• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahoj holky, tak jsem se dala do toho dortu, bude oříškový. No snad se povede. :dizzy_face: Držte palečky :sweat_smile:
Moni všechno nejlepší ke 2 letům Amálce.
Jenom to počasí mě štve :frowning2: :angry:
30. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc dobra..dala jsem mu vcera nurofen a pak se me celej pozvracel :frowning2: ale spal do dvou a budik az v 6.30 tak se to dalo

mongo..gratuluji :dizzy_face:
a vidim tady novou tvar martufa tak te vitam :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Martufko, moc děkujem. :wink:
Adeli, taky děkujeme. :wink:
30. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojky holky,
my dnes jedeme do Otrokovic za kamaradkou, tak se těším, venku je humus :frowning2:
30. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Holky svítí sluníčko :grinning: Kéž by to vydrželo :wink:
30. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojte holky, my noc jako obvykle.Spánekcelou noc, ale vstával v 5.30h na mléko a pak už nespal, ale naštěstí ležel v postýlce a hrál si s dudinama. Po 6 si začal hrát a pak už teda začal lítat:slight_smile:

Monrou: Marielka je šikovná a taky přeji Amálce jen to nejlepší...

Martufa: určitě se dortík povede a bude moc mňam. SLuníčko u vás závidím, tady leje od včerejška. Už teď šílím, protože budu muset být s malým zavřená doma a to zase budu na Kroměříž. Už teď je barák vzhůru nohama:slight_smile:

Honzi: to ti počasí na návštěvu moc nevyšlo. Ale tak snad se umoudří.
30. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
deli: ať se Mišce brzy uleví! průjem je strašný:frowning2:
30. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
bré ránko :slight_smile: !!!!!!!!

včera jsme byli odpoledne u babičky ve Zlíně :grinning: :grinning: tak jsme si udělaly takový menši výletek :wink: Lukys si tam hrál se stavebnicí :grinning: a s magnetickou tabulkou :slight_smile: takže se na chvilu zabavil :wink: no a jak jsme přijeli tak se chvilku díval na telku a potom šel ¨sám do postele :grinning: a lehl si :dizzy_face: zachvilu jsme přišla a Lukys byl výtuh :dizzy_face: :dizzy_face: jsem nemohla uvěřit :slight_smile: potom se vzbudil ale tohle by mohl dělat každý večer :slight_smile: :wink: :dizzy_face: jinak už jsme zdraví takže doufám že už od těch bacilu budeme mít klid :angry: :fearful:

monrou:taky přeji Amálce :slight_smile: vše nej nej k narozeninkam :grinning: :slight_smile: !!!!!! jo a hezké fotečky :grinning: :wink:

Mur:jo průjem je strašný naštěstí ho Míša už nemá :frowning2: :rolling_eyes:

adeli:no nám se Lukys taky v noci povzracel :cry: asi nějaké virozy začal se v postýlce dusit tak jsem ho ještě stihla zvednout ale ted už je v poho :confounded: naštěsti :slight_smile: !!!!!!
31. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
Hoj holky, tak nám zase pro změnu prší, máme dnes oslavu, musím ještě nachystat nějaké chlebíčky. :grinning:
31. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky
u nas taky noc nic moc
opet prsi tak zadny detsky den :frowning2:

martuf..co slavite??narozky deti??
31. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky, to počasí je šílené :angry: :angry: :angry: já jsem opuštěná:frowning2: Mates je na prázdninách, tak se nudím. Kdyby bylo pěkně, tak jsem na kole nebo bruslích, ani by mě to nepřišlo, ale tak budu zavřená doma. No asi po dlouhé době uvidím přes den tv.
Holky já měla včera striptýz:slight_smile: byla jsem s malým se projít na štěrk a dojel tam chlap na kole, sice starší, ale pohledný a super figura:_) vyslékl se hupsl do vody a plaval. To jsem viděla jen zadek, ale jak vylezl, tak začal skákat, aby z něj okapala voda a bimbas mu tam skákal, pak se producíroval po pláži. No to bylo něco pro moje oči:slight_smile:

Adeli: už se Petřík trošku zklidnil?

