• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
"se zítřkem počítám" :grinning: :wink:
25. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
holky jen rychlovka
miška chodí čím dál víc, ale je dost hrr spěchá a po pár krocích padá na kolena, ale když jde v klidu přejde byt..
martu to bych byla moc ráda za recept! díky moc :slight_smile:
mám doma radka tak jdeme poklidit dodělat mišce svíčkovou na zítra a pak si v klidu posedět...
dobrou noc
25. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahoj Marky, budeme se těšit i Janista dorazí s Kájou na chvíli. Takže v 10h u Spoláku vás očekáváme.
JJ domácí koláčky jsou výborné, miluji je:slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
zlobi: to dělal i Mates taky byl hrr,ale neboj pár dní a bude lítat jak drak. Další srazík už dojde po svých :grinning: Takže se rychle vykulírovat, abyste mohly dorazit!!!:slight_smile:
Přeji pěkný večer, jdu se dívat na telku a pc přenechávám ségře.
Zítra čauky
25. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Zlobi, tak to už je určo ono u Mišky :grinning: ...u nás to přesně tak nějak probíhalo, s tím, že padla na kolena, vzpřímila se a pokračovala na kolenách :grinning: ...ona už teď bude chodit čím dál víc, tak se těšte :wink: Gratuluje k pokrokům a vítáme vás mezi chodícíma prckama :dizzy_face:
Jj Muri....dorazíme :wink:
25. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dobrou noc holky :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Zlobi zítra ti ho napíšu, doufám, že to stihnu, ale budu se snažit :grinning:

Taky dobrou noc všem :pensive: :pensive:
25. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahojky..
no konecne pocasi dobre..
peti..no ja bych aj dojela ale to je dost brzo na deset..ja nez se vyrachuju :confounded: a kde to je??me to trva tak hodku do zlina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
kurna vam uz to vsem chodi..to dr.rikala ze tak snad do dvou mesicu aj petan..on snad bude chodit ve dvou letech :confounded:
25. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ránko holky!

No my noc hrůza, Gábinka se rpzhodla, že nebude spinka t v postýlce, a dělala šílený vyrvál. :frowning2: No děs, nakonec David vyměkl a vzal si ji do postele :frowning2: A moje snažení je v čoudu :unamused:

Tak pro mlsalky tu máte ten recept.

Vdolečky: 10 žloutků, 400ml oleje, 1 1/4 hrnku mléka, 2 kostky kvasnic, 18 dkg cukru, 2 špetky soli, 1kg hladké mouky speciál. Ze žloutků a oleje si udělejte majonézu. Potom udělějte z trochy teplého pocukrovaného mléka a droždí kvásek. Vypracuje se vláčné těsto a nechá kynout. Potom už jen děláte malé koláčky plněné tvarohem s rozinkami a žloutkem. Každý vdoleček potřít vajíčkem s kapičkou oleje , nahoře udělat důlek, do něj dáme povidla a posypeme posypkou. Pečeme při 200-220 stupních

Doufám, že to pochopíte :grinning: Když tak napište a pokusím se líp vysvětlit :grinning:
26. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
martu ty jo díky....a s tou majonezou co? ta se dává do toho těsta? a majonézou myslíš prostě ušlehat olej se žloutky? a co děláš s bílky potom? :slight_smile: tohle moravské pečivo moc neznám no :slight_smile:
jinak miška už dvě noci se ráno vzbudí po 6 a vypadá že přemýšlí jestli spát nebo vstát a vytuhne pak někde u nás na posteli na nás...tak asi skrvny na slunci :slight_smile:
jste mě uklidnili že děti taky chodili hrrr a skončili na kolenou ona se rozeběhne a neustojí, ale když jde klidně tak už přejde byt...adel petan taky bude chodit neboj :slight_smile: my si mysleli jak brzo miška bude chodit jak si brzo stoupla a nakonec nás spousta dětí "předběhlo"
26. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Zlobi: normálně si ušleháš žloutky s olejem. Olejem tam přilévej po kapkách jinak se ti to srazí, potom si uděláš ten kvásek, a těsto uděláš z mouky, cukru, kvásku a majonézy ( je to vlastně místo másla nebo tuku a vajec). No a pak necháš vykynout :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
:slight_smile: Bílky nepotřebuješ, :slight_smile: si je můžeš schovat ve skleničce na něco jiného :grinning:
26. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
ahojte holky, srazík byl dobrý, akorát teda zklamali s programem, ale tak co se dá dělat. Děti se vyblbly i tak. Latté dobré, akorát to deší dobu trvalo:frowning2: ale příště jdeme asi do frapé, vypadalo božsky :grinning: Jdu te´d stahovat fotky a pak je dodám.

