• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Dobré ranko,
u nás noc v poho. Za chvilku vyrážíme do tesca a pak pojedem k našim. V baráčku s velkou zahradou je lépe:slight_smile: Venku je tak krásně, snad se to nezkazí. Pobalím arzenál a vyrážíme.

Doufám, že pacientům už je lépe!!!

murin: Mates je číslo, zkoušel tě:slight_smile:
srazík: já mohu st celý den, čt odpoledne a v pá celý den. ¨

Všem pěkný den
15. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
ahojte

mur co ti to ten mates vyvádí?
deli:pěkný den jste teda měli :slight_smile:
peti ahoooj :slight_smile: jak se máte? terka je fakt krááásná! :slight_smile: ještě k tomu nošení - taková věc kterou se snažím řídit - pokud je spokojená maminka je i dítko. takže pokud se u nošení terky necítíš naštvaně a nevadí ti to, tak ji nos. pokud bys kvůli tomu byla naštvaná tak to řeš:slight_smile: tak toť můj názor :slight_smile:

jinak mně je pěkně blbě ležím a trpím a mišce teče z nosu už homá odřený z otírání :frowning2: v noci nespí furt se budí jsme oba hotoví..v noci měla zase 38 tak já už nevím :frowning2: teď má 37,3
15. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahojky holky,
no my jsme na tom pořád stejně, strašná rýma z toho kašel a teče nám zočí. Ještě počkám, ale jsetli to dvou dnů nepřejde asi půjdem k doktorce. :frowning2:
Mur: Já dávám malou spát okolo sedmé někdy o půl sedmé nškdy po sedmé.
Holky zase bude srazík, teď to vypadá na pěkné počasí, takže se vám děti krásně vyřádí :grinning:
15. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
martu to se vám to teda taky nelepší :frowning2: nám se taky přidal ten kašel...ach jo, to je děs co nemocné dítko :frowning2: jak to snáší gabča? miška kupodivu nějak dobře :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
ahojky holky,

ukazuji se až dnes, víkend byl super, v sobotu sranda, byly jsme s Adélkou u Adélky :grinning: No Peta je teda vamp :wink: pak jsme byli u kámoša, malá tam lítala po zahradě a snědla třešní, no mazec, kdyby jste jí viděli, jak vypadala, na jejích stránkách je jen malá ukázka. Dojeli jsme až v 20hod a ještě jsem pekla bublaninu a poslala ji zpět do Písku, páč tam se nepeče. No a včera jsem byla ve Zlíně, opět jsme byli v Solance, takže super a dnes opět práce, ale odpledne se vyráží s tátou na kolo....jupííí...

No nějak jsem vás ani nestihla dočíst, co Miška, už lepší? A jak jste se Adélko měli na té akci? Murin tajně závidím hlídání...
15. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Zlobi Gabča je otravná všecko máme zasoplené, no děs :frowning2:
15. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
honzi pěkný víkend :slight_smile:
miška je to furt na hranici jo antibiotika a ne...tak nějak ani se to nelepší ani nehorší...tak uvidíme, jsme v kontaktu s dr...
martu to je děs, já jsem ráda, že to miška tak dobře zvládá, teda jak vidí plínku na utírání nudlí tak řev, ale se jí nedivím má to už odřené. malé děti by neměly být nemocné! :frowning2: hlavně at to nechytí ostatní holky od ní! :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
No Amálka taky trošku kašle, ale do školky šla. Tak se jim to snad vyhne, když s ní nebudou celý den doma :unamused:
15. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Tak Terka mně usnula a já jsem teda zapla pračku a jdu ještě na vás kuknout. Holky to je děs, jak píše Monča dětičky by neměly bývat nemocné!! Když člověk vidí to bezbrané tělíčko:frowning2:

zlobi: tak nošení mně zatím nevadí, vím, že jsem si na sebe ušila pěkné břémě, ale vždyť je to tulení a mazlení tak úžasné. Tak rychle to uteče. Strašně jsem si to uvědomila tou hrčku, jak to vypadalo na nejhorší. Teď děkuji za každé ráno, kdy se všichni probudíme zdraví. Opravdu si to teď užívám, je to náš poklad. A to nošení se určitě i z její strany zlepší, jak bude sedět, víc si vyhraje, je strašná drbna, chce všude vidět a to z lehu nejde:slight_smile:
15. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
honzi: je fajn, že jste měli pěkný víkend, pěkní odpoledne na kolech:slight_smile:
15. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
holky, zítra jdu fotit Terezku k fotografce, moc se těším, ještě musím vybrat rekvizity
15. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

