• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahoj holky, tak mi už chrníme. Mates se sice moc nenajedl, ale tak snad mu to vydrží do rána. Já jsem byla s mamkou nakupovat v tescu od 16h do 18.30:slight_smile: malého hlídal děda. Ten už byl totálně šedivý než jsme dojely :sweat_smile: Koupila jsem Matesovy 2 nátělníky a k tomu 2 kraťásky-byla to sada. Pak 6 overalů na spaní. Jedny má 12-18měs a další do zásoby 18-24měs. Pro mě je to ta nej věc na spaní, takže jsem ráda, že jsem pořídila.Jedny má modré a jedny bílé.
Po tom obědovém spánku je mi dobře, bodlo to:slight_smile: akorát teda nevím jak budu spát v noci, snad nebudu ponocovat kvůli tomu.

Ined: teda s postýlkou jsem se na tu poslední polohu taky pěkně rýpala a nakonec se do toho pustil děda a přivrtal tam díry, ale taky mu to dalo pěkně zabrat. Teda máš odpočívat,když má tvůj malého.

Peti: teda pěkný výlet jste měly. SUper, že jste si oddechli a přišli na jiné myšlenky... počasí vám snad vyšlo. Kalhoty ti zítra předám, snad nezapomenu.

holky já jsem taky pro těch 15h, Mates bude vyspaný, tak bude řádit o 106:slight_smile: ale to by řádil i kdyby nebyl.
9. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vám před hoďkou psala, ale vypadl mě net a jak koukám, tak se to sem nevložilo. :frowning2:
No já jsu dnes úplně grogy. Děcka jsem nakonec po půl třetí vyhnala ven a šla s nima na prochajdu. Lucka s Marečkem jeli na kolech a já Amálka a Gabča po svých. Teda Gabča v kočárku. :slight_smile: Obešli jsme půl dědiny a zakotvili v parku. Ve čtyři přišla Hanka pro malého a ty naše dvě kráčmerky zůstaly ještě u nich. měly málo Marečka. :grinning:
No Lucinka a Mareček mě oznámili, že se milujou :grinning: :grinning: No srandau těch malých pišišvorů.
Pak jsem ještě vezla med zase na druhý konec Lóze a přišla jsem úplně hotová a ujítá :frowning2:
Naštěstí Gabča šla spát brzo a holky už taky leží :slight_smile:
No a já valím na Ordinaci a pak do hajan.
Zítra vám přeju hezhé počasí na ten srázek a ať se sejde v hojném počtu :grinning:
Ahojky a dobrou
Peti David byl vozit kočárek za celou dobu co máme děti taky asi dvakrát, sám. Se mnou byl možná 5x, ale to jsme vždycky někam šli, takže to se snad ani nepočítá. :wink:
9. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
MURIN musíš na 100% dojet, Adélka si s Matesem pohraje někde bud venku a nebo herničce...caro si taky kupuji, obyčejné kafé nemám ráda...
Jinak my byly venku do 18.30hod a Adélka nechtěla ani mlíčko a padla za vlast v 19.30hod...ted čekám na Jirku a jdu dělat Adélce stránky. A k té choulostivosti...na uši já trpím hodně a nenechám si na ně jen tak sáhnout a jak vidím dávat kontaktní čočky do očí, jsem jak Radek od Tebe Mony, tečou mi slzy...takže zvítězily taky brýle u mě, ale díky bohu se mi zrak zlepšil a jsem OK....
9. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
honzi, tak co byly jste i s Beátkou a Pavlou? máš nějaké foto? Určitě někdy dojedu. Dojedeš zítra do Otr. na srázek?
Já mám nosit brýle na tv, do kina, pc a řízení a nenosím je vůbec. Na řízení jen sem tam halvně když jedu za šera nebo ve tmě, ale jinak ne. Mám jen 3/4 na dálku a to je nic. ale i kdybych měla větší tak jsem pro brýle, čočky by u mě fakt nehrozily.
Martu: nedivím se, že jsi k.o. já bych po tolika dětech byla pořád a nevím jestli bych byla schopná fungovat.
9. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
teda..
peti super dovča, určitě to pomohlo! :slight_smile:
mur šak taky hlídat matese dá zabrat :slight_smile:
martu teda to byl den!
honzi tak máš klid když spí :slight_smile: to mně teda ani uši ani oči nevadí vůbec :slight_smile:
ined to naštve teda...ale když nemáš chlapa kutila..:frowning2:
srazík si užijte - škoda