Martu: díky někdy vyzkouším. Dneska budeme mít samé zákusky, nikomu se nic nechtělo chystat, tak jsem zašla do cukrárny :sweat_smile:

mony: to tak každé dítko, si myslí, že je profík a čím rychleji to zkouší tím dřív spadne, ale časem to vypiluje a pak bude běhat jak drak. To už se nezastavíš :grinning:
26. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
ahojte holky,

tak koukám, že srazík se povedl :slight_smile: co tam bylo za program?
zákusky mnam :slight_smile:
no miška furt ale preferuje se přidržovat jednourukou něčeho - mě, kočárku čehokoliv...ale venku prostě vkočárku nechce sedět, ale to ja pak teda na pěkně dlouho procházka :slight_smile:)
jinak jsme jí dneska koupili sandále a vody do bazénu - sprchy a na koupaliště, takové gumové sandálky. Sandálky jí vyloženě sedly :slight_smile: akorát pani se ptala jak je starý chlapeček a ještě jsme jí koupil hnědě sandálky...to už jí nikdo neřekne holčička :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahojky,
srazík opravdu povedený :slight_smile: ...Murin, děkuji za fotečky :slight_smile:
Zlobi, právě že program tam nebyl žádný, nebo spíše tedy "volný" každý si dělá co chce :grinning: ...ale nám, ani dětem to vůbec nevadilo :slight_smile:
Neboj, až Mišce trochu narostou vlásky už si ji nikdo nesplete :wink: ...i když já to tak měla taky, nemám ráda růžovou, ani moc nemusím ty načančané věcičky, když byla NIkča malá tak jsem ji oblíkala spíše jako by to kluk :sweat_smile: :confused: ...ale postupně mi všichni(hlavně teda mamka) kupují různé věci na Nikču atd....a hlavně holčičí barvičky, takže já musím dokupovat taky ty holčíčí-růžové barvičky, aby jsme ladily :wink:
Martu, děkuji za recept, určitě vyzkouším :slight_smile: ...a přeji celé vaší rodince nádhernou dovolenou, pořádně si to užijte :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky holky

dnes vcelku dobrý . :slight_smile: Gabči se sice poslední dva dny nechce večer spinkat v postýlce, ale nakonec tam usnula :grinning: Už mám skoro sbaleno, zítra dopoledne dobalím zbytek a v jednu vyrážíme :sweat_smile: :sweat_smile:

Takže se mějte všechny celý týden krásně, buďte zdraví a snad se i to počasí umoudří :grinning:

Zatím ahojky, možná ješetě zítra nakouknu, jestli bude čas :slight_smile: :slight_smile:

Ahoooj :slight_smile: :sunglasses: :grinning: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahoj holky, tak už jsme grilovačku rozpustili. Teda jsem pěkně přežraná, zítra budou kilča navíc :angry: a teda Mates vyloženě otesánek. Vzbudil se v 15.20h a od té doby jen jedl a jedl a zastavil se až v 19.40h, kdy jsem ho vzala dom, že jde spát. Sice jedl samou zeleninu, meloun, takže samé zdravé věci, ale teda měl jedno velké linecké srdíčko s marmeládou:slight_smile: ale pořád do sebe něco tlačil, jsme říkali, že to není ani možné kolik se do něj vejde. Se pak vykadil a dlabal dál:slight_smile: a to ještě před spaním zmáknul 180ml mléka:slight_smile:

Mony: no jo když nemá Miška naušničky, tak se nediv, ono si to hodně lidí plete. Ale znám lidi, co vidí dítě v růžové a s naušnicema a řeknou, to je krásný chlapeček:slight_smile: To je opravdu no comment. Jaké sandálky jste koupili, ty co mají v deichmanovi nebo někde jinde? No jo teď už s eMišce nebude chtít sedět vůbec, na to se připrav, bude chtít čím dál tím více běhat:slight_smile: i když teda mi kočárek hodně preferujeme, Mates je v něm spokojený a je to jedna z mála věcí, kde fakt sedí a je v klidu a sám si dojde ke kočárku a vleze si do něj a chce jít na prochajdu.

Marky: s těma věcma to máme podobně. U nás to vše začala babička, pak ségra, postupně se přidávali všichni a už i já kupuji takové barvy:slight_smile:

