• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
myslela jsem vitamíny jako ovoce :wink: ale různé cibulové česnekové a podobné vývary fakt ne. to si dám maximálně česnečku
ined mtýnek tam má fakt krásnou fotku! :slight_smile: a tohle dělá miška taky - v polospánku na čtyři a stoupnout a hend je hore..
19. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
mur :slight_smile: ...super fotečka tuhého matýska :grinning: :grinning: :grinning: .já jsem předvčerejškem taky fotila spícího matýnka s nosíkem na šprušlích :grinning: ,dodám :wink: .

peti :slight_smile: ...já si příště snad už taky vzpomenu a vezmu foťák :wink: .fotek není nikdy dost :grinning: .pak si udělám speciální srazíkovou složku :dizzy_face: .
19. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
ined: to nebyla tvá chyba. Jsem si všimla pak že to bylo přetočené na jiném programu a ten dělá rozmazané fotky, jsem to pak dala na ten co mívám normálně, tak proto byly potom pěkné fotečky. JJ matýnek tam vypadá strašně roztomile:slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
murin jsi stejná jako já...sobě zásadně cibuli a nebo slivku s medem a už i můj si to dává, v čechách se toto nevede jako lék...
a mléko teplé nemám ráda, takže to nic, ale bolest v krku kloktat slanou vodou a to je super a přesně i rýma, nainhalovat teplejší vodu se solí do nosu a pak se vysmrkat, to pomůže, ale zní to hrozně, to mě zase naučil můj...
tak snad příště dojedu, řeším co s tou prací, je ted okurková sezona, všichni na dovolených...
19. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
dětičky jsou opravdu kouzelné, rozkošné:slight_smile:
Tak to jsem myslela, že ty rozmazané fotky jsem zas dělala já :grinning:

honzi: já vím, peníze jsou opravdu dnes potřeba, ale hlavně ať jsi spokojená, pak bude spokojená i Adélka!!
19. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
mur super fotka :slight_smile:
slivku taky neberu lék, hlavně se mi z ní zvedá žaludek, nemůžu ji ani cítit ani pít.a je fakt že jak kojím tak vínko nebo pivko občas jo ale tvrdé rozhodně ne.
a kloktat slanou vodou jsem dělala dřív, měla jsem hodně angíny, jenže mi to mandle rozežralo a mám tam jizvyčky a prý z častých angín a z toho kloktání...takže bacha na to je to prý hodně agresivní. inhalace dělám.
já spíš ten česnek, polívku či pomazánku :slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
já bych byla spokojená, kdybych si s ní mohla užívat dny bez práce...nějak mě to poslední dobou štve. Rychle at jde spát, at podělám a pak můžu na kolo...ach jo:frowning2:
A petulko a jak vy? Dobré? Terezka spinká s vámi v posteli? My to máme taky tak, ale ode dneška to udělám tak, že půjde do postýlky...tatínek vždy pro ni chodí, jak tam pláče, přitom tak 4měsíce zpátky usínala sama...ach jo :frowning2:
19. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
holky, mám ze zahrátky kedlubny. Kdy mohu Terce dát uvařenou a rozmixovanou?
19. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
ta cibule je fakt super,protože zabírá hned. Ale každý se léčí jinak.
Honzi taky nemusím horké mléko, ale s tím medem a máslem se to dá vypít. teda tu vodu se solí do nosu slyším prvně, ale někdy určo vyzkouším až budu potřebovat.
A co ta tvoje kámoška, jak sháněla někoho na práci?
19. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
honzi adelka spinká s vámi? to jsem nevěděla.
ty 4 hodiny jsou moc no :frowning2: i ty dvě mi dávají zabrat. a práce tě nebaví ani?
peti kedlubnu klidně zkus - už jí může ale otázka je, jestli jí z toho nebude bolet bříško...
19. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
honzi: přes den spává v postýlce a v lehátku, venku v kočárku v poho. Do 24hod+- vydrží také spát sama, ale pak se vzbudí, chce prso a u něj usne. Jak jí předělám do postýlky je křik a ani heverem:frowning2: No jo budem muset trénovat
19. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak,přidávám ukázku :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2914219&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