Deli: to jsi měla včera super, jak Lukynek krásně usnul.
31. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
martufa: ať vám dobře dopadne oslava!!!
31. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak jsou všichni pryč, a je klídek. Nádobí v myčce a holky jsou taky v klidu, snad si konečně sednu :unamused:
Adeli: Gabča měla v úterý rok. :slight_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
ahojky..
mur..no moc ne ja uz nemam silu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
martuf..tak vse nej nej :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahoj holky, teda tady vázne komunikace:frowning2:

Martufa: tak to je super, že se oslava vydařila a máš už klídek. No jo první narozeninky, to je krása:slight_smile:

Adeli: jsi doma nebo u mamky? a Petr by si nemohl vzít dovču? že by ti trošku pomohl?
31. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahojky holky ,přihodím pár foteček ze super víkendu... :wink:
31. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
Dobré ránko!
Počasí opět nic moc.Všechno nej těm našim zlatíčkům :dizzy_face: hlavně at jsou zdravé a štastné :slight_smile:
Honzi:pěkné fotečky :wink: Adélce to sluší :slight_smile:
1. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

tak se hlásím po víkendu,ale teda nic moc :confounded: .počasí hnus,to teda asi nejspíš všude :unamused: .v pátek jsem byla srazu ze zš - no,kdybych zůstala blbec doma,udělala bych 100x lépe :frowning2: .v sobotu mi bylo akorát blbě,neboť jsem to trošku přehnala s vínem a nejsem zvyklá :rolling_eyes: ,takže sobota pak děs :cry: a na srazu vlastně nebyl nikdo z těch,koho jsem opravdu vidět chtěla. včera jsme byli u tchánů,také slavit :slight_smile: ,manžílka a mě,ale jen tak trošku,spíš to bylo takové klidné posezení, u mě to bylo posezení u čaje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (pochopitelně :pensive: ).
poslední dvě noci u nás opravdu děs,matýnek celou noc kňoural a poplakával i přes podaný nurofen a pravidelné mazání dásniček,jsem totálně k.o. :frowning2: .a to ještě ležel se mnou,takže jsem k tomu všemu ještě polámaná :frowning2: .takže celkově nic moc.
počasí mě štve,prádla mám na praní a nemám to kde sušit :angry: .za chvilku dám matýnka spinkat a pak se po svačince vypravíme ven,asi si navléknu kožuch,jaká je tam kosa :sweat_smile: :angry: .
tak zase nakuknu odpolko,zatím papa :dizzy_face: a všem přejeme co nejpěknější den,i přes ten hnus fialový :wink: .

martufa :slight_smile: ...gábince přejeme vše nej,nej,nej k prvním narozeninkám :dizzy_face: .

monrou :slight_smile: ...i amálce vše nej,nej,nej :dizzy_face: ,to dostala krásný dáreček v podobě sestřičky :dizzy_face: .fotečky ještě shlédnu :wink: ,nestíhám :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...to je pakec s dětma v takovém marastu,co :frowning2: ?
1. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
a málem bych zapomněla :confused: :sweat_smile: ,

všem děťátkům vše nejlepší k jejich svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojky po výkendu! :slight_smile:
Tak se nám venku kaboní, opět. Dnes musím do poradny a taky se sebou k doktorovi, no vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zkouším Gabču v noci nekojit, ale moc se nám to nedaří. Vždycky se začne tak vzteka, že jí radši to prso pychnu ať je klid.
Dala jsem do albíčka nějaké fotky, taky ten dort (když tak můžete chválit, ha ha :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Všechno nej,nej, nej našim nejmenším i větším dětem! :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
ahojte holky, počasí nic moc, ale dnešek se už dá:slight_smile: zítra snad bude zase líp:slight_smile: My noc bomba. Mates spal včera i dnes do 8h od 19.30h. Takže úžas:slight_smile: Hned ráno jsem s ním vyrazila na návštěvu ke kámošce, dítka si pěkně pohrály a my super splkly :grinning: Pak rychle dom, obídek a spánek. Já jsem trošku poklidila neboť mi má dojít chlap z pojišťovny. Po tel se nedal odbýt, chce mě vidět:frowning2: No snad to pochopí rychle, že nic nechci pojišťovat!

