• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
marka: krásné fotečky, Nikolka je tam kočka:slight_smile: Ta má ale nápady:slight_smile:

Já mám ve středu v 13hod s kámoškou schůzku v Napa. Ale přizpůsobím to, jak se domluvíme tady.

Zítra také jedu do Teska, chtěla jsem tam dnes, ale změna programu vyhrazena:slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
marky..super fotky..
to petan si dneska vylezpl po moje noze do stresniho okna a schvalne porad padal jsem myskela ze se polame(padal na postel)a drlat to tak 30x

tak u nas uz se taky spinka konecne..

ve streduz muzu na sraz..je a me by se libila aj ta palacinkarna.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Napsala mi Ined, že vypne a půjde s nama na srazík. Bude čekat v 10h u Spoláku. Takže to necháme na dopoledne.
29. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
marka: krásné fotečky, Nikolka je tam kočka:slight_smile: Ta má ale nápady:slight_smile:

Já mám ve středu v 13hod s kámoškou schůzku v Napa. Ale přizpůsobím to, jak se domluvíme tady.

Zítra také jedu do Teska, chtěla jsem tam dnes, ale změna programu vyhrazena:slight_smile:

U nás se už zas také spí:slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojky holky, no já se srazem nevím, busem se nepustím nikam...

jinak Nikča je fakt číslo. My máme už i doma hou hou, adélka chce jen houpačku i na noze chce pořád hou...drnda.
29. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Super, tak to stíhám vše. Těším se:slight_smile: Snad i počasí bude přát:slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
jo necháme to na to dopoledne, aspoň budou děti pak krásně chrnět po tom co se vyblbnou:slight_smile:
honzi: pokud pojede Adélka, tak by jsi mohla s ní.
29. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
holky z okolí: neberte to osobně, že je to teď pořád v Otrokách. To jen protože my z Otrokovic nechceme sedět doma, není to pravý srazík. Jen když se domluví jen Otrokovice je zbytečné, aby jsme jely jinam. Opravdový srazík v hojném počtu uděláme ve "velkoměstě". Záleží, jak se domluvíme:slight_smile: Doufám, že se nezlobíte:slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
mur..hergot zase ten blbej cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
honzi dam ti zitra vedet.. :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak tam můžete dojet později, ale je pravda, že tak po té 12h to rozpouštíme, že jdou dítka spát. ale klidně můžeme vydržet:slight_smile: No jo tam se otvírá v 10h a docela tam bývá plno. Holt tady Otrokovické maminy nemají kam chodit a hlavně je to tam levné a lidi jsou příjemní...
pak můžeme teda udělat srazík klidně v tom UH. Myslím si, že všem to bude jedno a do aut se různě poskládáme
29. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Honzi, teď jsem hledala vaše nové fotečky :fearful: ...a našla :sweat_smile: Adélka je také velká šikula, je vidět, že se jí u babičky moooc líbilo :slight_smile: ....no my jsme na houpačce jak v tranzu :fearful:, vždycky si k tomu ještě prozpěvuje "houpa-houpa" :grinning:
O.K. s tou středou :slight_smile:
Adeli, no ty děti mají fakt úžasné nápady :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
teda holky já si teď uvědomila, že jsem slíbila ségře, že s ní pojedeme ve středu do ZL. Jede hned na ráno k Dr. a my jsme tam měli za ní dojet. Ale to bude v pohodě, ségře to vadit určitě nebude. Zítra k ní jedu tak se s ní domluvím.
No nic holky valím do postele, zítra budu mít náročný den. Přeji dobrou noc a hlavně :grinning: klidnou
29. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky, kdy já vyžehlím:slight_smile: Ve čtvrtek odjíždíme a já hromadu prádla:slight_smile: Tak snad zítra odpoledne, večer:slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
murin: tak to nějak domluv, dobrou:slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
honzi: já jsem se také včera dívala na vaše www stránky. Adélka je vidět, jak je spokojené dítko, užívá si výlety s tátou a mámou:slight_smile: Pěkné fotečky
29. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
petulko moc díky...

tak jsem právě byla zvracet, nevím co se děje....asi si myslím že je to nějaká viroza nebo co...ach jo :angry:
29. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Honzi, zkusila bych ten těhu test :wink: ...náhoda je blbec! :slight_smile:
Taky už mizím na kutě, dobrou a klidnou noc ...a zítra snad lepší počasí! :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ten bude negativní, to už vím...
Nestrašte mě...

dobrou noc a krásné sny všem....
29. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
nemohu spát, Petr ještě není doma, tak čučím do PC.
honzi: to je opravdu divné, snad to bude jen přetažení
29. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Petulko, kéž by...ale já ani nemůžu spát, jsem taková jakási divná....snad se najde přičina a snad ne na těhotenském testu....
29. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
honzi a Jirku máš doma?
29. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jirka už spí od 20hod, uspal malou a i sebe. Na mě toho bylo moc, nechtěla jíst potvůrka. dnes ani oběd nic, jen "meme" chce...má nějaké divné období...a kde máš manžu Petulko?
29. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Petr šel hrát fotbal a pak na pivčo (že na 30min a už to je 3,5hod):slight_smile: Ale dlouho si s klukama nebyl sednout a z pivča stejně bude kofča tak dnes má povoleno:slight_smile:

honzi , snad ti bude zítra už dobře
29. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
a co i kdyby jsi byla těhu i to by se dalo zvládnout
29. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
kdybych byla těhu, asi bych řešilo co a jak....ale asi bych si to nedala vzít, teda na 99% ne. Nedokáži si to ani představit a ani nechci, nemůžu být těhotná, fakt ne....antikoncepci neberu a tak nějak vím, že ne...
No á mám žížu, jak to tady píšeš, jdu si na vodu...
29. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
honzi, vše se dá řešit, ale jak píšeš, tentokrát nejsem těhu:slight_smile: Já jsem snad hned věděla, že jsem. Už od prvních dnů mně strašně bolely prsa. Dříve nikdy, ani test jsem si nedělala a rovnou se objednala na gyndu. Tam mně doktor potvrdil, že jsem 6 týden těhu:slight_smile:
To tušení je věc:slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Já to taky tušila a dokonce i Jirka řekl, že jsem jiná. Smrdělo mi vše a moc, hlavně jídlo jsem nemohla ani vidět. Šla jsem na obídek s Jirkou v neděli a dala si rizoto Fruti di Mare a odnesla jsem si ho domů, nemohla jsem to ani pozřít, jak mi to naráz smrdělo. a šla jsem lítat, to bylo v pohodě a pak ráno jsem si udělala test a byl pozitivní. Byli jsme za to moc rádi, ted už by tomu tak nebylo....
Taky jsem to cítila stejně jako to, že je tam holčička od první chvíle.... :wink:
29. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Honzi Petr přišel, jdu si také lehnout. Dobrou a klidnou noc, čistou mysl :slight_smile: Ráno moudřejší večera:slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Dobrou Peti, sladké sny.... :wink:
29. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
tak ja uz taky valim..delala jsem poradek pac s petanem to nejde..
honzi..dam ti vedet jestli pojedu..tak pa a dobrou :pensive:
29. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.