• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Zlobi, tak to bude něco přesně pro nás :wink: ...takže bude další Mega srazík :grinning:
10. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Marky kdyby jsi viděla co v tom pískovišti všechno dělá, no sranda. Nejvíc mám radost, když si naplní kyblík pískem a pak si ho celý vysype na hlavu:slight_smile: A na tom Štěrkáči jsme skoro denně. Matesovi se tam líbí a vždy se tam vyblbne. První jdeme tam na prochajdu a tak hodinu a půl jsme tam a pak blbneme ještě doma na dvoře.

takže na kdy ten srazík předběžně dáme? ať vím se kterým dnem počítat :slight_smile: Teď mám zatím plné jen pondělí jinak zatím volno.
10. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
tak jestli nemůžeš v pondělí tak já můžu (snad budeme zdravé! :slight_smile:) středa odpoledne nebo čtvrtek odpoledne
10. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
holky přeji dobrou a klidnou noc. Jdu do postele. čauky
10. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Murin, já to znám :slight_smile:...v Mal. doma zatím pískoviště nemáme(ale máme ho od tatínka slíbené :sweat_smile:), tady chodíme na jedno hřišťátko, takže písek máme taky všude...no a u babi, to už je jako čert, když se tam sejdou všichni 3 naráz, tak si to asi dovedete představit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:no hlavní je, že to alespoň na chvílí působí jako magnet a nemusíme pořád za prckama běhat :wink:...přesně jak píšeš!
Myslím že ta středa by byla dobrá :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dobrou Murin :slight_smile: ...věřím, že teď budou mít všichni snad klidnou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahojik
dneska cekem pohodka..
byla jsem cvicit na slandru a taky jsem hodila solarko a pak pracovala

jinak operace se presouva na srpen ..pani si spletla termin :unamused: tak jeste musim dva mesice vydrzet
10. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
ined..je a ja jsem si nevsimla ze je sraz uz dneska :angry:
10. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Mur díky za fotečky, no bylo vás tam požehnaně a měli jste tam pěkné prostředí pro děti :slight_smile: No snad se nám to taky někdy podaří. pokud by to bylo někdy přes prázdniny, možná bych se vydala s těma našima zlobidlama, protože u nás škola přes prázdniny není. Takže nějaké vyražení ze stereotypu ja vždycky dobré :grinning:
Ta hromadná fotečka se vám povedla, bohužel bych ji potřebovala i s titulkama :grinning: ještě se tak neorientuju :sweat_smile:
Zatím ahojky a dobrou! :slight_smile:
10. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem konečně vyžehlila a nedalo mně, musela jsem ještě kuknout. Murin, děkuji za úúúúúúúúúúžasné fotečky a dík za trpělivost:slight_smile: Bylo to opravdu super:slight_smile:

Souhlasím příště se slunečnicí, ve středu také můžeme:slight_smile: Mělo by být krásně, tak proč ne:slight_smile:

adeli: ty jsi vytrvalec:slight_smile: Držím pěstičky, ať dosáhneš toho, co jsi si dala za úkol. Aby jsem tě ještě poznaly:slight_smile:

zlobi: už bude dobře, na Mišku se těším a to mlsání ve slunečnici bude super:slight_smile:

martufa: vím, že to máš dál, snad to někdy výjde a uvidíme se

Holky, jsem K.O. pěkný večer:slight_smile:
10. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Tak dobré ranko:slight_smile:
Tak u nás noc dobrá, ale nevím, která z nás byla víc utahaná. Spala jsem, jak dudek:slight_smile: Tak pokrmit a hurá na bazén. Jsem zvědavá, jak se jí bude líbit. Snad to nebude s muzikou:slight_smile:

Všem přeji krásný den:slight_smile:
11. čer 2009 v 07:16  • Odpověz
ahojte holky, my noc úžasná :grinning: a už řádíme o 106:slight_smile: holky středa mi nevadí, ale radši bych čtvrtek, protože to budu od rána ve ZL tak bych tam rovnou zůstala. Když ne, tak dojedeme i ve středu, podřídím se. ALe čtvrtek mi bodne víc neboť budu v pondělí ve ZL na sraze s kámoškama, v úterý na plavču, čtvrtek yamaha.A když tak středa s vama. Bych se pomalu mohla odstěhovat do ZL :grinning: jo a ještě čas. Od 13h nebo 15h?

Adeli: teda to jsi si užívala. No já se nemůžu dočkat až vyvalím špeky tady na koupáku:slight_smile:

Peti: užijte si bazén, určitě se to bude Terezce líbit.