Martu: přeji krásnou dovolenou a ještě krásnější počasí. Ať se vám vše vydaří a pěkně si to užijete!!!
26. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojky..
no srazik me nevysel..pro nas je to moc brzo..nez ja se s petanem vypravim a vse nahazu do auta a jeste se u nas porad delaji ty cesty a ja to musim objizdet tak me cesta trva vic jak hodku a to ja na desatou nestiham..na jednu to bylo idealni
26. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
ahojte

martu tak si užij dovolenou! :slight_smile:
marky taka věřím, že jste si to užili i bez programu :slight_smile: je ale fakt, že ty vaše háčkované čepice prozradí, že jsou to holčičky, nám se nelíbí a spíš fakt vypadá jak kluk. ale oni jí lidi říkají hezký kluk i v růžovém bodyčku jak píše mur, takže je to jedno :slight_smile:
teda mur to je otesánek, to miška se mi vrhá furt po prsu :frowning2: jahody teda plive ty jí vyloženě nejedou, nektarinku tu okouše celou, a dneska teda dlabala moji "svíčkovou" co jsem jí udělala.
jo a sandálky máme tyto
http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/letni-boty/superfit-2-00138-11-mocca-kombi.htm
kkupujeme jen certifikované dětské boty, teda ty ceny jsou hrozné, ale co už...ale vyloženě se jí v tom capká dobře :slight_smile:
a koukám, že s barvama všude stejně :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
dobre ranko :dizzy_face:
noc dobra..petan usnul az v pul jedenacte ale probudil se jen jednou a pak az v 7.15 :dizzy_face:
tatku mame doma tak jel nakoupit tak uz nam dela snidanku :grinning:
pekny vikend :dizzy_face:
27. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
ahojte holky, my už chrníme, Mates byl k.o. SIce vstával na mléko až v 7h, ale pak jsme hned řádili. Já rychle uvařila oběd-fazolky na smetaně s bramborem a vajíčkem(dělám jen z mléka) a hned jsem vyrazili kočárem ven. Koupila jsem nutrilon a už jsme si to rázovali na štěrkáč se vyblbnout. Mates ve svém živlu nevěděl kam dřív vletět :grinning: pak jsme ještě řádili doma na dvoře a ulici. Rychle oběd, teda mohl se po něm utlouct, pomalu vylízal celou misku a už chrní. Teď půjdu pojest já.

Mony: teda Mates zeleninu ve velkém a teda nejvíc boduje hrášek, to je v záhonku pořád pečený vařený, ten sní denně snad kilo hrachu. Pak bágroval okurky, papriku, rajčata, ten meloun a to měl ještě celou broskev a jahody. No fakt včera kolik toho snědl to byla síla. Jako jsou to samé zdravé věci, ale člověk se jen diví,kolik se to do tak malého tělíčka vejde. Se fakt od 15.20h s jídlem nezastavil :slight_smile: My teda ovoce a zeleninu opravdu milujeme, což jsem strašně ráda.
botičky jsou pěkné a ta cena taky :sweat_smile: No jo za zančku se platí. ALe jak už člověk potřebuje více bot, tak i ze značky sleví,když se jedná jen o chvlku na noze. Já jsem myslela, že to máte do vody boty a to máš jen okolo vody, do vody bych s tím asi nešla. Já jsem právě Matesovi kupovala neznačkové botky přímo do vody, aby tam v nich mohl chodit a nestoupl mi pak v trávě na včelu nebo něco. Ale jinak kupuji taky značkové.
čepičky nosíme i neháčkované, šátky, šiltovku...ale spíš holčičí barvy:slight_smile: ale lidi fakt i v růžové řeknou pěkný chlapeček:slight_smile:

Adeli: my jsme to dali teď tak brzy neboť tam měl být program a ještě v těch Otr. zavírají v 16h a když dítka po oběde spí, tak by se to nestíhalo. Ale příště může být srazík jinde. I jsme s holkama říkaly, že klidně dojedeme do UH, abyste to měly i vy blízko. A nevíš je v UH něco kde by se třeba i venku daly děti vypustit?
Teda to by se mi taky líbilo kdyby mi někdo dělal snídani, závidím :grinning:

Ined počasí na stěhování přeje:slight_smile:

taky všem přeji pěkný víkend.
27. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
ahojte
adel tak to je fajn, že je doma :slight_smile:
mur to jsou boty na ven, pak jsme koupili další do vody. no mišce budeme kupovat zdravotní. nejde nám o značku (jako že bysme museli mít nike nebo adidas) ale o ty zdravotní boty. já mám hodně ploché nohy a prostě do toho holt ty prachy vrážet budeme i na chvilku (dokud na to máme :slight_smile:) je fakt, že nevrážím do jejího oblečení to mi přijde zbytečné, ale do bot jo. a jsou fakt vychytané ty boty.

já půjdu asi spát až miška padne, dneska vstávala už v 6.30 :frowning2: asi jsem s těma atb ještě taková malátná :frowning2:
tak zatím ahoj :slight_smile:
27. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
mur..no ja nez to objedu tak to mam nadaleko..a ta hodina je na nas brzo nez se vypravime..

