• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
honzi: chválím www stránky a zároveň obdivuji, kde na to bereš čas (a to nemyslím ve zlém!!). Já jsem ráda, když zvládnu běžný chod domácnosti. Máš výhodu, že je Jirka často doma, to pak může chvilku hlídat a ty se můžeš věnovat potřebnému. Já vše dělám s Terkou za zadkem a tak vše trvá 3x déle:frowning2: Jsou opravdu moc pěkné, je fajn, že jsi tam dala i popisky, protože na spoustu věcí člověk časem zapomene.
11. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahojte holky, já měla perný den, ale příjemný. Po yamaze, kde Mates zlobil, jsem se jela podívat za holkama do práce. Z tama pak ke kámošce. Šla jsem uspat malého ven do kočárku a potakala jsem spolužáka, tak jsem šli posedět a pokecat. Pak jsem zamířila zpátky ke kámošce. Ona má o rok starší holčičku od Matese, dítka jak se vyspaly, tak si pěkně pohrály. Mates tam opět zlobil. Nějak přestávám mít na to jeho zlobení nervy, začíná dostávat. Je mi ho sice líto, ale nemůžu se s ním domluvit:frowning2:
Teď ještě nespí, pořád skáče v postýlce, řve na celké kolo(myslím jako, že si vykládá, zpívá...) už mě jde hlava z toho kolem.
Holky já v pondělí nemůžu, mám sraz s kámoškama a konečně oslavíme mé narozky. Takže to bude beze mě. Leda se domluvit na další týden, když to nevyhovuje zase jiným v jiné dny v týdnu. Záleží na vás.

Honzi: já se na ty stránky nedostatnu. Už nadávám na debilní pc, protože mi nejde otvírat skoro nic. Potřebuji někoho schopného, aby se na to mrkl. No musím dokopat k tomu ségru a nebo vydržet ještě měsíc až mi dojede "kámoš" a dá mi to dohromady:slight_smile:

Ined: taky mám ty overaly 12-18m a přijde mi to, že i Matesovi to bude větší. Ještě jsem mu je nezkoušela.

Mony: jak se babičce líbila yamaha?
11. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky
dneska bylo celkem fajn akorat petan zase prudil
priste dojedu na srazik ..ja to moc nedocitam jen podle casu..tak me to asi uniklo

mur..ja nevim ze je neco v pisku..moc tam nejsem..doma budu jen tak do tri pak jdeme na narozky..tak dej pak vedet.. :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky...pěkný večer :slight_smile:
tak my jsme dnes konečně byly na tom očkování, ten Priorix prý zatím pořád není, tak jsme daly i tu obyč. vakcínu. Nikča zatím v pohodě, odpoledne si schrupla 3hod :confused: a teď už od 20.hod chrní :slight_smile: ...u Dr. to taky nesla statečně, akorát teda pak uviděla Františka (mají tam toho maňáska z kouzelné školky), tak ho pak nechtěla dobrovolně odevzdat :grinning: ...tak jsme si trochu poplakaly :cry: :grinning:
Jinak teda srazík se přizpůsobíme :slight_smile: ...pro nás je taky lepší čas kolem té 15.hod., ale klidně můžeme i v 13.hod, snad bude spát i v kočárku :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Honzi, pěkně jsi to Adélce udělala ty stránky :slight_smile: , šikulka :wink:
11. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Marky, tak to jsem zvědavá kdy půjdeme na očkování my. Mě Dr. říkala, že se ozve a sama si nás pozve. Ty jsi jí tam volala a nebo ti zavolala sama, že máte dojít.
My Františka i Fanynku máme doma, ale jen ty malé, i tak je to drahé jak nevím co:frowning2: Ze začátku z nich byl Mates hotový, ale teď ho nějak neberou.

A co tak srazík v úterý? Dneska jsem uspala Matese v kočárku v pohodě, takže můžu klidně i od 13h.

Holky jdu do postele,musím se na zítra vyspat. Máme sraz ze ZŠ. Matese bude hlídat celou noc ségra u nich doma, takže můžu mít pozdní příchod a nemít obavy z toho, že mě Mates brzy ráno vzbudí :sweat_smile:
Přeji dobrou a klidnou noc. pa pa
11. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Já jsem myslela, že už jste na tom očkování byly? :confused: nebo to bylo něco jiného? no já jsem jí volala, jak to vypadá s tou vakcínou, jestli už jsou a ona, že stále nejsou, tak jsem se ptala na ty obyč. a ty prý ještě zatím jsou, takže jsem zvolila i ty obyč., mělo to být očkované v 15.měs a teď už máme pomalu 16 pryč. tak jsem nechtěla dýl čekat.
My máme právě doma taky toho malého Františka, o víkendu ho Nikča dostala o babičky :wink: :slight_smile:
Tak si pořádně užij zítra srazík :slight_smile: ...když už to nevyšlo s tou ŠS :wink:
11. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jo, jinak tedy "dobrou" :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Adélko, to jsem psala já, že bych dorazíla, ne murin....říkal to Hanuš...

