• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky :slight_smile:
tak u nás teda leje jako z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vyhnalo nás to domů z venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přes víkend jsme opět obšťastňovaly babičku a dostaly jsme opět novou výbavu :sweat_smile:...prý jsou v Tescu velké výprodeje :sweat_smile:...tak teď dlouho žádné oblečení nebudu nakupovat :slight_smile:
Moni, pěkné sandálky :slight_smile: taky jsme koukaly na tu značku, vypadají fakt dobře, ani jsem nevěděla, že mají žirafu?cenově je to úplně nastejno jako DPK :wink: :frowning2: ...taky už se pomalu pohlížím po větších a mám dojem, že i sandálky nám přes léto bohužel nevydrží a to mě ženské přesvědčovala, že větší neee :angry:
Jinak Honzi, já taky trpím(teď momentálně od těhu už nee)na ty stavy jak píšeš a opravdu je to spojené s tím tlakem :unamused:, nebo jak píšeš i ta štítnice to může být....já teď navíc včera dostala po 1,5 (teda když nepočítám 9měs.těhu) první MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: docela nezvyk po tak dlouhé době :grinning:
Murin s tím očkováním je fakt naprd :frowning2:...i mě Dr. říkala, když jsme byly na to očkování, že už mají posledních 10 vakcín :angry:, je fakt děs, že to musí odnést zrovna děti!
Jinak na srazík můžeme a klidně i třeba to UH :wink:
29. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Chtěla jsem napsat po 1,5 roce :slight_smile: ....
29. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem konečně doma. Ráno jsem se oblékala, že zajedu do Tesca a Petr se ptal, kam jedu. Já že s ním. Měl jet pracovně do Ostravy. A on, že tak jo, proč ne:slight_smile: A to jsem si jen dělala srandu. Bylo to super (nahradil nám víkend). Jednání měl jen 30min a pak byl jen náš. Objezdili jsme obchody, dívali jsme se na krosničku pro Terku a větší autosedačku. Pak jezdil s kočárkem a já chodila po oblečení. Super, po dlouhé době. I jsem si něco vybrala:slight_smile: A táta byl v klidu a Terka úplně v poho:slight_smile: Pak jsem šli na oběd. Návštěva známých (mají 5.měsíční hilčičku) a hurá domů.

marka: já jsem to dostala hned po šestinedělí:frowning2: A i to po 9měs. těhu byl šok:slight_smile:

honzi: tak o tom, jak píšeš i já něco vím. Mám (kromě těhu to bylo v poho) nízký tlak a to tak, že mně ho normální tlakoměr nenaměří. Musí použít přístroj:slight_smile: Vždy se tomu doktorka divila, zda ještě žiju:slight_smile: Pravidelně jsem tak 1x týdně omdlévala. Také návštěvy zubaře, vypalování oka, sundávání sádry..... vždy jsem omdlela. Už jsem tím známá. Ale naštěstí to vždy poznám, jak se to blíží a už preventivně lehám, alespoň sedám a to i venku:slight_smile:
Bude to v poho, možná si jen opravdu přepracovaná. Vždyť je toho na nás někdy opravdu dost:frowning2:

murin: jen se uč, určitě se ti to bude hodit:slight_smile: :slight_smile:

deli: ahojky, já chci také do Itálie:slight_smile:

ebony: srazík musíme udělat, těším se, že tě poznám konečně:slight_smile:

Já mohu vždy kromě čtvrtka dopoledne, máme plavčo. Tentop týden odjíždíme po plavání do Mikulova. Tam budeme do soboty a pak někam přejedem. Asi Vídeň. Chtěla bych zas projet Vídeň na bruslích. Uvidíme i podle počasí:slight_smile:
29. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
ahojky
tak dneska fakt des..
pocasi u nas hnusne ten urvanec jen ven a ven..bylo uplne na omdleni..
pak jsem maleho okupkala na balkone v bazene a vyhnal nas dest :angry: ale aspon se trosku ochladilo

