• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
honzi..no to je humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky holky!
Je fakt pořádné horko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Honzi:pěkná fotečka malá je ve vodě spokojená,taky musím vytáhnout bazének
2. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Adi, ale Ty jsi u bazenu jak jsem v paneláku, tady peče hnusně...

Deli, já jsem asi sklerotik, ale jak se jmenuješ jmenem? A nevíš jak se jmenuje Ined? Přeci jen jsem vás obě viděla jen 2krát...
2. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
honzi: Já se jmenuju Iva a Ined Denisa :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
já jsem si to myslela, ale nebyla jsem si jístá, zda jsi Iva.
Tady už je bouřka, mazec...černo jak cosi. A to jsem pověsila ted 2pračky prádla a zase to bude schnout 4dny :frowning2:
2. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
honzi:u nas se taky zatahuje a trochu bouří :confounded: :angry: ,no já taky nesnáším když rší venku a já to musím dat dovnitř :frowning2: potom to pradlo nevoní jako z venku :unamused:

No Míša už v noci jede do Italie :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
deli přesně, mně to pak už nevoní taky, používám aviváž, ale nevoní to...
ted jsem si vydepilovala nohy a jdu péct koláč....s merunkami a s rybízem, už se na něj těším, i malá si dá.
ještě mě čeká vysávání a mám uklizeno. na jídlo udělám je ledový salátek s jablíčkem a k tomu masíčko s cibulkou, mnamiky....
2. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
ahojte holky, já včera na netu nebyla a žádné učení taky ne. Malý se vzbudil a hrůza, hysterický řev, pořád bylo mami mami... několikrát jsem tam za ním byla. Ale pokaždé jak jsem odešla tak kalamita. DO 21.15h jsem tam chodila a pak jsem tam prostě zůstala lehla si. Mates vytuhnul až ve 22h. Teda chodit mi dítě spát tak pozdě každý den, tak mě trefí a nebo bych ho trefila já:slight_smile: Musím říct, že je zlatý, že nejpozděj do 20h je tuhý. Včera mě to totálně dostalo.
Ráno vstával malý v 7.30h, rychle snídaně, pobalit se a jeli jsme pro ségru a všichni js¨me jeli na Lešnou. Počasí super, až na to dusno. ALe malý úžasný, část se vezl v kočáru, část capkal po svých, unešený, ze zvířat. Ale teda nejvíc ho brali sekačky a traktory jak tam jezdili:slight_smile: Pak nákup na čepkově, musela jsem udělat zásoby ovoce a zeleniny, už jsem nic neměla a jeli jsme k ségře nazahradu. AKorát chvíli zprchlo,tak jsme si hráli doma a pak hurá ven. Mates jim zase otrhal půlku angreštu a rybízu:slight_smile: Spí mi od 19.15h neboť dnes spal jen 20min po cestě ze ZL do Otr.

