• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
jo vevnitř a když nebude pršet tak i venku. Já jsem u nich byla min.týden po 5-ti měsících, holky pěkně řádily:slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
To věřím :grinning: ...kolik má vůbec Kája? A co další mimčo, vím že Danka chtěli už tenkrát druhé...nečekají? :confused:
22. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Kája měla 30.4. 2roky:slight_smile: o druhé se teď začínají snažit. Ona dělala autoškolu, tak to odložili až ji má dodělanou. Proto jsme se i tak dlouho neviděly. Pořád se doma učila a samé jízdy...
22. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahojky.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teda to pocasi je desne :angry:
dneska jsem byla venku aj v desti..no petan dobre ale ja jak slepice zmokla :angry:
22. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tak jsem byla násilým "vystrnaděna" do PC :angry: :sunglasses: :grinning: ....alespoň jsem si douklízela a můžu jít v klidu nakutě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Murin, snad nám to v ten pátek vyjde :slight_smile:
A jinak tedy dobrou a klidnou noc všem :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
ahojte,
tak my noc děs běs. večer usínala hodinu s řevem, museli jsme k ní, kojit, mazlit..usnula až ve 22. ale hned v 1.30 byla hore a nespala do 4.30! nosit, mazlit, kojit...děs. jako my máme vždy pár nocí krásných a pak něco takového. asi abychom si nezvykli či čo :frowning2:

jinak nám miška konečně dává pusinky. ona se jako mazlila a mazlí hodně, na pusinky vždy nastavovala tvář ale sama nedávala a teĎ začla. viděla mě a radka jak si dáváme pusu a dala nám ji. akorát dá mně a pak radkovi. a musí za ním jít i do vedlejší místnosti. prostě jednu mně jednu jemu. dvě po sobě mi nedá :slight_smile:) je to sranda:slight_smile:

tak snad jste měli lepší noci! :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Zlobi:to jsi měla teda náročnou noc :frowning2: Jinak ty pusinky to je fakt něco kouzelného :slight_smile:
Počasí mě už fakt nebaví je to jak na podzim :unamused: Snad se to už zlepší.
Mějte všichni i tak hezký den :wink:
23. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
ahojky holky,

Adélka od rána jen zlobí. Rozbila svíčku co vytáhla ze skříně za dobu co jsem byla na WC a stihla ji i rozbít, všude střepy. Jirka zase v noci rozbil skleničku od vína, takže vím, po kom to Adélka má...
Je dnes nějaká protivná i v noci byla jakási nevrlá, rostou jí zoubky, jeden je vyklubaný a dásně má celé napuchlé a rudé pro další dva zuby...
23. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky holky, já nějak nestíhám.

V noci dobré, zoubky trošku polevily, tak spíme líp, ale pořád víc kakáme a máme bolavou prdýlku :frowning2:
Ráno jsem rychle převlekla peřiny (ať neodjede a nevracíme se do špinavého, a taky mě pořád straší ty potvůrky vešky), pak honem skránit tepláky, protože co koupím, všechno mám dlouhé. Ke to hrůza, že nic na sebe nekoupím (na svoji výšku).
Gabča toho dopoledne moc nenspala a byla nějaká otravná :wink: Snad už to bude lepší. :grinning:
Zatím ahojky :grinning:
23. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky holky, jen nakukuji. Večer budu reagovat:slight_smile:
Právě jsme dojeli z Olomouce mám tam oční lékařku a tak jsme se s Terkou byly ukázat. Já jsem se po porodu nezhoršila, Terka v poho. Ten šutrák, co spadl, musel být slyšet až tady:slight_smile:

Na srazík v pátek mohu, v senioru se mně to moc líbilo, program byl fajn:slight_smile: Tak v 10hod?

