• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
dobré ránko :slight_smile: ,

u nás noc jako obyčejně :confounded: ,takže žádný zázrak s homeo se nekoná :sweat_smile: .matýnek zrovna dospává noc :angry: :grinning: ,kuba ještě hloubá před prací :pensive: :grinning: a já lelkuju tady a popíjím kávičku :dizzy_face: .počítám,že tak v 10 vyrazíme ven,musím nakoupit a pak už jen procházka před obídkem.dnes dělám matýnkovi bramborovou kaši s kuřecím masíčkem,tak snad mu bude šmakovat :dizzy_face: .odpoledne možná pojedeme na štěrkáč za babi a dědou,ale ještě nejsem úplně rozhodnutá,musela bych vyjet po obědě,tak aby se matýnek cestou prospal v kočárku,takže pokud nebude pršet,tak není problém,ale za deště se pěšky na štěrk teda nepotáhnu ani omylem :rolling_eyes: .ačkoliv tam vylézá sluníčko,tak třeba bude dnes hezky :dizzy_face: .včera mě úplně překvapilo to dusno navečer,fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: .jinak už nevím co bych písla :grinning: .
zapomněla jsem se pochlubit,že jsem ve středu matýnkovi koupila župánek,takový smetanové barvy s velkýma žabkama :dizzy_face: ...krásný a vzala jsem i velký,vel.92,takže ho bude mít na dlouho :wink: .stejně,teď ještě nechodí,tak ho do něho zababulám celého,aspoň mu bude teploučko :dizzy_face: .ale teda je to pomalu stejně tak drahé,jako župan pro dospělého :confused: .no co naděláme,že :sweat_smile: ?

deli :slight_smile: ...tak pěknou oslavičku :dizzy_face: !!!
7. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
ahojky..
tak ja bych konecne taky na nejaky srazek..jen v utery nemuzu
u nas noc dobra .odpolko jedeme za dedou..tak aspon vypadnu na chvilku
7. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Hojky holky! :slight_smile:
Gabča už vydrží spinka t skoro celou noc bez probuzení, byla vzhůru okolo 4, trošku si poplakala a pak spala do 6:30. takže si myslím, že dobrý. prsa už mě taky nebolí.
Jsem upekla roládu, odpoledne přijedou naši a přijde i tchýně, chce abych jí napsala nějaké odvolání na pojišťovnu. To zas bude na moje nervy. Ona je strašně umíněná a pořád si mele svou, jinak je celkem dobrá. Jenom kdyby vždycky nemuselo být po jejím :frowning2:
Taky u vás včera večer pršelo, tady to pěkně čváchlo :slight_smile:
No snad to bude dnes lepší :slight_smile:
7. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
ahojte,
tak dnešní noc super, tatínek utěšoval kolem 3.30 jen asi 15 min a první a jediné kojení bylo v 6h a spala ještě do 8 (ale taky šla spát před 22)
co se týče věcí - já mám body 6-9 :slight_smile: a 3-6 nosíme s prodlužovákem. ined třeba by ti taky pomohl?
http://www.slune.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=367&products_id=942
jinak jsme koupili nějaké večerníčky a moc se jí líbí krteček :slight_smile:
odpoledne jdeme plavat, mně už je asi víceméně dobře
jo koupila jsem mišce balonky co jsou v berušce v bazénku a je z nich nadšená. a taky jsme jí objednali prolézací tunel, takže to doma bude jak v herně spíš :slight_smile:
martu takže vy už úplně odstavení?
ined kdy že ty se vyspíš...:frowning2:
7. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Ano už jsme úplně odstavení. Sice normálního mléčka tolik nevypije, ale doháníme to jogurtama a lakrumáčkama :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
co je to lakrumáček? i když neřešili jsme to tu už jednou? pribináček? :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holky, já jsem k.o. Teď jsem si lehla k tv a pc mám na břiše. Mates je na prázdninách a dojede večer. Fakt mi to dnes bodlo. Ráno mi teklo z nosu, na slunku jsem pčikala, třeštila mi hlava a mám nachlazený močák:frowning2: A jsem totáloně nevyspaná. Mates od 1h do 4h nespal. Tak jsem mu nakonec dala mléko, že usne a houbelec, chtěl jít na mou postel a hrát si. Nakonec vytuhl, ale já ne a on už v 7h vstával. No děs. Co se vrátil z té nemocnice, tak nechce v noci spávat a to spával jak medvěd a až do rána vždy bez probuzení. Jestli to tak půjde dál tak zcvoknu:frowning2: to mi říkala i kámoška, že jak taky byli v nemocnici, tak pak malý nechtěl doma v postýlce vůbec spávat. no jen doufám, že se to zlepší. Ale jestli to samé bude i dnes tak dám špunty do uší ať si řve, žádné mléko taky nebude. Chci ať spává jakdřív, holt bude tvrdý režim.