honzi..no ta stitna zlaza se me nezda..holky ji taky maji a celkem dobre..spis bych rekla stres,prace deti a tlak..vse dohromady to taky muze neco mit..se divim ze me jeste netrefil slak pri te kazdodeni honicce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak ja mam taky nizky tlak asi po mamce u dr.me to ele.merakem nechce ani namerit vzdy ji to ukaze error :angry: :grinning:
29. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
ahoj holky, tak mi už chrníme:slight_smile: Mates byl dnes hodný po obědě,když tak pršelo, já seděla u pc na icq s miláčkem a on si sám hrál 1,5h úžasné :grinning: asi věděl, že maminka potřebuje příjemný oddech:slight_smile: pak přestalo pršet, tak jsem ho oblékla, že jdeme ven a jak jsme vyšli, tak zase začalo, takže zpátky dom. Tam jsme byli 30min a přestalo, tak jsme vyrazili ven se rychle provětrat. Mates lítal po zahradě a bylo mu jedno, že je vše mokré. Pak si sedl do kočárku a chtěl na prochajdu, tak jsem to tu proletěla okolo koupáku a domů. Dala jsem mu vařit jídlo na zítra a četli jsme si.

Marky: to mě taky paní tvrdila u těch zeleno oranžových, že dlouho vydrží a za 14dní jsem šla kupovat tenisky na písek a jiná paní říkala, že mu tam zůstává už jen kousek. To mě málem omívali. ale zatím jsou mu asi pořád dobré, jinak by řval, kdyby ho to tlačilo. Ale počítám do měsíce, že kupuji nové i na ten písek. Je to děs, ty ceny a ty boty jsou jen na 2měs. Teda já nechci kupovat o moc velké neboť to dítě v tom šmatle a blbě se mu chodí, taky bych nechtěla chodit ve velkých botech, take holt budu co 2měs kupovat nové a nové:frowning2:
CO tam mají v tom tescu? myslím, že se tam teda taky stavím i když Mates má šatník momentálně bohatý i na několik měsíců dopředu.
A s tou MS se teda máš, já ji měla hned a 3měs v kuse :angry: pak po vysazení prášků už jen pravidelně, ale po té 9měs pauze je to fakt hnus to mít hned a ještě tak dlouho. Teď jsem ji měla měsíc v kuse, 2dny jsem v pohodě a teď čekám kdy to dostanu neboť mám v práškách 7den pauzu. Snad už pak budu mít taky klid.

Adeli: teda u vás bylo takové horko, že se Petřík koupal? a teda už je to pěkný kus chlapa, jde vidět jak je dlouhý.

Peti: teda to jste měli pěkný výlet. a Vídeň na bruslích zní úžasně:slight_smile:

srazík dáme až s Mončou a nebo dřív? je mi to jedno.
29. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
adeli: jak tak čtu, tak to jsi měla dnes pěkně veselo:frowning2: Snad teda ten bazén pomohl. Už se na vás těším, Petříka ani nepoznám:slight_smile:

murin: to je hodný chlapeček, že nechal maminku relaxovat u PC:slight_smile: To počasí je opravdu děs:frowning2:

Srazík: můžem s Mončou a na frappe zašla i dřív :slight_smile: Co holky z Otrokovic, dáme senior? Napíšem ined sms?
29. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
,mur..no tady byl takovej hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jdu dat petana spat snad bude..

peti..no uz ma metr skoro :grinning: neboj poznas
29. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
peti to byl teda super den!
a výlet do vídně zní taky moc fajn
adel vy jste měli počasí na koupání? teda petřík je kus chlapiska už! :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Murin, no mě právě říkaly, že děti v nožkách nemají ještě takový cit, že se sami neozvou, když je botky tlačí, takže se mají každý měsíc botky kontrolovat...ten nadměrek má být max.1,2cm, tak snad už by nám měly vydržet do konce léta :slight_smile:
No já jsem koukala jako blázen včera ráno :confused: ...myslela jsem si, že do Nikčiných 2 let budu mít od MS pokoj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a teda nestraš! měsíc v kuse :fearful: ?
Taky jsem nějaké foto přihodila a ještě přihodím, jak jsem dnes Nikču nachytala :sweat_smile:
Adel, pěkná fotečka :slight_smile: ...u nás bylo dopoledne taky pěkně vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: , byly jsme venku a na to, že bylo pod mrakem fakt horko.
Srazík klídně i dříve, akorát teda nevím kdy dovezem auto, mám ho od včerejška na baráku, můj měl přes víkend naložené auto, tak s ním jezdil...a ráno ho tam nechal, i když i tím trajflem by jsme mohly :wink:
29. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Teda Peti, vy jste dnes tak výletovaly :dizzy_face: ....ono se musí i ta ženská občas ozvat :grinning: a takové ty neplánované akce jsou stejně nejlepší :wink:
29. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
jako je pravda, že tady bylo taky horko, lítali jsme v triku a já kraťasách, Mates měl teda tepláky. Ale našvečer už bylo chladno, ale stejně běhal jen v triku, nemohla jsem ho dostat do mikiny.

