• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Murin, já jen tu sůl, koření ani vegetu taky neee, ale tu sůl mi říkala i Mudr.že už můžeme, samo že s mírou :wink:
Zlobi, možná jí tam třeba jen něco nafoukalo, nebo tak.... :frowning2:
Jj přesně jak píšeš :grinning: nejsme přece maminy přes kopírák a ani děti, ne? každá má něco jiného :wink: ...aspoň je pořád o čem diskutovat, by to bylo o ničom, kdyby měli všichni stejné názory :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Dobrou noc, holky :slight_smile:
Zlobi, tak ať to dobře dopadne v ložnici ( s Miškou :wink: ) :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahojky holky, Adelinko, mám dotaz, co máš v plánu v sobotu, že bych se stavila v MP u tebe?
8. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
řešíte sezení v židli, jak kukám...no my s tímhle zatím problém nemáme, v židli sedí moc ráda, ale jak jsme byli u známých, tak seděla v jejich dřevěné a lezla z ní, tak jsem ráda, že máme tu co máme...jsem s ní max spokojená...
8. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
ahoj holky zase jen v rychlosti - dvě zprávy dobrá a špatná
dobrá - miška spala celou noc tzn od 22-6, v 6 kojení a spí ´teď pořád. jen jsem v 5 dávala dudlíka takže paráááda.
špatná - v 6 ráno jsem viděla mišky oči - nateklé obrovské slepené hnisem strašně moc. plakala protože je nemohla otevřít. brečela jsem s ním chladila žinkou a snažila se jí to rozlepit, což se nakonec povedlo. nateklé to má jak, zhnisané prostě děs, hrůza. volala jsem dr. je to na antib. kapky, jak se vzbudí hned tam jedeme. tak pak dám vědět víc. holky to je tak hrozný pohled je mi jí tak neskutečně líto :frowning2:
nic, chystám se at se pak můžu věnovat jen jí a vyrazit co nejdřív
tak držte palce,
omlouvám se že nereaguju na vás mám ted myšlenky jinde
9. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
dobre ranko..
tak noc u nas dobra jen 2x hore

mon..to je me lito chuderka

honzi..a v kolik bys dojela?,tak kolem 3 jdeme na narozky
9. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky, my noc opět super, takže se to vrátilo zaplať bánbu do starých kolejí :grinning: musím to hnem zaťukat. Akorát chystám věci na plavčo, dám zachvíli sváču a vyrážíme.

Mony: to je mi teda moc líto Mišky, hned piš. Ono je fakt možné že ji tam něco nafoukalo jak pořád fučí, tak stačí i zrnko písku a je hned problém. Jinak s tím spaním je fakt šikula, velmi rychle se to naučila.

Marky: já chci právě koupit tu vegetu light-tam není sůl jen prostě koření. Říkala mi to spousta kámošek, že to používají. Mates u jedné obědval a šmakovalo mu to. Bylo to ochucené a dobré i bez té soli. Ještě se ale mrknu na složení.

Adeli: to je fakt síla za tu operaci. Ale taky bych radši objetovala dovču a mít oči v pořádku.
9. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
tak miška pořád spinká, já už jsem nachystaná jen vyrazit.
marky přesně tak každá jsme jiná i dítka.a co nenalákal tě náš noční úspěch? stálo nás t ojednu noc 45min pláče a druhou 15 :slight_smile:
mur to je fajn že se vám to vrátilo! :slight_smile:
adel to jdeš na dioptrickou nebo jinou operaci? a třeba se u vás noci už taky spravily :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
jo a dr mi říkala, že to musela chytit od někoho...to neviím kde teda :frowning2:
9. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahojky holky, tak my jsme spali celkem v pohodě, jenom opět na naše Amálka, musela jsem si za ní jít lehnout, ale jak usnula tak jsem se vrátila do své postýlky.
Zlobi to je mi líto, ale snad to bude brzy v pořádku, diktorka jí něco napíše a bude dobře uvidíš :slight_smile:
Adeli a s čím jdeš na operaci, myslím s jakou vadou. Já mám také brýle, ale už jsem si na ně nějak zvykla :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Adelí, dojela bych už ráno asi...Jirka bude s Hanušem dělat základy a já bych tam celý den nevydržela s tou jeho....došla bych tak nějak dopoledne, nerušila bych Tě dlouho, neboj....klidně bychom mohly ven a Adélka by si pohrála s Petkou....ju?Ještě upřesním v kolik....
9. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