Mony: jo lakrumáček je pribináček.To dřív bývaly lakrumáčky. Teda Miška se učí rychle s tím spaním a nekojením v noci. To je moc šikovná

Ined: teda to je mi moc líto, že homeo nepomáhají, ale tak asi to nezabere hned. Já tě potěším, já teď taky nespávám. Ale aspoň do teď jsem spávala.

Martufa: tak to jsi odstavila rychle a je super, že Gabča neprotestuje. Ochucuješ malé to mléko nebo jí ho dáváš jen tak?

tak dámesrazík ve středu? myslím,že Janista mívají anglinu ve čtvrtek, tak to by nemohla a já taky nemůžu. tak co holky,středa může být?
7. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
teda mur co to vyvádí? nemá nějaký stres z té nemocnice?a u tebe v posteli by spal? já na tvrdý režím nejsem, i když tu miška plakala tu ejdnu noc, tak já tam jen ležela a bylo mi hrozně :frowning2: dneska prý se rozhlídla, zjistila že tam nejsem a že ji radek prostě zase bude jen nosit tak si ukázala na postel a spala :slight_smile: ale uvidíme co bude až mě tam uvidí ..to se teprve ukáže.
středa můžu odpoledne, ale teda nevím jestli až na spolák bysme dojely teda. ale tak třeba zas jindy. a taky je podstatné jestli je to tam pro lezoucí nechodící děti.
7. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahojky holčinky :slight_smile: ,

tak mě asi dnes už opravdu trefí šlak :rolling_eyes: .dopoledne spal matýnek 30 minut,venku už nezabral,ale neustále kńoural.doma,hned při posazení do jídelní židličky spustil řev-prdíkoval,tak to musel opět vědět celý barák a to on má ještě jednu specialitku,u jakého jídla se rozeřve,to už pak nesní,kdyby trakaře padaly a může to být klidně jeho nejoblíbenější jídelko,prostě pro ten daný obídek je to passé :angry: .tak já se hňup vařím dopoledne honem s kaší a masíčkem,,abych to pak hodila do koše,paráda.ohřála jsem chlapečkovi skleničku a to už jako mohlo být :rolling_eyes: .teď se mi pro změnu neustále věší na nohy,cokoliv rozkramaří a směje se na mě jako andílek :dizzy_face: .nic,jdu se pobalit,jedeme k babi a dědovi ať si užijou a já spočnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .bo do zítřka do odpoledne než přijde konečně tatínek,zešedivým nebo zplešatím :frowning2: .
ikdyž teda teď jsem od matýnka dostala krásného hudlánka,no ví jak na mě a má mě omotanou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

martu :slight_smile: ...máš můj hluboký obdiv :grinning: ,konkrétně dnes jsem myslela,že matýnka vystřelím na mars :rolling_eyes: a to mám jen jednoho :sweat_smile: .

