• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahoooooooooj holky, konečně jsem se sem po dlouhé době dostala :slight_smile: Jsem se trochu učila a psala diplomku, ale teď už mám padla - konečně.
Dočítat vás nebudu, protože to bych tady strávila mládí. Doufám, že se máte všichni moc dobře a jste zdraví a těšíte se na prázdniny a tak...
Jdu se aspoň kouknout, jak rostete. Pak snad přidám taky nějaké fotečky.
28. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
bre ranko..
tak u nas noc desna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mon..no tak to ma jen nekdy tak v noci..jen kdyz musi nechat auto mimo hodonin..ma ho v brne a musel tak brzo pac ma brzo vykladku :unamused:

no ja se jdu pomalu balit k mamce :dizzy_face:
29. čer 2009 v 07:01  • Odpověz
autor
ahojte dobré ráno
vítám kačko po dlouhé době :slight_smile: super že už máš po škole a prázdniny :slight_smile: už jsi i obhajovala?
adel tak to jo...občas se to dá
honzi jen dočítej tolik toho není co bude říkat chudák ined :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkné fotečky, tak na další srazík musíš dorazit at si adelku poslechneme.
holky tento týden nechci do kolektivu, pak budeme v beskydech tak co srazík buď čtvrtek 9.7. nebo pak v týdnu od 13.7.? nemůžu úterky vůbec akorát a středy dopoledne. mohli bychom nějaký velký srazík udělat :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno,
Zlobi, obhajovala, leč neobhájila, takže musím přepracovat a asi v lednu půjdu obhajovat znova...
Taky bych byla pro srazík, abych vás konečně viděla všechny naživo :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
jejda kačko to je mi líto...tak snad v lednu
tak se domluvíme dávejte návrhy kdo kdy můžete :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
ahoj holky, akorát jsem uložila malého do postýlky ať chrní. Celé dopoledne jsme byli venku na dvoře i se šli projít tříkolkou a pak ještě kočárem. Ale chvílama jsem myslela, že malého zastřelím:slight_smile: včera jak mi chyběl a dnes jak čertil jsem myslela, že ho i prodám:slight_smile: ale ze srandy.

Kačko: teda to je mi líto, ale teda máš obdiv! nevím jak já bych stíhala dítě a ještě se učit. Někdy se fakt musíme sejít.

Honzi: pěkné fotečky, jde vidět, že Adélce se tam moc líbilo.

Peti: příště písnu:slight_smile:

Mony: teda vy se máte, že pořád někam jezdíte.

SRAZÍK: já můžu kdykoliv krom úterý dopoledne, to máme plavčo. Ale jinak mám pořád čas a jsem ráda, že někam vypadnu s malým ven, tak se o něj nemusím tak starat:slight_smile:
29. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
mur já musím jezdit to miluju a bez toho nemůžu být ani radek :slight_smile:
jo a ve vizovicích mají čokoládovnu plnou pralinek a výborné horké čokolády jako fakt rozpuštěné čokolády, mnam to bylo něco pro mě :slight_smile:
tak uděláme velký sraz - já teda fakt nejdřív čt 9.7. tak pište piště ostatní :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
já jdu zítra s kámoškama do ZL do palačinkárny, tak se móóóc těším:slight_smile: Matesa tam vypustím do písku a pak uspím snad v kočáře a budeme kecat a mlsat :grinning: Naposled jsem tam byla co by těhotná v 7.měsíci:slight_smile: takže si taky pochutnám
29. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Muri, kdybych neměla manžela a babičky, tak bych to nedala ani náhodou... Kde je ve Zlíně palačinkárna?
Jinak, já můžu v podstatě kdykoliv kromě úterka, protože máme na 12:15 plavání, a to je zabitý celý den.
29. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky !!! :slight_smile: ani vás nestíhám dočíst :unamused: protože jsme včera jeli k babičce a spali jsme tam :slight_smile: :dizzy_face: takže jsme dorazili až dnes :grinning:,No dnes spí Míša u 2 babičky :dizzy_face:.Zítra k nám asi přijede kámoška :grinning: má holčičku a mají s Lukysem stejně měsíců byli spolu v porodnici :slight_smile: :grinning: No a ve středu Míša odjíždí do té Italie :slight_smile: tak se moc těší!!!!
29. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
No jak je ve Vizovicích ta čokoladovna tak tam to taky znám mnam :slight_smile: ale palačinkárnu neznám :confounded:
29. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jo a Míša měla na vysvědčení samé jedničky a jednu trojku :unamused: ale snažila se
29. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
palačinkárna je kousek od Čepkova. Když půjdete směrem k Mácům, tak po levé ruce je takový velký oplocený barák, myslím že je vínový a je tam podium a bazének a písek pro děti. Palačinky tam dělají výborné a přes celý talíř:slight_smile: tam si fakt zajděte!