Honzi: díky za fotečku, ani nevím, že jsi nás fotila:slight_smile: je fakt pěkná, hned pošlu miláčkovi:slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
taky chrníme, ale asi se pustím do žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme odpoledne taky vyrazily do Zlína, byla jsem kuknout na ty botky, ale teda teď už normálně ty letní fakt přebrané a ani nám nic moc nesedělo, nebo zase nebylo v našem číslu atd... :unamused: pak jsme zašly aspoň na zmrku, když už jsme nepořídily :slight_smile:
Honzi, půjdeš se mrknout k té paní na ty tenisky jak jsem vám poslala odkaz? ...kdyby ne, tak si tam asi uděláme výlet a nebo ten srazík že by byl v UH :wink: ?
Murin, to jste teda pěkně výletovaly, na Lešnou se taky chystáme, jezdíváme tam na výročí svatby, zavzpomínat :dizzy_face: ...tak snad i letos :wink:
Deli, tak to se Míša teda má :slight_smile: hned bych se přibalila k ní do kufru a vyrazila :grinning: ...ať si to všichni užijou a ve zdraví se vám navrátí :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
ahojte
koukám srazík velký:slight_smile:
nebudu reagovat na vše šíleně mě bolí hlava a čeká balení na dovču.
marky kdes byla ve zlíně? v tom obchoodě nad kinem mají sandálků dost.
jinak jsem byla s miškou po dr. tak vše už má v pořádku :slight_smile: tak snad to vydrží jen byla včera strááášně protivná asi to počasí je to děs.
2. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak já mám poklizeno a teď se pustím do učení možná. Ještě musím vyřídit pár mailů a pak nevím jestli nezalehnu místo učení. Zítra mi má dojet kámoška s její malou a pak dojít ještě jedna čekatelka:slight_smile: takže hned ráno budu dělat nějaké dobrůtky:slight_smile: teď se mi nechce.
Marky: pošli mi taky ten odkaz na botky. Je pravda, že léto v plném proudu, ale botek by měli mít dost. Ale asi ne jak vidím. Taky se chystám, ale ne na sandálky, ty nám vydrží do konce léta, ale nějaké ty plné a nebo takové jak má s dírkama, ty jsou super a Mates je má oblíbené, takže možná půjdeme do úplně stejných:slight_smile:
Jinak pro srazík v UH klidně sem. Mě se tam líbilo a Matesovi taky a prošla bych si město po dlouhé době:slight_smile:

Mony: přeji příjemné balení a hlavně dovču. Super, že je Miška už v pořádku a neříkej, že ty ještě nejsi fit?
2. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Zlobi, právě že hlavně v tom nad kinem, naproti autobusáku, nahoře na Prioru(tam teda vůbec nic), ráno jsem byla ještě v Ternu, tam zase neměly naše číslo...výběr docela jo, ale nic moc nám nesedělo, nebo nebyla velikost, nechtěla jsem kupovat zase moc drahé, ale jak to tak vidím, asi stejně půjdu opět do DPK. Škoda, že ty Superfit nemají tu klenbu, jinak jsou suprové.
2. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Mur, no já taky myslela, že nám aspoň ty sandálky vydrží celé léto :frowning2: , no bohužel...proto jsem chtěla nějaké levnější.
Zlobi, taky přeji pěknou dovču :dizzy_face: ...odpočívejte a relaxujte a hlavně se ve zdraví zase navraťte :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
marky jak nemají klentbu? ty naše mají? jaké máte číslo?
mur já ještě dobírám do soboty antibiotika :frowning2: takže jsem unavená navíc v tomhle počasí :frowning2:
já do uh ne :frowning2: nemám auto, a v autobuse mi miška nevydrží, nevydrží ani v kočárku, jeli jsme včera jen do obi a musela sedět v trafjlu sama na sedačce jinak hysterický řev :frowning2:
2. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Právě, že ony jsou vevnitř jinak tvarované :unamused: ...my máme teda tak 21-22 spíše tu 22 radši tak těch 14cm s rezervou 1cm.
2. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
jak jinak? to nechápu?
2. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Prostě to tvarování není tak zřetelné jako u DPK....dívala ses i ty DPK, nezkoušely jste je?
2. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Pak se někdy můžeme na to mrknout :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak já všechny boty krom těch sandálů mám DPK-žirafu. Na jiné jsem se nedívala a nezkoušela, tak nemůžu soudit. A teda u těch sandálků ač nejsou značkové, ale je to německá značka, tak tvarování super. a má je hodně dětí co si tak všímám. Jinak mi ty sandálky máme 21 a má tam hodně místa. Jinak botky i tenisky má Mates 20. Na to že je dlouhý má malou nožku:slight_smile:
Mony tak by jsi se mohla svést do Malen trajflem a pak by tě mohla vzít Marka, užjste spolu kdysi jeli ne?
2. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jj, Mur jely, akorát teda obráceně, brala mě Monča a to byly ještě holky ve vajíčku, nevím jak by to šlo udělat se sedačkou :confused: ? ale jinak klidně by jsme je vzít mohly :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
marky díky za odkaz. Ty tenisky vypadají dobře a teda ta cena super. Já dala za ty DPK kolem 400kč
2. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky, jdu spát....

