• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
holky já teda šílím z Matese a to fakt. Scény u jídla před spaním. Před chvílí vstal, tak jsem mu to jídlo po druhé ohřála a opět nechutné scény.Jsem se držela, abych po něm nevyjela.Tak ohřeji druhé jídlo a to samé. To už ve mě vřelo jak se rozčiloval, pištěl, házel vším co měl po ruce. No děs. Já blb ještě strouhám mrkev s jabkem, a on mi to vše vysype. Teda to už jsem na něj zařvala a bude hlady až do večera. Akorát teda nevím jak to udělat venku neboť tam hned vletí do hrášku a bude jest. Jsem teď zralá na to ho někde zavřít :angry:
jdu si dát čokoládu na zklidnění nervů a jdeme ven. Se tady na mě sápe, štípe mě...

tak ten srázek teda můžeme udělat v ten pátek,když nás může tolik. A dopolko, odpolko?
17. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
mur :slight_smile: ...jejda :frowning2: ,honem slupni tu čokoládu :sweat_smile: .ty dětičky jsou někdy opravdu ''miloučké'' :angry: :grinning: .srázek je mi jedno kdy,podřídím se :wink: .
17. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Muri tohle mi udělala Amálka, jídala pěkně a pak jí něco přeletělo a byl to děs. Od té doby se v jídle jen rýpala, až dokud nezačala chodit do školky. Tam ji to přešlo a teď jí pěkně :slight_smile:
No nevím, se mi zdá, že se to Gábince zase trošku zhoršilo, jsem si myslela, že už bude mít pokoj a zatím :frowning2:

Ty naše holky jsou, ale ostudy. Zrovna přišla Davidova sestřenka ( bydlí naproti nás), holky u nich jedly meloun, že jestli se tam můžou vykoupat, že už všechny skáčou kolem vany, tak jim přišla pro pyžamka. Ona má holčičku stejně starou s Amálkou. :grinning:

No z Brodu jsem přišla pěkně utahaná a zase chudší o 2000, neljlepší je nikam nejezdit a sedět doma. To člověk aspoň neutratí :sweat_smile:
17. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
ahoj holky, tak už chrníme nebo je klid. Ale je pravda, že byl hodně unavený. Nakonec teda jedl, viděl misku třešní, tak se do toho pustil a došla zrovna ségra tak s ním lítala po zahrádce a koštovali jahody, hrášek.... takže hlady nebyl. Pak jsem si nakrájela kedlubnu a hned mi půlku snědl.
No ale jinak to jídlo před tím byl fakt děs. Dneska lítal v kaťasách a 2x spadl na kolínka, tak už máme bebinko, má odřené kolena. Budu muset pořídit nějaké nákolenky a nebo holt bude nosit i v horku delší kalhoty.
Matesovi se to jídlo od roku z horšilo. Něco jí pěkně, že se ani nestačím divit kolik toho sní, ale u něčeho fakt scény. Nejradši by všechny jídla do ruky, to by se mu moc líbilo:slight_smile: ale mě ne :angry:

Martu: teda to je mazec s těma holkama. Takže dnešní noc spí teda jinde nebo se tam jen okoupou a zpátky do svých postýlek?

Ined: tak jsem dnes byla okouknout koupák jak jsem šla na prochajdu a bylo tam hodně lidí. Hned bych si tam zahrála ten ping pong:slight_smile:
17. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Holky se tam jen vykoupou a přišupajdí domů. Za chvilku by ani nevěděly jak to doma vypadá. Teď byly dva dny v Brodě. :grinning:
17. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
to by se mi taky líbilo, kdyby se šel Mates vykoupat jinam :grinning: bych ho pak jen uložila :grinning:

viděli jste to v těch zprávách o té holce a tatérovi? ten tatér byl nechutný :confounded: fuj toto bych doma nesnesla.
17. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek už taky chrní :dizzy_face: ,no,taky byl od 14.30 vzhůru :confused: ,takže není se čemu divit.dala jsem mu ten sirupek,tak uvidíme,jaká bude noc :wink: .
odpolko jsem poklidila v koupelně,poobědvali jsme,jak přišel kubík z práce a pak šli hned ven :slight_smile: .byli jsme si na pivečko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ,bodlo :grinning: .domů jsme dorazili až v 18.15,tkže pak hoňka s koupáním a tak,já jsem ještě musela pověsit prádlo,nachystat věci na ráno ...no zkrátka sprint :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak snad už bude pohoda,ještě čekám na jeden telefon,měl být okolo 19. :angry: -ohledně bytu,takže asi budu muset opět volat já,ale co,jestli to bude za to stát... :sweat_smile: .raději už nic neříkám předem :cry: .