Martufa: pošlu ti komentář jen co si tu fotku najdu:slight_smile:

Marky: malý měl první takové mini, že si tam sotva sedl. ALe švagru mu u nich udělal pískoviště velké, tak samozřejmě děda nemohl zůstat po zadu a udělal mu ještě větší:slight_smile: No jo pro děti je ten písek úžasná věc a nějakou dobu je to zabaví. Kor když je jich víc a bijou se u toho o bábovky... :grinning:
11. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
ahojte
tak miška očíčka už hodně dobré! :slight_smile:
včera naspala za den jen 20 min! a pak padla ve 20.30. spala do 3, ale místo prsa jsem jí asi 2minuty nosila a usnula znova a kojení v 5 a pak ještě spánek do 7.30 takže super :slight_smile:

já můžu kdyžtak i ten čtvrtek tak jak se dohodnete :slight_smile:

a čas - jestli se půjde do slunečnice tak je mi to skoro jedno, když to bude od 13 bude spát v kočárku venku, když od 15 bude řádit, tak si řekněte :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
peti vy jdete prvně do bazénu? pak poreferuj! :slight_smile:
mur tak se sem přestěhuj :slight_smile:
mi to miška poslala dřív než jsem to dopsala...:slight_smile:
11. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Mony no mohla bych, ale zatím to bude ještě dlouho trvat a uvidí se jestli vůbec :grinning: Ale jinak by to nebylo špatné a byla bych móóóóc ráda :grinning: :grinning: :grinning: Léto bude asi nejvíc rozhodující:slight_smile:
Paráda, že je Miška už ok a očička nezlobí. A to nekojení dobré, že jsi ji uklidnila i ty.
I ta středa je mi jedno, klidně dojedu, to bych dala vlakem, aby si Mates užil a pokud by se přidaly i holky, tak bychom měly asi vagón pro sebe :grinning: čas je mi teda jedno, ale spíš asi v 15h, protože mě Mates v kočárku nechce vůbec spávat, ale možná, že by usnul nakonec.¨

Jdete do yamahy?
11. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ránko, my noc nic moc. Gabči roste zoubek tak se v noci budila, ale stačilo jí dát cumlík :grinning: GAbča mě nenechá psát tak zatím :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
mur tak snad..
no mně by taky víc vyhovovalo v těch 15 :slight_smile:
yamaha ne, at radši něco nechytí ještě...se bojím
martu jejda no jo musíme si tím projít co? :frowning2:
11. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

my noc klasicky špatná :frowning2: ,sice ne úplně nejhorší,ale i tak,no nic :confounded: .matýnek spinká :pensive: ,ale za chvilku bude tuším budíček,sváča a valíme ven,je tam nádherně a má se to prý zkazit :angry: ,tak ať se co nejvíc vyvětráme :grinning: .
holky :astonished: ....středa a čtvrtek na srazík nemůžu :frowning2: ,máme doma jen tyto dva dny doma tatínka,tak potřebuji podělat a taky abychom byli i spolu :frowning2: :sweat_smile: .ale teda hrozně mě to štve,na tu slunečnici jsem byla hrozně zvědavá :cry: :frowning2: .no,co nadělám :frowning2: .

mur :slight_smile: ...fotečky opravdu super,ještě jednou moc děkuji,už je viděl i kuba,tak jsem mu všechny popsala a objasnila :grinning: .moc chválil pěkné dítka i maminky :sunglasses: :grinning: .

peti :slight_smile: ...tak s pěkně užijte první bazén,jsem zvědavá,jak se to terince líbilo :dizzy_face: .

adeli :slight_smile: ...no toto :angry: :grinning: .nečteš,nevíš :grinning:.teda ale už druhé áčko,teda co já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
s tou operací to je na houby,kam paní čučela :angry: ???člověk už se na to psychicky připravuje a pak tohle :confounded: .

martu :slight_smile: ...to by bylo super,kdyby se vám povedlo někdy přijet :dizzy_face: .moc ráda bych vás poznala :wink: .

zlobi :slight_smile:...paráda,že je miška už téměř zdravoučká :dizzy_face:.snad už nemocem zase na nějaký čas odzvoní :angry: :grinning:.

tak holčinky,všem přejeme co nejpěknější den a hezké počasíčko :dizzy_face:
11. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
ahojky holky,

vidíš, že sraz se včera vydařil. No nevím co se dělo, ale Adélka se vzbudila v 21hod a ne a ne zabrat do 22.30hod,takže jsem z toho byla na palici.

