• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
dobré ránko, Adelenka ještě spí, vzbudila se v noci jen jednou a spí od 21hod, takže super.
Dnes pojedeme na kolo, ale nejdřív si půjdu koupit nové Miminko a taky Mladou frontu Dnes, Jirka je tam prý na fotce, takže to chci mít doma, v pondělí byl i v televizi, takže jsem na něj hrdá :grinning:
28. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky dík za milé přijetí.
Honzi bydlíme asi 13km za Brodem v Suché Lozi
28. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky!Je nám už o sto procent líp-asi to byl nějaký bacil.Míša už šla do školy.
Martufo:vítám tě taky,to musí být náročné tři tak malé děti co?Mě stačí úplně dvě a to jsem z nich někdy fakt hodně na nervy
28. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

vítám novou tvářičku-ahojky martufo :dizzy_face: ,téda,tři špuntíci :confused: ,já mám co dělat s tím jedním bobáškem :grinning: ,ikdyž kolikrát myslím,že vydá minimálně za dva :sweat_smile: .
tak noc u nás opět celkem v pohodě,vstávání už raději nepočítám,ale bylo to docela dobré,akorát budíček v 5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no jo,matýnek usnul brzy a nebude přece chrninkat dlouho jako medvěd :grinning: .před chvilkou zase usnul,už byl protifka a uvidíme,čekám opět spánek tak 40 min,dáme svačinku a půjdeme ven.mám na poště už ty věcičky z angl.sekáčku,tak jsem zvědavá :dizzy_face: .já už tam byla včera,jenže asi ve 14 h. a paní balíkářka prý chodí až po 15 h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .a vracet se tam už se mi opravdu nechtělo,navíc matýnek už musel zase svačit :slight_smile: .
to jsem se chtěla zeptat,jak vám dítka v našem věku papali?myslím po kolika hodinách,matýnek má hlad co 3 hodiny,otesánek :grinning: .teda v noci ne,to má mléčko jen jednou,když se moc budí,dostává čajík...no spíš takovou minimálně ochucenou vodu :sweat_smile: .ale jinak opravdu co tři hodinky musí papat :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...tak co dnes :confused: ?doufám,že matýsek už je bez teploty,chuďátko :frowning2: .matýnek má na té nožce pořád tu hrčku,ale už to nemá opuchlé,tak myslím se to snad vstřebá samo :sweat_smile: .je to zvláštní,jak na každé to očkování to dítko reaguje jinak.třeba bude víc spavý a všechno to zaspinká a brzy bude opět ten ''starý''ďáblík :grinning: .

marky :slight_smile: ...to věřím,že auto je vlastně pěkný zlozvyk :grinning: ,vidím to na švagrech.ti než by šli pěšky nebo jeli autobusem,to si raději odřeknou cokoliv :sweat_smile: .ale je to poteba,kór s dětma,ale u nás je to složitější.kuba řidičák sice má,ale jezdit nikdy nebude,neboť se bojí a já to respektuju.papíry udělal napotřetí s falškou fernetu v ruce :grinning: ,prý to vypadlo jako v Báječných letech pod psa,když si dělal vetchý papíry :grinning: .no a já papíry bohužel nemám,byť by mě řídit hrozně bavilo.pořád jsem to odkládala :confounded: ...už vlastně x let a teď na to nemám čas a taky peníze,ono 10000 je dnes hodně peněz a co kdybych to já káča navíc neudělala :confused: :grinning: .ale budu muset,jeden z nás prostě řídit musí,už kvůli malému a pořád někoho prosit,to je taky otrava :frowning2: .

deli :slight_smile: ...tak super,že jste zdravé :dizzy_face: .co třeba zítra procházka dopolko :slight_smile: ?dala bych ti ty věcičky aspoň a už jsme se zase chvilku neviděly :sunglasses: :sweat_smile: .

moni :slight_smile: ...sice si zrovna datlujeme :grinning: ,ale přejeme šťastnou cestu a miška ať ji co nejvíc prospinká anebo v pohodičce zvládne :sweat_smile: :dizzy_face: .

honzi :slight_smile: ...fotečky hnedka zkouknu,nějak nestíhám :sweat_smile: .
28. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
martufa :slight_smile: ...krásné fotečky,krásné holčičky :dizzy_face: .řekla bych,že gábinka je celá maminka :dizzy_face: .