zlobi :slight_smile: ...to by mě také zajímalo,kdy se vyspím,nejspíš až půjde matylda do školy :grinning: (na vysokou :grinning: )

tak zatím papa,jdeme se vypravovat :slight_smile:
7. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
ined ty si užíváš :frowning2:
ale miška když je unavená, rozeřve se, tak prostě konec s jídlem. jídlo do koše? neschováš to na později nebo zítra? já vařím na dva dny většinou.
tak si to užijte u babi. my jdeme odpoledne plavat s tatínkem :slight_smile:
až bude matylda na vyysoké tak budeš po nocích plakat steskem :grinning:
7. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
mony od té nemocnice fakt děs. Včera už jsem myslela, že to bude dobré, ale dnes opět děs. On si hned sedne, stoupne, tak pokládám pořád dokola. ale hned natahuje ručičky ke mě a chce na postel, protože ví, že tam mívám dudiny a přitom je má u sebe v postýlce. Teda je tou nemocnicí pěkně rozhozený:frowning2: doufám, že se to zlepší a vrátí do starých kolejí. Nejhorší je, že ještě já jsem unavená a trošku mimo, tak to mě taky nepřidává na klidu:frowning2: DO postele Matese nechci,nechci ho to naučit, aby spával se mnou. Toto je jediná věc na které fakt trvám, nechci dopadnou tak, aby spával se mnou třeba ještě v 5letech.... to radši budu to mléko v noci dávat. No uvidím co bude dnes. Dojede rozdováděný, tak snad bude spát.

