• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
mony já říkám tomu i tomu prcina. Někdy zadku říkám řiťka. To když mu říkám, že když bude zlobit tak dostane po řiti a nebo řiťce. Podle toho jak zlobí a nebo někdy řeknu po dupce:slight_smile: Jak řeknu že dostane po řiti, tak už ví že je zle:slight_smile:
Ten nočník si myslím, že byl jen pro dnešní večer. Jinak ještě včera tam sedět nechtěl a to vedle na nočníku seděl kámoščin malý.
No já koupu ob den a když je horko nebo je plný písku, tak dáváme sprchu a další den vanu a nebo 2x sprcha a 1x vana.
holky normálně nemůžu chodit šíleně mě bolí koleno. Jsem horší jak důchodce a to mám ložnici v patře:frowning2: začalo mě bolet z ničeho nic:frowning2:
19. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Holky já říkáam prdelce- prcina a pohlaví pipuša, ale Davidova mamka říká taky pohlaví prcina
Jo a koupu tak obden, někdy se stane i až třetí den, podle situace :grinning:
Muri já jsem dávala holky na nočník přes léto ( Lucka je prosincová a Amálka listopadová). Lucka se naučila brzy, ale Amálka zahodila plenku těsně před druhým rokem, ale zase byla brzo bez plenky aj v noci. Lucinka s ní spávala asi do 2,5 let. U Gábinky asi počkám až na příští rok na jaro. Zatím je malá a přes zimu jí budu dávat ven stejně plenku. Kdo by ju vyslékal v mraze :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
martu: mě právě malý na nočníku sedět nechce. Dnes to byla vyjímka. Jsem říkala, že nevím jak ho to budu učit. Všichni kolem chodí už na nočník a on tam sedět nebude a nebude. Počítám s tím, že jak bude teplo, že bude běhat bez plenky. Včera když byl ten pařák tak lítal nahý, ale čůral jen jednou. Se divil co mu to teče po nohách a pak se v tom procházel než jsem k němu doletěla. Jako v zimě počítám, že plenku bude mít,právě kvůli těm mrazům. TO bych se nevyslékla ani já natož dítě a většinou stejně bude mít oteplováky se šrákama a to než bych sundala, tak by umrzl:slight_smile:
No já právě už od roku chodila bez plenek, tak jsem si říkala, že bych Matese mohla učit na ten nočník aspoň sem tam.
19. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Muri já jsem kdysi četla, že malé děti si dřív jak v půl roce ani neuvědomují, že se jim chce čůrat, Amálka mě taky nejdřív nechtěla chodit a sedět na nočníku a potom zrazu ano. Takže neboj ono to přijde. Tady jedna holčička chodila s plenkou ještě ve třech letech, bála se sednout si na hrnec i záchod :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
tak Mates se sednout nebojí, ale v momentě stoupá. On totiž nemá zadek na sezení,je pořád v pohybu:slight_smile:
Pro dnešek se loučím. Jdu do postele. Jsem si udělala zábal na koleno a jdu zaspat bolest. Zítra ráno máme rodinné plavčo a pak jede Mates do večera na prázdniny. Já budu mít vegáč, no spíš budu dělat další pořádek ve skříni a vyhaovat malé věci
Přeji dobrou a klidnou noc ahojky
19. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Taky přeju všem dobrou noc a ať děti spí bez probuzení až do rána :grinning:
19. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc super a hned od rána čertíme. Počasí je hnus, ale naštěstí za hodinu vyrážíme plavat. Takže bude o zábavu postarané.
Ještě co se týče toho senioru, tak je tam pěnové puzzle na zem pro nelozící děti. Je tam dané v krabici a může se kdykoliv rozdělat. To jen pro příště :slight_smile:
Přejeme pěkný den. pa pa
20. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojky , tak mi dnes noc dobrá v šest šla malá za mnou do posttele a spali jsme do osmi.
Všimla jsem si, že sem napsala blbost včera: ne že děti si uvědomují v půl roce ale v roce a půl, že se jim chce na záchod :slight_smile:
Počasí je hnusné, to zas bude den :frowning2:
20. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojky holky a dobré ránko...

