• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
no to já právě taky nevím jestli ten Senior nebo něco jiného :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
marka: kalhoty jsou naprosto úúúúúžasné, moje barva, Terce super sedí. Kdyby jsi náhodou se chtěla ještě nečeho zbavit, odkoupím:slight_smile: Jsem pro senior:slight_smile:

Holky jsem K.O., Terka vytuhla, tak já jdu také spát. Táta volal, že zas dorazí až tak kolem 24hod, tak se jdu roztáhnout do pelechu.

Klidnou noc všem:slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Peti, tak to jsem moooc ráda :dizzy_face: ...hlavně ať slouží, i u nás jsou oblíbené :wink: Určitě budu na vás myslet, jak budu čistit šatník :grinning:
Běž odpočívat....dobrou noc :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
No luky je otrava a pořád knoura asi mu rostou zuby :angry: a je unavený :pensive:
15. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak snad už brzy taky půjde do hajan, když už je unavený :slight_smile: ...já se asi ještě vrhnu na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak matýnek zdá se už spinká :dizzy_face: ,ale teda dnes mi fakt dal... :frowning2: ,holky,takhle protivný a vzteklý ještě nad nebyl,no akt děs,já jsem byla zralá na kromcl :cry: .a to já trouba jsem se s ním ještě odpoledne po spánku vypravila na koupaliště :rolling_eyes: ,aby si jako užil.no,vcelku to zprvu šlo,chvilku klepal kosu ve vodě a kňoural a pak se mu tam celkem zalíbilo :wink: .šli jsme i do velké,jen tak na kraj,tak jsem mu zpívala a říkala říkanky,no držel se mě jako klíště,ale smál se :sweat_smile: .jenže pak...na dece se po mě pořád sápal(to nic),ale pak jsem usoudila,že jako napoprvé stačilo a že tedy půjdeme,takže oblékat...no co ten předvedl za tyjátr :confounded: ,řval jakoby ho na nože brali,nechápu prostě proč,no strašné scény...holky,já měla sto chutí mu vážně lupnout na zadek :angry: ,on prostě,jak není v poslední době po jeho,spustí ale takový řev.... :fearful: ,já už mám fakt i po těch nocích nervy prostě na drátkách :frowning2: .pak ještě začal vyhazovat všechno z kočárku...mě fakt přišlo,že to dělá nschvál...říkám mu,měl v ruce hrneček...běda ti to hodit na zem a co on?prostě výsměšný pohled a šup,už s tím mrsknul... :angry:
tak teď nevím,buď trpím laktační psychózou(nějakou zpožděnou :sweat_smile: )anebo už toho mám prostě plné brejle :sunglasses: .
nevím no...dnes jdu brzy zalehnout,snad už zítra bude líp :sweat_smile: ,každopádně dnes mám mega depku :cry: .

mur :slight_smile: ...ty jo,tak matýsek super,překvapil,to to jeho ďáblíkovství se asi dnes přeneslo na matýnka :sweat_smile: .těstovinky by jsem i také dala,dlouho jsem nejedla nějaké dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: .já jsem si dnes nakonec řekla plavky neplavky :sweat_smile: ,ale vidíš,jak to stejně dopadlo :frowning2: .

peti :slight_smile:...jj,tak jak píše zlobi :slight_smile:.i já tam co chvilka nakukuji pro radu :sweat_smile:.

zlobi :slight_smile:...jj,dlouhý týden je fakt na prd :frowning2:.no zkrátka pořád dokola :confounded:.s tím hlídáním...když mě bylo tenkrát zle,tak bych snad matýnka dala pohlídat i čertovi :sweat_smile:.buď fakt ráda,že má kdo pohlídat,emoce zaspíš :wink:.když je ouvej,není na výběr,hlavně,že máš někoho,kdo pomůže :slight_smile:.u nás je to horší,však víš...no snad mám na nějaký čas vybráno :sweat_smile:.tak doufám,že je vám s miškou už lépe :dizzy_face: ,ať už se můžeme taky konečně sejít,osobo :sunglasses: :grinning:.

marky :slight_smile: ...téda,do 3 :confused: ??vy máte ale výdrž,ještě že máte tak hodné dítko :grinning: ,mě by matýnek vzbudil už ve 3.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .ty jo,grilovačka,já bych si tak moc dala nějaký staek nebo aspoň špekáček :sweat_smile: :cry: :fearful: :grinning: .

