• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky tak malá je dnes nějaká nervní, asi z toho horka :grinning:

U nás trochu pofukuje větřík, ale venku je tak strašné horko, že se tam nedá být. Snad bude navečer líp. Chcem jít s Davidem na večeři, jestli se nevrátí moc pozdě z práce, tak to snad vyjde :slight_smile:

Deli malý je perfektní :slight_smile:
14. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
Martu: No už se vzbudil :grinning: přidám ještě fotky ju :slight_smile:
14. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
ahoj holky, Mates blbě usíná, ale snad vytuhne brzy. Dnes spal 10min a pak lítání po Buchlovicích a pak zase jen 10min, takže za dnešek toho moc nenaspal:frowning2: v Buchlovicích bylo dobře, Mates unešený z pávů, z ptáků co tam mají v klecích a v jezírku, máme plno fotek, pak dodám až budu mít čas. Až teda na to horko,ale teda nesl to dobře, akorát teda chudák musí mít tu nožičku úplně zapařenou a to se nemůže ani okoupat:frowning2:
Zítra hned ráno jedeme do Luhačovic :slight_smile:
Nám asi taky rostou zuby neboť Mates kadí 6-8x denně, zbývají nám už jen 4 teda možná už tam jsou, ale do pusy mě nepustí, takže nevím.
já mám strašně nedobré dítě a teda musím říct, že opravdu hodně a kor jak je nedobrý i na mou mamku, je to fakt děs:frowning2: dnes dělal opět šílené scény, ale dělá mi je jen u baráku, zatím nikde jinde, ale šílím z toho.

Honzi: že už i Adélka zlobí...snad to budou jen ty zoubky. Vy se s Jirkou brzy uzdravte! jdu mrknout na fotky.

