• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
to slyším prvně, aby dětská kontrolovala zuby, ale je to dobré. No jsem zvědavá jestlï u nás bude.Petřík držel když se mu dívala do pusenky?
Jsem dnes Matese měřila a naměřila jsem 85cm, tak jsem zvědavá jestli to bude mít nebo ne.
18. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
tak my volali v 17.30 na pohotovost, prý at bud dojedeme nebo počkáme, ale kdyby měla ještě v noci teplotu tak zítra musíme. chtěli jsme jet večer, ale jen s močí jsme měli dojet, čekali jsme skoro 3 hod a nic, miška už šla k posteli tak jsme ji uložili, neusnula po 45 min jsme ji vzali z postýlky a totálně mokrá plena :frowning2: ted už spí tak uvidíme co bude v noci. teda třetí noc s 40 horečkama by nás už kleplo :frowning2: tak držte palce.
adel pěkné míry :slight_smile: a těch zubů :slight_smile: my máme 11 (z toho se 4 klubou)
jdeme spát snad už budeme mít klid, dobrou
18. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
mur..ne ona se jen trosku jukla a ptala se kolik jich mame nijak zvlast je nekontrolovala
tak ja valim za tatkou mame tam vinko :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
ahoj holky, to je aprílové počasí, to je strašné. Byli jsme hodinu a půl venkus e provětrat pěší prochajdou a vyhnal nás déšť. Teď tady pro změnu svítí slunko, ach jo. Malý se pořád kvůli něčemu rozčiluje, já už mám hlavu jak škopek:frowning2: Jdu ho nakrmit a dám chrnět, ať mám chvíli klid :grinning:
Mony jak je Mišce?

Adeli: jak jste oslavili narozky?:slight_smile:

Marky vy to samé:slight_smile:
19. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahojky holky,

u nás se to počasí taky pořád mění. Zítra se vrátí holky, už se naně těším, i když to zas bude záhul :slight_smile: Gabča je u tchýně, nějak se tam s mojím zapoměli, ale už se vracejí tak zatím čauky :grinning:
19. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
čauky, tak jsem úplně sama samotinká:frowning2: Mates je u ségry na prázdninách přes noc a jedu si pro něj až zítra večer. Na jednu stranu je to úžasné jaký je tu klid, ale na druhou stranu mi tu chybí i ten rachot:slight_smile: naštěstí zítra mám plno lítání, tak mi to ani nepřijde, spíš bodne, že nemusí lítat se mnou...
přeji pěkný večer....
19. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
ahojky..
ja uz jsem je slavila na modre v ctvrtek s mamkou a holkama...byla mam grilovacka a zakusecky a kafco...a tady uz me tchyne prala minulej mesic..pac ani nevi kdy mam narozky :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manzilek me dal kytku a 3tis.at si prej neco koupim..jinak nas s petrikem povzal na pizzu kde uz jsem dlouho nebyla a doma vinko...
19. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
adeli: to jste pěkně oslavili:slight_smile: to si děláš srandu, že se tchýně nepamatuje kdy máš narozky? co ti vůbec dala?
19. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
prala me 17.6. a dala me orchiej
19. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme doma od babičky...
počasí hnus, snad příští týden bude lépe, protože tam budu zase.
Adelinko, takže Orchii jsi dostala od tchýně? Ta je divná, že ani neví, kdy máš narozky...je fajn, že sis to užila...
Adélka byla hodná, ne jak doma, všichni se jí moc věnovali a byli z ní unešení...mám i nějaké fotky, jdu je přebrat.
Mony, co Miška, co vám je? Chudák malá...vás pořád něco trápí...
19. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
honzi..no je divna si uz pomalu zvykam :confounded: :grinning:
petan kdyz ma kolem sebe lidi taky je hodny
19. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
a co jinak nového Adélko? A nechtěla by jsi někdy se mnou na koupák i s malým?
19. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
ahojte holky, noc jsem přežila bez Matese, ale teda v noci jsem poslouchala jestli se vrtí nebo ne. No deformace:slight_smile: malý nechtěl u ségry usnout, prý zabral až ve 21.30h, pak ve 24h řev, v 1h, ve 2h, ale vždy jen chvilku a pak byl klid do 6.30h a prý už řádí jen co vstal. Tak snad dobré. Já se jdu teď vyfotit a po obědě se jedu nechat na očkovat. Jen doufám,že mě pak dají vízum, abych neměla očkování za nehorázné prachy na nic.To by mě trefilo asi:frowning2:
Adeli: ona je fakt divná, jako nepamatovat si narozky za takovou dobu. A nebo to dělá schálně, ale aspoň ti popřála:slight_smile:
Honzi: počasí má být teď krásné, tak si to opět užijete:slight_smile:
20. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
ahojky holky,