jinak ined co se týče botiček - tak až dítko chodí - třeba kolem nábytku. rozhodně není dobré, aby dítko v botech lozilo, kazí to postavení kotníků - si zkus lézt v botech a tu nohu divně zkroutíš :slight_smile: jinak my jsme měli "první bačkůrky" takové ne úplně pevné, kožené měkké na "učení" že si trošku zvykala a na cvičení jsme to měli a k dr. když už tam chtěla v čekárně stát. jinak doma je neměla. říkal mi ortoped, že důležité je střídat povrchy. takže doma na koberci, na cvičenína parketách byla půl bosky, půl v bačkůrkách a tak. teď jezdí venku na odrážedle tak má vyloženě boty teda. tak třeba ti to pomohlo :slight_smile: jinak botky máme fare z terna. jinak si chválili holky obchod nad velkým kinem ve zlíně, že tam mají kvalitní botky a levnější jak fare a dpk.

ještě jsem něco chtěla a už nevím co. jsem uklidila jsem bombu, kaši co byla po celé kuchyni (když už miška nechce vezme lžičku a mrskne ji na zem - a je kaše fakt všude. to je ale blbý zvyk toto :frowning2:) miška padla ve 21 tak uvidíme jak bude spát a co bude ráno, děsím se, ten pohled co dnes ráno bych nechtěla vidět znova :frowning2:
9. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Na srazík nedojedu, zítra musím pohnout s prací a odpoledne jedeme na kolech s Jirkou se projet.
Za pavlou jsme byly, ale bohužel to opět nevyšlo. beátka jí pořád spí a dnes jsme jí psali dopředu , že dojdeme, ale nečetla to a navíc ji zamkli doma, takže nic, tak jsme byli celé odpoledne s petkou...a fotky mám, vidíš, stáhnu a dám je sem...
9. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
ahojky..
ja byla ve cvicu a mam dole jen sest kilo

honzi..jj pisni me na mobil v kolik dovalis..budu se na vas tesit :dizzy_face:

ined..nevidim na dalku a bryle nesmim nosit :confounded:

dneska ve cvicu byla nejaka kadernice ze zlina tak k ni pujdu ale prej az v srpnu az me dorostou trosku vlasy..zapletalikova..nebo zapletalova..neznate ji nekdo?
9. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
adel a to ti řekli na cvíču že je málo?
proč nesmíš nosit brýle?
já mám na dálku 2 a1/4 dioptrie, nosím brýle i čočky
to jméno mi něco říká, ale nevím přesně. kde pracuje?
9. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
dobré ránko všem maminkám...
v 23.45hod jsem šla spát a Adélka se vzbudila s tatínkem a rozhodla se, že s ním jde do práce....utíkala mi.
No písnu Adélko, jestli dorazíme, není to jisté...Hanuš nejdřív že jo a nakonec prý musí do práce, ale není to jisté...no snad se k vám někdy podívám. Jinak nechceš někdy dojet do UH? Nebo co kdybych já dovalili na Modrou třeba příští týden, teda pokud tam budeš....???
Nic, jdu si dát sprchu a vrhnu se na práci, at toho stihnu co nejvíc, když už tak brzy straším...
Hezký den všem....
zlobi, at je Mišce už lépe....
Adelinko Petřík at nezlobí a 6kg je dobré, ne? za jak dlouhou dobu? No jsem zvědavá, kolik zhubnu já...začala jsem boj...

Adélka už kramuje šuplíky....
10. čer 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobré ranko,
tak další ptáče je tady:slight_smile: Terka teď vstává kolem 6.30hod, ale naštěstí, pak kolem 8hod chce ještě spánek. Tak to jde:slight_smile: Noc šla-pořád napojená na prsu:slight_smile: Tatínek nám přijel ze služebky ve 3hod ráno. Jak jsme přijeli sbalil jsi a za 2hod odjížděl do Německa. Tentokrát jsem měla velký strach, je to náročné to řízení, moc nespal.
Já jsem na střední nosila také čočky. Dříve jsem se nemohla oka ani dotknout, ale když člověk musí, tak musí. Pak jsem se to tak naučila, že i za tmy to šlo:slight_smile: Teď už jen brýle, vůbec mně nevadí, nosím je od jednoho roku. A dnes je takový výběr, že to mám jako doplněk.

adeli: každé kg se počítá:slight_smile: Jsi dobrá, že máš výdrž!