Ined: teda vidím, že Matýnek je jak Mates. Jak začne vyvádět u jídla, tak máme taky po něm, nedostanu to do něj. Ale teda já pak dělámto, že na lžičkus jídlem dám ještě něco co miluje. Třeba kuličku hrášku-to by se po něm mohl utlouct a nebo někdy kousíčky chleba nebo rohlíka a sní to. Prostě ustupuji,ale zase mám jistotu, že jí. Jinak někdy mi pomůže že ho vyndám z židličky a jí jinde. třeba sedí v obýváku na zemi a nebo u okna a dívá se ven a to otvírá pusinu. ALe tak to záleží na tom jestli chceš, aby ti jedl jen v židličce a ne nikde jinde. Ale já ustupuji, protože někdy by fakt nejedl vůbec, takže radši mimo židličku,ale hlavně, že jí. A s tím marsem, to mám teď skoro denně:slight_smile: Pěknou prochajdu, počasí ti přeje. Odpočiň si u vašich.
7. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
tak to jo mur. miška je v tomto asi jiná, když jí něco je tak chce být u mě spí se mnou a jak to přejde (většinou pár dní) tak si sama ukáže že chce do postýlky a spí zase sama. i včera už zas usnula sama. takže jí vycházím vstříc, ale taky jsem se bála, protože brácha můj spal s našima do 9 let. ale on byl defacto jedináček (my odešly z domova když mu byly 4roky) a prostě nechtěl být sám. takže každé dítko jinak zas no.
já zase tvrdě dodržuju, že jí jen v židličce a pokud z ní chce pryč nejí. šak ona se hlady utrápit nenechá :slight_smile: akorát ted se chce krmit jen sama ale jakoi si to nabírat sama což jí nejde, ale pomoct si nenechá.
7. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
no já se právě bojím toho, že by si Mates zvykl na to velmi rychle, že je u mě v posteli. Třeba jak píšeš, za pár dní by to přešlo, ale bojím se toho. No pokud ještě nějaký den bude dělat scény, tak to možná zkusím. Ale zatím ne, zatím bude jen v postýlce a ke mě až ráno vstane. to si ho k sobě dám, protože celou druhou půlku mám obloženou plyšákama...
to Mates ne, on by nejedl vůbec a nebo by pořád chodil a snažil se dostat na stůl na ovoce a nebo na něco. Chodí i do skříněk, ale už jsem z tama jídla a vše možné předělala. Takže jsem ráda, že to jídlo s ní i mimo židličku a stejně přes den jsme pořád venku, takže ho krmím i na zahradě, nejdu kvůli tomu dom.. A nechci ho dávat hladového spát. Ale někdy to i tak dělám, že jde spát hlady a pak to dojí.
já jídla ohřívám pokud to nedojí max jednou jinak je vyhazuji. Všude je psané znovu neohřívat, tak to nedělám ani s domácí stravou. My jíme už sami a pěkně. AKorát teda polívka je trošku horší protože to Matesovi půlka vyteče ze lšžičky než ji strčí do pusy, ale jinak vše už v pohodě. Ale je problém, když jsme někde jinde, to nechci, aby byl jak prase a on si prostě nedá dát lžičku ode mě do pusy:frowning2:to vždy oddělává hlavyčku, řekne sam a ještě mi i tu lžičku třeba vyrazí a dává si tam svou:slight_smile:
7. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
mur a má mates obyč lžičku nebo takovou tu zahnutou. a to si to i sám nabere? tak miška začala jíst ve středu sama, do té doby jí lžička nezajímala.
7. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
má lžičky od babylove, jsou sice plastové, ale tvar jako normální lžička. Ale uvažuji, že mu koupím už klasickou dětskou kovovou lžičku-celý příbor. Má ještě jednu takovou, že má silnou rukojeť a ta lžička je o něco hlubší a tou jí sem tam polévku,z té to takmoc nevytéká, ale spíš jí těma od babylove. Nabírá si sám a sám si dá do pusy. Nechce abych mu pomáhala. Akorát když už teda má na dně tak to mu pomáhám nabírat, že mu to lžičkou na tu jeho lžičku nahrnu.
Je dobře že se Mišce taky zamlouvá jest sama, rychleji se to pak naučí a zachvíli nebude mít problém
7. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Muri to ti schvaluju, že nechceš malého naučit na postel. Naše Amálka za mno chodí do teď, no někdy už mě pěkně leze na nervy, hlavně když vzbudí Gabču. Ta spí v postýlce :slight_smile:
Když se v noci vzbudí, taky s stoupne a natahuje někdy ručičky, ale radě dělám že spím a nevidím ji. Ono ji to potom přejde lehne a spí dál. Zkus to třeba to bude na malého taky fungovat, ale musíš mít nervy na to když brečí, abys to chvilku vydržela.
Oni se ty malé opičky rychle naučí spávat s námi v posteli :grinning: , ale už se to špatně odnaučují a někdy se to nepovede, viz naše Amálka. :slight_smile:
Jo a lakrumáček je podoný jak pribináček, ale lepší. vyrábí ho laksyma
7. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
mur a jaké byly začátky krmení? já mám pocit, že je většina jídla všude kolem než v mišce :slight_smile:
a co se týče jezení v židličce, tak já mám odstračující případ ve švagrové jak honila syna na čtyrech pod stůl aby mu dala lžičku jídla...a když jsme zjistili že miška i když spí u nás vrátí se sama do postýlky tak to neřešíme. ale to je každé dítkojiné.
martu a jak se to jmenuje a to je normálně v obchodech? jinak to máš dobré, že když ti brečí a nevšímáš si jí tak přestane sama, to u mišky neexistuje, ta řve víc a víc a rudne a rudne dokud ji neutišíme. ale ráno když se vzbudí v dobré náladě tak taky chvíli ležím a ona si ještě hraje vydrží to tak max 15min, ale každá minuta dobrá že? :slight_smile: a Amálka vstává dřív než gabča?
vyrostla nám na balkoně první jahoda tak za chvíli budeme dělat jahodový jogurt mišce :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Zlobi Amálka za mnou chodí každou noc, až na vyjímky (někdy). Gabča se sice vzbudí většinou dřív, ale ráno když už je vzhůru, musím si ji vzít k sobě, takže už vzbudí i Amču, protože ji tahá za vlasy. Nejlíp je na tom Lucka, ta spí sama, takže ji nikdo nebudí. Někdy ji nemůžu ráno vzbudit ani já :slight_smile:
Jo ten lakrumáček se přesně jmenuje Laksymáček a je vanilkový, čokoládový nebo teď nový oříškový. U nás ho mají normálně v obchodě. Myslím, že jsem ho vyděla i v Kauflandu, ale v Tescu ho myslím nemají.
7. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
ahoj holky, my teď boje s flaškou. Udělala jsem malému mléko a dala do toho 3lžičky nemléčné broskvové kaše. Vypil trošku(asi mu to nechutnalo, mě to taky nejede) a takové scény jak kdyby ho na nože braly. Dostal i po prcce jaké scény dělal, hodil s flaškou o zem a takový šílený řev.... Jsem rezignovala, dala ho řvoucího do postýlky a jde spát hladný. Nemám na něj nervy. Vypadá to, že usnul i tak. A v noci budu dělat taky mrtvého brouka, klidně ať řve. Na toto já nervy mám nějakou dobu, samozřejmě ne hodinu kvůli sousedům. Do postele prostě nepůjde ani omylem. Znám hodně děcek co právě spávají s rodičema a nebo za něma chodí a to já právě nechci. Odnaučovat toto moc nejde. To ho radši nechám řvát ať si klidně sedí a nebo stojí v postýlce, ale do mojí postele ne. Až jedině ráno jak vstane definitivně.
Já jsem celý den proležela u tv a pc. To byl klid sama doma. Ale teda hlava mě třeští, z nosu mi teče víc, na wc jsem chodila každých 15min. No jo dnes jsem dala 2l čaje a to je u mě úspěch, normálně vypuji tak max 0,5l za den:frowning2: mám pocit bolení v krku, takže brzy zalehnu taky do postele.

