• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Muri ty máš s lyndynette 20 nějaké problémy? Mě ji teď dal doktor taky.

Iny holky byly teď dva dny u našich v Brodě a já jsem si je tam dnes vyzvedávala. Taťka se tu v pondělí objevil, holky mu skočily do auta a už jich nebylo.
17. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahojky holky,

my dnes celé odpole strávili na letišti a pod padákem, malá se tam vyblbla a pohrála si a padla za vlast. Tatínek tam měl práci a ona ho kontrolovala, bylo to supr, dojeli jsme v 18hod...

Jinak Triregol a Trinordiol jsem měla kdysi dávno taky a ted až přestanu kojit, tak si zase vemu, ted neberu nic, ale měla jsem tu kojící, už ani nevím jak se to jmenovalo...
Počkejte a kde jste to vzali s tou holkou s těmi hvězdičkami? V pátek? Kurna, jela bych taky se podívat, ale busem se mi nechce...

Adélko a pokud by jsi jela, nenabrala by jsi nás někde?
17. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
honzi..jj naberu..dame si vedet
a kde vubec je ten srazik?
17. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky psaly že Otrokovice...no už jsem dlouho nebyla. Klidně bych Tě počkala ve Staráku, ju?
a v kolik taky ještě nepísaly, že?

A jak je Adélko? V sobotu se jede zase asi k Hanušovi, jeho odešla když jsem přicházela a odjíždělí jsme v 19hod a doma ještě nebyla, tak jsme tam blbly s malou, očesaly jsme jim jahody a třešně...sranda. Strejda Hanuš je fajn...a co vy, jak bylo na oslavě? trenky měly úspěch? A co Tvůj, doufám, že se nezlobil, že jsem Tě tak zdržela?
17. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
ve staraku??ja bych dojela pro vas a vzala sedacku

ne nezlobil se jen se na oslave malicko opil a v nedelu zvracel celej den pac on neni zvyklej pit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no ona je asi kravka.. kdyz budu o viku doma tak pisnu a muzes dojit..
co rikal tvuj na jousance?, :frowning2:
17. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
můj na to hleděl a nechápal....ale v pohodě, je to dítě a malá sem tam taky kousne, ale jen tatínka do prsa, víš?
No ona je hysterka a hlavně neskutečně líná, takový bordel, co tam měla a v klidu odešla pryč, to jsi neviděla...dokonce i strejda už z toho nestíhal. Kdyby jsi byla, písni, ale já tam asi nepojedu, co bych tam dělala s ní nevím. No můj taky není zvyklý, vždy v RBKu jde ke známým a pak odjíždí s igelitkou z Penny, už se tomu směji a musím ho i vysléct, minule jsem ho i táhla do sprchy a sprchovala...a pak se ráno vzbudiš, on na Tebe čučí a hladí a ptá se, zda se nezlobím...nezlobím se nikdy, protože u něj je to fakt tak 2krát do roka a mám z toho pak prdel, že spí s lavorem u postele a jede s igelitkou...

no to máš pravdu, jednu sedačku mám domaa a druhou v autě....
17. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
dobré ránko všem...my už jsme od 6hod vzhůru, no děs :frowning2:
Venku je nádherně, půjdeme ven po snídani.

Všem přeji krásný den... :wink:
18. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
dobre ranko..petan je po snidani
ale noc opet nic moc

honzi..no muj s igelitkou nejezdi ale taky je to vzdy na hrane :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky, my noc jak se to vezme. Malý vstal ve 4.45h a prostě chtěl sedět, tak jsem ho nechala. V 5.15h jsme mu udělala mléko, že ještě schrupne a nic. Do 6h si hrál sám v postýlce, tak jsem ho nechala v klídku. Pak jsem si ho dala k sobě do postele neboť druhu půlku mám plnou plyšáků a Mates to tam zalomil a spal do 8h :grinning:
Zachvíli jedeme do yamahy a pak musí¨m nakoupit plenky a vlh.ubrousky, dochází zásoby:frowning2:
Počasí super!!!!

Martu: mám s tou lindynette opravdu problémy, dnes je to 11den co krvácím a před tím jsem špinila než jsem to dostala. Takže pokud budu mít odpol hlídání tak zajdu na gyndu a jesli ne tak tam zajdu v pondělí. Leze mě to krkem to mít tak dlouho. Přesně toto mi dělalo i cerazette. Nevím jestli po tom porodu nemám alergii na nějaké hormony či co.

