• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
vidím, že se řešilo jídlo....
já svíčkovou nesnáším...jsem opak Tebe zlobi, miluji mořské plody, plesnivé sýry a olivy zbožnuji, to je OBROVSKÁ mnamka, ale každý jsme na něco jiného. Kuřecí maso nedávám skoro vůbec a skoro vůbec ho nejíme ani my. Od Jirky spolupracovník to dávali malému pořád a má ted zuby jak sysel, obrovské a to je z toho kuřecího, potvrdila to i MUDr, my máme maso od řezníka, co to nekrámi antibiotiky, jezdime pro něj až do Uhlířských Janovic, kde má na dveřích plakát Kolera a něm je napsané
"pane Klepíš, máte ty nejlepší párky na světě"....
Opravdu má vše podstivé a naprosto luxusní, já z tama miluji hlavně pršut, mnan...

No zítra nasraz asi dorazíme. Sádlo blléééé, ale ty koláčky sádlové jsou dobré. My s Jirkou zásadně slunečnicový olej a do salatu olivový.

Dobrou noc všem...
30. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahojtéééé...
Muri, chodíme do lázní do Nekky. Vy taky?
Zlobi, plavčo se nám líbí - teda hlavně Bet a tatínkovi. Já se chodím jen dívat. Měli jsme to s tím plaváním takové složité - začali jsme ve vaničkách (všichni tři), ale po třetí lekci jsme to museli přerušit, protože Bety měla v té místnosti hysterický záchvat pláče - venku byla v pohodě. Tak nám navrhli, abychom si dali cca 14 dní pauzu a pak chodili v jiném čase, tak jsme asi po třech týdnech začali chodit znova v jiném čase, ale protože nám to přehodili na dopoledne, tak zas nemohl chodit táta, což mu bylo líto :frowning2: Takže, když jsme přecházeli do bazénu, tak si to domluvil v práci a chodí s Bety. Já jsme moc do bazénu nechtěla kvůli ekzému na rukách a chóru, ale kdyby to jinak nešlo, tak bych chodila já. No, a Bet je po počátečních obtížích ve vodě jako doma :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Tak ještě jednou - musím odpovídat nadvakrát, protože jste toho zase nakecaly a než bych to dočetla, tak bych zapomněla, co jsem chtěla na začátku :slight_smile:
Peti, já začala dávat klasicky v šesti měsících zeleninu a asi po třech týdnech sem tam i masíčko a docela rychle i ovoce, protože Betynka měla problém s kakáním, tak aby se jí to upravilo. Teď (za týden bude mít osm měsíců) dávám tak 4x týdně maso, zbytek jen zeleninu, míchám do toho i rýži a žloutek jsem jí dala poprvé asi před 14 dnama - normálně jsem uvařila vajíčko natvrdo a pak vyloupla žloutek a rozmačkala to do zeleniny.
A jinak k jídlové diskuzi - Muri, já jsem se jako malá pozvracela z hlávkového salátu (do té doby jsem ho milovala) a od té doby ho taky nejím... Ale třeba svíčkovou mám ráda, i když ji doma moc nevaříme, teda skoro vůbec, protože muž ji rád nemá.
Nic jdu spát, jestli bude budíček zase v pět, tak potěš koště.
30. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Hlávkový salát je obrovská mnamka, jíme ho s mojím dost často...já nesnáším zavináče, jak jsem otěhotněla, snědla jsem 3 a pak zvracela a tahala zelí až z krku :unamused: :angry:

dobrou všem...
30. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
:slight_smile: no já se na srazík taky přidám
1. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc děs. Teda Mates v pohodě, ale já krize. Jak jsem měla včera to frapé tak bylo asi moc silné a já zaboha nemohla spát. Do 1h jsem se převalovala a prostě nemohla jsem zabrat, pak jsem usnula a ve 4h vzhůru a už mi to nešlo. No krize:frowning2: Mates si chrněl až do 6.30h, ale teda v jakých polohách jsem se musela divit, jak tak může spát:slight_smile:
Na srazík teda jdu, když dojde i Honzinečka s Adelinkou. Ségru jsem smutně zrušila a to je tak krásně na výlet, ale nevadí, zajedeme jindy s ní. Pokud zítra bude hezky, tak uděláme nějaký výlet po okolí a když ne, tak zajedem zaplavat.
Takže v 10h u Spoláku vás očekáváme. Teď jdu s Matesem na střed do kooperativy vyřídit si ještě cosi ohledně pojistky.
Holky v tchibu mají nádherné věci pro mimi,kdyby jste chtěli pro někoho. já jdu do teplákové soupravy a možná ještě do jídelní sady
1. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
přidala jsem fotky :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
1. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
ahoj Marky, psala jsem Adelince jestli s Honzineckou dorazí a že jo. Takže jsem nákupy se ségrou zrušila když nás jde tolik.
Ta teplákovka je boží, já se právě na ni dívala včera a odolávala, ale dnes si ji od ségry nechávám koupit. vše je super materiál. A už jsem psala kámošce co čeká mimi,aby si tam zašla a něco si vybrala, že jí to pak schovám:slight_smile:
1. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
dorazí i Petulka s Terinkou?