honzi :slight_smile: ...krásný dortík :dizzy_face: ,mňam a musel být i výborný,adelinka je už veliká slečna,šikulka a super se řehtá na té poslední fotce :grinning:

matýnek už je vzhůru a dožaduje si mě :sweat_smile: ,tak papa a všem přejeme pěkný den :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Ined: No ono si zvykneš na to, že jsou tři a pak už ti to ani nepřijde. Jenom někdy bych je nejradši někam zavřela, hlavně ty dva větší rarachy. Jo a s tím autem, já bych si bez něj život nedovedla představit, když mám jet s holkama k doktorovi to bych tam autobusem snad ani nedojela, nebo některou zapoměla v autobuse :grinning:
Naštěstí auto máme a řidičák oba, já řídím ráda. Teď jsem byla ve Zlíně každý týden, dělala přípravu na přijímačky a přijímačky na výšku. Musím jít mám návštěvu. Zatím čauky :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
martufa :slight_smile: ...no neříkej mi prosím tě,že ještě při třech princeznách stihneš studovat :confused: :sweat_smile: ???já nejsem s matýnkem schopná ani přečíst knížku :frowning2: :sweat_smile: .
tak je jasné,že s takovým počtem potomků se jinak než autem horko těžko cestuje :grinning: ,to naprosto chápu :grinning: .
ale teda s tím,že kdybych měla tři,že mi to ani nepřijde,no to teda fakt nevím :rolling_eyes: ,já mám někdy nervy v kýblu :sunglasses: jen z toho jednoho ořežproutka :grinning: .asi bude po mě,takový lumpík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: .

holčinky :slight_smile: ,dnes jsem teda byla pro ten balíček z angl.sekáčku a ještě mi přišel jeden od jedné paní také z mk :slight_smile: a musím říct,že jsem opravdu nadšená,věcičky perfektní a naprosto neznatelně nošené :dizzy_face: .takže zůstanu věrná,stejně tady v otr.je houbelec :frowning2: a někde lítat po zlíně a hledat a shánět,na to není čas :wink: .
28. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
No já si to stou školou taky zatím neumím představit, ale chci to zkusit. Naštěstí mám moje rodiče, kteří už jsou oba v důchodu, tak mě hooodně pomáhají, když je třeba. A holky teda hlavně Amálka tam moc ráda jezdí. Tak to taky pomůže. :wink:
28. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak to jo,no ale i tak :sweat_smile: .a copak že to budeš studovat :slight_smile: ?
já si jdu pomalu nachystat žehlení,obstarám bobáška,uspím a jdu na to,chjo,že by se mi teda chtělo,to ani náhodou :sweat_smile: .
jeja,matýnek už zase kramaří :angry: ,no jo,mamča hledí na pc,tak už lumpačí :grinning: ,dobře mi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
denčo:mě dnes přišlo taky z MMB sice jenom tričko ale je super :slight_smile: fakt lepší než někde lítat a shánět to po obchodech :slight_smile: Matynek je taky pěkné kvítko co?Luky tady chodí po bytě s prodlužkou.Dnes je celkem hodný -do záchodu ještě nic nehodil ani nic nevyvedl -zatím :wink:
28. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
No chci studovat na Baťovce obor účetnictví a daně.
Iny já jsem žehlila minulé dva dny a dnes už tam mám zase koš nachystaný a druhý na šňůře. Já peru každý druhý den, naše děti to stíhají špinit. Gabča mě vždycky všechno oprané vyháže z koše, takže než se to dostane k žehličce, putuje to znovu do pračky :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
jejda,no to mi matýnek dělá taky :angry: :grinning: ,naštěstí se mi zatím povedlo vždy prádlo zachránit :sweat_smile: .s tím praním to máme podobné,taky mi to tak vychází,ikdyž teda toho nemám určitě jako ty :sweat_smile: ,ale to žehlení,jejda :confounded: ...no co,teď to ještě jde,ale v létě to teda fakt nesnáším,vedro,ještě další vedro od žehličky a prádla neubývá :rolling_eyes: :confused: :grinning: .teď se dívám,že gábinka má přesně rok,že :dizzy_face: ?no nás to čeká taky brzy,hrozně to letí :sweat_smile: .
účetnictví a daně...to se vždycky hodí a má to uplatnění :wink: .ale bude to teda náročné :confused: :sweat_smile: .