Jinak holky, moc děkuji za pochvaly a Petulko, můžu Ti říct, že jsem je po nocích dělala víc jak měsíc...takže tak. Prostě jsem jí je chtěla udělat, ještě to chce trošku dopilovat a hlavně vložit zbytek, ale postupně a s tou domácností to tak nějak zvládám taky s Adel za zadkem, protože když Jirka dojde z práce, máme rádi už pohodu a nebo jedeme na kolo a nebo někam na výlet, takže tak...
ale od včerejška je Adélka jak vyměněná, jen na rukách u nás chce být, jak jde na zem, řev a dnes vůbec přes den nespala a večer usnula až ve 22hod...no mazec. :frowning2:
11. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Poslední odcházím a první přicházím.
Snad dnešek bude lepší se spaním a podělám něco i do práce. Jinak noc dobrá, ale spala bych ještě. Jen 6hod je pro mě málo.

Všem přeji hezký den a taky víkend.
12. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
autor
dobré ráno
tak my noc děs, miška má hroznou rýmu takže nemohla spát takže tak po 30-60 min jsme byli furt vzhůru :frowning2:
dneska jdeme na oční tak se i stavíme u naší dr co s tím já už se z toho vážně pos...a to jí i prášky na posílení imunity!
marky co reakce na očkování?
mur co srázek? :slight_smile:
holky úterý já nemůžu, mám berušku od 14-15, resp. teda po 15 bych mohla ...
12. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky!
Zlobi:vy máte ale s těma nemocema smůlu,snad ji ty prášky na imunitu zaberou brzo.my jsme naštěstí kromě nějakých nachlazení pořád zdraví-musím to zaklepat.
Honzi:jestli Adélce nerostou zuby,malý se chtěl taky jen nosit-je to hrozně únavné.Pěkné www.stránky :slight_smile:
Mur:užij si dobře srazík :slight_smile: My jsme byli tak blbý kolektiv ,že se žádný srazík nikdy nekonal.
Jinak všem pěkný den a ještě lepší víkend :wink:
12. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

tak u nás noc po dlouhé době lepší,dokonce jsem se i trochu vyspala,dá se říct :grinning: .akorát teda matýnek se vzbudil až v 5 na mléčko,tak jsem ho udělala a on vypil 30 ml :confounded: a pak ne a ne usnout,tak hulákal a brblal :angry: ,ale nakonec ještě na chvilku usnul :slight_smile: .snídani opět moc nedal...pár lžiček kašičky a šlus,pusinka na zámek a neotevře a neotevře :stuck_out_tongue_closed_eyes: .pak jsme si hráli a teď jsem ho dala na chvilku spinkat :pensive: .jsme pak domluvené s deli na prochajdě,takže posvačíme a šupeme ven :wink: .odpoledne se půjdu vyfotit,potřebuji fotku na tu mateřskou kartičku,to zas bude utrpení :sweat_smile:,já půjdu raději 10x k zubaři než jednou k fotografovi :sweat_smile:.a to pak chci až bude matýnek umět pěkně hačkat jít do fotografie,abychom měli nějaké pěkné fotky naší rodinky :confused:,tak snad to ve zdraví přežiju :grinning:.

zlobi :slight_smile: ...no to snad ne :frowning2: ,ach jo,pořád něco,chuděrka miška a ty samožřejmě také:frowning2: .tak snad to brzy přejde :dizzy_face: .v úterý bych také mohla :dizzy_face: .ale jako jestli vám všem sedí víc středa,tak se sejděte ve středu ať to nekomplikuju,to bych nerada :sunglasses: .
a držím palečky na tom oční :wink: !!!

mur :slight_smile: ...sraz si pěkně užij a at nedopadneš jako já :sunglasses: ,opatrně,mysli na druhý den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

marky :slight_smile:...františka příště zásadně sebou :grinning:.ale jinak je nikča šikulka,že to tak krásně snesla :dizzy_face:.matýnek při první hexe ani nepípnul,ale při druhé už ho muselo být slyšet bůhví kam :confused: ,chuďátko moje malé :sweat_smile:.