Peti: já jsem pro, na to frape mam chuť, tak buď středa a nebo pátek. Možná pátek ať to není tak moc na rychlo. Ined klidně písnu, číslo mám.
A teda dnes to bylo vyjímečně co mě nechal mlátit do klávesnice. Asi si fakt říkal ať je maminka i chvíli v klidu a je stejně myšlenkama tisíce km daleko :grinning: ale teda čučela jsem jak si sám hrál. Ale teda jednou jsem letěla.Byl vedle v ložnici a řev, tak vystřelím a on seděl na posteli a snažil se vzít do ručiček co nejvíc dudinků a oni ho nechtěly poslouchat, pořád mu vypádávaly z ručiček. No jo má jich celkem 12:slight_smile: a já je po spaní nestačila schovat. Pak teda vítězoslavně došel s 6 dudinama a ještě medvídkem v ruce:slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
holky,

tak jsem tady, jeslti tady ještě někdo je....
murin co se budeš učit? čínsky nebo anglicky a ten frajer je čech, ne?
no jak vidím, tak tady máme všechny nízký tlak, i mně se to už stalo ty errory... :grinning: Tento víkend jsem měla 80/58, a 80/55, měla jsem to i před těhotenstvím a pak na konci těhotenství vysoký...

Jinak marky, já první MS dostala na můj svátek a ted zase nic, ale můžu říct, že mi bylo zle jak nikdy, byla jsem slabá....hrozně VELKÝ nezvyk.... :confounded:
29. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Marky, tak asi jak které dítě. Mě se Mates teda ozýval,když měl ty první botky malé. Při obouvání dělal scény a chvíli ještě řval když v nich chodil, ale jak už lítal tak na to zapomněl.Já netušila, že ho už tlačí, pak jsem radši šla do prodejny aby to poměřili a hned jsem odcházela s novýma botama, fakt byly malé. I kámoška mi říkala, že jestli jsou mu malé tak to poznám, že její malý taky řve, když ho tlačí. Teď mi právě začíná řvát už 2 den u tenisek, když mu je obouvám. No asi budu muset zajít je přeměřit ať mám jistotu.
Trajflem to taky zvládnete,když mi jedeme ze Štěrku až do ZL a dobré, tak vy ten kousek to musíte taky zmáknout.
na fotečky se jdu mrknout
29. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Marky teď jsem tu MS měla měsíc a to díky té antikoncepci co jsem začala jest. Ale teď už to snad bude v pohodě, jestli ne, tak mě trefí.

Honzi: začínám se učit angličtinu neboť si nepamatuji nic a sem tam mi frajer napíše věty v angličtině a já je louskám se slovníkem. A stejně za nějaký ten rok bych chtěla na malého mluvit i anglicky a to u mě nehrozí, to bude chodit k ségře a švagrovi a nebo frajer. Ale chci taky něco umět. Čínsky bych se neučila ani omylem. Jo on je čech, do cizince bych nešla.
29. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
no já už si toho taky moc nepamatuji a o němčině ani nemluvím, učila jsem se jí 12let a ted jsme byli malé nakoupit věci v německu a Jirku jsem poslala at se jde zeptat, zda mají i větší...on totiž jen přepne mozek, nepřekládá jako já, mluvil v 5letech německy a pracoval dřív v Německu....