mur :slight_smile: ...to by člověk někdy fakt potřeboval překladatele.. :sweat_smile: ,taky někdy absolutně netuším,co vlastně matýnek chce :confounded: .co se týče kolínek,já zásadně dávám tepláčky,nebo tenké gaťky a budu i nadále,protože ta dětská kůžička je fakt teňounká a hned se dodře :sweat_smile: ,tak aby neměl matýnek hnedka kolínka zjizvené,tak jako kdysi maminka :grinning: .a říkáš,že matýsek papal do roku pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?tak třeba by matýnek mohl začít papat pěkně od roku :grinning: ,no někdy je to v pohodě,ale to jeho prrrrrrrrr :angry: a obsah celé pusenky je hnedka na mě,to nesnáším,fakt a hned mě chytá amok :grinning: .
a ten ping pong,to chce fakt bezvětří :wink: ,ve větru to lítá všude a člověk si nezahraje :sweat_smile: .ale taky bych dala,jako malá jsme to hrávali vždycky na hřišti celé prázdniny :dizzy_face: .

martu :slight_smile: ...no máš šikulky holčinky,ti šetří vodu,peníze a čas :grinning: ,úctyhodné :grinning: .a v brodě jste byli plavat,či co?to jsem ale zvědavá anebo špatně čtu :sweat_smile: ?
17. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Viděla jsem to ta holka musela být totálně sjetá a on byl fakt hnusný -tolik piersingu na obličeji -hnus :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
mur :slight_smile: ...neviděla jsem,co tam bylo :confused: ???
ahojky
mur..u nas jsou porad sceny a ted mu zase leze zub a tak je aj 10 az 15x hore..

kdy bude srazik??ja muzu jen v patek
ahoj Adeli: srazík pláujeme na pátek. Hodina zatím nepadla. Snad ten zoubek brzy vyleze a bude líp.
Teda já musím zaklepat krom jednoho zubu jsem ani nevěděla, že mu nějaký roste. Teda když opominu kadění, to byl jediný příznak. Dnad mu to vydrží. Ještě mu chybí 5-6 zubů.
To se ti vzbudí a chvíli nespí?
17. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
tak už to vím zhruba od kuby :wink: ,mazec no,holka prý byla pěkná :grinning: .
mur :slight_smile: ...já jsem ti neodpověděla předtím na tu antikoncepci,jsem si vzpomněla :sweat_smile: ...beru teď nějakou katyu :confused: prej novinka s nízkým obsahem hormonu,tak uvidíme,mám to druhý den a zatím teda v pohodě :wink: .dřív jsem brala snad přes deset let triregol a spokojenost,chtěla jsem ho zase,ale dr.říkal,že už je to prý zastaralé :sunglasses: a že zkusíme tohle :sweat_smile: .tak uvidíme :wink: .

adeli :slight_smile: ...matýnkovi mi přijde lezou zoubky už dobře pět měsíců,nemáme ani jeden a noci...katastrofa :frowning2: .takže jak to tak čtu,mám se ještě asi na co těšit :sweat_smile: .
i já bych v pátek teda mohla,co ostatek :dizzy_face: ???
17. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
tak pro neznalé o co šlo s tou holkou? :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
jo a nám rostou zuby tak že se vzbudí a pak prostě třeba 4-5h nespí.. dneska to bylo v noci "jen" 2h, se vzbudila ve 2 a usnula až ve 4..prostě v postýlce řvala a chtěla se nosit max sedět na míči se mnou to usnula ale jak jsem ji dala do postýlky řev a vzhůru hned...
17. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
No já v pátek nemůžu -manža má tři dni volna tak asi někam vyrazíme.Musím se mu někdy věnovat. :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
já jsem pro pátek a hodina je mi fakt jedno. Myslím že Marka i Peťa psaly, že by mohly. No uvidíme.

Ined: teda já zatím nadávám. Dnes je to 10den co krvácím a to jsem před tím ještě 4dny špinila než jsem to vyloženě dostala. Počkám do neděle a v pondělí bych zašla na gyndu. Protože co jsem měla cerazette u kojení, tka jsem to bez pár dnů měla 3měs. Pořád jsem krvácela špinila... a pak jsem ji vysadila, kašlala jsem na to a dobré. No a teď se bojím, že to mám to samé. Nevím jestli jsem od porodu na prášky alergická či co. No ještěže jsem ji začala brát o měsíc dřív než jsem měla v plánu. Jsem chtěla mít jistotu, že po dobu co tu bude můj "miláček" tak budu v pohodě. No zatím to teda vypadá bledě :frowning2: :angry: :angry:
17. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
mám lindynette20. Jedla jsem přes 7let logest a pak jsem měla tuto tak půl roku, to jsem si ani nepamatovala. Problémy jsem asi neměla tak mi ji Dr. dal znovu, ale teď zatím fakt kalamita:frowning2:
17. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Mur:já beru ještě to Cerrazett a nemám to vůbec.Ptala jsem se na to idr. a říkala že to tak může být.
17. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak toto já u těch zubů neznám. Noční vstávání naštěstí je u nás opravdu jen vyjímečně. Máte můj obdiv, mě by to zabilo. Stačilo to po té nemocnici pár dní a byla jsem grogy.