deli :slight_smile: ...já jsem zatím s věcičkama z mmb byla vždy spokojená,asi jsem měla štěstí na holky :sweat_smile: (raději to klepu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).zkus se mrknout na ten angl.sekáček,tam mají super věci a vůbec ne drahé a jde si tam i věcičky na 14 dní rezervovat,že nemusíš kupovat hned :wink: .já jsem opravdu až překvapená,jak pěkné a neonošené ty věcičky jsou :dizzy_face: .každopádně tam budu jednou za čas na matýnka nakupovat,navíc jsou to značkové věci a ty se,pokud se teda nezničí,dobře prodávají i dál :slight_smile:.lukinek ať nezlobí,filuta jeden malý :grinning:,já nevím,kam ty děti na ty nápady chodí :sweat_smile:.jo a jestli byl matýnek předtím mamánek,tak asi týden je hotový MAMAN :confused:,jenom zajdu,už kňourá,i u tatínka,leze za mnou do koupelny,na záchod,všude a neustále se chce nosit a věší se mi na nohu,popřípadě kouše do palce :confused: :grinning:.takže mám super ocásek :sweat_smile:.netušíš prosím tě,jak dlouho tady to období trvá :confused: :sweat_smile: ???

tak a už opravdu jdu na to žehlení,matýnek spinušká :pensive: ,tak ať to mám brzy za sebou a stihnu třeba ještě v klídku kafčo :dizzy_face:.
28. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahojte holky, my dnes den kalamita ale i super. Dopoledne yamaha, byla se mrknout i babička. Ale teda byla hotová z toho jak Mates nespolupracuje:slight_smile: pak jsme šly na čepkov na nákupy. V Kenvelu mají akci 1+1 zdrama. Jsem si koupila sukni a nátělník k ní jsem si vybrala zadara. No nekup to:slight_smile: pak jsme šly nakrmit Matesa, protože od 6.30h nejedl. Mám problémy do něj něco dostat. Lžičku naprosto odmítá, dělá scény jak nevím co :angry: chtěl by nejradši něco do ruky. Takže jsme na čepkově udělali pěkné divadlo. Pak babička hlídala a já vlezla do dalšího obchůdku a pořídila další sukni,nátělník, šaty a 3/4 pláťáky. Jdu platit a peněženka nikde. Nervy v pr... prohledaly jsme vše a nic. Babička mi to zapalatila ze svého a já lítala po čepkově a sháněla se všude po obchodech. Chtěla jsem, aby vyhlásili, že nálezce dostane odměnu, ale vyhlásit mi to baba nechtěla:frowning2: nervy někde. Rychle jsem volala do spořky, aby mi blokli kartu. Naštěstí doklady jsem měla jinde. Jen prostě karta a kartičky pojišťovny a prachy, ale naštěstí málo. Takže další nákup se nakonal neboť nálada na bodu mrazu. Byla jsem zlá na Matesa, protože to on tu peněženku vyhodil, hrál si s kabelkou. Ještě k tomu byl uřvaný, protože chtěl spát... no děs. Prohledali jsme vše a nic:frowning2:Jsme jeli dom. Babička doma vysypala všechny tašky a ta peněženka tam byla. Já myslela, že mě trefí:slight_smile: rychle jsem volala na odblokování karty.Vzali si za to 200kč vydřiduši :frowning2: ale tak aspoň nemusím nikde běhat po úřadech.

Martufa: teda to tě obdivuji 3 děti a ještě studovat. To já bych to nezvládala při jednom. Taky z něj šílím a jsem někdy na Kromcl,poslední dobou pořád:slight_smile:

Ined: to je super, že věci pěkňučké. A teda přiznám se, že já ještě přes MMB atd nenakupovala. Bojím se, že bych zaplatila a nic mi nedošlo a nebo by to bylo vše zničené. Já to musím vidět naživo a je pravda, že v sekáči mi pro malého nakupuje hadry mamka. Já kupuji nové. A vidím, že Matýnek taky začíná pěkně peklit. No jo ty děti nás nechtějí nechat chvíli v klidu.
A jak píšeš, auto je droga. Jak si člověk na něj zvykne,tak jezdí autem, to vidím na sobě. ALe je pravda, že po Otr. chodím stále pěšo a nebo jedu busem. To jen do ZL do yamahy jedu autem, tam se blbě dostává.
Mě Mates jí přes den po 3h a má celkem 5jídel. V noci nejí. A když se někdy vyjímečně vzbudí dám mu napít vody a nebo čaje. Mléko nedostane ani omylem, to by musel opravdu hodně vyvádět, aby ho dostal. Žádné rozmazlování. A to už mi Dr. říkala od půl roku, že děti v noci nemají hlad, že dát jim napít vody a když nechtějí tak nic, protože nemají ani žízeň.