my říkáme prcina a prdola, takže asi víte co je co...
Adélku vyfotím a fotky dodám, vypadá jako chlapeček ale moc jí to sluší...ale ostříhala jsem jí i kudrlinky, ale do Vánoc to bude mít zpátky, na zimu vlásky nechám, vlastně už ted napořád asi. Má vlásky husté, takže to má po nás, i když já po kojení už mám polovinu co jsem měla...
tatínek nám dnes odjel, ale odpoledne se asi vypravíme za ním...takže tak, peru, uklidím ještě podlahy, udělám nám oběd a bude hotovo. Zítra jdeme na obídek s našima, tak se těším
20. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
No a k tomu nočníku, my kadíme zásasně na nočník, už jak začne tlačit, tak ji tam hned šoupnu, ale většinou ráno když ji tam posadím, tak se bezproblému vykadí, takový kotel si ani koliikrát nedokáži v plínce představit. Ona hodně pojí Adélka. Fotku během 5min dodám...
20. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
noc u nás klasicky nic moc,asi od půlnoci jsem měla matýnka u sebe,takže jsem opět jako přejetá parním válcem :sweat_smile: .ještě k tomu jsem nemohla vůbec usnout,neboť jsem už ''stěhovala''v duchu :grinning: ...mám z toho docela noční můru,abych pravdu řekla :sweat_smile: .hlavně teda proto,že nevím,jak to všechno mám zvládnout s matýnkem :frowning2: a ještě k tomu příští sobotu slaví tcháni šedesátku,takže mega oslava,ale pro nás naprosto v nevhodný čas.už to vidím,budu se akorát ošívat a snažit se co nejrychleji zmizet :pensive: ,každá minuta dobrá,zvlášť taky proto,že kuba si nemůže vzít volno :unamused: .no ale nějak to zvládneme :sweat_smile: ,musíme.
přemýšlím,jestli bych matýnka neměla komu dát na hlídání,ale to je těžké,je hrozně zvyklý jen na mě :frowning2: a i kamarádka,co se od ní nechal dřív bez problémů nosit a rád,a co se na něj teď podívá,tak se matýnek okamžitě rozbrečí :frowning2: .jediný kdo by to zvládl v pohodě a hlavně bch neměla strach,je švagrová,jenže ta je pořád v práci,takže to asi budu muset prostě zvládnout i s matýnkem :sweat_smile: .

martu :slight_smile: ...no ce se týče těch plenek...narazila jsem tady na diskuzi:bezplenková komunikační metoda :confused: ,kdyžtak si to najdi v tématech,je to poměrně zajímavé,ale nedokážu si to nějak představit v praxi :sweat_smile: .je to prostě o tom,že miminko už od novorozeněte čurá a kaká do záchodu,nebo umývadla :confused: ,prý je to jen o tom to vystihnout,no ale nevím,asi musíš být s tím malým pořád doma a sledovat hodiny a tvářičku prcka,jestli nebude kulich :grinning: .
jinak tedy moc přeji aby nevítané zvířátka brzy zhynula,mršky jedny :angry: .no jo,ve školce a tak,to je hned :frowning2: .
jo a k tomu pohlaví :grinning:...pipuša,tak říká tchán tchýni-mamuša pipuša :grinning:,ale asi to nemá co společného :grinning:.ikdyž,co já můžu vědět,že jo :sunglasses: :grinning:.

mur :slight_smile: ...já jsem včera s matýnkem tři hodiny řádila a dopadlo to tak,že mi po kašičce okamžitě vytuhnul :grinning: ,takže od těch 19 h.byl klid(teda asi do 22.30),pak nám začalo klasické kňourání :frowning2: .ale to počasí je teda fakt děs :frowning2: ,no nedá se,půjdeme ven i v dešti :confounded: .
a s kubou jsme pět let,někdy mi to přijde dlouho :sunglasses: ,někdy chvilku :sweat_smile: .
s tím puzzle...tos nemohla říct včera :grinning: ???matýnek byl jako čuník :grinning:.ne...to je legrace a jak to víš?

zlobi :slight_smile: ...tak my máme ve předu luloška :grinning: a vzadu prcku,prdítko a dupenku :grinning: .slovo řiť používám stejně jako mur :slight_smile: ,když zlobí,říkám,že dostaně po řiťuli :angry: :grinning: .