tak u nás noc opravdu hrozná :frowning2: .matýnek od 12-2 kňoural a plakal,pak na hodinku usnul a nanovo :frowning2: ,takže jsem opravdu k.o. :pensive: .teď spinká,ale nevím nevím,jak dlouho mu to vydrží.pak klasicky svačinka a jdeme ven :slight_smile: .
víkend byl pro mě víceméně pracovní,ikdyž s příjemnými přestávkami :slight_smile: .v sobotu jsem konečně vygruntovala lednice a hlavně odmrazila :sunglasses: ,no už to fakt chtělo a ještě jem trošku stěhovala...jak už matýnek leze,vleze všude,takže jsem se snažila alespoň něco přizpůsobit,spíš teda podle možností,tady už není moc co vymýšlet :sweat_smile: .pak klasika,žehlení,praní,úklid... :sweat_smile: .v sobotu odpoledne jsme byli na sýpce na pizzu a pak na dlouhé procházce.včera jsme byli na rodinném plavání ve zlíně a super,akorát matýnek po cestě tam nespal,tak byl trošku unavený a po plavču v kočárku vytuhnul během minuty :sweat_smile: .a je zase po víkendu s tatínkem :frowning2: .no jo dva volné dny utečou jako voda,tak zase za 14 dní :frowning2: .

mur :slight_smile: ...jejda,co ti to ten matýsek vyvádí :confused: ,ikdyž s tou flaškou je to jako u nás.matýnek už pije čisté mléko jedině v noci a to ještě nesmí být moc probuzený.naštěstí teda aspoň jí kašičky a jogurt,tak aspoň tak :wink: .já nevím,co ty dítka chytají za manýry :angry: :sweat_smile: .
koupák už je otevřený :confused: ???no já stejně nemůžu jít,nemám plavky...teda mám,ale na koupák v nich raději nepůjdu,takže musím honem nějaké zakoupit :sweat_smile: .
užijte si pěkně cestu vláčkem,matýsek bude jistě nadšený :grinning: .
se srazíkem nevím,můžu akorát zítra a v pátek :sweat_smile:.

peti :slight_smile: ...to je svatá pravda,není nad čerstvý vzduch :dizzy_face: .pěkně si to u vašich užijte :slight_smile: .fotečky jsem ještě neshlédla,ale jdu střelhbitě na ně :grinning:.

zlobi :slight_smile: ...co vám popřát :frowning2: ?hlavně ať se vám už uleví a ty zatracené bacily ať už táhnou pryč :angry: .máš pravdu,děti by neměly být nemocné :frowning2: ,ale ani maminky :sweat_smile: .

adeli :slight_smile: ...jejda,petřík je takový hlodavec :confused: :grinning: ,no ještě z toho nemá rozum :sweat_smile: a adélka než se vdá,bude to mít zahojené :wink: .matýnek jde zase drápkama do očí,hlavně ve cvičení ho musím hlídat,doleze vždycky k nějakému mimi a než se člověk naděje,už hrábne :confused: .člověk by nevěřil,jak takový bobek dokáže být rychlý :sweat_smile: .

martu :slight_smile: ...tak i u vás řádí bacily :frowning2: ?no snad se gábinka brzy uzdraví a budete mít pokoj :wink: .to je fakt strašné :frowning2: .ale to je prostě to počasí,jeden den je 30,druhý 10 stupňů a jak se s tím mají ty dítka poprat :angry: .tak držím palečky ať už dosoplinkáte a gábinka se bude opět jenom smát :grinning: .

honzi :slight_smile: ...tak to jste měli pěkný víkend :dizzy_face: .s tím hlídáním...to máte bezva,že máte aspoň tatínka tak často odpoledne doma :sweat_smile: .ale taky by se mi nějaká hlídací teta aspoň občas šikla :sweat_smile: ,ale komu ne,že jo :wink: ?

tak holčinky,všem přejeme moc pěkný den a hlavně marůdkům ať se uleví :dizzy_face:
15. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
peti :slight_smile: ....fotečky jsou moc pěkné :dizzy_face: .terezka je náááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky, taky vás ten koník nějak zlobí? Cely den jsem se sem nemohla dostat. :frowning2:

Peti pěkné fotečky! :slight_smile: Taky bych chtěla zajít holky vyfotit, jak bude víc času.

