• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Mony teda každopádně je u nosíme a dokonce více bot :grinning: Má takové ty barevné na pěkno, pak do písku tenisky, bez nich ani rana. Pak má sandálky na pěkno a ještě má sandálky po sestřence na venek, ty má dokonce 2. A teda řeknu ti, že je unosíme všechny. Jako kdyby Mates tak nechodil a nechodil by na písek tak by se to dalo. Jo pokud bych s ním byla jen doma a nebo v kočáru, tak mu stačí jedny a třeba sandály na horko, ale jak lítá a je pořád v písku,hlíně, v trávě... tak ty 1 boty by měl hned zničené a neměla bych na výměnu. A když je mokro a sedne do písku, tak ty boty jsou hned morké, tak dám sandálky třeba po tom a má je taky mokré. Já fakt musím říct, že je unosíme. ale třeba někdo má jen jedny a stačí mu to, protože to dítě tak moc nelítá a nebo s ním nikam nechodí.

AdelI. to by mě právě trefilo,a by Mates chodil tak pozdě spát.

za mnou teď dojede kámoška s malou a jedeme za další kámoškou a jejíma dětma. Má doma psa, kočky, papoušky, ovečky, kozičky, slepice a dokonce koně a poníka, tak se jedeme mrknout. Takže Mates dnes druhá zoo:slight_smile: pak k nám na oběd, spánek a odpolko dojde těhu kámoška a budeme opékat:slight_smile: tak snad počasí bude stále super. Už peču bábovku z pomazánkového másla, tak se těším až zamlsáme.
3. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
my máme troje botičky, na písek taky dávám starší, jak jdeme ven, tak v kočárku být nechce, šmatle pořád sama...

Nic my valíme ven...zatím papa
3. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
mur mates má víc bot jak já :grinning: já to neřeším má jedny až je zničí budou druhé :slight_smile: max. tenisky pořídím.
ona je táááák protivná poslední dny jsem z ní na nervy :frowning2: ještě nemám ani nabaleno :frowning2:
3. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Mony, tak jsi zkus vzít ven vyběhat, nám tohle vždy pomůže a pak jak usne, tak uvidíš, že sbališ a nebo jak to dělám já, dej jí její tašku a nebo koš s prádlem a uvidíš, jak to balení půjde, malá se u toho super zabaví i 2hod...
3. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
no tak venku jsme byli celé dopoledne...ona je prostě nevrlá. a neexistuje činnost u které vydrží dvě hodiny to fakt ne...jsem ráda, když jí něco baví 10min a pak jde jinam...
3. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Fůůůů....tak to jo...Adélka je taky sem tam nevrlá, ale vydrží si hrát pěkně sama...
3. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
tak to jen tiše závidím, toto fakt neznám, miška u ničeho dlouho nevydrží...a navíc mě chce mít pořád u sebe u všeho. no jo no co nadělám...máme dovču stará se tatínek :grinning:
3. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
tak my jedeme hezký víkend vrátíme se ve středu až tak ahoj všem
3. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
No už se taky těší, až s manžou vypadneme, ted už to ale uteče, když má Jirka dovolenou....
3. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj holky, my jsme dnešek měli super. Dojela kámoška s malou a vyrazily jsme za další mrknout se na její děti i zvířectvo. Teda Matesovi se nejvíce líbili koníci. Teda ovečky i kozičky se bál a jejich mega psa taky. Pak jsme jely k nám, při cestě Mates vytuhl, tak spal v kočárku venku a kámoščina malá v jeho postýlce. Pak holky řádily a došla další kámoška. Jen co jsme si nachystaly dobroty ven, tak začalo pršet, takže dom. Holky řádily, my kecaly, takže super. Jak přestalo pršet tak jsme hned šly ven. Doma je bugr jak v tanku, takže jdu rychle poklidit. Mates mi teď vytuhl, takže super. Pak zasednu k učení. Přeji pěkný večer.