peti :slight_smile: ..já jsem dala kedlubnu v 7 měsících a matýnkovi šmakovala :dizzy_face: a jak je to povařené,tak i tu nadýmavost to celkem ztrácí.ze zkušenosti teda vím,že to bylo u nás v pohodě a to má matýnek velice citlivé bříško :wink: .
19. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
to já jedině Matese v postýlce a nemá s tím problémy. Ale taky jsem ho to musela učit, ale během pár dní se to naučil a od půl roku prostě jen postýlka. Pak jsem ho učila před narozeninami spávat po obědě místo kočárku v postýlce a taky to nějakou dobu trvalo,ale povedlo se. Člověk musí vydržet a děti se to naučí.

Peti já si myslím, že pokud ti Terka už jí zeleninku na oběd tak jí ji udělat můžeš. Akorát bych jí ji asi nedávala moc, aby ji ze začátku nebolelo bříško. Někoho kedlubna nadýmá. Ale jinak alergenní není.
19. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
ined: nádherná fotečka:slight_smile: Je tak rozkošný:slight_smile:

zlobi: o tom bříšku jsem si to také říkala. Ale když jí květák nevadil, tak snad ani kedlubna. Vždyť zatím dávám pár lžiček, ochutnává, začínáme:slight_smile:
19. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
já k ní dám brambůrek a snad to bude v poho
19. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
u nás je to spaní taky docela divoké :sweat_smile: .většinou si matýnka v noci nebo až po mléčku beru k sobě a to z důvodu,aby nevstával v pět :sweat_smile: .ale teď jak pořád kňourá a poplakává je to stejně houby platné :frowning2: .tak uvidíme,jestli ho nezkusím nechat pak usínat samotného,když teda budou dva pokoje,ale to až se zabydlíme a matýnek si zvykne :wink: .akorát teda aby si pak na nás nestěžovali sousedi :confused: .ale přes den ho uspávám na rukách,výhoda je,že je vždy už tak unavený,že usne během minutky,ale v postýlce by jen stál a plakal :frowning2: .
19. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
to jsou boží fotky ined! :slight_smile:
peti zkus pár lžiček a bude to v pohodě určitě, kedlubna je zdravá a dobrá :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Ined: teda to je super fotečka:slight_smile: jak děti vytuhnou tak jim opravdu nevadí jak:slight_smile: on ti spává jen v bodýčku? to já dávám kalhoty a ještě ho chodím pak přikrýt jak usne. Dokud nespí, tak na sobě nesnese peřinu, neusnul by s ní. A mívám otevřené okno tak aby neumrzl:slight_smile:
Mě akorát Mates vstal po 2,5h :grinning: a hned mi tady vysypal takové dřevěné medvídky a už skládá:slight_smile:Je to sice od 3let, ale on si s tím pěkně vyhraje :grinning:
19. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
peti :slight_smile: ...děkujeme :dizzy_face: .kedlubnu dej s brambůrkem,to bude terince šmakovat,matýnek to má taky rád :dizzy_face: .později do toho přidáš trošinku kuřecího masíčka a mňamka bude na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
19. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
mur :slight_smile: ...děkujeme :dizzy_face: .
no,podle počasí.měl kalhotky i ponožečky,ale jak se poprvé vzbudil,tak byl zpocený,tak jsem ho vyslékla a i mi přijde,že tak spí déle :sweat_smile: .já tady okno otevřené mít nemůžu,neboť je venku před barákem pořád nějaký rachot a pak ho to budí :frowning2: .
ty hračky označené věkem...už jsem viděla i chrastítko,vyloženě pro miminko,na kterém bylo napsáno nevhodné do 3 let :grinning: ,tož nevím,jestli by si s tím takový tříletý capart hrál :grinning: .

