• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky holky,

muri čtu co jsi psala, chudák malý, já se vždy bojím takovýchto aktcí, sama jsem měla na ruce popáleniny ze zabijačky z kotle z páry, bolelo to jak cosi.
My ještě nezačali balit, nějak zatím máme v hlavě co vzít, balíme vše na poslední chvíli vždycky. Snad bude krásné počasí.
marky, botičky máme doma, dodám fotku které jsme koupili, paní je naprosto úžasná, fakt a botiček má hodně, ale doporučuji VYZKOUŠET!!!!!! Máme 21 a koupili jsme 20 a jsou jí akorát, ale v obchodě už bych koupila 22, protože 21 má akorát...

Hezký den všem...půjdeme do garáže malá se tam včera vyblbla a spala jak dudek, jen jednou hore večer...
7. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Honzi,pěkné jsou ty botičky.

Holky já jsem fakt na odstřel. Mě je z toho strašně. Malý je sice v pohodě, směje se. ale jak vidím, že pořádně nemůže chodit, žádné boty neobuje, tak nemůže běžkat po venku...je mi ho strašně moc líto. Do toho začal kašlat a hodně. Jsem s ním ráno šla k Dr. ale měla dovču a další taky, tak tam ze 4 byla jen jedna a ta tam měla natřískané, že jsem to otočila. Chtěla jsem, aby se na tu nožku podívala, neboť mu ten obvaz sjíždí a rozedírá mu to bolavé. Jsem koupila obvaz a náplast a trošku jsem mu to zavázala víc nahoře, aby mu to nesjíždělo, ale stejně mu to sjíždí:frowning2: no asi zajdu radši už zítra na chirurgii ať se mu tam nic nedostane. Koupila jsem mu sirup na kašel a dávám mu cibuli s cukrem, tak to snad brzy zabere. Dnes jsem mu koupila novou čepičku a plno brumíků-ty miluje. To má jako bolestné:slight_smile: Bože kéž bych opařila sama sebe. Teď ho pořád opečovávám, pusinkuji i on se ke mě lísá chudáček. No doufám, že tam jizvy nezůstanou, ale bojím se že jo, hlavně na tom stehýnku, tam to měl škaredé:frowning2:
je teď s babičkou na prochajdě s kočárkem a já jen odskočila nachvíli na pc jinak uklízím.
7. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahojky!
No Mur s tím popařením to muselo být hrozné.Luky se jednou popálil o žehličku jenom na prstech ale řval dost,Matýskovi se to určitě zahojí-má ještě jemnou kůži a prý se dětem jizvy dobře hojí.Hlavně,že už je lepší.K jaké chodíš mudr?Na tu chirurgii radši zítra zajdi.Chudák k tomu má ještě kašel.Tak mu posíláme uzdravovací pusinky a at už je všechno v pohodě :slight_smile:
7. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme dorazili domů z Brna. Úspěšný kup:slight_smile: Mám autosedačku, byla v akci o 1400kč. A ještě jsem k tomu dostala tričko za 500kč zdarma:slight_smile: Koupili jsme i stínítka do oken auta. Zastavili jsme se v DM, mají novou řadu skleniček. Výborná cena, výběr. Táta byl dnes štědrý. Pak oběd i ikeii a hurá domů:slight_smile:

Holky, kdy jste začaly nahrazovat odpolední svačinku (ovoce)?

murin: jejda:frowning2: Co to čtu:frowning2: Chudák Matýsek:frowning2: Je dobře, že jste hned jeli na pohotovost. Chápu, že máš výčitky, ale i to se bohužel může stát. Čím více si dáváš pozor, tím se něco podělá:frowning2: Určitě se mu to pěkně zahojí a ještě bude manekýn:slight_smile:

honzi: krásné botičky:slight_smile: Schovejte kontakt, také se nám bude hodit. Balení s dětmi, je to veselé. Proto jsem začala 2 dny před.