u nás noc opět horší :frowning2: a navíc soused opilec pod námi měl opět puštěnou tv úplně nahlas do 2.30 :angry: ,takže to budilo nejen mě,ale i matýnka :frowning2: .příště už fakt půjdu a vyhodím mu hlavní jistič :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,debil.tady je to prostě k zbláznění :frowning2: .
jinak děkuji :slight_smile: za rady ohledně boteček,samozřejmě že počkám na první krůčky,nožce na boso bude v létě nejlépe a je to i zdravé tak chodit(stát) :slight_smile: .možná jen koupím nějaké ty ''okrasné''když pojedem někam a nebude moc teplo :wink: .viděla jsem kdysi v tescu nějaké,tak tam mrknu,ve čtvrtek tam mám namířeno.
na srázek zítra bych dorazila :slight_smile: ,ale asi na později by to bylo lepší,aby se matýnek prospal.šla bych zase pěšky(pomalu)aby to tak nějak vyšlo :wink: .

mur :slight_smile: ...děkuji za receptíky,ještě jsem neměla čas je pročíst,ale hnedka na to vletím :grinning: .ještě k tomu jídlu...matýnek mi právě to druhé jídelko sní,jinak bych mu taky nic nezkoušela už dávat.ale je to jak kdy,někdy prostě pár dní papká ukázkově a za 10 minut jsme po obídku a ani žádný binec kolem a z toho je to horor :confounded: .
jo a pivečko bylo :dizzy_face:,ale jen jedno,nějak nebyla chuť na druhé :sweat_smile:.

marky :slight_smile: ...děkujeme :dizzy_face: .jj,už je to veliký klučina,dnes má přesně 9 měsíců :dizzy_face: ,ani se nenadějeme a budeme slavit rok :confused: .strašně to letí :sweat_smile: .na sraz dorazíme určitě,těším se :dizzy_face: ,tak snad už to tentokrát opravdu vyjde :sweat_smile: .

zlobi :slight_smile: ...to je fakt strašné,pořád cosi :frowning2: .držím palečky ať je to brzy pryč :dizzy_face: .a teď mě napadá,že vy se asi na srázek zítra těžko dostanete,že :frowning2: ?no hlavně ať je miška v pořádku :dizzy_face: .

adeli :slight_smile: ...jj,taky to mám za sebou a fakt to stojí za to :grinning: .teda nevím přesně co máš,já jsem byla krátkozraká a vidím jako rys :grinning:.

martu :slight_smile: ...to já jsem si nějak na brýle nezvykla nikdy a mám k nim takový nějaký vybudovaný odpor,že mi vadí pomalu i sluneční :frowning2: :sweat_smile: .to je holt z dětství :fearful: .
matýnka jsem si dnes ráno vzala k sobě až když se vzbudil,v 5 :angry: ,ale už moc nezabral,navíc on dělá takové pitominy....dřív jsem ho mohla mít vedle sebe a ještě na oko v klidu spát :pensive: ,teď už ne :frowning2: ...pořád ho musím hlídat,aby někde nepřepadl a nezapadl :sweat_smile: .takže poslední rána,hlavně potom co už ví,jak se postavit,mám utrum :stuck_out_tongue_closed_eyes: .což je na houby,neboť v noci nespí,ořežproutek a ráno vstává jako kohout :angry: ,to budu za chvíli jako chodící mrtvoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

deli :slight_smile: ...vidíš,jak máš hodné děti :grinning: .ty jo,na bruslích jsem taky nebyla ani nepamatuju.ježiš,jak mě takové nějaké vyžití fakt chybí :sweat_smile: .no budu muset vydržet do příštího roku a hned jak počasí dovolí,porychtuju kolo a budeme jezdit :slight_smile: .

