• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Mates měl buď 8 nebo 10zubů co mu vylezly stoličky, teď přesně nevím. ale 8 jich měl určitě. Nám zbývají už jen 4 zuby a to 2 jdou vidět a jen čekám kdy se prořezají. Naštěstí u nás žádný problém o zubech nevím. Jen u 1 měl zvýšenou teplotu jinak nic. Teda kadění, ale to kadí často i když nelezou:slight_smile:
Tak to mi pusinkujeme úplně všechny i když řeknu ať dá třeba cizí kámošce nebo někomu pusu, tak dá. A sám od sebe pusinkuje hlavně menší děti a nebo ty které se mu zamlouvají. Ale vesměs se pohybujeme mezi holkama, tak se bojím, aby to nemělo následky. Akorát ve čtvrtek líbal kámoščiného půl ročního chlapečka:slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Adeli: to máte taky hodně zubů. A to se zubař divil, že jich má Mates už tolik. No ale má a jak umí kousat:frowning2:
my už chrníme, vytuhl hned jak jsem ho dala do postýky, takže už mám klídek. Jsem si akorát udělala zábal na koleno a budu relaxovat
27. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
adel tak to budete mít brzo klid :slight_smile:
no mišce chybí 2 dole, má jen jednu, ale očividně se stoličky rozhodly vylézt. ale na konci července jdeme k tomu tvému zubaři a podívá se aj na mišku.
ted mi psala ined, jsou přestěhovaní, prý hrůza, ale bydlí, tak vás mám všechny pozdravovat :slight_smile:
mur co koleno?
27. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
ty jo tak to je bomba s Ined. No jo to nejhorší má za sebou. Teď se jen zabydlet, ale to už je v pohodě. Taky pozdravuj:slight_smile:
Koleno dobré, při chůzi mě nebolí, jen když jdu ze schodů a nebo když chvilku sedím a nebo klečíma stoupnu si tak to cítím,ale jinak dobré. V to úterý na to kašlu, nejdu nikam. By si řekli, že simuluji. No snad se tam v pondělí dovolám. Nechci přijít o plavčo díky tomu. Jo kdyby to pořád tak bolelo, tak jdu, ale je to jen slabé. Jsem si teď udělala pro jistotu zábal a zítra budu úplně sama doma-bez Matese, takže budu mít vegáč a nebudu se moc hýbat.
Snad Miška bude spolupracovat a oteřve pusinku a ukáže zoubky. Ne jak Mates, ten nechtěl. Viděl Dr. v bíleém s rouškou na puse a hotovo. Teda sestřičky musely rozesmívat s plyšákem, jinak by nebyla vůbec šance a stejně neprohlédl všechny.
27. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
foto už je:slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
mur ty jsi byla uz u zubare?
tak ja uz valim taky do postele :pensive:
27. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
ahoj holky, malý ještě chrní:slight_smile: vstával v 5h a už nechtěl spát, tak jsem mu dala mléko, že usne a nic, 30min pořád seděl, stál, ležel a pořád do kola a nakonec ještě vytuhl:slight_smile: Já jsem mu teď nachystala věci na celý den a jdu si dělat snídani.

Adeli. byla jsem s malým v květnu u zubaře. V té knížce je psaná kontrola v roce tak jsem se objednala, ale dřív volno neměl. Chtěla jsem jít, když má tolik zoubků a stejně já už jsem potřebovala prohlídku. Takže šel se mnou. Ale jako prohlídka jak u mě to nebyla. Nechtěl otevřít pusu, takže nějakou dobu s ním sestřiky dělaly kraviny...a pak Dr. viděl jen pár zoubků, víc Mates nechtěl ukázat. Dr. se mě ptal kolik jich má a jaké a bylo to.

Přeji všem pěkný den
28. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
bre ranko...
tak u nas noc desna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mur..no me prave zubar rikal ze to nema cenu driv jak ve dvou letech ze ty deti nechteji otevrit pusu a pak se zbytecne boji zubare
28. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
ahoj holky, počasí opět kalamita. Dopol.jsem naštěstí s Matesem byla 2h venku, tak se vyvětral, ale pak kvůli dešti domů:frowning2: teď jsem ho akorát uložila ke spánku a vypadá, že hned zalomil :slight_smile: jdu poobědvat a rychle žehlit než se vzbudí. Měl jít na prázdniny,ale jde až se vyspí možná.