dnes jsem spatřila obraz jak z apokalypsy....Adélka se pokadila a než jsem vylezla ze sprchy, vyjídala z plínky hovna, celá ruka a pusa, smrděla jak tchoř, hnus...
V sobotu jsme ji s maminkou přebalovaly na hřbitově na papíru od kytky, má pořád šílený průjem...
murin, tak to se máš, že jedeš, jsi odvážná...
20. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Jani, teda ta Adélka je fakt číslo :sweat_smile: , neroustou jí náhodou zoubky, Kája taky brutálně průjmuje, nejhoší to měla tak před 3 týdny, když jí lezly stoličky, skoro měšíc byla osypaná, za mastičky jsem za jeden měsíc dala cca 1500Kč, ale už je to v pohodě.
Murin, kdy vyrážíš a na jak dlouho, malého ti bude hlídat ségra nebo bude u rodičů?... doufám, že se ješte do té doby setkáme, ať se stihnem rozloučit s tebou :slight_smile:
Marfu, ...záhul to věčím, doma mám něco podobného, vždy se těším na sobotu, když si je bere tchýně na hlídání, abych mohla pouklízet celý barák, ale jak dojedou je zase vše na hromadě, oba jsou strašní bordeláři!!!
Adel, ještě dodadečně vše nej k narozkám, hlavně zdraví a nějaké ta kilča, ať jdou zase dolů, ještě chodíš to té Diany?
Mony, co Miška, už se z toho dostává?
Dneska vyrázíme do Otrok, chceme na koupák, tak doufám, že se počasí trochu vylepší.......
....holky hezky den....mějte se :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
osypaný zadek? my jsme osypaní maličko celí, teda spíš jen bříško...
jj, rostou nám stoličky, už dnes kadila 4krát, hnus.
já asi půjdu taky na koupák do Staráku, co doma a nebo pojedu na kole na Štěrky...Jirka bude do noci v práci, aby mohl mít celozávodní příští týden a pojedeme do Rumburku...jupíííí :wink:
20. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
holky, jestli to opravdu vyjde, tak letím 15.8. jsem jen říkala, že doufám, že nevyhodím nehorázné prachy za očkování a pak z toho nic nebude. doufám, že mi vízum dají. Budu tam od neděle do neděle, holt to budu muset nějak přežít. Noťas beru s sebou,abych viděla čertíka na kameře, ale on mě neuvidí jinak by totiž vyváděl. No bude to hodně náročné pro mě i malého. Malého bude mít ségra na prázdninách a naši tam budou jezdit, je to kousíček a pak asi 1 den ho už budou mít naši neboť ségra půjde už do práce, tak to si naši vezmou dovču.

Honzi: kup adélce¨ten nutrolin-B na ten průjem , to ji fakt pomůže. Upravuje to střeva...To ani nevím,že ve Staráku je koupák.

Janista: to je pálka za ty krémy, ale Mates taky na ty hoviša je náchylný, ale naštěstí jak používám jen ten heřmánek na umývání zadečku tak musím říct super.

Holky co ten srazík? Mohly bychom se sejít někde a pokecat.... mě je to jedno kdy, teď do plavča nesmíme, tak mám volný každý den.
20. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Teda Ty se máš, už se těšíš, vid? A Tvůj se vrátí kdy? A kolik tam stojí letenka?
20. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Honzi: na jednu stranu se těším, aole na druhou mám z toho šílené nervy, co Mates, jak to zvládne, dále se bojím strašně letadla jak to teď padá a že zabloudím na letišti neboť přímý let není, musí se přesedat a já se nedomluvím a vůbec nevím co bude neboť 4,5měs je dlouhá doba co jsme se neviděli. Vůbec nevím kdy se vrátí a on to pořádně taky neví. A letenka nevím kolik stojí,mámji zdrama :grinning: platí to jeho firma i ubytování hotelu :grinning:
20. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Tak to se máš...to bych taky letěla...nic se neboj, častější jsou dopravní nehody, než nehody letadel, riskantější je jet autem, než letět, já lítání miluji...
No a uvidíš, že to bude dobré, i když jste sen neviděli, hlavně si z číny nedovez nějaký suvenýr :grinning: Třeba druhého Matese :wink:
20. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
poletím po 3, ale tak dlouhý let jsem ještě neabsolvovala,no jo budou to nervy. Týden uteče rychle ale i tak se mi bude po Matesovi stýzkat...
Suvenýr si nedovezu, to si dáme sakra pozor :grinning: a mám prášky, i když teda na ně nadávám jak nevím co a ještě řeším, že si je půjdu vyměnit.
No nic valím se vyfotit, koupit Matesovi plastovou sekačku. Pořád ji bere sousedovi a teď si ji dokonce půjčil k ségře, nechtěl bez ní odjet, tak mu ji jdu taky koupit. Pak povalím do ZL na to očkování.
přeji pěkný den....
20. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
čau holky, co je s váma, to všechny dovolenkujete?
21. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
ahojky..
u nas noc zase desna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kde ty to mur presne letis?

ja chci taky nekam ale nejsou prasulky pac uz se me blizi ta operace
21. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky!
Mur:tak at zvládneš cestu a pořádně si to tam s miláčkem užij :wink:
Jinak zkouším bez úspěchu nočník malý tam nechce ani za nic.
Mějte všichni pohodový den :wink:
21. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
ahojenky holky,

my noc super, dojel včera od Jirky kamarád, tak jsme šli spát pozdě, i Adélka.
co je se zlobi? Jeli někam? Vím, že psala, že malé není dobře a pak naráz nic...
no murin, já Ti tiše závidím...
my jdeme ven, Adélka je protivka...
21. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
ahoj
byly jsme od nedele rána v nemocnici ted nás pustili. 6.nemoc ale se 40 horečkama :frowning2: ted je osypaná jsme doma ale je protifka pak napíšu víc
21. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky, já opět nestíhám, malá měla včera celý den horečky, ale dnes se zdá být ok tak uvidíme.