Adeli a Honzi: srazík v pátek v Otr. u Spoláku, to bude Honzi vědět kde to je. Ale čas ještě nepadl. Jak se to hodí vám,když jste z daleka, my se podřídíme, co to máme kousek.
18. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
ozývám se po delší době, musela jsem si půjčit noťas od našich bo můj je v nemocnici a musela jsem mu tam přestěhovat celou jeho kancelář i s notebookem, teda nebyla jsem moc ráda, protože by měl odpočívat, byl i na JIP, tož jsem se velmi divila, že mu to tam povolili používat, když byl i na přístojích :unamused:
Holky, srazík opravdu zítra nevím, protože si myslím, že už nám taťku konečně pustí dom, tak pro něj pojedu. Ale kdyby ne, tak se tam určitě ukážem.
Holky mějte se....přeji krásný slunečný den :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

u nás noc špatná,matýnek zase plakal a kńoural,prostě klasika :frowning2: .teď jsem ho dala spinkat :pensive: a pak po svačince půjdeme ven.čekám stále na telefon od toho makléře,včera jsem mu psala sms,protože byl nedostupný a dnes psal(v 8),že za hodinu zavolá a stále nic :confounded: ,to je fakt domluva...škoda mluvit :angry: .
ráno jsem vařila obídek pro matýnka,tak doufám,že to bude papat.teď měl několikrát po sobě obídek ze skleničky,tak snad nebude problém
ji :slight_smile: .jinak jsem pro sraz klidně i dopolko,akorát teda v tom senioru nemám kam dát pinožit matýnka,no možná bych ho tam mohla na chvilku dát na zem,uvidíme.
holky,teď volal ten makléř,až se matýnek vzbudí,půjdeme na prohlídku bytu

:dizzy_face: .sice tam musím jít sama,neboť kubík se nemůže uvolnit z práce,ale to nevadí,pokud to bude slušné,okamžitě to bereme :sweat_smile: .jejda,já jsem už nervózní :sweat_smile: ,držte prosím palečky,ju :dizzy_face: ?

mur :slight_smile: ...přesně netuším kolik ty moje prášky stojí,neboť mám zatím jedno platíčko jakoby zkušební a za něj jsem dala dr.100 kč :wink: .

martu :slight_smile: ...to jsou ale nevěrnice :grinning: .ale hlavně že jsi si aspoň trošku mohla spočnout,musí to být fakt záhul :sweat_smile: .pro mě opravdu nepředstavitelný :confused: ,já mít k matýnkovi ještě jednoho prcka,tak už fakt nevím,zvlášť pokud by byl takový''super spáč :angry: ''jako matýnek :grinning:. stále se ti hluboce klaním a smekám :grinning: .

honzi :slight_smile: ...můj ex přítel jezdil také s igelitkou,akorát po zlíně a otrokovicích stále dokola,v trolejbuse :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .zkrátka jsou to duší cestovatelé :grinning: .

holky,tak všem přejeme krásný den :dizzy_face: ,papa
18. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
janista :slight_smile: ...ahojky :dizzy_face: ,jejda a co je s vaším taťkou :confused: ???tak hlavně ať už ho máte brzy doma a zdravého :dizzy_face: .pěkný den i vám :dizzy_face: ,papa
18. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky janisto, co je s Tvojím?
No mně je to v podstatě jedno, ale spíše to dopoledne, ne?
My valíme ven, malá už doma neví co roupama...tak at se vyběhá...
18. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky, no my noc jakž takž. ale za to teď si to vybíráme. No hrůůůza :frowning2:
venku je velký vítr tak tam s malou nechci, protože jí teče z očí :unamused:

Teda Muri to jsi mě postrašila, já jsem s Cerazette neměla žádný problém, no však uvidím a když tak vyměním.