Holky počasí nám nepřeje, ale my se nedáme:slight_smile: Tak v kolik? Mně je to jedno

Všem pěkný den :slight_smile:
10. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
ahoj holky, nějak se nám zakabonilo, no včera horko jak v peci a dne se to mračí.Jsem zvědavá co z toho vyleze :grinning:
Přeju vám ať vám ten srazík vyjde a neprší.
Musím jít Gabča je příšerná :frowning2:
10. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky, Mates spal opět celou noc, tak se to vrátilo do starých kolejí. Moc jsem ráda:slight_smile: já jsem taky docela pěkně spala. ALe od té doby co je vzhůru tak řádí, opět je u nás jak po výbuchu bomby. Počasí mě štve, že nemůžeme ven, takže do té doby než půjde spát tak zešedivím.

Mony: ve ZL nad tím kinem je prodejna obuvy DPK. Má to totiž známý od mojí mamky a teda že by byl nějak levný to teda není, všechy prodejny jsou nastejno. www.detskeboty.cz
jak je na tom Miška?

Adeli: náhodou 6kg je dobré. Není dobré totiž hubnout rychle, ale pomalu. Vím, že by jsi chtěla mít dole kg co nejdřív, ale to by jsi je pak mohla mít brzo zase zpátky.
Zapletalová a není náhodou blondýnka s dlouhýma vlasama?

Peti to musel být manža fakt unavený, když jste dojeli a hned jel:frowning2:

Srazík, teda v 15h? Psala jsem Janistě a možná dorazí pokud někam nepojedou
10. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
dobré ránko
tak miška o mooooc lepší :grinning: :grinning: :grinning: mně se tááák ulevilo. horečka nepřišla a oči splaskly, jsou trochu nateklé, ale ani hnis už nebyl!! :slight_smile:) díky za podporu! :slight_smile:
akorát jsme kojily ve 3 v noci - prostě já ji neutiším, sápala se mi tak po prsu, že jsem to nevydržela. plakat jsem ji nechtěla nechat když je nemocná...tak zase až přijde tatínek, bude 5 nocí zase hlídat on a snad si zvykne zase..
honzi tak už máš odpracováno ? :slight_smile:
adel mně to právě taky nepřijde málo tak se divím, je to super :slight_smile:
peti no to je teda málo na takové řízení spát tak málo. nehledě na to že nezákonné...pauzy mezi cestama...
a čočky přesně nandám to kdekoliv jakkoliv :slight_smile: ale peti tobě brýle sluší, mně ne a sehnat pro mě i sluneční je horor :frowning2:
10. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
dobre ranko
tak u nas noc super jen jednou hore a budik v 7h.
dneska me rekla pani termin te operace a je to uz ve stredu za tyden..kuwa ja se bojim..ale jeste to chce tech 40 tis. :grinning: :grinning:

no malo to neni ale ja chtela vic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mon..pac jsem mela 2x operovany nos a mam tam narusene nejake nervy tak nesmim brejle :angry:

mur..jj blondynka tak kolem 45 az 5O let..prej dela uz pres 30 let tak nevim kolik ji presne je..
10. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
murin: tak to je super, že Mates už zase spává jak Růženka:slight_smile: I ty si tak konečně odpočineš. Už je ti dobře? Ty www stránky znám, nakupovala jsem tam kojící polštář a emitex zavinovačku na zimu

zlobi: je dobře, že se to lepší, hlavně že se to nezhoršilo. Brzo bude Miška, jak rybička:slight_smile: Petr jel sice daleko, ale naštěstí dělá pravidelně přestávky, se spánkem. Ale vždy mám strach, když tak cestuje.

