• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky!
Míša se vrátila přímo nadšená a už se i na zádech trochu loupe :slight_smile: příští rok pojedeme všichni :wink:
Martu :.na těch bruslích to bude jen lepší a lepší.Já jsem si myslela ,že mi taky nepůjde a už jezdím dobře:slight_smile: užij si mini dovču skoro bez dětí :slight_smile: :grinning:
12. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme se vrátili z dovolené, bylo to jedním slovem úžasné, hned bych jela znovu a Adélce se taky moc moc líbilo. Jdu přebrat fotky a pak je dodám....jdu vás ještě dočíst...
12. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
martu jak píše Deli, to bude čím dál tím víc lepší a lepší. Já se taky bála. Jako první jsem jezdila ještě bez dítěte, pak rok pauza a začala jsem pak jezdit s kočárem a teda musím říct, že kočár je na to fakt super, s ním jezdím jak profík. Bez něj je to teda podstatně horší neboť se bojím že spadnu. To bych musela mít všude chrániče. ALe zatím teda jezdím jen s kočárem pro jistotu:slight_smile:

deli: to musela být opravdu super dovča. no jo ty děti se opravdu mají :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
přidala jsem ještě par fotek :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
ahojte
já tu měla od pátku do neděle kámošku s 11měs matýskem. naši chlapi chlastali na chatě. v pátek jsme byli v berušce to bylo super, miška vozila kočárek :slight_smile: a v sobotu výlet na celý den luhačovice a pak ještě tesco jsme koupili něco dětem a v neděli se děcka cachtali na balkoně a pak už přijeli chlapi na oběd. takže jsem vůbec nebyla na pc. ale koukám, že to skoro nikdo.
mur jak je matýskovi?
martu já začala na bruslích loni a taky s kočárem a je to jen a jen lepší :slight_smile:
holky na fotky kouknu časem, miška už zase směřuje ke dveřím. už krásně chodí sama aj venku, hraje si na hřiští aniž by všechno snědla, takže už jsme hodně venku zase.
tak zatím :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
ahojky
u nas vik dobry,petr uz je treti tyden pryc a tak jsem u mamky
jdu vas trosku docist
13. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojta holky, my noc jako vždy, trošku si v noci poplačem, ale jinak dobrý :slight_smile:

Holky já jsem taky jezdila první s kočárkem, ale teď mám vytahlé jen golfky a s těma nevím jak by to šlo, tak to zkouším sama. No snad se nepolámu a nepodřu :grinning:
13. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
dobré ránko!!!! :slight_smile:
My ted jdem do obchodu na poštu do lekarny a domů ještě jsem přidala nějaké fotky :grinning:
13. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojky holky, my půjdeme ven, je tam krásně, ještě mi zbývá uklidit, jen utřít prach už a valíme ven....
13. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
tak jsme přišli byli jsme i chvilku venku :slight_smile: :dizzy_face: ted hodím fotky z venku :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj Holky, akorát mi Mates usnul, tak si dávám u pc obídek:slight_smile: Dneska se za nama stavila ségra a došel i strýc se 3měsíční Natálkou, tak bylo veselo:slight_smile:

Mony: to jste se teda měly dobře i když chlapi nebyli doma. Miška už je teda šikulka, no jsem na ni zvědavá. Mates dobré, asi ho to nebolí neboť opravdu řádí, běhá, skáče....ale teda jak je nedobrý, to je šílené. Včera jak dojel z návštěvy začal z ničeho nic kousat, bít i škrábat mou mamku. Ta ho nepleskne, jen zvýší hlas, ale teda ode mě dostal. Ona na něj nemohla pak ani sáhnout a jak se rozčiloval, no děs. Dělá poslední dobou fakt šílené scény :angry: obvaz jsem mu musela spravovat neboť mu to padá, tak jsem mu tam přidala víc na stehno a zalepila náplastí, tak snad to vydrží ještě nějaký ten den.

Honzi: jak bylo na dovči?

My jedeme zítra s kámoškou a jejím přítelem do Buchlovic na výlet, tak se těším. Mates aspoň bude v klidu v kočárku. chceme ještě některý den na loď na Baťův kanál, ale to si ještě rozmýšlím neboť se bojím. Si říkám, při mém štěstí během 8měsíců nechci riskovat, aby se ta loď potopila :grinning: Luhačky dáme ve středu se ségrou.