Mony: to mě vstávání nevadí,já jsem ranní ptáče. ALe někdy když to je 5.30h tak bych klidně ještě schrupla. Ale tak já ležím ještě v posteli a Mates si hraje sám buď vedle a nebo sleze z postele a běhá po pokoji. Já naštěstí spím v kuse bez toho aniž bych Matesovi posluhovala, protože Mates se v noci vzbudí vyjímečně. Chrupe většinou od 19.30 do 6.30h v kuse, akorát poslední dobou vstává v 5.30h a nebo v 6h to teď dělá týden:frowning2: Ale jinak se krásně vyspím. Proto jsem ráda, že chodí spát dřív, tak mám večer klid sama pro sebe na pc, relax, tv a to nic nedělám.Ty dáváš spát MIšku 2x denně, když ti vstane dřív? to já Matese nedávám i když vstává tak brzy, jde prostě až po jídle. Pak spí 3h a já mám vegáč:slight_smile:
Šťastnou cestu,určitě jste ji zvládli v pohodě.

Deli: super, že je vám líp.
28. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj muri, tak to máš dobrý, že ti tu kartu odblokovali. Mě se stalo něco podobného minulý týden.Nechala jsem peněžku na střeše auta. No byly tam 2 tisíce, všechny doklady, kreditka, karty a kartičky od pojišťovny moje i holek. no myslela jsem, že mě odvezou. Přinutila jsem mojeho, aby se honem jel podívat kudy jsme jeli, ale nenašel nic. Tak jsem volala na bloknutí všech karet, maxkarta mě nestála nic, visa- 2000.- a kreditka 200.-
Okolo páté přijel pán a peněženku i s penězi mi přivezl, myslela jsem, že mu dám snad pusu. Ani na benzín si nevzal a ujel. Tak jsem honem volala, aby mě ty karty neblokovali, ale už to nešlo. Takže mě to stálo 2200.- No prostě SUPER DEN! :angry: :frowning2:
28. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
ahojky :slight_smile: Lukys už konečně spí :sweat_smile: :grinning: to je úleva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: já musím jít žehlit :rolling_eyes: :angry: a ještě další prace :pensive: no tak dořeknu že spí a už je zas vzhuru :confounded: :unamused: :angry: !
28. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
holky chrníme, snad ale je tam klid:slight_smile: Počasí je hnus. Máme mít zítra rodinnou oslavu s grilováním...a vypadá to bledě :frowning2: No sand bude zítra líp a počasí se umoudří.

Martufa: teda to jsi na tom byla hůř než já. To je strašné tolik peněz dávat jen kvůli tomu, že se člověk bojí, aby mu někdo nevykradl účet. Neřeknu být to zablokované delší dobu, ale na pár hodin, to je fakt síla:frowning2: Je pravda, že hodní lidi taky nevymřeli :slight_smile: No já jsem ráda,že jsem peněženku taky nakonec našla. ALe do té doby jsem říkala, že jsou někteří lidi hrozní, že vyberou prachy a zahodí ji do koše... a že jen já jsem blb, co vše vrací.