honzi :slight_smile: ...pěkné stránky :dizzy_face: .jsi šikulka.adélku to jistě brzy přejde,to je určitě jen chvilkové :wink:.mě tohle matýnek poslední dobou dělá pořád,takže už mi to ani nepřijde :sweat_smile:.

peti :slight_smile: ...jj,to je jako u nás :sweat_smile: a večer jsem pak ráda za trošku klidu,hodinu na pc a do peří :grinning: .možná až bude matýnek větší,tak bych mu také nějaké www stránky zrobila,ale teď to fakt nedávám :sweat_smile: .mě by stačilo,abych našla čas alespoň vypálit fotky na cd,protože mám strach,že kiksne pc a o všechny přijdu :frowning2: ,no,jak jsem to tak vzpomněla,tak se to o víkendu budu snažit provést,kdyby náhodou,to by mě asi trefil šlak :cry: :astonished: :frowning2: .

martu :slight_smile: ...ahóóóóóójky :dizzy_face: ,ještě jsi tu dnes nebyla,ale máš tady od nás aspoň pozdrav :grinning: .

holčinky,všem přejeme krásný den a super víkend :dizzy_face: ,papa
12. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
ahojte holky, tak my noc super. Sice se Mates vzbudil v 5.30h, ale do 6h ještě ležel, pak jsem mu dala mléko, chvilku polehával a pak začal tlačit(to je vždy do 3/4hodiny jak vstane) a od té doby čertí. Už v 8h jsme vyrazili ven kočárkem na pečivo, koj.vody a křupky:slight_smile: Pak jsme si pohrály na dvorku, spapkal sváču a vyrazili jsme na štěrkáč na skluzavky. Byly tam opět labutě, tak Mates uvytržení a už si to hnal za něma do vody jen co jsem ho vytáhla z kočárku. Teda chytila jsem ho na poslední chvíli. Byli jsem tam asi hodinu a něco a pak domů vařit. Dneska se mi Mates oblizoval až měl boule za ušima :grinning: Udělala jsem mu zapečené filety s rajčetem a sýrem a brambory. Filety jsem dnes poprvní ochutila tou vegetou light a super. No asi už potřebuje nějaké ty chutě a ne jen neslané nemastné:slight_smile: Teď už chrní, jen co jsem ho dala do postýlky.

Mony: teda pokud by vám nevadil sraz po té berušce, tak já bych byla pro to úterý. Budu ve Zlíně od rána, tak se mi to šikne:slight_smile: Ale záleží na ostatních. Takže se vyjádřete.
Teda s tou Miškou je mi to líto. Jak jste dopadli u doktorů?

Ined: já to budu mít v pohodě, neboť Mates bude spát u ségry a já si pro něj pojedu až před obědem, takže do té doby se dám dohromady, doufám :sweat_smile: No ale pokud tam nikdo moc pít nebude, tak se budu taky krotit. Jen doufám, že po hodině všichni neodejdou. U nás je to taky takové nijaké s tím srazem. Máme ho po 2 od té doby a teď to organizuji já a to se více jak polovina lidí ještě ani neozvala jestli dojdou. Takové lidi miluji :angry: No uvidíme jak to dopadne. A ta kartička platí na vlak? už se to tady kdysi probíralo, ale moc nepamatuji. Že bych si ji vyřídila taky.
Teda že by se Matýnek ve spaní lepšil:slight_smile:
12. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
holky co je vše potřeba na tu mateřskou kartičku? krom fotky?
12. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
ahojte
v rychlosti - oči se lepší, ale asi ty kapky do očí spustili rýmu, že se jako čistí - teda fest se čistí...
teplota lepší a krev v pořádku tak jí máme nechat se s tím poprat
jinak sraz po berušce mi nevadí takže klidně v úterý odpol :slight_smile:
mur kartička neplatí na vlak
mizím za miškou, spala venku šla jsem odhlásit auto a tam se prospala tak řádí koupili jsme jí takový ten prolézací tunel a je z něj nadšená :slight_smile:
až usne písnu víc zatim ahoj :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
mur rodný list miminka a potvrzení ze sociálky že ti platí rodičák
12. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak obídek dnes proběhl v pohodě,akorát teda odpolední spánek se nám jaksi posunul,neboť matýnek vytuhnul ješt venku v kočárku tak napůl hodinky a teď řádí jako černá ruka,takže spát asi hned tak nebude ,jak to vypadá :sweat_smile: .ale je hodný,pořád mě pusinkuje nebo štípe,kramuje a brblá :grinning: .no za chvilku přijde tatínek :slight_smile: ,tak se půjdu odreagovat úklidem koupelny :grinning: .
vařím zeleninovou polévečku už na zítřek a jejda,ta tak krásně voní,že bych si ji dala hned :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...tak to si matýsek pěkně pošmáknul :dizzy_face: .jj,asi už fakt je potřeba dodat tomu jídelku nějakou vůni a hlavně chuť :wink: .
tak ten srázek ať teda dobře dopadne a hlavně přeji hojnou účast,taky nesnáším,když lidi neumí potvrdit účast či neúčast :angry: ,nechápu,co to komu může udělat :confounded: .ale třeba se to za tvého vedení vydaří :grinning: .
kartička na vlak bohužel neplatí,moc dobře nechápu důvod,ale je to tak :unamused: .ale tak já ji využiju i na bus na štěrk třeba a do zlína jezdíme taky docela často,takže se mi to pořád vyplatí,ikdyž teda mám v plánu cestovat také hodně vlakem,je to opravdu daleko pohodlnější :wink: .
a co kniha?už jsi začala :slight_smile: ?
mě úterý vyhovuje naprosto,na hodinu se přizpůsobím,budu ráda,když se budu moct zúčastnit :grinning: .