Přeji všem pěkný den:slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek spinká,já jsem pouklízela a dala prát prádlo.tak teď chvilku spočnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
noc byla dnes o maličko lepší,ale zase budíček byl už před šestou :angry: .dopoledne mi doma matýnek usnul jen na 20 minut,ale pak si ještě schrupnul půl hodinky venku :wink: .takže jsem dopolko ani nestihla napsat :unamused: .ráno mi přišli dvě mikinky pro matýnka,kupodivu mi to pošťačka donesla až domů :confused: ,jsou krásné :dizzy_face: .jednu bude mít matýnek už na teď a druhá je větší,tak počítám tak na podzim bude akorát :slight_smile: .
podpis smlouvy se přesunul už na 15.30,tak snad ještě stihnu k večeru už začít balit.musím s tím trošku pohnout,čím víc toho zvládnu i s matýnkem,tím to půjde pak rychleji :slight_smile: .dopoledne jsem si koupila už papír do linky,mám i nový mop a kyblík...no ještě nějakou čelenku a bude ze mě uklízečka jedna radost :grinning: .
akorát to počasí už mi vážně leze krkem,mám z toho nedostatku sluníčka už pomalu depku :frowning2: a hlavně se cítím vybitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:,potřebuji energii.ale podle předpovědi už má být čtvrtek a pátek daleko lépe :slight_smile: ,tak snad nám to vyjde i s tím stěhováním,v dešti by to bylo na prd :confounded: .

zlobi :slight_smile: ...pusinkování je super,to úplně miluju :dizzy_face: .mě dává matýnek hodně pusinek,tatínkovi už méně,ale to bude tím,že tatínkovi se nechce moc holit,tak píchá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

peti :slight_smile: ...tak super,že máte očička v pořádku :dizzy_face: .taky jsem byla šťastná,že se nám nepotvrdila ta šilhavost a vůbec,že má očička dobré :dizzy_face: .srázek si pěkně užijte,snad už na příští budu moct dorazit :grinning: .

martu :slight_smile: ...tak si to pěkně užijte a hlavně ať se počasí umoudří :grinning: .

marky :slight_smile: ...děkuji,no bude to pakec,ale stojí to zase za to :sweat_smile: :wink:.

honzi :slight_smile: ...ty nájemní smlouvy jsou všude stejné,teda ta délka :confounded: .toto je prý dlouhodobě,tak uvidíme,ale nikdy člověk neví,jestli se to ti majitelé třeba nerozhodnou prodat,to ti nikdo nezaručí :frowning2: .nezbývá než doufat,navíc co se dá dělat,když není jiná možnost :sweat_smile: .kéž by se nám podařilo jít odtamtud už rovnou do vlastního :dizzy_face: :grinning: .
23. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
no to jsme taky říkali ined...
kukala jsem ted pořádně na tvé fotky, vy jste si nenechali říct co to bude? A jaké jste měli jméno pro holčičku? My půjdeme ted na oběd a ven...jupííí...
23. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
holkčinky,tak jdu jen potvrdit,že se stěhujeme,huráááááá :grinning: :grinning: :grinning: ,ale teda mám z toho vážně totální hrůzu :confused: ...no,ale to se poddá,hlavně že už víme,že je to totálka a začne se něco dít :wink: .tímto se s vámi na nějaký ten čásek loučím :cry: ,neboť pc raději nebudu ani zapínat,je to žrout času a starý svůdník :grinning: .tak snad vás pak zvládnu dočíst,kecalenky :grinning: .
tak nám prosím držte palečky ať to ve zdraví všichni přežijeme a hned jak nám zapojí net písnu i za válečných podmínek :grinning: .

honzi :slight_smile: ...my jsme chtěli pohlaví znát,ale ten náš stydlínek nám toho luloška nechtěl ukázet až do poslední chvilky :grinning: .ve 20tt to vypadalo spíš na chlapečka,ve 27 tt zase na holčičku a nakonec jsem se den před porodem (byla jsem na vyvolání)dozvěděla docela takovým omylem,že máme teda chlapečka :grinning:.holčička by se jmenovala hanička :dizzy_face:.
tak holčinky papa a mějte se moc krásně vy i děťátka a hlavně ať jste všichni zdravoučcí :dizzy_face:
papa :cry:
23. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Tak jsem tu, Terka snad alespoň na chvilku usnula a já jdu reagovat:slight_smile:

murin: děkuji za chválu Terky, jsou to opravdu krásné fotečky, jak je to ve velkém. Dnes jsem si je byla vyzvednou ve fotografii, nechala jsem si je udělat také domů:slight_smile:
Je super, že se vám podařilo vystoupení, Mates tam je kouzelný. Počasí nezklamalo:slight_smile: Ty prášky je děs, já jsem dopadla u té druhé varianty. Nic neberu:slight_smile:

zlobi: je dobře, že Mišce je už lépe. A hlavně, že ty se už nehoršíš. Jak vyleze sluníčko, budete obě čiperky:slight_smile:

ined: ještě jednou gratuluji k novému bytečku, vše zvládneš a pak si už jen budete užívat nového a většího. Uvidíš, že určitě se i Matyášek zlepší se spaním.