martufa: byla jsem v té jeskyni, ale loni. Letos s Terkou ještě né, je moc malá. Nic by z toho neměla. Bydleli jsme tak 200m od toho parkoviště u cesty:slight_smile:
7. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
ahojky, tak jsem malého uložila, ale na spánek to nevypadá:frowning2: Byl s babi venku až do 6h, trajdali kolem Moravy... pak došli a vypustila jsem ho ven, lítal jen v ponožkách a byl nesmírně šťastný. Na tu chirurgii jdu ať mu to převážou, protože přes to nejhorší mu to sjelo a má to strašné chudák:frowning2:
deli: děkujeme za pusinky
7. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Pěkný večer holky :slight_smile:
my dneska trajdali s babi po Zlíně, udělali jsme si pohodové odpolko kafíčko, zmrzlinka, nákupy...prostě další krásný slunečný den :dizzy_face: ...a normálně dnes večer si Nikča sama (a s radostí) pouklízela všechny hračky roztahané po pokoji, jsem zírala :slight_smile:
Muri, prosím tě takové smutné zprávičky :cry: ...snad bude všechno v pořádku a Matýsek nebude mít žádnou památku, u těch dětí se to všechno fakt lépe hojí :slight_smile: posíláme s Nikčou plno pusenek a foukáme nožičku :cry: ...brzy bude zase dobře :dizzy_face:
Honzi, pěkné botečky, já tam pojedu s mamkou asi příští pondělí, snad trefíme :slight_smile: ...má zamluvené takové kotníčkové tenisky, vel.22 tak snad budou dobré :slight_smile: ...jinak tedy přeji krásnou odpočinkovou dovolenou :dizzy_face: užívejte sluníčka a relaxujte :sunglasses:
Peti, koukám taky nakupování :wink: ...a dobře jste pořídili, no s takovou slevou! nekup to, že :grinning: ..a jakou sedačku jste pořídili?
7. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Muri, potkala jsem Danu s Terezkou :slight_smile: ...je to už opravdu kus ženské, žádné mimi, už je jí plný kočár :slight_smile: šikulka :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Martu, vítej z dovolené :slight_smile: ...podle foteček to vypadá, že jste si ji všichni jak se patří užili :grinning: ...moc pěkné fotečky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky no já doufám, že to bude v pohodě a zahojí se to pěkně. Zítra pro jistotu zajdu k Dr.
Vidím, že si všichni užíváte, tak to má být. Poslala jsem vám do IP adresu Matesového alba:slight_smile: tady už se nám to nevejde:slight_smile:
Peti: jakou máš tu sedačku? já jsem to ovoce začala dávat brzy, myslím v 7měs už jedl na svačinu ovoce místo mléka
7. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Martu: fakt pěkné fotečky a těch hřibů:slight_smile: dala bych si smaženici:slight_smile: teda Gabča holduje tomu alkoholu jak vidím:slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak jsem se zakoukala do foteček Muri :slight_smile: ...moc pěkné výletování a Mates očividně spokojený :dizzy_face:
My jsme v sobotu od prababi nafasovali taky plnou mísu hřibů, takže už byla omáčka, polívka a ještě jsem zbytek posušila do zásoby :sweat_smile: ...počasí jim přímo prospívá, jen fakt děs ty klíštata,všude je jich plno :confounded: toho se bojím nejvíc, proto já do lesa moc neee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
no já nemám ani kam jít teda spíš s kým jít do lesa, sama se bojím. A ještě se taky bojím těch klíšťat, měla jsem 2x boreliozu a dokonce 1x ležela s tím na infekčním v nemocnici. To byl děs. Teď jsem se ještě ani neprohlídla, dík, že jsi mi to připomněla. Jj výlet se Mastesovi líbil, byl moc spokojený. Až teda na to zakončení dne:frowning2: Ale hříbky bych si dala moc ráda, miluji je.
7. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Mur:moc pěkné fotečky Mates je vyloženě fotogenický.Některé fotečky jsem i ohodnotila :slight_smile:
Hřiby mám taky ráda ale taky se bojím klíštat
Martu:pěkné fotky z dovči :wink:
7. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
holky jdu do postele, Mates se tam začal budit, vykládá tam a já üž jsem taky k.o. dobrou
7. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Dobrou a klidnou noc :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky taky mizím....dobrou a hlavně klidnou noc všem :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
A zase jsem tady zbyla sama... :frowning2:
Děkuji za pochalu botiček, Adélka v nich ted chodí nejraději, dnes si je dokonce sama vyndala ze skříně. Zítra v 7hod vyrážíme, myslete na nás, at vyjde počasí, už se tam moc těším.

