• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Jo, jinak ten srazík zítra pro mě pasé :frowning2: ...jedeme k té babičce, už se s ní domlouvala. Tak ještě třeba čt. nebo pá :wink: ...a nebo se už pomalu může domlouvat i příští týden, ne? :grinning:
16. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
No to je pravda, možná že pro ostatní chceme to lepší, já to vím...můj taky nechce abych kouřila a přitom sám kouří, příjde mi to někdy sobecké...ale je to tak...prostě pro toho koho milujeme jsme schopni udělat hodně, ale vyrovnat se s tím sami je mnohdy nadlický čin...
Je pravda, že já na sladké nikdy nebyla, ani na smažené, byla jsem tlustá tím a jsem tím, že se prostě stravuji nepravidelně a když jím, tak se najím a pak už zase nemusím jíst dlouho...ale snídám, to bych asi umřela bez snídaně, ale ne vždy tomu tak bylo...
Ale z veliké části, nechci aby to znělo, že to svádím na geny, ale je to tak...jsem celá teta, a ta je teeeeeda feeeeeeest tlustá...i sestřenka Maruška, zlobi, Ty víš, o kterou jde...a s geny člověk moc neudělá...moji rodiče jsou oba hubení, ale tatky sourozenci jsou tlustí až běda...a já to hodně zdědila...mají MEGA prdele i se mnou :frowning2: :fearful: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
honzi to zní jak kdybys chtěla kouřit :slight_smile:
no vím, že se nestravuji nejzdravěji, ale tak ráda bych mišku naučila jíst líp. my doma nikdy moc ovoce ani zeleniny nejedli nemám to zažité. radek jo, když má na něco chut jde hledat ovoce, když já mam na něco chuť jdu hledat sladké. jak za den nic sladkého nesním jsem nervozní, jak říkám - závislák. ale před miškou to přestávám jíst tak mě to třeba taky pomůže :slight_smile:
snídani taky potřebuju a k tomu půl litr černého čaje. jj Marušky je hodně, ale je to veselá sympatická ženská, váha není všechno. podívej na mě a mé nemoci třeba.
16. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Maruška je svá, ona to vůbec neřeší, jde na koupák, vysleče se a já z toho mám fobii...
no kouřila bych někdy, jak mám nervy, já zase jdu po cigaretě, ne po sladkém, ale neudělám to kvůli malé...přesně i já, jdu po ovoci a jediné sladké, co si přpustím je med...já zase litr zeleného čaje, je to moje droga po ránu a nakopne mě to...nejsem "otrok" ničeho, ani sladkého, ani kafé, ani cigaret, ale někdy je toho na mě dost...práce, malá, domácnost a hlavně řešíme peníze...to je prostě boj...přes den si na cigáro ani nevzpomenu, ale večer jo...kouřila jsem kdysi, ale jak jsem zjistilia, že jsem těhotná, nezapálila jsem si ani jednu už...
16. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
U nás jsme na tom s jídle tak i tak, prostě co máme od babi je bio, co koupím v obchodě je normoš :wink: ...taky jsem byla přísná s jídlem tak do toho roku, ale teď už se tomu prostě stejně neubráním, hlavně když to vidí jinde, takže zkouší vše...samozřejmě se "zdravým rozumem" (nebo spíše s mamčiným :grinning: ) :sweat_smile: tak nějak.
Ale teda holky řeknu vám, že já dříve jedla hodně zdravě, jen samé netučné, libové věci, většinou jen kuřecí, nesmažené, žádné knedle, jen jogurty light atd...no a pak jak jsme měli problémy s otěhotněním, tak Dr. říkal, že to klidně může být i z té stravy :confounded: ...samo, že může a nemusí :wink: a teď si vyber, no :unamused:
Každopádně teď už to prostě neřeším, všeho tak s mírou a se "zdravým selským rozumem" :grinning:
A hlavně, holky každá si dělejte po svém, dyť jsou to naši prckové a my "mámy" to s nima myslíme nejlíp :dizzy_face:
Tak asi tak nějak... :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
No až bude teplo a hezky tak pujdem :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
jo maruška je fajn :slight_smile: no já takhle měla fobii ze svého zpívání natožpak na veřejnosti a jak v yamaze halekám. mišce se to totiž líbí a doma jí už taky zpívám a tak nějak jsem hodila za hlavu, že to neumím...prostě pro to mimo člověk udělá hodně
já lítám pro sladké já ho musím. mně ted někdy chybí se připít opít když toho mám dost, prostě vypnout, ale zase to mimčo že :slight_smile:
ale jsi dobrá , že jsi nechala kouření a držíš se navíc když máš vedle sebe kuřáka.
16. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Holky, tak přece něco stejného :wink:
i mě chybí sem tam ta sklenička a prostě odvaz, vypnout a pořádně "zapařit" :grinning: :sunglasses: ...přiznám se, že někdy hřeším, ale myslím, že to všechno k tomu asi patří :slight_smile:
a s tím zpěvem :confused: ...já jsem taky antizpěvák, ale totál !!! ale Nikča je tak obětavý posluchač, že teprve až s ní zpívám ráda a ona to miluje, i když se třeba vzteká...začnu zpívat a ona se zklidní a zaposlouchá se :confused: :grinning: a to miluju....proto už zpívám bez zábran :grinning: :sunglasses:
16. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
přesně tak marky sklenička či dvě musí být :slight_smile:
a ten zpěv to samé :slight_smile:
no nic jdu chrnět, miška nějak pokašlává ach jo :frowning2: dobrou :slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobrou holky, hlavně ať je už brzy líp :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
holky, tak já si vínko dám každý týden s Jirkou a užívám si k tomu sýry, když jsem je nemohla a olivky...
jinak já se zpěvem nikdy problém neměla, myslím si ž zpívat umím, protože jsem musela zpívat i na výročí školy a dokonce i na večírku, mně to vyloženě baví zpívat si...
každá jsme jiná a jak říkal Werich, ten umí to a ten zas tohle...a všichni dohromady uděláme dost... :wink: dost řečí, jdu taky nakutě :grinning: dobrou noc...
16. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
PS: Mony, máš domácí úkol do pátku....hodit fotky z narozenin Mišky....
16. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahojda holky, dobré ráno :grinning:
tak jsme dneska spali vcelku dobře, soplík malé sice ještě teče, ale zdá se mi ,že už míň :grinning:

Tak jsem si vás přečetla a všimla jsem si, že jste včera hodně řešili jídlo, a nakonac i tloušťku.
No já jím a holkám dávám od všeho, i sladké i ovoce a zeleninu ( teda Lucka na zeleninu moc není, ale jablíčko nebo hrušku má ráda) :slight_smile:
A ta tloušťka, no nejvíc jsem se sebou byla spokojená po Lucince, shubla jsem tak nějak sama a měla jsem míň než před porodem, no po holkách Amálce a Gabči mě zůstali 2 kg, ale těch ne a ne se zbavit a strašně mě vadí, taky to, že mě teď už zůstalo i bříško :frowning2:
No, ale co se dá dělat, na cvičení jsem líná a toho břicha se jinak asi nezbavím :sweat_smile: Jedině jít na plastiku břicha ( a celé postavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
17. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
dobré ráno...teda dobré :frowning2:
miška hrozně kašlala v noci, od 2-4 nespala jen jsem ji nosila u mě byla spokojená i usnula ale jak jsem ji položila tak řev. vstávala před 7 je protivná a mně je...no nemocně a nevyspale..prostě děs.

martu já myslím že mít po 3 dětech 4kg (enbo jen 2?) navíc je moc dobré :slight_smile:

honzi úkol nepříjímám :slight_smile: nebaví mě to sem zmenšovat. vybírám fotky na náš web tam už jsou jen je upravuju do alba a dělám popisky, pak můžu poslat odkaz. ale nemám ani čas ani náladu dělat to na dvou místech.
17. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
ahojik..
tak u nas ted dve noci desne jen rve a rve a nespi..nastesti uz nam chybi jen 4zuby jinak me asi brzo jebne

vcera jsem byla na cvicu..tak jsem mela chvilku klid..
no jdu pracovat..pa
17. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

u nás noc opět špatná,takže ani nepodání kašičky ni nevyřešilo :frowning2: .matýnek kňoural a poplakával,no hrůza.od 12 spinkal u mě a ráno...na inutu jsem usnula,opravdu mikrospánek a co...skulil se mi z pohovky :cry: .no hned spustil strašný křik chuďátko moje malinké,hrozně se lekl :frowning2: ,ale pak už dobré.prohmatala jsem ho a byl dobrý,za chvilinku už se smál a výskal,ale i tak... :cry: .
no a už je zase vzhůru :sweat_smile: ,tak valím.
ještě v rychlosti
:grinning:

martu :slight_smile: ...tak to jsi na tom dobře,já mám pořád nahoře tak 8 kg a ne a ne se jich zbavit.potřebovala bych cvičit,ale doma není kdy a kde :sweat_smile: a chodit někam nemám kdy :frowning2: ,takže snad až ten příští rok na kole :grinning: .