Martu: my takové věci nejíme. Matesovi pribináček nechutná, ani tvarohové activie, termix... on má rád jen bílé věci, neochucené. I tvaroh mi snědl samotný, teda trošku jsem ho rozmixovala se smetanou, aby nebyl tak hutný, ale snědl ho tak. Prostě bílá vede. ALe třeba sladké sušenky to on rád:slight_smile:

Mony já taky někdy honím Matesa se lžičkou aby jedl, ale po dvou:slight_smile: Hlavně po venku neboť on nemá zadek na sezení. Je pořád v pohybu a sedět nebude a nebude. Však to vidíš v yamaze. Jsou opravdu jen vyjímky, kdy chvíli sedí. A co se týče jídla, tak začátky v pohodě. Mates si to krásně dal do puseny od začátku jen tu pusinku měl trošku zaliskanou, ale jinak v pohodě. Maximálně byl pokapaný pultík, když to nebylo moc tuhé.
7. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek před chvilinkou usnul,tak doufám,že definitivně :D.odpoledne bylo fajn,pěkně jsme pochodili po baťově,vzala jsem to nějak rychlejším krokem a byli jsme na štěrku za 50 minut :sweat_smile:,tak jsem to vzala zpátky okolo koupaliště(už je napuštěné,nemůžu se letos,ikdyž vlastně jako každý rok dočkat
:grinning: ) a pak jsme to obešli okolo lávky a těsně před barákem se matýnek po 1,5 h.vzbudil,takže super :wink: .jsem se i opálila,teda ruce,pusu a krk mám hnědé a jinak jsem bílá jako ředitelka vápenky,to bude na koupáku zase trapas a to nemluvě o špecích :rolling_eyes: .k narozkám jsem dostala penízky mám v úmyslu pořídít s nějaké ''slušivé''(je-li to v mém případě vůbec možné)plavky :sweat_smile: .no uvidíme :sunglasses: .babi s dědou byli unešeni matýnkem a zvláště pak jeho novým xichtíkem,co začal asi poslední tři dny dělat :confused: ...funí a nakrčí přitom nosík a obočíčko,já to říkám od začátku,je to komedoš :grinning: .takže pohoda a sranda,večer standartní...koupání,večeře,řádění a šup do pelíšku :grinning: .

