• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Pěkný večer holky,
dočtu později :wink:
u nás už se chrní, už pomalu usínala u večerníčku...ale odpoledne jsme měly teplotu, tak to vypadá, že se o nás buď pokouší nějaká nemoc, nebo zoubek, uvidím jaká bude noc :rolling_eyes: :unamused: , dala jsem sirup, tak snad to bude dobré....včera jsme byly celý den u babičky a byla v pohodě, tak nevím :frowning2:
Na srazík radši ale nepůjdeme, škoda...docela jsem se těšila, ale abychom vás radši ještě nenakazily, jestli je to poč. nějaké nemoci, sice kašel, ani rýma nic, no uvidíme, ale riskovat to nebudeme. Tak ať se vám to zítra vydaří :dizzy_face:
Snad ještě večer nakouknu, teď jdu ještě něco podělat :wink: prozatím...Pa Pa
18. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
ahoj holky, my odpoledne suprovní. Mates se čáchal o 106. Pak dodám fotky až je stáhnu, mám jich asi tisíc :grinning: Pak jsme po 17h všichni nasedli na kola a jeli do Kvasic, Mates si tam pohrál, děda dal pivko a vzali jsme to přes Tlumík domů. Pak blbnul se sousedem do 19.30h a před chvílí jsem ho dala spát. Dostat ho domů je děs. V postýlce má plenárku, na spánek to hned tak nevypadá. A já se tak moc těším do sprchy.

Ined: pokud není výtah, tak kočárkárna tam určitě je. Teda to je super i ta částka není vysoká. A pizzérka naproti tak to je paráda. Ani nevím, že tam nějaká je.

Marky to je mi líto, třeba to bude konečně nějaký ten zoubek.

Martu: teda to je děs. Přeji ať se těch vší velmi rychle zbavíte a nemusíte stříhat.

SRAZÍK: jo dáme klidně ten senior jestli nemá nikdo lepší nápad. Je to tam od 10h, tak se sejdem tak brzy?
18. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
dodala jsem pár foteček:slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
murin: úžasné fotečky, chápu, že nechtěl domů:slight_smile:

marka: snad to nebude nic vážného. Nikolka ještě nemá zoubek?
18. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
vybrala jsem jen pár, jinak jsem fotila o dušu. Ten tam dělal takové kreace, že to nebylo ani možné. Měl u nosu občerstvení a ještě si lítal pro hrášek a jahody na zahradu a pak kradl mě velký meloun. Až bude opět hezky tak mu nafouknu větší bazén, tento je opravdu mini.
18. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahojky teda jsem hotová, odpoledne jsem byla s holkama na "putování za pokladem", pořádala to pro ně školka a večer, když jsme přišli domů, okoupala jsem tu naši drobotinu a zahájila opět vyčesávání a čištění. No zatím se zdá, že sprej pomohl, ale uvidím za den, dva :wink: :grinning:
Gabča už spí, dnes bez večeře, byla odpoledne s Davidovou tetou, protože na putování se nedalo jet s kočárkem, teta ji vzala do "plkotnic" to je takový spolek vdaných žen, většinou starší tetičky a babičky, zpívají tam a vykládají. Velice se jí tam líbílo, asi se k nim časem přidá :grinning: :grinning:
no dnes už toho mám dost, ani jsem vás nestihla přečíst, až zítra, zatím se mějte a dobrou :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
artu: přeji dobrou noc. Teda vidím, že máš taky náročné dny. No snad ty vši budou dobré a šampon opravdu zabral
18. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
No Luky konečně usíná :dizzy_face: :grinning: :pensive: !!!!!!!!
18. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
deli dojdeš zítra?

Holky nikde nikdo a na srazík se nikdo nevyjádřil, takže nevím. Jdu teď do postele a ráno se kuknu. Přinejhorším budu stát u spoláku sama, jdu stejně s Matesem ven hned od rána, takže je mi to jedno.
přeji všem dobrou noc a hlavně klidnou. Marodi ať jsou do rána fit.
18. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Zítra nedojdu manža má tři dni volna a tak chci být s ním.Srazík si fajn užijte :slight_smile: dobrou noc :wink:
18. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
holky, nestíhám dočítat...

ined, kam se stěhujete? my to měli stejně, platili jsme kauci ve výši 3nájmů...ale máme 3+1....snad už brzy budeme mít svoje.
Jdu kuknout na fotky a dočíst vás...než tu budu zase sama...
18. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
honzi dorazíte s Adélkou?
18. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
petulko,

fotky jsou naprosto boží, nejlepší jsou ta v lehátku, v krabici se šperky a ta v tom koši, jak je nad ní prádlo a Terinka je kouzelná v té kádi, jak je černobílá...musím tam taky zajet. Kolik jsi dala za tolik témat?