moc mě to štve...angličtinu já miluji....
29. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tak já zatím při MS, ani přes žádné potíže naštěstí nemám...ťuk, ťuk
To právě bych nechtěla, aby se malá ozývala sama, že už ji botky tlačí :unamused: ....to myslím, že je už pozdě.
Ale teda fakt děs jak rychle ty nožky rostou :confused:
Murin, hezky tomu "frajerovi" říkáš :grinning: ...tak aspoň se něčemu novému přiučíš :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jo jinak v tom Tescu jsou letní výprodeje...mamka koupila 3trika po 30Kč a pak takový úžasný kabátek-bundu za 150Kč :wink:
29. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
já jsem dnes koupila taky tričko a krásné za 40Kč, tady toho mají hodně, chci tam zajít ještě....
29. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
no já právě z angličtiny což jsem se taky učila od 5třídy neumím nic. Jo pár slovíček znám, ale abych se zeptala na cestu a nebo s někým mluvila to ne. ALe je pravda, že to mi nikdy nešlo, poskládat větu byl pro mě horor. Před týdnem mi frajer volal a do toho mu zvonil druhý tel tak to zvednul a mluvil anglicky a já poslouchala. Rozumněla jsem každé 3-5 slovo, takže děs:frowning2: mluví krásně plynule a sám říkal, že radši mluví anglicky než česky a je pravda, že sem tam si nemohl vzpomenout na české slovíčko, když se mnou mluvil. No jo tam s nikým česky nemluví a po 3měsících mluvil se mnou česky, tak to byl pro něj nezvyk.
a z němčiny si taky nepamatuji nic.
Budu se učit sama doma, do kurzu nechci, protože jak člověk stejně nemluví tak to hned zapomene. Takže pomalinku se budu učit a když mě to přestane bavit, tak se na to vykašlu
29. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
jo tak holky jmenuje se Mira, abych ho tady nemusela titulovat všemožně. Ale jinak je to miláček, zatím:slight_smile:
to si do toho tesca taky zajedu. Zítra jedu do ZL do té palačinkárny, tak se tam po cestě zpátky zastavím. Stejně mi docházejí zásoby jídla.
29. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
jako taky si ty botičky teď už hlídám. Stačily mi ty první, že plakal. ve středu jdu do prodejny si je přeměřit.
29. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
holky, já mohu na frappe:slight_smile: jen tuto středu, v pátek už budem v Mikulově.

Tak já aj rozumím, ale není to nějak valné. Petr mluví výborně aj i písmem. Žil 5 let v Americe a i teď je to jeho denní chleba. Německy také umí, ale používá spíše aj. Tak u nás bude učit jazyky tatínek:slight_smile:

Terka se vzbudila, jdu uspávat:frowning2: Doufám, že neusnu dříve, než ona:slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Murin, tak hlavně všeho s Mírou :grinning: :wink:
Myslím, že tam mají příkrmy HAMI 3+1 zdarma :wink:
29. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Murin moc moc Ti to přeji....a odkud je?
No tak to je šikulka a co dělá v číně? kamarádka skoro manža tam je taky, ale zítra se vrací, protože v sobotu mají svatbu, máme taky jet na ni...tak uvidíme.
29. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
marky teda ta Nikča má opravdu nápady:slight_smile: se doma nenudíš :grinning: :grinning: :grinning:

Peti: tak já písnu Ined jestli by v tu středu šla.
29. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
ze Zlína:slight_smile: takže kousek od mě.
29. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Mur, no to opravdu neee :grinning: ...čučela jsem jako puk :fearful:
Zkusíme se s tou středou taky nějak přizpůsobit, jen škoda, že tam mají je do 16.hod, víc by mi vyhovovalo to odpoledne.
29. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
no já se ti nedivím, taky bych z toho byla paf tak malého najít :grinning: vyloženě tě překvapuje :grinning: :grinning:
psala jsem už Ined, tak uvidím.
jedině to udělat tak, že děti první uspíme v kočárku a pak budeme v klidu sedět.
29. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
To z toho zase nic nebudou mít ti naši "raraši" :grinning: ... tak ještě uvidíme, jak to pásne ostatním :wink:
29. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.