jinak co se týče jídla :slight_smile: ...taky doma nejíme dvakrát zdravě,ikdyž třeba ovoce máme na stole v košíku pořád.a také jsem si říkala,že příchodem matýnka je nejlepší čas k nápravě,tak snad se podaří :sweat_smile: .jinak určitě každá máme se svým dítkem nejlepší úmysly,takže co podáváme k jídelku je v našem nejlepším smýšlení :wink: .lidé jsou obecně všežravci a jak už jsem jednou psala,pokud se nic nepřehání a vše bereme opravdu zdravým selským...nemůžeme ublížit :dizzy_face: .je fakt že třeba osobně nějaké veganství a pod.neuznávám,vůbec nemám moc ráda extrémy,ale každý člověk je svobodý a snad ví co je pro dítko dobře a co ne :wink: .
tak,jinak se omlouvám,že nestihnu reagovat,ten můj klouček se mě různě dožaduje a já přece nemohu odolat :dizzy_face: .takže všem přejeme pěkný den a žádné úrazy :sunglasses: :sweat_smile: .papa
17. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ranko, jen krátce Terka usnula, tak jdu žehlit. Snad nic jiného nedělám, než jedno prádlo vyžehlím, už je suché další:frowning2: Petr toho vytahá:frowning2:
Srazík: je škoda, že nikdo kromě murin nemůže. Tak to přesunem na pátek? Jak jste na tom? Já teda budu dnes doma a něco snad podělám:slight_smile:

Přečetla jsem včerejší debatu, pěkně jste se tady rozpovídaly:slight_smile: Každá jsme jiná úplně ve všem. A i to je dobře:slight_smile: Určitě se všechny snažíme dítkám dávát to nejlepší. A to je nejdůležitější. Spokojené dítko-spokojená máma:slight_smile:

ined: s tím bolením bříška. Terka mívala také bolení po kašičce (dávala jsem poměr úplně přesně podle návodu). Teď dávám méně prášku a už je vše v pořádku. Snad i vám to pomůže. Bylo to hrozné, když jsem viděla, jak se kroutí a nemohla jsem jí pomoct:frowning2:

zlobi: kde máš nabrát energii pro sebe, když se ani nevyspíš. Když nebudeš fit ty, tak ani Miška:frowning2: Bohužel to tak funguje:frowning2: Potřebovaly by jsme někdy nějakou profesionální chůvu. Tak když bude moc babička dej hlídat a odpočívej!!!! Ať už je to brzo od vás co nejdál a na dlouhou dobu pryč!!!

Pěkný den:slight_smile:
17. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Tak Gabča spí, dovařila jsem oběd a jak se malá vzbudí a napapá pojedem do Brodu. Musím se dát vyfotit na index do školy a vyzvednout Lucku a Ami u babičky a dědečka. Vůbec se na to focení netěším, vždycky tam vypadám jak blb :unamused:
Zlobi 2 kg, ale úřiúadám jsko by to bylo aspoň 5 :frowning2:

Zatím ahojky :grinning:
17. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
To šílené nečitelné slovo je: připadám :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
no já jsem se kukala včera zlobi na váš web a nenašla jsem je tam...

my dnes děs, vedle kamarád bourá v bytě 3stěny, no mazec...už jsme byly i 2hod venku a nevím, jak v tomto pracovat... :confounded:
17. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
ony jsou zatím tady:
http://www.erbenovi.fbl.cz/2009/Michalka/index6.html
a musím je tteprve dát do té Michalky a okomentovat :slight_smile:
u nás taky rekonstruují koupelnu a děs :frowning2:
17. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
u nás bourá zde v kuchyni a na chodbě...mazec, bude to až do pátku... :angry: Asi vyrazíme na kolo...kolo je prostě The Best...
hrábne mi z toho...puštím si hudbu, abych to nějak přeřvala...
17. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
hezké fotečky...tak Adélka usnula, doufám, že ji to nebude budit...
17. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
ahojte holky, včera jsem zkysla na icq a pak jsem to zalomila:slight_smile: My noc super. Hned v 8h jsme vyrazili s Matesem na brusle a hodinu jsem jezdila, no úžas:slight_smile: pak jsem šla do schleckera a na pečivo a potkala kámošku s malým a psem, tak šli k nám na písek. Děcka se vyblbly, pojedly hrášek a šupec domů. Mates mi dělal scény u oběda, snědl 1 lžičku a hotovo, takový řev, tak jsem ho dala spát hlady a hned vytuhl. Byl asi k.o.