No byla jsem ted u malé, má taky teplotu, celá je spocená a to není ani přikrytá. roste ji zub, tak snad je to z toho. Dnes toho hooooodně naběhala a byla taková nesvá, nevrlá celý den. A už se dostane opravdu všude, umí vylést i za postel a gauč, takže to už jí budu jen a jen hlídat, potvůrku malou...
18. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
No chtěla bych, ale pokud nepojede Adélka, tak já asi taky ne. ještě se mi neozvala. No murin, vidím, že Matesovi to na domečku vyloženě svědčí...je to číslo. Takový luxus bych taky brala u vany...meloun, banán a hrášek. Moc ráda všechny uvidím...a Adélka se alespon vyblbne. Snad to bude dobré, už i včera měla večer teplůtku a ráno dobré...
18. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
A v kolik? Jj já vím, kde to je, je to u Moravy ale nevím, kudy se tam vchází, ale to se zeptáme.
18. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Přihodila jsem fotku, ale jak vidím, už jsem tady zase sama.... :frowning2:
18. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahojik..tak ja nevim v kolik je ten sraz..ja mam v hednu zase nehty,,vyjadrila se taky jen murin ze snad dopolko ale jinak nic..uvidim rano..
18. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
ahojky,
tak co? v kolik? adeli, vy to máte nejdál, tak si řekněte. Podřídíme se :slight_smile:

Děkuji za chválu fotek. Dala jsem 800kč
19. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
já jen nakukuju ohledně srazíku,také jsem pro dopoledne,třeba na 10 h. :wink: .tak budu sledovat děj :slight_smile: .
19. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
honzi: také máte moc pěkné fotečky. Adélka už je velká slečna:slight_smile:
19. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
tak jsi jdu udělat snídani a budu vás sledovat, jak to dopadne:slight_smile: jinak i v 10hod čekám před spolákem
19. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
začalo se tu honit černo:slight_smile:
19. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
ahoj holky, noc super. jdu akorát s Matesem na brusle nebo na kolo(rozhodnu se až v garáži) když je ještě slušné počasí. Holt nemám co snídat, tak první sport a pak si dám něco dobrého. Se asi k pc už nedostanu. Takže budu čekat teda v 10h u Spoláku. Kdybyste se chtěly sejít dřív, tak mi některá písněte.
19. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
honzi: pěkná fotečka. Adélka má pěkné naušnice, všimla jsem si toho až teď. No nic valím zasportovat dokud se dá. Zatím pa:slight_smile:
19. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
dobré ránko a ahojky všem
děkujeme za pochvalu naušnic, máme čtvery a byla bych ráda, kdyby byly jen jedny...takže to střídáme.
No holky, tady svítí sluníčko, uvidím co Adel, ale nevidím to moc valně...
19. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky, taky jedu do Zlína, bohužel jedu i s mamkou a sousedkou, po nákupech a potom k zápisu do školy, takže se za váma nedostanu. :frowning2:

Ať vám srazík vyjde, doufám, že se nepokazí počasí :wink:
19. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

noc u nás opět hrozná a teď matýnek konečně usnul,vstával před šestou,ale už od pěti se pořád vrtěl a házel sebou ze strany na stranu :frowning2: .
a prší :angry: !!!
takže srázek i v dešti :slight_smile: ?
nevím,jak dlouho bude matýnek spinkat,obyšejně dá tak 30-40 minut a je vzhůru,takže bych maximálně dorazila do toho senioru o něco později :sweat_smile: .
akorát teda to počasí no... :unamused:
jdu zatím konečně zkuknout ty fotečky :sunglasses: ,nějak nestíhám :sweat_smile:
19. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
tak já vyrážím ven, jdu uspávat. V 10hod budu u spoláku
19. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
holky, tak jsem si super zabruslila, při prvních kapkách jsem jela domů a vyšlo mi to tak tak. Ale bylo mi jasné, že to je jen na chvilku. Už opět svítí sluníčko. Takže srázek dáme ne?
Honzi: ten senior není u Moravy. Tam je sice taky, ale tento je u Spoláku. Co Adélka, ozvala se?
Ined: však tam můžeš nechat Matýnka chrnět na chodbě a nebo venku
19. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
holky :slight_smile: ,

fotečky fakt super,krásné :dizzy_face: .

honzi :slight_smile: ...moc pěkné naušničky,adélka je fakt kočenka :dizzy_face: .

peti :slight_smile: ...terinka roste jako z vody a moc jí to na fotečkách sluší :dizzy_face: .asi i my pak půjdeme na baťov udělat nějaké super fotečky :dizzy_face: ,čekám až bude matýnek pěkně sedět,zatím mu stačí,dařbujánkovi,že si hačká mezi kolínkama :grinning:.

mur :slight_smile:...parádní fotky,matýsek se má úžasně :dizzy_face:.ten bazének je super...kdepak jste ho koupili?přemýšlím o nějakém na balkon,aby se mohl matýnek rochnit i doma :grinning:.

martu :slight_smile:...trhni se a dojeďte i se susedou a s maminkou :grinning:.
19. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.