tak...a už víc nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já si budu muset asi dělat vždycky nějaké výpisky,neboť než to napíšu,tak zapomenu polovinu věcí,co jsem komu chtěla :sweat_smile: .
jinak tedy všem přejeme krásný den :dizzy_face:
a holky,v kolik teda zítra?a kde? :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Teeeda Ined, Ty píšeš tady romány...
Vidím, že spousta lidi řeší zrak, díky bohu, že ten mám naprosto v pořádku a Jirka taky...byl ted na STK se sebou a vše má v pořádku.
Jirku máme dnes v práci do noci, ach jo :frowning2:
9. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
ahojte
děkuji za účast holky...ještě že mám koníka, že se sem dá napsat a člověka podržíte a povzbudíte, že si tu každý nevykládá jen o sobě, ale že se zajímáme navzájem o sebe :slight_smile:
tak máme atb kapky do očí a v případě horečky i antibiotika sirup. prý to má hodně ošklivé a je to blízko mozku a může z toho být i zánět mozkových blan!!! tak mám bobky :frowning2: musíme hlídat. říkala dr. i v noci budit a dát kapky a hlídat horečku. takže zase konec celé prospané noci, ale pro ni cokoliv že?
jdu krmit a tak pak snad napíšu víc.
ined ty se snad nevyspíš :frowning2: a ještě ten váš barák :frowning2:
9. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
to je hrozné....na vás pořád něco jde, snad to zažeháte a pak už bude vše v pohodě...dej Mišce za Adélku hubana... :wink:
9. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
kde jste to mohli chytnout, já se takových věcí bojím, zánět mozkových blan jsem zažila u jedněch lidí a oba po tom ohluchli, ale vám se nic takového nestane neboj, bude to dobré...

holky, já nic nestíhám...ani práci :frowning2: 4hod denně je na mě moc...dělám to po nocich a pak jsem nevyspalná...chodím spát v půl noc a vstávám v 7hod a někdy i dřív...
9. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
no já leckdy nestíhám ani dvě - většinou jo, ale ted jak jsem byla nemocná já a ted miška tak vůbec...
netuším kde vůbec :frowning2:
9. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahojte holky, já dala malého spát, tak snad vytuhne brzy. Jsem k.o. V plavání super, šla jsem tam i když v nemocnici říkali 14dní až měsíc bez sportu a běhání...ale Mates běhá ještě víc jak před tím. Jsem říkala, že po tom pádu je to snad ještě horší a ještě míň poslouchá. Takže i na to plavčo jsem šla. DOstala jsem rodinné plavání tak vyrazíme pak se ségrou:slight_smile:

Mony: to je děs. Ale bude to dobré!!! ATB zaberou a Mišce se uleví. Ty kapky jsou sice strašné, jak to musíš kapat a vidíš, že se to malé nelíbí. Já si to zažila teď v té nemocnici. No nakapat byl horor, já s 1 sestrou držela Matesa a další sestra kapala a to musel co 15min asi 4x:frowning2: akorát Mates měl kapky, které šíleně štípaly a neviděl po nich,to říkaly sestry i 5letá holčička, co spadla z kola a šla s nama na to vyšetření. Jsem ji vedla, protože nic neviděla,no děs. To aby se rozšířili zorničky a mohlo se pozorovat oční okolí kvůli vyšetření jestli je ok. Ale to vy máte jiné kapky, tak snad štípat nebudou a fakt pomůžou co nejdřív. A chytit? neřekla Dr. kde se to tak může chytit? to aby se člověk bál pomalu někam chodit, že všude je něco:frowning2: neboj, po tom co bude MIška fit, tak najedete zase na režim a Miška pak bude opět spát celou noc. Hlavní je, aby jí bylo brzy líp.

