• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Jedeme do Pavlova, jedem ještě s manželovýma sestřenkama, obě mají po třech dětech, takže nás tam bude jak haváků :grinning:
No Gabči se v kočárku moc líbí, nejraděj by ho ,ale vozila sama. zkouší to aspoň doma po chodbě :slight_smile:
5. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Marky stihly a nakonec jsme ještě čekaly. Ve vlaku super, Matesovi se to líbilo, opět chtěl vysedat na každé zastávce a průvodčímu řekl ahoj jak procházel kolem nás. Jsme se začali smát.Pak na celý vlak pořád říkal ahoj... Ještě tam nastoupila maminka asi s 8měs. chlapečkem, tak mu Mates dával pořád lístek, hladil ho a nakonec i dal pusu:slight_smile: No sranda. Do ZL budu jezdit jedině vlakem a autem. trajfl nehrozí.

martufa: teda to vás tam bude kotel lidí,hlavně dětí. Ale aspoň se dítka zabaví a vyhrají si spolu.

adeli: on pořád tak řve? to je děs:frowning2: a není mu něco, že tak pořád řve?
5. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
adel skoro metr?
martu sekačka?
teda co to slyším :slight_smile:
miška teď týden nějak blbne s usínáním, řev a řev a i 45min než usne, zničehonic, dřív usínala sama. ach jo.
a to mám dnes spát jinde a zkusit odstavit v noci...
5. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Mony kde jinde, ty jdeš někam na pařbu? a nebo jen že ty budeš v obýváku, aby to malá nechytla od tebe? a chtěla jsem se zeptat jak dlouho ti spí po obědě, že chodí spát tak pozdě? Mates spí 3h po obídku a chodí spát v 19.30h, buď usne hned a nebo do 20h je tuhý. U nás je to teď taky blbší s usínáním, ale nechodím tam vůbec, ale musí mít kolem sebe plno dudinů. Má 1 v puse, 2 v ruce a aspoň 2 v postýlce. Usíná tím, že si je střídá, dává a vyndává z pusinky. ALe jak usne, tak vypluje a v noci je nepotřebuje. Akorát teda na usnutí jich fakt musí mít hodně:frowning2: no to nevím jak ho to bude odnaučovat. To jsem chtěla už začít odnaučovat teď. Má je totiž jen na spaní v postýlce, jinak vůbec.
5. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
ne budu spát vedle, aby mě v noci neviděla a nechtěla mlíčko
po obědě? dneska 1,5 h jindy 2 max 2,5. a spát kolem 21 a vstává 7-8
tak jako ona ted řve jak když ji na nože berou, to je strašný řev právě...
5. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
murin..jo knoura skoro celej den..zase mu lezou zuby razem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mon..no petan mel v roku 92 :grinning: jsem zvedava co mu nameri..mame mit tento mesic nebo pristi 18 mes.prohlidku
5. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
adeli: to je děs, když řekneš 18měs. prohlídku. Bože ten čas tak rychle letí, to ani není možné:frowning2: kde jsou ty malé mimušenka, že:slight_smile: a nezkoušela jsi mu dávat nějaký ten gel na zuby? vím, že ho hodně mamin používá. J8 nevím, zkušenosti s tím nemám.

Mony: to vydrží teda dlouho od toho spánku. To by Mates nevydržel. Třeba Mišce taky lezou zoubky, když tak pláče a nebo prostě chce být u tebe přece jen je zvyklá.

já už melu z posledního, ale hledím na Kvasku, ještě jsem ji totiž neviděla. Budu doufat, že Mates bude spát celou noc.
5. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
my v roce 68cm :slight_smile:) to je rozdíl :slight_smile:
no vydrží hodně vzhůru..a doted usínala sama krásně právě to ted 5 dní netuším co se děje
tak dobrou jdu spát..
5. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
přeji dobrou noc, taky už valím do postele. čauky
5. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak vidím, že jsem tady zase sama. my vroce měli 79cm a 8900g. Dnes jsme byli na dlouhé prochajdě, Adélka ušla hodně, je to šikulka a spí od 19hod...
5. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Já jsem tu ještě taky, dávala jsem ještě péct na zítra sekanou...když budeme zase pryč zítra :slight_smile:
Holky pěkné míry :slight_smile:
Muri, Kvasku jsem viděla, mě se to líbilo, mojemu nee...uvidíš sama :wink: ..Kdyby vám to zítra vyšlo, tak přijeďte na ten dětský den :slight_smile:
Zlobi, třeba je Miška teď zvyklá jak spala s váma když jste byly pryč :unamused: asi jí bude trvat chvíli než si zase navykne :slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
A jinak tedy dobrou noc všem... :slight_smile: taky za chvíli povalíme na kutě :slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
dobre ranko tak u nas noc po delsi dobe dobra budik v 6.30
uz mame po snidani a uz delam aj obidek pac musim uklidit a dojde navsteva a jeste mam dneska jedny nehtiky