Zatím čauky snad už ten koník bude fungovat. :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Holky, díky za pochvalu Terky:slight_smile:
U nás net také pořád blbne. Už jsem dorazila od našich a teď jdu pokračovat v praní.
15. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahojky holky!!!!!!! :dizzy_face:

No jsem zapomněla říct včera jsme byli v zlatém jablku :slight_smile: No celkem dobré Míša už dopředu koupila :grinning: na narozky tašku bublifuk a atd... :grinning: ale já jsem říkala že je na to ještě dost času no nevadí aspon bude mít Lukys víc dárečků :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!

no mě taky blbne koník doufám že se to už spraví :slight_smile:

Muri:no opekaly jsme klobásky,No člověk časem potřebuje něco grilovaného :slight_smile: :sunglasses: aspon si pochutná :slight_smile: !

Zlobi:no doufám že se z toho už vyléčíte já jsem měla v loni na vánoce chřípku :frowning2: :angry: ale ještě že měl Luky 3 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak by mě ted trefil šlak kdyby jsem něco měla,nevím kdy by jsem si odpočila :confounded: naspí toho přes den málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
15. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
ahojte
taky mi koník celý den blbne
deli to se míša nějak těší :slight_smile: jinak mě teda zlaté jablko nijak zvlášt neoslovilo. ale ted se má rekonstruovat Alfa a chtějí být konkurencí jablku - hlavně levnější obchody :slight_smile: tak snad :slight_smile:
ined tak aspon jste si užili tatínka...tento týden má dlouhý to je naprd co? :frowning2:
jinak já jen ležím, ted si vzal radek mišku ven zítra hlídá babi, to se bude ve mně prát že jsem ráda že pomáhá a že bych jí občas nejradši uškrtila :grinning:, ale je mi tak blbě že stejně nemám na výběr...
15. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
holky, je někde nějaká tabulka na netu o potravinách, které mohu dávat dětem od jakého věku?

zlobi: vím o čem mluvíš, ale teď je důležitější aby jsi se, co nejdříve uzdravila. Zdravá máma-zdravé dítě. Je fajn, že i bába pomůže. Brzo zas budeš řádit s kočárem ty:slight_smile:

deli: dětičky jsou tak mazané:slight_smile: také jsem to tak dělala s dřívějšíma dárkama:slight_smile:
15. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
A co srazík, středa teda?
15. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
peti tabulek je a každá říká něco jiného :slight_smile:
ale třeba na www.kojeni.net :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
:grinning: No mě do emailu došel o éčkách potravinách jestli by někdy chtěl tak at mě písne do IP :slight_smile: email,Peti máš hezké fotečky Terka by mohla dělat malou modelku :slight_smile: umí dobře pozovat :slight_smile: !
15. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Luky je ted zatím hodný hraje si s hračkama :slight_smile: :grinning: ))

No když je Lukys nemocný tak nechce jíst a je otrava :frowning2: takže to snáší špatně
15. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
přidala jsem fotečky :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
ahojte holky, tak mi teď opět scény u flaky. Prostě jsem mu ji do pusy natrvdo narvala a pil. Ale jinak by to nehrozilo. Dneska byl super den. Nakonec jsme jeli trajflem neboť vlak nám ujel před nosem:frowning2: ale pohoda, Mates byl hodný, akorát u polikliniky už vyváděl neboť byl totálně narvaný trajfl, nic neviděl, vydýchaný vzduch...u Prioru jsem vysedla a šla na Čepkov pěšky. Tam jsem si koupila v taku plátěné kraťasy na léto a nátělník, povozila malého na kolotoči a šla čekat na kámošky. Po cestě k čápovi mi Mates vytuhl v kočáře, tak jsem ho dala pod strom a v klidu se najedla:slight_smile: všechny jsme si objednaly zapečené těstoviny a byly výborné. S holkama jsme super pokecaly. Mates se po hodině vzbudil a normálně jen seděl, nakrmila jsem ho a ještě chvíli byl v klidu. Byl k nepoznání i holky říkaly, že to není možné, že je dnes tak hodný:slight_smile: Pak teda už lítal, ale jenom kolem našeho stolu takže pohoda. Domů jsme jeli opět trajflem a opět paráda. Pak došla ségra a dneska u nás spí. Lítala s malým po zahradě a pak jsme si všichni opekli špekáčky. Teda to byla dobrota :grinning: Pak ještě došla teta ostříhat mamku, tak jsem ji pichal nečekaně Matese znovu. Je opět úplně nakraťunko a je z něj fešák :grinning:
Pak velká koupačka. ALe na spánek to teda nevypadá, řádí v postýlce:frowning2:

Deli: pěkné fotečky.