Mony: 18letá holka šla do tetovacího salonu si na truc rodičům udělat jakési 3hvězdičky na tvář a prý usnula a pak se probudila a měla jich tam 50. Ale to nebyly vytetované, ale jakési vystoupné na dotek. No děs. Ale jako ona byla normální, ale ten tatér. celý potetovaný, celé rty měl samý piersing a takový masitý. V nose to samé a ještě takové ty naušnicové díry a ty měl u v uších. No hnus!!!
17. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
deli: tak já u toho cerazzete fakt ty 3měs, co jsem to jedla a byla jsem z toho na nervy, tak jsem je přestala jest. To jsem si říkala, radši další dítě, nežto mít pořád. Takže mám strach, že to bude tak i u těchto. Ještě mě k tomu bolí hlava, v noci chytám křeče do lýtek... jsem říkala, že mám snad všechny nežádoucí účinky co píšou:frowning2: takže v pondělí zajdu na gyndu zeptat se co a jak a nebo ji vyměnit.
17. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
ja zitra pracuju..muzu jen patek..
no jdu dat petana spat..
mur no treba 15 min.rve a pak usne na pul hodky a pak znova rve...porad dokola aj 10x i vic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
no já jsem to dostala až když jsem přstala kojit a to až za dva měsíce potom,takže v pohodě,akorát jsem to pak měla skoro pořád,tři dny pokoj,deset dní špinila a tak :confounded: .pak jsem dostala injekci na vyvolání a dostala jsem to až za tři týdny :sweat_smile: ,kdybych si nebyla na 100% jistá,tak si i budu myslet,že jsem v tom :grinning: .no ale teď dobré,třetí den ms jsem začala brát prášky a hned den na to mi to končí,tak snad to bude fajn :wink: .hlavně si to pohlídej a vyzkoušíš něco jiného,než se miláček vrátí,budeš určitě v pohodě a připravená :dizzy_face: .
i mě je hodina víceméně jedno :slight_smile: ,takže se přizpůsobím třeba peťce,terinka je nejmladší :dizzy_face:.
17. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
holčinky,loučím se,jsem utahaná jako kotě :pensive: a to ještě vůbec netuším(nebo práve tuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: )co mě opět v noci čeká,tak zítra papa a všem přejeme co nejklidnější noc a krásné sníky :dizzy_face: .
17. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
No asi ti to nesedí a chtělo by to zkusit něco jiného.Potom je z toho člověk zbytečně nervní
17. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
ined a kolik stojí ta tvoje antikoncepce? Jinak přeji dobrou noc. Já ještě postahuji foto a taky valím do postele. Jsem jakási utahaná a to se o malého starala spíš ségra než já.
17. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak jsem tu jen nakukuji, Terka ještě nespí:frowning2:

murin: mám s těmi prášky stejné značky úplně stejné zkušenosti. Jen, že já jsem je vysadila už po měsíci krvácení:frowning2: Teď neberu nic:slight_smile:

Srazík, tak v pátek mohu. Jen chceme jet s mámou nakupovat do tesca. Je mně jedno v kolik. Buď s ní pojedu dopo, nebo odpo. Záleží kam v Otrokách půjdem?
17. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
spala hodně přes den, tak to bude dlouhá večerka:frowning2:
17. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
ty jo to je děs s tou holkou:frowning2:
dobrou spáči
miška spala dnes jen 2h po noci kdy usnula před 22 vstala před 7 a ještě byla 2hod hore. to dítě snad nepotřebuje spát :frowning2:
já cerazette a nic zatím :slight_smile:
ahoj peti jak sevede:slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Mur:ta antikoncepce stojí 560Kč na tři měsíce

Zlobi:já taky Cerazette a nic
17. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
já bych šla třeba dopol. do toho senioru, co říkáte? ale jinak je mi to jedno.

Peti: já si pořád říkala, že to přejde a že to vyjím a končím. No ale nechci, aby to tak dopadlo u tady té normální. Neboť potřebuji fakt nějakou jest. Náhoda u mě by teď byla katastrofální. Ještě mám měsíc a půl na to, abych udělala změnu a nebo nevím co. No uvidíme co na gyndě. Jestli mě to nervne hned ráno, tak tam možná zítra odpol.zajdu. Pak je tam až v pondělí.

Přeji vám, aby dítka brzy vytuhly a měly jste klidnou noc. Jdu se dát do pyžama a zalehnout....dobrou noc
17. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.