deli :slight_smile: ...miška,toje aspoň sestřička :dizzy_face: .super :slight_smile: .no člověče zítra nevím nevím,předpověď vůbec nevypadá dobře,chjo :frowning2: .

martu :slight_smile: ...i mě ten náš ia dnes pěkně zlobil :angry: ,hlavně u mého románového příspěvku,mi to pak po odeslání napsalo,že prý odpověď nejde přidat :confused: ,no já viděla všechny svaté(zlostí)že je to v pr... :grinning: ,ale mělo to štěstí,nakonec se to nějakým zázrakem povedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .asi to dostalo strach :grinning: ,bo já měla fakticky blesky v očích :grinning: .

holčinky,valím dát sprchu a udělat buc(dokud matýnek spinká) :sweat_smile: ,přeji všem pěkný večer a klidnou,ničím a nikým :confused: nerušenou noc :dizzy_face:,papa
15. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
tak dobrou já jdu taky na kutě :pensive: jsem ospalá :slight_smile: :pensive:

No ined:co to píšeš za románky :grinning:
15. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ined, no Nikča asi ví, kdy má nechat maminku vyspát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale i ona s náma přetáhla ten večer, šla spát až po deváté (normálně do té osmé chrní)takže to bylo asi proto :grinning: taky toho měla dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale teda řeknu vám, ještě jsou ty noci opravdu chladné :confounded:...nemít ten oheň, tak by jsme venku asi zmrzli, snad už to bude lepší :slight_smile:
No nic holky, taky povalím pomalu chrnět....dobrou noc všem :pensive:
15. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
ahojky holky, nějak nestíhám

musím se s vámi podělit o jednu radostnou zprávu, co vím tak 10min. Vyhrála jsem rodinný pas, což je vstupenka v hodnotě 72Eur do lázní Laa v Rakousku, tak jsem MEGA happy...
15. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
15. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
ahojte holky, já tu měla včera ségru, tak jsem ji nechala sedět u pc, aby se mi na něj mrkla a já to šla zalomit. Nechutně mě třeštila hlava. Nevím jestli to bylo z horka a málo tekutin a nebo to mám z antikoncepce. Neboť mě ta hlava bolí co jsem ji začala jest a ještě problémy u ní. Se na to vy..¨.. budu muset asi opět na gyndu a vyměnit ji za jinou nebo nevím. Toto mi dělala po porodu co jsem měla přikojení a jak jsem ji přestala jest tak dobré. Rok jsem si dala pauzu a teď začala jest normální ať nejsem s nervama někde, že by se to náhodou podařilo a ono mi to dělá paseku:frowning2:
Mates spal dnes nádherně až do 7h :grinning: Ránoopět nechtěl flašku s mlékem. On to mléko hltá, ale první dělá scény, že nechce flašku a jak mi ji pichnu do puseny, tak pije o 106 a nenechá ani kapičku, takže to je jeho nějaký výmysl zase. Zachvíli jedeme na plavčo, tak se těším.

Marky: to u nás kaše nehrozí už hodně dlouho, všechny odmítá i klasičkou krupici. No jo taky bych ji nejedla neoslazenou, takže se mu nedivím. Zatím teda dávám před spaním mléko. Je pravda, že od svačiny co má po spánku pořád něco baští. Je jak kobylka a sám si chodí trhat hrášek, jahody. Včera ségra dovezla třešně a já meloun, tak jen seděl a jedl. To jste neviděli jak jedl meloun, usel pak celý do sprchy. Dodám pak foto až se vrátíme z plavání.
A teda Nikča je šikula, že vás tak nechala vyspat. U mě je to naopak, když potřebuji, tak Mates vstává brzy a když potřebuji vstávat, tak si vychrapuje:slight_smile:

Ined: teda vy už jste vyzkoušeli bazén, se máte. Jsi mohla písnout. A on není vyhřívaný, že píšeš, že jste klepali kosu? Teda co to ten Matýnek vyváděl, že by chytl od Matese jeho fópa:slight_smile: Včera jak jsem byla v taku tak tam měli pěkné plavky, tak se tam zkus mrknout. Jinak já nedám dopustit na plavky litex, drží tvar, barvu, jsou fakt kvalitní a mám je několik roků a jsem s něma maximálně spokojená. Vždy jdu do nich.