Tak v 15hod u spoláku.
10. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
noc u nás moc špatná,matýnek celou noc kňoural :frowning2: ,ani mundisal na dásničky neulevil,tak nevím.ale uklidnil se,když jsem ho hladila po celém tělíčku,tak snad na něj něco neleze :confused: .posledních pár dní si tahá za ouška,ale myslím,že kdyby ho bolely,tak budou i přes den,ne?a měl by snad i teplotu...no nevím :frowning2: .
ale hned ráno mi 2x vylomil dvířka u pc,vykramoval přebalovák...to ho hrozně moc baví :angry: a jinak vůbec vypadal čile a v pořádku :grinning: .teď jsem ho uspala,tak uvidíme,jak dlouho vydrží :pensive: .řekla bych,že by potřeboval dospinkat tu noc,i počasí přeje delšímu spánku,tak uvidíme :wink: .
dnes je tam teda pěkně hnusně,ale třeba se to ještě do odpoledne vybere :sweat_smile: .

peti :slight_smile: ...tak to jo,to zase tatínek si ho ven vezme rád,ve všední den sice třeba jen na hodinku,ale i tak je to dobré,zvládnu si udělat hodně práce,co s matýnkem teď neudělám :slight_smile: .a o víkendu,když má volno je dopolko vypravím třeba v 9.30,po svačince a jsou venku až do oběda a odpoledne chodíme jak kdy,většinou všichni,někdy jen já a někdy jen kuba :slight_smile:. ale i tak,on je věčně v práci,takže když už mám chvilku času,musím to využít a podělat,žádný klídek :sweat_smile: .
a co se týče brýlí ještě :slight_smile:,můj kuba také nosí brýle a nechce se jich vzdát,je to o zvyku,akorát teda matýnek jim dává zabrat :grinning:.a máš pravdu,že dnes už jsou brýle módním a slušivým doplňkem,vždyť je nosí i ti,kteří je ve skutečnosti nepotřebují.

mur :slight_smile: ...no fakt jsem myslela,že mě trefí šlak :angry: .jenže nám tohle nikdo hned neudělá,tak jsem si s tím musela pohrát.matýnek se už opravdu nebezpečně vykláněl a já jsem to nechtěla riskovat,to bych si pak vyčítala do smrti,kdyby se nedej bože něco stalo :frowning2: .
to jste pěkně pokoupily :slight_smile: ,mám tam namířeno zítra,taky potřebuji ty overálky na spinkání,jsou super :slight_smile: .tak snad ještě budou.

martu :slight_smile: ...tak to jste měli pěkný výšlap :slight_smile: .takže to aby jsi začala chystat svatbu,když se tolik milujou :grinning: ,ty děti jsou prostě boží :dizzy_face: .
já jsem ráda,že aspoň tatínek mi občas uleví,jinak už bych na to byla vážně úplně sama :sweat_smile: .a to ho zase musím fakt pochválit,protože si matýnka opravdu hledí a dokáže se i postarat,sice jako tak chlapsky :grinning: ,on vždycky říká,že spolu spíš bojujou,ale i to se cení :wink: .a už je i zažité,že když je doma,tak koupe.ale to až tak od matýnkova šestého měsíce,předtím se bál,ale teď už si to užívá :slight_smile: .takže musím přiznat,že mi opravdu v tomto hodně pomáhá.domácí práce po něm ani nechci,neboť bych to stejně musela udělat znovu :grinning: .já když vidím kolikrát jak něco dělá,tak mě čerti berou :grinning: .

adeli :slight_smile: ...no super,dobrých 6 kg,samy neodpadnou :grinning: .a co jako,je to málo :confused: ?ale lepší pomaleji a trvale,než rychle a s jo jo efektem :wink: .a jakpak to že nemůžeš mít brýle :confused: ?jak už jsem psala,já jsem s tou operací opravdu maximálně spokojená :dizzy_face: ,dělal mi to dr.stodůlka v baťovce a to je fakt kapacita :slight_smile: .
kadeřnici takového jména neznám :grinning:

zlobi :slight_smile: ...děkuji za osvětlení situace z botičkama :dizzy_face: .to že nemají být botky při lezení vím a stejně myslím,že jak dítko jednou začne pochodovat,lezení už je tabu.počkám až na ty krůčky okolo nábytku a tak a pak půjdeme ty bačkůrky koupit :slight_smile: .akorát s tou změnou povrchu nevím,my máme doma koberec a na cvičení taky,ačkoliv jestli se přestěhujeme,tak bude v kuchyni určitě lino nebo prostě něco,takže změna vlastně bude :slight_smile: .
no ale teda to je fakt blbý zvyk s tou lžičkou :sweat_smile: .snad se brzy miška naučí dávat jiné znamení,že s papu skončila :grinning: .

