• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky..
omlouvam se za srazik ale nejak me to nevyslo a taky jsem delala nehty a na hodku by to stejne nemelo smysl jezdit tak daleko :frowning2: dlouho me trva cesta

no doctu vas trosku..ale az zitra valim do postele pa pa :pensive: :pensive: :pensive:
21. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
ahoj holky, počasí nám opět nepřeje :angry: sice tady zatím neprší, ale vše je mokré, zima, zatáhlé... ach jo to bude den. Jdeme se sice zachvíli provětrat ven než začne pršet, ale jdeme jen na pečivo a něco mňam:slight_smile: Dneska valím na tu gyndu, ségra místo oběda pohlídá Matese. Bude sice chrnět, ale nenechala bych ho samotného doma. Naštěstí gyndu mám kousíček a v té době tam nikdo nebude.
přeji pěkný den.

a co srazík tento týden? pokud by někdo chtěl, tak v pátek v senioru je zase něco pro děti a maminky, jakési tanečky:slight_smile: já určitě půjdu hned dopoledne.
22. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
hojky holky,

já vůbec nevím, co bude ještě, ani nevím, kdy pojede táta domů, ale je možné že tu bude i na víkend.
Adélka dnes v noci dobré, budí se až nad ránem, takže supr...
murin a co jste to měli za vystoupení? S tou yamahou, hledala jsem, kde jsi o tom psala a nenašla.
22. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
takže...noc opět hrozná :frowning2: ,nechci si pořád jenom stěžovat,ale přijde mi,že je to noc od noci horší :cry: .matýnek zase kňoural,ale on by jako spinkal potfůrka,když jsem ho chovala,tak pěkn položil hlavičku na rameno a spinkal,ale jakmile jsem ho položila a to i vede sebe,okamžitě opět začal :frowning2: .co s ním kuba podvakrát spal,tak byl docela v klidu,tak to pak v novém bytě za nějaký čas vyzkoušíme,ale až si matýnek trošku zvykne :wink: .
dnes je to počasí opravdu extrémně škaredé a má to tak být až do středy,chjo :confounded: .
holky,srazík já tento týden určitě nemůžu a příští to ještě nevím,uvidíme,kolik toho zvládnu udělat i s maloškem :sweat_smile: .a ještě k tomu budu určitě nějaký čas bez netu,takže se ani s vámi nebudu mít jak domluvit :frowning2:.snad nám to zapojí brzy :wink:.

mur :slight_smile:...ne ne,fakt si srandu nedělám a pak jsem to našla napsané i na netu v krimi,ale jen taková poznámka.byl to nějaký 77 letý pán od čtvrtka pohřešovaný,ale byl převezený do brna na soudní,neboť byl prý nějaký podřený,tak asi zvažují i cizí zavinění :frowning2:. a byl prý viděn i s nějakýma bezdomovcema.je to hrozné :cry: .a večer byl v hodpodě i známý policajt co ho pomáhal tahat z vody,brrr,hrozná práce :confused: .já fakt obdivuju třeba hasiče,ti jsou u všeho a ty zážitky kolikrát musí být fakt hrozné,já bych na to neměla povahu :fearful: .

holčinky,tak pěkný den i přes to,že je tak hnusně :angry: :dizzy_face: ,papa
22. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ránko, :grinning:

Tady je dnes taky škaredě, a ještě víc mě štve, že to vypadá na škaredé počasí i příští týden, takže dovolená asi bude taková propršená :frowning2: Kéž by se to ještě změnilo. No uvidíme. Ale být celý týden s děckama zavření, no to by bylo na mašlu :sweat_smile:

