• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
3. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Peti jak bude pěkně tak brusle spácháme už se nemůžu dočkat až vyrazím. To počasí me štve:frowning2:
Na stránky se mrknu a dala bych ti vědět.

holky, kde se dá ve ZL jít sednout na oběd, abych tam mohla vypustit v klidu dítě? příští čtvrtek jdeme s holkama a potřebuji nějak zabavit i Matese.
3. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Pustila jsem se do žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JInak já bych zítra mohla tak nějak nejdřív mezi 12-13 hod., až se doma najíme...a stejně taky po obědě budeme nejpíš spát, takže pro nás by to bylo tuto dobu taky tak nějak venku :slight_smile:
když tak písněte...já ještě nakouknu.
Peti, pokud by se srazík konal, kalhoty bych ti vzala :slight_smile: ...kdyby jste nedorazily, dala bych je třeba Murin :wink:
3. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
murin: tak to bohužel neporadím. Jako těhu jsem byla na Moravě, je to nekuřácké a dobře vařili, ale pro Matesa (děti) to tam moc není:frowning2:
3. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
marka: zlatá:slight_smile: Já jsi myslím, že přijedem, moc ráda vás všechny uvidím a samo, že i dětičky:slight_smile: Zítra ještě napíšu, teď mě bolí celý člověk.
3. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
já se ozvu ještě zítra, protože nevím jestli kámoška bude chtít jít, ale myslím si, že nebude problém.
3. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
holky a co to dát zítra později třeba až na 15 až po spánku dětí?? já bych se potřebovala najíst a pracovat jak bude miška spát...
mur tak snad na vyhlídce tady u nás tam je nějaký dětský koutek a je to nekuřácké. jinak U čápa jsou taky nějaké hračky - tam jsme spolu byly u vody pizzerie.
3. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
díky za typ na tu vyhlídku. U Čápa jsem byla minule s holkama a Mates pořád běhal ven a řádil tam v písku... když bude pěkně a bude otevřená zahrádky, tak nebude problém, al eza blbého počasí to bude naprd. No uvidíme. Jsem dala za úkol i holkám,a by něco vymyslely. U mě je to problém, protože on sedět prostě nebude jak umí chodit. Ještě to možná udělám tak, že ho první uspím v kočáře a pak půjdeme asi posedět, jinak nemám šanci sedět a plkat
3. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
já už valím do postele, jsem k.o. Začínám mít asi nachlazený močák:frowning2: tak se jdu zachumlat do tepla:slight_smile: Tak se tady domluvte a já ještě ráno nakuknu.
přeji dobrou noc. pa

Mony vás zítra vyzvedneme:slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Holky, já jdu také využít, že Terka spinká. Dobrou a klidnou noc:slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
holky, tak tu budu zase sama....tak jdu opět žehlit, další prádlo...už mě to děsí.
Peti, jsem ráda, že Terezka je v pořádku a s tím autem to chápu, že Vás to nakrklo...nám se stalo něco podobného kdysi, vyšlo nás to jen na tisicovku.... :unamused:
3. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
holky tak miška dnes poprvé jedla sama lžičkou, sápala se po ní a i si sama nabírala hrozná sranda asi páč se smála hodně, něco snědla zbytekjdu uklidit. osprchovala jsem ji to bylo nejjednodušší :slight_smile:
jinak ode dneška dělá "taktak všelijak"a když projede auto normálně říká "auto" a ještě pár dalších věcí nějak zase má ten svůj skokový vývin :slight_smile:
jinak dobrou já uklidim - snad usne teprve usíná ted a jdu taky spát jsem ko po dnešní noci. dobrou :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
jinak ty stránky jsou pěkné peti ale teda ty ceny :confused: to nedávám skoro ani za svoje oblečení natožpak za malé na pár týdnů :confused:
3. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
dobré ráno holky, my noc děs, což u nás je nezvyk. Malý se vzbudil ve 23h a nemohl zabrat. Nebrečel, ale pořád si sedal, stoupal. Nakonec ve 24h vytuhl a já taky:slight_smile: opět mě vzbudil ve 2.30h, to prostě nechtěl ležet, hodinu se převracel, tak jsem to nevydržela a dala mu mléko, že usne. No houby. Nakonec ve 4h usnul a spal do 7h. Jsem k.o. Teda po tom co jsme se vrátili z nemocnice, tak se v noci budí. No jestli to tak bude dál, mě trefí!!!
vidím, že jste se nedomluvily v kolik ten srazík. Tak já pak někomu písnu co a jak. Za necelou hodinu odjíždím už do ZL.
Přeji pěkný den všem. pa
4. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky,tak ať se vám srazík vydaří.
Muri: naše holky vypijou za týden, když je nechám i 9 litrů mléka. To kdybych kupovala bio tak se asi nedoplatím. Nehledě na to, že tady u nás ho stejně nemají. Ale holky netrpí alergiemi, tak si myslím, že jim polotučné mléko nemůže ublížit. Jo kdyby byla některá alergická, musela bych se podle toho zařídit, ale NAŠTĚSTÍ jsou všechny zdravé :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky, včera už mi to nevyšlo nakuknout...tak jak dnes?
Na kolik dáme ten srazík na 13, nebo až na 15? Mě je to celkem jedno, jen abych věděla jak dát Nikču spát :slight_smile:
Jinak my noc normální, kojení 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: což se dá :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
dobré ráno,
teda mur co mu bylo? to musí být pro tebe šok :frowning2:
my se kojily v 1 pak si vždy jen cucla ve 4,4.30 a 5! a pak v 7.30 a spala skoro do 9 - taky usnula až ve 22 h.
tak co ten srazík dnes? :slight_smile:
martu to je fajn, že nejsou alergici. radek (manžel) je těžký alergik od 3 let a já "chytla" ošklivou alergii ve 20! takže my jsme hooodně opatrní :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
dobré ráno marky.
já jsem pro 15 :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
My klidně taky až v 15 :slight_smile: ...jen doufám, že nebudeme chrnět dýl :sweat_smile:
4. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
tak jako plus mínus máme mobily :slight_smile: a kde? a co ostatní?
4. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Tak třeba zase na náměstí u kašny, ne? :wink: Kdyby jsme se zpozdily, písnu :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
ok, mur to reknu prijde sem na yamahu a peti kdyztak pisnu sms i janiste :slight_smile: ined nemůže
4. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
tak peta nemůže, jdou dnes s terkou na hexu tak už pak nepojedou...
4. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojky holky, jak jsem psala Monči. Ráno jsem volala lékařce. V úterý nám měla dávat poslední hexu a zrušili jsmem to, protože jsme nevěděli, co nás za vyšetření čeká v Brně. Když to proběhlo v poho, tak jsem jí měla zavolat. Má jen dnes volno. Příští týden má dovču a tak půjdem. Když je Terka zdravá ať už je naočkovaná.

