• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Tak holky jsou ve školce a já můžu jít prát a pracovat :frowning2:
Gábinka se snaží psát se mnou, pořád mě sundává ruce z klávesnice a chce psat sama :grinning:
8. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
honzi jenom v noci odnaučuju, přeci jen kojit 3x za noc už je moc :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
no to je fakt hoooodně...my jen jednou max dvakrát kojíme....do Vánoc a končím s kojením...
8. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnka jsem dala před chvilkou spinkat,ale bude opět myslím tak na 40 minut :sweat_smile: .pak se nasvačíme a půjdeme ven,je tam krásně a taky potřebuji skočit na pojišťovnu :wink: .
noc u nás normální,ani velká hrůza ani žádný zázrak :sweat_smile: ,budíček v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .matýnek se už teda opravdu staví,ale zatím jen v postýlce a na pohovce,na zemi jsem ho ještě nenačapala :grinning: ,ale to brzy přijde.
dnešek jsme nezačali zrovna slavně :frowning2: ,matýnek mi trošku naletěl tvářičkou na linku a má tam tak dvoucentimetrový modrý šrám,chjo :frowning2: .pořád něco :confounded: .za chvilku na mě někdo vletí,že ho snad biju :confused: ,když je pořád nějaký otlučený a otlačený :sweat_smile: .
odpoledne,až přijde tatínek,sundám hned ten rošt.matýnek se tam nějak rád klouže po peřince a staví až na špičky,tak ať proboha ještě nějak nevypadne :astonished: .
holky,tak jsem dnes přemýšlela :rolling_eyes: ....kdy je čas na první botičky,nebo snad nějaké pevné bačkůrky na doma :confused: ?prosím o radu,v tomhle se fakt totálně nevyznám :sweat_smile:.

martu :slight_smile: ...no a prosím tě,to tě gábinka nechá v pohodě pracovat :confused: ?já jakmile začnu něco dělat,hned mám matýnka na noze,v lepším případě pod nohama :grinning: .
co se týče pc,zrovna před chvilinkou jsme si psaly na icq se zlobidlem :slight_smile: a matýnek mi tady něco prostě pomačkal a nejelo lautr nic :angry: ,dala jsem restart a pak mi zas nejela klávesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak jem to celé vypnula a zase zapnula a fungujeme :grinning: .matýnkovi se taky móóóóc líbí písat :grinning: .jsem si říkala,že mu seženu nějakou starou klávesnici a bude :wink: ,ovšem,nejsem si jistá,jestli by pro něj byla také tak přitažlivá :grinning: .

zlobi :slight_smile: ...super pokroky :dizzy_face: .a dnešní noc uvidíš,maximálně se sbalíš a půjdeš chrupkat vedle :wink: ,ale miška je šikulka,ona to jistě dobře zvládne :dizzy_face: .
8. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
8. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Iny: já s Gabčou udělám hodně, člověk si jich nesmí tak moc "všímat" , jasně, že ju nenechám se připleštit, ale žehlím s ní, věším, jenom když umývám země, tak su radši když spí. Strašně nesnáším, když mě to ťapkají dokud to není suché. Ale jinak s ní udělám hodně. Víš dokud jsem měla jen Lucku, taky mě přišlo že s ní nemůžu nic udělat, ale ono si zvykneš a pak jde všechno. Když má člověk první, tak si myslí, že mu musí pořád prdelkovat, ale časem zjištíš jak jsou ti prckové "samostatní", když je necháš a taky si uděláš víc. :slight_smile: A hlavně, když něco musíš udělat, tak prostě musíš :grinning:
8. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Tak to máš martufo stejné jako já...Adélka se sama zabaví, je to šikulka a s ní podělám hoooooooodně práce...
8. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
martu :slight_smile: ...to je pravda s tím prdelkováním :grinning: .taky když fakt musím,tak udělám,ale je fakt,že třeba žehlit už s matýnkem nejde,bojím se,že by se mohlo něco stát,když se tak okolo mě pořád pinoží :frowning2: .v kuchyni už jsem na něj docela vyzrála,dám mu misky(plastové)nebo hrnce a je pokoj :wink: ,aspoň na chvilku.ale stále u nás platí,že větší úklid a tak dělám,když je doma tatínek a nejlépe,když jsou oba kluci venku,to si pak pustím rádio pěkně nahlas a frčím :grinning: .ale je to přesně jak říkáš,když musíš,tak to prostě musí jít :wink: .

