• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Holky dík za tipy, :grinning:
Deli ty brambory zní perfektně, bohužel mi máme strašně rozmazleného tatínka co se týče jídla a bezmasá jídla neuznává. Já bych si je ale určitě dala :slight_smile:
No zatím to vypadá na svíčkovou nebo kuřecí steaky a nudlovou polévku. Uvidím jaká bude ráno nálada :grinning:
12. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
martu já miluju zapečená jídla a radek taky radši maso...tak někdy dělám zapečenou brokolici a v tom kousky kuřecího :slight_smile: a je to pro oba. vidíš to bych mohla zase udělat někdy :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojik
tak u nas noc dobra..
dneska jsen byla opet cvicit a na solarku a pak jsem delala nehtiky.....
ted uz jsem doma,zitra jdeme na narozky..
petan jeste radi :angry:
12. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
honzi..je jsem blbka jsem myslela tebe :grinning: a napsala murin :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak už chvilku spinká, manža ještě není doma a mně to nedalo kuknout na net:slight_smile:
zlobi: jak píšeš, nemám to srdce nechat vykřičet Terku, a stejně i to nošení, muchlení, tulení je tak krásné. Teď si to opravdu užívám. Vždyť brzo tomu bude jinak, ty dětičky tak rychle rostou. Ještě se nauklízím:slight_smile:

Tak u nás se zítra nevaří, protože jdem na grilování. Teda doufám, že mně bude lépe. A to počasí, co slibují:slight_smile: V nedělu budu dělat koprovku, dostala jsem domácí kopr. Mňam, mňam:slight_smile:

Jinak také dělám hodně zapékaná jídla, zeleninu, brambory, těstoviny. Někdy s i bez masa. Máme to moc rádi a je to rychlovka.

adeli: vypadá, že jsi měla pěkný den, to je dobře zasloužíš si to!!!Smekám, že máš výdrž se cvičením:slight_smile:

Pohodovou noc všem:slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojjky, tak dnes ještě nikdo? :slight_smile:
Trošku to tu zlobilo, že? :grinning:
My dnes noc opět nic moc, malá má rýmu, kašle a do toho jí leze zoubek, takže suuuper! :frowning2:
Holky jely na pohádkový les se švagrem, takže válčím jen s Gabčou :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
ahojte
tak dneska mi to nejelo až teĎ
my noc děs - miška tak plný nos že se furt budila, radek mě nechal do 3 spát vedle, protože mě taky bolí v krku a mám teplotu. pak už jsem kojila a vstávala před 7 a usnula až v poledne! holky já už jsem z těch našich nemocí docela zoufalá :frowning2:

peti přesně tak, užívej si...! :slight_smile: já (musím to zaklepat pořádně!!!) poslední týden udělám něco i s miškou. najednou je taková samostnatnější. z ničeho nic...ale pak ji to dojde a jde se pomazlit...ale je to úplně jiné je ten den takový nějaký pohodovější teď - tuktuktuktuk :slight_smile:)
peti dej recept na koprovku já ji miluju ale nikdy jsem ji nevařila :slight_smile: děkuju

adeli drž se :slight_smile:
martu soucítím s tebou :frowning2:at je jí brzo líp!
13. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky, já včera byla na sraze a super. Bylo nás tam sice jen pár, ale zdravé jádro, takže jsme se výborně bavili. Hrála nám tam country. Dala jsem si 3x gin s tonikem a po tak dlouhé abstinenci mi to hodně kecalo :grinning: Domů jsem dorazila něco po 1h. Mates spal u ségry a v 10h miho dovezli. Prý byl úžasný, ve 20h usnul, v 5h se vzbudil, dostal mléko a chrněl do 8h. Jsem říkala, že to jim ho tam budu dávat teda častěji:slight_smile: Mě vstává v 6:frowning2:
Mates teď chrní a já možná taky zalehnu. Spala jsem jen 3h a víc mi nešlo, ale zatímjsem dobrá. Ráno jsem dělala generální pořádek ještě než mi ho dovezli.
My dnes měli zeleninovou polévku a rajskou máčku s hov.masem a těstovinami a děda s knedlíkem:slight_smile: Mates se opět dnes oblizoval, moc mu to šmakovalo:slight_smile: a na odpoledne máme upečené kynuté buchty s meruňkama, broskvema, tvarohem,ořechama, povidlama a nutelou. a ještě nepečený smetanový dort s broskvemi a jahodami. Babička se dopoledne nudila:slight_smile: večer se neunesu:slight_smile:

Martu: a kde jeli na ten pohádkový les? tady to bývalo taky, ale letos nebyl:frowning2: Ráno to opravdu blblo, chtěla jsem napsat a nemohla jsem se sem dostat, tak jsem to vzdala.

Peti: to já sem tam nechám Matese pořvat, ale ne dlouho, ale chvilinku jo. Ono mu to neuškodí vědět, že hned jak pípne za ním nepoletím, to jsem dělala co by malé mimuško, ale tak od toh 6-7měs už jsem hned za ním neskákala. Bych se pak nemohla nikam hnout, jsem ráda, že není takový mamináč a nemám ho pořád za zadkem:slight_smile:

Adeli dodej na ukázku opět nějaké foto nehtíků, ráda se kuknu
13. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Mony a ty jíš taky nějaké vitamíny na imunitu? a nemůže být třeba Miška na něco u vás doma alergická? že by tu rýmu měla z toho? můj bývalý třeba nemohl bývat u nás doma, něco mu tam vadilo, pořád byl nahromadě, ale nikdy jsme nedošli na to, co mu tam vadilo. ALe prostě jak tady byl někaký ten den, tak děs.
13. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
ahoj mur
takže se to povedlo :slight_smile:
teda to je hostina dneska! :slight_smile:
a řvát fakt nenechávám..neumím to, navíc jsem měla docela ošklivé dětství a ten pocit, aby někdo běžel za mnou když se ozvu by se mi líbil...takže jí to asi dopřávám :slight_smile:
taky jsem chtěla jít spát, ale sousedi rekonstruují koupelnu tak to nejde :frowning2:
13. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
jj nevím co to babičku chytlo a tak vypékala, ale mě to nevadí, ráda mlsám :slight_smile: To zase půjdou kilča nahoru:slight_smile:

no já neříkám nechat vyřvat, ale chvíli ho nechám třeba i minutu někdy když vím jako že se třeba rozčiluje jako že nechce jest a nebo něco když mu zakazuji.... A když je v postýlce a nebo prostě venku neskáču hned k němu když začne naplákat,nechtěla jsem mít mamináče, abych musela vždy hned skákat jak on píská... On naštěstí moc nenapláká, spíš se rozčiluje. Jednou jsem ho sice nechala 5min, když měl přes půl roku, ale to jsem ho učila spávat samotného v postýlce a od té doby fakt klid, věděl, že tam musí být a nevezmu si ho k sobě a nejdu ho utěšovat..Ale byly to nervy. pořád jsem se držela abych tam nešla....