tak a co tedy dnes,v těch 15 h :slight_smile: ?já to tady píšu fakt beze srandy hodinu,neboť se mi matýnek během toho už 3 x vzbudil,má ten spánek opravdu hrozný,chuďátko :frowning2:
10. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
mur :slight_smile: ...ty jo,ale to jsou teda palby za ty botečky :confused: .se mi protočily panenky :sweat_smile: .
super,že už máte noci ve starých kolejích :dizzy_face: .třeba se i já jednou dočkám :sweat_smile: .i kuba už toho má plné kecky a to k němu nevstává :frowning2: .

peti :slight_smile: ...to se nedivím,že máš strach :frowning2: .je to fakt...řídit unavený a málo vyspaný je opravdu o strach :frowning2: .ale jestli dělá zastávky a spočne,tak je to dobře.nestojí to za nějaké spěchání.

zlobi :slight_smile: ...to jsou krásné zprávičky o mišce :dizzy_face: .za dva dny už bude po všem :grinning: .

adeli :slight_smile: ...aha :confused: .a kde ti to budou dělat?

teda já se z toho počasí asi opravdu zvencnu,jak mám asi toho prďolku doma zabavit :angry: :sweat_smile: ???
ale nevadí :wink:
všem pěkný den i přes mraky :dizzy_face:
10. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
10. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
ined: krásná fotečka Matýska, ty dětičky jsou kouzelné:slight_smile:
10. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky!
Na srázek se taky přidáme. :slight_smile:
Denčo:moc pěkný xistík ten Matynek :wink:
10. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
s tím tatínkem: můj by i rád vozil, ale bohužel se z práce vrací ve večerních hodinách a nebo je na služebce a nepřijíždí vůbec:frowning2: O víkendu jsem raději na procházce, jako rodinka, protože si ho chci také užít. Tak o víkendu byl vozit jen 1x. Proto i úklid a činnost doma je náročnější. Terka nevzdrží chvilku sama, pořád spolu blbneme, povídáme,... Tak žehlím, uklíyím, vařím,..když spí. Ale nějak to zvládáme.
10. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
čau holky, já chci slunko!!!! jsem na blázinec. Už nevím jak bych Matese zabavila. V baráku bordel, vše vyházené a neví co roupama dělat. I jsme byli venku hned jak přestalo pršet,šla jsem jen do schleckera, ale chytlo nás to po cestě zpátky. Já bez dešníku tak celá mokrá. Mates pořád vykukoval hlavu nechtěl být schovaný pod tou pláštěnkou, tak hlavičku měl mokrou. Takže jsme šli dom opět řádit. Zachvíli mu dám najest a spinkat a v 15h u Spoláku čekáme:slight_smile:

Ined: teda to je super ksichtík, fakt jsi vystihla moment:slight_smile: JJ dětské boty jsou mega drahé. Tak se vydělávají prachy:frowning2: a to mi máme už druhé botičky kožené a ještě jsem koupila tenisky, protože nechci, aby v těch pěkných chodil do písku a měl je hned odrbané a špinavé. Chtěla jsem i sandálky, ale 800kč na 2měs jsem řekla, že nedám. Vytáhla jsem po sestřence co mám a lítá v nich doma a venku. Na pěkno jsem koupila v lidlu za necelých 300kč a jsou super, pevné,lehké a pěkné. Ceny šílené a d¨ítě to má tak na 2-3měs max:frowning2:
co se týče chytání za ouška tak to mates dělal asi od 3měs, vždy jak byl unavený. Pokaždé si za ně tahal a to třeba i tak, že jsem myslela, že si to ouško urve a kolikrát ho měl natrhlé.Kdyby Matýnka ouška bolely, tak by ti asi řval pořád a i tu teplotku trošku měl.