Adeli, prý u vás má být v sobotu něco pro děcka, co kdybychom šly mrknout?Vypadá to, že opravdu dojedeme, nebudu Tě dlouho zdržovat, neboj...Jirka tam taky nechce být dlouho, chceme pak ještě někam na výlet.

přeji krásný den, my dnes opět na kolo vyrazíme...hurrááááá :grinning:
11. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Jaké je u vás počasí? Tady to vypadá pěkně, jen aby to vydrželo, odpoledne si vzít holky a Marečka autobusem k druhé manželově sestřence co s náma pojede na tu dovolenou, že si jako uděláme výlet. Ať nám rychleji uteče odpoledne. :grinning: Doufám, že se to počasí nepokazí. :wink:
Hezký den holky! :slight_smile: :grinning:
11. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
martu :slight_smile: ...tak ty vysvětlivky teda,ať jsi v obraze :wink: .bráno zleva,ju? :grinning:
nahoře...mur :slight_smile: s matýskem a já s matýnkem,pod námi
deli :slight_smile: (lukinek,míša),marka :slight_smile: s nikolkou,peťka :slight_smile: s terinkou a janista :slight_smile: s filípkem a kájou :dizzy_face:
doufám,že jsem to nenapsala blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
a kam pojedete martufo na výlet? a kam jedete na dovču?
11. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
ahojte
tak martu nevím nevím to počasí tady prší...:frowning2:
ined to je škoda...tak vezmi kubu s sebou :grinning:, já pak můžu leda pondělí, bo v pátek jedeme vlakem do prahy zase, kámoš se v sobotu v berouně žení.
honzi to je děs, jak je člověk zvyklý, že spí a pak najednou něco takového, to je na palici
miška byla protifka, furt mi podávala mikinu a ukazovala na kočárek, tak jsem zavolala dr. a ta řekla, že infekční je to 48h a po atb už vůbec ne a jestli je ok, at klidně jdeme tak jsme šli do yamahy. ale přišla babi nečekaně tak jsme šli i s ní. ted usnula sama v postýlce, byla unavená a poslední dobou se nějak budí na balkoně - máme tu školu a hrozně tu řvou děcka - tak zkouším postýlku. tak uvidíme
11. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
No přesně jak říkáš, tak na palici, tento týden už 3.den nepracuji, prootže prostě nespí. Tak jedeme ted na kolo. To zase bude noc, už to cítím.
holky, poslala jsem vám na mail odkaz na naše stránky...tak kukněte....hodím to ještě sem ten odkaz..

www.adelasamsova.mypage.cz
11. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
srázek spokojenost, byla jsem moc ráda, že jsem vás zas po dlouhé době viděla, tak ale zbytek se polepšete :grinning: ..příště doufám v plné sestavě, jo :slight_smile:
Právě jsme v Otrok, ale teda počasí opět nanic, žení se tady všichni čerti :confounded:
Jani, Adélka má hezké stránky, už jsem si na nich i zahlasovala :wink:
Mony, teda jak jsou ti děti chytré, že :slight_smile: ...snad už budete fit, ať můžete řádit venku
Deny, ty špatné noci budou asi nakažlivé, Fil se vzbudil o půl jedné, řval že ho bolí nohy, můj mu řekl, že mu je namasíruje Alpou, ten opět řev, že Alpou ne, že chce Francovku :grinning: , jak se mu podařilo usnout, vzbudila se Kája, takže opět nanovo, tak jsem si ji vzala z pokojíku do ložnice a ona zdrhla zase zpět do pokojíku, tak jsme se do 3 naháněly po baráku, o půl 4 jsem to vzala a šla udělat sunar, no a to zabralo a byl klid....opravdu nevím, co to mělo včera znamenat, protože jinak spávají oba jak andílci.
Marfu, tebe jsem ještě nepřivítala, jsem tu vždy jen na skok, máš moc šikovné holčičky, teda jinak obdiv, jak to vzvládáš, asi máte doma hodně pořád veselo, že :slight_smile: mě teda bohatě stačí ti naši 2 raraši...
Muri, mě sedí spíš ta 13hod, na 17 máme tu anglinu, dneska jsem vynechali, tak přístě asi půjdem.
11. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
:slight_smile: ahojky holky!!!!!!!

