• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky !!!!!! :slight_smile: :dizzy_face:

Tak jsme doma srazek se vydařil byl supr :slight_smile: bála jsem se že bude hnusně ale nakonec se počasí vydařilo :dizzy_face: :slight_smile:

jo holky co nejdřív vám pošlu přes email taky fotky :slight_smile: ale dnes asi ne :rolling_eyes: ale přidám je určitě!!!!! :grinning: :slight_smile: tak se těšte.

Zlobi:uzdravte se :slight_smile: !
10. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Peti:no Lukynka to taky utahalo :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
i u nás už je půlnoc :grinning: ,matýnek zbaštil v polospánku kaši a padl :dizzy_face: .bylo to dnes super,musíme se setkávat holčinky častěji :grinning: .
dokonce i já jsem nějaká ztahaná :pensive: ,takže dám brzy sprchu a zalehnu k tv...děj se vůle boží :grinning:.
třeba se dnes vyspíme o trošičku lépe :sweat_smile:.

peti :slight_smile: ...ale prosím tě,jsou horší věci a střepy znamenají štěstí :dizzy_face: .terinka je opravdu kouzelná holčička :dizzy_face: .

deli :slight_smile: ....super,na fotečky jsem zvědavá :slight_smile: ,snad i já příště opět nezapomenu :sunglasses: a vezmu foťák :sweat_smile: .

zlobi :slight_smile: ...chyběla jsi nám :frowning2: ,ale tak příště už to snad vyjde :wink: ,hlavní je,že je mišce už daleko lépe :dizzy_face:.

adeli :slight_smile:...a ty jsi dnes byla jako kde :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ???

martu :slight_smile: ...to má sousedka dobrou možnost průpravy :grinning: .děkujeme :dizzy_face: .snad by jste mohly příště vy holčinky martufánky :dizzy_face: dorazit na srázek také :grinning: .ikdyž je to trošku z ruky,že :frowning2: ?

holčinky,tak všem pěkný večer a hlavně klidou noc vám i děťátkům :dizzy_face: ,papa
10. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
No příště by jsme to mohly udělat i na bruslích :slight_smile: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
deli :slight_smile: ...no to nevím,takový průvod s kočárkama na bruslích :grinning: :grinning: :grinning: ,ale tak na druhou stranu proč ne :wink: .
10. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky i u nás už je výtuh :sweat_smile:
Cestou domů jsme si zpívaly, aby mi v autě nevythla a zvládly jsme to...doma rychle koupel, večeře, tuli-tuli a spát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jj holky, častěji, taky jsem pro :wink: a i s ostatníma, vy se hlavně Zlobi opatrujte, ať jste brzy fit, holky mi říkaly, že Miška má zase trápení :cry: ...ale tak jak jsem četla už se to lepší, tak to bude brzy zase v pořádku :dizzy_face:
Peti, na tu sklínku se vyprdni, hlavně, že se nikomu nic nestalo :slight_smile: ...a i číšník byl velice ochotný a chápající :dizzy_face: :wink:
No nic, jdu ještě honem něco ukuchtit na večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a Murin, sem s fotečkama :wink:
10. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jj Ined, už jsme pomalu jak MŠ :grinning: ...to aby jsme si daly otrokovickou cyklostezku pro další srazík rezervovat :grinning:
10. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
ined:No musely by jsme jezdit po dvou

