• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
holky, valím do Tesca se podívat, Jirka dojde až někdy v noci...
4. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
honzi: tak pak napiš, zda tam mají něco pěkného:slight_smile:

zlobi: body s dlouhým vím, že mají jen v těch sadách s jiným oblečením:frowning2: A to je zbytečné, protože ostatní nepotřebuji. Nejraději mám ty sáčky, kde jsou overalky, body s krátkým,...po více kusech za dobrou cenu. Jinak na Tesco nedám v oblečení dopustiti, teda kromě bazárku beruška:slight_smile:
4. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahojky!
Dnes jaksi nestíhačka.
Peti:já mám taky ráda v Tescu ty sady bodíček jen mě mrzí ,že tam nemají s dlouhým rukávem to musím shánět jinde.
4. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
deli: tak to máme stejný problém:slight_smile:
Holky, dnes je po tom očkování Terka pěkně spavá, zas něco doma podělám:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Peti jestli seženeš nějaké pěkné bodýčka s dlouhým rukávem, dej vědět kde. Taky nikdy nemůžu nic sehnat. V Tescu jen krátký rukáv a když přijdu do CA tak taky nikdy nic nemají. :frowning2:
4. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
martufa: dívala jsem se ti do alba. Gbnka měla krásný dortík:slight_smile: Vy máte bišonka?
4. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Ne to je Boloňák, ale neposlušný až hrůza. Mám ještě novofundláka zkříženého s labradorem a ten je poslušnější, ale tento malý jen čeká kde co sežrat. Jednou mi ožral všechny jednohubky co jsem měla nachystané na hody :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
Moji rodiče mají bišonka a to je zlatíčko. Má nás všechny omotané:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
jen nakukuju :dizzy_face: .dnes jsem makala jako divá,ale už jen vytřít balkon a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no teda ještě obstarat matýnka samozřejmě :grinning: .
bodýnka s dlouhým rukávkem taky vždy nemůžu sehnat :frowning2: a drahé se mi kupovat nechtějí.
a co tako?já tam ještě nebyla,ale tam nemají :slight_smile: ?
tak, jdu to dodělat :rolling_eyes: ,papa :dizzy_face:

jo :dizzy_face: !!!!a jaký byl srázek? :dizzy_face:
4. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Tak u nás se sleduje večerníček, tak můžu zase kuknout :sweat_smile:
Dneska jsme byly chvíly tady na dětském hřišti, ale teda kosa pořádná :frowning2:...a fučelo, kde jsou ty letní teplotky :confused:...V sobotu se chystáme na Den dětí do ZL a tak to vypadá, že bude zase hnusně a pršet :angry:...to si ty děti vůbec neužijí, to abych se pokoukla po holínkách :grinning:
Ined, tak nakonec ten srazík dneska taky padl :frowning2: ...Monča psala, že by šly jen s Murin, tak zase nic.
Jinak teda já zítra budu taky ve Zlíně, tak kdyby to někomu páslo :wink:
Holky, já jsem normálně v Tescu kupovala body s dlouhým v těch sadách 3-5 ks :wink: a jsou super, je fakt, že teď jsme tam braly jenom letní s krátkým, ale určitě budou mít i s dlouhým.
Nebo i tady :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18542242&tab=2
Martu, já jsem taky koukala na dortík už dříve jsem chtěla napsat, ale nějak mi to uniklo....je fakt nádherný a jši opravdu šikulka :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
marka: to počasí je opravdu děs:frowning2: Jo jo, tak to jsou ty sady, ale bohužel jsem už delší dobu s dlouhým rukávem v tescu neobjevila. Vím, že je dříve děali, ale teď opravdu ne:frowning2: Asi napíšu na teso, ať se polepší:slight_smile:
4. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
ahojte holky, já byla dnes po yamaze u kámošky. Jsem si chovala mimi:slight_smile: sice už trošilinku větší, ale i tak to bylo pěkné:slight_smile: Mates řádil a nechtěl usnout. Nakonec jsme šly ven, ale i tak nespal, ale byl unavený jak nevím co, ale prostě ležet v kočáře nebude, halvička mu padala na madlo a nakonec tak vytuhl. Jsem s ním tak jela kus cesty k autu. Doma před koupáním šok, Mates spadl ze schodku opět na záda a chvíli ticho. Hned jsem ho zvedla, začala bouchat do zádiček, třepat, a už jsem to měla namířené k sousedům, ale nakonec zaplakal. No moje nervy. Sama doma a po pondělní zkušenosti jsem byla totálně vystresovaná, že zase pojedeme:frowning2: NO HNUS!:frowning2:
Bože já nemůžu snad být v klidu a jen se stresovat. Po vaně se najedl a hned vytuhl. Budu ho radši každou chvíli kontrolovat:slight_smile:
Co se týče bodýček s dlouhým, tak já jsem si vždy nakupovala v prodejně VaV(kolem 120kč, ale jsou kvalitní) a nebo někde u vietnamců, jsou sice levné, ale ty cvoky zachvíli nedrží. Takže já jsem pro obchod a radši si vždy připlatím.

