• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18223177&tab=0
je to super, mi na to upozornila kámoška. když dítko nevyroste z rukávů a když mi koupíme větší tak máme zase holý hrudník toto je fajn :slight_smile:
9. led 2009 v 17:34  • Odpověz
To je opravdu super věcička, díky za tip :wink:
Zlobi, ty už jsi posílala na mail foto ze srazíku?
9. led 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
není zač taky jsem ho dostala :slight_smile:
ještě ne, musím to pozmenšovat každá foto má přes mega teď jsem byla v práci tak snad večer :sweat_smile:
9. led 2009 v 18:32  • Odpověz
ahojte holky, já byla po obědě uspat malého, dal 30min a hotovo. Pak jsem ho předala k ségře a vyrazila do porodnice. Teda Terezka je drobeček, nemůžu uvěřit, že malý byl taky takový. Je nádherná. Připadá mi po tatínkovi, ale kámoška říkala, že neví, ale že spíš říkají, že je po něm. Ale fakt je to nádhera chovat zase tak malé mimi. Celou dobu byla hodňučká. Kámoška říkala, že porod děs, fakt hrůza co jsem slyšela. Ale že malá za to stojí. Na jídlo kdyby nemusela budit)nekdy nedělá) tak malá vstane po 5h, což je nádhera. Jak jsem si malou chovala, tak hned bych si dala říct, ale bohužel:frowning2:
Domů jsem dorazila až v 17.30h, to jsem hned okoupala malého, dala najest a hned vytuhl.

Marky: budeš si objednávat ten prodlužovák na ty body?
9. led 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
murin já teď chovala malého od kámošky a zjistila jsem že jsem zvyklá jak miška drží hlavu že je to nezvyk. a jsi si měla pochovat mišku 2,9 a 44 cm to byl prcek :slight_smile:)
nemáš fotky terezky? :slight_smile:
9. led 2009 v 19:39  • Odpověz
poslala jsem ti foto na mail. Já jsem dokonce chovala 2kg mimi od kámošky, ale jen v peřince, do ruk bych se ji bála vzít. Ale je pravda, že i Terezku jsem měla v peřince, ale přechytnout z ruk mi šlo. Člověk to asi nezapomene, jen má větší strach, když to není jeho.
9. led 2009 v 19:43  • Odpověz
jů, Marti neposlala by jsi mi ho taky??
9. led 2009 v 19:48  • Odpověz
my jsme se dnes s manžou bavili, že pokud budou penízky, tak bychom si za ty 4roky pořídili a pak třeba ještě jedno...no jsem tak ráda, že je pátek....
9. led 2009 v 19:49  • Odpověz
honzi pošlu. Je to fakt krása to mimi. Já chci taky ještě někdy.... :frowning2:
9. led 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
terezka je krásná, já abych se ale přiznala tak si to víc užívám teď když je s miškoiu sranda, směje se a něco dělá :slight_smile:
murin neboj, nakonec ho budeš mít první z nás :slight_smile:) já chci tak do dvou let...ale uvidím....
9. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tak právě jsem vytuhly u prsíčka :slight_smile:
Murin, zrovna se rozplývám nad těma fotkama z porodnice, je to nádherná holčička :dizzy_face: ...taky bych si dala říct, už se to zvovu moc těším :slight_smile:
Nad tím prodlužovákem taky uvažuji, objevila jsem na MMB paní, co je prodává přímo ve Zlíně na obchodnáku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8762967&tab=7 tak tam na to mrknu :wink:
9. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
zlobi: tak to nehrozí:frowning2: na to jsou potřeba dva. Jo tak kdyby to bylo jen na mě, tak není problém. Já si to taky teď užívám s Matýskem, ale takové mimi se mi moc líbí. Já měla pohodu, on byl medvěd, pořád jen spal a spal a spal:slight_smile: i když druhé mimi bývá úplně jiné:slight_smile:
9. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jj, prý to druhé bývá pravý opak, takže to by "rošťáček" Murin :wink: , ale já bych to brala i za tu cenu :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
tak na obchodnák zítra jdu marky kdybys ho chtěla koupit? :slight_smile:
já první 3 měs měla uřvané mimi moc nespala a furt jsem musela být u ní...nějak doufám, že druhé bude jiné ale aby nebylo ještě hoší :slight_smile:)
ten druhý se najde dřív než to budeš čekat! :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
Já určitě taky některý den pojedu do města - možná tam bude teď i srazík, ne?-, ale klidně mi ho můžeš vzít, teda pokud nebude vadit, že penízky bych ti dala až na dalším srazu ....tak jak budeš chtít.