pěkný den přeji. Já bych radši kdyby bylo zatažené kvůli Matesovi, ale bohužel:frowning2:
13. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
tak to je super mur že je matesovi líp :slight_smile: je super že usedí v kočárku to tiše závidím
vy budete nějak výletovat koukám :slight_smile:
na batův kanál se taky chystáme, tak asi radši před vámi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

normálně mi miška dneska udělala takovou scénu venku :frowning2: v autobuse musela sedět vedle mě, tak seděla, ale začala do mě kopat, tak jsem jí řekla že nesmí. spustila řev, klouzala ze sedačky nechtěla sedět, do kočárku nic. prostě řev. tak začali všichni radit že jí je vedro, má žízen, chce chodit. jeden pán furt at s ní chodím. tak jsem řekla ,že neřve kvůli tomu a že s ní ani nebudu v jedoucím buse chodit, že to je nebezpečné. tak vstal a normálně mi ji vzal že s ní půjd chodit, když je mi to tak zatěžko. tak jsem si ji vzala zpátky zařvala na něj co to vyvádí a že je to moje dítě a at se nestará. pak jsme vystoupili z busu a miška furt řev a nechtěla jít, nést se, nic. klekla si na chodník takže má odřené koleno, pak si sedala, kopala v náruči chtěla ven stoupala, padala...no scéna šílená. tak jsem ji dala aspon na trávu nechala jí vztekat a dokolečka vysvětlovala, že se nemůže vztekat at se uklidní a že může jít, můžu jí nést ale musí se uklidnit...asi po 5 min se uklidnila ale FUJ teda :frowning2:
tak jsem se vykecala :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
No ja jsem na batově kanale byla a dobré i Lukysovi se ta jízda líbila :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
deli a měli jste tam kočár a jaké jsou tam ty loďky? a nevíš jezdí každý den?
13. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Kočár jsme tam měli ten breaker.Ty lodky nevím.Byli jsme tam loni jak byla pout.A každý den to myslím nejezdí,bude to tam někde napsané.Jestli nemají i nějaké webovky.
13. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
tak to bych tam ty golfky mohla mít v pohodě. Zajdu tam s kočárem jak se Mates vyspí a zjistím co a jak.
13. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky, tak bruslit jde i s golfkama, sice jsou trošku nižší, ale dá se to.

Deli ten podhlavníček v golfáčku jste měli nebo jsi ho dokupovala? :slight_smile:

Mur naši chcou jet taky zítra s holkama do Buchlovic. Zámek je tam moc hezký, v těch zahradách jsme se fotili s mojím na svatební fotky. A hrad je taky super. :slight_smile:

Zlobi to ti teda nezávidím, ale tomu chlapovi bych taky nadala :sweat_smile:
13. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahojky holky,

zlobi: tak to jsi měla dnes náročné.-( A ten chlápek, nestačím se divit. Výborně jsi se zachovala. Já jsem zvědavá na sebe, až se jednou začne vztekat Terka:slight_smile: Nejhorší jsou ti čumilové kolem, co si myslí, že jsi hysterka, macecha,...:frowning2:

martufa: tak to jsi dobrá, já bych si s golfkama netroufla. To raději bez:slight_smile:

murin: dnes jsem potkala Matese, jak ho vozila babička. Spokojený:slight_smile:

deli: dívala jsem se na nové fotečky, Lukášek je tam chlapák:slight_smile: Asi z něj bude kuchař:slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahojky, tak konečně chrníme, snad to nezakřiknu:slight_smile:
Peti: jj babička vozila a já seděla u pc a sem tam u toho něco dělala:slight_smile:

Martu: já s golfkama teda ještě na bruslích nejela, ale viděla jsem plno lidí. Já bych si s něma troufla, ale radši vždy beru velký kočár. Ale jak jednou nebude, tak pojedu s golfkama. Se třeba v zahradě s tvojí rodinou potkám:slight_smile: My ještě uvidíme jestli do Buchlovic nebo na Buchlov, možná zmákneme obojí:slight_smile:
ten podhlavník je k tomu kočárku, já ho mám taky. Ale možná ve zdravém spaní by se dal koupit a přidělat na kočár. Já ho mám i v menším a je super do autosedačky, když je moc zatáček. Jsem to viděla jak jsme jeli na Soláň, Matesovi lítala hlava z jedné strany na druhou.
13. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!

byli jsme venku :slight_smile: a přidám ještě pár fotek z venku :dizzy_face:

Martu:ten podhlavník už tam byl v té výbavě :slight_smile: +pláštěnka a fusak :dizzy_face:

Muri:no my jsme byli na Buchlově je to tam taky hezké ale jeli jsme tam když jsem čekala Lukyse :slight_smile: chtěli jsme i do Buchlovic ale tam jsme to nestihli :frowning2: měla tam jet Míša se školou ale měli jet 1 na Buchlov potom do Buchlovic a ještě kam si :confounded: ale stihli jen dvě věci z toho kromě Buchlovic :fearful: protože pršelo :frowning2: :angry: tak třeba ještě v srpnu tam pojedem :slight_smile:

peti:asi s něho bude kuchař pořád nám něco vaří :wink: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
no já chci právě hodně výletovat tady po okolí, když nejedu nikam na dovču a teď když je pěkně tak toho musím využít. Kor teď když má Mates tu nožičku a nemůže se koupat a dělat úplně všechno, tak ty výlety jsou super, protože se zabaví a tak ten den rychle uteče. Naštěstí kočárek miluje a vydrží v něm strašně dlouho, takže super. Já byla sice v Buchlovicíh na Mikuláše na těch trzích a pak jsme prošli zahradu...ale v létě je to o moc hezčí a na Buchlově jsem byla naposled co by těhu:slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky na dovolené super, kukněte na fotky na
www.adelasamsova.mypage.cz
bylo nádherně a teploučko, tak jsem se pořád koupali.
Jinak jsem si dovezla jiné dítě, Adélka je řev a řev jak není u mě a včera nic na jídlo nevzala jen mlíko, kojila jsem snad 50krát, jsem na dně, do toho rýma, kašel u mě...

