• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky holky,
děkuji za podporu. Vím, že bude lépe. U nás noc děs. Terezka spala od 20hod do 22hod. A pak usnula až ve 3.30hod (v 5.30hod zas krmení). Včera měla převrácený den a noc. U našich spala a večer pozorovala. Nemohla zabrat, neplakala, ale vyžadovala si pozornost. Jak jsem se vzdálila, začala se ozývat:frowning2:Tak doufám, že aspoň přes den bude dospávat ať také já se mohu natáhnout.
U nás ráno také -17st:frowning2: brrrrrr
9. led 2009 v 09:50  • Odpověz
honzi co jsi dostala pro malou za mastičky?
Peti neboj bude líp a s tím spaním je jakési blbé období jak tak sleduji,nikdo nespíme:frowning2:
9. led 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
koukám že nespí nikdo...
honzi to by tě snad dr upozornil na kortikoidy...nebo v návodu?
9. led 2009 v 09:52  • Odpověz
holky, děkuji za fotečky. Děti jsou kouzelné. Hernička v Malenkách vypadá dobře. Další super místo na srazíky.

zlobi: Miška už je šikulka:slight_smile:
9. led 2009 v 09:55  • Odpověz
Jsou to mastičky míchané v lékárně, není na nich název...víš?
9. led 2009 v 09:58  • Odpověz
já jdu zkusit malého uspat do postýlky.Sice nevypadá, že by se mu chtělo spát, ale i tak je to pozděj než chodívá spát normálně. Teď jsem ho houpala na oupačce, tak se řechtal na celé kolo:slight_smile:
9. led 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
to jsem tušila s tou mastičkou ale to by ti měl dr upozornit, už jsi tam volala?
az miska usne dodam takyfotky :slight_smile:
9. led 2009 v 09:59  • Odpověz
takže holky, není to žádná sračka...no je to jen dehet
9. led 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
no vidíš :slight_smile: tak to je super že to zabralo!
9. led 2009 v 10:26  • Odpověz
No taky jsem ráda, že je to lepšší...už včera po té koupeli se jí to uklidnilo...ale toho smradu :confounded:
9. led 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
no hlavní je že je to lepší! :slight_smile:
9. led 2009 v 10:57  • Odpověz
tak holky malý chrněl 30min v postýlce:frowning2: Já mezitím stihla jen povytírat a zkusit nastartovat auto. Je totálně k.o. Už mi nejde ani zamknout, takže jsem v pr... jsem psala švagrovi, jestli by po práci nemohl dojet s nabíječkou.
honzinečka tak ten dehet jsem taky měla na malého. To byl mega smrad!!! a ještě k tom to nešlo z oblečení vyprat-oblékala jsem ho do starých věcí ještě po mě. Ale teda mu to dělalo zle, protože vždy jak jsem ho tím namazala tak do 5min řval a řval. Asi ho to pálilo nebo já nevím. Přestala jsem ho tím mazat a mazala jsem jinou mastičkou, ta nebarvila. Nevím název, ale je dobrá, tu máme pořád.
9. led 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
murin my dali mišku na balkon, máme tu -12 je dobře zabalená má i teplé tvářičky a já poklízím a peru a...známeto že? :slight_smile:
9. led 2009 v 11:02  • Odpověz
já jsem v té zimě ho nechtěla dávat ve, po obědě s ním půjdu, abych ho uspala a pak ho předám dědovi nebo tetě a pojedu do té porodky. Malý je ukňůraný, asi nevyspaný. Jsem ho asi vzbudila já, vrže mi podlaha a mu to dělá zle při spaní.
9. led 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
no taky jsem byla trochu nesvá ale už je minus 7 c hodím kontrolovat a je teplučká..:slight_smile:
9. led 2009 v 11:25  • Odpověz
tak tady pořád hodně mínus:frowning2: já jdu malého krmit už tady řve jak pardál a mlaská a říká mňam mňam...