nakonec jsem si ani nelehla, dělala jsem si pořádek v poště a ve fotkách a ještě zkysla s kámoškou na icq:slight_smile: Jdu vzbudit Matesa neboť už 3h a něco chrní a zase by nechtěl spát večer.
13. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Mates probuzen, dáme sváču a jdeme na Štěrkáč. Dneska je tam folkové odpoledne a naši jsou tam, tak se tam jdeme za něma mrknout, berem bábovky, rohlíky pro labutě....
13. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
No Gábinka toho mo nenaspala :frowning2:
Holky jely na Pohádkový les do Kortné, to je tady kousek od nás. Švagr tam má galánku, tak ju asi zaučuje :grinning:
13. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
já taky rád mlsám :slight_smile: jsem si dala zase misku Esíček :slight_smile:
já asi mamináče mám, ale nějak mi to nevadí, furt lepší než aby byla nešťastná jako já :slight_smile:
holky mám prosbu, nechcete udělat srázek jinde než ve zlíně teĎ? Miška má teplotu 38 a leze to nahoru, se obávám že skončí na antibiotikách :frowning2: takže nikam nejdeme. a propásnout zrovna sraz ve zlíně by bylo docela blbé..a mně je taky dost blbě :frowning2: ach jo...
martu jak je gabči?
13. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Zlobi, Gabča je jakž, takž, teče jí soplík, sem tam zakašle, ale teplotu naštěstí nemá. myslím, že to má z části z toho, že jí leze ten zoubek. Aspoň tu rýmu asi jo, má ju většinou, když jí lezou zuby. :frowning2:
No holky se ještě nevrátily, ale už jsem jako na trní. Švagr je nechal u galánky a jel ještě na fušku, Já tady teď trnu , aby se jim nic nestalo. No sem se dívala na Cenu medu a teď má strach. To je hrozné, když doma zlobí, tak bych je ráda někam pychla a když jsou pryč tak mám strach, aby se jim nic nestalo :frowning2: :slight_smile:
13. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
ahoj holky, nakonec jsem na štěrk nešla. Došla babička pro nějaké věci, tak si vzala kočárek,, že si vezme Matese, že je tam plno dětí a já ať si odpočinu, tak jsem zůstala doma.Začala jsem číst knížku od Ined, ale dojeli ségra mi vyměnit olej do auta(tak tak že jsem nezadřela a nezůstala někde vyset) a došel pak děda dovést malého a šel zpátky. Dneska tam budou do noci. My jsme lítali po zahradě i se ségrou zatím co švagr makal na mém autě :grinning:
jdu teď koupat Matese, pak véča a spánek:slight_smile:

Ježiši Mony to je děs. Chudák Miška, ta si fakt zažívá a ty taky :frowning2: Dáváš ji nějaký nurofen na tu teplotu nebo něco? Srazík klidně uděláme jinde nebo počkáme na vás. Hlavně aby to bylo dobré!!!!

Martu: teda vidím, že vy jste taky marodi:frowning2: snad zoubek brzy vyleze a bude líp. Jo tak budoucí teta hlídá:slight_smile: neboj ona to zvládne a holky taky.
13. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
oprava viset:slight_smile:
13. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mur z gramatiky si hlavu nedělej, já taky kolikrát přemýšlím jak co napsat. :grinning:
No holky už jsou snad na cestě domů, pobyly si tam. Dnes přijedou určitě tak utahané, že už asi vanu ani nestihnem, no když tak se umyjou až ráno. :slight_smile:
Zoubek už je trošku vylezený! :slight_smile: Snad už to bude lepší :unamused:

Dneska už se mějte všecky hezky a dobrou noc ať vás blešky štípou celou noc :grinning: :grinning:

Jdu čekat na ty naše princezny :slight_smile:
13. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky a dobré ránko, vydím, že dnes se ještě nikomu nechce! :slight_smile:
Hola kde jste kdo! :grinning:
Malá spala jako vždy, nic moc :frowning2:
Holky přijely včera nadšené, Lucinka mi pořád vypráví o čertovi, který ji nosil v náručí :grinning: :grinning:
A už jsou zase pryč, jely na pouť k Antoníčkovi :slight_smile:
14. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojik..
tak u na dobre..
vcera tady byla honzi s malou a petan ji tak pokousal az me bylo trapne..
odpolko jsem byla s klukama na 30tiny a dojela jsem az v 1 v noci..tak vyspana nic moc ale mam navareno ze vcerejska tak nic dneska nedelam..

mur..www.adela.websnadno.cz
14. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky, mě do teď koník nejel:frowning2: My noc pro mě děs.

Adeli: teda klobouk dolů,nehty fakt nádhera. Jsi moc šikovná!!!! 5.9. jdu na svatbu, tak se pak k tobě stavím před tím někdy na manikůru:slight_smile: no možná i o prázdninách na konci července. To se domluvíme:slight_smile: Chudák Adélka, ale určitě to přežila:slight_smile: My taky koušeme, ale naštěstí už jen mě a sem tam, spíš rozdává pusinky:slight_smile:

Maru: teda holky se mají pořád nějaký výlet. Docela jim závidím:slight_smile:
14. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
ahojte
mi taky doted koník nejel.
martu to si holky užívají :slight_smile:
adel pročpak ji peta pokousal? :slight_smile: tak snad to holky přežily :slight_smile:
mur ty matesovo pusinky jsou dobré (pusinkuje se s jednou holčičkou v yamaze)
jinak my noc děs, jak má miška plný nos tak vyplivne dudlík protože nemůže dýchat a začne plakat, že nemá dudlík tak jí ho dáme, vyplivne a tak celou noc..:frowning2:
a mně bylo moc blbě, 38 horečka, krk jak když polykám žiletky až jsem fakt ráno jela na pohotovost...ale prý "jen" virosa, ale i dr mi řekla, že teda pěkně ošklivá. tak prý ležet a vitamíny, max. panadol a bioparox a trpělivost..chjo je mi děsně. tatínek se stará to jo, ale nějak ho to znavuje a je protifný jak...:frowning2: že se prý už 14 dní nezastavil (což znamená v úterý v praze na stěně, ve středu na kulečníku)a teď dvě noci vstával k malé. tak jsem mu (uznávám že asi pěkně nepříjemně) řekla, že zato já se tu 14 měsíců dloubu v nose s nohama na stole. holt prostě chlapi nejsou tak odolní no. Ale hlavně že se stará....
tak jdu ležet. teda spát mi nejde když vedle slyším malou hulákat nebo se vztekat, ale aspon ležet...
14. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Zlobi brzo se vykurýruj! :slight_smile:
Když je člověk nemocný tak je to s těma malýma špuntama naprd. Já když su nemocná, tak volám mamku, protože David by se moc nepostaral. Sice když není zbytí, tak se postará, ale když nemusí tak se do toho nehrne. :frowning2:
Když jsem byla v porodnici tak to se ale staral dobrovolně. Když jsem ale doma, i když nemocná, moc se nestará. Asi si říká, že to zvládu, jako vždycky :wink:
Holky si přivezly ty velké balonky, koníka a medvěda a ještě nějaké blbosti. No už to doma nemáme kam dávat. Za chvýli bychom mohli zásobovat mateřskou školku :grinning:

TAky mě dnes koník nešel, tento výkend s ním něco bylo, že pořád vypadával.

Zatím ahojky jdu okoupat Gabču a dát ji spinkat :grinning:
14. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

všechny vás moc zdravím :dizzy_face: .
jen v rychlosti jsem přelétla,co nového a tak :wink: .celý víkend byl totálně zabitý,ale to až zítra písnu víc,teď už musím zase jít matýnka nakrmit a dát spinkat :sweat_smile: .
ježiš,holky,marůdci :fearful: ,co to slyším a čtu :confused: :frowning2: .ať se všem marůdkům co nejdříve uleví :frowning2: ,to je fakt děs :cry: .
tak holky zítra ahojky a přeji co nejpohodovější nedělní večer a hlavně klidnou noc :dizzy_face: ,papa
14. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!! :dizzy_face:

musím vás dočíst :slight_smile: no my jsme stravily víkend ve Zlíně u babičky :dizzy_face: :slight_smile: takže super.No chtěla jsem ještě včera ráno tady něco napsat ale koník byl pokažený :angry: !!takže nic :fearful: No dělaly jsem i grilovačku tak jsme si pochutnaly :grinning: a potom jsme si lehly a dívaly na televizi no to bylo paradní takže jsme si to užily Lukys celkem hodný,Míša jde zítra do školy :frowning2: ale říkala jsem ji že zachvilu budou prazdniny :grinning: a pojede do Italie :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:

Martu: No mě vždy malá donese taky všelijakých věci a stejně u nás je to tak že vždy si koupí balon a potom ho dá do koutku a nechá ho tam a potom se to vyhodí :confounded: :fearful: pomatuju na tuto máj to jsem míše koupila balon za 135Kč a uletěl ji :frowning2: to jsme měli ale smůlu :confounded:

Jinak všem marudkum taky přeji rychlejší uzdravení :frowning2: a posílám skřítka uzdravovníčka :slight_smile: :dizzy_face: !!!!!!!!