Adeli: to je pravda co Dr. říkal. Mates jak ho viděl, tak se mě držel jak klíště a Dr. na mě jestli náhodou neměl někdy něco z ušima, že to na těch dětech pozná. Jsem říkala, že jsem na ušní chodila přes měsíc s ním. A Mates fakt tu pusenu otevřít nechtěl. I mi Dr. dal do ruky to zrcátko, abych ho prohlédla já. Nakonec na chvilku pusu otevřel, ale to Dr. viděl jen pár zoubků. Takže další plánuji v těch 2letech, dřív to fakt nemá cenu. Zuby čistíme, jí ten fluor nebo co to je, tak snad se mu nezkazí:slight_smile:
28. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
tak jsem se dívala na stránky www.fotobatov.cz a nejen že je tam Terezka od Peťky, ale i Filda a Kája od Janisty:slight_smile:
28. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme se vrátili, bylo to super mám moc foteček, tak až bude chvilička, tak dodám...
dočíst vás asi nedočtu...
28. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
ahojte,

s tím zubařem, taky nám řekla dr. že to nemá před 2 roky cenu, ale že když půjdu tak můžeme zkusit vzít mišku s sebou jen spíš pro radu a "představit se". takže to bude probíhat asi jako s matesem. :slight_smile: jinak máme šíleně napuchlou dáseň a klube se 3. stolička! ale dost jí to asi bolí :frowning2: jinak zuby si taky čistí, i s pastou a dr. říká, že jí u toho polyká takže to prý nahradí ty tablety fluoru, takže tablety nemáme, naše dr. je prostě nedává.

počasí děs - jeli jsme do vizovic. tak jsme šli na zámek, miška celou prohlídku šla po svých (teda za ruku, venku se prostě chce držet) pak spala a mi si poseděli na obědě a prošli se. na zahrádce v hospodě se pak vzbudila a hrozně se jí líbil stolní fotbálek :slight_smile: pak ještě galerie a jeli jsme domů. doma furt chodí od jednoho ke druhému a pusinkuje nás :slight_smile:

tak snad jste si užili víkend :slight_smile: honzi vítej
28. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Mony to jste se měli pěkně. Taky potřebuji už vypadnout, ještě že už bude mít ségra konečně ty prázdniny ať můžeme jezdit taky po výletech. Já byla odpoledne úplně sama a teda musím říct, že jsem měla depku. Nějak to na mě zase dolehlo, že jsem opuštěná... :frowning2: ale pak jak Mates dojel, tak už v pohodě.
Moje Dr. ty tablety fluoru taky nedávala, ale já si je koupila sama v lékárně. Pastu taky polykáme:slight_smile:

zítra ráno jdu s kámoškou do senioru a dám si frapé:slight_smile: už se moc těším. Jen doufám, že počasí už bude v pohodě.

honzi: jsem zvědavá na fotečky.
28. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahojky holky,
tak víkend utekl tak rychle, že jsem si ani nestihla všimnout, že byl:frowning2: Petr jen pracoval a sportoval. Já jsem si s Terkou (tak jako přes týden) "užívala" :slight_smile: Byla hodná, byly jsme pořád venku, samá procházka. Počasí nepřálo, ale když se podívám na zprávy, je tu ještě dobře.

murin: žádná depka!!!!! Měla jsi napsat, vyrazila bych s tebou. Depku nebrat!!!! Ale chápu, někdy máme každá takovou chvilku:frowning2:

zlobi: gratulace, Miška byla kouzelná s tím vozíkem, už pěkně ťapká:slight_smile: Jak tak čtu budou tu brzo všichni chodící a zubatí:slight_smile: Také vás ale doženem:slight_smile:

Jo a musíme se pochlubit, včera jak jsem se rozloučili s Mončou šli jsme ještě nakoupit do Kauflandu a Terka celou dobu křičela jen BA-BA-BA-BA:slight_smile: Od té doby to pořád opakuje:slight_smile:

honzi: těším se na fotečky:slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
peti kdy vy si užijete toho tatínka...
děkuji za gratulace :slight_smile: už chce venku chodit a chodit, ale furt se přidržuje, doma už chodí sama hodně, ale venku nějak chce jistotu a vy budete pak taky běhat a kousat :slight_smile: a o ty stoličky není o co stát, mišku to fakt bolí, budí se nechce jíst a tak
teda to je šikulka! ale jak se na mě mračila tak asi říkala "ta ošklivá BABA" :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Peti: psala jsem si chvíli sice s kámoškou, ale pak musela končit a já se dívala na tv. Tam romantika, tak jsem si i pobrečela. Nějak to na mě fakt dolehlo, že jsem pořád sama, bývalý mě vesměs vytáčí, takže pořád se musím nějak nervovat... ALe jak už byl Mates doma, tak dobré. Člověk sice nadává,když ho hlídá od rána do večera...ale jak není doma, tak je nuda a smutno:frowning2:
Vím že míváš manžu o vík. doma, tak jsem nepsala.