Iny stříhala se Lucka to je ta nejstarší. Gabča si ještě nemá velice co stříhat. Má tam pět chlupů. No přesně jak tatínek :grinning: Ale až Lucku vyfotím, tak fotečku dodám :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
martu :slight_smile: ...aha,tak já jsem to nějak popletla :grinning: .matýnek má na hlavičce taky pět chlupů,ikdyž poslední dobou mu to začalo aspoň docela podrůstat,takže za chvilku bude mít určitě páčo :grinning: .
s tím počasí,no snad se to spraví,dlouhodobé předpovědi nejsou sice bůhví jaké,ale předpověď obecně se dá určit trošku přibližně jen na tři dny dopředu,takže stejně ví prd :wink: .no stačilo by aspoň aby nepršelo a bylo okolo těch 22 stupňů a je pohoda :slight_smile: .moc vám přeju,aby vám dovča vyšla.je to fakt,co pak s těma dítkama :frowning2: .
takže tedy pak dodej fotečku ostříhané LUCINKY :grinning: .
22. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
mur :slight_smile: ...super fotečky,matýskovi to móóóc slušelo :dizzy_face: .je to fešák :grinning: .a vidíš,tolik ses toho bála a jak to dobře dopadlo :wink: :grinning: .
22. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem byla na gyndě a zatím jsem nijak nepochodila. Mám vydržet do té 7denní pauzy, že to bych se měla už vyčistit celá a u dalšího plata by to mělo být už v pohodě. Pokud by teda nebylo, tak mám dojít a vymění mi je za jiné. No jsem teda zvědavá. Ale už jsem se rozhodla, že pokud pořád budu špinit a nebo krvácet i u ruhého plata, tak na to s... vyhodím je a nebudu jest nic. Vyhazovat prachy za to, mít problémy to opravdu nepotřebuji. Jen hlavně potřebuji 14dní v srpnu mít úplný klid, jinak by mě asi trefilo!
počasí je hnus, ale stejně jsme byli dopolko venku.

Ined: u tebe je to jasné, že se musíš věnovat stěhování:slight_smile: Teda jsi fakt chudina s tím Matýnkovým spaním. Moc bych ti přála, aby se to zlepšilo. Třeba se to povede v novém. Fotek mám strašně moc, ale on je pořád v pohybu nikde nepostál:slight_smile: a já taky ne:slight_smile:

Honzi: jo to bylo vystoupení s yamahou. Bylo to fajn a je moc překné vidět jak ty děti vystupují s něčím. Příští rok bude Mates vystupovat sám a já jen stát a dívat se. Teda aspoň to tak měly ty starší děti-kurz od nás.

Martu: přeji, aby se vám dovča vydařila. No hlavně aby nepršelo, to že bude pod mrakem až tak nevadí, ale hlavně ať neprší!!!
22. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Pei:t dneska jsem šla okolo fotografie a musím pochválit moc výlohu. Terezka tam vypadá úžasně na těch fotkách, jak je to zvětšené, tak je to bomba. Fakt modelka!!! :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak to mě mrzí murin, vím, že je to asi otravné, ale vyhazovat peníze a ještě mít problémy je opravdu nanic...
a vystupovala i Miška se Mončou? Už tady dlouho nebyla...
22. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
no uvidím co to další plato a pak se budu rozhodovat.
Monča nebyly, jsou marodi:frowning2:
22. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
ahojte

tak jsem vás dočetla a už zase zapomněla na co vše reagovat.

miška je o moc lepší, ale ještěmusí chvíli brát atb, aby se jí to nevrátilo a nemůže do kolektivu dětí. takže my srázek rozhodně ne. já furt nic moc, zánět teda už nemám (byla jsem dnes u dr. a na krvi) ale furt mě v tom krku bolí a hlavně kašlu večer a v noci :frowning2:

jinak fotky z vystoupení jsou fajn, ale já bych to se svým kašlem a chrapotem nezvládla a miška do kolektivu nemá chodit, mrzí mě to.

bezpleková metoda - známá má dvě děti a jedno se nepočůrává od 7.měs a druhé od 9., takže to asi funguje, ale na to já nemám ani čas ani náladu.
a nočník - s miškou je to těžké, nekadí pravidelně - někdy vůbec, někdy 3x denně, někdy tlačí někdy je to nepozorovatelné, takže to je fakt těžké a čůrat někdy čůrá.

miška je zlatá stíhám kupodivu i něco dělat, tak se snažím dohonit ten týden co jsem ležela..