mur..ja uz zkusila vse mozne
6. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

tak jsem vás rychle dočetla,nějak nestíhám :sweat_smile: ,navíc včerejší den a hlavně teda noc byla příšerná :frowning2: .celou noc jsem jenom lítala a zvracela :confused: ,spala 3 hodiny a to ještě kuba má pracovní víkend,takže hned ráno šel do práce :cry: .no v 11 h. přišla tchýně a vzala si matýnka na hodinu ven,tak aspoň hodinku jsem se natáhla :slight_smile: .ale musím teda přiznat,že malý byl včera neskutečně hodný,dopoledne spinkal 2 h.,odpoledne další 2 :confused: a večer usnul těsně před 20 h.noc na naše poměry super a vstával v 6.45 :dizzy_face: .nevěřila jsem vlastním očím :sunglasses: .od včera máme nové homeopatika na ty zoubky,poradil mi je pán v lékárně,je homeopat a vyzná se,tak kéž by to bylo tím a byl by pokoj :sweat_smile: .jinak už je mi teda líp,no ale nepřála bych to největšímu nepříteli :frowning2: ,naštěstí matýnek nic nechytil :dizzy_face: ,to by tak ještě scházelo :confounded: .
ve středu jsem byla na masážích,no zprvu super,nic mě nebolelo,spíš naopak,cítila jsem uvolněně,ale večer :fearful: ...nemohla jsem si prostě lehnout na záda,jakoby mě přejel traktor :grinning: ,ale jinak fakt dobré,prý na udržovačku stačí chodit tak co 7 týdnů,tak si tam vždycky zajdu,nechat se zrasovat :grinning: .tááááák to všude křupalo,fuj :confused: :sweat_smile: .

adeli :slight_smile: ...taky raději někdy gruntuju a přenechám matýnka tatínkovi :grinning: .cokoliv je už relax :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ..vlak je super,akorát s hlubokým kočárkem byla makačka :grinning: .ale jak bude matýnek už capkat,taky do trajflu nepáchnu,jen v opravdu nezbytných případech :wink: .

peti :slight_smile: ...no s těma očkama...právě manžílek měl dvě operace co by mimiško a já mám vrozenou tupozrakos na levém oku a do toho jsem byla ještě krátkozraká,ale před 7 lety jsme byla na laserové operaci očí a dobré.takže je hodně pravděpodobné,že matýnek bude brýlečky potřebovat,ale co...to už není jako za nás,kdy byly samé brýle hnusné :frowning2: .co dneska potkávám brýlkaté dětičky,všem to sluší :dizzy_face: .a třeba když se to podchytí od začátku,může být v pozdějším věku bez brýlků :wink: .no uvidíme,hlavně,že to není nic hrozného :dizzy_face: .

martu :slight_smile: ...ta vaše dovča teda bude akce kulový blesk,co :grinning: ?ty jo,toliko dětiček.no aspoň se pořádně vyřádí :wink: .skladný kočárek je super věc,sama to teď vidím na novém sporťáčku,to je fakt nebe a dudy.a tchýně...pchááá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

marky :slight_smile: ...kvaska se mi také líbila a mojemu nee,ale jen proto,že to dělal landa,on ho bytostně nesnášíííííí :angry: :grinning: .a kdepak se dnes koná dětský den :slight_smile: ?

matýnek je vzhůru,tak jdeme svačit a na prochajdu,zatím papa a všem přejeme hezkou sobotu :dizzy_face:
6. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
dobré ránko!!!!! :slight_smile: :dizzy_face:

tak dneska Lukysa vstal v 5.hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem se vyspala blbě no nakonec Míša byla vzhuru protože nemohla usnout :confused: tak si s Lukysou hrála a pustila mu nějaké pohádky :wink: :slight_smile: !!!!!!! a já jsem ještě chvilu ležela :slight_smile: :grinning: jinak dneska asi udělám kuře s rýžou :slight_smile: a odpoledne jdeme do Tesca atd....tak se Lukys musí vyspat aby nebyl otrava včera jsem měla narozky tak jsme trochu oslavili dneska po nákupech a zítra jedem to oslavit do Zlína za babičkou už se těším :dizzy_face: :slight_smile: no my naštěstí už jsme zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink: Lukys si zatim hraje a já budu vařit :dizzy_face: !!!!!!!a budu i uklízet a potom se teda najíme a odpoledne aspon nachvilu teda vypadnem :grinning: :sweat_smile: !!!!!!!!!!