Honzi: teda to se máte!!! A kde jsi soutěžila? ty máš na ty soutěže jakési štěstí:slight_smile:
16. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ránko holky...

murin soutěžila jsem na babyonline, je tam hodně soutěží. Moc jsem si to přála vyhrát, protože brácha tam jezdí se svomjí a nechají tam vždy tak 55Eur za jeden den, ted tam byla i kamarádka, moc si to pochvalovala. Už se tam moc těším, Jirka z toho byl nadšený. Takže si jeden den uděláme výlet a pohodičku u vody. je to tam super, ´tobogán, kotel saun, masáží, solárka, výborné jídlo...hlavně kvůli malé se těším. Má nové plavečky, tak at si jich užije....
16. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

noc u nás o něco lepší,od 3 h.spinkal matýnek u mě,měl mléčko o něco dřív,ale kňoural a plakal,tak jsem ho přebalila,dala papu a šel pěkně bucnout ke mě a krásně spinkal až do 6.15,tak aspoň tak :wink: .
dnes už je hodný a miloučký :dizzy_face: .a máme novinku :dizzy_face: ,dnes ráno jsem si fénovala vlasy v koupelně,mrknu vedle sebe na malého a on stál :grinning: :confused: ,pěkně opřený o vanu a krásně stál :grinning: .to je poprvé,co se postavil na zemi,doposud jen v postýlce nebo na pohovce,prostě na měkkém a to dělal i na kolínkách,co by se přece kde otlačoval :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak,teď ještě aby se naučil sedět a můžeme začít lítat :grinning: .

mur :slight_smile: ...no je vyhřívaný :grinning: ,ale víš jak,matýnek není bůhví jak otužilý,ale to bylo jen chvilkové,pak už v pohodě.napadlo mě ti napsat,ale pak jsem si říkal,že už máš určitě nějaký program a to bylo takové náhlé rozhodnutí :sweat_smile: .ale můžeme se příště domluvit,budu ráda :dizzy_face: .
co se týče plavek...také jsem měla několikrát plavky od litexu a super,mám na ně stejný názor :slight_smile: .chtěla jsem se jet podívat na obchodňák do zl.tam měli pravě plavky litex,tady v otr.asi obchod není že?do toho taka bych se mohla jet mrknout,stejně musím do tesca na ty pyžámka,s tou velikostí jsem to fakt přehnala :grinning: .děkuji za tip :slight_smile: .já beru ode dneška novou anitkoncepci,normální,předtím jsem stále dobírala cerazette,tak jsem zvědavá.a hlava mě taky pěkně bolí,ale u mě je to na 100% tím,že prostě hrozně málo piju :frowning2: ,musím na to myslet.ale já jsem s tím měla vždycky problém :unamused: .

honzi :slight_smile: ...moc gratuluju,to je pěkná výhra :dizzy_face: .adélka se pěkně vyřádí :grinning: .

marky :slight_smile: ...to máte krásně chápavou dcerušku :grinning: ,příště to musí naučit matýnka,ju :grinning: ?já když potřebuji aby matýnek spinkal,tak just nebude :sweat_smile: ,ikdyž je pravda,že jak mi bylo tolik zle,tak spinkal přes den dohromady 4,5 h. :confused: !!!sice se mnou,ale i tak...takže mám vlastně také krásně chápající dítko :dizzy_face: .
v noci je ještě chladno,to je fakt,no je potřeba se řádně zahřívat :grinning: .
16. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dala GAbču spinkat a konečně jsem se dostala k počítači. :slight_smile:

Včera jsme grilovali se sousedama makrely a večer mě tak strašně bolela hlava, že už jsem ani počítač nazepínala. V noci jsem si šupla dva panadoly, ale moc mě nepomohly. Tak jsem si ráno ještě musela nakapat Algifenu. No už mě to trošku přešlo, tak to snad bude dobrý. :wink:

Honzi mooc gratuluju, já už se těším na příští sobotu, jedem na tu dovču, tak se snad trošku zrelaxuju. :grinning: S těma našima rarachama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ach jo Gabča už je vzhůru, zatím ahojda
16. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
No my jedeme na dovolenou 8.června, tak se taky moc těším. Jinak do toho Laa ještě ani nevím, kdy pojedeme.
No my budeme na dovči grilovat a taky v Rumburku u Jirkových rodičů, to je super, mají obrovský venkovní gril. No už abychom vypadli někam, já ten panelák nenávidím. Těším se, až budeme mít domeček.
A Mony, jak je Mišce? A co je s Adélkou, dlouho tady nebyla, snad jsi v pořádku....
16. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
ahojky,
tak už máme po focení. Terka byla unavená, ale neplakala, tak snad se z něčeho vybere. Máme 3 témata. Příští týden to bude, tak se mooc těším.

