• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahoj holky :slight_smile:
Muri, supeeer že jste už bez, malý vypadá spokojeně, se ani nedivím s takový bágrem :grinning: někdy se stavíme obhlídnout naživo...i nás berou přesně ty věci, co jste vypsaly a dokonce jsme už seděli v opravdovém jeřábu :confused: ...děda s ním pracuje a dělali tady kousek od nás tak jsme za chlapama chodili nakukovat, no Nikča unešená :sweat_smile: , škoda, že už tu nejsou :unamused:
máte moc pěkné foto z výletování :slight_smile:
Honzi, no my právě v těch teniskách chodíváme docela hodně, ale tak s těma vložkama uvnitř jsou super :wink:...chudinka Adélka s tím průjmem :cry:, a u doktorky jste nebyly?jestli něco nechytla třeba i u té vody na dovči, já bych s ní radši zašla, kó r jestli ten průjem u zoubků dříve neměla...no uvidíte zítra jak bude :slight_smile:Ten nutrolin jsme taky měly, třeba zabere :wink:
Martu, tak to je fakt k vzteku :angry:...teď když je venku tak nádherně :confounded:...to vám ho dovezou až bude hnusně a nebude se dát být venku :unamused:
Peti, to budete mít krásnou dovolenou..hned bych jela s váma :dizzy_face:
Jinak my už dnes pomalu začali slavit moje narozky...byla tu prababi s dědou, dovezli zase plno hřibů, tak jsme je hned načistili a zítra bude nejspíš omáčka :slight_smile: ...o víkendu chystáme opět grilovačky s rodinnou a pak s kámošema, tak snad vyjde počasí :slight_smile:
Teď jak jsou ty mega vedra, tak se čachtáme každý den, ještě teď je Nikča venku s tátou a ne a ne ji dostat domů :confounded:...snad půjde aspoň brzy spát, večer jsme chtěly aspoň chvíli venku posedět a schladit se :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
holky, já bych chtěla taky domeček a sedět venku. Jirka i malá už spí, usnuli před chviličkou spolu. Průjem už dobré, snědla 2banány, takže už to přešlo...pořád chce ale jen meme :sweat_smile:
Taky bych jela na dovču ještě...ted na víkend jedu k mamči a pojedeme do Všeminy k tetě na chatu a příští týden jedeme s mamčou na Hostýn, jezdíme tam každoročně, vynechala jsem za svůj život jen jednou a to loni...tak se těším a pak už by měl mít Jirka dovču a měli bychom jet do Rumburku, chceme se stavit v Kutné Hoře k jeho rodině ukázat malou a projít město a pak tradá Rumburk...budeme hodně výletovat a chodit se koupat, už se na to moc těším, budeme pořád jen venku, to je super...
Klidně budu 14dní vařit, jen když mi malou babi pohlídá, at si od ní odpočinu...
Nikča má krásné botičky, ty tam neměla, říkala, že má přd zbožím. říkala jsem jí o Tobě marky...a za kolik byly a kde jsi koupila tu vložku? To je klasická?
16. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem řešila veliké dilema jestli jet na druhý konec zeměkoule a nebo ne.... nevím, první zkusím 1-2dny bez Matese tady a pak se asi uvidí.

Marky: bagr je opravdu super a měla jsi vidět bitku včera. Došel soused a samozřejmě ho chtěl vyzkoušet, malý scény jak nevím co, slzy jak hrachy...ale nakonec si půjčil sousedovu sekačku a byl v pohodě. Bagr má úspěch a velký :grinning: jak bude srazít třeba v Otr, tak můžete všichni vyzkoušet:slight_smile:

Honzi: to je dobře, že je Adélce líp. Třeba to fakt měla ještě z té dovolené z vody. Mates taky měl průjem, když jsme byli v jeho půl roce v aquaparku v Liberci. Ty děti se vody napijí a pak z toho mají průjem. Jinak teda budete si užívat jak s mamkou tak s Jirkou pěkně.