tak my se jdeme před obídkem provětrat,zatím papa
:dizzy_face:
8. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak malá spala skoro 2 hodiny :slight_smile: , to je úspěch! No a za chvilku hajdy pro holky do školky. A zase tu bude rušno :grinning:
8. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky, my noc úžasná, hurááááá :grinning: Mates spal bez probuzení do 6.15h a to šel spát nenajezený. Takže snad to bude zase dobré. Ale teda já noc kalamita. V noci mě začalo bolet v krku, nos se mi ucpal, vše mě bolelo.... Ráno jsem byla jak přejetá vlakem:slight_smile: Chtěla jsem volat mamce aby si vzala dovču, že jsem k.o. ale nakonec jsem vstala udělala si horký čaj-borůvka+rakytník. A normálně za necelou hodinu jsem byla jak rybička. Akorát teda rýmu ještě trošinku mám, ale jinak v pohodě. Jsem vyrazila s Matesem na prochajdu s kočárem a pak jsme šli na štěrkáč na skluzavky a houpačky. Malý se tam vyblbnul, ale už lezl i do vody, tak jsem ho drapla a šli jsme dom. Chvíli si hrajeme u nás doma a já si vzpomněla, že jsem na štěrku nechala bábovky, kyblík... takže jsme tam vyrazili zase:slight_smile: Naštěstí to nikdo nesebral.Mates při zpáteční cestě pomalu usínal, tak jsem mu doma ohřála oběd. No scény jak nevím co, několikrát mrsknul plnou lžičkou o zem, takže dostal. Jsem ho dala na okno, že bude jest tam a opět scény, tak šel spát zase hlady a hned vytuhl.
Já akorát peču tvarohovou bábovku, tak už se těším až si dám:slight_smile:

Ined: pěkné fotečky. A teda Matýnek je šikula, že se tak zvedá. Neboj ono ho zachvíli najdeš i v kuchyni jak ti stojí u skříňky a kramuje:slight_smile: buď ráda, žeje to zatím jen v postýlce a u sedačky. A teda ta fotekča já už budu hodný, tam je úplně k zulíbání :grinning:

Mony: no mě Mates do 1roku krásně seděl v židličce a krásně jedl vše. Ale od roku je to děs, jak prostě chodí tak to ho neudržím na místě už v žádném případě a ani u toho jídla a ještě u něj dělá scény. Nejradši by měl vše v ruce a jedl,myslím jako jablko, rohlík... a on i kdyby měl hlad, tak sedět nebude. Maximálně začne řvát a to ho nenakrmím lžičkou už vůbec. Takže já jsem ráda i za to lítání a honění ho. A většinou jsem v týdnu vždy v trapu a ne všichni mají doma židličky pro děti, tak je to těžké-. To holt sedí na zemi a jí, no teda spíš běhá a jí:slight_smile:

Martufa: taky nesnáším, když vytřu a Mates se mi tam proběhne. A to se mu kor líbí, protože to klouže a on má psinu z toho, že se mu rozjíždějí nohy. Ale jinak poslední dobou už s ním taky podělám. CHodí asistovat a jak vidí hadru, tak ji hned chytne a vše čistí i sebe:slight_smile: a taky začínám praktiikovat prostě si nevšímat:slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak mám vyžehleno a stačila jsem uklidit i koupelnu :grinning: .matýnek spinká :pensive: a znedlouho nám přijde tatínek z práce,tak asi navečer půjdeme na procházku a zastavíme se na pivečko,když je tam tak hezky :dizzy_face: .
holky,poradíte mi některá co s těma botičkama?jako já nechci matýnkovi teď dávat na nožičky botky sotva se párkrát postavil :sweat_smile: ,já jen abych věděla na potom :wink: .
a co ten srázek tedy :dizzy_face: ?dobývá se na mě kamarádka a volný den mám jedině středu,ale už jsem jí říkala,že pokud budeme mít srázek my,takže se sejdeme až příští týden :wink: .