Už se na vás všechny moc moc těším... :wink:
1. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
čauky, srazík super. Škoda, že marodi Monča s Miškou nemohly. Už jsem stáhla foto a jdu ho pozmenšovat. Matesa jsem doma hned převlékla do bodýčka, položila do postýlky a byl hned tuhý :grinning: chce to častěji, aby byl tak krásně zmožen:slight_smile:
já jdu pomalu nafouknout bazén a šprtat slovíčka. A nebo jak se vyspí, tak zajdeme s Matesem na koupák.
1. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
My už jsme taky doma a chrníme...samozřejmě zadřímla hned v autě, ale podařilo se mi ji přenést do postele a u prsa vytuhla, tak aspoň spí doma, venku je fakt vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla jsem durch mokrá než jsme dojely.
Ještě jsem se stavovala na to středu na botky kunout, ale byla tam polední pouza :frowning2: ..tak příště.
Jinak srazík opravdu super, jsem ráda, že jsme se zase po dlouhé době sešly v hojném počtu :dizzy_face: ...a příště už i s Mončou :wink:
No nic jdu něco podělat, dokud chrníme :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
"na středu na ty botky kuknout" :grinning:
1. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
já se tady snažím učit, ale jsem už asi na to blbá, vůbec mi to nejde do hlavy:frowning2: poslala jsem vám na mail foto ze srazu.
Já se na ten Střed na botky zajdu asi mrknout v pátek a nebo zítra mrknu ve ZL. Pokud nebude pršet, tak pojedeme na Lešnou i se ségrou:slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Murin, díky za pěkné fotečky :dizzy_face: ...Jak Mates dává pusinku kytce ta nemá chybu :grinning:
Tak počasí opět kopie včerejška :angry: ...u nás černo a vypadá to na bouřku, právě jsem byla posbírat prádlo :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
holky, dorazily jsme v pořádku, po cestě děti usnuly a my si koupili ještě ovoce. Adélka meloun a jahody a já jahody a merunky na koláč, mnam.
Srazík super, jen bych zadělala tu fontánu betonem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Mates je vzhůru a dojela už i ségra, tak jdu za něma. Tady bůřajda a poprchá:frowning2: a to jsem nafoukla bazén na koupačku:frowning2:
ségra dovezla Matesovi tu soupravu s tchiba a fakt vypadá super. Pak dodám foto jak mu sekne. Je sice ještě větší, ale krása:slight_smile:
Marky to nedával pusinku, on tak čichá ke kytičkám. Čichal tam ještě k té failové, ale to jsem už neposílala, je trošku rozmazaná. Naučila jsem ho k ní čichnout a udělat pak hepčí jakože:slight_smile:
honzi jsi mě navnadila s tím meruňkovým koláčem. Taky asi něco udělám. Na pátek jsem si sem pozvala 2 kámošky, tak zítra po výletě něco ukuchtím. Asi taky nakoupím meruňky:slight_smile:
1. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
murin, mám na Tebe prosbičku, prosím prosím, poslala by jsi mi ty fotečky v původní velikosti, ty se mnou jak je Adélka, jak má tu skládačku a jak je na tom houhou...děkuji, já pošlu taky fotky, ale mám jich jen pár....nechce se mi to moc zmenšovat...pošlu každému tu kde je...
1. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky!
Srazík super.Mur děkujeme za fotečky :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
ahojky holky,
srazík byl naprosto úžasný. Jsem ráda, že přijely i holky z UH:slight_smile: Příště i zdravá Monča s Miškou:slight_smile:

Holky blázním s balením, naštěstí Terka usnula, tak snad na nic nezapomenu:slight_smile: Přijedem v pondělí, tak zas něco spácháme:slight_smile:

Prosím, prosím, ke mně fotky nedorazily:frowning2:
1. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky, tak Mates chrní, jen co lehnul :grinning: počasí teda nic moc, ale i v dešti jsme byli venku. Pak byl dlouho i se ségrou u sousedů a hrál si. Já jdu do sprchy a pak sednout opět k nepravidelným slovesům :wink: ale samozřejmě budu na pc:slight_smile:

Peti příjemné balení a hlavně si užijte krásně dovolenou.

Honzi: foto pošlu
1. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Murin: prosím, pošly fotečky na email:slight_smile: Jak budeš mít chvilku, ať tě nezdržuji od učení:slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Peti, taky přeji pěknou dovču :dizzy_face: ...pořádně si to všichni užijte a relaxujte :dizzy_face:
Murin, foto určitě dodej, ta soupravička je moc krásná a opravdu to Tchibo bývá kvalitní, i já jsem tam dříve brala nějaké věci...i na sebě a super :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
holky, už tady asi žádná nejste... :frowning2:

Adélka udělala mazec tiátr...v půlsedmé zalomila a spí, ale hodinu řvala jak tur a ne a ne spát...
Jdu ještě pracovat. Dodám i fotku, jak se dnes koupala v bazénku.... :wink:
1. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jinak Petulko málem bych zapomněla, přeji moc moc hezkou dovču, užijte si to a vyfot i něco, at dodáš pár foteček. Malá je kouzelná, fakt a ten klobouček, miluji takové hezké háčkované věci a vážím si takové práce, protože já to neumím :frowning2:
1. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
ahojky,,
tak srazik super..jen to horko hnusne..petan se vyspal v aute a tak pak uz nic..taky byla koupacka v bazene :grinning:
jdu juknou na foto
dobrou :dizzy_face: :pensive:
1. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
Adélko, my jsme dvě noční můru jak tak kukám :wink: :grinning:

Jdu už psát, práci jsem udělala jinak nic...valím do spalova
dobrou všem...
1. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Tady dnes nikdo není?

malá spala včera od 18.30hod až do 2hod do noci, tak super a pak se nacucla a spala až do 6.30hod, takže super. Už se dnes stihla i koupat v bazénku a být na prochajde a ted spí taky a tak jdu pracovat, at odpoledne můžeme na kolo, už se na něj moc moc těším...

Hezký den všem....
2. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc taky celkem dobra..
petan byl venku a ted uz spinka..odpolko pujdeme do bazenku :grinning:
jinak pocasi pekny hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
počasí mazec vedro....že? přidám fotku jak se malá koupe,. :wink:
2. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.