holčinky,všem pěkný den,jak jen to bude možné :dizzy_face: ,papa
20. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky, tak už jsem osamocená, ale úplně:frowning2: Naši šli kamsi juchat na oslavu a Mates je s tatínkem :frowning2: Dopoledne jsme byli v Kafulandu nakoupit, koupila jsem Matesovi pěnové sandálky, aby mu to v plavání na těch kachličkách a neklouzalo a hlavně, aby mohl chodit v létě na koupáku v pohodě i do vody a po betoně, trávě... přece jen bosky bych se bála, že stoupne na koupáku na včelu nebo něco. Chodí v nich prčovně:slight_smile: ale teda musím říct manekýn, sám si vybral ze tří barev-zelená, růžová, oranžová. No samozřejmě si vybral růžovou:slight_smile: Pak jsme byli v plavču, teda ten tam řádil. A normálně v šatně jedna maminka na mě, že malého někde viděla a hned bylo: já se na něj včera dívala na koníkovi na fotky:slight_smile: Že si ho pomatovala podle očiček:slight_smile: tak chválila foto. V plavču se malý pěkně vyřádil. Tetě jsme předvedli vše. Akorát mě naštvalo, že tam nebyly všechny rekvizity, že jsme pomalu neměly co lovit ze dna:frowning2: ale i tak nás teta-ségra chválila:slight_smile:

Ined: o tom puzzle mi říkala kámoška, já o tom neměla tucha. Kdybych to věděla, tak řeknu, aby Matýnek nelozil po zemi. Příště budeme vědět a může se tam pinožit hned od začátku :grinning:
teda s tím stěhováním je to fakt na prd, že nemáš hlídání přece jen s tím dítětem to je komplikovanější. Ale to zvládnete přinejhorším i tak. Já se taky stěhovala s malým, ale teda bez nábytku, tak to šlo líp. No ale pokud by švarová pohlídala aspoň odpoledne nějakou tu hodinku, tak i to by bodlo.

Honzi: teda to jsi Adélku pěkně ošmikala. Ale na nás nemá:slight_smile: je fakt dobré ty děti ostříhat, ty vlásky pak nejsou tak jemňučké, zesílí a fakt zhoustnou. S tím nočníkem to máte dobré. Já taky vím kdy malý kadí, protože to se jde vždy někam schovat do rohu a nebo opodál ode mě a tlačí. Ale on prostě jak ho chytnu a dám na wc nebo záchod hned z tama zdrhne, takže bez plenky bych ho nechat nemohla. Takže tlačí do plenek. Snad časem to bude lepší. Dneska jsem zkoušela opět nočník jestli posedí a dnes už zase ne. Takže včera to byl zázrak. Ale zatím to opravdu neřeším.

Martu: to je pravda, že v roce a půl si sami neřeknou že se jim chce. To je jen o tom, že to člověk zrovna vychytá. To jen opravdu vyjímečně si dítko tak brzy řekne, že se mu chce.
20. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahojky, právě jsem uložila Gabču, doufám, že bude spinkat.
Dnes spinkala 3x, asi to bylo tím hnusným počasím, taky jsem odpoledne na chvilku zadřímla :grinning: Všichni jsou pryč, jsem doma jen s Gábinkou, tak co bych si na chvilku nelehla, ne?! :slight_smile:
Ined přeju ti aby jsi to stěhování zvládla v pohodě a pokud možno bez nervů, ještě si vzpomínám na naše stěhování. Říkala jsem než se jednou stěhovat, to radši "vyhořet" :wink: :slight_smile: Ale zvládli jsme to a ty to určitě také zvládneš. Řeknu ti ale jsem ráda za náš domek, dávat téměř 7000 kyždý měsíc za pronájem. My platím za inkaso (plyn, elektrika, tv,radio, tv digi) asi2500, no plus pojištění, atd.Jednou za půl roku platíme ještě vodu. Ale zase bydlíme na vesnici a Zlín je velké město, tam je všechno dražší. :wink:
20. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

matýnek už spinká,opět vytuhnul po kašičce,no ale nečekám nějakou super noc,bude to myslím opět klasika,no co už :sweat_smile: .já snad spát aspoň trošku budu,ale už to vidím,v hlavě mám prostě pořád jen co se všechno musí zařídit a tak :confounded: ...ve středu asi bude teda to hlídání,tak musíme zajet se švagrem koupit stůl a židle do kuchyně a koberce,ve čtvrtek už se začnou převážet věci a postupně co půjde,no a finále by mělo být v neděli...kulový blesk,dnes to dávali v tv,tak jsem si říkala,jestli to není nějaké znamení :grinning:.