I my si teda už vydržíme delší dobu hrát sami a já třeba uklízím nebo vařím...Mates vždy jen dojde a ukáže mi co má za hračku a pak zase jde. Je to super, že nemusím sedět u něj a hrát si s ním. Teď opravdu podělám hodně věcí. Jako samozřejmě si nejhraje s jednou hračkou, ale vyháže 2 pytle na hračky, pak vykramuje hračky v kuchyni, koupelně a jde třeba na pokličky, ale zabaví se sám, což jsem strašně ráda :grinning:

Mony já mám taky hodně bot,do každého počasí 2, a žabek na léto mám několik:slight_smile: ale to dítě to fakt potřebuje, teda aspoň my. Však uvidíš sama až ti bude Miška chodit, budete chodit na písek, na hřiště... ptala jsem se schválně kámošky co mu mě byla s 2letou Karolínkou a ta má to samé co já a to má ještě papučky na doma a o 1 sandálky navíc. Prostě jak jsi s tím dítětem od rána do večera venku i když je škaredě a nebo po dešti to prostě potřebuješ. Já teda jsem s malým třeba venku i když poprchá a nebo jak přestane pršet,tak hned letíme ven a s 1 botama by se to opravdu nedalo.
teda jak tak čtu tak je MIška protivná teda pořád:slight_smile: ji nechej chvíli samotnou a prostě ať se rozčiluje, tomu dítěti to neuškodí vědět, že nebudeš u něj sedět celý den a nebo skákat jak ono píská hned jak pípne. Se od ní nebudeš s takovou vůbec moct hnout jak budeš pořád s ní.
3. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
tak jsme doma, dovča byla super, ale po tom týdnu jsem se i rěšila domů. Na náš rodinný klídek. :sweat_smile: Holkám se to ale s děckama líbílo mooc :slight_smile: :slight_smile:. Celýma dnama řádily, chodily spát pozdě, no prostě něco pro ně. Dokonce jsem se i dostala po 5ti letech na koně zajezdit si. Teď se ale nemůžu hýbat, docela mě ta hodina v sedle zničila :grinning: :grinning:

Ještě jsem vás nedočetla, ale až bude víc času tak se na to vrhnu :sweat_smile:

Zítra musím asi začít rat, protože je toho hrůza, tak na tři dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
ahojky, já tady soptím. Nemůžu se dostat na poslání sms přes net. Mates nespí, 3den co nemůže večer usnout:frowning2: a ještě se mi dnes totálně pokazil mobil, vůbec nefunguje, byl na slunku asi 4h a ještě na něj Mates kapnul bublifuk, tak ho mám rozebraný, už jsem ho sušila i fénem. Ale nejhorší je, že se mi i ze simky vymazaly všechny čísla. Fakt den blbec. Ještě mi psala paní, že si zítra dojede pro kočárek co prodávám, ale má ho půjčený kámoška a jsou mimo, takže mi ho nemůže dovést a ta paní jen projíždějí, tak proto ho chtěla vzít, jinak mám po prodeji. Fakt jsem totálně vytočená!!!

Martu: to jste se měli teda dobře. Mě se naši taky vrátili z dovči a teda já zase konstatovala konec klidu :grinning:
4. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj holky!
Máme se fajn včera jsme byli u našich -malý se koupal v bazénku a vůbec nechtěl z vody :grinning:
Manža má ted dva dni volna tak zajedem někam na výlet.Volala mi Míša,že se má skvěle,počasí super,každý den se koupou. :slight_smile:
Mur:s tím mobilem je to naprd už jsi ho zprovoznila?No někdy se to všechno po...Ale určitě bude líp. :slight_smile:
Martu:to je fajn ,že jste si dovču užili.Dcera má taky strašně ráda koně.Když je pout nebo v zoo vždy se musí projet. :slight_smile:
Mějte všichni pohodovou neděli :wink:
5. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak už od rána peru, to na dovolené nesnáším tu horu prádla potom :frowning2:

Mur snad se ti telefon vzpamatuje :slight_smile: , mojemu spadl do studny a do kýble s vodou a vždycky se rozešel, dokonce i se střechy letěl :slight_smile:

Deli hezký výlet, já bych teď potřebovala pár dní jen na dovolenou pro sebe, abych se z těch rarachů vzpamatovala :grinning:
5. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj holky, telefon naštěstí funguje. Uff to se mi ulevilo. Hned rána jsem ho skládala dohromady. Sice se mi pak strašně doházely telefony,když jsem to kopírovala vše na simku,a le jinak dobré. Naštěstí nemusím kupovat nový, to by mě asi trefilo.
Venku je opět na zdechnutí, jak se Mates vyspí, tak jedeme k ségře a napustí mu bazének a já zatím pojedu nakoupit do baumaxu a tesca. Včera se rochnil u baráku a dnes teda u ségry. Zítra jedeme celá rodina na výlet buď do dinoparku a nebo do Karlovic se projít a na borůvky a hřiby:slight_smile: Včera ségra jeli na hřiby a donesli jich strašně moc.
5. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahojky holky,

máme tady babičku, takže super, Jirka jel ke kamarádovi at je i chvíli sám, protože ted bude celý týden s námi. Počasí super, miluji léto. Koupila jsem si včera nové kalhoty, protože už jsou mi dvoje velké....
Adélka má nové botičky do vody a halenečku...dnes jsme byly nakoupit, tak opět v obchodě pobrala kde co, no děs. Ted spinká...
Všem přeji hezký den...
5. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahoj honzi, to se máte, s babičkama je to super. Já jsem ráda, že se naši včera večer vrátili z dovči. Mates chce být s něma, takže celé dopoledne nějaká mamka ho nezajímala:slight_smile: tak jsem měla čas na pořádný úklid.
No vidím, že Adélka taky ráda nakupuje. Já když jdu s malým do obchodu sama tak to šílím, jak postavím vozík kousek od ragálu, tak už tam mám naházené věci:slight_smile:
To jedete teď do toho Rumburku, že bude s vámi? to se máte. Taky bych někam vypadla, ale holt mi musí stačit výlety.
nějak se nám tady zatahuje:frowning2: snad nebude pršet, ale teda dusno je pořádnétaky přeji pěkný den
5. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
dodala jsem foto ze zoo:slight_smile:
5. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ne, murin jedeme na Slovensko na Podhájskou, už se tam moc těšíme. No přesně tak, Adélku raději svěřím prarodičům a uklízím a nebo vařím, u toho si víc odpočinu. No vidím, že Adélka a Mates mazec, taky jsme dnes odnášely s maminkou tolik věcí, bez kterých bychom neodešli, protože malá řvala jak tur, když jsme jí vzali z ruky sojový suk, mléčný řez a lízátko...no utekla s tím za dveře a jak je malá, tak ji to asi neumělo zaregistrovat a tak se neotevřely, to jsi měla vidět její výraz, jak byla nas...á...dolní ret ohrnula :grinning: Jdu kuknout na fotky...
5. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
holky, my dnes super. Jeli jsme k ésgře i s našima. Nakonec jsme bazén nenapouštěli, počasí se totiž pořád honilo. Jak vysvitlo sluníčko, tak jsme dali vodu jen do prádelného koše a malý spokojený, stačilo mu i to:slight_smile: cáchal se přes hodinu. Pak jsme šli opékat špekáčky. Jsem teda pěkně přejezená,hlavně sladkého kolik jsem spořádala. Se zítra ani nehnu:frowning2: zatímještě nepsortuji neboť koleno cítím a jdu s ním k Dr. ve středu. ALe kdyby jste viděli kolik toho Mates zase snědl, se zachvíli neunese. Je jak otesánek, co se vzbudí po obědě, tak tu pusu nezavře a jí prostě až do večera a to si dá ještě mléko před spaním.
Zítra jedeme všichni do Karlovic, švagr s taťkou si to tam projedou na kole a my baby zajdeme na borůvky a jen se tak projít po lese. Moc se těším. Snad nám počasí bude přát!