zlobi :slight_smile: ...tak hlavně ať je miška brzy v pořádku :dizzy_face: .tunel na prolézání máme ve cvičení a matýnkovi se taky moc líbí,ale sem se nám teda už nevleze :sweat_smile: .ale kdyby jsme se náhodou stěhovali do většího,tak bych možná o koupi i uvažovala,je to poměrně vděčná věc na zabavení,myslím :wink: .kolik to stojí přibližně,prosím :slight_smile: ?a kde jste ho kupovali?
12. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
holky, to je zase počasí...ach jo, těšila jsem se na kolo :unamused:
12. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
ined máme tento:
http://www.hastrmanek.cz/detail/na-zahradu/detsky-tunel-185-cm/
ještě od nich máme obdélníkový bazén na balkon :slight_smile:
jinak já rada organizuju,ale nerada s lidma, kteří se ani neozvou :frowning2: to je na h...:frowning2:
mur tu kartičku si pořídíš za 15 kč a nemusíš pak mít kupon jen si kupovat levnější lístky a na vlak holt normální :frowning2:
o víkendu má být líp :slight_smile: a příští týden přes 30..
12. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
ahojky, honzi já jsem to s těma stránkama opravdu nemyslela zle, nic v tom nehledej!!!!! Jsou opravdu pěkné, obsáhlé, a určitě, jak jsi psala vzaly spoustu času. Já jsem asi zatím neschopná, protože si to ani ve snu nedokážu představit. To nosení dětí na rukách. Terka by se nejraději pořád nosila, to jsem si jí pěkně naučila. Nikdy jsem si nedokázala představit, kolik věcí zvládnu jednou rukou.Zatím si nevydrží sama hrát,....pořád chce být s maminkou. A co raději si to užiji s ní, vždyť toto je nejkrásnější období. Sice mně někdy popadne na sebe vztek, jak jsem opravdu z domácností neschopná, dříve bývalo opravdu vypucováno. Ale ten čas raději věnuji jí. Uklízím, žehlém,..po večerech, ale to už jsem kolikrát tak k.o.:frowning2: Občas nějaká chůva by se hodila a já mohla v klidu pouklízet.

No nic, ale o tom se tu bavit nebudu, každá to máme jinak složité Ale jsme šikulky a zvládnem dětičky, domácnost i manžílky :slight_smile:

Holky, dnes celý den ležím v postely, jen vstávám na čas, jsem k.o., bolí mě celé tělo a krk. Táta včera nepřijel z práce, nocoval na centrále a dnes dorazí až kolem 20hod. Naštěstí je Terka hodná, tak se spolu pelešíme:slight_smile:

Všem přeji krásný den a ještě lepší víkend.