marka:máte to také doma dobře rozdělené:slight_smile: Relax je také potřeba, těším se, že dorazíte v pátek s NIkolkou:slight_smile:
23. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
zlobi: já chci taky od Terky pusinky, to jsou takové zlatíčka:slight_smile: Co ty noci?

honzi: Adélka vám dělala štěstí, jo jo děti, aby měl člověk oči všude:slight_smile:

martufa: už máte blešky, vešky:slight_smile: pryč?

Holky, zítra jdu navštívit moje dětičky do školky. Letos končí a odchází mně do školy:frowning2: Tak nakoupím nějaké dobroty a uděláme si ve školce rozlučku. Jsem zvědavá, jak bude Terka reagovat. Dnes jsem večer sama, Petr zůstává spát na centrále. Tak snad Terka bude pěkně spinkat a já si udělám pohodový večer:slight_smile:
23. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahojky,
Ined....tak supeeer zprávička :sweat_smile: , tak příjemné stěhování přejeme :dizzy_face: nás to také čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Zrovna se jdeme koupat, už se klíží očka :sweat_smile: tak snad večer brzy kuknu :wink:
Jo a chlubíme se....klube se nám dlouho očekávaný zoubek :sweat_smile: takže... "bude nás pět" !!! :grinning: vím, že na ty vaše zubatky nemáme :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak vešky jsou snad vypuzené :grinning: Doufám, že už se neobjeví :grinning:

Zítra budem s Evou (Davidova sestřenka), zavařovat maso na dovču, abychom to vždycky jenom ohřáli a nemuseli se zdržovat vařením. Někdy zajdem do restaurace. Akorát musím něco vymyslet pro Gabču, ale měla ráda ty horové jídelka Hami, tak možná koupím ty a bude. Ten týden to vydrží. :unamused: Snad :slight_smile:

Holky jedou zítra na výlet se školkou. Jedou někam ke Vsetínu. Na nějakou žabičku Michalku (něco v lese). Tak jsme nachystali batůžky a svačinky a holky už se těší :grinning:

Iny tak držím palce ať to stěhování brzy zvládneš a bez nervů :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak jsem přidala nějaké fotečky :grinning:

Zatím všechny zdravím a dobrou a klidnou noc! :grinning: :slight_smile: :sweat_smile:
23. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
ahojte holky, chrníme vyčerpáním. My noc na dnešek tady děs. Malý se vzbudil v 1h v noci,chtěl mléko, udělala jsem ho nechtěl ho pít, pak chtěl ke mě na postel, tak jsem řekla ne ne a položila a pořád na ni ukazoval. Nakonec jsem zjistila co chtěl, medvídka se kterým spím já,je to jeho teď oblíbený. Jsem mu ho dala a vždy tak na 15min klid a pak zase stál a pořád dokola, ale teda nebrečel. Pak kolem 3h vytuhl nakonec natrvdo. V 6h ráno si sedl, dal dudlík du pusinky a normálně mu hlava spadla, tak si sám lehl a spal do 8h, pak rychle snídaně a hurá plavčo. Po něm jsem šla ke kámošce, má o rok staršího chlapečka. Dítka si pěkně pohrály, ale teda co vše Mates snědl u nich, no děs. Prostě otesánek :grinning:
Jinak mi pusinky rozdáváme každému i jazýčkové:slight_smile: pusinkujeme i plyšáky, zvířátka v knížce... :grinning:

Mony: to je mi líto s tou nocí, ale asi byly nějaké erupce na měsíci, či co:frowning2: a ty pusinky jsou fakt úžasné, kdžy je dítko dává:slight_smile:

Ined: moc gratuluji a přeji, aby řálo počasí a vy se v klidu přestěhovali... už byste byli v novém a v klídku:slight_smile:

Martu: pěkné fotečky, teda moc krásný domeček.