mur :slight_smile: ...ty jo,my dnes to samé u obídku,opět scény a křik :frowning2: .dnes měl zamražené jídelko,ale já už to dělat nebudu,ono to nějak zhrudkovatí :confounded: a matýnek to pak nechce,takže buď udělám ten den čerstvé jídelko anebo dostane skleničku,já se s tím patlat nebudu,aby to nakonec skončilo v koši :angry: :frowning2: .nakonec jsem mu teda ohřála skleničku,ale říkla jsem mu ať si nemyslí,že pokaždé dostane něco jiného :angry: ,náhradního,ale jsem nějak měkká ho nechat hladového :sweat_smile: .takže nejdřív bylo nechceš,tak nic nebude a za tři minuty už jsem ohřívala nové papu :confounded: ,to jsem celá já :sweat_smile: .
a s tím stáním...jejda,já nikam vůbec nespěchám :confused: ,vždyť matýnek se prakticky za měsíc proměnil z ''ležáka''na totálně rychlou střelu :grinning: a už tak je potlučený,natož až bude stát,to už se od něj asi vůbec nehnu ani na krok,raději :sweat_smile:.a to jak se tváří na fotečce,no to on umí,hrát mamince na city :sunglasses: ...copak je možné se na takové stvoření zlobit :grinning:.to vždycky u obídku ječí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za pět minut se začne takhle tvářit,komediant :dizzy_face: .a říkáš že pečeš bábovku :slight_smile: ,no tu jsem neměla ani nepamatuju :sweat_smile: .jo,písni mi potom prosí jak budeš mít chvilku ten receptík na tu jahodovou mňamku,ju? :slight_smile:

martu :slight_smile: ...taky ti to připadá,že než se otošíš je odpoledne :sweat_smile: ?mě ten čas okolo matýnka domácnosti hrozně rychle letí.

zlobi :slight_smile: ...ono je to těžko no s tím papáním.když holt dítko dělá cirkus a ty víš,že třeba na klíně ho nakrmíš,tak ustoupíš :frowning2: .teda aspoň já ano :sweat_smile: ,on je ještě moc malinký myslím na takové zásadové dodržování.neřeknu třeba okolo tří let,to už se dá požadovat sezení u stolu při jídle,ale takhle :confounded: .a zase mu to nechci zprotivit,aby si nemyslel jen co uvidí jídelní židličku,že přijde nějaké nucení :unamused: .

honzi :slight_smile: ...ty máš prostě zázračné dítě :grinning: .jako matýnek se také dokáže na chvilku zabavit sám,pokud jsem v dohledu,ale je zrovna ve stadiu,kdy se mu líbí nejvíc u mě,takže kam se hnu,je za mnou nebo se mi plete pod nohama,ale jde to.žehlím teda už jen když spinká,ale běžné práce s ním také zvládnu,sice to trvá někdy dlouho,protože běhěm toho ho 100x musím pochovat a dát pusenku,ukázat hračky,prostě nějak zaujmout,ale nakonec je práce hotová a to je důležité :grinning: .
8. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tak se nám to počasí zase nějak škaredí a to jsem chtěla jít s holkama na zmrzku :frowning2: No vypadá to spíš na déšť :confounded:
než na vycházku :unamused:
Muri, ale moc bych tu nemoc nepodceňovala, ono to někdy přejde a pak to člověka skolí dvakrát tolik. To máš dobré, že ti malý spinká celou noc. Snad se toho taky někdy dočkám :slight_smile: , že budou všechny holky spát celou noc a já se konečně vyspím :grinning:
8. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
ined pěkné fotečky to je šikulka :slight_smile:
martu asi máš pravdu, ale miška je asi zvyklá na pozornost a sama se teda moc nezabaví a i když máme kuchyn hned vedle obýváku a bez dveří a ona si hraje v obývákua já jdu do kuchyně byť jen pro něco tak hned šupajdí za mnou.
co se týče jídla a sezení. miška taky ted vyvádí, ale asi jsem v tomhle tvrdá, prostě se jí v židličce a tečka. šak ona by hlady nebyla. si říkám že i dospělý člověk jeden den sní víc druhý mín, že nemusí jíst furt stejně..a říct si teda umí o jídlo
a s výchovou si myslím, že je dobré začínat co nejdřív, když vidím některé nevychované děti..myslím si, že ve 3 letech se hůř odnaučují špatné návyky. ale to je můj názor :slight_smile: já jsem zase měkká, že nenechám mišku řvát :slight_smile:
mur venku kdrmím mišku v kočárku a když už není zbytí tak na normální židli. ale každé dítko je jiné :slight_smile:
mur dobrý recept :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!! :dizzy_face:

tak Lukys celkem v poho nezlobil :slight_smile: !!!!!!!!! spal odpoledne tak hodku :wink: tak aspon něco :grinning: !!!!!!!! Míša byla dnes jezdit na bruslích :grinning: :grinning: jo a musím Lukysu pochvalit dnes vypil hodně čaje :dizzy_face: :slight_smile: !!!!!!! a když pustím telku tak tančí na reklamy :grinning: :grinning: !!!!!! :sweat_smile: no a jinak nevím co by jsem ještě napsala :sweat_smile: :fearful: No já taky nedávám jíst Lukysa jinde než do židličky jenom když jsme venku tak jí v kočárku a max piškoty na pohovce .