mur :slight_smile: ...i já netrvám striktně na židličce,ačkoliv bych docela ráda,aby matýnek věděl,že se při jídelku prostě sedí a papá,ale to bych chtěla asi moc po 9.měsíčním prckovi :sweat_smile: .téměř při každém obídku se to dělí na tři fáze...1.v židličce,asi 10 soust,pak následuje vrtění,přetáčení,prostě cokoliv jiného jen ne soustředění se na papu,takže si matýnka beru na klín,kde dojí (když to jde dobře)druhou třetinu obídku a zbytek dávám až po chvilce v lehátku,kam matýnka poutám alespoň na 10 minut na strávení :grinning: .je-li nejhůř,přistupuji k tv jako k záchraně a pouštím reklamy,zatím to většinou zabírá :wink: .prostě nensnesu pocit,že je malý nenajezený :sweat_smile: .na lžičku zatím jako lákadlo nemám velice co dávat,ale děkuji za tip do budoucna,určitě to využiju :grinning: .
co se týče spaní...teda radost z toho opravdu vůbec nemám,že to máte rozhozené :frowning2: ,věř,že i kdybych si v noci,když po 150 vstávám řekla,že někdo taky nespí,je mi to totálně šumafuk,bo jsem zralá na blázinec
:grinning: .můžu nám jen popřát,aby se to vrátilo u vás do starých kolejí a u nás do pravěku :grinning: .
spaní společně v posteli...jen pokud je to opravdu nevyhnutelné,ale zjistila jsem,že i matýnkovi se lépe spí ve svém,jen teda teď nad ránem,po mléčku ho beru k sobě,neboť on je v klidu schopný vstávat v 5 a to prostě nejde,už kvůli kubovi,dojde třeba z práce v 1.30,ráno jde opět a prostě není možné,aby tady prcek halekal od pěti,plus to,že u mě spí aspoň do těch 6-6.30,no jak kdy,ale každopádně vydrží spinkat déle,než kdyby byl sám v postýlce.prostě tady v tom krcálku je to naprd,jinak bych ho klidně vzala do kuchyně,já si dala kafčo a ať si pro mě za mě hraje :wink: .
co se týče lžičky...byla jsem velice překvapená,že matýnek už dobře před dvěma měsíci projevil zájem se jaksi krmit sám,ovšem samozřejmě by si do papulky dopravil tak leda prázdnou lžičku :grinning: ,ačkoli fakt je,že si ji tam strká správně,takže asi nějak ví jak na to,z toho usuzuji,nebo alespoň doufám,že snaha neustane a nebude s tím nějaký problém a také doufám,že už budeme přestěhovaní a budeme mít regulérní kuchyň,jinak prostě nevím :grinning: .

zlobi :slight_smile: ...já vždycky uvařím tak 2-3 porce,jedna je ten den na obídek,zbytek zamražuji.znovu neohřívám.vařím totiž ráno,tudíž už jednou-v poledne ohřívám,víckrát bych měla obavy,že to nebude už v pořádku,ikdyž asi by tomu nic nebylo,ale nevím,prostě jak píše mur :slight_smile: ...neohřívat a mám to tak nějak zafixované :sweat_smile: .ovšem dnes to letělo do koše spíše opravdu ze vzteku :angry: ,někdy ty matýnkovi hysterické výlevy těžko zvládám :confounded: .super ovšem je,že jak rychle mě to dokáže vytočit,tak rychle mě to zase přejde :sweat_smile: .ale to je už prostě jedno s druhým,člověk je unavený atd.atd.,vždyť to všichni znáte :wink: .
gratuluji k první jahůdce :dizzy_face: .
7. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
mur :slight_smile: ...ještě jsem zapomněla :wink: ,já bych teda pro srázek ve středu byla :dizzy_face:.záleží ještě co ostatní :slight_smile: .
taky už půjdu dát sprchu a vlezu do pelíšku,cítím se poněkud znaveně :pensive: .tak hlavně ať nejsi marůdek :frowning2: ,pěkně to vylež a přejeme dobrou a hlavně klidnou noc všem :dizzy_face: ,papa
7. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
ined: teda to jsi si dala pěknou prochajdu:slight_smile: koupaliště je napuštěné tak 2-3týdny a taky se nemůžu dočkat. jsou prý i vstupenky na 10vstupů a jsou o něco levnější než samotný vstup. takže já pak půjdu do pernamentek. Teda jen doufám, že se počasí umoudří, abychom mohli brzy vyrazit. A co se týče o pálenosti, tak jsem na tom stejně jak ty. Ruky vedou, ale zbytek těla mám taky jak ředitel vápenky:frowning2:
no tak vidím, že jste s tím jídlem na tom jak my. Taky začínám v židličce, pak já teda přesouvám na kuchyň.linku k oknu a pak teda nakonec na zem pokud to nezabere. Taky jsem radši,když je najezený, tak i dýl spí a nekručí mu v břiše. Hrášek už bys dávat mohla ne? já jsem Matesa dnes krmila čerstvým hráškem ze zahrádky. Sice ještě není pořádně velký ale chtěla jsem Matesovi udělat radost. Teda ten si šmakoval, pořád bylo mňam, mňam:slight_smile: Onje fanatik do hrášku, byl jak kobylka :grinning: tomá po mě i babičce. My jak si sedneme k hrachu na zahradě, tak nevíme kdy přestat :grinning:
Počkej a jakoumáte kuchyň? to tam nemáte vůbec místo na sezení?
a co se týče scén u dítěte, tak já jsem byla dnes totálně vytočená teď večer a to jsem ho celý den neviděla. Ale nevyspání, rýma, bolehlav udělají své. Už mám docela nervy v pr... z tohoto týdne jak nespí:frowning2: no snad bude líp, jinak mě odvezou a chudák Mates jinak budu asi pořád řvát na něj:frowning2:
7. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
taky přeji dobrou a hlavně klidnou noc!!! já už jdu taky do postele, jdu si dospat a hlavně nadespat, kdyby Mates dělal v noci nějaké scény.Což s tím asi počítám, když nejedl. A hlavně se ještě vyležet. Rýma pořád teče, ale naštěstí nemám ucpaný nos, což je hlavní.
tak čauky
7. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
teda ined pěkná procházka :slight_smile:
koukám, že máte jídelní rituál :slight_smile:
s jídlem já vařím před obědem, takže na oběd neohřívám a pak to dávám ještě druhý den. a stou židličkou, si říkám, že pokud má hlad tak si řekne. je fakt, že když jí vyndám ze židličky a má hlad tak je za chvíli zpátky stojí u ní a chce jíst. já se právě chci toho krmení všude možně vyhnout. mám to asi tak pevně rozhodnuté jako mur spaní v posteli. každý holt řeší něco jiného :slight_smile:
ined s tím spaním my měli období kdy miška taky se vzbudila v 5 a do 7 spala jen u mě sama už ne. a pak to samo přešlo.
ted snad padla, dneska spala jen jednou a to 1,5h a odpoledne v bazénu a ted se nafutrovala na noc a ticho v ložnici :slight_smile:)
tak dobrou mur dospi to a at ti spí dobře!
a tobě taky ined...at ti konečně spí! :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahojky holky,