deli: tak co usnul Lukynek ještě?
28. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak matýnek konečně usnul :sweat_smile: ,byl rozdováděný,neboť u nás byla nečekaně švagrová na kafčo a matýnek se samozřejmě předváděl :grinning: .ale tak snad už bude chrupkat :pensive: ,prďolinka :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...no téda,ty jsi měla den :confused: ,no ještě že tak... :sweat_smile: .já nosím všechno v peněžence,jako doklady a tak a kdysi se mi stalo,že jsem peněženku nechala v taxiku :astonished: ,v noci...no děs,taxikář to samozřejmě zapřel,ale nakonec jsem si postěžovala jednomu kamarádovi :sunglasses: ,on byl takový všeuměl,no až moc :sweat_smile: ,ale druhý den jsem ji měla zpátky :confused: ,tý jo,já myslela,že ho snad budu na rukou nosit :grinning: .už jsem se viděla,jak obíhám úřady a podobně a to fakticky nesnáším :rolling_eyes: :fearful: .tak ještě že tak :dizzy_face: .
ten mmb,no taky jsem měla strach,je to hodně o důvěře poslat v dnešní době někomu peníze a čekat...no,já to teda klepu raději na dřevo,ale měla jsem zatím opravdu štěstí :sweat_smile: .taky nenakupuji za moc peněz u cizího,kdyžtak až na podruhé,když je první obchůdek v pořádku :dizzy_face: .mám tam dvě,vlastně už tři paní se kterýma to bylo v pohodě a příjemné a mám se ozvat kdykoliv znovu a to mi vyhovuje :wink: .
no s tím mlékem,já nevím,myslím,že matýnek v noci hlad určitě má,protože můžu ho prolévat čajíkem jak chci a dokud mléčko nedostane,neusne :confused: ,nebo je to taky možná spíš zvyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: (zlozvyk?),každopádně s tím jak mi vlastně mléko přes den vůbec nepije,jsem ráda,že ho má aspoň v noci :sweat_smile: .jako mléko do něj dostanu,ale jen v kašičkách a teď už teda odpoledne i v jogurtu,je to prostě mrška :frowning2: .ale prostě mléčného,tolik kolik zhruba potřebuje v souhrnu má,co se dá dělat :confounded: .a že peklí o tom není pochyb,já mám doma myslím taky pěkného ďáblíka :confused: a to je ještě prcínek malinký :sunglasses: :grinning: .ten mi ještě určitě dá zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

martufa :slight_smile: ..tak to je hodně slušně řečeno...super den :grinning: ,to by mě asi trefil šlak :sweat_smile: ,ikdyž zase jako ponaučení je to opravdu za všechny peníze :confused: .zkrátka na střechu auta patří lyže :grinning: .

deli :slight_smile: ...tak příště pssssssssssssssssssssssssssst :grinning: ,nic neříkej,jen napiš...lukinek :pensive: , :grinning:
já jsem dnes měla k obědu ftipné fazole s párkem :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
No dnes je Lukys hodně protivný :frowning2: :unamused: !

Mur:ještě neusnul :angry: ale co nejdřív ho zkusím uložit :slight_smile:

ined:no asi to tak budu dělat :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
no já radši doklady mám zvlášť. V peněžence mám akorát kartu od bankomatu, různé kreditky a karty pojišťovny. Jsem si říkala, že kdybych někdy stratila peněženku, aˇtmi zůstanou aspoň doklady a dnes jsem si tom přesvědčila, že jsem ráda, že to mám jinde. Jinak bych byla ještě víc s nervama v .....

Ined: ono je to asi o zvyku. Já jsem dříve taky dávala Matesovi mléko v noci jak se budil, ale pak jsem na radu Dr. začala dávat vodu a to v noci prostě odmítal a postupně se začal budiť míň a míň a pak už vůbec. Ale nějaký ten měsíc to trvalo. Takže jsem byla ráda, že v noci nemusím vstávat a dělat mu mléko. Vstává okolo 5.30-6.30h na to mléko, což je super, po celonočním spánku. Takže si myslím, že Matýnek je na to mléčko zvyklý, proto ho očekává. Ale tak on je ještě prďolka, tak na to má nárok :slight_smile:
No já právě strach mám, tak radši jdu do obchodu a nebo jen tady do nebíčka. No spíš tam chodí babička ta má na to vyloženě štěstí, ta jak tam jde, tak dotáhne plnou igelitku hadříků. Jak tam jdu já, tak nic a nebo max. 1 věc.
28. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
No holky teď už bych si na střechu asi nepoložila ani kapesník, ale co má chudák matka dělat, když má plné ruce a musí připoutat prcka :wink: A to teď musím čekat měsíc než mi vydají nové karty. No super! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jeden můj známý kdysi na střeše nechal boty i s ponožkama, ty tam, ale vydržely. Kdo ví co si říkali policajti, kolem kterých projížděl, možná, že větrá. :grinning:
Holky Gabča se budí na mlíčko každé asi 2 hodiny, ale už plánuju odstávku. dnes jsem jí zkoušela dát mléko z flašky, no líbilo se jí to, ale před spaním si opět vynutila prso. Asi to udělám jak s těma staršíma, pošlu ju spát s manželem a bude. Z toho nic nepoteče :sweat_smile: :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
martufa: s tou peněženkou na střeše jezdíval často i můj, ale vydržela a boty tam taky kdysi nechal a taky tam byly:slight_smile: Je pravda, že u toho auta taky kontroluji od té doby vše. Taky ráda pokládám věci na střechu.
Každé 2h? to by mě asi zabilo. Já mám problém vstát vyjímečně 1x v noci. Člověk jak si zvykne na klidnou noc a pak něco je, tak mi to dělá problémy.
Jsem se zasmála, že z manžela nic nepoteče:slight_smile:

No nic valím na kutě. Zítra jedu cvičit do nekky a pak rychle chystat dobroty na odpoledne. Přeji všem dobrou a klidnou noc. pa pa
28. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahojky holky,
vidím, že jsme všechny stejné, já nechala s Adelinkou na střeše mobil a taky jeden dobrák mi zavolal, že ho má, ani mi nevolal z mého, prý at mi neprovolá, tak jsem mu dala flašku Martini a slona pro štěstí, měl MEGA radost a já ještě větší, mám v mobilu totiž ještě zprávičky od Jiríka, když jsme spolu začali chodit a někdy si je čtu, jsou tak krásné....
28. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
ahojky
tak ja jen nakukuji..nejak nestiham mam dost prace :grinning:
za srazik se omlouvam ale zavolal me kamos jestli nechci do prahy na fotbalek..tak jsem jela a jeste si celej den odpocinula od petana..bylo to super..sice slovacko prohralo ale neva

nemam cas vas docist :cry:
pa a dobrou :pensive:
28. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahojte holky, počasí je opravdu HNUS :angry: :angry: :angry:
My jsme hned ráno v 8h jeli pro kámošku a jely jsme společně s dítkama cvičit do nekky. Cvíčo dobré,ale teda jak ty děti chodí, tak žádná disciplína:slight_smile: Teď dávám malého spát, snad vytuhne brzy. Potřebuji chystat chlebíčky, jednohubky... máme dnes oslavu. Měli jsme grilovat,masíčko, hermelíny...vše nachystané a počasí teda nepřeje, tak uvidíme jak to dopadne. Když tak se 1 z nás bude muset obětovat a chvíli být u toho venku a pak to doma zdlábneme:slight_smile:
Holky mě trefí, já našla další zub. Bože on bude mít plnou pusinu už. Je opět nahoře, tam už má skoro všechny. No mazec.

adeli: teda to jsi se měla, já chci taky nějaký výlet bez dítěte.
Přeji pěkný den i v tom hnusném počasí.
29. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
AHOJKY HOLKY,

zbláznil se mi net...
29. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak co dnešek to je hrůza, že?
Já budu mít teď dva dny pohov, Lucka a Amálka jely k babičce do Brodu, takže bude doma klid(skoro) :slight_smile:
Včera byly šíleně divoké, manžel už z nich byl na nervy tak jsem ho uklidňovala, že dnes pojedou k našim a on se mě říká," na jak dlouho? Na oůl roku?" A to snima není celý den, jako já.
No zítra budu péct Gabči dort nemáte některá nějaký dobrý nápad, jaký? :wink:
29. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
ahojky..tak dneska je to fakt hnus..jdu si udelat kajik nebo jsem zmrzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petan je od 5 hore a celej den knoura me asi jebne :frowning2:
29. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme oslavu už rozpustili. Mates dnes toho tolik snědl, no děs. ALe naštěstí jen plno zeleniny, ovoce a teda kousek hruškového frgálu. Ale pořád se snažil dostat na stůl. Nakonec když byla taková zima jsme byli doma a děda se švagrem se obětovali a masíčko šli ven ugrilovat a donesli nám ho domů. Chudák Mates slintal a pořád chtěl se dostat ke stolu, aby si něco ukradl. Ale měl smůlu. Dostal mléko a dala jsem ho chrnět, naštěstí vytuhl v 19.30h hned jak jsem ho dala do postýlky:slight_smile:

Martufa: já když dělám dorty tak ořechové, ale u nás boduje tiramisu-jednoduché, levné, rychlé a hlavně dobré. ALe nevím jestli to bude dobré pro malé děti, to spíš asi ne. Gabči by asi káva s rumem nechutnala. Ale jinak je dobrý nějaký piškotový dort s ovocem.

Adeli: teda taky se moc nevyspíš jak vidím. Třeba Petříkovi roste zoubek. Petra máš doma a nebo jsi u mamky?

Pěkný večer všem
29. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
dobré ránko !!!!!!!!! :confounded: dneska hrozné počasí Míša ma průjem :unamused: ale snad jí to brzy přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lukys je zatim hodný takže dnes asi to na ven nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: !!!!!
30. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: moc děkujeme všem za krásné přáníčka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.