• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
No tak tam budu muset zajít...je to super ty ořechy, moc dobrá věc...j peru Adeli v mýdle nastrohaném a jinak nám v Lovele, je to lepší a šetrnější než normální prášek...
9. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
a v jakém mýdle honzi? já jsem si zvykla na fleky (hlavně jak jsek měla posrané pleny :slight_smile:) používat žlučové mýdlo z DM a to je super.
9. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
já peru v lovele. tak to mi pak zlobi řekneš jaké to je až si to koupíš. Žlučové mýdlo to slyším prvně a je to fakt dobré?
9. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
jojo já jsem tím potírala ty pos..pleny a peru je na 60 a jsou krásně čisté :slight_smile: je to DM značka za 12Kč :slight_smile:
9. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
žlučové mýdlo?????Co to je????To jsem nikdy neslyšela...my nemáme nic posrané...
9. led 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
no nám teda papírovky vždy protekly a bylo to všude, látkové ne, ale ty se musely přemáchnout. no já nevím, doporučila mi to ta paní ve slůněti a fleky tím mizí super, kam se hrabe vanish :slight_smile:
9. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak to si zkusím koupit na fleky na bodýčkách. Holky jdu chrnět, už mám úplně zmrzlé prsty, je mi zima, bolí mě záda a jsem k.o. za celý den. Přeji dobrou noc a hlavně klidnou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
9. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Vanish jsem zkusila jednou, je to sráč, nic nezmizí...aha, tak to si koupím a zmizí tím i mrkev? My máme všechyn brydky od mrkve..
9. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
dobrou murin :slight_smile:
9. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
jo ale musí se hned, zaschlé jsem nezkoušela, ale mám nějaké co jsem neměla zrovna mýdlo, tak zkusím zítra a dám vědět :slight_smile:)
9. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
si zapisuju oblečení co mi půjčila kámoška ze skotska a to nemáme šanci unosit :slight_smile: už se těším až ji to budu oblikat některé ty kousky :slight_smile:
9. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
No já se těším až malé dám to, co jsem koupila dnes a k tomu rifličky z Kiku za 29Kč, jsou krásné...dám ji to pak někdy na sraz, bude v tom kočka...zlatíčko naše milované
9. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
já zatím rifle ne, až bude chodit, hlavně nemám ráda malé mimi co jen leží v riflích, si myslím že ho ty švy musí tlačit..ale mám krásné lacláče už se těším na ně :slight_smile:
9. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
No my měli zatím jen lacláčky, jinak normální nee...máme katata, ona nesnáší dupačky, ani v nich nespíme, kroutí se v tom jako hádě...navíc ty rifličky jí budou až tak za 2-3měsíce a to si myslím ,že už bude jiné...
9. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
no jak měl karel na srazíku rifle a pobíhal v nich tak vypadala pěkně :slight_smile: tak to my dupy jo a spí v overalu tuším se tomu nadává
9. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
my body a punčocháčky a nebo staré staré dupačky jak jsme namaštění tím hnusem...ale pořád se v tom kroutí
9. led 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
copak ji na tom vadi to je trdlo :slight_smile: ale ty stare dupacky jsou nejlepsi. nove veci mi reznou patentky v pracce a trha se to , ty stare vypereš na 90 a pohoda :slight_smile:
9. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
No já měla nové hezké a nerezly mi...měla jsem penízky, tak jsem nakupovala hodně v Pompu, bylo to dost drahé, ale vypadaly pěkně...ty staré po mě si chválím moc, i po 26letech vypadají hezky a nejsou vytahané...ono je jí to velké, je hrozně hubená pořád a jí to podle mě vadí, jak to není an těle...
9. led 2009 ve 22:12  • Odpověz
No nic, já taky pádím nakutě....manža už spí přes hodinu, tak jdu taky...zítra plánujeme prochajdu a pohodku doma...tak se těším...
9. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
dobré ráno
tak my noc děs, furt u mě, ale v noci nemohla zabrat 2 hodiny :frowning2:
jinak za oblečení neutrácím moc ani za mišku ale ani za svoje, už jeans za 1000 mi přijde moc a nekoupím je, i když na to mám nějak mi to prostě přijde moc..značkového snad nemám nic, teda asi lyžařské věci protože jsem měla 50%slevu v loap :slight_smile:
jdu pro ty pleny, jsem jak přejetá ach jo :frowning2:
10. led 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ránko,
včera mi manžílek takticky zasedl u PC :frowning2: ....Zlobi, mě můžeš vzít taky bílé.
Jinak já peru normálně většinou Ariel nebo Persil a pro Nikču bez aviváže, vypere to snad vše, mrkvičku sice napodruhé, ale vypere :slight_smile: ...Na kurzu mi říkali, že na co si dítě zvykne od zač. to bude snášet, v porodnicích prý taky perou vše v jednom práčku, nemají pro děti zvlášt, tak nevím...JInak prý největší svinstvo je v té aviváži, tak tu jsem zatím vypustila úplně, zatím žádnými vyrážkami netrpíme...ťuk, ťuk.
10. led 2009 v 08:49  • Odpověz
Holky, přeji všem krásný víkend, my se za chvíli chystáme k babičce na sáňkování :slight_smile: , už se těším.