holky kde to v tom Staráku je? asi si tam zajedu. Normální botky koupím v DPK, ale ty tenisky koupím asi taky ty co máte. Museli jste si to tam nějak zamluvit?
17. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
ahojte
mur skvělá zpráva to je super s matesem :slight_smile:
honzi je mi líto adelky, havně že jí je líp

my měli divokou noc, horečka přes 39 byla jak oheň, dvakrát blila ale šíleně :frowning2: pak zabral nurofen na 38,2 a ráno taky. vypadá to na přehřátí. musím pro diazepam kvůli křečím. půl noci jsme nespali. ach jo
17. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
My se včera vrátili z 3denního výletu, byli zase v Tatrách, ale tentokrát v Bielankých, potřebovala jsem si trochu odpočinout po té předchozí dovolené, kdy na chatě nešla elektrika, netekla voda a můj onemocněl angínou, tu jsem pro změnu teď dostala já, takže jsem byla přes den na Modafenu bo jsem se musela starat o děcka a řídit celou cestu, na noc jsem to vždycky vysadila a pořádně se vypotila, ale i tak to byl teda záhul v tom horku. Ale jinak jedním slovem nádhera, vegetovali jsem v penzionu Šafran ve Ždiaru, pohled z pokoje přímo božský...hory všude kolem. Byli jsem se podívat na Pieninách na pltě, v lázních Vyšné Ružbachy, na zpáteční cestě v Bojnicích kvůli našemu malému paelontologovi jsme museli absolvovat muzeum pravěku...zámek ani koupaliště ho nezajímaly :grinning:
Mony, snad to bude jen ten úžeh :frowning2: , malá ho už měla taky, jeden den 40cítky a na druhý dne už byla fit....
Murin, teda ty se máš, to já bych jela hned, ale teda musela bych asi i s dětma, ty mě nikdo nepohlídá, snad se ještě sejdem a povíš o tom víc, jo....teda ten bagr je boží, Fil má šlapací traktor s vlečkou, ale nikdy na něm moc nejezdil, těžko se na něm šlape, vždycky jsme ho musela tračit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, my máme sice domeček, ale zahradu teda totálně neupravenou, což mě teda hodně štve, teď jsem Káji koupila na svátek bazén z filtrací, tak si to tu musím někde sama vydlaždit, ať je vůbec kam dát :rolling_eyes: náš tatínek teda na práci na zahradě vůbec není... a to jsem letos plánovali dělat terasu, ale skutek utek...holky užijte si výlet na Všeminu, taky se tam rádi jezdíváme koupat...
Marky, přeji všechno nej k Tvým narozeninám, doma ať poslouchají, zdravíčko a brzské dobudování domečku :slight_smile:
Marfu, snad už domek brzo dorazí, ještě že jste ho neplatili předem...
Holky, já jdu něco dělat, čeká mě vybalování, v autě mám jak po výbuchu bo se tam Fil po cestě zablil a navíc tu byl táta 3dny sám, tak si dovedete představit jak to tu asi vypadá :angry: :sweat_smile:
17. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
ahojky holky,

takže v první řadě přeji Adélce k dnešním narozeninám to, co člověk nejvíce potřebuje ZDRAVÍ, to co marně hledá ŠTĚSTÍ, a to, bez čeho nelze žít LÁSKU...a Petřík at jí dělá jen a jen radost...
jinak Janisto, já jsem ve Všemině dřív bydlela, mám to tam moc ráda.
murin a to by jsi vzala Matesa a jela na druhou půlku? A to by se Ti nestýskalo po nás? :grinning: A Tvůj nedorazí sem nadycinky?
jinak my dnes noc horší, pokadila se 2krát, smrad jak cosi. Uklidila jsem ted celý byt a přijdu do kuchyně a malá už nachystané věci ven a dokonce se i namalovala...celé černé oči od řasenky, každý den mě totiž vidí malovat se jí, tak ji dnes záhada jak otevřela už podruhé a věděla, že to patří na oči...sranda. dokonce do toho i zlaté stíny, takže kočka jak prase :wink:
musela jsem ji i vyfotit...
17. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
holky ještě všem oslavencům všechn onejlepší - marky a adel?:slight_smile:
co to je za ty úžasné tenisky o kterých tu všechny píšete?
jani teda to jsi si zase užila :frowning2: ale fajn, že tak jezdíte :slight_smile:
honzi mě právě dr. nedoporučila koupání s miškou v bazénech a rybnících a jak tak poslouchám tak dobře udělala... tyjo hlavně že si neublížila tou řasenkou. je fakt, že mišku nespouštím z očí docela se těchto věcí bojím.
17. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: ,

tak domek prý dorazí okolo10.8., a prej nám ho za to čekání smontují zadarmo, tak jsu zvědavá, jestli se ho dočkáme :slight_smile:

Muri, hezké fotečky malý je šikulka :grinning: Vy máte tátu u protinožců? Jestli jo tak chápu tvoje dilema, ale žít se dá všude, když ten druhý stojí zato. Hlavně když budete všichni pohromadě, malému by to určitě taky prospělo, no ale to je tvoje rozhodnutí. Přeju ti aby jsi to dobře vyřešila :grinning:

Honzi to mi dělají Lucinka a Amálka, Gabča naštěstí ještě nezjistila, že něco takového existuje. Amálka mě naposled namočila štětec na pudr do dětského olejíčku, no šel vyhodit :grinning:

Zlobi snad to malou brzy přejde, ty horka teď jsou šílené.

Odpoledne chci jít s malou za mojím, chvilku se povozit v traktoře, vezmu foťák a zkusím to nějak nafotit :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj,
tak my chrníme...dneska teda opět mega hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpoledne jsem chtěla vyrazit do města, ale teda nevím v tom pařku asi neee.
Zlobi, co to zase čtu :frowning2: ..chudák Miška, tak si musí vytrpět :cry: , tak hlavně ať je brzy za váma a není to nic vážného :dizzy_face:
Jani, děkuji moc za přání :dizzy_face: ...a s tou dovčou bych si taky dala říct :wink:
Honzi, Áďa je šikulka po mamince :slight_smile: , ještě že Nikča to nemá po kom okoukat, já se totiž maluju opravdu velmi vyjímečně :grinning: ....jo a ty tenisky byly za 220,-Kč, myslím, že je tam určitě měla, tyto má pořád, je jste si asi nevšimli a tu vložku do bot jsem koupila v kaufladnu, stála kolem 35,-Kč, taková froté s klínkem.
Muri, myslím, že si je nemusíš dopředu rezervovat, my je sice měli, ale stejně jsme vzali jiné, chce to vyzkoušet, akorát se s ní domluv, kdy by jsi přijela ať je doma....je to skoro na konci Staráku, pořád po hlavní a pak jak je taková prodejna čerpadel doprava a pak hned doleva, paní ti tu určitě vysvětlí :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
martu ty jo to trvá s tím domkem, ale švagr na něj čekal taky hodně dlouho :frowning2:
koukám, že se mám na co těšit. miška si dnes vzala tátův snubák, nandala siho na prst a chodila s ním a ukazovala nám ho. zajímavé co ty děti odkoukají :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Martu, tak hlavně ať vám domeček v pořádku dorazí :slight_smile:
Jééé Adélka má taky narozky :confused: ? kdy přesně? taky tedy vše nejlepší, ať Pěťani poslouchají :dizzy_face:
Zlobi, ty tenisky nejsou zase tak úžasné :grinning:
17. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
marky a Ty máš narozky kdy?
Taky Ti přeji zdraví, štěstí a lásku...a Niki at dělá jen a jen radost.
Adelka že je šikulka po mě? To vypadám taky jako stryko Fesr namalovaná???? :grinning:
17. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
no to teda jooo :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám přesně 19.7. 29let :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...příští rok vstupuju do klubu "30" :grinning: :sunglasses:
Děkuji za přání :dizzy_face:
Taky jsem dodala zase foto :wink:
17. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
chybí mi tam jedno písmenko, měla jsem na mysli stryko Festr :grinning:
Na fotečky jsem kukala, moc hezké...Nikolka je úplně jiná...meloun jsme taky měli, musím jít nakoupit do zásoby, až se malá vzbudí...
No tak to je v neděli, tak to parádně oslav...
17. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
krásné fotky marky :slight_smile: musím to ukázat radkovi, furt se bojí že má miška moc hraček...:slight_smile:
honzi já se tohoto fakt bojím, ségra mi nastříkala coby miminku iron do očí (že maminka se voní, tak chtěla navonět sestřičku) a pak vypila nějaký čistící prostředek...z takových věcí mám vítr.
my jsme dnes na prsu :slight_smile:
a všichni m iříkají at s ní klidně zítra jdu na plavčo - máme domluvené rodinné ve slaném bazénu. tak nevím nevím
17. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky!
To je pařák co?Lukysovi napustím na balkoně bazén a pak dodám fotky.
Marko:vše nej hodně zdravíčka ,štěstíčka a lásky :slight_smile:
Adeli vše nej k narozkám :wink:
Janisto:pěkně jste si tu dovču užili a tak to má být.
Mur:pěkný bagr
17. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jj na oslavu už se těším :sweat_smile:
taky my už jsme vzhůru :slight_smile: ...prozatím se loučím. Nevím jak budu nakukovat...tak přeji všem "Krásný a pohodový víkend" :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Děkuji Del :dizzy_face:
Vidím zase nová fotečka :wink: ...sluší vám to :slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky, tak chrníme. Dneska to bylo náročné v tom horku. První jsem musela za sociální pracovnicí, ale teda dobré. Pak jsem šla na Střed koupit malému botky,nic na něj nebylo. Jela jsem s ním do ZL a oblezla všechny prodejny s botama a až nad kinem jsem pořídila, ale teda pálka jak sviňa. Má za 1149kč botky:frowning2: nechtěla jsem úplně zavřené na léto, tak má s dírkama něco podobného jak měl. Cena nehorázná, ale nakonec jsem je vzala, protože uzavšené jsem nechtěla a stejně na Matese neměli. Takže žádné jiné kupovat teď nebudu. Pak jsem šla do práce za holkama se mrknout a pak na sraz s kámoškou. Šly jsme k čápovi na jídelko. Pak jsem jela do nekky, že mi vrátí prachy za plavčo a pak dom. Malý řádil se sousedem, no sranda.
Jinak teda na druhý konec světa jedu, pokud dostanu vízum. Rozhodla jsem se. Je to bohužel bez Matese, ale pojedu jen na 7dní, max 10 tak to snad vydrží beze mě. Bude u ségry prázdninovat:slight_smile:

Marky: pěkné fotečky, vidím, že máte taky spoustu hraček, ale na nás teda nemáte u nás je to jak v hračkářství a to ve velkém:slight_smile: Jinak taky přeji vše nej nej nej, hodně zdravíčka, štěstíčky,lásky, pohody a ať dobře pokračujete s baráčkem...

Honzi: Adélka je velká parádnice. Malý taky asistuje u toho když se maluji, ale nejvíc ho teda zatím bere štětec na pudr.

Adeli: taky přeji vše nej nej nej, pro jistotu, kdyby se to na icq nedoručilo:slight_smile:

janista: teda taky pěkně užíváte léta, tak to má být. Na ten traktor určo dojedeme se mrknout na kole někdy:slight_smile: mates je opravdu na takové věci. Zatím teda nešlape jen mu stačí sedět:slight_smile:

Mony: nevím jestli bych riskovala plavčo, ale třeba to bylo fakt jen přehřátí. No uvidíš jak jí bude zítra chudince
17. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
ahoj
deli luky vypadá moc spokojeně
marky užij si oslavu :slight_smile:
mur teda cestovat dneska v tom vedru ti nezávidím. co jste koupili za botky? mates vyrostl ze sandálku? to to letí co? je fajn, že ti v nekky vrátili peníze.

a s miškou. přes den v pohodě 37 byla dobrá tak jsme si říkali že půjdeme, třeba na kratší dobu. no a večer 38,5 :frowning2: takže nurofen, diazepam a žádné plavčo. no a pro dovršen všeho jsme na ní dnes našli klíšte! jako včera jen kočárkem do berušky a dneska nikde a klíště to je k posrání! to se nedá jinak říct, omlouvám se fakt :frowning2:
jsme totálně hotoví s radkem noc náročná a anijeden jsme nespali dkyž vedle takhle hicuje malá a dýchala jak bernardýn :frowning2: ach jo...
17. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
boty máme richter: http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/celorocni-boty/richter-12-0403-1211-olnub-vel-metal.htm
sandálky mates ještě má, ale nemůže chodit v sandálech když je škaredě. Potřebuje i jiné boty. Teď naštěstí nemusím kupovat tenisky do písku,nebOť ho tam pouště t dlouho nebudu.
V nekky jsem si to nechtěla vrátit neboť jsou to vyděrači. Naúčtovali mi, že jsme byli 2 lekce, přitom jsme byli jen 1,takže 560kč pak si tam odečetli manipulační popltatek 300kč, takže by mi vrátili 120kč. No směšné, tak jsem to tam nechala s tím, že se mi to převede do dalšího kurzu, to by tam zmizel ten manipulační poplatek. Doufám,že v září už bude moct Mates chodit plavat a když ne, tak si těch 120kč nechám vrátit.