Peti: je to blbé s tou prací Petra,že je skoro pořád pryč, ale tak práce v dnešní době je hodně důležitá a když to zvládáš sama tak je to dobré. A aspoň že o víkendu jdete spolu kočárkovat... toto já neznala. Neměla jsem chlapa, co by pomáhal. Sice neměl čas, protože byl pořád pryč... ale i co byl doma, tak nehrozilo vzít si kočár a jít ven. To byl vždy zázrak.
10. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky, jen nakukuji jestli dát Nikču spát :sweat_smile: ...letmo jsem to přeletěla a teda srazík na 15hod. u spoláku? :wink:
Jdu dát teda Nikču spát a pak dorazíme :slight_smile:
Těšíme se :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
chci jen potvrdit, že dneska dorazíme na srazík :slight_smile: ... nestíhám psát a čtu jen letmo, tak si vše kdyžtak řekneme tam. Už se na vás všechny moc těšíme....ve 3 u Spoláku pa :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
peti :slight_smile: ...no to j jasné,prostě práce je práce,my máme tatínka taky doma málo :frowning2: .a s tou prací...u nás zase krom žehlení nic víc dělat nemůžu,kdyžmatýnek spinká,neboť bych ho vzbudila.nemáme totiž mezi pokojem a kuchyní dveře :frowning2: .chtěli jsme pořídit aspoň šoupačky,ale teď už sem nechceme investovat ani korunu,když se teda snad budeme v dohledné době stěhovat :sweat_smile: .takže pak všechno dělám buď s matýnkem,což je docela složité,protože se na mě neustále věší anebo vyžaduje jinak pozornost a úplně nejlépe potom,když jsou kluci venku,akorát pak teda nemám žádný čas pro sebe,třeba si přečíst časák nebo tak :confounded: :sweat_smile: .

deli :slight_smile: ...těšíme se,snad se nám počásko umoudří :wink: .jejda,matýnek zase vymýšlí co by provedl,jdu ho zachytit zavčasu :grinning: .
10. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
super,i my potvrzujeme účast,móóóc se těšíme :dizzy_face: .zbytek dopovíme osobně,jdu chytit toho krtečka :grinning:.
papa
:slight_smile:
10. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
tak Mates je pojídle a dávám ho spinkat. Já si pak taky něco malého zobnu a zasednu opět k pc :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
ahoj holky
ined ta fotka je super ! :slight_smile:
peti naprosto ti rozumím, když je radek doma, taky chodíme ven spolu at si sebe užijeme, takže sám vozil asi 2x ale ne že by nechtěl, ale já prostě nechci být sama doma navíc v době kdy můžu být s ním. jinak doma pomáhá hodně i s malou i doma :slight_smile:
ined vy si rychle něco najděte , i když je to těžké no :frowning2:(
boty jsou drahé, ale co bysme pro ně neudělali že? já v tom obchodu nebyla, jen holky říkali že je to tam levnější tak nevím.

miška má teda skvělou náladu je usměvavá hrajeme si, krásně papala ted spinká. tak snad jí to vydrží :slight_smile: snáší to dobře nějak :slight_smile: byli jsme teda na chvilinku venku jen v šátku se provětrat at se nezblázníme, nemá horečku, mezi lidi jsme nešli

užijte si srázek! :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky, já dnes nějak nestíhám, odpoledne byla ve školce schůzka rodičů kvůli výletu a pak už jsem lítala po hřišti za Gabčou. Teď co začala chodit nechce zůstat v kočárku. Amálka šla spát k sousedce, čeká v září první, tak si to zkouší :grinning:
Gabča už naštěstí spí. :slight_smile:
Jak se vám povedl srázek? Počasí se naštěstí umoudřilo a i sluníčko nám svítilo :grinning:
Iny perfektní fotečka! :slight_smile:
Peti můj je taky často do večera v práci, sice nikam nejezdí, ale pracuje v zemědělství, takže od jara do podzimu, jezdí a jezdí po poli. :frowning2: Někdy ho holky ani nevidí :frowning2:
10. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme pobaštili okoupali a za 2min tuhá. Opravdu jí to dnes utahalo. Tak brzo mě ještě neusnula:slight_smile:
Srazík byl super, byla jsem ráda, že jsem vás zas viděla. Počasí se nakonec umoudřilo. Musíme to zopakovat. Mrzí mně, že mně spadla ta sklínka, ještě dlouho jsem se klepala. Naštěstí se nikomu nic nestalo.

zlobi: je super, že Miška to tak dobře snáší, už bude lépe:slight_smile:
10. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.