Deli: koupák byl dnes natřískaný, šla jsem okolo jak jsme dojeli z Buchlovic a opravdu hlava na hlavě:frowning2:
14. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
zdravíme všechny po krásném slunečném víkendu :wink:
dnes budeme bez tatínka i přes noc :frowning2: ...zústává nocovat v Pardubicích a zítra valí zase na Prahu.
Jak jsem se tak pročetla všihni výletujete :slight_smile:
Fotečky máte všichni moc krásné, já taky možná něco zase přihodím.
Murin, v tu sobotu jsme na zábavě nakonec nebyly, poprvé jsme grilovali u nás na baráku se známýma(měla jsem hlídání, tak jsem to musela využít :grinning:), no a nějak se to zvrtlo a na zábavu jsme se ani nedostali :sweat_smile:, ale mám to v plánu ještě přes to léto, tak snad to vyjde :slight_smile:
A co Matýsek? Vidím, že cestujete hodně, tak to se mu asi moooc líbí :slight_smile:...nožka se hojí?
Zlobi, to vztekání v traflu mi úplně připomělo Nikču tenkrát, naštěstí já jsem nenatrefila na takového "vola" :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale lidi spíše cítili se mnou, viděli že jsem vyzkoušela vše(pití,jídlo,ruce...)a dokonce mi paní při výstupu vyndala kočárek, bo bych to asi nezvládla s řádící Nikčou :stuck_out_tongue_closed_eyes:....myslím, že to bylo hlavně tím, že jsme jeli domů už hodně pozdě a chtělo se jí spát a nemohla, tak vyváděla...asi...od té doby nic, měla jsem pak strach jet znovu trajflem, ale je to v pohodě....tak ťuk, ťuk :wink:u vás to bude určo to samé, asi jen blbý den, nebo období. Poradnu bych těď určitě zatím neřešila :slight_smile:
Honzi, včera jsme byly s mamkou v Staráku na tenisky, paní fakt sympatická a milá, Nikča dostala i hrací telefon :slight_smile:, tenisky jsme koupily, máme vel. 22, akorát tedy na to že jsou zdravotní botky to moc nevypadá, ten vnitřek úplně rovný :unamused:...ještě jsem pak radši dovntř dokoupila takovou froté stelku, ale jinak jsou pěkné :slight_smile:
I na vaše fotečky jsem koukala, pěkně jste si to tam užily :dizzy_face:
Deli, Lukášek je taky pěkný ďáblík :sweat_smile: a s Miškou jsou pěkná dvojka :slight_smile:
Martu, šikulka s těma bruslema, já je letos ještě nevytáhla :frowning2:...asi budu muset dofrčet za holkama do Otrokovic :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jinak srazík můžeme kromě pátku :wink: ...klidně i třeba Zlín se Zlobi :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Muri, pěkný výlet :slight_smile: ...na ten převaz jste nakonec nebyly? No já myslím, že teď mají dítka takové blbé-vztekací období :unamused: i u nás sem tam řev, ale pomáhá, když si jí nevšímám jdu pryč a nechám vyvztekat ...teda zatím :slight_smile:
Jo a máme další zoubek :grinning: "šestý" ...opět dole :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahoj Marky, teda taky jste si pěkně užívali:slight_smile: ono je to stejně jedno:slight_smile:
taky se pak stavím na ty botičky, ale až bude moct Mates v pohodě nějaké zkoušet. Teď má na nožce jen sandálky a to opravdu jen na to běhání, jinak nic neobuje. Pak budu muset nakoupit všechny botky, protože má vše už každopádně malé i ty sandálky už má tak tak. Teď mu čouhají prstíky jen z té jedné,kde má obvazy, ale druhá je fakt akorát:frowning2: No co se dá dělat. Hlavně, aby měl brzy sundané ty obvazy, ale pochybuji. Jdeme tam ve čtvrtek.
Na srazík můžu tento týden krom zítřka a nebo další týden, to zatím nic nemám, ale u mě se to teď rychle mění, tak bych potřebovala pevný termín
14. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Neboj, určitě to bude brzy zahojené :slight_smile: ...a botky ještě užijete až až!
Tak jsem něco málo přihodila do alba...to jsou ty tenisky :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
marky: fotečky pěkné. Na tyto tenisky jsem se dívala na netu jak jsi mi poslala ten odkaz. Jestli bude možnost tak do nich taky půjdeme. No uvidíme ale kdy to bude.
Já jdu dodat taky foto, konečně jsem ho změnšila
14. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Já jsem měla původně odložené ty oranžovo-růžové, ale ve vel.23 a když jsme je zkoušely byly mooooc velké a menší neměla, tak jsme vzaly tyto :wink: ...ale jsou pěkné, dyť to stejně za chvíli zničíme :grinning:
Už se těším na fotečky :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
zatím se mi to pořád načítá, takže nevím kdy ty fotky budou,nějak mi poslední dobou blbne pc:frowning2:
no my máme zatím všechny boty 20 a jen sandálky 21, takže budou potřeba každopádně větší. Na to jak je Mates dlouhý, tak má malou nožku:slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
poslala jsem vám odkaz na foto:slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tak jsem dala i sprchu mezitím :slight_smile: ...čekání se vyplatilo, Muri fotečky pěkné :slight_smile: taky musíme zburcovat našeho tatínka zase na nějaký výlet :grinning: ...jen bobek Mates s tou nožkou :frowning2: , snad už mu to brzy sundají, to musí být fakt hnusné pařit se s tím v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My máme teď taky sandálky 20 :wink: , ale já už beru vše radši s rezervou :grinning:
14. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Už nikde nikdo :confused: ....tak valím do hajan, dobrou noc všem :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás se ještě spí:slight_smile: Jsem v šoku, noc v poho kojila jsem jen 2x. Snad už příkrmy začínají nest ovoce:slight_smile:

deli a marka: dívala jsem se do alba pěkné nové fotečky prcků:slight_smile:

murin: děkuji za email, pěkně výletujete:slight_smile: Máte krásné společné fotečky. Dnes si užijte Luhačovice:slight_smile:

Dnes mně odjel Petr služebně do Německa, ale přijede v pátek. V sobotu chceme na týden odjet do Maďarska k Balatonu. Bereme kolo, brusle a Terce vozík. Jsou tam ideální podmínky pro aktivní dovču. Těším se i na koupání. Prvně jsme chtěli jet po ČR, ale raději odjedu za hranice, třeba to nebude Petra tak svádět a pracovat (i když když jsme byli ještě svobodní na Ibize, tak bez PC a tel se neobešel. Já už byla pěkně nasraná. Pak měl účet za služební hovory 35 000kč). Je to nezmar:slight_smile: :frowning2:

Všem přeji krásný den:slight_smile:
15. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky..
tak u nas spal jen petrik a to ne nijak dobre..byla bourka jak prase..uroda odplavala..se sousedovym stolem a zidlama..odletela jim skridlice na auto nastesti moje stalo kousek dal...no hruza..ted se odklizi bordel a to ma vecer zase bourit :unamused:

docitat nebudu musim letet pa
15. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojk holky,

no včera teda byla bouřka, úplně jsem se bála, jak to práskalo. Naštěstí u nás to proběhlo bez škod :slight_smile:

Teda Adeli jsi měla štěstí :slight_smile: . Já mám vždycky strach, aby nám to nepraštilo do baráku. Jedněm tady u nás vloni při bouřce vyhořela elektrika (PC, lednička, atd.) Včera jsem aj PC vypnula z elektriky a taky televizu jsme si na vánoce nadělili plazmu, tak by mě kleplo kdyby něco.

Peti teda 35 000 to je teda kopa peněz,, ale zas když to vynese víc, tak co se dá dělat, ne? :slight_smile:

Ráno jsem prala koberec a teď ho suším před barákem na průjezdu, ale nějak se začíná slunko schovávat, tak doufám, že to ještě doschne :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!!!!! :slight_smile:

tak jsme byli od 11 hodiny do 3 hodin na koupališti a supr vyšlo nám počásí Míša se už trochu naučila plavat a Lukysovi se to ze začátku nelíbilo a potom už jo nechtěl ani z té vody vylézt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ted je už jak si zataženo :rolling_eyes: :frowning2: tak že nám to vyšlo :slight_smile: :grinning:
15. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
mám i už blog www.avuli.blog.cz :slight_smile:
15. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
ahoj holky, dodala jsem si na stránky další fotčky z výletu. Luhačovice byly skvělé až na to horko, ale Matesovi to očividně nevadilo. Řádil pěkně i v kočárku mi spal přes 2h. Zítra jdeme k Dr. tak jsem zvědavá a pak do nebíčka se mrknout a dom odpočívat, jsem teď utahaná co má tu nožku tak od rána do večera s ním jen a jen chodím kočárem a chvílemi pěšo a to horko mi teda energii nepřidává
Tady už začíná šílený fičák:frowning2:

Peti: teda to budete mít super dovču. No třeba se Terezka se spánkem bude jen a jen lepšit a zachvíli budeš spát celou noc:slight_smile:

AdelI: to je síla, ale hlavně, že auto je celé. SNad dnešní bouřka nebude mít následky ještě větší.

Deli: Míša ještě neumí plavat?
15. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
ahojky holky,
včera i předevčíerem jsme tu měli babi a na víkend jedu s Adélkou k ní, Jirka mají jakési pracovní plány s kamarádem, tak bych se nudila, tak pojedu do Zlína, uděláme si výlet do Všeminy, už se tam moc těším. Jinak Adélce rostou stoličky, průjem má jak cosi, takže mazec.
Jinak marky, my dostali taky telefonek, Adélka je přes ty telefony, já ji ty botičky dávám málokdy...kuknu se na fotky. Jinak dnes jsem měla jít ke kamarádce, ale bohužel to padlo, tak asi pojedeme na kolo k vodě s Adélkou, nevím, co s ní dělat, nic ji ted nebaví. Asi pojedeme na Ostrožskou, tam ji vemu kyblíčky a tak. Tady daleko šireko žádné koupaliště není, to mě štve....