honzi: velká gratulace k výhře, moc dobře to tam znám, než jsem byla těhu často jsme tam jezdili. Je to kousek a úžasné prostředí:slight_smile:

martufa: co to tady pořád řádí, už ať jsme všichni zdraví

Teď začíná super období, samé grilování. Mám to moc ráda. Hlavně tu pohodovou atmošku kolem:slight_smile:

ined: gratulace ke krásnému "postavení! :grinning:

Jdu vařit Terezce bio brambůrky:slight_smile:
16. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
petulko, byla jsi na Batově fotit? Moc se těšíme na fotečky, taky tam plánuji jít malou vyfotit, ale asi až k Vánocům...nebo pojedu do Němčí, jak jezdí Adélka. No já myslela, že jsi tam už byla. No já vařím taky bio brambůrky, jsou ze zahrádky od mamčiného přítele. Dnes budou kapustové karbenátky a salátek k tomu...mnam to milujeme a malá to taky jí s námi, tak nemusím nic vymýšlet ještě pro ni...
16. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
honzi: ano na Baťov, mám to kousek od baráku a ještě je paní moc šikovná. Já už jsem tam byla fotit, jako těhu, terku v 6týdnech, pak ve 3 měsících celá rodinka a teď v 6. měsících. Je to sice dost peněz, ale jsem spokojená a je to moc pěkná památka. Než 1000 fotek k ničemu, tak raději 10 pěkných. Doma vůbec nefotím, to jí zas pořád natáčím na kameru. Fotí jen moji rodiče.
16. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
ahojte

tak noc konečně lepší - miška spinkala bez buzení, jen jsme kojily ve 2 a v 7 a spala do 8.30. tak snad se jí to bude už jen lepšit! a já - dospělo to u mě k angíně a mám antibiotika :frowning2: hlídá babi.

ined gratuluji k matýskově stoupnutí! :slight_smile:
honzi gratuluju k výhře, já nějak nikde nesoutěžím. a karbanátky to jí adel smažené?
peti to budou fajn fotky doufám, že ukážeš! :slight_smile:
martu to věřím že se těšíš na dovču, nás čekají beskydy ten prodloužený vík v červenci tak se taky moc těším :slight_smile:

tak jdu ležet ale tak nějak tu jsem tak zatím ahoj :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahojte holky, v plavču super, malý je prostě vodník,loví ze dna hračky jak profík :grinning: Akorát mi v autě při cestě domů vytuhl a já ho probrala dala najest. Pak jsem chvilku kecala s kámoškou(došla si pro kočárek, půjčujují ten sprint) a před 10min jsem dala matese do postýlky, ale teda dělá tam pořádný bugr:frowning2:

Peti: na fotečky jsem moc zvědavá, pak nějakou přihoď:slight_smile:

Ined: to je Matýnek šikula, no jo u bude stát skoro u všecho:slight_smile: a ty noce ti přeji, aby se to zlepšilo a mohla jsi se v klidu vyspat. Co máš těď za antikoncepci? já cerazette měla při kojené, ale celé 3měsíce v kuse jsem krvácela a špinila, tak jsem ji přestala jest. Teď mi toto asi dělá i normální. 5dní jsem to měla a 6den špiním. Počkám ještě tento týden a budu to muset řešit, jinak mám po letním rande:frowning2:

honzi: kam jedete na dovču?