fotky Matesa nádherné, dej mu za Adélku pusinku... :wink:
7. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
tak ja uz taky valim..petan usnul v pul desate
honzi kde jsi byla na botky...ja musim malemu koupit nejake ty kotnickove jak jsou ty s zirafou..maji je tam taky??
ja budu zitra balit domu od mamky at si od nas odpocine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak my jsme dnes zbyli sami tři. Lucka s Amálkou jeli s tchýní do Luhačovic a my se chystáme na houby a někam na obídek :slight_smile: Musíme se, ale pořádně nastříkat ofem :wink: :frowning2: proti těm potvůrkám klíšťatům :frowning2:

Honzi opravdu pěkné botičky, kde jsi je koupila?

Muri pošli mi taky adresku ať se můžu kouknout na fotečky :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
ahojky..
tak petan spinka a ja mam konecne chvilku klid..
pocasi konecne podle meho gusta 20st :grinning:
8. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj holky, já jsem k.o. celý den bulím. První jsem byla s kolenem a teda nic, mám zkrácené šlachy, tak musím cvičit. Jak je má zkrácené, tak se mi moc tře jablko o chrupavku proto mě to bolí. pak jsem šla s Matesem na převaz. Teda kalamita. Má to strašné, celá nožka fialová a škaredá...Dr. mu to čistil peroxidem, malý řval jak pardál, já taky. Za týden musí na další převaz. Dr. mi říkal, že to musí týden vydržet,ne že dojdeme zase po 2dnech. A ptala jsem se jestli mu něco zůstane a z toho a říkal, že jo. Bude mít památku. Sestra se mě ptala co jsem dělala ještě než viděla ránu, prý jestli jsem kouřila. Teda po tom co jsem to viděla tak jen řvu a řvu, je mi malého tak strašně líto a to jen kvůli mě to má. SIce on se jinak směje a řádí jak kdyby nic. Ale já pořád vidím tu jeho nožičku:frowning2: takže máme po plavání a prostě po všem. Chudák vodu miluje a teď nesmí ani do sprchy. Musím ho omývat jen žínkou:frowning2: neměl by chodit, ale to ho neudržím, běhá v ponožkách, u Dr. tam pořád byl jen na nohách, čekali jsme 1,5h než nás vzal. Teď mu dám sváču a jdeme se projet kočárkem,i když prší, aby nechodil a byl v klidu.

Martu: vy se máte takový klídek, jdete houbařit...

Adeli: takže Petřík začíná chodit no vidíš, zachvíli bude sám běhat jak srnka. Ty pokud ještě jezdíš do ZL tak si zajeď nad kino do prodejny. V UH nevím jestli mají někde žirafu.
8. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky,
tak včera jsem se už na PC nedostala, Petr musel pracovat a tak mě tam nepustil. Sedačku jsme koupili maxi cosi tobi. Vybrala jsem si jí, hodně jsem pobrouzdala. A ted´ještě byla za výbornou cenu. Dnes jsem byla s kamarádkama v senioru na frappe. A ted´jsem u našich. Máma hlídá. přijdu se podívat dolů a mamka jí dává sušenku s čokoládovou polevou. No mě klepne:frowning2: Ty babičky. Naštěstí jsem zavčas zakročila:slight_smile:

murin: jejda ti lékaři. A to čekání je také hrozné:frowning2: Můj ud lepší.táta se teď také opařil. Byl na lodi, velká vlna a ta ho hodila na vařič s polévkou. Má celé záda, jeden velký puchýř:frowning2: Určitě se to zahojí, bude to trvat, ale určitě to bude lepší.

Naši ted´také byli na hříbkách, samé praváky. Tak jsem si dala smaženici. Rostou, rostou:slight_smile:

Co srazík? kdy něco spácháme?
8. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Murin, přeji ať vás to oba brzy přebolí, ale teda ta sestra si opravdu neviděla do pusy!!! :angry: .Muri, hlavu vzhůru, přece jsi to neudělala schválně a každý máme nějakou tu památku na úraz z dětství. Já jsem třeba vypadla ze sedátka z kola, když mě vezl taťka a rozbila jsem si hlavu, mám na čele 7stehů a dál bych mohla pokračovat...Jinak jsem četla, že jsi se dala na angličtinu, poradím ti výborné stránky na opáčko
http://www.bbc.co.uk/czech/learningenglish/story/2006/01/060120_language_courses_expl.shtml
Teď prohlížím vaše fotky z výletu, na Soláni to mám moc ráda, vzadu za hospodou mají hřiště s parádním výhledem :slight_smile:
Marfu, velký úlovek přeji, tchýně každý den nosí kolem 100 praváku, ale má své místa, na hřiby jezdí i 2xdenně....je blázen do hřibaření
Adel, teda ale to počasí je jak na apríla, chtěli jsme dnes na výlet na Slovensko, ale ráno bylo všude tak hnusně, že z toho sešlo.
Holky jak jste se bavily o těch botkách, my jsme na jaře kupovali v Otrok. ty Superfity, je pravda, že nejsou uvnitř tvarované, prý se to zas nedoporučuje, i na rehablitaci se nám doktorka dívala na botky a říkala, že je to zastaralý názor, botky mají být co nejlehčí a dobře ohebné, aby nebránily dítěti v pohybu a ty Superfity nám pochválila.
Jinak zítra se chystám s děckama do Zlína a podle počasí zajdem možná buď na bazén do Kostelce nebo na Lešnou, dostala jsem od taťka pernamentku na 5 vstupů, tak ji musím začít čerpat, protože je platná jen do konce roku.
Přeji hezký den a užívejte léta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahoj Peti...tož to víš, babča chtěla Terce přilepšit :grinning: .....u nás to bylo to samé, pořád by bábi do děcek cpaly jen čokoládky a buchty :sweat_smile:
8. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
Muri neboj se uvidíš, že se to malému zahojí a možná i bez památky :slight_smile: Myslím, že doktoři nikdy nic nemůžou říct na 100%. Vždycky raději připravují na horší variantu. Můj tchán měl vloni v září těžký úraz hlavy a doktoři nás připravovali na nejhorší. Dnes je téměř jak rybička dokonce i řídí auto. Jediné co má tak se mě zdá trochu víc nervózní a je hrozně opatrný aj na holky, pořád je okřikuje aby nedivočili. No ale říkej to děckám, že :sweat_smile:
Takže hlavu vzhůru a určitě se to zahojí :grinning:

Nakonec jsme nikde nebyli, tatínek se zakotvil k počítači, když malá spala a vstal až teď :unamused:
8. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
ahoj holky,moc dík. Celý den jsem probrečela, jsem totálně mimo, je mi z toho fakt strašně. Dneska za nama dojel i táta, teda nadšený rozhodně nebyl:frowning2: no já se nedivím. Sama bych si nejradši vyliskala.... Mates v pohodě, směje se a řádí jak nevím co. AKorát teda venku ho musím krotit, protože má sandálky jen nasunuté, nejdou mu přes ty obvazy zapnout.Ale aspoň něco jinak by nemohl vůbec ven, když je pořád mokro. My teda než budeme potřebovat další botičky to potrvá, s takovou Matesovi ty co má budou malé a stejně nemůže v žádných chodit,protože je neobuje. Ach jo:frowning2: Já si to pořád vyčítám, kéž bych opařila sebe a ne jeho. Do toho kašle, takže já srazík teď ne. Nejdřív za týden. Jdeme další čtvrtek na převaz, tak pak uvidím. Ale to stejně u mě vidím max.na hernu, aby mohl troku lítat, venku bych ho nemohla nechat.

janista: díky za tu angličtinu, zítra se na to mrknu. Deska nemám náladu na učení. Mates se na tom hřišti vyblbnul. řádil tam o 106. Všechny fotky jsem na net nedávala neboť jich mám strašně moc.

Peti: ty mi teda děláš chutě s těma hřibama. Já snad budu muset někoho přemluvit,aby se mnou zašel. Sama nejdu nikam.
8. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky holky!
Tak se nám pokazila pračka,tak jsem museli prát u tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měli jsme ji už deset let tak už dosloužila.Včera jsme byli kupovat novou.Tak jsem dnes hned prala a super :slight_smile:
Mur:Matýskovi bude určitě brzo líp.Ten přístup té sestry byl teda hrozný :unamused:
Luky je od rána hrozně otravný.Před týdnem jsme byli na očkování na ten Priorix,tak možná reakce.
Mějte všichni pěkný den :wink:
9. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
ahoj holky