marky, psala jsem jí, je moc milá, hned reagovala a jdeme tam v úterý, boty jsou nádherné a za ty peníze a Jirkovi se taky moc líbily...

murin to jsem fotila jak jsem na Tebe zavolala momentky jsou nejhezčí...

dobrou noc všem...zítra valím do Tesca se podívat. Sraz v UH...jupííí, ale až po 13.7. ju?
2. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Uvidím jaké budou, na živo jsem je ještě neviděla...ale mají taky nějaké zdrav.certifikáty :wink: http://www.detskebotky.cz/detail.php?zbozi=1054467
2. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
holky taky jdu chrnět,nic jsem se nenaučila, ani jsem se na to nemrkla. No jo zapnu icq a hned plno lidí si mě žádá. Zítra budu sedět asi jen u slovníku a angličitny jak to vidím:slight_smile:
Přeji všem dobrou noc a sladké sny.... :grinning:
2. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
No já zase nic nevyžehlila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale jdu na to ještě teď, aspoň chvíli :slight_smile:
Tak dobrou noc, holky :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
marky zkoušely jsme, jenže miška má úzkou nohu a plavala v nich. ty super fity jí sedly na nohu. a myslím, že jsou tvarované dost. i dr. nám je dneska pochválila. mur ty máš vše se žirafou?
to asi s marky nevyjde, to bych musela vzít sedačku do ruky a s hysterickým dítětem...ona fakt ted kočár odmítá. tak se pak přidám jindy...stejně tu honzí od 8. nebo tak není ne?
2. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahoj holky, Mates vstal až teď takže paráda:slight_smile: já se taky krásně vyspala. Musela jsem hned zapnout pc kvůli kámošce ať vím jestli dorazí teď ráno a nebo později. Už jevenku krásně, takže dopolko se bude Mates asi koupat v bazénu:slight_smile:
Mony: mám, co měl ty první i ty co má teď i do toho písku co má. Zatím se mi poštěstilo, že mu vždy padly se žirafou a vypadaly pěkně. Jen teda sandálky nemá, ty má Německou značku. Zachvíli jdu kupovat další už 3 a i do toho písku budu muset zase pořídit. Ty ukazuješ Dr. botičky?

Marky: to se ti chce tak pozdě žehlit? Já se k tomu dokopu vždy jen,, když Mates po obědě chrí jinak večer teda odmítám něco dělat.

No nc, jdeme snídat a chystat dobrůtky než půjdeme ven. Přeji pěkný den....
3. črc 2009 v 06:43  • Odpověz
autor
dobré ráno,
tak noc po delší dobře dobrá - miška se budila jen na kojení ve 3 a 6 a spala do 7.30
odpoledne jedeme na tu dovču :slight_smile:
mur neukazuju dr. botičky :slight_smile: ale nesly jsme tam výsledky krve, takže jsem mišku nesvlíkala a šla tam s ní oblečenou a dr. je viděla :slight_smile: tak mě chválila že nemá "frajerské nike" (citace :slight_smile:) ale pořádné boty. jo a vzpomněla jsem si na tebe, ptala se mě jestli mám "slušné" a "na ven" že je to zbytečné, že to dítko neunosí. vy dvoje unosíte?jsme si říkali, že to zkusíme s jedněma.

musím ještě koupit mapu beskyd dneska a větší čepičku už je jí malá :slight_smile: tak hezký den
3. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
ahojky holky, my noc trošku horší, nechtěla prso, donesla jsem jí tedy vodu, vypila flašku a spala...dnes jdeme do Tesca se mrknout, pak dojede můj táta a odpoledne bych chtěla na kolo, pokud nebude lit opět...je pěkně vedro...

hezký den všem...

PS: my máme botičky Nike a Reebok a jsem s nimi fakt spokojená a nebyly ani moc drahé...
3. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
ahojky..
tak noc celkem dobra..
mur..petan chodi bezne kolem desate spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska je opet protivny a skace me po hlave..me jebne..ja bych tak potrebovala dovcu jen sama pro sebe
3. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.