27. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Holky, já se pro dnešek loučím, zítra jedeme k babi,mají ve školce s rodiči zábavné odpoledne, táborák atd...tak jdu připravit věcičky a kdoví jaká bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Martu, ráda jsem tě poznala :wink:
Dobrou noc všem....Pa Pa
27. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
dobrou noc Marky.
Holky taky mizím. Sice ne do postele,ale mám rozjednané věci po icq:slight_smile:
Přeji dobrou noc a hlavně klidnou.
Mony příjemné cestování a ať vám ta cesta velmi rychle uteče...
27. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
mur tak klid v noci taky nemám protože poslední noci se budí po hodině, sice jen pohladím, dám dudlík, ale 3x za noc kojím a jsem furt hore :frowning2: ale mě by zase zabilo ranní vstávání to ať jde radši později spát :slight_smile:
marky užijte si to :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
zdravím martufu....do Uh to není zase tak daleko....a bydlíte přímo v Brodě?
27. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
dobré ráno
tak je to vždy když si člověk něco plánuje ..miška vstává kolem 7.30-8 a chodí spát v poledne, takže mám v plánu vlak v 11.30, aby ho prospala. ale slečna si dnes vstala v 6.30 :frowning2: takže půjde spát dvakrát a rozhodně ne ve vlaku. ach jo. navíc já ranní vstávání fakt nesnáším a ještě ona je protifná protože je nedospalá :frowning2:
ale jinak noc lepší :slight_smile: tak snad se vám noci taky zadařily a pěkný den všem :slight_smile:
28. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.