TAKY PŘEJI TĚM NAŠÍM RARÁŠKŮM JEN TO NEJLEPŠÍ KDYŽ MAJÍ TEN SVÁTEK:slight_smile:

Honzi: pěkné fotečky,moc vám to s Adélkou sluší.

Ined: to je mi moc líto, že Matýnek má blbé noce a je uplakaný. Snad jak vyleze zoubek bude líp. Teda ty jsi to tak orzjela na sraze třídy:slight_smile: my máme za 12dní ze ZŠ, tak se tam taky rozjedu:slight_smile: konečně vypadnu z domu večer někam do společnosti. Vyjste měli s manžou výročí a nebo narozky, že jste slavili? když tak velká gratulace :slight_smile:

Martufa: pěkné fotečky. Dortík se povedl.
1. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahojky holky,

vše nej dětem, hlavně zdravíčko, štastný dětský úsměv a taky milujicí rodiče :wink:

My pádíme s kamarádkou ven, tak se těším...už mě to doma nebaví. chceme se zajet ještě podívat na pozemek, chceme už začít řešit to bydlení...
1. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
tak jsme dorazily z poradny. Máme 8kg a 75cm.
Honzi chcete stavět? :wink: My už to máme zaplať Pánbů za sebou, a le doděláat je pořád co. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jsem dožehlila první haldu věcí a druhá už se mi pěkně suší na balkoně na zítra :rolling_eyes: .matýnek ještě spinká,ale během hodiny se 3 x vzbudil :frowning2: ,dopoledne spal jen 2 x 30 minut,chjo,namazala jsem mu dásničky a zdá se,že konečně usnul tvrdě :pensive: ,tak to bude asi opravdu zoubkama :angry: :frowning2: .

mur :slight_smile: ...no rozjela,ale v sobotu jsem se proklínala :angry: .byla jsem někde poprvé od narození matýnka a tak jsem dopadla :stuck_out_tongue_closed_eyes:.já to říkám pořád...nejlepší na pití je voda a dobrý čajík :grinning: a toho se už budu raději držet :stuck_out_tongue_closed_eyes:.včera jsme slavili naše narozky,kuba už měl,já teprve budu mít,ale vzali jsme to jedním vrzem :grinning:.přijel nám popřát i můj taťka :slight_smile: ,neboť k nám bychom se všichni jaksi nevlezli,takže''větší''akce se konají u tchánů :sweat_smile:. ještě budeme slavit ve středu,ale jen my doma a to se bude popíjet čokoládový likérek,z toho nic nehrozí :grinning: .
téda,já vá ty vaše noci opravdu závidím :sweat_smile: ,mě přijde,že je to čím dál horší :frowning2: .ale třeba opravdu,až se nám ty tesáčky vyklubou,bude lépe :sweat_smile: .

monrou :slight_smile: ...fotečky moc krásné,holčinky jsou nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

martufa :slight_smile: ...jejda,gábinka je drobeček :dizzy_face: ,to matýnek měl víc v 8 měsících :confused: :sweat_smile: ,no ale on je to kus chlapáka taky :grinning: .fotečky jsem ještě nestihla shlédnout,ale už jdu na to :wink: .jsem zvědavá na ten dortík :grinning: .
1. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
ahojky
tak noc u nas desna a petan od 5h hore
dneska jsem jela do prace pro tatku ale zitra uz pojede :confounded:

odpolko jsem jeste sfoukla dvoje nehty a ted si lapnu a ani se nehnu :grinning: :grinning:

mur..no on mam jen trosku dovci a to mame na leto..
petan je hodny jen kdyz se veze nebo spi..jinak je u nas porad veselo :grinning: :confounded:
1. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
ahojíček :slight_smile: ,
matýnek spinká od 20 . :slight_smile: ,ale dnes jsem dala na noc panadol,celý den špatně spinkal a jde vidět,že ho dásínka bolí :frowning2: ,tak uvidíme.já jdu dát sprchu a vlezu do hajan,třeba se mi podaří něco nadespat :sweat_smile: .