Co se týče toho jídla, je fakt že jsme každá jiná. Nikdo si nic neberte osobně. Já jsem jen reagovala na tu šunku a ostatní. Prostě dávám už Matesovi vše. Něco mu jde a něco ne, ale hlavní je, že prospívá a to je to nejdůležitější. Jako ovoce a zelenina u nás je hodně i já ji jím, teda teď už míň, vše nechávám Matesovi, si říkám,že to potřebuje víc než já:slight_smile: ale co se týče sladkého toho bych se nevzdala. Každý den si něco sladkého musím vzít i když třeba jen kousek, to je můj strašný zlozvyk. Bez sladkého si nedovedu představit a teď kdybych ho nejedla, tak už propadnu úplně vším. Ta energie je potřeba, takže i Matesovi sušenky dávám, ale jen pár. Akorát když někde opravdu potřebuji, aby byl v klidu, tak se teda rozjí, ale pak další den má dietku :grinning:

Mony: co se týče toho nakupování myslíš jako že nakupuji na sebe nebo na malého? na sebe musím, neboť vše co jsem měla doma, tak tím propadám, takže jsem si musela pořídit nový šatník, od všeho 1-2 kusy. Bych jinak neměla v čem chodit. Váha ne a ne jít nahoru, během 3měs co se snažím přibrat jsem přibrala 1kg a to je tím že jsem měsíc teď nesportovala a jen ležela. a Matesovi kupuji věci na lítačku, protože normálně kupuji vše nové a dávat mu triko za 200kč na lítačku kde mi ho hned zničí-viz jak jí meloun třeba. To se mi nechce, takže u triček za 20kč mi to bude vyloženě jedno i když ty trika vypadají dobře.
S tou nemocí je to fakt děs. Nezkoušela jsi tu cibuli jak jsem ti radila? a nebo se ještě kloktá slaná voda i když teda je to hnus.
Jdu se mrknout na ty fotky.

Martu: ono člověk nejvíc sám na sobě pozná i to 1kg nahoře nebo dole. Jsem ráda, že už vám je líp.

Ined: u nás kašička teda neučinkovala, bylo to úplně stejné jak když jsem dávala mléko. Zkus to jak píše Peťa dát tam toho prášku o něco míň. A co prdíky, nemůže to být z toho? a tak mě napadlo, oc když se Matýnkovi zorvna nelíbí na jakou stranu má otočenou postel. Vím že se to tady kdysi dávno řešilo, že některým dětem to vadí.

SRAZÍK: můžu zítra i v pátek odpoledne, takže záleží na vás.
17. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Mony: pěkné fotečky. Miška pod stolem nemá chybu, co ty děti nevymyslí:slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
mur to jste se měli fajn venku :slight_smile:
miška to pod stolem miluje furt tam chodí a kuká na nás:slight_smile:) díky za pochvaly

s nakupováním - já to mám tak, že máme spoustu věcí půjčených na mišku takže když něco vidím tak to pak nekoupím bo bysme to neunosily. a když chci na sebe tak nějak z toho vždy sejde...únava, protifka miška, nechce se mi a tak...že bych měla taky se dokopat :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
taky bych chtěla dědit po někom, ale já nemám po kom. Mám sice starší kluky od bratránka, ale ti se s níkým nerodinují a nic by nedali ani omylem. Takže já nekupuji vše nové. Je sice pravda, že toho má Mates hodně, ale někdy se prostě nedá odolat a v tom sekáči se to zase vyplatí. Zatím vše schovávám, takže bych potřebovala pomalu už i nafukovací skříň. No aspoň po nás bude někdo dědit. Já mám jen věci co jsou ještě po mě, ale v něčem se opravdu chodit nedá, když to vidím, tak si říkám jak jsme v tom vůbec mohli chodit. No holt jiná doba.
A na sebe, to se mnou skoro pokaždé někdo je a hlídá Matese a já nakupuji, sama jen vyjímečně. Ale teď v pondělí jsem měla malého v kočárku, zajela jsem s ním do kabinky a zkoušela si kraťasy a nátělník. Měl z toho srandu, takže pohodka:slight_smile:

JJ venku bylo super. Hned jak se Mates vyspí tak jdeme zase ven. Doma jsme opravdu jen na to spaní jinak jsme pořád venku. I jsem chtěla jít teď sama vyvalit špeky a opalovat se, ale to bych asi nevydržela když si představím, že bych dom šla až v 19h. tak zatím sedím doma a relaxuji. Pak si nějakou chvilku nesednu. Má dojít ségra, tak ji pichnu Matese a chci jet do kosmetiky na kole pokud mě vezmou, nevím ještě jestli tam učnice vůbec jsou.
17. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
No my murin máme taky oblečení a oblečení, převážně nakupuji ve slevách a nebo hodně koupila i moje maminka něco jsme podědili od Jirkových kamarádů, co mají děti, to máme na lítačku, ale zase některé věci byly a jsou podarované nádherné...
my jedeme na kolo, už se těším, z toho randálu mě bolí hlava...malá ještě spí potvůrka...
a k olbečení...nakoupila jsem si toho kotel, když jsem začala chodit s Jirkou, tenkrát mi to slušelo, byla jsem MEGA zamilovaná a vše je mi malé...ale já věřím, že do toho zhubnu a příští léto v tom opět budu chodit...ted si nic nekupuji, je to hnus ta velkost... :angry:
17. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek už spinká :dizzy_face: a já jsem nachystaná na žehlení :confounded: ,opět.obídek proběhl poměrně v pohodě,ale teda začal mě matýnek pořádně točit prskáním... :angry: ,on jako ne že by to nectěl papat,prostě papá,pak začne''vykládat''a dělat prrrrrr...moje nervy :sunglasses: ,všechno je od jídla,včetně mě :angry: :sweat_smile: .
já dopékám kuřátko na oběd pro nás,tak to tady voní a už se mi sbíhají sliny :grinning: ,ještě jsem dělala rajskou polévku s nudlemi,povedla se :wink: .

peti :slight_smile: ...s tím žehlením je to u nás durch to samé :frowning2: a bude hůř :sweat_smile: .kašička...peti,já vyzkoušela snad už úplně všechno :confounded: .s prdíkama si užíváme od začátku a to teda byly strašné děsy :frowning2: .není snad co bychom nevyzkoušeli,prostě podle mého je to tak,že matýnek má prostě to trávicí ústrojíčko hrozně citlivé,plus ty zoubky do toho a je neštěstí na světě.myslím,že už fakt pomůže jen mít trpělivost a věřit,že to prostě jednou přejde :sweat_smile: .dnes jsem ještě koupila v lékárně homeopatický sirup,který se podává před spaním,měl by být na zkildnění,tak uvidíme :wink: .

mur :slight_smile: ...no víš,s tím spaním ...já tu postýlku ani jinam dát nemůžu :sweat_smile: ,není prostě kam,leda tak na balkon :grinning: .ne,to je legrace :wink: ...je to tak,že si myslím,že by to stejně nepomohlo,neboť,když si beru matýnka v noci k sobě,už několikrát jsem ho zkoušela položit hlavičkou jinam a nic dvakrát neplatilo,takže tam asi zakopaný pes nebude :confounded: .taky mě to už napadlo,vždyť já kolikrát přemýšlím a mudruju o tom třeba celou procházku :grinning: .

martu :slight_smile: ...já jsem si dnes byla pro ty fotky :sunglasses: ,no,když zavřu obě oči,tak na tu kartičku bych to mohla použít :grinning: .prostě já a fotograf...... :pensive:

jinak co se týče srázku :slight_smile: ...v pátek čas mám celý den :dizzy_face: ,takže pokud máte i vy,můžem to domluvit :wink: .
jdu na to žehlení,ať to mám z krku,pro dnešek :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .papa :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky!
Dnes nestíhačka mám gruntovací den.Půjčuju si od tchýně vodní vysavač Rainbow-s ním se mi super luxuje protože pak vidím výsledky a tu špínu spláchnu do wc.
Zlobi:hezké fotečky z malé bude horolezkyně :slight_smile:
Jak jste se bavily o tom bourání a vrtání tak u nás je to taky pořád.Nejlíp když člověk bydlí v rodinném baráku. A to jídlo taky si dost ulítávám na sladkém :slight_smile:ještě že to na mě není vidět :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.