adeli:no to je teda Petřík velký kluk :grinning: :grinning: !!!!!!!! Lukys měl v roce 9580g a délka je 78,5cm :grinning: :slight_smile: !!!!!no každý jinak váží a měří a atd... :wink:

ined:no tak doufám že se vyléčíte :slight_smile: !!!!!! no já v tu středu jsem myslela že už to neydržím takhle mi ještě blbě nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí jsme už v poho :slight_smile: :rolling_eyes: !

Marky:no fotak ještě nový nemáme ale už ho chceme někdy koupit i kabel na ten mobil :slight_smile: :wink: !!!!

Mur:no já do vlaku jedině bez kočáru nebo s někým :rolling_eyes: sama by jsem to asi nevzládla!
6. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak Gabča spinká, je nějaká nachlazená, pořád ze spaní pokašlává. No doufám, že to nic nebude.

Ined: Naštěstí tolik malých dětí tam nebude, jenom já je mám tak u sebe, Holky to mají větší, až ty posledňáčky mají tak staré jeko naše holky. Evča má kluky 14,12 a holčičku 4 a Hanka má holčičku 14 a kluky 12 a 5. Takže ti starší budou hlídat ty prďolky :wink: :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
ahoj
tak mně furt nic ´moc :frowning2: spala jsem u mišky v pokoji moc jsem se nevyspala, tatínek utěšovat ve 2h asi 40 min. takže první kojení v 5. snad se naučí to zaspat sama :slight_smile:
my včera jeli do tesca na nákup bo doma nebylo nic, tak jsem si v CA koupila jeans sukni :slight_smile: moji první protože nemůžu mít takové ty úzké nudle, ale áčkové :slight_smile:

martu to je mi líto že je gabča nemocná něco tu řádí asi :frowning2:
ined tak kéž by to zabralo, budu držet palce!
deli ale zvládla bys to vlakem, já jela vlakem už dvakrát do prahy, jednou s hlubokým a teď s tím chiccem.
6. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoj holky, akorát baštím u pc, Mates už chrní 30min. Noc super, konečně spí do rána. Sice dnes vstával na jídlo v 5.30h a pak už nezabral, ale do 6.30h ležel klidně a hrál si, takže dobré. Že by se to vrátilo do starých kolejí, to by bylo super. Dopol.jsme běhali po venku, hráli si na písku...

Deli: teda do vlaku s kočárem super. Tam vjedeš i sama a nemusí ti nikdo pomáhat. My sice byly 2, ale i tak ho tam ségra vytlačila sama. Jela jsem se sporťákem co má Deli a co tam byla mamina tak měla klasický hluboký a taky v pohodě. Průvodčí se i nabízí jestli nechceš pomoct. Takže podstatně lepší než trajfl, kde někoho musíš žádat pokud to není ten nízkopodlažní. Jinak dodatečně vše nej nej nej, hlavně zdravíčko a hodné děti :grinning:

Ined: tak snad ty homeopat.zaberou. Držím pěsti. Jinak ty ať jsi brzy fit. No ještěže ti na chvíli hlídala tchýně, ono je to děs, když je člověk nemocný a je sám doma.

Mony: no třeba fakt Miška pomalu pak vydrží spinkat do rána než si cucne mléka. Máš dobré, že ti Radek s tím pomůže a stará se o ni on. A to teda je dobrá, že hned to dala do 5h do rána, že po utěšování usla. Co se týče sukní, tak taky musím mít do A, no jo boky:frowning2: Já si koupila teď v kenvelu. Je tam akce 1+1 zdarma, vybrala jsem si sukni a nátělník k ní zadarmo, takže paráda.