Honzi: a přes den už neděláš?

Ined: teda já bych na toho souseda vletěla asi a nebo bych bouhala něčím o zem, aby si uvědomil, že je noční klid a lidi chtějí spát. Mrkni do toho obchodu na středu tam mají různé ty capáčky pro ještě nechodící děti a nebo normálně v adidasu...ale tam je to dražší.

Na srázek si řekněte hodinu mě je to jedno. Dá buď spát Matesa dřív a nebo půjde spát až potom.
9. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
jdu písnout další jahodové receptíky.

honzi dodej ten recept co jsi dělala. Díky
9. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Mur díky za receptíky! :slight_smile:
Zlobi neboj po těch kapkách bude malé určitě líp! :slight_smile: Našim holkám vždycky brzy pomůžou, když něco chytnou do očiček.
Zrovna jsem to naše "zvířectvo" přivedla ze školky, ještě s malým Marečkem (to je malý od Davodovi sestřenky co s náma pojedou na tu dovču). On a Lucka jsou stejně staří, chodí spolu do třídy a jeden bez druhého pomalu ani ranu. Když jsou spolu tak na ně můžeš volat jak chceš a oni vůbec neslyší. Ve školce si na pí. učitelka už i stěžovala. Oni jsou spolu jak utržení ze řetězu. No prostě dvojka. Ale každý zvlášť jsou v pohodě. :grinning:
To Amálku ve školce chválí, jak poslouchá a doma bych ju někdy "zaškrtila" jak umí být nedobrá. :grinning:
Holky ať vám srázek vyjde! :grinning:
Iny takového souseda jsme taky měli, když jsem bydlela za svobodna na paneláku. Věčně napitý, dělal bordel. Ale když já jsem v 9 šla hrát na klavír. Tak dupal , že ho budím :frowning2:
9. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
netuším kde to mohla chytnout :frowning2:
máme to hlídat, ale hřeje teplotu má a má velká červená kola kolem očí, je vidět kam až ten zánět sahá. hrozné :frowning2:
no hlavně at je brzo v pořádku
mur to musel být hnus ty kapky :frowning2:
martu to máte doma mateřskou školku ted ne? :slight_smile:
srazík snad ani nemusím říkat že nedojedu. nesmíme vůbec ven mezi lidi a ani na sluníčko
9. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Zlobi myslím, že jestli to nemůže mít aj ze sluníčka. Co ti říkala doktorka?
No máme doma teď něco takového. V tom množství už se to jedno ztratí. Když začnou moc řádit tak to usměrním a je zase klídek. Naštěstí si dají říct. :grinning:
9. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
martu říkala, že je to vyloženě vir a že to musela chytit od někoho...tak nevím...
ty jo...musíš mít ale doma veselo :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
no asi ty kapky byly fakt strašné. Mates protestoval jen když viděl sestru. chvilku poplakal a pak klid. Ale právě ta holčička říkala, že ji to štípe a že nic nevidí. Jsem si říkala, proč se Mates tak plantá po zemi... Mě kdyby měl někdo kapnout do oka, tak ho vyliskám. Já to přímo nesnáším.
Chudinka Miška, snad ji to brzy přejde! To je jasné, že srazík nic. Tak mě napadlo a nemohla by to mít i z toho plavání? třeba jestli není na tu vodu alergická. No ale je to fakt síla:frowning2: To jste byli jen u svojí Dr. a nebo i na očním?
Martufa: opravdu jak Mateřská školka. Teda máš můj obdiv, mě stačí to jedno a jsem totálně grogy. Jdu si teď lehnout, já jsem od 1h v noci nespala, jsem to dostala a tak mě bolelo břicho, že jsem nevěděla co dělat. Tak to jdu dohonit:slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Recept dodám, ale ted ne, jdu uklidit, ted jsem 2hod pracovala a večer 2hod pracuji....je toho na mě dost, Jirka je pořád dovečera v práci, už se těším na dovču, už aby to bylo....
Mony, dávej pozor na co Miška sahá, resp na koho....ono je to hned...raději od cizích dál...od mé kamarádky malá má věčně skleněné očičko, má to po tatínkovi, že ji sem tam slzí a já se vždy bojím, aby malá taky nechytla to od ní, znáš to, koušou stejné hračky, hrají si....
my jdeme zachvíli ven s kamarádkou....murin s petkou, co má Táničku a Adámka, včera jsme se potkaly, tak jsme spkly a chceme jít za Pavlou s Beátkou, ale Bei je neskutenčě spavé dítě...co 2hod jde na hodku spát, takže se zase asi netrfíme do bdělosti...Adélka ted spí, tak jsem poklidila a uvařila si meltu...je to lék pro mě na to, když mám na něco dobrého chut....holky, ty kila ne a ne dolů....