mur :slight_smile: ...dnes jsem volala švagrové,jestli by mohla jedno odpoledne matýnka pohlídat,tak uvidíme,podívá se jak a co má v práci.jinak bych ho musela nechat tchýni,no nebylo by zbytí :sweat_smile: .tak jako ne,že by si s ním neporadila,ale ještě ho vlastně pořádně nehlídala ani jednou,tak nevím,mám z toho divný pocit.jenže co nadělám,každá pomoc dobrá :wink: .

martu :slight_smile: ...matýnek dnes odpolko spinkal dvě hodinky a já místo abych se natáhla,seděla jsem trouba u pc :confounded:.s tím pronájmem,no co se dá dělat,je to hodně peněz,ale když to jinak nejde :frowning2:.ale jednu jistotu máme,že jednou budeme mít vlastní byt a bez hypotéky a dluhů,tak aspoň to je útěcha :sweat_smile: .zatím to musí být tak jak to je :unamused: .a stěhování holt budeme muset zvládnout,no bude to horor,ale zase budeme ve větším :dizzy_face: ..já se hrozně těším,po čtyřech letech tady v tom krcošu...to už přežiju,nějaké stěhování :pensive: .stejně jsem plánovala generální úklid,tak to bude při jednom a aspoň se zbavíme nepotřebných věcí,harampádí a starého oblečení :grinning: a bude vygruntováno raz dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: .no však já to pak tady sáhodlouze popíšu :grinning: .
20. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
čau holky, my už taky chrníme a já jsme nachystaná taky v nočním u pc a tv :grinning:
Zítra máme ten slavný den D - vystoupení, tak si strašně moc přeji, aby nepršelo. Kldině ať je pod mrakem, ale hlavně ať neprší, jinak by to bylo vevnitř ve škole a to by nebylo tak pěkné. No jsem zvědavá. U nás jede půlka rodiny, jak Hujerovi v Marečku podejte mi pero:slight_smile: ne dělám si srandu, jen naši a s ségra s manželem a dojde kámoška s přítelem a malou-ti teda pokud nebude pršet.

Ined: neboj to zmáknete a u toho stěhování je fakt dobré, že člověk vyháže půlku věcí, které by jinak nevyhodil. No bylo by super,kdyby jsi měla hlídání. A i ta tchýně by to zmákla. Stačila by nějaká ta hodinka. A akce kulový blesk je vždy nejlepší. Ale já bych na tom byla jak ty, pořád bych vduchu přemýšlela co kam dát, co přestěhovat první...

Martu: teda to jsi měla dobrý oddech. Já byla taky sama, ale seděla jsem u pc celé odpoledne a jen se něčím cpala. Teda to platíte málo, ale barák je fakt barák.
20. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
No taky už se jdu natáhnout k tv.
Tak hezlou a dobrou noc všem :grinning: :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Oprava: Ne hezlou, ale :grinning: :grinning: HEZKOU :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky!
My jsme dnes byli u babičky ve Zlíně na oběd.Odpoledne jsme byli v Ve Zlatém jablku v kině.Dávali tam 3d film Koralína a tajný svět za dveřmi-bylo to super koupili jsme si popcorn a užili si to. :slight_smile: Lukynka hlídala babi a v pohodě.Doufám,že zítra bude lepší počasí a budeme moct vyrazit na brusle nebo aspon na hřiště.
Mur:at se vám vystoupení vydaří :wink:
Mějte všichni hezký večer :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
martu dobrou noc. Já si teď udělala zábal na koleno a budu chatovat a přitom poslouchat tv. Nevím na co se dívat, rafťáky miluji, no jo vodák:slight_smile: ale už jsem ji viděla několikrát, tak dám asi primu, to neznám.