:grinning: ale na koníkovi budu zatim pořád :slight_smile: :sweat_smile:

Denčo:dívala jsem se ti na fotky a vidím že Matýnek je šikulka předtím jenom ležel a ted bude zachvilu i chodit :sweat_smile:,no botky pro začínající dítka co stojí a trošku chodí :grinning: jsou dobré papučky pevné na suché zipy a nebo na uvazování co jsme měli i my ale nevím to už je spíš pro chodící děti :sweat_smile: :confounded: !!!!!! No a na ven jsem viděla do kočárku takové frajerské jsme měli i my ale Lukys je nikdy neměl na sobě,No jsou to ty nechodící ty modré co jsem ti pujčovala :frowning2: ale jsou malé i Matýskovi :grinning: to jsou pro hodně malé děti,ale viděla jsem i ty nechodící větší :slight_smile: !!!!! zkus se zeptat přímo v obchodě :slight_smile: určítě ti poradí nějaké hezké botky pro matýnka :slight_smile: :dizzy_face: !!!

Zlobi:třeba bude Míška časem spávat sama :slight_smile: a nebude se budit!!!!!!!! :slight_smile:

jinak na srazek mužu v tu středu. :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Tak nakonec se nám počasí umoudřilo abyli jsme na procházce. Tady u nás se teď hodně staví, tak jsme se šli podívat jak to tam vypadá. Holky teda byly hoodně zlobivé a umlézené, když jsme přišli ze školky, ale pak se to trošku zlepšilo. :slight_smile:
Musím je honem šupnout do postýlek ať mám taky klídek :grinning:
Gabča už naštěstí spinká :wink: Tak snad i ten zbytek brzo usne :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahojky
tak u nas vik dobry

petan se konecne vratil opet do svych koleji uz se budi jen jednou a pak az rano..

dneska jsem si udelala s petanem vylet do zoo v hodonine..bylo to super..byl uplne paf
8. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tak Amča vytuhla v momentě! :grinning: No Lucce to bude určitě trvat, já nevím, že ona snad nepotřebuje spat. :frowning2:
Tatínek už taky dostal večeři, tak snad bude konečně klídek. Ještě teda musím nakrnit našeho hlídača venku :slight_smile:
Adeli: To ti závidím, taky se musíme někdy vydat do ZOO. V Hodoníně jsem ještě nebyla. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravíme...opět jsme si užívaly víkendu a teď jsem tu zase zaházená prádlem na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jedna pračka ještě visí :rolling_eyes: ..tak se do toho budu muset pustit. V sobotu jsme byly na tom dětském dnu, naštěstí nepršelo, ale bylo chladno...ale děcka si to užily i tak :slight_smile: pak jsme jely s nima na obídek a zůstaly u babi do večera. No a včera u nás byla zase ségra :slight_smile: ...chlapi makali na baráku a my řádily s děckama :grinning:
Jen tak letmo jsem vás stihla dočíst, tak hlavní je asi ten srazík :slight_smile: ...my se tedy taky rády přidáme v tu středu, tak snad to už tentokrát klapne :slight_smile:
Jinak s jídlem je to u nás takové všelijaké :sweat_smile: , teď poslední dobou se to ale hodně zlepšilo, ale dříve to byly fakt boje, tak jsem byla vždycky ráda za každé sousto i mimo jídelní židličku...jinak taky docela dodržuji jezení v židličce, hlavně tedy snídaně a oběd...pak taky záleží co zrovna jíme, ale třeba ovoce, nebo něco jen tak do ruky dávám, to nemusí být v židličce :wink:
Jinak teda naše Nikča by si o jídlo dříve fakt říct nedokázala, teď už jo,ale ona by dříve vydržela třeba i půl dne nic nejíst...prostě by si na to nevzpoměla, že má hlad, vždycky jsem se jí musela s jídlem připomínat :grinning: i prso jsem dříve nutila :sweat_smile:
No a teď u toho kojení...tak já jsem si teda řekla, že do těch 2 let vydržím, pokud to půjde nějak pozvolna samo, tak bych přestala i dříve, ale nebudu to nějak násilým...my teď kojíme jen ráno a večer, plus teda v noci co se vzbudí, což je teď max.2 za noc a už se to dá :wink:, teď přes víkend jsem kojila už dokonce jen 1x, ale to si myslím, že bylo víkendovým vyčerpáním :grinning:
8. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahoj holky, tak už chrníme. Odpoledne jsem tu měla kámošku, ještě dorazila ségra, takže vegáč od Matese:slight_smile: Ale jak odešla kámoška a ségra, tak jsem opět musela nastoupit já. Malý řádil se soudem, dokonce stříkali hadicí, hráli si na hasiče :grinning: takže Matesa jsem násilím brala dom mokrého jak vodníka:slight_smile:
Já jsem pro tu středu,ale záleží na vás.