Peti: v pátek do senioru jdu určitě. tak si můžeme dát opět sraz v 10h před Spolákem. Užij si krásný den s dětma ve školce. Terezce se to bude určitě líbit.

Marky: moc gratuluji k dalšímu zoubku. Teda dal si na čas:slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahojky holky, my už spíme taky, malá byla s námi nakonec na večeři, servírky tam z ní byly hotové a dávaly jí sušenky, tak jich snědla, teda ta si pochutnala. Byla tam holčička, tak si spolu víc jak hodku pohrály a snědla ode mě kotel hrášku ze salátku.
Dnes jinak celý den rampepurdila, venku se mi málem vykoupala v kaluži... :confounded:
23. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
ahoj všichni

ined at přežijete stěhování! :slight_smile:
marky gratulace k zoubku :slight_smile: ale kdysi mě nenapadlo že vás se zoubkama předběhneme :grinning:
peti užij si to ve školce. velké fotky bych chtěla vidět :slight_smile:
martu snad už máte pokoj :slight_smile:
mur snad to byla jen blbá noc, potřebuju spát :slight_smile:
honzi to je super že si takhle pohraje, to my s miškou se v klidu nenajíme v restauraci :frowning2: a s těma sušenkama, taky je mišce všude cpou a já jsem pak za krkavčí matku a vysvětlovat že nechci jí dát bílý cukr se na mě dívají jak na ...

jinak miška dneska už zase čertila je jí vyloženě líp, ale večer měla 37,5 ale to je u těch dětí ještě na hranici prý. přes poledne spala už doma, ale vzbudil jí už po 1,5h můj tel tak padla večer už ve 20,45. tak uvidíme jaká bude noc. jinak nechce nic moc jíst, jen prso nevím jestli to už není jen rozmlsanost. koupila jsem jí bio jahodový tvaroh s třtinovým cukrem a taky nic. obecně ty mléčné věci moc nemusí. ale chleba s máslem to jo..i když k obědu jedla těstoviny se špenátem ale nesnědla toho moc. jo ale snědla skoro celou nektarinku, včera jsem jí dala kousky a to nic a dneska jí prostě okusovala a to jí snědla skoro celou. tak jí to asi tak baví víc :slight_smile:

půjdu asi brzo zalehnout furt mi není dobře. jinak tu leje..
23. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
no naše malá miluje polívku, dělám ji hustou plnou kapání. Jinak ty sušenky měla dnes poprvé, snědla jen 2 a na plné čáře zvítězil hrášek. Adélka zase mléčné výrobky miluje....
Zkus jí ten tvaroh udělat s bylinkami, třeba ji to půjde líp...
23. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
honzi kapání dělás vajíčkové? miška tekuté jídlo vůbec jen husté, i kaše husté. no bylinky nevím na to si asi netroufám, každopádně lučina jí taky nechutnala, mi přijde že prostě ty mléčné věci nemusí. a adel už může mléčné zase? a to co tu píšete hrášek, meloun, jahody to vůbec takové věci..ted jsme jí zkoušeli jahody, kousla do nich a šklebila se...
23. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
kapání dělám z žloutku a mouky...
no Adélka už může přes měsíc mléčné výrobky a ty ji fakt šmakují. No tak to Adélka je hodně na ovoce a zeleninu, dnes opět kusisko melounu....
23. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahojky..
tak u nas den celkem dobry az na to pocasi :angry:
na srazik v patek bych se snad mohla urvat :grinning:
nas petan ji teda snad vse..dneska dokonce sestrence slohl cervenou papriku a chutnala mu :sweat_smile: jinak jinaj mrkev a hrasek a ovoce sna vse..meloun.ananas,tresne ,hrozny,jahody...nejvic zboznuje jablka :grinning:
23. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
holky, manža došl dom, jdu nakutě...

dobrou noc a at dětičky spinkají celou noc.... :wink:
23. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
teda dobré, zase nám prší :frowning2:
Holky jely na ten výlet, ale nakonec jenom do Brodu na hasiče a do Strání-Květná do skláren. Takže žebička Michalka se nekoná. Volali do Vsetína a je tam také škaredě, tak tam nechtěli jet zbytečně :unamused:
No já za chvíli půjdu pomoct Evě zavařit to maso. Zatím Gabča spí, tak doufám, že potom bude hodná :grinning:

Zlobi :slight_smile: ...Prosím neber to co těď napíšu jako kritiku tebe,Já jsem si všimla u holek teda hlavně u Lucky, že čím míň toho dětem dáváš (jako že chceme aby jedly zdravě) tak tím míň nám toho potom jí. Amálka už jedla o moc víc věcí než jsem dávala ( v dobré víře) Lucince a Gábinka ta jí " všechno" a nemám s ní problémy. Jahody, maliny, mléčné, polévky prostě téměř všechno. Lucince jsem se bála některé věci dávat, nebo jsem chtěla ať jí "zdravě" a do dneška třeba nechce zeleninu a hodně si vybírá v jídle :grinning: . V žádném případě tě ale nechci kritizovat a radit ti, jen jsem ti chtěla napsat vlastní zkušenost. A ten cukr, já myslím, že i silnější miminka to časem vyběhají, ale samozřejmě se nesmí cpát neustále jen sladkým a tučným, prostě všeho s mírou :grinning:
24. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
ahojte holky, já noc kalamita. Mates chrněl krásně, ale já celou noc nespala jak mě bolelo to koleno. Sebemenší pohyb a měla jsem nakrajíčku:frowning2: Hned ráno jsem šla k Dr. ale připadala jsem si jak simulant:frowning2: řekla mi mastit, vzít si nějaký prášek od bolesti a objednala mě na ortopedii, ale až na úterý. Jsem říkala, že úžasné zdravotnictví. Člověk nemůže chodit a oni ho pošlou na vyšetření za týden. No děs :angry: jo a mám být v klidu, žádné velké chození... jsem říkala, že to nehrozí, že mám kkční dítě:slight_smile:
šla jsem si pak sednout s kámoškama do senioru na latté, opět mňam:slight_smile: opět plno dětí, tak Mates ve svém živlu. Pak jsem ještě s kámoškou stála před naším barákem a tam kaluž s bahnem. Než jsem se otočila, tak Mates v ní. Dodám foto. Jsme ho pak nechala vyčváchat pořádně a pak pořádně doma vydrhla,najedl se a šel spát.
To já musím říct, že Mates by se ovocem a zeleninou mohl utlouct, bágruje to po kilech a jsem strašně ráda :slight_smile: :slight_smile: No jí vlastně skoro vše akorát někdy u toho dělá scény. Akorát teda čočka mu zatím moc nejede a ochucené jogurty, ale po bílých by se mohl utlouct.

Mony: třeba to tak Mišce víc bude vyhovovat držet si vše v ruce. Zkus i tak jablko i ten melou... Malý má radši,když si to vše drží sám a sám jí. Nechce to ode mě a jak to má na kouskované tak se mu to moc nelíbí.

Adeli: to by bylo super, by jsi mohla nabrat i Honzinecku pokud nic nemá.

Honzi: co to bylo za sušenky? takové ty ke kávě jak se dávají? jestli jo ty Mates miluje. no dá se říct, že miluje všechny sušenky:slight_smile:

Martu: tady pršelo jen chvíli dopoledne a pak už dobré. Ale tak aspoň mají holky náhradní program a určitě to i tak bude moc pěkné. No jo děti jsou rády že někam vypadnou

Peti: jak dopadla rozlučka s dětma?
24. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
No u nás dnes hnus, pořád jen prší. sem tamm sice přestane, ale za chvilku prší zase. Ani na tv se nedá dívat jak je špatný signál. :frowning2:
24. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
to je děs s tím počasím. Teda já musím zaklepat, že v Otr. je to v pohodě. Tady je akorát sem tam zatažené sem tam vykukne na minuto sluníčko. Ale něco se asi žene. A to naši vzali Matese na projížďku na kole, abych byla v klidu a nemusela se hýbat, když mě bolí to koleno.
No hlavně aby vám vyšlo počasí na tu dovču. My máme v pátek grilovačku a v sobotu naši odjíždějí taky na dovču na kola na týden. Takže bych jim taky přála pěkné počasí.
24. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.