Deli: to jste si pěkně užívali:slight_smile: tak to má být.
20. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Mur:to je dobrý film já jsem ho už jednou viděla :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek zrovna usnul a kuba se také ještě před prací dospává :slight_smile: ,jen mamka čumákuje :grinning: .noc zase děs,od 12-2 matýnek pořád kňoural a převaloval se,hrůza :frowning2: ,pak usnul,ale zase začal pro změnu chrápat kuba :angry: ,myslela jsem,že už mě opravdu trefí :rolling_eyes: .
v deset nám dojede děda(můj taťka :slight_smile: ),tak dsi dáme kafíčko,povykládáme a pak půjdeme za kubou na oběd :dizzy_face: .doveze mi mixér,tak snad už mi to domácí matýnek začne pěkně zase papkat,lumpík jeden :angry: :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...tak moc držím palečky ať se vystoupení i počasí vyvede :dizzy_face: .jsem už teď zvědavá na fotečky :grinning: .kdyby to bylo v otrokách,tak se taky přijdeme podívat,ale odpoledne potřebuju vyžehlit a cesta do zlína a zpět by nás zaměstnala na celé odpoledne :confounded: .dva dny jsem žehlení odkládala,ale dnes už opravdu musím :sweat_smile: ,chjo.
nad tím stěhováním přemýšlím fakt pořád,hlavně jak se to blíží,tak jsem čím dál víc nervoznější :sweat_smile: .akorát teda pak musíme honem přehlásit net a nechat zapojit,neboť jsem závislá :grinning: a bez netu nevydržím :confused: .no pár dní ano,to budu mít stejně jiné starosti,ale víc jak tři dny nepřežiju :sunglasses: :grinning: .
s tím kolenem si raději zajdi k dr.,aby jsi tam neměla třeba vodu :confused: :frowning2:.

martu :slight_smile: ...já jsem v baráku vyrostla a pak už jsem chtěla jen do bytu,ale musím přiznat,že po deseti letech v paneláku by se mi takový baráček moc líbil :sweat_smile: ,ale to se nám těžko povede,ikdyž člověk nikdy neví,kam ho život zavane :wink: .

deli :slight_smile: ...tak to jsme se měli parádně :dizzy_face: ,ty jo,kino mi fakt chybí :frowning2: .miluju filmy a zvlášť v tom jablku je kino super :dizzy_face: .no až matýnek tošku odroste,dáme pohlídat zlínskému dědečkovi a vyrazíme :grinning: ,tam je super,že můžeš jít na film třeba ve tři odpolko,to je paráda :wink: .

holčinky,tak všem pěknou neděli,snad už dnes aspoň nebude pršet :sweat_smile:,papa :dizzy_face:
21. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
My noc v celku v klidu :grinning: Gábinka spinkala celkem klidně.

Iny já jsem zase vyrostla v paneláku a vždycky jsem chtěla na vesnici, já nejsem moc do města, vždycky jsem utíkala ven, jako dítě a dokud jsem se nevdala tak ke koním. Od dvanácti let jsem jezdila. Teď na to nemám čas a strašně mě to chybí. Tady u nás má jeden koně, tam bych mohla nškdy zajít, ale má špatnou pověst :frowning2: (proutník), takže mě to můj nedovolí. No co si budu nalhávat mě by se to v opačném pořadí taky nezamlouvalo. Zakže musím koníky oželet :frowning2:
Na dovolené, ale pokud tam někde bude možnost určitě jezdit půjdu. Už se strašně těším :grinning:

Tak holky pěknou neděli, všem!! :grinning: :grinning: Ahojky :sweat_smile: :sweat_smile:
21. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky!
Denčo:to stěhování je náročné ale až budete už tam tak to bude už v pohodě :slight_smile: Ty noci máš teda náročné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lukys naštěstí spí celou noc :slight_smile:
Baráček bych taky brala třeba i nějaký malý-nějak mě to v tom paneláku už moc nebaví.
Mějte všichni pohodovou neděli :slight_smile:
21. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj holky, tak Mates už po obídku chrní, dnes jsem ho dala brzy, kdyby náhodou chtěl spát dlouho ať ho kvůli vystoupení nemusím budit. Věci nachystané, tak snad to nebude trapas:slight_smile: vše se bude dokumentovat:slight_smile: inak noc super, chrněl do 19.30 do 7.15h v kuse, takže jsem i já krásně vyspaná :grinning:
Jinak já jsem z baráku, bydlela jsem skoro 5let v paneláku a teď zase v baráku. Barák je prostě barák. Ale stejně časem asi skončím opět v paneláku:slight_smile: ale tak já nejsem skoro vůbec doma, pořád někde trajdám, tak mi ten panelák nevadí. Jsem vždy vyšla ráno a vracela se dom až večer. tak je jedno jestli barák nebo panelák.

Martu: a co zajet si na koně do Buchlovic? moje kolegyně z práce tam jezdívali s rodinou, aby si zajezdili a moc si to tam vychvalovali. Akorát přesně nevím kde,ale můžu zjistit. No chlapi se hodně bojí co se týče druhých chlapů, ale taky by se mi to obráceně nelíbilo, tak to holt člověk oželí.