Mony: tak mě nepomůže ani normální židle když jsem u cizích, neboť Mates z ní umí velmi rychle slést, prostě jak se mu nechce sedět tak nebude. To třeba poznáš až ti bude Miška chodit. No jo to jsou ty chodící děti, je neudržíš pokud nejsou přivázaní. A Mates jak je přivázaný, to je děs. A co se týče jídla, tak Mates by klidně i celý den nejedl pokud se mu to jídlo nezamlouvá a přitom má hlad, kručí mu v břiše. Dneska prostě odmítal jest oběd i potom co se vyspal. Nemohla jsem do něj nic dostat jak viděl lžičku tak scény. Takže jedl nakonec venku jahody a hrášek sám rukama. Prostě dnešní jídlo vynechal. takže dá se říct, že nejedl pořádně od včerejšího večera. Dnes jsem do něj totiž ani ráno nedostala mléko ani jogurt. Měl akorát ty jahody, hrách, kousek bábovky a teď večer mléko. A to je klidně několik dní za sebou, takže to jsi pak ráda, že do dítěte dostaneš jídlo ať je to kde chce. Jak říkám dokud nechodil bylo vše v pohodě, ale od toho roku je to s jídlem děs.

Ined: to já druhé jídlo už nevytahuji. Prostě buď to sní po spánku a nebo teda nic. Protože už s emi kolikrát stalo, že mu vytáhnu druhé, sápe se po něm, ale jak to otevřu a nebo dám na lžičku tak prostě řekne nene otočí hlavu a nedej bože vyhodí mi lžičku z misky.
Tak co pivečko, bylo? taky bych si dala:slight_smile: bábovka byla mňam. Jdu pohledat ten receptík, snad ho najdu, mám kotel všemožných receptů

Martufa: u vás bylo škaredě? u nás byl pěkný pařák. Lítali jsme v kraťasách a triku. Jinak už je mi kromě té rýmy dobře. Ale ta rýma je jen slabá, tak snad to bude dobré. To mě asi skolily ty nervy. Mates právě spává hodně dlouhou dobu celou noc, ale od té nemocnice právě ne. ALe tak snad už to bude dobré.

Deli: mišce ty brusle závidím. Mám deficit, protože už to jsou 3týdny co jsem na nich nestála ani na kole nejela a teda musím říct, že mi ten sport velmi chybí!!!
8. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
adeli: do ZOO Hodonín se chystám v létě. Chci objet všechny zoo tady v okolí. No jo na dovču nikam nepojedu, takže budeme dělat jen celodenní výlety. Super, že se to Petříkovi líbilo. A vidíš jak se ti zklidnil a budí se jen 1x v noci, to je úspěch!:slight_smile:

Marky: to jste si teda užívali. Mě se právě v tom chladnu nikam nechtělo jet. Ale až dnes jsem viděla leták, že byl na novestě veletrh hraček od pátku do neděle. Kdybych to věděla, tak tam jdeme, no bohužel:frowning2:
Věci do ruky taky v židličce nedávám. No jo my jsme totiž od rána od 8h do 19h venku. Chodíme dom se jen najest na oběd a spát, jinak prostě pořád lítáme na čerstvém vzduchu. Takže lítat s každou věcí dom do židličky nehrozí. Stačí, že beru Matesa 2x dom násilím:slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Mur: u nás se honily mraky, ale pak se to vybralo a bylo hezky :slight_smile:
Holky netrapte se, když vám děti nejí, žádné dítě ještě hlady neumřelo, pokud má co jíst. Lucinka s Amálkou mě jedly velice málo, dokud nezačaly chodit do školky. A doma jí málo doteď. Nebo málo ani ne, ale jen to co mají rády. Takže když se jim to nezamlouvá, nejí. :confounded:
To mají po tátovi, ten když nemá podle své chuti, tak taky nejí. U nás se musí vařit jenom maso :frowning2: ale někdy se nas.ru a uvařím podle sebe. Většinou to jím jen já a někdy holky :rolling_eyes:
8. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ined, s těma botkama, nejvhodnější budou zdravotní s nějakým atestem (třeba žirafa), pro první krůčky...v obchodě určitě poradí, mají takovou měkkou podrážku, myslím, že Zlobi mají něco podobného a určitě bych je koupila až trochu později, alespoň až udělá první krůčky, teď bude lepší chození (stavění se :slight_smile: ) jen tak na boso :slight_smile: ...páni, ale teda z Matýnka už je pořádný chlap, koukala jsem na krásné fotečky :dizzy_face: , snad ve středu dorazíte! :wink:
8. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jj Martu, přesně jak píšeš :frowning2: :slight_smile: ...akorát teda myslím, že u nás to není o tom, že něco nechutná nebo tak, spíše o tom, že nemá čas na jídlo, nebo u toho nevydrží v klidu...jak jí něčím zaujmu, jíme krásně :slight_smile: ...No jsou ty děti mazané :slight_smile: !
Mur o tom veletrhu jsem taky nic nevěděla, ale hračky už stejně nemáme ani kam dávat :wink: tak tam radši ani nechodit.
Adel, taky se chystáme do ZOO, ještě teda nevím kam a hlavně kdy :grinning: ...vypadá to, že pojedeme s babi jen samé ženské, protože tatínek je pořád někde v trapu :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky pokud mi to zítra vyjde, tak se do té kavárny zajdu mrknout jak to tam vypadá, ale nic neslibuji. Neboť dopol.máme plavčo a po obědě nevím co bude, neboť musím jít zamluvit stůl v hospodě na sraz třídy a musím jet konečně nakoupit něco na jídlo, lednička už je prázdná:frowning2:

Ined: jo jak píše Marka. Lepší je jít někam do obuvy. Zajdi si na střed jak jsou ty kadeřnice. Já tam kupovala skoro všechny botečky a byla jsem s paní moc spokojená. I hodinu jsme zkoušeli první boty a paní stále příjmená a nosila další a další:slight_smile: takže si zajdi pak tam. Ale fakt až bude Matýnek stát a dělat třeba krůčky okolo nábytku...

Martu: já se netrápím, já dám Matesovi když tak něco do ruky když nechce jest, to vždy zabere, to je pro něj to nej a kor když u toho může běhat:slight_smile: a fakt musím říct, že je poslední dobou vybíravý, ale tak já bych to naslané nemastné taky už nechtěla. Začnu pomalu ochucovat, aby z toho něco měl:slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
jdu na ty jahodové receptíky, pošlu vám je mailem.
Martu: jestli chceš taky, tak mi do IP písni mail.adresu.
8. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Murin, já už sůl dávám asi tak od toho roku, ty ne?
Jo a na kolik dáme ten sraz? zase na jednu, nebo až se děti vyspí, kolem té třetí cca?
Přidám nějaké fotečky, jestli se mi tam ještě vlezou :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Marky nedávám. Zatím vůbec nesolím ani neochucuji kořením. Jen když peču kuře, tak ho popráším kmínem a paprikou lehce, ale sůl vůbec zatím. Chci si koupit vegetu light, tam totiž není sůl a dodá dobrou chuť.
Mě je to jedno na kolik. Samozřejmě ¨pro nás lepší na pozděj, tak by byl Mates vyspaný. Ale záleží na ostatních. Klidně si může schrupnout až pak.
8. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
recepty poslány. Ined: ten jeden nej nemůžu najít. Mrknu zítra do dalších receptů. Dneska už jdu do postele se ještě vyležet.
Přeji dobrou noc. čauky
8. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
ahoj holky
jen v rychlosti miška má nějaké zhnisané oči vůbec nevím z čeho :frowning2:
jídlo prostě jíme jen v žodličce, nemyslím že se něco změní chození když leze am chce i na gauč si už vyleze a sleze. prostě mur ty striktně nebereš matese do postele já striktně jíme jen v židličce :slight_smile: a když nechce jest nejí. a věci do ruky taky tam. (teda venku v kočárku či v autě jasně) a samozřejmě neběháme domů se najíst ale kdekoliv je musí u toho sedět. tak .-)
jsem zvědavá na noc se mnou v ložnici a hlavně ty oči :frowning2:
zítra budu reagovat ted nestíhám :slight_smile:
dobrou všem
8. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
mur..tak ja taky letos nikam pac v lete me ceka ta operace oci a to je 40 tisic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.