Marky: asi taky zítra budu ve Zlíně, teda podle počasí. Navrhla jsem ségře, že bychom si s Matesem udělaly výlet vlakem, ještě jím totiž nejel:slight_smile:

Ined: v taku bodýčka nemají. Tam mají pouze trička.
4. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Teda Murin :frowning2: :cry: ...to je ďáblík ten Mates, to zase ztratil dech? :confused: to abys mu pořídila radši nějaký skafandr z peřin, aby se netloukl :frowning2: :sweat_smile: ....tak hlavně, že je to v pořádku :slight_smile: To je fakt zákon schválnosti, zrovna když vaši nejsou doma,že? :confounded:
Zítra se klidně můžeme ve Zlíně potkat, budu se tam motat :slight_smile: , ale teda pojedeme až se malá vyspí, takže tak kolem té 15.hod :wink:
Snad se cestování vlakem Matýskovi zalíbí :slight_smile: ...myslím, že určitě!
Já jsem z body z Tesca spokojená, taky pěkně drží tvar, dobře se oblíkají přes tu hlavu a i cvočky drží :sweat_smile: , akorát teda teď jak už chodíme na nočník, tak jsou praktičtější trika, alespoň na doma :slight_smile: ...i ve VaV jsem body dříve kupovala a jsou taky fajn :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jo a děkuji Murin za krásné fotečky z dnešní návštěvy :dizzy_face: ...všem to moooc sluší :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Marky,opravdu moje nervy:frowning2: Já si teda poslední půlrok opravdu zažívám:frowning2: ale naštěstí v pohodě. Jo chvíli byl mimo. Třepání a bouchání je účinné. Jsem říkala, že ho celého omotám molitanem, abych byla v klidu. Za celou dobu v pohodě a tento týden teda perlí:frowning2: a to jsem pořád u něj a ruce nachystané a stejně to nestihnu:frowning2:
No sama doma je to fakt děs.
My taky pojedeme až se vyspí, protože v kočárku už prostě spát nechce. Spí v něm akorát když vytuhne v autě a já ho do něj přendám, ale že by v něm spal jako dřív to nehrozí. Když tak písnu jestli se tam budeme někde motat.
Ten nočník závidím. Byla u mě kámoška a její malý seděl u nás na nočníku a vyčůral se a to je o 1,5měs mladší. Mates na něm prostě sedět nebude, ani na záchodě. On prostě nemá čas,nemá zadek na sezení. On protstě nevydrží chvíli v klidu. Monča může povykládat jak běhal dnes po yamaze. On je jak střela:slight_smile:
Za fotky nemáš za co. Jsem tam vesměs jen já, ale tak poslala jsem je:slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
jdu do postele dospávat ty probdělé noci. Snad dnešní noc už bude Mates spát v pohodě. Dnes spal jen 40min, tak by mohl:slight_smile:
přeji dobrou a klidnou noc. pa
4. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dobrou a hlavně klidnou noc :slight_smile: :pensive:
4. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
čau holky, no kde jste kdo?:slight_smile: My noc opět dobrá :grinning: a teď zase chrníme. Dopoledne jsem byla s Matesem na Štěrkáči na skluzavkách, houpačkách... byl u vytržení jak kdyby tam byl poprvní :grinning:
Potkala jsem kámošku a bavily jsme se o té kavárně v tom senior baráku v Otr. A říkala, že bomba, že je to tam velice pěkné, levné a pro děti je to tam taky super. Takže bychom tam mohly někdy dát toho scuka :slight_smile:
Přeji pěkný den. pa
5. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
jsem zde,
včera mě skolila nějaká střevní cosi...mně bylo tááák zle. a ined prý taky. a další dvě kámošky ve zlíně taky. asi tu něco řádí.
ted jsem snědla polívku a jdu zase polehávat
v tom senior to je i pro nechodící děti? miška sice včera udělala 5 kroků sama, ale furt se asi k pořádnému chození nemá. :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahojky přidala jsem fotky :slight_smile: !!!!!!! zachvíly jdem ven takže zatim ahojky když tak večer :grinning: pápí
5. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
deli pěkné fotky, jen by je chtělo otočit :wink:
já furt ležím je mi blbě, co to tu řádí v tom zlíně? :frowning2:
5. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konečně utrhla. Gabča spí a Lucka s Málinkou jsou u babičky sucholožské (manželova maminka). Manžel na schůzi hasičů a já sama doma, konečně mám klid. :wink:
Tak jsem si na dovču koupila ojetý golfáček, aby nezabral moc místa a tchýně mě opět sprdla, že kdo ví na co, atd. Jako by ho musela platit ona. NĚKDY mě tak strašně štve :angry:
Zlobi to ti nezávidím, já jsem to měla v lednu, ale teda to byla hrůza. Měla jsem to asi tři dny. Jediné pozitivum bylo, že jsem trochu zhubla, ale brzo zase nabrala zpět :frowning2:
5. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojky
ja byla opet u rodicu 4 dny a pracovne..pole,okurky a pleti a jeste okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co noveho?,
trosku vas jdu docist
5. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahoj holky, my dnes byli odpoledne ve Zlíně. Malý tam řádil na náměstí, pořád chtěl do skákacího hradu, ale tak malé děti tam nesmí. Takže scény. Potkali jsem se tam s Marky a Nikčou. Dodám pak foto, teď je jdu stáhnout a pozmenšovat.
Teda holky ať jste brzy fit a bacily porazíte!!!