Musím jít, malá je šílená :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Holky, měl tachikardii a srdeční aritmii, v úterý ráno mu bylo hrozně zle a na zvracení, tak šel k doktorce a ta mu hned zavolala sanitku, pak ho odvezli na internu, ale tam se mu to opět hodně zhoršilo, tak ho okamžitě převezli na JIP. Jako nikdy žádné problémy neměl, byl zdravý jak řepa, ale myslím si, že to byl následek bujarého víkendu, měli totiž s bráchovou partou akci, opékali sele a měli tam 10 beček piva, sice došlo tak kolem 100lidí, takže se to vypilo celkem rychle, on si vzal odpol malou na procházku, že se tam jde podívat, když jsem si tam pro ni navečer přišla, tak už měl pěkně nakoupeno :rolling_eyes: ...on totiž taky vůbec není zvyklý pít, já jsem pak odvezla Káju dom, okoupala a nakrmila a poprosila babču o hlídání (Fil byl celý víkend na prázdninách s mojeho máti u prababi), jak jsem se tam vrátila, tak už se s ním nedalo nic dělat...byl na plech...tak jsem z tama se známýma odešla bo jsem se na něho už nemohla ani dívat....mno prostě chlapi si nedají říct, jak už mají upito...však to určitě holky znáte...sice celou neděli vychrupoval, ale v pondělí měli náročnou montáž a vrátili si až po 22hod s bráchou dom. Tak si myslím, že ta únava na něho dolehla v to úterý ráno, tak doufám, že už bude vyučený a příště si bude dávat bacha. Fil to nesl velmi těžce, je zvyklý usínat s tatínkem, protože si před spaní vždycky čtou o dinosaurech, tak jak byl tu první noc v nemocnici, tož celou noc proplakal, usl kolem 23hod, až potom co jsme ho uplatila kindet bueno a mustila pohádku :sweat_smile:
Deny, držím pěsti, ať to dneska už konečně výjde :dizzy_face:
Jani, hezky se vyvenčete, taky za chvilku půjdem :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Přihodila jsem fotečky, jak bude chvilka budu reagovat. Teď Terka řádí :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky, Mates ne a ne usnout, zatím dělá v postýlce bugr:frowning2: V yamaze dobré, dnes nás tam bylo jen 5. V neděli máme to vystoupení,no jsem zvědavá neboť Mates,aby něco dělal na povel to nehrozí. Kdo chcete tak se dojděte mrknout do Baťovy vily. Je to tam od 13h, ale my vystupujeme v 16h na scéně 2.

Peti krásné fotečky. Terezka je opravdu modelka :slight_smile:

janista: teda to musely být nervy. No jo chlapi neví kdy mají dost a když jsou bez bab, tak jsou jak urvaní ze řetězu. Ale hlavně že už je líp a snad ho brzy pustí domů.

Ined: to máš dobré, mě zkušební plato nedal, rovnou mi napsal na 3měs:frowning2: já jsem z toho už na prášky, opravdu mě to sere, mám 100 chutí ji vyhodit do koše a nejest nic.
Jak jsi dopadla s prohlídkou bytu?
18. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
ahojte

jani to mě mrzí! snad bude v pořádku a poučený!
Peti super fotky hlavně 22! a 27! :slight_smile:

když vidím tu čepičku vy tady máte rády tyto čapky tak na poliklinice ve zlíně je obchod a tam jich měli ve výloze spousty.

ined držím palce :wink:
martu at je to konečně lepší!