Kačko: pozdravuj manžela ode mě:slight_smile: kam chodíš plavat s malou do lázní?

deli: dlouho jsi tu nebyla:slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
pěkné vysvědčení a z čeho ta trojka? Všichni končili v pátek jen ségřina škola až zítra.

Já se přeobjednala s kolenem, abych nemusela zítra rušit to plavání. tak mě objednali na 8.7. no sranda, do té doby o něm nebudu ani vědět:slight_smile:
Jinak jsem si volala dětské Dr. na očkování těch spalniček...co mají být v 15.měs a my máme už 16,5měs. Tak mi Dr. řekla, že očkovací látka není nikde a že už se očkuje jen priorixem a že ten bude nejdřív po prázdninách, tak mi pak pošle pozvánku. No jsem teda zvědavá.
29. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Murin:z matiky
29. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
No Míša se očkovala na tetan a ještě proti zaškrtu a černému kašli :sweat_smile: No Míša se bude očkovat na ten tetan až za 15 let,prý je to nové
29. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
matiku jsem nesnášela taky a kor na střední:frowning2: to mě vždy deptalo, že se učí takové věci v té matice, které nikdy nikdo potřebovat nebude. Fakt děs.
29. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
No ani já jsem matiku nemusela :angry:
29. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
deli tak to není špatné vysvědčení ne? z čehopak má tu trojku?
jinak zkuste palačinky v té slunečnici, jsou tam dvě je toho plný talíř, jsou výborné a za poloviční cenu než v palačinkárně :slight_smile:
kačko jak se vám líbí plavčo? :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
z matiky
29. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Mony: pro mě je slunečnice z ruky a jde nás víc a než bychom tam došly, tak by dítka zase tak nevydržely. Moje jo, ale kámošek ne.A ještě jdou s nama bezdětné, takže stačí palačinkárna. U Čepkova zaparkuji a je to kousek od toho. A mě bohatě stačí ta 1 palačinka neboť jsem po ní vždy plná:slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
ahojky holky,

šla jsem do Tesca a musela jsem se vrátit, zvedala se mi silnice, tak jsem rovnou zašla tam, kde to ořád oddaluji, na vyšetření štítné žlázy, asi to mám po mamince, protože je mi pořád tak zle že to není normální...ve čtrtek než jsme odjeli to se mnou švihlo, ale manžovi jsem to raděi ani neříkala a včera mě viděl v takovém stavu, že stál jak solný sloup....nemohla jsem dýchat, nevím fakt co se děje, bojím se být už i sama doma...
myslím si, že je to štítná žláza a proto ani nechce tělo hubnout, ale uvidíme, jdu na krev za týden...

držte pěsti...

PS: nelitovat, nemám to ráda, jen jsem se chtěla někomu svěřit, protože manža by mě nejraději odvez do nemocnice, aby hned zjistili, co mi je....a to já nechci....
29. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
honzi: myslíš, že by to mohla být štítná žláza? já s ní taky mám problémy, ale toto mi teda nedělá, sice už ji mám v pohodě jen chodím pravidelně na prohlídky. Taky bych měla jít, měla jsem jít v lednu, ale nějak pořád není čas. Ale tak teď jak bude ségra doma, tak může hlídat Matese a já tam budu muset zajít.
ALe držím pěsti,aby to bylo v pohodě a bylo ti líp a nic to nebylo. Ještě je třeba možnost miminka, to jsou taky sem tam takové stavy :grinning:
29. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
murin, to mě taky napadlo....ale není to možné. Dělala jsem si test měsíc zpět a byl negativní a od té doby nic...teda ne že by nic, ale nic by z toho nebylo :grinning:
No mám nízký tlak 80/58 jsem měla ted o víkendu, ale i nízký pulz jen kome 65 a někdy mi to srdce začne tak rachotit, to měla i maminka tak a taky mi dnes MUDr řekl, že příznaky svědčí a že pokud to má maminka, tak je to hodně pravděpodobné....uvidíme. Jak ne, tak nevím, co to je....možná jen ten nízký tlak. Každopádně mě to hodně štve...možná toho na mě bylo moc o víkendu, moc lidí a tak, ale dělá mi to i když jsem sama. Doma už to se mnou švihlo jednou, to jsem psala tady už....