ined at se podaří stěhování
martu dodej foto ostříhané :slight_smile:
honzi maso? já měla nějak pocit, že ty maso ne :slight_smile:
a už nic nevím :slight_smile:
tak zatím
22. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!!! Lukys spí tak jsem ted zapla počítač :slight_smile: :dizzy_face: !!!!!!!,Míša už má pas tak supr příští čtvrtek už jede do Italie tak jí ti přeji :dizzy_face: :wink: !!!!! konečeně nemají ukoly a odevzdali učebnice :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: ,

tak doma pořád řešíme to stěhování a co a jak,začínám z toho mít docela strach,neboť čas na balení bude pouze ve čtvrtek odpoledne a už v pátek to má proběhnout :confused: ,já měla pořád za to,že se to bude dít až v neděli,takže tak :sweat_smile: .navíc dneas a zítra ještě nic neudělám a to jen proto,že co kdyby náhodou se zítra ta nájemní smlouva nepodepsala,už tk bych to obrečela a ještě vybalovat nějaké věci... :frowning2: ,takže se to raději budu snažit stihnout nějak v ten jeden den,akorát teda nevím co s matýnkem,asi si ho přivážu na záda jako indiánská stařenka :sweat_smile: .
tak holčinky,zítra dopoledne tady ještě budu jako normálně a dále se děj vůle boží :sweat_smile: .zítra navečer písnu,jestli podepsání dopadlo dobře,snad to opravdu vyjde :wink: .
všem přejeme pěkný večer a mějte se moc krásně :dizzy_face: ,papa
22. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
no Lukys se vzbudil :angry:
22. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
ined na jak dlouho se tam stěhujete? Tady je to v UH vše jen na rok max dva....
22. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
ahoj holky, tak jdu dát Matese do pyžama a jde se najest a chrnět. Odpoledne byl hodný až na nějaké chvilky a teda musím říct, že sezení na nočníku super. 3h chodil bez plenky, protože si pořád sedal na nočník, ale třeba po nějaké chvíli stoupnul, snažil se si nasunout punčochy, tak s tím jsem musela pomoct a pak zase sundat a šup na nočník. Teda nevyčůral se do něj, zrovna moment, kdy poodešel a čůral. Ale nevadí, tady máme všude kachličky a plovoučku. Ale hlavní je, že na nočníku chce sedět, takže se to jednou to čůrání povede. A sám si teda ten nočník nosí, takže jsem moc ráda:slight_smile: zítra zkusím ráno tlačení, třeba se mi tam vykadí.
Teď jsme měli zpívánkový večer a Mates tančil a tančil, fakt sranda. Teda bodují u nás pásla ovečky...
Ráno jedeme plavat a pak jdeme ke kámošce.

Mony: prosím prosím, vypálila by jsi mi to cd z yamahy? díky moc. No aspoň že už ten zánět nemáš, snad brzy bude úplně dobře.

Honzi to je asi tak všude ty podnájmy tak. Nikdo nechce podepisovat na dýl.

Deli: Míši závidím, hned bych jela taky, kor když je tady tááák hnusně:frowning2:

Ined: neboj to zvládnete!!! ani se nenaděješ a budete přestěhovaní:slight_smile:
22. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojky, zdravíme všechny po víkendu :slight_smile:
My byly v sobotu zase u babičky, tatínek se švagrem pracovali a my s ženskýma "vegetily" :grinning: ...počasí teda nic moc, ale hlavně, že nepršelo...Včera jsme byly odpoledne zase na baráku, ale bylo chladno tak jsme s Nikčou dojely brzy domů, ani tam nestihla vyzkoušet nové pískoviště :unamused: ...snad ještě bude příležitost :slight_smile:
Murin, pokud by se srazík v pátek nekonal, možná by jsme na ten senior s váma zašly :wink: ...zní to dobře. I u nás těď vedou různé básničky, písničky, tanečky...my zase rády "kolo, kolo mlýnské" a trsáme na "dádu" :wink: :grinning: ...no fakt sranda ty prcky pozorovat :slight_smile:
...a gratuluju k nočníku, časem to bude jen a jen lepší :wink: a je to fakt úleva a i úspora plínek, my už teď kakáme jen do nočníku, ale někdy prostě neřekne...tak musím ještě někdy sledovat obličej :grinning:
Honzi, Adélce sestřih moc sluší :slight_smile: ...asi nějaký stříhací víkend, my jsme v So zkoušely s babi Nikču taky trochu ošmikat :sweat_smile: :confused: ...ale moc se nedařilo, je to "nezmar" :frowning2: , ale tak zkrácené to trochu je :wink:
Ined, držím palečky ať vše proběhne bez komplikací :slight_smile:
Zlobi, tak to je moc dobře, že už je oběma lépe...snad už bude na delší dobu pokoj s nemocemi :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Murin, zrovna jsem kukala na fotečky z vystoupení :slight_smile: ...téééda Mates je fakt fešák, moc mu to slušelo a vypadá to, že všechno se bezvadně vyvedlo :slight_smile: a takové "obavy" byly :grinning: :wink:
22. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Murin:no Lukys zatim na nočník nechce,protože on je neposeda a všude musí létat :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám že aspon časem :slight_smile:

ahojky marky :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahoj Marky, vystoupení bylo fakt moc pěkné a teda musím ho pochválit, že to zmáknul na 1.Fotek mám moc, ale přece jen album není nafukovací, tak jsem dodala jen pár.
Jestli v ten pátek chceš můžeš se přidat, já tam chci jít. Co jsme byli teď s Ined a Peťou tak to se mi líbilo, protože ta zábava pro děti je tam moc dobrá a s malým jsme si tam trsli a to nebyl taneční den. Teď právě má být taneční, tak to chci omrknout a Mates se zabaví a já si pošmáknu opět na něčem dobrém :grinning:
Teda to jste šikulky že už kadíte do plenky jen sem tam. To já jsem fakt strašně ráda, že najednou má Mates o nočník zájem a fakt tam sedí. Sama se nestačím divit, že tam prosedí i hodinu s přestávkama. Tak snad to fakt bude lepší a lepší.
22. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj Del :slight_smile:
neboj i Lukynek bude chodit na nočník, nebo třeba hned na záchod? :slight_smile: i my jsme ze zač. nevydržely ani sekundu a vždy to bylo s řevem, opravdu to chce čas :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
ined:taky držím palečky :dizzy_face: :slight_smile: !!!!!
22. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
deli: podívej se na tohomojeho draka, ten nevydrží v klidu a najednou sedí i na nočníku. ako musí mít kolem sebe knížky a nebo puštěnou tv, ale sedí:slight_smile: a to je hlavní:slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jj Mur ten pátek zní dobře i Nikča má hudbu ráda, tak snad bude spokojená :slight_smile: ...a jestli bude celý týden takové počasí :confounded: , tak i maminka bude potřebovat v pátek pořádný "relax" :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Mur:no já když tam posadím Lukysa tak řve :confounded: ale snad se to napraví
22. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
no právě to já taky říkám, být zavřená celý den doma je na palici. Sice já jedu zítra plavčit a ke kámošce, středa doma, čtvrtek poslední yamaha a pak k další kámošce takže vesměs pořád fuč, ale i tak stačí být odpoeldne doma a je to děs s dítětem. Škaredé počasí by se mělo zrušit:slight_smile: Psala jsem i Daně co má Karolínku jestli nechce dojet, zatím se neozvala, tak uvidím.

deli: i Mates to dělal on řval ještě dřív než jsem ho tam posadila stačilo jen vidět nočník a řval a hned zdrhal. A když se povedlo ho tam posadit, tak si hned z něj stoupnul a utíkal pryč. takže jsem ho tam přestala na měsíc dávat. Jen když jsem u někoho byla co má starší dítka, tak se díval co to tam dělají a teď začal sám od sebe.
22. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
No taky mě nebaví být zavřená doma když je hnusné počásí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
marky, psala mi Dana, že by s Kájou dojely v ten pátek.
22. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tak super :slight_smile: ....už jsem je pěkně dlouho neviděla...snad už se konce týdne vyčasí, ale tam je to vlastně vevnitř, že?
22. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.