Murin, Zlobi ať si taky parádně užijete sáňky s dětma :wink: ...mějte se hezky!
10. led 2009 v 08:53  • Odpověz
ahojky holky, my noc super, neškrabe se, tak je to fajn...
No my s manžou máme hodně věcí značkových, jsou kvalitnější a víc vydrží...raději si koupím jednu věc pořádnou než mít moc levných....a taky za oblečení neutrácím ,ale jak jsem pracovala, tak docela hodně, musela jsem, ale samé kostýmky, mám jich asi 10 :confounded:
10. led 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile: ,
já mám oblíbený obchůdek s riflama v Otrok., tam nakupuji pro sebe i mojeho, i moje mamka tam chodí.....není moc času někde pobíhat po ZL po obchodech a s těma dvěma rarachama to už vůbec nejde. A ceny jsou tam optimální, teď jsem si tam kupovala 2 jeany za 890Kč po slevě, věci jsou tam kvalitní, většinou české, slovenské, maďarské značky.
Jinak mi pereme v Persilu sensitive, teď mám ale pokaženou pračku, tak mě pere tchýně jen v Arielu..skvrny vypere parádně, jinak na nedám dopustit na obyč. jádrové mádlo (s jelenem, Lanza apod)....vypere skvrny od mrkve i všechny ostatní...
Taky nás nutili v práci chodit v sukni a v kostýmu....teda já sukni moc nerada, ale nakonec jsem se musela podřídit.
Holky, taky jsem zvědavá, kdo z nás bude první těhu...Jani, já to teda určitě nebudu :grinning: ....já jsem od 24let buď pořád těhotná nebo kojím, i když můj by 3 chtěl :sweat_smile: , třeba si na stáří ještě nějaké pořídíme, ale teď vážně ne, ty dva mě teda bohatě stačí :sweat_smile: ....teď je řada na vás mladých...
Murin...nesmutni, určitě ještě nějaké bezvadný chlap příjde...není všem dnům konec....my máme svobodného a nezadaného švagra, je mu 27let, jestli chceš, můžu vás seznámit :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
Marky, užijte si sáňkování...i když je tam teda brrrr zzzzzimaaa, my radši ani nevytrkujem noc ven, snad odpolene se půjdem projít, jestli na chvíli vyleze oskar...
Teď jsme tu měli 3krále, ale Filip se na ně nejchtěl jít ani podívat, prý když to nejsou dinosauři a tak ho nezajímají a to mu donesli jeho oblíbený cukr.....chodívá mi tajně ujídat z cukřenky co máme pro návštěvy a teď ho ani nechtěl...
10. led 2009 v 11:46  • Odpověz
a kam tam codíš na rifle? ne kousek od nádra vlakového?
10. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
Přesně Jani, vedle pekárny Topek :slight_smile:
10. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
holky tak jsem byla venku, ale rychle jsem musela domů protože mě chytla nějaká sraj...:frowning2: takže sánkování nee sedím doma, nevíc mě škrabe v krku tak budu odpočívat...mezi chozením na záchod.
janista tak dej vědět s tím obchodem, já si kupuju jeans od 200-700 a mám je pěkně dlouho, akorát jednou jsem si koupila Levisky za 2tis a za půl roku byly seprané a u poutek dírky, už nikdy :frowning2: a třeba trička ráda kupuju taková ta evná za 60-150 kč mám jich víc a můžu střídat. ale pak věci jako pohorky, na hory, lyže...tak to samo pořádné.
filda je hustý s těmi dinosaury :slight_smile:
marky nevěděla jsem jaké chceš když jsem tam byla ale bílé neměli stejně...ale měla je tam pani. mám ty ořechy na zkoušku tak jsem zvědavá, půjdu v nich vyprat pleny.
jo a jak říkáš marky kámoška prala malé od narození v ořechách (ořeších?) pak jednou vyprala v lovele a malá se osypala..
10. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
Já tam většinou vběhnu, když mám v Otrok. nějaké vyřizování a jsem sama (to teda fakt málokdy), s těma dvěma se nakupovat moc nedá, jestli chceš, tak jak bude třeba sraz v Otrok., tak ti to tam můžu ukázat.
Já trika spíš kvalitní, mám tu alergii, tak jedině bavlněné...
Filda je spíš už otravný s těma příšerama, o ničem jiném nechce slyšet...
10. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
jani tak to jo, mně naštěstí nic nevadí, jen jsou mi některé věci nepříjemné. pak mám doma víc triček na těch si ujíždím...akorát po porodu mi moc nejsou tak musím dokoupit :slight_smile:
no filda by si mohl najít jinou zábavu taky :slight_smile:
tak jo já bcyh jeans ted potřebovala nějaké...to by bylo fajn :slight_smile: tak bychom konečně moholi to domino na trávníkách :slight_smile:
10. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
holky tak my se snad i dopracujeme k pytí - dalki jsme mišce ty pohankové "křupky" a malá jak měla sucho v puse tak pak si po lžičkách vzala pití a dokonce pak i z hrnečku trochu! aleleuja :slight_smile:
10. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.