Jj, Murin, ještě nás všechny s druhým mimi předběhneš? :wink:
9. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
No jsem zvědavá, kdo bude mít jako první...třeba janista :grinning: No já raději koupím nové body, kupuji vždy nějaké v akci a dnes jsem koupila nádherné za 45Kč. Kdo tady začne se snažilkováním jako první? Marky Ty chceš kdy? Zlobi Ty za 2roky? Já si to chci užít, tak až tak za ty 4-7min
9. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
ty jo tak to se mi nějak neodeslalo? klidně koupím, ale jestli chceš sama tak klidně, jak chceš jr mi to jedno :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
no mně je fakt jedno jestli nové, použité nebo nastavené...
marky přeci :zipper_mouth: :slight_smile:
já si to chci taky užít a líbí se mi když si spolu ty děti hrají a hlavně chci 3 tak at to třetí stihneme nějak rozumně, přeci jen táhne mi na 30 (za necelý měsíc :astonished: )
9. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
Zlobi kdybych náhodou zítra nedorazila koupila bys mi ho taky? dala bych ti prašulky na sáňkách :slight_smile:
holky kéž by!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale nevěřím tomu :frowning2: babu s dítětem hned tak někdo nevezme a seznámení teď nehrozí, jsem jen u kočáru nebo doma. Takže já budu akroát tak snít....
9. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
jasně, marky kde to tam je? :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
jo a můj brácha si letos bude brát babu s dítětem takže :dizzy_face:
9. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jo a taky si moje kamarádka s holčičkou, co bude mít ted 18.1. rok našla přítele...hele, chlapů je mraky...no zlobi, Ty chceš 3????Tak to bych na Tebe netipla...
9. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
Zlobi, mělo by to být v 5.patře obchůdek Slůně nebo tak nějak, tak mi to teda kup taky, ju? Děkujííí :slight_smile:
Jj, my už jsme snažilkovci :wink: ...ale s Nikčou napojenou na pršíčko to asi tak rychle nepůjde :grinning: :sunglasses:
9. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
Marky tak to držím pěstičky, aby se to snažilkování brzy podařilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže to vás určitě netrumfnu.
Chlapů je mraky, ale k seznámení není ani příležitost.
zlobi 3? tak to klobouk dolů :slight_smile: Já bych ráda 2, kéž by to někdy vyšlo.
9. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
No já bych chtěla 2, ale když budou tři, tak nevadí...ale na potrat bych nikdy nešla..no tak to je dobrý marky, třeba to brzy vyjde... :wink:
murin, máš tam ode mě mailík...
9. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
tak do slůněte jdu pro plrny amýdlové ořechy:slight_smile:)
jakou barvu holky?
no já i radek jsme ze 3 a kíbí se nám to. ale to třetí je o 10 a u mě o 13 let mladší tam bychom rádi větší pauzu ale naše matky začly o 10 let dřív tak uvidíme co a jak bude :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
kde kupuješ ty mýdlové ořechy zlobi a kolik za ně dáváš? Tady je nikde nemají...
9. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
no jdu je zkusit, skořápky i tekuté...no právě v tom slůneti na obchodnáku. to je obchůdek s eko mimi věcmi - látkové pleny, eko prostředky,i oblečení atd...
9. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
zlobi já bych chtěla bílé.
Holky v čem perete?
9. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
no pro mišku v lovele ale chci právě zkusit ty ořechy, s kámoškou si to koupíme na půl to tekuté a zkusíme a pak mají "zkušební balíček" ořechy asi na 3 várky přímo ty skořápky tak zkusím...
9. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.