• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
já jsem dnes mimo, jako jak se máte a jak se má terka :slight_smile: přeci jen 4 hodiny spánku :grinning:
8. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
já jsem také nevyspaná, snad se to brzo zlepší. Proto jsem odpoledne jela k našim. Mamka hlídala a já jsem se šla natáhnout. Naštěstí je hodná a neplače. V poslední době už vyžaduje více pozornosti. Ale s tím se počítá:slight_smile: Petr je v poslední době nějak podrážděný, tak je to tak trochu na psychiku. Už bych šla ráda ven, aspoň se projít, přijít na jiné myšlenky. Ale teď ta zima:frowning2: Musím vydržet.
8. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
copak je petrovi? tak hlavně že je hodná a že mamka takto pomůže. je tam hrozná kosa, mně je teď divně půjdu se prohřát do sprchy já trpím na to hned něco hcytnout tak radši. a chápu tě, já byla taky dnes moc ráda za srazík a třeba nikča taky vypadala spokojeně, i podle zvuků co vydávala :grinning:
8. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
jo holky radkovi dnes teploměr u hulína a tlumačova ukazoval -17 teď v 19.30!!
8. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
má teď hodně práce, jezdí do zaměstnání 6hod (3hod tam a 3zpět), teď je hrozné počasí. Normálně 2 a 2hod. Večer se moc nevyspí a to nevstává k Terezce. A k tomu ještě je přes jídlo a to já teď ještě moc nezvládám. Snažím se, ale zatím jen rychlovky. Musíme se s Terezkou zaběhnout. Tak je teď takový bruča:frowning2:
8. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
brrrrrrrrrr to je zima:frowning2:
8. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
chudáci bezdomovci
8. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
zlobi: jdi prohřát kosti, stárnem:slight_smile:
8. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
peti no to je děs i ty 4 hod a navíc 6 :frowning2: a jídlo mu chybí? to my prvních 6 neděl chodili na jídlo nebo pak akorát o víku když hlídal radek.
srpcha byla fajn, já jsem schopná být z toho hned nemocná totiž :frowning2: a ve sprše horký bych mohla bydlet půlhodinka není nic pro mě :slight_smile:
8. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
zlobi: jo, jo hrůza a ještě ty cesty neupravené:frowning2: Petr jezdí domu až večer a i tak bych s malou nikam na jídlo nešla. Tak se snažím doma, ale je to někdy opravdu těžký. Jednou nohou huškám malou v košíku, jednou rukou jí zvedám dudoš a druhou se snažím vařit. Vše trvá 3x déle:frowning2: Když jsem u našich, snažím se napást, máma i pro Petr navaří. Připadá si, jak vyžírka. A neschopná k tomu:frowning2:Je zlatá! Horkou sprchu miluji, nebo spíš vanu.
8. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
no ty cesty děs, já taky byla nervní jak ted radek jel...ale už je doma...na vařenjí kašli, v šestinedělí řeš opravdu terku a svůj spánek :slight_smile: neschopná nejsi!! my to měli jiné v tom dubnu teplíčko miška chrupkala vkočárku na zahrádce a my tam jedli :slight_smile:
já sprchu, já vanu nemusím, ale sprchu hmmm:slight_smile:
8. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
opravdu je to trochu psycho, protože téměř celé šestinedělí jsem domu:frowning2: Pokud nepočítám jízdu v autě k našim a zpět:frowning2: Kdyby bylo teplo, bylabych pořád na procházkách. Člověk by tak přišel na jiné myšlenky. Tak jsem celé dny sama doma a pořád čučím na prso, nebo plýnu:frowning2: Ale nelituji ničeho, musíme si s tím projít všechny. Už se těším, jak Terezka bude trochu větší a bude ten den veselejší. Teď na ní pořád koukám a říkám si, že to není možné, že už je mezi námi:slight_smile:
8. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
no v zimě je to horší a já nemám ráda tmu tak ještě i to, ale zvládáte to a pak bude líp:slight_smile: já tu taky byla sama v cizím městě radek v praze k tomu šestinedělí...musíme si tím projít, ale bude líp!:slight_smile: a máš nás aspon tady:slight_smile:
8. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
Peti, klííííd, to bude den ode dne lepší, uvidíš :slight_smile:
No naše Nikča je od těch Vánoc ze všeho opravdu hned unešená, dárků hodně, všechno pro ni nezvyklé, v herně už jsme dlouho nebyly, tak to opravdu náležitě a nahlas dávala najevo :grinning: ...holky viděly a slyšely :sweat_smile:
Zlobi, pořádně vypoť bacila!!!
Já jdu teď dělat ještě pudink, tatínek dnes dělal večeři, tak tu prý nemám "datlovat" a udělat mu za zásluhu něco sladkého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
no my to taky měli taky Petulko, nevařila jsem a Jirka byl z toho smutný a ne nabručený...ale chopil se toho, viděl, že nic jiného nezbývá...no a pořád se tak nějak střídáme. Ted hodně pomáhá, jak je malá nemocná...jinak rychlovky potřebují fakt jen půlhodinku, nikdy jsem nestála u plotny víc jak hodinku...
holky, kdy budoou fotky?????
8. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
fotky zítra...
tak to já teda v kuchyni strávím víc času jak hodinku...někdy ne, ale u některých jídel jo, a ono někdy najít i tu pllhodinku je boj :slight_smile:
tak já jdu spát dospat SNAD tu noc děsnou, mám tu radka tak pomůže...dobrou noc všem
8. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak jsem zpět i nádobí jsem zvládla :wink: ...já taky trávím v kuchyni času hodně, hlavně přes ty víkendy, kdy se navařovalo na stavbu :confounded: , teď je naštěstí chvíli klid, jak mrzne tak se tam stejně nedá moc dělat...no pak to nastane zase. A je fakt, že s tou malou to vaření trvá o hodně dýl a sem tam se i něco zkazí, ale to k tomu asi patří...chlapi by měli být tolerantní :wink:
Honzi já jsem bohužel nefotila, tak s fotkama musíme počkat na holky.
Zlobi dobrou noc, konečně máte doma tatínka, tak snad se aspoň trošku vyspíš :slight_smile:
8. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
dobrou...já spala včera jen hodku, taky už jdu...na dnešek už to bylo mnohem lepší...potvůrka spala u mě...výjmečně, ted okupuje postýlku a zatím musím zaklepat, spí a spí..
8. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
Teda Honzi, tak to bych teda asi nezvládla spát jen 1hod :confused: , já jsem měla co dělat, když jsme tu pařily do 4hod a pak jsme vstávaly s Nikčou v 7hod ráno, byla jsem úplně KO :frowning2: a pak jsem musela jít spát s Nikčou ještě přes den.
Tak dobrou holky :slight_smile:
8. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
No já jsem noční živel, z vysoké jsem si zvykla spát málo a fungovat dlouho...naučilo mě to hodně. Pro mě byl na VŠ ve zkouškovém 4hod luxus...chodím spát v půl noc a Adelí se ted 3dny po sobě vzbudila ve 4hod a konečná...snad to bude dnes lepší...
8. led 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
ahojte
tak miška od 3 odmítala spát v postýlce, naštěstí se ale uklidnila a usnula u mě, ne jako včera tak jsme spaly spolu ale hlavně že spaly :slight_smile:
normálně mi včera radek v tescu koupil kytku - 5 růží a zelené, ale proč to píšu..do rána 4 zvadly! ty..píp...mají růže v lednici pak je prodají a do rána je po nich, to je děs :frowning2:
jinak tu máme mínus 17! už mi volala babička jestli dneska budu taky mišku dávat spát na balkon :slight_smile:
9. led 2009 v 08:37  • Odpověz
ahojte holky, tak já noc kalamita. Malý do 21.15h nechtěl spát, nakonec jsem si ho dala k sobě do postele, aby usnul, do 24h spal u mě pak jsem ho přendala. V 1h v noci řev jak kdyby ho na nože braly, to trvalo do půl 2, nic nepomáhalo, tak jsem mu udělala¨mléko a dobré. Já pak nemohal spát. V půl 5 opět řev jak nevím co, dala jsem mléko a nemohl zabrat, tak šel ke mě do postele. Celou dobu se převracel, kopal mě...vstával nakonec v 7.30h, ale to já jsem nepsala už pěkně dlouho. Jsem jak přejetá vlakem:frowning2:
teda tady je -17,7st. No děs. Dneska budu muset nastartovat auto, bojím se, že už ho nerozjedu, stojí mi totiž týden:frowning2: Odpoledne jedu do porodky za kámoškou, tak vám pak ukážu foto prďolky:slight_smile:
Jdu stahovat foto, tak pak dodám.
9. led 2009 v 08:56  • Odpověz
ahojky,
my noc super, jen jedno kojení a to jak jsem šla v 23hod spát a usnuly jsme spolu v posteli...tak jsem se do 7hod vyspala a vzbudilo mě, jak Adelka pořád dokola říká "mama". Hlásím -18stupnů...
9. led 2009 v 09:02  • Odpověz
teda to je ale zima, brr radši dnes s prďůškama nevylézat. Zachvíli dodám foto mailem.
9. led 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
tak vidíš honzi, ono ji to nějak moc netrápí když takhle hezky spinká :slight_smile:
murin no jsem zvědavá jak malá usne doma, nebo jestli ji nějak zababušíme na balkon :slight_smile:
9. led 2009 v 09:21  • Odpověz
honzi neboj ekzem není nic strašného. Jestli najdu foto malého jak vypadal jak měl ekzém tak ti ho pošlu.
Holky fotky jsem vám poslala. Miška tam nemá chybu:slight_smile: Mě malý doma usne, sice s řevem, ale usne, ale jen na chvíli. Zrovna řádí, vyhazuje gramofonové desky:slight_smile:
9. led 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
tak ja taky pozmensuju fotky a poslu, protoze moje ma jedna pres mega :frowning2:
9. led 2009 v 09:32  • Odpověz
marky víš, že jste nás nakazily:slight_smile: Malý od včerejšího večera vydává zvuky jak Nikča :grinning: :grinning: :grinning: to až uslyší moje mamka, tak si bude myslet, že má záchvat nebo něco:slight_smile:
9. led 2009 v 09:34  • Odpověz
No to byla první noc po týdnu co jsem spala...Jirka se odstěhoval i vedle...a to spala jen díky tomu, že ráno na sobě díky té masti neměla nic...musím zavolat MUDr, zda to není kortikoid...
9. led 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
aha tak to jo já že spí normálně...tak zkus tu co psala murin?
9. led 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.