Ined: teda ty se fakt nevyspíš chudino:frowning2: ale třeba se to v novém zlepší a i Matýnek bude krásněji spávat. No s tím internetem co si budem namlouvat, je to opravdu droga:slight_smile:

Včera jsem si udělal zábal na koleno, natřela jsem si ho krémem z konopí a teda musím říct super, hned je to podstatně lepší, bolí jen trošku. Takže i dnes večer udělám zábal a zítra o něm nevím, doufám:slight_smile:
21. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
ahojky holky, my včera super, malá byla hotová z vlačku. Běhala po zahradě a dostala od sousedky třešní a třešní, večer usnla jak nemluvně a vzbudila se v 5.30hod. Dnes jsme byli u mojí maminky, zase nás nabalila a malá dostala penízky od mého táty a dojel Jirky táta a dovezl nám věcí...asi 15kg masa, no mnam, maso já miluji. A dovezl dost hovězího, takže budu dělat steaky, ty máme moc rádi. Máme ted i kotel zeleniny, takže pořád maso a zeleninka.
Jirka odjel s tátou do Bzence pro vínko, at máme co pít, dáváme si každý týden v pátek a v sobotu, miluji ty naše večery u vínka, k tomu sýry a Jirka ještě klobásku...mnam.
murin napiš, jak dopadlo vystoupení, ani nevím, kde to máte...to máte z té yamahy?

Hezky zbytek nedělě všem...
21. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahojky, tak dnes byl den pohodička :grinning: , takových by mohlo být víc :grinning:
Lucinku jsem nechala tochu ostříhat, na krátké mikádko, ale naštěstí už má hlavičku čisťoučkou :slight_smile: . Tak snad bude od těch potvůrek pokoj. :slight_smile:
No zítra půjdou do školky, doufám, že zas něco nepřinesou :grinning: , to by mě asi kleplo-

Tak hezkou dobrou noc!! :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:
21. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky holky!!!!!!!! :dizzy_face: :slight_smile:

odpoledne jsme byli v Kroměříži v květné zahradě :slight_smile: :dizzy_face: a krása byli tam bludiště :slight_smile: tak Lukys málem utekl a já jsem musela Lukysa a Míšu hledat :grinning: ,No Lukysovi se tam líbilo pořád utíkal do keřu a Míša ho tam musela hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dokonce jsme byli i na věži šli jsme po schodech (točených) tak jsme musely kočárek nechat dole ale jinak krása :slight_smile: :dizzy_face: koupily lázenské oplatky vanilkové tak si pochutnáme :slight_smile: !!!!
21. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem Matese uložila ke spánku, snad vytuhne brzy. Dneska jsem ho musela budit, jinak by prospal vystoupení. Spal 3h a stejně byl tvrdý jak rohlík:slight_smile: ale holt musel vstávat aby se najedl. Teda byl z něho fešák:slight_smile: Dojeli jsem tam o půl hoďky dřív, chtěla jsem se podívat i na jiné děti a co tam všechno je... moc pěkné to bylo a dětí plno:slight_smile: je to úžasné, když ty malé děti vystupují:slight_smile: Naše vystoupení v pohodě, akorát Mates při pásla ovečky nechtěl chodit po svých tak jsem ho nosila, ale nevadí. Fotek mám plno, tak pak nějaké dodám. Jsme se pak byli podívat v pompu a já pak nakoupila v DM a jeli jsme dom. Ještě jsme poběžkali po venku a šup domů:slight_smile: A teda musím pochválit Matese, chodí si pro nočník a sám si na něj sedá, ale teda zatím se ani jednou nevyčůral, ale pro mě je velikánský úspěch to, že tam sedí aspoň chvilku. Vezme si knížku a sedí :grinning: :grinning: :grinning:

Deli: to jste se měli super, v Kroměříži se mi moc líbí, mi tam jezdíme často. V létě tam jedeme na kole.

