• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahoj holky,
všechny zdravíme po víkendu :dizzy_face:
ještě vás ani nemám dočtené...ale co tak dát zítra ten srazík, když to minulou středu nevyšlo :confused: ? Buď ty Otroky, nebo Zlín (je tam teď filmový festival pro děti :sweat_smile: )?
Co vy na to?
2. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:
ve zlíně festival je, ale pro takhle malé děti asi nic :slight_smile:
zítra nemůžu, leda čt odpoledne, tak uvidíte...dnes jsme dostaly 4.hexu tak jsme protifka jdu se věnovat pa
2. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Já vím, že to pro větší děti :wink: ...myslela jsem, že třeba bude něco nakukanou na náměstí a tak :confused: ...my jsme normálně na to očkování ještě pořád nebyly, včera jsem se k Mudr. nedovolala, snad na nás s tím nezapoměly :confounded:
No nic, my jdeme taky koupat a uspávat :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
ahoj holky, pak vás dočtu. My včera měly kalamitní den. Malý spadl, a nemohl se nadechnout, byl v bezvědomí. Dojela pro nás záchranka a vezla nás do ZL na rentgen. Naštěstí ok, ale nechali si nás tam na noc na pozorování na JIP. Šel spát bez jídla, takže jeho poslední jídlo bylo v 15h. Ale prostě nesměl nic, aby náhodou neblinkal. Naštěstí vydržel až do 6.30h, takže šikula. Dneska ve 12h nás pustili, protože vše bylo dobré. Naštěstí. Ale teda byl to šok držet bezvládné tělíčko bez dechu, ale naštěstí třesením a boucháním do zádíček jsme malého konečně slyšeli zaplakat. No být sama tak nevím, nevěděla co bych dělat dřív jestli křísit malého a nebo volat.
Malý má být pár dní v klidu,ale stejně jak se probral, tak už lítal po celém odd a pak na zahradě. sport má na 14dní až měsíc zakázaný, takže i plavčo. ALe je hlavní, že je ok. Já jdu dnes brzy do postele neboť na dnešek jsem vůbec nespala.
2. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
tak jsem dočetla.
Martufa: míry pěkné. a teda fakt máš doma trpaslíky.
My máme momentálně 10,85kg. Vážili nás u Dr. včera.V roce měl 9.97kg:slight_smile: ale je to žirafka, takže nejde poznat, že má tolik:slight_smile:

Já srazík můžu kromě čtvrtka, ten mám už celý zamluvený a ten další taky. ALe jinak můžu kdykoliv.

Mony: to je super, že se cesta Mišce zamlouvala. Je pravda, že v tom vlaku je toho k pozorování spousta a přece jen z toho auta moc nevidí. Počasí vám teda moc nevyšlo, fakt byla zima...ale tak hlavně že se vám líbilo i tak.

Marky: pro tak malé děti tam na festivalu nic není a na náměstí toho k vidění taky moc není. Jsem slyšela jak si vykládaly sestřičky na JIP, že to bylo o ničem na tom náměstí.

Ined: no to spaní nám opravu závidět můžeš J :sweat_smile: á jsem strašně ráda, že spí jak dudek celou noc bez probuzení. A to že teď spal i hladný a nevzbudil se a to spal ještě k tomu v cizím prostředí,klobouk dolů. Takže fakt ty děti v noci nemají hlad a spíš je to jen zvyk, že se budí a vyžadují mléko. Jinak přeji vše nej k těm narozkám a dobrou soukromou oslavu doma:slight_smile:

Martufa: ty chceš přestat kojit jen v noci nebo úplně?
2. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Mur:no to musel být šok :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně že už jste O.K :slight_smile: no to je těžké ty dítka udržet v klidu když jsou tak divoké :frowning2: :unamused: !!!!!!!!!!Lukys taky kolikrát spadne ale naštěstí vždycky v pohodě.Tak se opatrujte.
2. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
deli: to byloopravdu šílené :frowning2: a to jsem stále u něj 2m a bylo nás tu 15lidí. Prostě zakopl a já ho sbírala až ze země:frowning2: ale naštěstí to dobře dopadlo!!! :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Hlavně že se mu fakt nic nestalo a už je v pohodě :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Tééda Murin :cry: proboha, co to čtu...normálně jsem četla se zatajeným dechem :fearful: , ještě teď mám husinu :frowning2: ...chudák Matýsek, ještě, že to naštěstí takhle dopadlo, určitě už je vše v pořádku, teda já si to vůbec nedokážu ani představit, to muselo být hrozné ho tak vidět :cry: , vůbec nevím jak bych zareagovalo, fakt asi štěstí, že vás tam bylo tolik a věděli jste si rady.
Ty děti jsou fakt neuhlídatelné :frowning2:
2. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
No jinak my už tedy chrníme, dneska rychlovka :slight_smile:
Teda Martu, já mám z toho odnaučování kojení taky hrůzu, to budeme muset vyzkoušet buď až budou sousedi na dovolené, nebo až se přestěhujeme :grinning: ..bo by jsme asi zbořily dům kdyby neviděla prsíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
Každopádně jsem rozhodnutá přes noc vydžet do těch 2let :wink: ...přes den jsme už v pohodě, to si kolikrát ani nevzpomene, horší jsou ty noci.
2. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
no klepala jsem se šíleně,když jsem ho držela a nic, žádný hlásek, reakce... začaly jsme s ním s mamkou a sousedkou třást, bouchat do zádíček a druhá sousedka hned volala rychlou. Než dojela, tak byl v pohodě. Jeli totiž ze ZL a ještě bloudili. To byl Mates už lepší, byl sice ospalý, ale to vím, že děti nesmí usnout, že se musí držet vzhůru. A už se usmíval na souseda, tak už jsem si fakt myslela, že to je ok. Asi mu zapadl jazyk jak jsme si to zpětně přehrávaly.No bylo to šílené. Dnes dostal od kámošky sušenky, od sousedky plyš.myšku, od další sáček broskví. A já mu jdu zítra něco koupit taky. Jo a teda musím říct, že řidiči jsou fakt HOVADA!!! jak jsme jeli v sanitce a to houkala a někteří si prostě jeli a vůbec neuhli:frowning2: Řidič i troubil a oni pohodka. To jsem vduchu soptila, protože jak se fakt někomu něco stane, tak si přeje tam být co nejdřív a ne čekat až nějaký debil uhne.
Musím říct, že jsem ráda, že jsem nebyla sama doma, protože to bych nevěděla co dřív dělat jestli křísit a nebo volat. Na to je fakt lepší když je více lidí. Já už jsem myslela na to nejhorší a to nevím co bych dělala:frowning2: no fakt strašné, ale naštěstí už v pohodě. Akorát ho v noci budu kontrolovat jestli dýchá pro jistotu. 2dny po tom jsou ještě takové kritické.
2. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tak to je hrozné murin, chudák Matýnek, úplně jsem z toho jakási nesvá, dej mu za nás, za mě a Adélku pusinku...
a s tím kojením děs...je to šílený závislák a přesně jak Niki, nevidí prsíčka a řev, včera teda usnula vedle mě, kukala se na mě a usmívala a usnula...tatínek spal vedle, protože řev jak cosi, roste nám zub a ne a ne ven, jen hleny z ní jdou...
2. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Marky taky jsem odnaučovala malého na mléko v paneláku a nikdo si nestěžoval. Ale tak vy pak budete v baráčku, tak to bude lepší:slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
člověk si nic nepřipouští, že by se něco takového mohlo stát, teď budu opatrnější.I když ho hlídám venku jako oko v hlavě, ale to člověk neuhlídá i když stojí vedle něj. Dnes jsme kolem něj lítali všichni a pořád křičeli pomalu, pomalu... ale kde by Mates zpomalil a poslechnul. By jak vystřelená kulka:slight_smile: I jsem uvažovala že mu dám helmu co má na kolo a hlavu, ale nedala. Ale zítra budeme celý den venku a dopoledne s ním budu sama, tak mu ji dám pro jistotu.
2. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás se už spinká,ale teda noc katastrofální...škoda mluvit :frowning2: .dívala jsem se matýnkovi v nestřeženém okamžiku do pusenky a přijde mi,jakoby se dole klubaly 4 zoubky :confused: ,ačkoliv,to by tomu odpovídalo,je to fakt už na hlavu.šla jsem zalehnout ve 21.30 a od 22h se pořád budil,až do rána,každou hodinu i několikrát :frowning2: .i přes panadol a mundisal,já už fakt nevím.... :confounded:
dnes jsme byli cvičit,ale je to prostě nahouby čas,matýnek už byl protifka a nechtěl nic moc dělat,neboť prostě je navyklý v tu dobu spinkávat,však mi to pak dal taky pěkně vyžrat :angry: ..svačinky snědl tak půlku,s řevem a u oblékání ječel jako by ho na nože brali :cry: ,sotva jsme vyjeli,okamžitě usnul chuďátko :pensive: .
takže tak :unamused: .
teď mrknu na ordinaci,o reklamě dám sprchu a jdu zalehnout,snad na déle než včera,jsem už opravdu k.o. :frowning2:

mur :slight_smile: :confused: ...ježiš,co to čtu :astonished: .chudáček matýsek,no ještě že to dobře dopadlo :cry: .úplně mi přecházel mráz po zádech :cry: .já matýnka taky neustále s hrůzou ''pronásleduju'',ale i přesto všechno se pořád někde otlouká :sweat_smile: ,to je prostě nanosekunda a neštěstí je na světě,to by se člověk mohl rozkrájet a stejně nebude dost rychlý,aby zabránil třeba pádu :frowning2: .ufff,no hlavně,že je v pořádku,prďolka malinkatý :dizzy_face: .
a děkuji :slight_smile: ,teda vlastně děkujeme,kubík měl už v květnu a já mám právě dnes :dizzy_face: .

marky :slight_smile: ...zítra nemůžu,ani ve čtvrtek :frowning2: ,leda až zase příští týden :wink: .

tak holky dobrou a klidnou noc všem :dizzy_face: a hlavně,ŽÁDNÉ ÚRAZY :frowning2: :sweat_smile: ,papa :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jj, já vím, že teď jak lítají je to fakt děs uhlídat je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak hlavně ať je vše v pořádku :dizzy_face:
Ined, neva s tím srazíkem, dyť se můžeme domluvit i jindy :slight_smile:
A taky vám dodatečně všechno nej,nej,nej k narozeninkám :dizzy_face:
Honzi, no my jsme fakt největší závisláci v noci, ale teda naštěstí stále jen max 3x za noc, což jde, nebo spíše už jsem si zvykla :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ined: je pravda, že na to cvičení je to opravdu blbý čas, to většina dětí spí.Nedivím se že se Matýnkovi zrovna ta doba nezamlouvá a je nevrlý. Jak se zoubky vyklubou bude určitě líp. a nepomáhá mu kousátko? a nebo zkus koupit dětský kartáček i s masážním koncem a třeba se mu to zalíbí. Matesovi se kartáček zamlouval a pořád si s ním šmejdil v pusině.
Jinak přeji dobrou noc.