to nemusite jezdit do UH jen kvuli me :sweat_smile: me staci kdyz posunete hodinu aspon na 11..jinak v uh jsou jen ty zahradky venku ale neni u toho nic pro deti

no uz jsem nemela dlouho snidani od manzilka..ale kdyz nebyl petan tak jsem mela snidani kazdou sob.a nedeli kdyz byl doma..cca 2,5 roku :grinning:
27. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Mony: tak to my už máme botky na pěkno(už druhé a zachvíli budu kupovat třetí), na písek(taky už bude potřebovat pomalu další) sandálky a do té vody nemíním dávat za takové nehorázné prachy. A je to stejně jen na chvilku co je bude mít, teda jestli vůbec,počasí zatím teda nic moc:frowning2:
já jsem taky myslela jako značkové zdravotní boty a ne adidas.... Ty jsou akorát tak na parádu pro takové děti. A stejně ty nemám ani pro sebe :sweat_smile:
Pěkně si odpočiň, já akorát dojídám a budu relaxovat u pc a tv než Mates vstane. Pak jdeme zase hned ven běhat. Je to aspoň už lepší nebo pořád stejně u tebe?

Adeli: jsme si říkaly, že jako do té herny a kdyby bylo i něco venku tak by to nebylo špatné:slight_smile: teda já snídani do postele měla myslím tak 2 za život:frowning2: spíš jsem je dělala já, pro mě nebyli lidi:frowning2:
27. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
mur..aha..jo do herny ano jinak zahradky
no petan spi jdu hodit sprchu a pojedeme pak nakoupit plenky...atd
27. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
ahoj
tak to jo mur to jsem špatně pochopila :slight_smile:
tak miska ted nechce nic jist jen prso a prso a furt prsty v puse a držela se za pusu tak jsme jukli za velkého řevu do pusy a 2 stoličky nahoře! tak snad brzy vylezou a bide klid
jinak js,e v dm potkali petu s terezkou a tatínkem. terezka je fakt krásná akorát jsem se jí asi moc nelíbila :slight_smile:
jo a pak jsme ve vlžanu potkali verunku z yamahy a má rok a týden jsem se ptala. jsme trochu pokecali.
tak jdu se venovat tatínkovi zatím ahoj a hezký večer :slight_smile:
27. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
ahojky, teď jsem měla málem infarkt! uložila jsem Matese a šla jsem vedle k pc. A teď takový bzukot jak sekačka někde v zahradě, ale nedalo mi to, tak se podívám k oknu a tam mega dělo sršeň. Teda hned jsem vystřelila a na poslední chvíli zavřela okno. Teda vletět to sem tak nevím co dělám, já bych to nevyhnala, takovou havěť nesnáším, fuj :angry:
Mates dnes spánku po obědě moc nedal, pouze hodinu a 45min, tak jsme pak šli hned ven. První jsme lítali u baráku, pak prochajda s tříkolkou, pak zase lítání u baráku, pak pěší prochajda a zase lítání a pak nakonec si sedl do kočáru a chtěl ještě tak na prochajdu .Teda moje nohy:slight_smile: šli jsme několikrát kolem koupáku a docela dost lidí na to, že zase takové teplo nebylo a ještě foukalo. No jo ale vyhřívaná voda. Mates jak viděl vodu a lidi, tak se tma hned hnal, pištěl na celé kolo a chtěl tam jít. No měl smůlu. Dneska jsme šli dom brzy neboť se mi ho nechtělo po 4 převlékat. On vždy u baráku sedl do písku abyl jak čuně, ale o to nejde, to bych s ním klidně šla i tak na ulici. Ale písek je pořádně nacucaný-mokrý, tak i on celý mokrý. Takže jsme dnes už šli v 18h dom. Mates seděl 45min na nočníku a večeřel u tv, dodám pak foto jakou měl pohodu:slight_smile:

Mony: ty jo stoličky to vám vyrostly brzy když nemáte jiné nebo kolik vlastně má Miška zubů? je to sranda vidět ty malé stoličky v puseně:slight_smile:
Teda to já myslela, že ta Verunka má míň. Tak teda nevím o kom se tam teda bavily. Já jsem dnes potkala tu "úžasnou" a teda ten její nový kočár jak říkala kdysi. No teda kalamita!!!

Přeji všem pěkný večer, já budu u pc a tv. Budu se dívat na to kreslené asi:slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
mur teda fuj ten sršeň :(
jinak miška má 7 zubů - 4 nahoře a 3 dole a stoličky jsou zatím jen cítit a dole má další hodně napuchlou dáseň takže se asi klube i dole. kolik měl mates ostatních zubů když začly stoličky?
jinak verunka dnes mišku furt chtěla pusinkovat. miška nás teda pusinkuje furt doma a plyšáky, ale "cizí" lidi nee. jinak nás už pusinkuje s našpulenou a zavřenou pusou to vypadá srandovně :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
ahojky
tak u nas se porad radi ale uz ho jdu vykoupat nebo nebudu mit klid..
tak petan uz nema jen 3 stolicky..pak uz bude snad aj v noci spat :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.