Honzi: to znám. Teda já ten sojový suk mám strašně ráda a Mates už ho taky koštoval:slight_smile: no jo ví co je dobré:slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
hlásím návrat z dovolené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Byla super, protrajdali jsme tam skoro vše...Bešeňovou, Tatralandii, Kúpele Lúčky a vodopády, termální prameny Kalameny, dál jsme absolvovali lanovku na Lomnický štít a Malinovo Brdo v Ružomberku, skanzen v Zuberci, až na to počasí teda, chytla nás tam pořádná bouře, kolem chaty padaly stromy jak domino, chlapy pak museli vzít sekery a odklízet stromy z cesty, aby jsme se dostaly zpátky na chatu, taky netekla voda a 2dny po vichřici nešla elektřina a můj tam doslal angínu.
Janči, užijte si s Adélkou dovolenou, jako Kája byla v termálech nadšená a vůbec se jí z tama nechtělo.
Murin,taky si to dnes užijte v Karlovicích
Zbytek holky se omlouvám, ale dočtu později...
6. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky,
vítám Jani z dovolené :dizzy_face: ...tak jste si ji pěkně užily a jak tak čtu i pořádné dobrodružství bylo :grinning: , hlavně, že jste všichni ve zdraví přežili :wink:
My dnes taky trochu výletovali, jeli s tatínkem na stavbu a udělali jsme si výlet do Luhačovic :dizzy_face: ...počasí nádherné, prošli jsme kolonádu, u přehrady dali obídek a pak ještě vyzkoušeli u nás nové hřiště...no Nikča ve svém živlu a teď padla za vlast hned v 19hod.
V sobotu jsme byly celý den u babi a konečně jsme vytáhli i ten bazén, no řádilo se o 106 :wink: ...no a včera jsme neplánovaně potkali v Ternu tetku se strýcem , tak jsme ji stáhli k nám na grilovačku a posedělo se, popilo...no trochu se jim ten nákup protáhl :grinning: ale super.
Dodám taky pár foteček, nevím jestli budu ještě dočítat protože tu máme bugr jako v tanku, tak se musím na to vrhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Ähoj holky!My víkend i dnešek naprosto super :slight_smile: Včera jsme byli v aquaparku va Vyškově a dnes na grilovačce u známých :wink:
Janisto:ty termály museli být super taky bych jela. :slight_smile:
Marko:taky jsme dnes uvažovali o Luhačovicích.Pěkné fotečky :wink: Dnes jsme jelii na velký nákup do Terna tak jsem si na tebe vzpoměla.
Honzi :užijte si skvěle dovču :slight_smile:
Mur:náš Luky je taky otesánek pořád musí něco pojídat.
Pěkný večer všem :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky holky,
tak i já hlásím návrat:slight_smile: Počasí fajn, jsem ráda, že jsme vypadli. I když Petr občas telefonoval a i PC bylo vytaženo (aspoň jsem vás mohla číst):slight_smile: Byli jsme v Mikulově, dělali výlety do okolí (Lednice, Valtice). Byla to pohodka. Na penzionu jsme měli bazén, tak jsem se konečně i očvachtala (táta hlídal) :slight_smile: Byli jsme ještě s kamarádama, mají 5 měsíční holčičku, tak to bylo fajn. Zítra se chystáme s Petrem do Brna, má tam služebku a tak se svezem s ním. Chci se podívat na větší autosedačky. V pátek si asi zas vezme dovču a možná někam vyrazíme. No uvidíme i podle počasí.¨

marka: je fajn, že jste vyrazili s tatínkem. I on potřebuje někdy přepnout. Pěkné fotečky:slight_smile:

janista: ahojky, nazdar z výletu, nezmokli jste, už jste tu:slight_smile: Určitě bylo dobře i dětičky se vyřádily:slight_smile:

murin: doufám, že jste si výlet do Karlovic užili, jééééééééé já chci také borůvky. Moc dobře to tam znám, za 14 dní tam jedeme také. Skautíci tam mají tábor v Karolince. Mates je kouzelný na fotečkách v zoo:slight_smile:

Já jsem spíše natáčela na kameru, ale kamarádi fotili, tak jak je pošlou přihodím:slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
deli: tak to jste se také měli. Já už se moc těším, až Terka bude moc do aquaparku. Zařádíme tam:slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahoj holky, tak nakonec jsme byli na Soláni a super. Počasí úžasné, Mates spokojený, vozil se v kočárku, chodil, pak tam řádil na průlezkách, borůvek jsme natrhali milion. Takže opravdu nádhera. Až bude čas dodám foto.
Teď jsem ještě mimo, dojela jsem s Matesem z úrazovky. Holky já musím být pořád ve stresu a nevím co jsem komu udělala, že mám pořád nějakou smůlu a stres:frowning2: Vzala jsem Matese, že ho jdu uložit, brávám vždy flašku s sebou i termosku na noc, kdyby něco. V termosce byla horká voda a byla blbě zašroubovaná, tak jsem malého opěřila jak jsem ji nesla. Naklonila jsem se a začalo to téct, ale já si toho nevšimla, až začal řvát a já cítila na noze horkost-šílenou. Okamžitě jsem volala na mamku ať dojde, hned jsem Matese hodila pod vodu i v oblečení a sundávala mu ho. Volali jsem ségřiné tchýni(dělá na kožním) co dělat... tak ledovat a řekla ať jedeme na úrazovku. Všichni nervy někde, tak jsme volali ségře ať pro nás dojedou. Jeli jsme do ZL na úrazovku-dlouho jsem tam nebyli, že. Než jsem dojeli, tak Matesovi naskákali na nožce pucháře jak nevím co a má to od stehna až po patu jak mu to teklo, no děs. Vzali nás hned. Ptali se co a jak se to stalo. Puchýřky mu porupali, aby vytekla voda a cosi mu tam dali, celou nožičku má v obvazech, takže nemůže chodit .Má popáleniny 2stupně a v pátek musí na převaz tady do Otr. na chirurgii. Chudáček maličký. Žádné koupání, písek a chození taky ne. To možná chvilku ho nechám, ale bez bot, protože žádné díky tomu neobuje. Dala jsem mu nurofen na noc, aby byl v klidu. Teda já jsem s nervama někde :frowning2: chudáka to musí strašně bolet a já se tluču do hlavy. No snad mu tam nezůstane památka na to, neboť to má fakt po celé nožce:frowning2:
Jdu spát, zítra jedu na pojišťovnu, aby dostal nějaké penízky za to chudáček.

Janista: je super, že vám dovča vyšla a líbilo se. S tím počasím je to děs a tvůj ať se brzy uzdraví.

Peti: teda to jste se měli pěkně. Zíta si užijte Brno

Marky: vy jste měli taky pěkný výlet a ta grilovačka taky super :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Marky, pěkné fotečky
6. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojte, tak my jsme taky trochu výletili, když byl ten prodloužený víkend. V sobotu jsme byli na brusle, v neděli jsme byli trochu vyplet zahrádku a odnesli jsme si i první letošní "úrodu" - 5 lusků hrášku... A dneska jsme byli na vycházce okolo majáku ve Zlíně - našli jsme tam asi 6 bedlí a manžel si z lovu bedlí odnesl 7 klíšťat - naštěstí jen jedno přisáté, ale stejně je to mazec. To se vůbec nehodí teď chodit do lesa.
Muri, při čtení tvého předposledního příspěvku mi vstávaly vlasy na hlavě! Chudáček malý. Určitě to bude dobré a všechno se zahojí. Já sáhla v roku na remosku dlaněma a taky nemám žádnou "památku"...
6. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahojky..
tak u nas vik dobry..byla jsem na poutove zabave a dva dny na pouti..petan se i potocil a taky jsem mu koupila kloboucek..

co se tyce boticek tak petan ma tak desatery a to jeste nechodi..a to uz znicil patery boty na motorce..ale musim mu koupit nejake sandalky kotnickove s zirafou kdyz uz chce konecne chodit..jinak krome tenisek jsem vse dostala ja bych tolik nekoupila..zase tak dobre se nemam :grinning:

jinak janis..super dovca hned bych jela :dizzy_face: ale letos na nic neni pac v srpnu mam tu operaci
7. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem přidala fotky z dovolené :slight_smile:

Teda Mur vy opravdu ty úrazy přitahujete, asi by jsi měla malého obalit vatou :grinning: Ne, ale vážně ať se mu to brzo zahojí a nemá žádnou památku, a tu pojišťovnu pěkně oberte, beztak jenom tahají z lidí peníze :sweat_smile:

Marky fotečky hned zkouknu :slight_smile: , určitě jsou mooc pěkné :grinning:

Peti vidím, že jsme byli téměř na stejném místě. Nebyli jste také v té podzemní jeskyni? Bylo to super jenom tam bylo jen 7 stupňů, naštěstí nikdo neonemocněl. Neměli jsme totiž bundy (teda měli, ale nechané v autech :grinning: :grinning: )
7. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.