Tak co srazík příští středu odpol?
2. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Murin, přístí středa je daleko, ale předběžně klidně srazík srazík můžeme :wink: ..zkusíme ty Otrkovice seniory, nebo něco jiného?no na to asi ještě dost času :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
mě je to jedno já klidně můžu i zítra a nebo v pátek. A další týden celý kromě čtvrtka, takže záleží na vás kdy se vám to hodí. Klidně můžeme ty Otroky nebo jak chcete.
2. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Myslela jsem, jestli nemá být Matýsek v klidu po tom pádu, ale tak to ho stejně asi v klidu neuhlídáš ani doma, ani venku,že? :confounded:
Dobře, tak uvidíme co ostatní :slight_smile: ...my můžeme taky i zítra, já bych vzala Peťce aspoň ty kalhoty pro Terku :wink:
2. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
No Adélka taky lítá jak čert.
V noci tak jednou max dvakrát chce mléčko, ale po ránu je jak urvaná, když je vidí obě venku :grinning: :grinning: Jirka si dělá vždy srandu, že chce taky snídani do postele :wink: No a pak si kolikrát za celý den nevzpomene, ale jak ji vemu k sobě, ohen na střše a její ručičky už mi hladí prsíčka....
2. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak to Nikča si přes den vzpomene jen když se jí chce spát, nebo má už pořádný hlad, jinak neee...Ráno většinou peláší hned dolů z postele a jde za hračkama, nebo někdy hned sama na nočník, ale tak stejně já musím k ní, a svléct jí...takže jakmile se vzbudí Nikča, vstáváme všichni :grinning: , sem tam má vyjímky a vstává i před šestou :stuck_out_tongue_closed_eyes:naštěstí jen někdy.
Dyť to máte teda pěkné noci jedno kojení, to bych taky brala.
2. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jo Mates má být v klidu-neběhat a nedělat sportovní aktivity. Sport beru, ale neběhat u něj? nehrozí:slight_smile: hned ráno lítal jak urvaný ze řetězu:slight_smile: ale jinak nic. Takže klíďo můžeme.
honzi: nechceš zítra dorazit? a mimochodem snídani do postele bych si taky nechala líbit:slight_smile: ale mě ji nemá kdo udělat:frowning2:
2. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Zítra nemůžu, jedeme ohledně pozemku a pak se vysprchovat na halu...
2. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
přihodila jsem holky pár foteček...
jinak držím dietku, pořád jsem na kole a dnes 3hod prochajda a hádejte kolik jsem zhubla?????
5kg jsem přibrala, jdu na testy na štítnou žlázu, jinak fakt už nevím...
minulý týden mi nebylo tak dobře, že jsem sebou i švihla a měla modrý nos...normálně jsem vylezla ze sprchy, moták a bác o stůl...můj tlak je 80/55, taky mazec...
2. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Honzi, pěkné fotečky :slight_smile: opět jako vždy :slight_smile: ...je vidět, že Áda má kočárek oblíbený, my ho máme taky, ale moc si s ním zatím nevyhraje :unamused:
a koukám, pěkná dietka :grinning: :angry: ...to je fakt pech, ale tak radši ať tě Mudr.prohlédne a zjistí co a jak...já mám taky extrímně nízký tlak, dříve jsem na ty stavy hodně trpěla, dělalo mi zle hlavně když jsem se zapoměla najíst, nepila jsem, nebo horko, nebo když prudce vstanu a tak...teď naštěstí od porodu i v těhu bylo vše v pořádku, tlak teda pořád nízký, ale problémy mi už nedělá.
to "vysprchovat se na halu" moc nechápu :confused:
2. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
marky, neteče nám teplá voda týden a chodíme za kamarádem od Jirky na halu se vysprchovat, víš? On tam pracuje...a dáme teplou sprchu, když tam nikdo není...
2. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
jo táák už chápu :wink: :grinning: ...ještě, že je kam jít.
2. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
přesně tak, ta ledovka mi po ránu stačí, je to mazec...
2. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
No to věřím...brrrr, hlavně teď když se i venku tak ochladilo :rolling_eyes:
Nic Honzi, mizím na kutě...mějte se pěkně, snad bude i zítra troška toho sluníčka :dizzy_face: ...Pa Pa dobrou noc :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.