Na srazík přijdu ale můžu většinou v 15 hod ale je mi to jedno v kolik :slight_smile: :wink: i to je mi jedno kdy jestli ve středu nebo v uterý :slight_smile: :dizzy_face:
14. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
ahoj holky, Mates akorát vytuhl a bez jídla:frowning2: totálně odmítal flašku, dělal scény jak nevím co a to jsem nakrmila jakože všechny plyšáky. No to bude noc, to se mi vzbudí a bude mít opět hlad:frowning2: mě asi trefí. No jak to tak vidím, tak večerní mléko u nás asi končí a budu vymýšlet co dávat. Kaše nehrozí už vůbec.
Holky v Otr. užje otevřené koupaliště:slight_smile: takže snad počasí bude ok, abychom mohly udělat srazík v plavkách s cákajícíma dětma:slight_smile:
Já byla dnes na brusle s Matesem, ale jen 40min, nechci to přehnat po tak dlouhé době nic nedělání a jen cpaní se sladkým. A kor když min.týden jsem byla ještě k.o. No snad nelehnu z toho. Počasí super, i se mi vypálil nátělník. Potkala jsem Peťku s manželem a Terezkou.

Mony: jak je, je o něco líp? Radkovi se nedivím, že je nevyspaný, ale měl by taky myslet, že ty jsi nevyspaná pomalu od té doby co je dítko na světě. Holt ti chlapi nejsou odolní a vůbec nic nevydrží:frowning2:

deli: to jste se teda měli fajně. A s grilovačkou jsi mi udělala chutě, strašně toužím po špekáčku a nějak pořád nic, budu to muset vzít do svých rukou

Martu: v kolik dáváš spát Gabču?
14. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
ahojik..
tak dneska pohoda..petan hodny aj nas odpolko nechal vyspat..asi byl taky po vcerejsu unaveny..

mur..jj klidne ti udelam co budes chtit :dizzy_face:

mon..petan kouse vse a vsechny :frowning2:
14. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem se konečně dostala k PC. Dnes dopoledne u našich, odpoledne procházka na Štěrk a pak návštěva. Počasí super, a i mně přešlo to bolení v krku, tak paráda.

To je hrůza, jak teď se to pořád točí s těma nemocema:frowning2: Mončo z tatínka si nic nedělej, oni jsou opravdu slabší povahy:slight_smile: Hlavně ať jste brzo fit. Už si také zasloužíte pohodový víkend venku!

adeli: nehtíky jsou opravdu nádherné!!! To se stává, že se děti občas pokoušou, je to určitě nepříjemné, snad to honzi vzala v poho.

murin: včera jsme grilovali na štěrku (v té zahrádkářské kolonii. Máme zahrádku kousíček od podia. Bylo to parádní, pohodka.

Srazík, tak klidně zas Senior? Když teda půjdem především Otrokovice? Který den teda, středa? Ale dáme dřívější čas. Mají otevřeno od 10-16hod.

Klidnou a pohodovou noc:slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
PS: konečně jsem přihodila aktuální nové foto:slight_smile: Alespoň ochutnávku, toto trvalo:slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahoj holky,my noc super.Malý sice nevečeřel, ale spal krásně celou noc. V 5,30h se vzbudil, ale hrál si v postýlce s dudinama. V 6h jsem vstala a udělala mu mléko. Řval jak pardál,když viděl flašku, vůbec ji nechtěl, pak s ní hodil o zem. No děs. Nejedl večer, teď celá noc a ráno taky ne. Tak jsem mu dala flašku s vodou a to hltal jak nevím co. Nakonec jsem nakrmila flaškou všechny plyšáky a pak mu ji násilím narvala do puseny. Samozřejmě jak to ochutnal, tak hned pil a vypil vše a ještě by si i dal. No nevím co mu přeletělo přes nos. Jedině, že by odmítal pít z flašky, když je už táááák veliký :grinning:
V 9.30h vyrážím do Zlína na srazík s kámoškama. Jedeme vlakem tak jsem zvědavá co bude. Počasí nám zatím přeje, tak snad to vydrží!!!!

Peti: pěkné fotečky. Jak Terinka pase koně, ta je opravdu super.

Srazík je mi jedno kdy když to jsou Otroky:slight_smile:
15. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.