Fakt nevím a to mě děsí že nevím....
29. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
tak to jo, je fakt, že ten čepkov je dobré jako parkoviště, ale četla jsem v novinách že ho chtějí zpoplatnit!
honzi tak držím pěsti.
matiku jsem doučovala a je fakt, že některé věci se mi v práci hodí :slight_smile:
to očkování mur v klidu nám dr. řekla že my ho dostaneme až kolem 18měs, že na to dítko musí být absolutně zdravé. takže to zpoždění asi nevadí :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
honzi já mám taky nízký tlak a taky s sebou švihám a když vstávám tak temno a motá se mi hlava. a teď ty bouřky to ten tlak lítá jak na horské dráze...tady už hřmí zase
29. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
tady taky hřmí a já chci do toho Tesca jak jsem říkala....
holky tak já pádím...

zlobi, to má stejně, musím vstávat pomalu....
29. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
tady taky začalo hřmít a docela dost a to chci jít s Matesem ven po svačině. Doufám, že než se nají a obleču ho nezačne pršet, to by mě trefilo. Už mi tady pěkně řádí s pastelkama a žirafou:slight_smile: Dnes tomu spánku opět moc nedal 1,5h. Já jsem zvyklá na 3h klidu a teď mám už 4den smůlu. Začala jsem se učit ode dneška angličtinu, tak bych potřebovala delší jeho spánek:slight_smile:
Taky mám nízký tlak a jak píše Monča, vstávání mi dělá problém, se musím vždy něčeho chytit. Jen teda v těhu jsem měla první tlak normální a od 7měs dokonce vysoký. A teď zase nízký.
Honzi: to bude dobré, ono je to i stres, vyčerpání...přece jen dítko dá zabrat, když je člověk na něj sám. Do toho ty máš ještě tu práci, tak si ani moc neodpočineš. Ono jde vše ruku v ruce. Ať si vezme manža dovču a ty hodíš nohy na stůl a jeden den si dáchneš:slight_smile:

Mony: kde jsi to slyšela, že se má zpoplatnit? to by mě trefilo! My zdravý jsme,ale není nikde očkovací látka. A pokud to bude pozdě, tak se to dítko bude muset ještě přeočkovávat, a to se mi nelíbí. ALe holt s tím asi nic nenadělám, budu čekat až mi dojde po prázdninách pozvánka, jestli vůbec
29. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
teda mur se učíš aj na prázdniny? :slight_smile:
no to vstávání přesně tak je to nepříjemné ale co naděláme :frowning2: a s tou únavou to je fakt, mně občas tělo vypovídá a musím si jít lehnout fakt :frowning2:

mur četla jsem to v "7" jestli znáš ty noviny...nějaké zlínské že to právě lidi používají jako parkoviště do města a že je to štve, že tam pak nakupující nezaparkují...no jsem zvědavá.
29. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
mony: no moc se mi učit nechce, ale budu muset. Dneska mi frajer poslal dokonce slovíčka a časy, prý ať trénuji. Vyptala jsem si od švagra angličtiu pro samouky, ale tu budu mít ve středu až. Takež jakmalý bude chrnět pustím se do lehkého učení:slight_smile: spíš je to z donucení,ne že bych to dělala dobrovolně. Ale rozhodnuto, do Číny zatím nepoletím, frajer dojede sem za mnou. A kdyby tam jel i později a byla by možnost, to už bych jela.
Já si teda lehnout nejdu, max.večer jdu dřív spát, ale přes den ne. Já bych totiž vytuhl a pak bych nemohla usnout večer a nebo spát v noci. Mám blbé spaní, takže radši jen sedím.

Ty noviny neznám. ALe je pravda, že tam parkují všichni a jdou do města, i já:slight_smile: ale co jsem tam, tak vždy i na čepkově nakoupím, tak jsem tak na půl hodná:slight_smile:
29. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.