jinak...my noc dobrá, ale ráno se miška vzbudila a zase slepené oči hnisem! :frowning2: takže dr. - krev z žíly! moč, oční - znova zánět :frowning2: takže má kapky a už antibiotika :frowning2: snad jí to konečně pomůže. a mně sepřidal kašel takže děs..
18. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
jo mur takže my vystoupení nee :frowning2: a potkala jsem markétu (co má martínka) asi nebyli že? markéta byla u zubaře a prý taky nedjou na vystoupení
18. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Mony teda to je děs s vama. No snad ty ATB zaberou a bude mít Miška klid a ty taky. Markéta nebyla a ta co má Karolínku říkala, že na vystoupení Markéta nejde, že budou na dovči. Jde nás tam asi 6, tak to stačí. Snad bude pěkně, hlavně teda aby nepršelo jinak by to bylo normálně ve škole
18. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
mě ty čepičky háčkuje mamka, ale my je máme bez kytiček, ty tam nemusím. Jinakmám všechny barvy ke každému oblečení. Už jsem zásobila i kámošku:slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Kája už spí, ale musím jít uklízet, za tu dobu, co je Honza v nemocnici jsem toho doma moc nepodělala.
Peti, teda fotky se opět Vlaďce moc povedly, budete mít krásnou vzpomínku :slight_smile:
Murin, no to vážně byly nervy, v nemocnici mu řekli, že je dobře, že šel hned k dokrorce, protože jinak by mu hrozila i zástava srdce...jako veřím, že se mu to nastřádalo, protože toho má fakt hodně,, přes den v práci a doma pak pracuje skoro každý den i do 2 do noci. Ale když něco řeknu, tak to nepomůže, má svou hlavu, jako každý chlap, jsem mu říkala, ať chodí dřív spát, že spánek neušulí a že se mu to někdy projeví a on, že mu to tak stačí, no ale myslím, že až se vrátí, tak si bude dávat větší pozor....přece už to není žádný mladík :grinning:
Teda to vystoupení musí být fakt sranda, udržet takové malé třešpidla a donutit je aby něco předvedly, tož to fakt teda nevím :grinning:
Mony, teda taky zažíváte :frowning2: ...to už snad ani není možné, jak vás ty nemoci trápí furt dokola.....
18. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jen v rychlosti :wink: .prohlídka dopadla super a vypadá to teda,že bychom se mohli na 99% k 1.7. nastěhovat. :dizzy_face: zítra půjdu zaplatit kauci na realitku,no ale vlastně první platba jsou 3x kauce plus k jedné se připočítává 19%dph,takže nás to vyjde hned na 22000 :confused: ,mazec,ale nedá se,nějak to udělat musíme,půjčí nám švagři,tak snad to nějak zvládneme,jinak byt...2+1 s balkonem,plast.okna,nové topení,jinak vše staré,ale oproti naší garsonky...škoda mluvit,prostě super :grinning: ,hlavně toho místa.akorát to má samozřejmě jednu chbičku a to,že je to 3 patro bez výtahu,takže budu muset tahat kočárek s matýnkem nahoru,nějak teda,asi první malého a pak kočárek :sweat_smile: .no nějak to jít musí :sweat_smile: .ale je tam božský klid :dizzy_face: .

janista :wink: ..jejda,to samé měl můj taťka,ale tomu už je přes šedesát :frowning2: .no musí se chlapec šetřit,teď už zvlášť,no jo,nemládneme a to tělo se nenechá huntovat do nekonečna :confounded: :frowning2: .držím moc palečky at máte tatínka brzy doma a v pořádku :dizzy_face: .

peti :slight_smile: ...fotečky hned zkouknu :dizzy_face: .

martu :slight_smile: ..jejda a copak gábinka řádí :confused: :sweat_smile: ?

mur :slight_smile: ..neboj,to bude v pohodě,matýsek určitě mile překvapí :dizzy_face: .

zlobi :slight_smile: ...ale teda toto :frowning2: .to už je fakt hrozné,tak snad už máte opravdu vybráno nemocí alespoň do zimy a budete mít přes léto klid :frowning2: :dizzy_face: .
18. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
ined: teda to moc gratuluji. No najednou je to dost, ale tak hlavně že se byt líbí. A pokud tam není výtah, tak tam musí být kočárkárna, takže kočárek domů tahat nemusíš. A kde je ten byt, opět na Trávníkách?
Mates nakonec usnul, ale já ho teď vzbudila, protože jsem ho šla přikrýt ať mu není při spánku zima. Má jen triko a kraťasy a prostě spává jedině odkopaný, nesnese na sobě peřinu ani deku:frowning2: takže řev jak kdyby ho na nože brali, chvíli jsem u postýlky postála a pak šla. Vypadá to že znovu zalomil.
Jsem teď nafoukla bazén, že se pak venku očáchá. Ale jen takové plivátko, velký se mi pusou nafukovat nechce.