Od rána jsem se nezastavila, vařila a dělám kolem baráku. Včera můj zlomil cosi na sekačce o kámen. Tak jsme ji vezli hned do Hradiště do servisu, že je ještě v záruce. Mame ji tři měsíce, ale bohužel na to se záruka nevztahuje, asi. Takže oprava bude stát nejspíš 3500. Mě asi klepne. No jak se říká: Na po..ného aj ha..l spadne.

Muri dobře zvládni cestu, ale do té doby ti jistě ještě popřeju šťastnou cestu.

Zlobi a co to je ta 6.nemoc?
21. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
holky, ve městě jsem potkala Adelinku, no je kočka...jako dycinky, ale má novou hlavu...sakra ta má šikovného manžela, udělal ji novou hlavu... :slight_smile:
je dnes opět horko, jedeme zachviličku na kole pro tatínka...ne že by domů netrefil, ale zajdeme na zahrádku a dáme si pivo a malá tam přádí...
21. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky,
Zlobi, zdravíme už konečně domů :dizzy_face: ...jsem ráda, že už se to lepší, je to fakt děs ty teploty :cry: ,ale snad už máte to nejhorší za sebou :slight_smile: , taky jsme si tím prošly :frowning2: jen škoda, že vám to ti lékaři nedokázaly říct i dříve, aspoň by jste se nemusely tak stresovat :unamused:
Martu, šestá nemoc je nemoc kojenců a malých dětí a projevuje se teplotou cca 3dny, pak teploty zmizí a objeví se vyrážka, léky na to nejsou, jen se sráží teploty....Pak je ještě "pátá" nemoc, zhruba ten samý průběh, většinou teda bez teplot a mívají ji starší děti 3-6 let :slight_smile:
Muri, teda tak ty nakonec poletíš? :confused: ! ...taky doufám, že se ještě sejdeme do odletu a podrobíš se u nás výslechu :grinning:
Jinak my tak nějak různě pendlujeme, cestujeme k babi, tchýni, na barák atd...oslavy se vyvedly perfektně, sice to počasí v sobotu nic moc, ale máme tu obrovský slunečník, takže jsme i přesto grilovali venku :sunglasses: ...dostala jsem spoustu věcí hlavně do kuch., už aby byla nová :sweat_smile: ...sadu talířů, troubu na peč.chleba (už se těším až něco vyzkoušíme), spodní prádlo, penízky atd...prostě narozky jak mají být :sweat_smile:
Jinak taky jsme pořídily Nikču letos už druhé sandálky :frowning2: a to jsem je brala s 1,5cm rezervou :confused: ...nějak nám roste nožka, máme nakonec opět DPK, taky jsme je pořídily nad tím obchodnákem :slight_smile:
No nic právě se mi vrací dítě a tatínek z Obi, byli koupit dlažbu na WC...tak jdu opět něco dělat :sweat_smile:
Snad ještě večer kuknu :wink:
21. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem uložila čertíka a vypadá to dobře. Čekám až vytuhne úplně, abych mohla jít pozalévat zahrádku, vlést do sprchy... Dneska jsem šla s malým k Dr. aby se podívala na nožku, vypadá to dobře, ale má to vysušené, tak jsem chtěla doporučit nějaký krém. No samozřejmě dovča a zastupující tam měla kotel lidí, tak jsme šli, aby něco nechytil. Tak až v pondělí. Po obídku jsem si zašla pro fotky, co jsem se nechala fotit na vízum a pak domů, došly pro mě kámošky a valily jsme s dětma na Štěrk ke Zvonovi. Dala jsem si frapé-výborné a vodu a platila 40kč, takže super cena:slight_smile:
No letět letím,ale než vyřídím vízum to bude děs, neboť to musím jet do Prahy jednou to tam zavést, podruhé vyzvednout. Samozřejmě se autem sama bojím, takže holt budu brát Matese vlakem a budeme to hledat. Já a orientační schopnosti nejdou dohromady. No bohužel to ale musím nějak udělat.Ale jinak jsou pro mě už naplánované výlety a mám si vzít i brusle, takže město projedeme na bruslích:slight_smile:

Adel: ty se máš, že máš zase novou hlavu, to by se mi taky líbilo tak často:slight_smile:

Honzi: co ten průjem už nemáte?

Martu: ať teploty brzy klesnou a je líp.

Marky: no jo máte toho hodně. To jsi musela být teda moc hodná, že jsi toho tolik dostala :grinning:
21. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.