Dnes ráno hrozné počasí Míša šla do školy a pršelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a potom šla se školy a zas pršelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: takže se nedalo jít ven až spíš odpoledne :grinning: :dizzy_face: Luky byl dneska celkem hodný po tom srazíku v noci spal celou noc :grinning: :wink: takže paráda tak by mohl spávat aspon 3 za týden :slight_smile: :dizzy_face: protože když se budí v noci tak potom jsem přes den unavená :pensive: !!!!!!

No na srazík přijdu určitě :dizzy_face: :slight_smile: už se těším,no kdyby jel ten nízký vlak tak jedu s váma :wink: :slight_smile: ta Slunečnice to je něco pro Lukyho :slight_smile: :dizzy_face: takže určo dorazíme!!!!!!
11. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahojky tak jsme doma, stihli jsme to tak, tak. Před chvilkou začalo pršet. Byli jsme v Bánově u Davidovi sestřenky. Domluvit se trochu na tu dovolenou.
Honzi jedeme na Pálavu.
No Gabča dnes spala jen dopoledne, takže teď konečeně spí. ještě tak uspat nějak ty dvě starší, to by byla paráda! :grinning:
Byla jsem tam asi od půl druhé do čtyř, no Gábince se za celou dobu nezavřela pusina, pořád něco papkala. Teď zbafla ještě velký lakrumák a je tuhá. Kéž by už spala, ale to bych chtěla moc, určitě se ještě vzbudí :grinning:
Díky Iny za vysvětlivky! :slight_smile: :grinning:
11. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek ještě nespinká,sice je od 15 h vzhůru a po kaši už vypadal k.o.,ale nějak se probral a řádí,chjo,dnes spal 2 h. a to ještě špatně,co chvilka vzbuzený,takže už toho mám až nad hlavu :confounded: .
odpoledne jsme byli v tescu,tak jsem mu koupila plavečky s žabkama,budou mu ladit k župánku :grinning: ,kšiltovku a pyžamka-overálky,ale vzala jsem rovnou 12-18m a asi jsem to dost přehnala,neboť je to poměrně velké :sweat_smile: ,takže asi tam budu muset zajet znovu a koupit 9-12 :sunglasses: .no ale to se neztratí,pak jako když najdeme :wink: .
teď jen doufám,že malošek rychle usne,mrknu na ordinaci a hurá do hajan :dizzy_face: .

zlobi :slight_smile: ...v pondělí bych mohla,ale ostatním by to asi nevyhovovalo :frowning2: ,nebo snad ano :sweat_smile: ?bylo by to super :grinning: .kubu sebou brát nebudu,chuďátko,mezi tolika ženskýma by byl ztracen :grinning: .a stejně by nešel :wink:.

janista :slight_smile: ...jeja,tak to mě mrzí :sweat_smile: ,ale to určitě nemáte od nás :grinning: ,s tou alpou to je super frk :grinning: .chudák filda :fearful: .

martu :slight_smile: ...není zač :dizzy_face: .já jen abys byla také v obraze :wink: :grinning: .

honzi :slight_smile: ...mrknu až zítra,dnes už jsem k.o. :wink: .

tak holčinky,všem přejeme příjemný a večer a hlavně klidnou noc :dizzy_face: :pensive: ,papa
11. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jen nakukuji, jsem nějaká unavená, asi to počasí:slight_smile: Snad se o mě zas niěco nepokouší:frowning2: Tak jsem máme první plavání v bazénku úspěšně splněno. Bála jsem se toho, na vaničkách byla dobrá, ale jak slyšela křik z bazénu, začala stávkovat a vzpouzet se:slight_smile: Doufám, že to tak bude i příště. Je nás tam 9 maminek+dítka. Příjde mně to moc, ale snad to dětičky zvládnou. Nejhorší je to oblékání, sprchování před a po. To je blázinec:slight_smile:

Počasí opravdu dnes stálo za ...Už ať je pěkněji, snad se splní předpověď na víkend, máme grilování, tak se těším.

To spaní je všude stejné:frowning2: Kdy se konečně vyspíme? :slight_smile:

janista: tak to byla u vás divoká noc:slight_smile:

zlobi: to je dobře, že už je zažehnáno. Naštěstí ty atb hned zaberou a dětičkám je lépe

honzi: kuknu na www stránky

ined: škoda, že na srazík nedorazíte, ale tatínka je si potřeba užít, když je doma:slight_smile:

Holky, Terezka spinká, já si jdu udělat jahodové hody:slight_smile: Jde se mlsat:slight_smile:
11. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
ined: já mohu i v pondělí i ve středu, mně je to jedno. Jsem ale také spíše pro tu 13hod.
11. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.