na Batův kanál se chystáme taky, už se na to moc těšíme a Luhačky jsme chtěly s maminkou zítra, ale uvidíme jak mi bude. Dnes dojede babička k nám, tak se těším, Adéla je fakt na ranu, jsem z toho vyflustlá. Jirka neměl jít ani do práce, je taky nemocný, ale jak to ráno viděl co dělala, tak se sebral a šel do práce....
od dovolené říká jen mama, jak předtím to neříkala, jen táta, tak ted jen máma. Má vyklubané 2stoličky a další 4se klubou, takže to přisuzuji zubům a průjem jak zubům, tak tomu, že cucá jen mlíčko, jde z ní jen voda....

Holky, jsem vyflustlá...děs :angry: :frowning2:
14. črc 2009 v 07:11  • Odpověz
Manža tohle viděla na regionální, tak kukněte...pro ty kdo chtějí na lodi.
Jinak zlobi, toho chlapa bych asi vyfackovala,tohle nesnáším, i mně pořád se snaží někdo radit, už nejednou jsem musela lidi odýlkovat, např. i včera, malá chtěla z kočárku a nějaký chlap na mě, tak malého dejde dolů a to jsme byli před přechodem. Tak jsem se do něj pusitila, zda by syna oblékl do růžového a do sukýnky, on že má krátké vlasy, tak si myslel, že je to kluk a přitom malá má naušnice :sweat_smile: prostě vůl....
14. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
rozkecala jsem se a zapomněla na tohle....

www.hamboat.cz
14. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
dobré ráno
my noc děs :frowning2: kojila se už v 1 (normálně až ve 3) od 3.30 vzhůru do tak 5 nasoslá na prsu mám je bolavé, spát ne, ležet sama ne, pak jsme dali krtečka znova prso a před 6 usnula - do 7.30 :frowning2: no a radek chudák před tou 6 jel do prahy tak se docela bojím. ale už je na 90 ale chce se mu spát šel zastavit.
honzi to jste se měli fajn...a nová adélka to budouzuby asi no :frowning2: miška to taky snášela špatně (ted jí vylezly 2 stoličky a 4. zub dole) takže má 10 zubů a další 2 stoličky se klubou. adélka má kolik? a z čeho ty jsi nemocná ach jo :frowning2:
a mišce všichni říkají chlapeček nevidí naušnice tak kluk. a to i když je celá v růžovém tak kluk...ale to bylo to poslední co mě štvalo...já jsem to včera fakt rozdýchávala dlouho tu scénu
peti člověk neví jaké to bude a jak bude reagovat, snad terka taková nebude :slight_smile: jestli to bude nějaké častější budeme to řešit v nějaké poradně se poradit jak na to, nechci aby nám to přerostlo přes hlavu.
mur s tou autosedačkou co vlastně máte? miška má nahoře takový límec a krásně jí v tom právě ta hlava drží. a solán..hmm hned bych se vrátila na dovolenou...
deli a co luki vaří pořád? :slight_smile:

holky a co srazík? :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
taky bych se vrátila na dovču :frowning2: Adélka má zubů 8 a rostou ji ted další ty stoličky právě....jsem tak unavená. Nevím z čeho mám rýmu, dojeli jsme a s Jirkou oba nemocní, Adélka naštěstí neee...
no Jirka šel taky total nevyspaný do práce, včera tam byl do večera a dnes opět, já se bojím, protože na jeho práci závisí lidské životy, není to sranda....
Adéla je úplně jak vyměněná, nebaví jí si hrát ani se mnou, jen prso. udělala jsem jí i palačinky, ty jediné jí, ale dnes ani ty neuspěly....ach jo... :cry:
14. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!! :slight_smile:

Dnes Lukysa je strašně otravný takže zase budem muset jít ven :slight_smile: :sweat_smile:
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Zlobi:No vaří všechno možné ale my máme doma takové ty umělé jídla jako pizza,maso,kuře atd...... :sweat_smile: :slight_smile: tak si s Míšou aspon zahrají :wink:
14. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
ahojky..
tak u nas vse pri starem
petan porad zlobi..ale uz jsem si za tech mesicu zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska jedeme na vylet na smradavku..
ale horko desne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
dala jsem ted do alba Lukášek právě usnul :slight_smile: je to v albu Lukášek se narodil :grinning: ve 2 hodiny jsem mu ještě napustila bázen tak se koupal :slight_smile: :dizzy_face: Zítra jdeme asi na koupák :slight_smile:
14. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.