ined: ty pusinky od dětičke jsou tak boooooooooží:slight_smile:

zlobi: je dobře, že Mišce je už lépe, rýma je už to nejmenši:slight_smile:¨

marka: to je hrůza se těma vakcínama, jak se musí čekat a čekat
12. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
murin: po takovém jídle bych se oblizovala i já:slight_smile:
12. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahoj holky!! :grinning:
Tak konečně jsem se dostala k počítači.
Ráno přijela, mamka. Do školky šla jen Lucka, protože Amálka zase celou noc kašlala.
Potom mě přišla objednaná látka, vařila jsem, šila jsem vložku do kočárku a po obědě ještě uklízela.
No prostě ve zkratce řečeno, nebyl čas. :slight_smile:
Iny díky za pozdrav! :grinning:
Mur přeju příjemný a zábavný srazík :grinning: Já jsem byla na srazu z gymplu, když bylo Gabči asi 5 týdnů. Byla jsem i s ní, ale po večeři jsme uháněli domů :grinning:
Peti brzo se uzdrav, taky na mě něco leze, začíná mě bolet v krku :frowning2:
Honzi krásné stránky pro Adélku, mooc chválím!! :grinning:
Holky co budete zítra vařit, poraďte, prosíííím. :frowning2: :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Martu:tak zítra budeme obědvat u babičky ale v neděli budu dělat krůtí steaky s hranolkama-už ted se mi na ně sbíhají sliny :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
To mě taky, bohužel nemám krůtí stejky ani hranolky a ze starých brambor se mi dělat nechcou. :frowning2:
12. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
petulko, ale já se nezlobím, Adélka si vyhraje sama a se stránkami jsem si hrála opravdu hodně dlouho. No tak to já mám ted víc čisto než dřív, byla jsem do večera v práci, víkendy jsme byli s Jirkou skoro pořád pryč, takže ted stíhám vše i vařit. No Adélka přitom sice rozhází celý byt a já to uklízím, jak jde spát a do toho práce...žehlím po nocich...spím max 7hod, víc nikdy....

Zlobi, o tom bych mohla vykládat, organizovala jsem sraz, strávila nad tím času jak svina, psala dopisy, maily, sms, skypovala a přišla nás polovina a někteří neměli ani tu drzost zvednot telefon a tak...příjde mi to pak uhozené a pak mi ještě spolužačka řekla, že mi to moc neklaplo, že kdyby to dělala ona dojde většina....a 3roky jsme se neviděli a to měla tolik řečí, že za rok to dělá ona...takových lidí kecy miluji, nedokáží ocenit snahu člověka a umí jen kritizovat. Prostě není to jednoduché a sejít se v plném počtu at už je to kdekoliv je v dnešní době skoro nemožné....
No já se těším na svatbu kamarádky za 3týdny, kolik nás tam dojde...na moji svatbu se taky spousta lidí vy...lo. Někteří doletěli až z Anglie, dojeli z Rumburku 430km a ti co to měli kousek skoro vedle v dědině se tam ani neukázali, přitom den předtím tvrdili že dojdou, když jsem jim dovezla krabici cukroví, tak tak...

Ale nechci mluvit jen o sobě, to ne...vím, že tady z vás řeší horší věci, já jen jak to je...prostě když se někomu nechce zvednot at už mobil nebo prdel s prominutím, tak ho ani párem koní nedonutíš...nechce se, je horší jak když nemože...to říkal můj děděček...
12. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
ahojte
peti na úklid kašli terka je důležitější. a nošení - asi tě teď potřebuje? myslím, že třeba může cítit napětí a tak v rodině...a nebo ji prostě "Tvrdě" nauč být sama...ale to já třeba neumím nechat mišku brečet :slight_smile: tak si jí prostě užívej :slight_smile:
martu teda náročný den :slight_smile:
ale taky mi není dobře :frowning2: to počasí je naprd...
martu budu péct maso a mám zelí a radkovi s bramborem já s brknedlíkem. a v neděli tvarohové jahodové knedle. a dneska byl řízek s kaší. tak tak :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Martu:minulý týden jsem zapekla brambory se zakysanou smetanou a sýrem a byla to mnamka i bez masa :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
no my dnes špagety, zítra salát s tunákem, včera jsem dělala pizzu Jirkovi a já jsem měla salátek...
jinak v pondělí pangase a pořád dokola řešit, co dělat, minulý týden jsem pekla Jirkovi bůček se zelím a brknedlíkem, on ho miluje. jinak často děláme jen flákotku a k tomu salátek ledový s jablíčkem, nebo hlávkový a nebo mrkvový a tak...
12. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
jinak murin, já používám zásadně tu light, protože tam není glutaman a malé jsem to dala jednou do zeleninové polívky a taky to baštila, když doma nic jiného nebylo..
12. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.