Adeli: a neporadila ti Dr. co s tím, že ti pořád tak brečí? ale asi nic co. Jinak sousedka vedle má 3letého chlapečka a ta je vyléčená, druhé nechce ani omylem.Neboť malý od narození nespal, pořád jen řval a řve doteď:frowning2: to jsem říkala,že mít toto, tak do druhého nejdu taky. Ale třeba se to u vás zlepší.
6. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahojky holky, taky jsem kukala na Kvasku, nám se to s moím moc líbí a oba Landu máme moc rádi, má výborné písničky, je to borec :wink:
Jinak dnes ráno v 5.30hod budíček od Jirky a jelo se na hřiby...ušla jsem 8km a ´Jirka hledal houby a nenašel ani jednu...takže jsme se super prošli a ted jdu péct řezy z johod, zakysané smetany a želé...mnam, milujeme to...
6. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak petan je venku na kole a ja mam klidek :grinning:
mur..no nic ale ja uz si zvykam ..kdyz si hraje semnou nebo s nekym tak je chvilku klid..ale na kocarku a motorce to nezlobi ale uknourany je posledni dobou dost..snad to prejde a o druhem ani omylem nepremyslim
6. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!! :slight_smile: :wink:

tak jsme byli v Tescu :slight_smile: !!!!!!! a supr šla jsem do CaA a koupila jsem si tam sluneční brýle :dizzy_face: vypadají moc pěkně,Míša si vybrala kvítečkovou tuniku :grinning: !!!!!!! No bylo tam toho hodně a Míša nevěděla co si vybrat :sweat_smile: :slight_smile: potom jsme šli do Batě se podívat na boty Lukyse jsem chtěla dát do toho koutku s kuličkama a skluzavkou ale nebylo to tam tak to asi zrušili :frowning2: :confounded: ,no jinak boty celkem dobré třeba mezi prsty tam bylo moc hezkých i kabelek tam bylo moc :slight_smile: :sweat_smile: takže se dalo fakt hodně vybírat :slight_smile: !!!!!!!!¨No potom jsme se vydali na pohár teda jenom Míša si dala a já sem si koupila džus :slight_smile: Míša pojedla a šli jsme dál :slight_smile: do Pompa taky mnoho dívala jsem se tam na tříkolky ale nic moc spíš ji koupím někde v obchodním domu :grinning: jinak tm byli moc hezkých plyšáku a všelijakých hraček :wink: No potom jsem se šla podívat do optiky jesli tam nemají taky nějaké brýle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hnus třea i nějaké ty sluneční brýle stáli přes čtyři tisíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: a dávat to za sluneční brýle je blbost :rolling_eyes: :cry: ¨no a nakonec jsme šli do přímo do Tesca a tam jsme koupili Lukysovi bodyny :slight_smile: :wink: a nějaké jídlo :slight_smile: Míše časopis bonbony a atd:.. tam jsme taky hodně pokoupili a potom jsme šli do stánku měli tam slevu na DvD tak jsme tam koupila Míša nějáký film :slight_smile: takže dnes jsem už hodně utahaná ale určitě tu ještě večer napíšu :grinning: :grinning: :grinning:

adeli: no Lukys je taky poslední dobou uknouraný :angry: asi Lukymu rostou zoubky nebo už fakt nevím :sweat_smile: :frowning2: !!!!!a nebo je přetáhlý :pensive:

Murin a mony :no možná by jsem to vzládla :slight_smile: já nevím nikdy jsem vlakem a kočárem nejela :sweat_smile: !!!!!!
6. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
No koukám, že jste toho dnes všechny podnikly hoodně. Jenom já jsem byla doma. Žehlila ´, vařila, uklízela. Odpoledne přišla tchýně s holkama, ale ještě na dnešní noc tam šly. Sice Lucku jsem musela trochu přemlouvat. poslední dobou je hrozná mamičanda.
Zítra budu mít den s děckama, můj jede na autosalon a já si to půjdu asi hodit. No snad přijedou naši, tak je pošlu s holkama aspoň na zmrzku :wink:
19.6. se chystám do Zlína k zápisu, tak se chci taky mrknout po obchodech. Už se těším, že se trochu odreaguju :grinning:
No musím jít, můj je v obýváku s Gabčou a nadává jí, že mu bere ovladače, tak ju půjdu zachránit :slight_smile:
6. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
no ted jsem si šla umýt hlavu :slight_smile: přišla babička dala mi taky něco k narozeninkam tak se dívám co tam všechno mám :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: !!!!!
6. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj holky, už sedí u tv a teda dnes nic moc:frowning2: bože to jsou pořady na sobotní večer, to by jeden brečel:frowning2: My jsme po Matesovém spánku jeli k ségře na zahradu na třšně a jahody, teda dali jsme si pěkně do nosu, hlavně Mates. Ten to jedl po kilech :grinning: celý červený, ale hlavně že mu šmakovalo:slight_smile: jsem si natrhala i domů, takže na zítra má taky. Akorát teda on bude na prázdninách a já úplně sama. Takže se budu muset chtě nechtě vrhnout na žehlení. Už tam mám 4koše a to ještě mám nachystané na praní a ještě se vrátí naši z dovči takže bude další:frowning2: no jo nechávám to až na poslední chvíli.Dokud má Mates v čem chodit nežehlím, pak už holt musím. Možná asi pak vyrazím do aska-chci novou skříň a tak se kuknout na doplňky do bytu...a pak nákup v tescu.

