• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky holky,
tak dnešní návštěva školky byla úžasná. Terka úplně spokojená. Byly jsme tam dvě hodiny, než jsme těch 8 tříd obešly, to trvalo. Byla jsem překvapená, jak byla v poho. Asi jí už zapíšu :grinning: Zítra jedem plavat, tak se těším na toho našeho vodníka. V pátek určitě dorazíme, bude to fajn:slight_smile:

Dnes jsem potkala kamarádku od ined, poznala jsem Matýska, jak hlídala. Byl úplně spokojený, chválila ho, že je hodný. Tak to je super, že ined má klid na stěhování.

martufa: dívala jsem se na fotečky, máte moc pěkný baráček. Doufám, že se holkám vydařil výlet:slight_smile:

murin: já chci také jazýčkovou pusinku :grinning: Snad bude dnešní noc lepší. Co to koleno? Vím, že už tě trápilo na srazíku. Já jsem tak na VŠ měla také strašnou bolest v kolenou, nemohla jsem ani ležet, jak to bolelo a zjistilo se, že tam mám záněť:frowning2: To čekání je hrozné.

zlobi: je dobře, že Mišce je už lépe, prso je prso, to známe:slight_smile:

marka: gratulace k zoubku:slight_smile:

adeli: bylo by fajn, kdyby jste se Petříkem přijeli, už jsem vás dlouho neviděla, snad ještě těhotná:frowning2:
24. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Peti: to je super, že se návštěva vydařila a Terezce se to moc zamlouvala. no jo ty starší děti jsou pro ty malé jak kdyby viděly zlatý obrázek:slight_smile:
Koleno stále bolí a na otropedii jsem objednaná až v úterý. TO nadávám, že když člověka něco bolí, že ho nevezmou hned. No comment. Takže dělám zábaly z krému z konopí a teď jen sedím u pc a nehýbu se v rámci možností. V to úterý holt oželím plavčo a Matesa bude hlídat ségra. Ta si ho vezme do školy-mají vysvědčení, tak si Mates užije plno dětí i učitelů:slight_smile: Naši jedou na dovču a nikdo jiný prostě nepřichází v úvahu a tahat ho sebou po Dr. se mi nechce, ani sama nevím co mi budou dělat, třeba mě někam pošlou...no uvidíme. Jště zítra tamzkusím zavolat já a přeobjednám se na jiný den. Nejradši bych byla, kdyby to bylo dřív. Neboť rada od mojí Dr. dělat zábaly, jest něco od bolesti a být v klidu, to jsem si mohla naordinovat sama.
24. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Pěkný večer holky :slight_smile:
u nás už se chrní, ale máme doma už i tatínka, tak dnes jen krátce :wink:
No zoubek už byl u nás opravdu dlouho očekávaný, už jsem ani nedoufala :grinning: ...naštěstí opět úplně v pohodě, bez teplot, kadění atd...
Murin, tak hlavně ať jsi zase fit, vím co to pro tebe "takového sportovce" musí být :frowning2: , ale věřím, že vše bude zase v pořádku...a taky je super, že má kdo hlídat, s tvým ďáblíkem by to bylo fakt naprd obíhat doktory :confounded:
Ta fotka je úžasná, Mates se úplně vyžíval :grinning: ...my měly taky podobnou nehodu už dříve, ale teda na vás jsme neměly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
Peti, to musela být super rozlučka :slight_smile: ...i Nikčin bratránek jde teď v pátek naposled a pak už do školy :confused: :sweat_smile: docela se těší, tak snad mu to vydrží :sweat_smile:
Martu, opravdu máte krásný domeček, úplně jako z pohádky, takový malý, útulný a hlavně krásně zabydlený :dizzy_face: ...já už se taky táááák těším do našeho :slight_smile: ...a Lucince to mooc sluší :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Jo a jinak s pátkem taky počítáme :wink: ...tak snad se sejdeme v hojném počtu, těšíme se na vás :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Holky díky za pochvalu Lucinky a domečku. To vždycky zahřeje :grinning:

Gábinka už spinká, David se zrovna vrací, byl na hřibech tak jsem zvědavá jestli něco nese :grinning:
24. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Jééé tak hříbky bych si taky dala :wink: ...věřím, že určitě donese, počasí tomu přímo přeje :wink: tak "dobrou chuť" :dizzy_face:
24. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
No donesl pár, ale slimáci už je stihli okousat :frowning2:
24. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak aspoň snaha se cení :grinning:
24. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahoj holky, taky už je Mates mezi "mrtvými" chrněl hned jen co položil hlavu do postýlky :grinning: Babička s ním udělali mega výlet na kole,naštěstí jim to vyšlo a nezmokli. Začalo pršet až po tom co dojeli:slight_smile: Akorát došli dom s karambolem-boulí. Babička chtěla nahnat Matesa domů, ale nechtěl, tak začal utíkat a narazil do branky, takže došel s řevem, ale dobré. Boule se zachvíli ztratí:slight_smile:
Marky je to fakt děs. Ale naštěstí není pěkné počasí, tak mi to není tak moc líto. Ale nejhorší je, že mám ložnici a pc nahoře v patře a lozit po schodech je děs a to samé,když jdu ven, to chodívám ještě k tomu sklepem, takže 2 prudké schody a koleno bolí ještě víc. Teď jdu udělat 3 zábal. Jsem říkala, že užívat to konopí tak jak ho mažu, tak jsem pořád mimo :grinning: :grinning: :grinning:
Marky jak jsem viděla Matese jak tam vběhnul, tka pak už mi to bylo jedno a nechala jsem ho, aspoň jsem v klidu s kámoškou pokecala. Věci jsem hned oprala, takže pohoda. ALe teda fakt se vyžíval, byl jak v tranzu,když se hrabkal v tom bahně a té vodě :sweat_smile:
Prosím tě vždyť vy už budete mít stěhování taky za pár:slight_smile:

Martu: našel manža něco? taky bych si dala hříbky, miluji je. AKorát já ne ně nechodím nebo jen vyjímečně neboť jsem slepá a pokud na mě ten hřib nezavolá, tak ho nevidím. A ještě se moc bojím klíšťat, už jsem si s něma zažila svoje. Takže radši když mi je někdo donese, ale bohužel není kdo:frowning2:
24. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
to nevadí, to se okrájí:slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
mur tak to jsem na tom podobně, pokud mě hřib nekopne tak ho nevidím :grinning:
Taky jsem si už užila s kolenem až, až. Vlastně si užívám neustále, naposled jsem si ho vyvrkla na 1.mája a potom jsem dostala na týden ortézu, že ho musím mít v klidu ( se třema dětma :grinning: :grinning: :grinning: ). No měla jsem ju na noze asi 3 dny, pak letěla pod postel :grinning:
Měla bych jít s kolenem na operaci, ale pořád jaksi není čas :sweat_smile: :sweat_smile: ani chuť :sweat_smile: Mám špatnou osu kolene či co. A taky jsem měla přetrhlý přední zkřížený vaz. Ve Zlíně mě dělali náhradu, bohužel mě ale moc nedrží, takže koleno léce pořád sem a tam :grinning: :slight_smile:

Prďolky jsou v postýlkách tak snad už bude klid. Jdu háčkovat Lucince čepičku, potom vám ji vyfotím :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
to mě těší, že ještě někdo neumí hledat hřiby tak jak já :grinning: A to ti s tím kolenem začalo z ničeho nic? Já na to trpím díky sportu,a le nikdy jsem nic přetrhlého ani na operaci nebyla. Prostě někdy začne bolet, ale takovou bolest jsem teda ještě nezažila ani když jsem sportovala vrcholně. Mě už mamka říkala, že mě objedná do Olomouce, ona tam byla na operaci a je s tím Dr. velmi spokojená. No uvidíme co mi řeknou v úterý, třeba mi řeknou, že se simulant a půjdu dom a vykašlu se na nějaké Dr. a budu se léčit sama. A to samé řekla Dr. mě, buďte v klidu, to jsem jí rovnou řekla, že to nehrozí, že mámakční dítě:slight_smile:
čepičku vyfoť, jsem zvědavá. Taky jsem si říkala, že bych se to mohla naučit, přece jen tu babička nebude věčně, tak abych i já pro své vnoučata mohla něco udělat:slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mur mě se to stalo v 19 letech, když jsem vystupovala z kamionu, seskočila jsem zvrchu a už to bylo :grinning:

No jdu pracovat. Dobrou noc všem :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
dobrou noc:slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
ahoj holky,

teda vás dočíst :slight_smile:

tak za prvé miška vypadá hodně dobře, ale mně je zase hůř, krk mě bolí tak, že nemůžu mluvit polykat nic...takže zítra zase k dr. i když nevím co mi řekne, protože v pondělí tam žádný zánět neviděla, ani nebyl v krvi.
jo a je vidět, že je jí líp, protože trénuje chození. zatímco o víkendu to bylo tak 5-10 kroků a bylo to napůl s lezením tak od pondělka to zkouší víc a víc a dneska přešla chodbu a kus obýváku - napočítala jsem 40 kroků v kuse, takže už asi...i venku ukazuje, že chce s kočárku - to se ho ještě drží a chodí s ním :slight_smile:

peti to muselo být fajn :slight_smile:
martu krááásný domek fakt :slight_smile: a lucince to sluší je moc roztomilá :slight_smile:
mur to mě mrzí s tím kolenem, znám to mám je zničené obě z gymnastiky :frowning2: ono leckdy prostě jiná rada není :frowning2: a na ortopedii tě vzít musí akutně, jen jsou to hodiny čekání :frowning2:
koukám, že řešíte hřiby - ale snaha se cení! to já houby nesnáším, ale při hledání jich najdu vždy nejvíc :slight_smile:

a co se týče jídla tak v pohodě martu, každá máme názor na tom není nic špatného ani na tom že se liší, já si ráda vyslechnu jiný, jen mám tento asi hodně pevný :slight_smile: můj je, že si myslím, že je to podstatné a podepisuje se to na člověku dlouhodobě a ty špatné věci se můžou projevit za 20 i víc let a budu se držet dál svého. miška před nemocí jedla krásně, zeleninu maso ovoce jogurty chleba kaše (miluje jáhlovou a pohankovou), teď je to spíš o tom, že si během nemoci zvykla na prso a chce prso. je fakt, že některé jídlo nemusí, resp. jí vadí třeba "nitky" špenátu takže ho musím mixovat, ale jinak kousky zvládá. a myslím, že pokud zatím neochutná sušenky, šunku, knedlíky, pizzu a podobné věci, že není důvod aby nejedla zeleninu. a cukr - fruktozu i škrob má a co se týče bílého cukru ten prostě (dle mě a hodně vědců :slight_smile:) nepotřebuje nikdo. dá se nahradit fruktozou, hroznovým cukrem, třtinovým - které jsou prostě zdravější. tak takhle to myslím :slight_smile: no a nové chutě prostě miška přijímá opatrně no...samozřejmě jí to dávám do ruky, ode mě, všechny možné způsoby, jí jen trvá než si na něco zvykne (to má po tatínkovi :slight_smile:)

tak uf a ted uklidit bombu :frowning2:
24. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahojky holky,

no mazec včera ta průtrž, jeli jsme zrovna do Bzence. Včera dojela kamarádka, byly jsme v herničce a dovezla malé nádherné šatičky. Jinak dnes asi odjíždíme do RBKu ještě uvidíme, ale vypadá to, že jo...

Hezký den všem přeji....