marky:no vidím že už skoro všichni vytuhly po dnešním srazíku :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahojte holky, i my chrníme. Ještě jsme lítali venku se sousedem až do 19.30h, pak rychlá sprcha, mléko a výtuh jen co položil hlavu do postýlky:slight_smile: Jdu se ještě dát pomalu do spacího a pak se vrhnu na ty fotečky. Teda je jich požehnaně, takže to asi delší dobu potrvá, ale snad to dnes ještě zmáknu.
Srázek byl opravdu super, ale příště tepláky a mikinu s sebou pro dítka:slight_smile: Hned jsem hodila triko a kalhoty do umyvadla:slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Mur:no malý taky měl špinavé oblečení ale řekla byh asi z toho písku :frowning2: a jak padal na zem :fearful: jj na fotečky se těším :dizzy_face: :slight_smile: no malý už vzhuru :sweat_smile: :slight_smile: ale zas spal déle tak to neva protože na m.k budu ted zatím pořád!!!!!! :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
teda koukám, že se srazík povedl!
super :slight_smile: - akorát psala ined, že to není pro lozící děti tam?
miška byla odpoledne už protifka protože za celý den naspala jen 20min!! jako já jsem úplně grogy - celý den dom a celý den vzhůru (teda byli jsme avenku asi 20min jen se provětrat, ale nechtěla jsem na dlouho).
teď už "padala na hubu" ale nemohla usnout, furt stála v postýlce, až jsem ji uspala u prsa...
co se stalo se sklínkou?
10. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
No ta sklinka spadla na zem a rozbila se :frowning2:
10. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Zlobi, pro lozící to tam fakt bohužel není :confounded: a navíc tam zavírají už v 16.hod. takže pokud budou srazíky až kolem té 15hod. stejně by jsme musely jinam....Teď bychom myhly vyzkoušet třeba ve Zl tu slunečnici :slight_smile:
Murin, fotečky jsou fakt povedené :grinning:...jak jsme tam všichni, tak to skoro jako na tablo :grinning: :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
holky máte všechny fotky v mailu:slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
koukám na fotky jste si to užívali
terka je koooočka krásná! :slight_smile:
a matýnek ve vestě :slight_smile:
a nikča jaká je velká slečna...teda...!! :slight_smile:
áááá...tak to ještě není konec :grinning:
autor
no těch je teda!
já jdu s miškou v pátek na oční - byly jsme objednané už dřív tak to aspon zkoukne po tom zánětu. tak snad příští týden už budeme fungovat...
už chci véééééééééééén
10. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
teda ale posílat mě stojí plno nervů. Pokaždé musím po prá fotkách a ještě mě to několikrát vyhodí. No děs. ALe nakonec se povedlo. Ta společná mě hned napadla škola:slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
mur :slight_smile: ...super,moc děkuji :dizzy_face: .fakt krásné fotečky :dizzy_face: .
budeme taky dělat srazy po 20letech? :grinning:
a už fakt valím do té sprchy a do hajan :sweat_smile:
papa :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jj...přesně jako ve škole, jsem se musela chlámat :grinning:
Zlobi, přístí týden už budete určitě v pořádku, ATB zaberou rychle :slight_smile: ...to věřím, že být doma v takové počasí je fakt naprd :frowning2: ...ale léta si ještě užijete :wink:
10. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
no to je fakt foto super to hromadné :slight_smile:)
no spíš nejsem zvyklá být celý den doma a hlavně nemít naplánované aktivity, mě to deptá. :frowning2:
10. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
krásné fotečky :slight_smile: :dizzy_face: příště vám pošlu i já :grinning: :slight_smile: !!!!!
10. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
jsem říkala, že je jich móóóc:slight_smile:
Mony příště určitě i s vámi. Je to fakt na palici být s dítětem doma, mě stačilo dopoledne jak pršelo a už jsem toho měla plné brýle:slight_smile: A mohla by se přidat na další srazík i Janča s Adélkou, co?

Ined: no po 20letech jestli myslíš to co jsem posílala v mailu, tak to snad ne. Protože tak vypadat za 20let, tak si to jdu hodit :grinning:
10. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
no snad už příští týden!
ale někam na koberec fakt jak miška nechodí tak bych se zbláznila s ní - a písek jí i s kamínkama a větvema to taky není pro nás - je to s námi složitě :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
To je jasné Zlobi :slight_smile: ...dyť Terezka a Matyášek taky nechodí, tak budou rádi :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Mony mi taky jíme písek. Malý si do něj lehne doma a dělá že plave a nebo prostě dělá hají. Vezme lopatku a někdy si ji celou nasype do pusy a nebo prostě olizuje ruce od písku i hlíny.Toto už teda nějak neřeším, jsem to konzultovala se zdrav.sestřičkou. Já jsem za písek vděčná, protože si tam vydrží chvíli hrát a že ho vysypávám každý večer z plenky na to už jsem si zvykla:slight_smile: ale jako herna mi nevadí. Ale pro příště si beru tepláky na srazík každopádně:slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jj tepláky a tenisky :wink:
Zlobi a té slunečnici je to vevnitř hernička, nebo i ven se dá jít?
10. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
dodala jsem pár fotek na ukázku v písku:slight_smile:
No já beru tepláky vždy s sebou, ale dnes jsem si říkala, že nejsou potřeba. Měla jsem jen náhradní triko, ale příště beru každopádně:slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
mur písek by mi nevadil ale miška i kamínky, větve...prostě vše a to už se bojím
slunečnice je uvnitř herna a venku pískovište, skluzavka, trávník, cesty a na půjčení odrážedla :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Muri, tak ty fotečky nemají chybu :grinning: ...Mates je prostě pohodář :wink: :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.