Honzi: to se máte, masíčko bych si taky nechala líbit:slight_smile:
21. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek už spinká,ale dnes nějak ne a ne usnout :sweat_smile: .já dlabu meloun,protože mám hlad jako vlk :sweat_smile: a už nechci nic velkého na noc jíst.ale meloun miluju,takže si pěkně pochutnávám :wink: .dnešek byl fajn,matýnek byl hodný,v poledne jsme zašli na obídek,děda pak jel domů a já jsem si naivně myslla,že dám matýnkovi obídek a půjde spinkat.jenže mi lumpík cestou domů vytuhnul na chvilku v kočárku a po obídku byl čiloučký až běda :confounded: .měla jsem nachystané žehlení,tak jsem si řekla,že vyzkouším žehlit za jeho bdělosti...no...chvilku mi visel na prkně,pak mi bral a rozhazoval prádlo,tahal za šňůru a tak,ale pak se zabavil jinak :grinning: ,vyházel dvě skříňky a přebalovák :angry: ,no ale zase jsem měla vyžehleno :grinning: .pak pěkně šupajdil spinkat a já jsem opět trouba lelkovala na netu místo abych se aspoň na chvilku natáhla,mě to prostě přes den nějak nejde ležet :unamused: .kde jsou ty doby,kdy jsem si pěkně schrupla po obídku,i dvě hodinky :grinning: .
s hlídání od tchýně je to nejspíš v pr...,neboť dnes měla chuderka hrozně vysoký tlak a bylo jí hrozně zle,moc nechybělo a volali jsme záchranku :frowning2: ,no hlavně aby byla v pohodě.ještě mám zítra volt švagrové,tak snad by mi ho aspoň na dvě hodinky pohlídala :sweat_smile: .jinak co no...tak bude jezdit odpoledne s náma a do obchodu ho vezmu na rukách,svět se taky nezboří :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .aspoň si může pěkně hned popinožit a vyzkoušet nový koberec ještě v obchodě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (legrace,samozřejmě :wink: ).
no ta bouračka vlaku stím favoritem tady na přejezdu,to byl teda mazec.děda jel zrovna k nám a musel to obejít až kolem barumu,tolik měl ten vlak vagónů :frowning2: .je zázrak,že se nic nestalo řidiči a téměř i spolujezdci,to auto vypadalo totálně na šrot :confused: .odpoledne byl u nás v hospodě borec ,kterému našli ráno utopeného tatínka vyplaveného na štěrkáči :frowning2: ,nevím,dnes je nějaký divný den,samé špatné zprávy :unamused: .

deli :slight_smile: ...v květné jsme se fotili na svatbě,je tam krásně :dizzy_face: .tak lukinek chtěl bloudit,jo :grinning: ?

honzi :slight_smile: ...to máte krásné zásoby :grinning: .jj,masíčko,zeleninka a k tomu vínečko,to taky můžu :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...tak jaké to bylo,určitě super.počasí jakžtakž vyšlo,tak jsem zvědavá,co matýsek....slavíček :dizzy_face: .
s tím spánkem,no už mi z toh fakt hrabe,je to děs a vážně úmorné.třeba se to n novém zlepší,je tam klid.a možná zkusím spávat vedle v pokoji,mě to totiž připadá,že se mě matýnek prostě jen dožaduje :angry: :frowning2: .kdyby to bylo o čtyřech vstáváních,tak ani nic neřeším,ale tohle ponocování mě už opravdu zmáhá :frowning2: .

martu :slight_smile: ...dodej fotečku gábinky s letním sestřihem :dizzy_face: .zvířátka už určitě dají pokoj,nebo alespoň vám to moc přeju :wink: .

holčinky,jdu čučet na chalupáře :grinning: a pak už honem dám spršku a zalehnu(aspoň na chvilku natáhnout hřbet :sweat_smile: ).všem přejeme klidnou dobrou noc a krásné sníky,papa :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
ined: to si děláš srandu s tím utopeným. já ráno byla s Matesem na štěrku a jeli tam policajti v takovém to velkém tm.zeleném autě. Potkala jsem je 2x. Takže to bylo zrovna v tu dobu asi. No na tom štrku včera cosi bylo, celý den se z tama ozýval jakýsi rozhlas a ráno tam bylo snad tisíc rybářů, tak asi závody. Teda ale běhá mi mráz po zádech, když si představím, že běhám s Matesem kolem vody a tam by byla mrtvola,strašné:frowning2:
a to auto v těch Kvítkovicíh fakt mazec, totálně šrot a nic se jim nestalo.
taky čumím na chalupáře, teda spíš to mám u pc jako kulisu.
Mates dělám brm brm, ne a ne spát:frowning2:
21. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.