tak my dnes skvělý den. Byla tady maminka, tak jsme si to užily. Adélka má nové plavečky, aby se měla na dovči v čem koupat a taky body jsme jí koupily v Tescu mají tam slevy, tak fakt za hubičku...
no a mazec, když maminka odjížděla, Adélka u nás nechtěla být, utíkala za babičkou a natahovala na ni ručičky...a pak jak vešla do busu, tak plakala a ukazovala na ni...bylo mi úplně smutno i mamči to bylo líto, že musí odjet...
7. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
dobré ránko malý mi už nespí, včera to fajn dobré Míša si vzala brusle :slight_smile: :grinning: a jezdila,já na srazek taky můžu až ve středu ale odpoledne :slight_smile: !!!!!!!!! určo by jsem přišla.
8. čer 2009 v 06:40  • Odpověz
Dobré ránko,
tak a zase další týden, holky jsou oblečené, najezené, tak můžem vyrazit do školky. :slight_smile:
A já pak zase a opět budu prat, ach jo. :frowning2:
Gabča dnes spala trošku hůř, vzbudila se asi dvakrát, ale zase sama usnula, takže dobré. A můj přívěšek Amálka zase spinkala se mnou :wink:
8. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
dobré ránko, my jsme taky už vzhůru, ale noc super, vzbudila se jednou, a to když tatínek vstával....
8. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
ahoj holky
tak info o odnaučování - miška se vzbudila v 1.30 na dudlík a pak až v5 a to jen že jsem přišla do ložnice. takže dneska žádné nošení! tak kéž by jí to vydrželo i když budu v ložnici, dneska tam budu normálně spát. kdyby se kojila poprvé v 5-6 tak bych byla šťáááástná :slight_smile:
co matysek a matysek a jejich noci?
8. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
zlobi, ty odstavuješ nebo odnaučuješ v noci kojit?
8. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.