PS: Mony, knedlíky s Jirkou nejíme vůbec, myslím houskové, bramborové si Jirka dá rád...párkárt za rok si teda dá svíčkovou, kterou já nemám ráda....já nemám ráda žádné omáčky, nejedla jsem je skoro 10let už...
25. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahojky holky,

no Gabča spí, holky ve školce a já jdu balit na dovču. V poledne musím ještě k babičce péct vdolečky. Přes víkend tu máme ještě sraz se známýma ze Slovenska, takže to bude pěkně na honem. V sobotu po obědě odjíždíme. Moc nemám ráda, když je to tak všecko nahuštěné, ale co se dá dělat :frowning2: :grinning:

Tak se zatím mějte :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
ahojte
tak jsem byla u dr. a ve výtěru z krku mám nějakou potfůrku, takže antibiotika :frowning2:
miška je má brát ještě dva tři dny až to zase nechytí ode mě, ach jo. snad už pak bude pokoj.
jinak omáčky miluju, zrovna budu dělat mišce "svíčkovou" dětskou :slight_smile: knedlíky jsem milovala, radek je nejí tak už jich moc nemám. a UHO můžu na všechny způsoby :slight_smile:
martu máš to pěkně plné teda. a vdolečky mňam :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj holky, já byla dnes v poslední yamaze, pak až v září:slight_smile: ještě jsem byla rychle nakoupit a podívat se co kámošce na 30. zatím jsem teda koupila jen čokoládové péro :grinning: nemohla jsem odolat:slight_smile: Mates mi vytuhnul v autě, tak jsem ho vzbudila, nakrmila a dala chrnět, ale dělá tam bugr, tak nevím jestli bude spát nebo ne.

Mony: teda to je mi moc líto. No hlavně, aby ti ty ATB zabraly a Miška to od tebe nechytila. Je to u vás opravdu začarovaný kruh:frowning2:
Teda musím říct, že koleno lepší i jsem se vyspala a chodím už pěkně, jen ještě schody a vstávání ze sedu nedej bože z kleku mi dělá problémy, ale jinak už v pohodě. Ani když jsem v klidu tak nebolí. Musím to rychle zaťukat. Dneska jsem celý den volala na tu ortopedii, ale nikdo mi to nebral, tak zkusím ještě teď po obědě, třeba jsou tam dnes odoledne. Chtěla jsem jestli by mě nevzali v pátek a nebo pondělí, ať nemusím rušit to plavčo. A s takovou jestli tam teda půjdu v to úterý tak si řeknou, že simuluji, mě to do té doby snad přejde úplně.
Co to je UHO?

Martu: teda vdolečky bych si dala a kor domácí. Já jsem strašně koláčková. V září jdeme na svatbu a na co se nejvíc těším, že se nadlábnu koláčkama :grinning: Takže vám závidím, že budete péct. a tu dovču taky. Už se těším až ségře konečně skončí škola a hurá budeme jezdit po výletech:slight_smile: chceme omrknout vše tady v okolí,a by si Mates užil a my taky :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
mur kolik bylo lidí v yamaze?
no snad už to s námi bude dobré.
to koleno je fajn :slight_smile:
UHO = universální hnědá omáčka (z hovězího :slight_smile:) neznáš zkratky ze školních jídelen? :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
bylo nás tam 5. Mates, Karolínka, Jůlinka, Verunka a Martínek. Začínáme další 10.9. v 9.30h. a normálně ta Verunka už chodí několik kroků sama, jsem tam pěkně čučeli:slight_smile:
teda takové zkratky neznám. a já omáčky moc nedělávám. Mates teda miluje rajskou máčku, tu má tak 1x do týdne až 14dní. Ale jinak mu teda moc nedálávám. ALe o vík. chci dělat koprovku a nebo fazolky na smetaně.
25. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Psala jsem Janistě a možná dorazí, aspoň na hodinu psala, že pak musí vyzvednout Fildu ze školky. Moje kámoška nakonec nejde, že Kája kašle, tak radši, aby dítka něco nechytily.
takže zítra v 10h u Spoláku:slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Tak vdolečky jsou napečené, za chvilku ještě jedu na posldní nákup na dovču a snad už dnes budu mít klid. :grinning:

Mur a co je to yamaha? :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
ty jo martu šikulka, vůbec netuším jak se dělají vdolečky :slight_smile:
martu chodíme "zpívat" do yamahy s mur - www.yamahazlin.cz musím říct že mišku to moc baví i já začala víc zpívat :slight_smile:
mur to zírám na verunku :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Martu: teda dala bych si úplně mě honí mlsná. Jsu si rychle něco vzít dobrého :slight_smile:

Mony: no čučely jsme všechny, jak je Verunka šikovná,normálně zmákla 7kroků, ne-li víc. Pořád vypadá jak mimi a najednou chodí:slight_smile: vdolečky máš koláčky.

Vypustila jsem Matese na zahradu s babičkou a dědou. Zachvíli dojde i ségra. Takže mám vegáč, když jsem marod:slight_smile: sice noha podstatně lepší, ale teda mám zas něco s okem. Mám ho trošku napuchlé, červené a cítím to při mrkání. A ještě jsem olezená jak puberťák:frowning2: Se na to vy...co jsem začala jest tu antikoncepci, tak si připadám jak kdyby měla jít do šrotu :angry:
25. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!!! :slight_smile: :grinning:

neměla jsem vůbec čas dneska jsme byli s Míšou na očkování takže jsme musely jít už v 13.hod :sweat_smile: Dneska šla Míša se školou na Batov :slight_smile: na štěrk na hřiště a podívat se na labutě,ted jsme přijely s Makra a jsem hodně unavená a hladová :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ještě že už zítra bude mít Míša vysvědčení :slight_smile: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky, tak už chrníme:slight_smile: ségra malého uspala dokonale, já byla mezitím ve sprše:slight_smile: na zítřek se už moc těším až si dám latté a něco mňam. Odpoledne máme oslavu s grilovačkou, takže opět dlabanec
:grinning:
Deli přidáš se? teda všichni mají vysvědčení už zítra, jen ségřina škola až v úterý:frowning2:
25. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ta k konečně mám chvilku klid, sice ještě dělám praženicu, mám na ni strašnou chuť, ale pak už si sednu a ani se nehnu :grinning:
David šel zase na hřiby, dnes tu bylo takové dusno, no hrůza. ale zapršelo jen trošku. Vůbec jsem nevěděla, že včera byla taková průtrž, tady jen trochu pršelo :frowning2: :slight_smile:

Tak to máte dobré tu yamahu. myslím že je nšco podobného v Brodě, ale nejsem si jistá.

Zlobi, když budeš chtít pošlu ti na vdolečky recept :grinning: Jsou opravdu vynikající :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
tak jsem tu zase na chvíli...chrníme :slight_smile:
Teda dnes ty zprávy fakt děs ty povodně :frowning2: ...a je to od nás takový kousíček, úplně jsem to probrečela ty záběry :cry:
Vidím že Martu opět kuchtí :dizzy_face: ...mňám koláčky já miluju, já je vždycky dělám s prababi, když je nějaká větší "kulatá" oslava a fakt ty domácí jsou úžasné mňamky :dizzy_face: a čím více lidí dělá, tím je to větší sranda a rychle to jde :wink:
Murin, zítra se žítřek počítám, tak snad nám do toho nic nevleze :slight_smile: ...těšíme se :dizzy_face:
a super, že to koleno je lepší, njn už nejsme žádné mladice :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zlobi, tak hlavně, že na tu potvůrku v krku brzy došly ATB brzy zaberou a budeš zase fit :dizzy_face: ...hlavně ať vám to dloooooouuuuuho vydrží :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.