murin: co to Matesa trápí, vždyť to býval takový spáč:frowning2: Určitě se to zas brzo upraví:slight_smile:
4. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

teď opravdu jen v rychlosti :sweat_smile: .dnešní srázek opravdu nestíhám,moc,moc mě to mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: .ale snad bude brzy další,rádi bychom vás všechny viděli :dizzy_face: .
a všem děkuji za přáníčka :dizzy_face:.

peti :slight_smile: ...super zprávička :dizzy_face: ,mám velikou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .terinku moc pozdravujeme a posíláme hudlánka :dizzy_face:.

jo a matýnek má očička v pořádku,budou ho pro jistotku sledovat,ale zatím je naprosto bez problémku :dizzy_face: .
srázek si pěkně užijte a udělejte hodně foteček ať se můžu aspoň tak pokochat :sweat_smile: .přeji co nejpříznivější počasí :wink: .papa :dizzy_face:
4. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky holky :dizzy_face: , díky za zprávu, ale v 15hod je pro nás pozdě, Filda má na 5hod angličtinu a navíc mám domluvené s kámoškou kadeřnicí, že tam Káju ostřihá bo je už zarostená jak medvěd :grinning: ...mno paráda, za tu chvilku co to píšu, si Kája podala svou židličku, vylezla na parapet u okna a zhodila a rozbila odpařovač na vonné olejíčky :angry: , takže jdu pro změnu odklízet střepy :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
murin: teď jsem si přečetla, co se stalo Matýskovi:frowning2: Jak jsem po včerejšku rozněžnělá, tak jsem u toho brečela. Jenom ta představa je hrozná, je dobře, že jste nezazmatkovali a zvládli jste to. A je lepší, že si vás nechali na pozorování. Jak píšeš, ohleduplnost řidičů, je opravdu hrozná. Je super, že je vše v pořádku. Znám to ze školky, že můžeš stát vedle dítka, dívat se na něj i tak se bohužel může něco stát:frowning2:
4. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
holky, Terka je po tom očkování ukňouraná a spavá, je lépe, že jsme zůstaly doma. Ač jsem se na vás moooc těšila:slight_smile:

ined: je dobře, že má Matýnek očička v pořádku, toho jsem se také dost bála, protože mám dědičnou oční vadu (5 operací). Vypadá, že jí Terka nezískala, ale jdeme to ještě na konci června ukázat očnímu.

jani: obdivuji tě, že to tak zvládáš. Mně to někdy příjde složité jen s jedním:slight_smile: Kája je nezmar:slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
zlobi: jak píšeš na těch www stránkách je moc pěkné oblečení, ale ty ceny. Já chci jen koupit nějaké body. Nemohu nikde nic pořádného sehnat (s dlouhým rukávem). Tesco je nedělá, z CaA mám z konopí, příjemný matroš, ale strašně se to vytahala. Obešla jsem i bazárky a na Terku tam bylo vše malé. Asi ještě zajdu ve Zlíně na prior, nebo možná i v pompu. Maté nějaký tip? Také se mně nechce tak utrácet, když vyhazujem peníze za pokuty :grinning:
4. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
peti
tesco dělá dlouhé rukávy my je máme?
jinak mám body z pantalonu na náměstí ve zlíně a pak je prodejna s dětském na tržnici pod obchodňákem.
pak mám taky nějaké z CA. no to jste si vyhodili z kopítka no :slight_smile:)
4. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.