Deli: to jste měli opravdu nákupní den. To ti děti určitě hned vytuhnou. Ten pohár bych si dala, už jsem neměla pohár ani nepamatuji, nejmíň 5let.

Martu: no já mít doma 3 děti, tak si to jdu hodit hned:slight_smile:tak co zachránila jsi Gabču před tatínkem? k zápisu ty do školy a nebo holky do školky?

přeji všem pěkný sobotní večer
6. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Muri Gabča to přežila :grinning: a tatínek taky :wink: K zápisu do školy jdu já. Dostala jsem se na Baťovku na fakultu managementu a ekonomiky, obor účetnictví a daně. Tak doufám, že to nějak zvládnu. No ještě, že mám moje rodiče. Oni mě mooc pomáhají, jak s holkama, tak i finančně, když je to nutné, hlavně taťka :slight_smile: Takže doufám, že to s tou školou půjde.
Taky jsem žehlila měla jsem asi 3 koše, ta koupelna vyypadá tak hezky,když je to všecko požehlené :slight_smile: , bohužel ne an dlouho, s těma našima trpaslíkama, mě tam už zase čeká plný koš špinavého prádla :frowning2: :rolling_eyes:
6. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

matýnek usnul chvilinku po 20h.,ale vytuhnul mi už v sedm,po kašičce :grinning:,tak jsem ho šupla do postýlky a on se zase probral :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak jsme si ještě jako vždy pohráli a zablbnuli a on pak potfůrka ne a ne usnout :sweat_smile: .jinak dnes byl poklidný den,dopoledne procházka a nákup,po obídku jsme řádili a dělali binec,matýnek přišel na to,jak otevřít skříňku vyházel mi všechny pyžama :angry: ,pak metal kramařit do kuchyně a do finále se postavil v postýlce :confused: .vždycky si stoupne do nohou postýlky a za chvilku se převáží a spadne na záda,ohromně se u toho chechtá a já abych teď trnula,že to zkusí na zemi :rolling_eyes: :sweat_smile: .takže rošt šoupnu hned zítra,max v pondělí úplně dolů,nebo mi z toho ten malošek vyskočí cobydup :confused: :grinning: .
pak spánek,já jsem konečně vyžehlila,svačinka a šli jsme do parku k poliklinice na houpačky a kolotoč.no,bavilo ho to asi deset minut :sweat_smile: ,je to ještě prcek,ale ať už si zvyká :wink: .pak jsme se stavili za tatínkem v práci :slight_smile: ,na zahrádce seděla švagrová s rodinkou,tak jsme splkli :slight_smile: .zkoušeli,jestli děcka už ujedou něco na kolech :slight_smile: .jeli ze štěrku na trávníky a prý v pohodě,šárka má 4 a filípek 7,tak to už jsou poměrně velké dítka a už se s nimi lecos dá podniknout.jinak klasický večer,v telce je ale dnes opravdu mega prd,takže dám brzy sprchu,dočtu možná rodinu a půjdu do hajan :pensive: .

mur :slight_smile: ...no kéž by zabraly :sweat_smile: ,ikdyž zase dnes přes den matýnek nespinkal moc dobře,tak nevím :confounded: .uvidíme.s hlídáním...no sice hodina je houbelec,ale když je člověku opravdu špatně,tak je vděčný i za ni :grinning: .naštěstí se zdá,že už je to pryč :dizzy_face: .fakt není nad to,když člověka nic nebolí :sweat_smile: .