teda chudák miška. Klíště ve městě? a nemohla ho mít už zdřívějška jak jste byli na dovči? já bych s ní letěla k Dr. jestli ty teploty nemá z toho. Musíte to nějak vydržet!
17. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
pěkné botky mur :slight_smile: jinak máte na písek nějaké speciální botky? miška chodí normálně v sandálech.
no všude na těch cvičeních a plavání je to hrozné s vrácením peněz :frowning2: my měli ten poukaz na rodinné plavání tam na něm to zamluvené na zítra a dnes jsme to zrušili tak pokud se nikdo nenahlásí tak nám to taky nevrátí. to je ale nějak málo, vždyť kurs je na 9 týdnů ten letní a platilo se nějakých 1600 ne? a oni počítají ne kolikrát jsi byla ale kolik bylo už lekcí :frowning2:

klíště bylo maličké a čerstvé prohlížíme jí často. teploty nejsou z toho protože vše má inkubační dobu min. 7-14 dní a to bylo čerstvé klíště. uvidíme zítra jak na tom bude.
17. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
já jsem měla na písek tenisky, protože když byl písek mokrý, tak bych ho tam nepustila v sandálech. Ale teď na písek chodit nebude, takže budou stačit tyto mega drahé a sandály na horko. Ale ty mu taky do konce prázdnin asi nevydrží:frowning2:
já jsem na plavču měla zaplacených jen 1000kč - zálohu. No kdybych to měla celé tak mě asi trefí. no uvidíme jestli budeme moc začít v září. Dneska jsem malého rychle osprchovala. v týdnu zajdu k dětské se zeptat co a jak s tou nožičkou a domluvit se s ní kdy vyplnit papír na pojišťovnu...

to asi jsou ty teploty z toho horka. Já měla dnes strach o Matese, nechce nic na hlavě:frowning2: přes den byl v kočárku pod slunečníkem, ale jak jsme dojeli dom, tak lítal venku na slunku:frowning2: tak doufám, že to slunko s ním nic neudělá.

holky co srazík? kromě písku můžem kamkoliv:slight_smile:

jdu chrnět, jsem k.o. Přeji pěkný večer, dobrou noc a pěknou sobotu...
17. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahojky
tak uz jsem na vik doma..
dneska mam narozky a tak dojel po 3 tydnech aj manzilek

jinak dneska byla na 18 mes.a petan ma 17 zubu,14,20..pres kilo zhubl pac 14 dni nejdl..a mame 91--toz nevim minule namerila 93 a asi se me aj zmensil :grinning: :grinning: :grinning: nebo spatne merala pac petan se cukal a celou dobu rval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
mur..dekuji jsi zlaticko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak jsem trosku docitala..dekuji vam za pranicka k 18 nar. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Holky, dotaz - jaké máte teď ve Zlíně počasí? Díky
18. črc 2009 v 07:01  • Odpověz
autor
ahojte
jen v rychlosti, honzina ve zlíně svítí slunko a teplo

jinak miška v noci 39,5, v 6 ráno 40! takže zábaly, nurofen, panadol. do ted spala jdu měřit už jsme hotoví fakt :frowning2:
18. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky, akorát obídkuji. Mates od 11.30h chrní, jsem myslela, že ho dnes zastřelím. Scény jak nevím co, dokonce mě liskal, dostal několikrát po zadku, půl hodinový šílený řev na celou ulici i já na něj řvala. Pak mi lehl na rameno totálně vyfluslý a nehýbal se, tož já nervy někde, že nedýchá, no děs. Naštěstí v pohodě, jsem mu dala najest a šel spát.

Adeli: nemáš za co :grinning: ty jo to je kus chlapa:slight_smile: to mu na té 18.měs. prohlídce prohlížela i zuby nebo jsi byla u zubaře s Petříkem? To je dobře, že ti dojel manžel:slight_smile:

Mony: teda to je děs, se vám nedivím, že jste k.o. nechcete pro jistotu jet k Dr. na pohotovost? Držím pěsti, aby vše bylo ok a Mišce teploty klesly!
18. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
tak petan ted usnul tak je na chvilku klid

jdu uklidit trosku a ve 4 mam nehty

mur..ne to mu dr.kontrolovala..zubar az tak ve dvou ..me zubar rikal ze ty decka stejne nechteji spolupracovat tak proc je zbytecne plasit
18. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.