janista: ono si to člověknechce připustit, ale není z kamene a fakt potřebuje spánek i někdy vyloženě vypnout. Pak se to fakt projeví,když je všeho nedostatek. Tak snad už teda si dá manžel trošku menší zátěž a bude i odpočívat sem tam. Hlavně, aby byl ok.
18. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
mur :slight_smile: ...no on to právě člověče vypadá,že tam nic takového jako kočárkárna není :sweat_smile: .uvidíme :wink: .zas bych nerada o ten kočárek třeba přišla :grinning: ,v naší současné situaci je pořekadlo,každá koruna dobrá opravdu velmi aktuální :sweat_smile: . a je to smetanova ulice,nahoře nad kb na středu.naproti přes cestu je nějaká pizzerie :slight_smile: .
18. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Holky no dnes je den. že bych ho aj přeskočila. Lucinka mě přinesla ze školky vši, tak jsme hned po příchodu domů začali odvšivovat :frowning2:
Ještěžě je sousedka doma a zajela mě do lékaárny pro sprej na vši. Tak mě taky kousala hlava, ale já tam naštěstí nic nemám, jen Lucka, ani Amálce jsem nic nenašla tak snad ju to mine (mrzelo by mě kdybych ji musela ostříhat)
Jsem jim i převlekla peřiny a teď se větrají venku. :wink: :slight_smile:
Snad se toho brzo zbavíme.

Teda Jani ať se ti manžílek brzy uzdraví! :slight_smile: Oni chlapi neví často kdy mají dost, jak s pitím , tak i s prací :confounded:

Iny tak to je super, třeba tam bude něco na kočárky i dole, abys ho nemusela tahat. A to máte pronájem? Kolik vás to vyjde měsíčně ( jestli se můžu zeptat)
18. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahoj holky!
Petro:pěkné fotečky :slight_smile: taky plánujeme focení.Zkusíme asi taky ten Batov.
Martu:Míša taky kdysi dotáhla ze školy vši -hrůza se toho zbavovat :unamused:
Denčo:gratuluji k bytečku-konečně budete mít klid :slight_smile: a kolárna nebo kočárkárna tam určitě bude :slight_smile:
Janisto:at je manža brzo v pohodě
18. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahojky,
deli: focení na Baťově mohu jen doporučit, je tam moc příjemná fotografka, pěkné rekvizity. Já jsem spokojená:slight_smile:

martufa: vši, už je to tu zas:slight_smile: Dělala jsem ve školce a tam se to co měsíc pořád točilo (200dětí). Jeden měsíc byl klid a pak se to zas objevilo. Když jsem měla před svatbou měla jsem strašný strach, že je chytnu a nikdo mě nebude chtít učesat. Naštěstí ani jednou, žádná učitelka nic nechytla. Ale jinak jsou potvůrky pěkně odolné:frowning2:

ined: gratulace k novému bytečku, už jste si to také zasloužili:slight_smile: Teď přežít stěhování a pak to bude jen lepší:slight_smile:

murin: to si Mates určitě užije, brácha nám také koupil to plivátko (takovou muchomůrku). I já bych se okoupala, je tak kouzelná. Když tam nebude voda, koupíme ty kuličky. To se bude Terce líbit:slight_smile: Ale zatím počkáme, až bude sedět.

honzi, adel: super, že zítra dorazíte, těším se na vás a dětičky, dlouho jsme se neviděli:slight_smile:

janista: tak to je hrůza, jak čtu, také se pořád nenudíš:frowning2: Je dobře, že to lékaři podchytili. Snad ho už budete mít brzo doma. At´Filda může v poho usínat:slight_smile:

zlobi: je škoda, že zas máte obě ATB, ale snad to dřív zabere a už budete mít aspoň do konce léte pokoj. At´si ho už můžete s taťkou pořádně užít.
18. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Tak kdy a kde srazík? Ten senior vyhovuje?
18. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
opět jen v rychlosti :sweat_smile: .na srazík zítra dorazím určitě,čas nechám na vás,ale možná to dopoledne by pro mě bylo lepší :slight_smile: .

martu :slight_smile: ...to víš že se můžeš zeptat :grinning: ,je to 6900 měsíčně se vším všudy,teda mimo internet samozřejmě.ale i tak je to super,v poměru co platíme tady na garsonce za tady ten krcálek :frowning2: .

holky :slight_smile: ,jinak všem moc děkuji :dizzy_face: ,snad nám to opravdu klapne,stále tomu nemůžu uvěřit :sweat_smile: .stěhování sioce bude hrůza děs,ale tak za ten ráj to stojí :dizzy_face:.
jdu nakrmit matýnka atd.a večer budu s kubou,ale hnedka ráno mrknu,jak jste to holčinky domluvily,ju? :dizzy_face:
tak všem přejeme pěkný večer,dobrou noc a krásné sníky,papa :dizzy_face:
18. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.