martu :slight_smile: ...krásné fotečky a ten dortík musí být prvotřídní mňááááááminka :dizzy_face: .ty jsi šikulka,já celkem péct sice umím,ale nejsem si jistá,jestli bych zvládla pěkný dort :sweat_smile: ,ale asi na matýnkovi první narozeninky to vyzkouším :dizzy_face: ,ať má taky dortík od maminky :wink: .
tak holky dobrou noc a krásné sníky a děťátka ať klidně spinkají celou noc :dizzy_face: ,papa
1. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
ahoj holky
tak jsem se k pc dostala pořádně až teď
martu pěkný dortík se ti fakt povedl :slight_smile: a míry pěkné. my měly v roce 8,1kg a 68cm :slight_smile:
mur jak bylo v yamaze? babičce se líbilo? jinak miška občas spí ještě dvakrát denně když vstane brzo, to bysme nevydržely ani jedna :slight_smile: nemá ten režim ještě úplně zajetý jednoho spánku. ale dneska vstávala v 8.30 :slight_smile: vlastně už pár dní :slight_smile:
s těma peněženkama teda "šikulky" :slight_smile: hlavně že jsou protože to věechno oběhávat je šílené.
no a my na vodě...
cesta vlakem fajn - miška byla u vytržení, chodily jsme po chodbě za jednu ruku - sice chození za ruce moc nedělám a odsuzuju, ale občas je to nutné, aby lezla po vlaku to by moc nešlo :frowning2:. a pak jezdila na odrážedle. celým vagonem sem a tam a nakukovala na lidi do kupéček, a na psa byl tam velký vlčák. to jsme dělaly asi hodinu. pak jedla a spala - ale vzbudila se když vlak zastavil a pak znova odrážedlo a koukání z okna a tak. prostě pohoda - oproti autu fakt paráda. navíc do prahy za 160kč.
no ale voda...děs a hrůza. vodáci zmoklí a zmrzlí a my s děckama "tour de hospody" fakt. ještě že jsme většinou našli takové, kde si dítka pohrály ale i tak byla miška unuděná chudák. spali jsme teda v pensionech pod stan to s dítětem fakt nebylo. ale bez cestovní postýlky takže s námi na posteli. ale od 21-8.15, 8.30. je fakt, že přes den tolik nespala jak jsme ji furt někde tahali.
dneska jsem šla dopoledne na squash anormálně tu celou dobu prý prořvala a chodila ke dveřím :frowning2: pak jsme se mazlily a mazlily, dokonce ted večer nechtěla ležet v postýlce a musela jsem chovat a hladit a až už těsně usínala tak jsem ji položila do postýlky.
jo a s nočním kojením my tak 2-3x poslední dobou spíš 3x. chtěla bych to utnout na 1x za noc, tak až se radek vrátí z prahy tak do toho jdeme. ale odstavit nechci chci kojit aspon do 1,5roka. tak uvidíme.
ufff :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
martufa..dortik krasny :dizzy_face: :dizzy_face: teda koukam na ty miry..to se mate ja kdyz taham petu by me ruky upadly..v roce mel 12.5 a 92cm..jsem zvedava kolik nameri ted na 18 mes.prohlidce :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahojky holky, ani nestíhám sem chodit...my v roce měli 8900g a 79cm, tak akorát, jak tak kukám...hodně mi ted Adélka přibrala, ale je tak hezčí :wink:
2. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojky holky, to byla noc! :frowning2:
Odnaučuju Gybčiu kojit, protože od příštího týdne už mám jinou antiko. No celou noc se vztekala jak šílená. Doufám,že ji to brzo přejde. Holky v tomto byly lepší, nevadilo jim to tolik.
Adeli okolo 12 kg měla Lucka ve třech letech a Amálka ve dvou. My máme takové trpaslíčky, ale co nemají na váhu a do délky, to doženou zlobením :stuck_out_tongue_closed_eyes: (někdy). :sweat_smile:
2. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.