murin, pak písni co Matýnek, ju?
16. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj holky, jsme BEZ OBVAZU!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hurá!!!!! :grinning: má to teda červené, ale pěkně zahojené. Koupat se ještě nesmí, ale sprcha jo a pak hned osušit, nemělo by se to ještě moc máčet. Jinak 1x denně natírat heřmánkovou mastí v tenké vrstvě. Bude se to zmenšovat, ale něco tam zůstane. Ale i tak jsem za něj šťastná, že nemusí nosit v tom pařáku obvaz. Nožičku mu ale na slunku budu chránit návlekem a nebo bude mít tenké pláťáky dlouhé, nechci, aby mu to slunko něco udělalo. Dneska jsem mu za odměnu koupila mega bagr, dodám foto. Je z něj unešen. Hádá se pořád se sousedem o auto a je unešený z bagrů, na něj chodíme denně a tento měli v nebíčku a nemohla jsem ho z něj dostat, tak jsem mu ho vzala.

Honzi: to se máte s tím koupáním. Kup borůvky Adélce ať to nemá tak průjmové. My teda taky kadíme o 106, ale naštěstí tuhé:slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahojky murin,

hrůza děs, nejela jsem nikam, protože Adélka jen kadí. Na balkoně kukáme na vláčky a jen voda z ni vyletěla, tak jsem ji sundala plinku a dala do vaničky s vodou na balkoně a ejhle, děs běs. Tak jsem ji vzala dovnitř a jen ji postavím, další dvě hromádky a než donesu nočník tak další...a pak na nočník samá voda z ní šla a po 5min jsem ji sundala z něj a jen se postavila, tak opět na zem....chudinka. Borůvky tady nikde nemají a já už nemám taky v mrazáku. Je vidět, že je z toho celá chudinka nesvá.
Murin, co stál ten bagr? Je super...tak vidíš, matýnek bude mít nožiku OK....
16. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
honzi běž do lékárny a kup jí nutrolin-B je to na průjem a na upravení střev. Pomůže jí to. Chudinka malá:frowning2:
ten bagr stál v nebíčku 600kč, jako je použitý,ale bohatě to stačí. My jsme mu objednali autíčko z netu, ale psali, že je vyprodané a nové bagry stály od 4tis nahoru a tento jak viděl, tak z něj nechtěl ani slézt a za 600kč je to zadara. Byla tam i elektrická super motorka za 1000kč, tu jsem taky chtěla vzít, že by ji měl u ségry na zahradě, ale zrovna došla paní z chlapečkem a ten ji chtěl. Nechali si ji odložit. Zítra se tam zajdu znovu mrknout a pokud tam bude, tak veumu i tu motorku. Jinak tam nic neměli.
16. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
no jo nás berou takovéto věci bagr, jeřáb, kamion, sekačky, traktory, letadla... kde by nějaké panenky:slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
My jme na letadla, vláčky a traktory a auta taky....a letadla už umí i říct a ví, kam ukázat, aby ne, že když tatinek u nich dělá....Nutrilon mi nepožije ani za nic, dala jsem ji banán, to je dobré na střeva. To je fakt zadara, já ted kukám na aukci, je tam traktor, malá jak ho viděla, tak jen bbbrrrrrrm brrrrrm brrrrm....
no musím se zajít taky podívat do nebíčka někdy, mají tam dost věcí....
16. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
to není nutrilon to mléko, ale nutrolin-B je to ochucený sirup.
16. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
aha, tak to jo...no uvidím, jak jí zabere banán
16. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
ten nutrolin-B je fakt dobrý na ten průjem. Já ho měla často a myslím že i Janista a Marka pro malé. Myslím, že stojí kolem 100kč, teď už fakt nevím.
16. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

asi mě klepne, celý den čekám že nám dovezou zahradní domek a pořád nic. No už ho asi nedovezou. Můj si koupil na aukru domek na dvůr a už nám ho vozí měsíc a půl a pořád ho nemáme, ještě že se má platit přii převzetí. To jsem zvědavá, jestli se ho dočkáme :frowning2:
16. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.