to je Terezka šikulka, že už tak žvatlá:slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Mony ty jsi se Terezce asi fakt teda nelíbila :sweat_smile: Na mě se pokaždé směje. Teda musím to zaklepat:slight_smile: Miška je šikulka, zachvíli bude i venku lítat. Chce to na srazík, aby viděla jak se běhá. Mates s Nikčou ji dají školu :grinning:
a nedělá jí dobře žužlat chleba a nebo mrkev? a nebo prostě celý den žužlat kartáček.
28. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
mur ona žužlá celý den cokoliv co je po ruce :slight_smile: a kupodivu jí ostatní děti nemotivujou, spíš je zaražená. ona radši sama si to zkouší a trénuje...a terezce jsem se fakt nelíbila co peti?
28. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
To Mates rád obkoukává a hned opakuje-trénuje. Se teď naučil zatínat pěstičky a je to prčovní :grinning: nevím kde k tomu došel, žačal to dělat sám od sebe, tak jsem začala říkat u toho zatni pěstičky a on to udělá a chláme se :grinning: Holky a teda nočník je náš kamarád, ale teda ještě se do něj nevyčůral ani nevykadil. A pak když mu chci nasadit plenku, že je bez ní dlouho tak šílené scény.
28. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
holky, Terka se vzbudila, jdu zas uspávat. Petra hraje hokej, pak budu reagovat.
28. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak příjemné a rychlé uspávání:slight_smile: já půjdu taky brzy uspávat, ale sama sebe:slight_smile: nějak jsem z dnešního úklidu a pak sezení u tv zmožená.
Přeji dobrou a klidnou noc.

Jo a co nějaký srazík opět?
28. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
zlobi: kdy si ho užijem? to bych také chtěla vědět, snad v tom Mikulově. Ale budu tomu věřit, až odjedem. Jaká baba? Co to říkáš? :slight_smile: Terka začíná mít stydlivé období. Ale ona už byla unavená, bylo na ní pozdě. Zdrželi jsme se v té nemocnici.

murin: měla jsi zavolat, bývá o víkendu doma, ale jak vidíš, né vždy je s námi:frowning2: Kdyby náhodou příště se něco takového o tebe pokoušelo zavolej, ráda dorazím!!

Srazík, jsem pro:slight_smile: Kdy a kde? :slight_smile:

murin: dobrou a sladké sny:slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
no peti to nevím kdy si ho užijete :frowning2:
já se tak těším na těch 5 dní do beskyd...doufám, že radkovi zítra schválí dovču. ale je to hotel s jídlem, dětským hřištěm, židličky pro, tenisové hřiště tak se fakt těším :slight_smile:
tak to jsem ráda, že to nebylo mnou s tou terinkou :slight_smile:
holky zajímala jste se některá o Montessori pedagogiku? peti víš o tom něco?
jinak dobrou spícím :slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahojky..tak u nas je jeste radi..me jebne..petr vstava do prace v pul jedne..no jeste nesel ani spat a asi uz ani nepujde na tu chvilku to nema cenu

dneska den celkem o.k.rano byl petrik s tatkou na kole a ja aspon v klidu uvarila a odpolko jsem jeste sfoukla nehty

ja a srazik..klidne ale muzu jen streda a ctvrtek..v patek se u nas zaviraji cesty..bude tady pout..
28. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
zlobi: ano znám Montessori, i jiné alternativní. Mně více zaujala waldorfská pedagogika. Ale obávám se, že na Zlínsku neuspějem:frowning2: Líbila by se mně taková školka, ale když jsem se to učila nic takového tu nebylo:frowning2:
28. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
adeli: také to máš náročné:frowning2: Všude je něco:frowning2:
28. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
peti..co to je montessori a waldorfska pedag..?a kdo to nema narocne :confounded:
28. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
adeli: jsou to alternativní způsoby výuky. Prostě trochu něco jiného, než jsme zažily:slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
holky, jdu také spát. Přišel nám tatínek (už venku neviděli na míček) :slight_smile: Terka je tuhá (alespoň na chvilku).
Všem přeji klidnou noc:slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
ty jo jít do práce takhle v noci to mu nezávidím adel :frowning2:
jo srazík my ne, nemáme tento týden do kolektivu ještě...po těch atb
peti právě že ve zlíně v dominu mají cvičení maminek s dětmi s prvky montessori pedagogiky..tak třeba se to rozjíždí, ale chtěla bych o tom zjistit víc..
tak dobrou všichni :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.