9. led 2009 v 11:32  • Odpověz
já jsem se na chvilku natáhla, ale jsem už také asi přetažená nemohu zabrat. Raději jdu něco ulízet, práce stojí:frowning2:
9. led 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
no peti pokud nemůžeš spát tak něco dělat je lepší no :slight_smile:
9. led 2009 v 11:44  • Odpověz
hOLKY, já musím s malou ven je protivná, doma mi neusne a vyvádí, jídlo jí dnes moc nejelo...mrkev s těstovinami...
9. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
těstoviny? už? to já ještě vůbec nedávám...vy nemáte balkon honzi? bych se bez něj asi zbláznila :slight_smile: jelikož přijde odpol babi a bud ehlídat a já pracovat tak sjem konečně uklidila ted když spí a za chvíli jdu zmenšovat fotky konečně :slight_smile:
9. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojda,
tak my jsme dnes dopoledne cestovaly, včera jsme do UH nejely, protože na evidenci neměli úř.hodiny, tak jsme jeli až dnes.Teda mráz pořádný :unamused: ,ale konečně to máme vše vyřízené :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jely jsme zpátky přes Březolupy, tak jsme se stavily na kafčo a obídek u brababičky. Nikča se zase pořádně vyřádila, cestou zpátky si schrupla a teď už zase dovádí s taťkou :slight_smile:
Holky děkujeme za fotečky :slight_smile:
Murin, tak už i u vás to začalo :grinning: ...musíš to mamce pak odůvodnit ty zvuky :sweat_smile:
Jinak u nás se spinká tak nějak pořád stejně, usínáme kolem 20-21 a pak kojení 23-24 a pak ještě 3-4 jak kdy no a pak kolem 7 už vstáváme, na odnaučování kojení v noci jsme zatím ještě nenajely.
9. led 2009 v 16:43  • Odpověz
holky, tak jsem byla v Tescu a koupila malé nádherné dvě trička za 75kč a pak ještě bílé body pod ně...jsou kouuzelné...a pak jsem ji za včerejšek koupila konečně něco na kočárek...myšku, je z ní hotová, pořád na ní kouká
9. led 2009 v 16:55  • Odpověz
těstoviny samozřejmě rýžové, lepek my nemůžeme do 10měsíce...mme balkon, ale malou by mě ani nenapadlo tam dát. Já jdu raději ven se s ní projít a taky se vyluftuji, mě to doma nebaví...
9. led 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
marky já ty zvuky včera odůvodnila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
honzi tak to jo, a s balkonem, to je jediná doba kdy něco doma udělám, jak je vzhůru tak to nejde...takže zlatý balkon :slight_smile:
9. led 2009 v 17:10  • Odpověz
Jj Zlobi, kdyby to bylo pravda, tak už nám taky lítají aspoň 3 Nikolky :grinning: :sunglasses:
V Tescu mají opravdu krásné věcičky a za babku :wink: ...člověk by utrácel pořád, my teď dostaly hodně věcí na Vánoce, takže se musím chvíli oddělením s oděvy vyhýbat :sweat_smile:
9. led 2009 v 17:22  • Odpověz
oprava "tady lítají" :slight_smile:
9. led 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
my ti rozumíme marky. já nějak nic nepotřebuju na mišku, navíc nám zasekámoška dovezla tašku věci (ta od které máme tu kombinézu) takže radek dal zákaz kupování :grinning: naví jsme si teď koupil iprodlužovák na body (takový pružný kus látky s patentkama a tím se nastaví body dole...takže vydrží dýl tak ani body nemůžu, máme toho fakt dost :slight_smile:
9. led 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
jsem to poslala dřív než dopsala...
marky kdyby tu lítaly a takhle povykovaly 3 nikolky no to by byla sranda :slight_smile: třeba se vám zadaří dvojčata a bude! :slight_smile:
9. led 2009 v 17:29  • Odpověz
Téda, tak to super nápad ten prodlužovák :wink: ...kde se to dá koupit? To by jsme určitě uživily :grinning:
9. led 2009 v 17:30  • Odpověz
Nestraš !!!! :astonished: :grinning:
9. led 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.