zlobi :slight_smile: ...děkujeme :dizzy_face: .zapomněla jsem pochválit mišce album :confused: ,myslím,že včera jsem ho prohlížela...nádherné fotečky :dizzy_face: .
19. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
teď jsem si také vzpomněla, že jsem včera prohlížela vaše www stránky. Byla jsem v úžasu, co už Miška dovede a jaká je to krmářka:slight_smile: Pěkně jsem se nasmála:slight_smile:
19. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
díky za pochvaly :dizzy_face:
no miška sice nechodí ale těch jiných věci co umí to občas zíráme. ale už dělá tak 5 krůčků a pak na kolena...ale to už zkouší tak 2-3 týdny toto..a i říkala dr. že jí ty nemoci zpomalujou...ale není kam spěchat ono to přijde :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
ined: to já mám otevřené, protože tu nahoře máme dusno, ale to je i když to okno je otevřené. Ale jak ho má otevřené, tak spí dlouho. I v noci máme ventilačku, okno máme zavřené jen když je fakt zima. Mates si naštěstí zvykl i na sekačku, pilu...tady se holt pořád maká v barácích, takže u toho musí spát chtě nechtě:slight_smile: Ale naštěstí mu to nevadí.
tak Mates si sám vybral co chce na sváču :grinning: No jo už si vybírá i oblečení,ale holt má smůlu ven se nejde. Mě asi trefí neboť jsme dnes sami doma. To budu večer grogy po tom vymýšlení zábavy. Naštěstí si teď hraje sám jen sem tam mu ukážu co si má podat:slight_smile:
19. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
mur :slight_smile: ...to počasí je fakt děs :frowning2: ,taky si říkám,jak zabavit matýnka až do koupání,no holt budeme dělat kraviny :grinning: .já si k němu sednu na zem a to on si potom hraje pěkně sám,občas se přijde pomazlinkat a dát mi hudlánka a pak už zase maže objevovat :dizzy_face: .tak si asi pustím nějaké dvd a budu po očku kukat :grinning: .jen doufám,že zítra už bude hezky,nebo alespoň nebude pršet :sweat_smile: .
19. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
holky ,takže popořadě. Práce by mě bavila, ale štve mě, že nemám čas ani na sebe a pořádně ani na malou 4hod denně jsou kus života.
Jinak Adélka přes den spí v kočárku a nebo v postýlce v pohodě, večer usne u mě na náruči na polštáři, jde do postýlky a nebo někdy do postele a spí u nás...v postýlce vydrží do 1.30hod a pak za námí, ale to je i tím, že usnu i já....ode dneška už budu jen do postýlky dávat, drndu.
Jinak je to půl hodinky co jsem ji ostříhala, vypadá jak kluk :cry: Má horečku, tak se potí a proto jsem to udělala...stříhala jsem vždy i tátu, tak jsem si na ni troufla, ale byla hodná, držela...
uklízím celý byt, v neděli dorazí Jirky táta. Už se na něj těším...nějak potřebuji změnu. S Jirko je vše v poho, ale jsme spolu 2,5roku každý den....nechci aby nám vše zevšednělo. Takže uvidím co zítra..

Adélko, budeš zítra doma?
19. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Tak u nás už se chrní, normálně mi vytuhla dříve než jsem udělala večeři, to jsem myslela, že vydrží aspoň do večerníčku :confused: ...ale měla jsem tušáka, že bude dospávat to odpoledne, tak jsme se i dříve kupkaly.
Jinak teplotu u nemáme, takže super :slight_smile: ...jen jsem zvědavá, kdy se bude budit na veřeči :confounded:
Teda Honzi to já bych si na Nikču netroufla se stříháním a když už by měla horečku, tak už vůbec by ji radši netrápila :cry: ..ona by se určitě bránila a ošívala i tak...doufám, že nám to domluví Murin s tím stříháním :wink: :sweat_smile: ....Dodej pak foto :wink: šikulky :slight_smile:
A co máme říkat my, co jsme s partnerama a manželama 9-10 let :wink: :grinning: ?

Zlobi, už jsem konečně kukla na vaše "dlouho očekávané" fotečky :grinning: ... moc pěkné, Miška je opravdu velký raubířek :sweat_smile: , všem to moc sluší :dizzy_face:

Deli, jak to, že jste nedorazily na srazík? :fearful:

A díky MUrin za fotečky....moc pěkné, je vidět, že byla zábava a podle foteček dětí jak vytuhly únavou to bylo krásně strávené dopoledne...takže příště určitě i náma :sweat_smile:

Martu, jak tak čtu i u vás je pěkný šrumec, občas, ono to asi ani jinak nejde, když je tolik "bab" v baráku :grinning: ...doufám, že už máte pokoj od těch potvůrek vší? :angry: :wink:

Janista, tak co tatínek? už ho máte doma? snad je všechno v pořádku :slight_smile: ...úplně mě to vyděsilo jak jsem to četla, hned jsem i mojého na to uporňovala :cry: , taky to táhne kolikrát "nadoraz" :frowning2: ...ono se ta únava jednou chtě, nechtě dostaví :confounded: ....Tak ať už je brzy dobře :dizzy_face:
19. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahojky holky! :slight_smile:
Tak jsem se konečně dostala k počítači. :wink:
Ja se vám povedl srázek. Pěkně ve Zlíně sprchlo, naštěstí jsme nezmokly. Mamka s kamoškou a malou mě čekaly v autě před Baťovkou a před tím jsme byly zalezlé v obchodech, takže jsme ten čvachec přečkaly bez úhony :grinning:
Malá stratila v tescu ponožku, naštěstí jsme našly aspoň botu, to by bylo horší. :frowning2:
Ona je taková malá potvůrka, pořád se vyzouvá a vysléká si ponožky a všechno vyhazuje z kočárku :sweat_smile:

Holky jsou na výkend opět v Brodě, protože mě tady jedna maminka radila, aby tak dvě noci nespaly ve svých postýlkách, jestli tam nějaká veška přežila, tak že dýl jak dva dny bez člověka nepřežije. Takže jsou zase na prázdninách :grinning: :sweat_smile:

Jsem volala jak to s nima taťka přežil (teda děda, můj otec), protože mamka byla se mnou a on je hlídal sám. Ale všecko je Ok. Naštěstí se o ně umí postarat. Obědvali sice škvařeřinu, ale to jednou taky přežijou :grinning:

Ined fotečky jsi vystihla perfektně :grinning:
19. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
ahoj holky, my taky chrníme a já mám klid. Nakonec děda došel dom a od 16.50h do 18.15h byl s Matesem i v dešti venku. První jeli s kočárem a pak dal pláštěnku a lítali v dešti po venku. Malý došel dom jak vodník, prý se ještě čachtal v bečce:slight_smile: Já jsem mezitím vyžehlila kopu prádla, vše sklidila... pak jsme si s malým kreslili, takže mám dárek pro dědu k sávtku, pro babičku a ségru jen tak od Matesa:slight_smile:
Teď večer jsem Matese učila na nočník. Normálně tam dnes chtěl sedět, vždy tak po minutě si stoupnul, ale zase sám sednul, ale pokaždé jak si stoupnul, tak se snažil nasunout punčochy:slight_smile: předek by šel, ale přes prcinu to nepřetáhl:slight_smile: ale teda žádné čurání, tak snad se někdy povede. Seděl na něm u tv a ještě četl knížku. dostal od kámošky 2 knížky a z té jedné je totál hotový:slight_smile:

Holky jak často koupete?

Honzi dodej foto adélky jak je ostříhaná, jsem zvědavá. To já bych si na Matese sama netroufla. Já byla s mojim 10,5let a kde ty roky jsou....

Marky: teda to Nikča brzy zalomila :grinning: Nikča jak se probrala tak pak už nezalomila?

Martu: je super, že se děda o holky postará. Si aspoň taky dáchneš:slight_smile: co jste pokoupili?
19. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
ty jo mur tos měla fajn a máš klid a uklizeno :slight_smile:
no vidíš, každé dítko samo dospěje k nočníku :slight_smile:

koupeme tak 3x týdně, ale ted ne jak má teploty. ale taky nechodíme ještě po venku a nerochníme se všude, tak to počítám, že pak bude sprchování denně, sprchu miluje :slight_smile:

jo a víte co je sranda, já říkám "prcina" miščině...pohlaví a vy zadku :slight_smile:) jak říkáte pohlaví ? :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky!
Marky:na srazíku jsme nebyli protože manža má tři dni volna a musíme si ho užít.O prázdninách bude dělat v Praze.
Mur:já koupu Lukynka tak každý druhý den,když je teplo tak každý den :slight_smile: Já jsem s mojím už skoro 11.let.
Martu:aspon si trochu odpočineš když jsou holky u babičky :wink:
19. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.