Mony a máte to i vyplachovat nějakou borovou vodičkou, nějak jsem to nestihla přečíst moc...a co heřmánek?
9. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
mur ty bys asi nemohla nosit čočky co? radek slzí jen když mě vidí si je nandavat... :slight_smile:
to tě to tak bolí? :frowning2: zlaté kojení, furt to nemám :slight_smile:
z plavání - kdyby to byla obyč voda řekla by prý dr. že jo, ale z té slané říká že by to nemělo být...
honzi dáváme atb kapky a pak to vymýváme opthalmoseptonexem kapkama ale ten řev u toho :frowning2:
9. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
jsem si schrupla. Vzbudila mě ségra, dovezla pro malého jahody a že když spí tak jede, že dojede zítra. Já mám opět plný nos. Teda doufám, že to do zítra přejde!!!
Mě to jen napadlo ta voda, ale to by stejně se prokázalo hned poprvním plavču.
MOny já bych si právě čočky nasadit asi nedokázala, cose týče očí a uší na to jsem opravdu choulostivá. I voda mi dělá zle:frowning2: a kapnout si tam kapky a nebo něco nehrozí, od cizích už vůbec a sama taky ne.
No já krámy vždy v pohodě akorát tak 1x za rok to mám vždy šílené bolení břicha než se mi to spustí, ale jinak o tom ani nevím. Ale min.měsíc mě to bolelo taky:frowning2: včera jsem si vzala první antikoncepci(no jo léto se blíží... :grinning:) tak snad už to bude bývat úplně ok.
S tím kojením a že to nemáš to máš dobré. Já co kojila, tak jsem to dostala hned a dokonce skoro 3měs v kuse bez pár dní, co jsem u toho jedla antikončepci, pak jsem ji teda vysadila a už to měla jen pravidelně. Ale moje kámoška co kojila do roku a 3/4 tak to za celou dobu měla 2x. Na jednu stranu je to dobré, že se člověk nemusí otravovat, ale zase ty nervy jsem v tom nejsem v tom...

honzi: někdy se s vama domluvím a dojela bych na návštěvu a pokec. Jsem si říkala, že bych objednala malého na kožní. Má pořád sem tam ekzém, tak ať mi dá nějaké mastičky.Je mi jasné, že to má z jahod - jí je denně, ale střašně mu šmakují a že má 3 flíčky na těle tak mu je dávám není to nic strašného. Takže pak bychom mohly se sejít. Ty dojdeš zítra na srázek?
Melta mi taky moc chutná(hlavně ta nemocniční), teď jsem si začala kupovat caro a je to to samé akorát se to jen zalije vodou.
9. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem zpět:slight_smile: Bylo to spontální rozhodnutí, do 30min bylo sbaleno a hurá pryč. Už jsme to opravdu oba potřebovali. Nakonec jsme skončili v Českém Krumlově. Měli jsme jet do Rakouska a pak do Německa, ale byla změna:slight_smile: Bylo tam nádherně, konečně jsme si užily tatínka:slight_smile: Terka cestu zlvádla suprově. Byli jsi jedno velké pojizdné hračkářství:slight_smile:

srazík: zítra mohu, a v kolik? Těším se na vás:slight_smile:

zlobi: co to zas čtu? Chudák Miška, co jí to potkalo? :frowning2: To musí být hrozné, snad to nebude tak vážné a brzo to odezní. Jsi dobrá bojovnice s tím nočním kojením, škoda, že se to teď muselo přerušit.

murin: jak čtu, pořád má Matýsek rozhozené spaní od nemocnice:frowning2: a to býval taková Růženka. A ty pacient? Co tu pořád řádí? :frowning2:

ined: to máš teda hrozné sousedy, snad vám brzo vyjde to nové bydlení

Holky, jak píšete s tím krmením v židličce a spaním v postýlce. Tak u nás je to tak, že Terka pořád spí s náma:frowning2: Teď se učí spávat (nejsem tomu ráda) v lehátku, už je to super, tak chceme přejít na postýlku. No uvidíme, kdo zvítězí. Krmení, teprve jsme začali s příkrmama, tak uvidíme, jak nám to půjde. Jen se bojím, že kovářova kobyla chodí bosa:slight_smile:

Pěkný den všem:slight_smile:
9. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
marka: je super, že i vy jste si užili víkend. Penízky nebudu posílat, dám je osobně na srazíku:slight_smile:
9. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jdu jen na skok,tatínek koupe matýnka,tak mám chviličku :dizzy_face: .no dneska děs :frowning2: .matýnek teda super,obídek papal krásně a bez protestů,pak jsem dokonce stihla poklidit a ještě upéct buchtu :grinning: ,pak že ho dám spinkt a on ne a ne,tak spal až pak venku s tatínkem.jsem si myslela,jaký budu mít odpoledn chivlku vegáč,že jen předělám tu postýlku,vyluxuju a pohoda,hmmm,to jem se teda přepočítala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .s postýlkou jsem se vyloženě drbala 1,5 h. :angry: ,prostě blbě navrtané...jsem myslela,že mě trefí šlak :rolling_eyes: .do střední polohy jsem to dala za 20 minut a dneska tohle,no nakonec se povedlo,akorát jsme se jako vždy nepohodli s mužem :sunglasses: ,ale to je u nás normální,já jsem vždycky při takové práci nervní jako stará fena :sweat_smile: a už je to zase dobré,vždyť on mě zná,šak se mnou bývá :grinning: .
tak co tedy zítra :confused: :slight_smile: ?dejte některá návrh,ju :wink: ?já bych byla třeba pro 15 h. u spoláku,co vy nato :dizzy_face: ?

mur :slight_smile: ...no já jsem na toho hňupa už kdysi bušila,ale to je marné,když dokáže spát při naplno puštěné tv,tak ho nějaké bušení na dveře nevzbudí,ožralu :angry: .je to tady prostě děs :frowning2:.

peti :slight_smile:...to jste měli krásný výlet,i my se na vás zítra moc těšíme :dizzy_face: .

zlobi :slight_smile: ...moc držím palečky ať už je to jen a jen lepší a miška je brzy jako rybička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

tak kluci už jdou,tak se loučím a zítra pápi,ráno nakouknu,večer už dnes nebudu :dizzy_face:
dobrou a klidnou noc přejeme všem :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
ined: tak to je super, že tatínek si vzal Matýska ven, toho bych se chtěla také jednou dočkat (zatím byl jen 2x):slight_smile: a rada: příště, když zůstaneš doma sama, udělej si kafe a pohodku. Tak se aspoň nebudeš muset vztekat, že něco nejde:slight_smile:
9. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.