Mony: přeji ať je vám co nejdříve líp. Buď ráda, že tu babi máš, že ti pomůže. Jak je člověk při nemoci na to sám, tak je to fakt děs.

Martu: vy se taky brzy uzdravte.

Ined: teda pěkně jsi si mákla s úklidem. Na koupáku už je plno, hluk jde slyšet až k nám. no jo počasí tyto dva dny přálo a kor ta vyhřívaná voda. Škoda, že jsem nemohla. Pořiď plavky a vyrazíme. Snad počasí vydrží nějakou dobu.
15. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak chrníme a můžu tu být chvilku s váma :wink: :sweat_smile:
ještě nemám dočteno, tak se nezlobte, že neraguju.
Víkend bezvadný, počasí super, konečně...v sobotu u nás byly odpol.švagrová popřát Nikči k naroz. :grinning: ...oni totiž kvůli malému nemohly přijet, když je slavila, tak aspoň jsme zase zavzpomínali :sweat_smile: , dostala motorku odrážedlo, takže max.spokojenost a už jezdí jak drak :grinning: . Večer pak dojeli známí, tak jsme suprově pogrilovali, pařilo se do 3hod. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...můj teda odpadl kolem půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Nikča naštěstí úplně úžasná, nechala nás vyspat až do půl deváté :slight_smile:
No a v neděli jsme byli u tchánů na oběd, měli narozeniny, oba, tak jsme byli popřát...no a dojeli jsme večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem hned s Nikčou včera padla :slight_smile:
A jak tedy ten srazík? Už se něco domluvilo?
15. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
No tak Luky ještě nespí :slight_smile: :unamused:

Mur:no já taky si musím pořídit plavky mám jedny a ty jsou my skoro tak tak :angry:

marky:ahojky :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
marky:No to jste si udělaly pěkný večer :slight_smile: ,na srazík jsme trošku domluvení :slight_smile: asi v tu středu
15. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
je tu někdo? :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Tak jsem to prolítla a dočetla...uffff :wink:
Murin, tak zkus dát Matesovi mléko jindy, nebo třeba dát nějakou jinolu večeři...možná se mu to třeba už omrzelo, my jsme měly něco podobného s kaší a pak jsem ji přestala chvíli dávat a pak zase v pohodě, asi chce změnu :wink:
Adel, ty nechtíky jsou opravdu moc krásné, šikulka...možná bych i já někdy dorazila, třeba i s Murin :slight_smile:
Deli, tak opět nakupování :slight_smile: ...hlavně, že vždycky na něco natrefíte :wink:
Ined, tobě přeju jen ať už se ty noci zlepší :cry: ...Matýnek ti to sice vynahrazuje přes den, ale přece jen v noci by se mělo spát :frowning2: :sunglasses: ...snad na to i on brzy přijde :grinning: , pevné nervičky!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :slight_smile:
Peti, fotečky jsou nádherné :dizzy_face: , opravdu je Terezka jako modelka :slight_smile: ...co kalhoty, sedí? Užijete je?
Honzi, snad to Adélka přežila ve zdraví :wink: , ale ona je už je kus ženské, tak určo jo :slight_smile:
Martu, Zlobi, vám opravdu jen to jediné...kulírujte se marodi, ať i vy můžete brzy užívat krásného počasí :slight_smile: ..a hlavně ať už se vám ty nemoci mílovýma krokama vyhnou!!! :angry: ..alespoň těm dětem, je to fakt děs, že musí chuďátka takhle trpět :cry: ...Tak ať už je brzy zase dobře :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky, já středu asi nejspíš pojedu k babi, hned ráno, můj má jít pomáhat švagrovi s fasádou, tak jsem si říkala ať nejsme doma...že pojedeme s ním, ale tak ještě to není jisté, tak to dám ještě vědět, jestli bych dorazila :wink:
A zase ty Orokoky, senior?
15. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.