Mony: to nevím jsem se neptala. Kámoška tam byla s 5měs Tobiáškem a ten byl v kočárku, ale říkala, že je to tam pro děti moc pěkné. TO je jak ta slunečnice, taky to mají postižení v merku.

deli: jdu mrknout na fotky.

Adeli: to jsi si teda moc neodpočinula, ale aspoň jsi měla pro Petříka hlídání.

Martufa: některé tchýně jsou fakt šílené:frowning2: a jaký golfáček jsi si pořídila?
5. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Muri koupila jsem si rok starý espiro magic4. Jede se sním výborně a hlavně je lehký a velice skladný. Mám sporťák babypoint tramp, taky se s ním dobře jezdí, ale zabere skoro celý kufr a podstatně těžší. Za tři týdna jedem na dovču a můj, když někam jedem tak balí půl baráku.
Na 1. května jsme byli ještě s kámošema co mají taky děti, tady u nás na chatě a on si tam dovezl i sekačku na trávu, protože to tam bylo zarostené. Takže si dovedete představit jak to vypadá, když pojedem někam pryč. :grinning:
Počítám, že povezem všechno možné i nemožné :sweat_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tak jsem zde :slight_smile:
Chrníme, dojely jsme před sedmou, takže rychlovka koupání a pak už padla Nikča za vlast :sweat_smile: ...zítra se chystáme na ten Den dětí, tak snad nám ještě vyjde počasí, dneska bylo krásně :slight_smile:
Zlobi, tak se honem vykulíruj ať můžete brzy na srazík :slight_smile: ...my jsme si tou virózou taky prošly :frowning2: všichni :rolling_eyes: fakt děs!
Adeli, tak koukám pořád v jednom kuse :slight_smile: ...fotečky pěkné, Peťan už je kus chlapa :slight_smile:
Deli, také pěkné fotečky :slight_smile:...už máte nový foťák?
Jinak holky zdraví vás Petaovca ... vyrazili někam mimo ...Rakousko, Německo, pročistit hlavy a oddechnout :slight_smile:...vrátí se asi až v úterý, takže Murin kalhoty schovej až se vrátí :wink: Díky moc :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Martu, na cestování je fakt lepší něco skladného a lehkého :slight_smile: ...obzvlášť když se jezdí s chlapama :grinning: ...a na tchýni se vyprdni, oni ví vždycky všechno nejlíp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
myslím, že Gabča kočárek ještě určitě využije :slight_smile:
5. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
martufa: espiro se mi taky líbil. Teda brát si sebou sekačku, to je mazec:slight_smile: A kam jedete na dovču?

Marky,posílám ti foto z dneška. Kalhoty schovám, ve středu jí písnu a dám jí je.
5. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Díky moc za pěkné fotečky :slight_smile: ...stihly jste ten vlak?viděla jsem že bylo na pilno :grinning: co Matýsek, líbilo se mu cestování?
5. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
mur..prave ze odpocinula..uz ho mam plne zuby jak cele dny rve..radej se budu morit na policku..jeste me cekaji 3 radky repy plet :grinning:

marky..no petan uz ma skoro metr :grinning:
5. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.