Martu: teda grilované makrely už jsem neměla pěkně dlouho, jsi mi udělala chutě. Příště místo špekáčků nakoupím ryby:slight_smile:

holky: vy děláte všechno bio? teda já jsem snad jediná, která toto neřeší a kupuje normální zeleninu. Akorát teda jahody, třešně a hrášek má mates bio, trhá si to přímo u nás na zahradě:slight_smile:

SRAZÍK: je mi to jedno, klidně zítra nebo i v ten pátek. Můžu i ve čtvrtek. Není problém se sejít třeba ve 13h, dítka si chvíli pohrají, pak šupnem do kočáru a uspíme je, co? Záleží na vás.
16. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Mony: t je i líto. Brzy se vylež a moc přeji, aby ti bylo líp i Mišce. A to spaní se jí určitě zlepší ještě a pak už o ní celou noc nebudete vědět:slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
zlobi, to není smažené...
16. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Murin jedeme na to slovensko na Podhajskou do termálů. Moc se tam tešíme...
16. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
mur tak to je fajn to plavání taky se na to těším, jestli se my dostaneme vůbec někdy do bazénu :angry:

bio - tak znáš mě, miška má vše bio :slight_smile:
a ty noci - ted se budila kvůli plnému nosu to byl děs, snad se toto zlepší.
honzi aha tak to zní dobře, tak dej recept :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
teda mě tam chybí písmenek:slight_smile: jsem šla za Matesem, rychle jsem posbírala vše co vyhodil z postýlky a opět jsem ho uložila, ale moc tomu nedávám. Holt asi stačilo 15min v autě ze ZL.

Mony je to fakt super když ti ze dna vyloví hračku. I op prázdninách budu chodit, ať netrčím jen doma. Sice budeme pořád na koupališti, ale tak ten jeden den chci mít prostě s instruktorkou. A na koupáku bychom se nemohli v klidu potápět jak v nekky. NeboJ určitě bude líp a taky se budete tak potápět.

Honzi: to mě ty karbenátky taky zajímají. Dodej i ten ¨jahodový recept, co jsi kdysi psala, že děláš. Máme plno jahod, teda spíš ségra mají a včera nám další donesla teta.
16. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
mur a kdy začal mates sám plavat vlastně?
já chci taky chodit, ale ty naše nemoci :frowning2: ale už mám i léto zaplacené. ale nás to vychází docela draho při naší docházce :frowning2:
jahody teda závidím já je kupuju za těžké prachy.
16. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Mates sám neplave, potápím se s ním já na to dno. Jako když ho hodím do vody a nebo sám skočí z okraje, tak se navrch vyhrabe, ale jako že by plaval to ne. To tam neumí ještě nikdo, ale jedna holčička je u nás na to velmi šikovná, ta kousek sama i uplave. Já jsem si zaplatila všech 9lekcí. Stejně na dovču nejedu a výlety budu dělat v jiné dny. Já teda nebyla jen 2x a snad už to u nás bude bývat pravidelně.
Bože Mates má pořád plenárku.

Ty kupuješ bio jahody nebo normální? ty normální nejsou tak drahé. U nás ale vede meloun nejvíc. Dodám foto zachvilinku
16. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Vidím, že mates stejně jako Adelí miluje meloun, Adélka se po něm může utlouct. A musím říct, že já taky...

recept je:

spaříte kapustu nasekanou a přidáte vajíčko,kostičky šunky, krupičku, trošku cibulky osmahlé a česnek dle chuti, děláte plačičky a dáte na pánev. Nasucho je dělám pro Adélku na woku, přikryji pokličkou a jsou krásně opečené, já je jím taky nasucho a Jirka s kapkou slunčnicového oleje. K tomu kaši a malá se jen olizuje.já k tomu ještě hlávkový salát a malá už ho tak baští, je to nejlepší jídlo co znám...

pro manžely tam můžete dát vařené uzené na kostičky...
16. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
a ještě dělám celerovo jabkové malé, sobě tam přidám oříšky a malé bez nich...taky jen vajíčko a krupička a je to...k tomu v létě salát a máte oběd jak pro sebe, tak pro dítě...
16. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
u nás jahody taky vedou, máme je ze zahrádky a nejsou drahé na trhu. Ale meloun je nejvíc oblíbený. bála jsem se, že se osype, ale snědla jich už tolik a ani pupínek, tak jsem ráda...i kiwi a žádný ekzem...tak jsem ráda...

a to jahodové je taky jedoduché.

piškot
5bílků ušlehat se 150g cukrú, 5žloutků utřít a přidat 150g mouky, hodit na plech a upéct a pak dát 2tvarohy a 2krát zakysanou smetanu,43vaniilkové curky a dát ztuhnout do lednice a na to pak jahodu jednu vedle druhé, aby až to polijete želatinou se to nespojilo s těmi tvarohy a želatinu uvaříte klasicky, já vařím teda agar, mají to ve zdravé výživě a do toho koupím jahodový džus a je to...
16. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.