tak za prvé chudák mates! to mě moc mrzí, musí to být hrozné. ale nevyčítej si to, to se prostě stát může :frowning2:
jani vy jste si taky užili na dovče..:slight_smile: a petka a kdo ještě že byl? :slight_smile: martu :slight_smile:

mur my jsme se "minuly" byli jsme na soláni v sobotu. bydleli jsme ve velkých karlovicích a dělali výlety. akorát takové hodně krátké. miška nechce sedět v kočárku ani se nosit v krosně ani v šátku :frowning2: chce jen chodit. doma a třeba v jídelně už hodně sama, venku za ruku :frowning2: a prostě chodit, takže toho moc neujdeme. byli jsme na kohutce a portáši tam se nám moc líbilo. už jsme zase vzali mišku na písek a už nejí kamínky a větvičky tak jsme chodili (bylo pískoviště u hotelu) ale je to fajnovka, špinavé ručičky se jí nelíbí. jinak chodí i na písek v sandálech. akorát koupíme bačkůrky na cvičení a návštěvy a zatím to stačí. uvidíme časem jaká bude další potřeba :slight_smile:

tak a všechno jsem zapomněla jdu znova mrknout co jste psaly a na fotky. ted ale pracovat tak později. zatím ahoj
a mur drž se! bude to dobré!
9. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
marky super fotečky ! :slight_smile: do luhačovic se chystáme s kámoškou o víkendu - tatínci mají pásnkou akci. nikča je fakt už velká holka! :slight_smile:
martu koukám podle fotek, že jste si to užili :slight_smile:
deli s tou pračkou to nas...ale tak stává se, hlavně at se nepo..víc věcí najednou :slight_smile:
peti na tu sedačku jsem taky koukala, ale miška jak je malá tak v ní tak "plavala" a prostě jí "nesedla" ale taky se mi líbila. a už tak budete terku vozit? a co mají v DM za nové skleničky? :slight_smile: a babička...no comment. mně když babi radila, že klukům dávala od půl roka krupicovou kaši - takže normální kravské mléko ale hlavně lepek! tak jem se osypala.
jani jsem ráda, že chválíš superfity nejsem tu aspon jediná :slight_smile:

jo a mur jak jsi psala že je miška furt protivná - není. ale tak píšu když je že jo tak to pak zaujme. tak já radši budu psát když nebude že nebyla aby to pak nevypadalo tak blbě :slight_smile: ale teď je tak nějak už týden protože má napuchlé dásně z těch stoliček a zdá se mi, že vidím i řezák v dásni už jeden (či jak se jmenuje ten poslední zub). už jsme aj koupili gel - teda přírodní ale docela pomáhá se nám zdá. no a pak je protifka protože chce chodit ale už třeba nemůže ale vézt ani nosit se nechce a neví co by...snad to brzo přejde, nebo mě klepne fakt. a asi i ty vedra a vše dohromady no.
jo a zkoušela jsi volat do nekky na storno toho plavání?

jo a našli jsme suuuper tříkolku včera ve vsetíně moc se nám líbí - má vodící tyč co řídí a je teleskopická a oddělávací pásy a posunovací sedátku a stupátka na nohy a i barvy. nemáte někdo zkušenost?
http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=181&products_id=3284
9. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile: ,

tak koukám, že všichni divilenkujem hned těď začátkem prázdnin :grinning:

Dnes jsem byla s malou poprvé na kole. Teda nohy měla až za krkem, točila se a kroutila mě s přehazovačkovýma ukazatelama, jo a pořád si chtěla sundavat přilbu :grinning: , ale naštěstí jsme dojeli kam bylo třeba a taky zpátky bez úrazu. Ale měla jsem chvilkama nahnáno. Vezla jsem mojemu oběd do vedlejší vesnice. jak nejsu zvyklá, tak mě te´d pěkně bolí nohy :grinning:

Zlobi pěkná tříkolka, naše holky mají podobnou, ale bez té tyče, už jen na ježdění, ale nechcou na ní jezdit, je tam blbý převod takže šlapou, šlapou, ale nejedou. Ale na vození s tou tyčí to může být dobré u nás to má hodně holek a jezdívají s tím teď přes létou místo kočárku. Když už jsou děti větší.
9. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.