martu :slight_smile: ...tak to máte super zařízené hlídání na dovču :grinning: ,tak to má být :wink: .starší se naučí :sunglasses: a malošci se aspoň vyřádí a v noci budou spát jako dudečci :dizzy_face: .vy když jste všechny doma,to musí být teda veselo :dizzy_face: ,tak ti na zítřek přeji dobré nervy a holčinky ať nezlobí,max co nejméně :sweat_smile: .
s tím ovladačem je to jako u nás doma :grinning:.

deli :slight_smile: ...tak to jste měli super den :slight_smile: .na ty bodýnka s krátkým rukávkem si tam musím taky zajet,nějak neprozřetelně jsem se zazásobila velikostí 6-9m a nějak mi z toho matýnek podezřele rychle odrůstá :confounded: :confused: a to je ještě ani neměl kdy vynosit :sweat_smile: .snad to ještě aspoň trošku užijem a už raději nakoupím 9-12 :wink: .holt,matýnek je kus chlapíka,přijde mi,že je den ode dne těžší :sweat_smile: a také větší.

honzi :slight_smile: ...ty řezy zní výborně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,písneš prosím receptík,kuji předem :dizzy_face: .máme zrovinka dostat nějaké větší množství jahod :grinning: .
6. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
martu: já mám sice prádlo ve sklepě, takže ho vidím jen když jdu s malým ven, ale tak začíná být prázdná skříň, tak se holt do toho budu muset dát, kor když budu bez prcka. To nebudu mít totiž výmluvu, že jsem to neměla kdy dělat...

Ined: a to 4leté dítko od švagrov jezdí už samo na kole? to je dobré, že to dalo až na Trávníky. Jen abych tě potěšila my v 7měs. nosili body 9-12měs, takže se nediv, že ti Matýnek rychle z bodýček vyrůstá:slight_smile: ale teda musím říct, že je má ještě doteď některé. Je to fakt podle výrobce, protože má dokonce ještě bod 6měs a to obleče v pohodě.
Teda Matýnek je šikula, když už stojí. Pro jistotu si rošt sundej, přece jen děti jsou vynalézavé a docela rády si pod nožky cpou peřinu..aby byly výš.
já mám dobrý receptk z jahoda, ale písnu ti ho až zítra jak budu bez Matesa. To budu totiž taky něco péct, ale z třešní. Teď si mě nechce jít dolů pro recepty a hledat. Půjdu asi do postele neboť v tv nic a jsem docela unavéná, pořád nemůžu dospat deficit z toho pondělí:frowning2:

holky který den dáme ten srazík? Já můžu kdykoliv kromě celého čtvrtka. a dáme ty Otroky?

Přeji dobrou noc a sladké sny. pa pa
6. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak petan spinka..ja umyju flasky a valim spat jsem k.o.
dobrou vsem :dizzy_face: :pensive:
6. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
mur :slight_smile: ...jj,my máme ještě taky bodýčka 68,jedno dokonce 62,už jsem ho teda vyřadila,ale teprve před týdnem :sweat_smile: .z toho je mu 80 akorát,čer aby se v tom vyznal.o vynalézavosti dětiček naprosto nepochobyju,ne že bych si myslela,že je matýnek nějaký troubelín,ale kolikrát úplně hledím,jak rychle na něco přijde :confused: ,dítka jsou někdy chytré až moc :grinning: .
jj,šáryk to prý v pohodě ušlapala :slight_smile: ,nevím teda jestli jeli v kuse bez přestávky,ale i tak,je to šikulka.no ona je takový divočák :grinning: .(asi po mamince :sunglasses: ).
receptík mi pak určo prosím písni,už jsem dlouho nic nepekla(je nás dost :grinning: ),ale když budou ty jahody a já jahodové cokoliv moc ráda :dizzy_face: .
taky valím do hajan :pensive: ,tak dobrou a hlavně klidnou noc všem(snad i nám :sweat_smile: ) :dizzy_face: ,papa

jo a srázek :slight_smile: ...já můžu jen středa a čtvrtek :sweat_smile: .a byla bych pro ten senior,teda pokud tam můžu dát matýnka někam pinožit,sedět u mě nevydrží a v kočárku už vůbec ne :sweat_smile: .ale jestli je tam koutek,tak tam bude určitě koberec,ne?tak chvilku by tam polozit snad mohl :grinning: .takže jsem pro otroky,ale klidně se podřídím lepšímu nápadu :wink: .
6. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky holky!
Tak dnes jedeme k babičce do Zlína ještě slavit ty narozky.Mějte všichni pěknou neděli :slight_smile:
7. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.