• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
U nás už se taky chrní :slight_smile: ...ale já mám ještě žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec se mi do toho nechce, ale zítra mají být zase vedra, tak to bych opět nežehlila, dnes se to ještě dá.
Muri, tak to by ti ségra nebo vaši Matese pohlídali na tu Prahu, ne? A kdy budeš vědět jestli máš to vízum?
21. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
já mám naštěstí vše uděláno,jen ještě vytřu neboť mates chodí i doma v botech z venku a dnes byl v písku v snadálech, tak to nanosil dom:frowning2:
ségra by malou i pohlídala na tu Prahu, ale zase nechci jet vyloženě sama. Sice Mates mi v hledání nepomůže, ale aspoň by měl pár fotek z Prahy:slight_smile: No ještě uvidím estli neseženu někoho, kdo by si chtěl udělat výlet, ale pochybuji. Čekala jsem, že se ségra chytne a řekne že pojede s nama, ale to napsala jen, že by ho pohlídala.
21. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Třeba Monča by mohla :wink: ...ta bude mít Prahu určitě v malíčku :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Monča říkala, že je to na druhé straně Prahy. Psala jsem teď nezadané kámošce, tak uvidím. Ale stejně to určo dopadne tak, že pojedu sama.
holky co nějaký ten srazík?
21. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
myslíš v Praze? :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem spíše pro Zlín :grinning: ...klidně můžeme, akorát tento týden už asi nejspíš neee, ségra jsou na dovolené, tak budeme asi do pátku dělat babičce společnost a budeme tam i přes noc.
21. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
ahoj holky
normálně miška už spí a to přes den spala 3 hod přes poledne a ještě i hodinku ráno (ale šla taky spát až před 23 a vstávala v 7 tak dospávala noc) v té nemocnici ten spánek fakt stál za h...takový randál :frowning2:
marky oni mluvili o 6. nemoci, jenže miška první den zvracela a pak měla 40 a tak vysoké teploty u toho prý nebývají a byl víkend a měla to dlouho tak si ji tam nechali. navíc nechtěla ani jíst a ani moc prso :frowning2: i zhubla něco. ale tak snad už to bude dobré, dneska ta vyrážka byla hnusná, zdá se mi že ustupuje. akorát ted bude děsné jak budou vedra tak nesmí samozřejmě na slunko takže zase zavřená doma. ale furt lepší doma než na pokoji v nemocnici. oni malují dětský pavilon, tak jsme byli na odd pro větší děti a sestry některé byly protivné a nesměly jsme ani na chodbu a vůbec to byl děs. ten randál co tam dělají, vtrhnou na pokoj a hulákají a je jim jedno, že miška spí. vnoci řvali ostatní děti a jí to budilo takže je fakt unavená. zatím je i taková uknourana otrávená, ale kdo by nebyl. snad to bude lepší brzo.
nevím jak příští týden ale musíme udělat srazík :slight_smile:
jdeme spát jsme mrtví oba dva zítra už budu normálně
tak zatím všichni ahoj :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Asi měla nějaký horší průběh té nemoci :frowning2: chuděrka Miška :cry:
Tak dobrou Zlobi, odpočiňte si všichni a zítra bude zase určitě o kousek lépe :dizzy_face: ...Jj doma je doma :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Mony určitě bude líp.
Marky srazík samozřejmě ve ZL nebo tady někde, ale jestli se chcete přidat na cestu vlakem není problém :grinning: :grinning: :grinning:
tento týden mám taky plný, ale příští mám volný, teda pokud se některý den nerozhodnu pro tu Prahu.
21. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
hojte holky... prosím Zlínacky a okoli.. kdo byl na tom krevnim testu v prvním trimestru ve Zlíne na Oskarovi????
Me dneska rekl doktor, ze jestli chci tak si můžu ty testy nechat dělat v Prediku, ale ty prachy se mi ta to nechcou davat, zvlast, kdyz vím, že v nemocnici to hradí pojišťovna.. potřebovala bych tam tel.kontakt, jestli ho některá máte..prosím prosím
21. črc 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
toš su tu zas sama :frowning2: ¨
zelvatko, kuknu se, možná budu mít kontakt, máš na mysli do Predika? Nebo na Oskar?
Jinak my dnes super, byli jsme na kole pro tatínka, nakonec šel až pozdě a malá se pak vyřádila na zahrádce, nemohli jsme jí ze skluzavky dostat, sranda...
zítra dorazí maminka, tak půjdeme na koupák asi a ve čtvrtek jedeme do Luhaček, tak se moc těším...
21. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Mám dožehleno, tak povalím na kutě :pensive:
Zelvatko, já na těchto testech nebyla, přijde mi to zbytečné, když se pak na ně stejně jde a hradí to pojišťovna, ale zase je fakt, že by se případné problémy objevily už tak brzy...více ale doporučují ty testy až později, jsou přesnější :slight_smile:
Jinak tel. na Prediko mám 577 524 002,577 001 637,606 780 317 ...ale netuším zda ještě fungují, už je to nějaký ten "pátek" co jsem tam chodila :slight_smile:
Honzi, pěkně to máte rozplánované, tak ať se vše vydaří :slight_smile:
"dobrou noc" holky :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
21. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
marka: díky, ale spíš bych potřebovala telefon do batovi nemocnice, tam ty testy dělají taky a zadarmo, kontakt na prediko jsem dostala u doktora, ale od kámošky co rodila v lednu vím o té nemocnici..

honzinecka: jj, myslím Oskara.. jestli bys něco našla.. díky předem :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojte
tak začátek noci děs miška hore každých 20-30min, až jsme si ji nechali u sebe v posteli a to spala pak už dobře. a vstávala až v 8.30 takže 12h v kuse! rekord! asi dospává nemocnici
nesmíme s miškou na sluníčko takže zase zavření doma, ale stejně je tam vedro. ale nesmí zatím ani do bazénu na balkon. každopádně vyrážka už mizí! :slight_smile: tak třeba v pátek jí na chvilku orácháme na balkoně.

zelvatko http://www.bnzlin.cz/
já taky nebyla až na triplu

honzi co adelka průjem už dobré? bych se bála s ní tak brzy na koupaliště
marky pěkně jsi požehlila :slight_smile: šikulka, to mě čeká :frowning2:

tak zatím :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Adélka už průjem naštěstí nemá, vyrážíme dnes k vodě, tak se těším. Doma ji to nebaví, pořád jen knourá a venku super....
přijede nám babička, tak se těšíme...
22. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky!
To je horko odpoledne napustím Lukymu bazén :slight_smile:
Zlobi:to je dobře ,že už je vám líp :wink:
Honzi:užijte si to u vody :slight_smile:
Mějte všichni fajn den :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
ahojky..
u nas noc nic moc

honzi..uz nejsem blond..me se to nelibilo tak uz to mam hnede

dneska jdu na tetovani k narozkam

horko uz je zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: petan ani do bazenu nechce
22. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky, Matese jsem teď dala chrnět, takže klídeček. Počkám až vyloženě vytuhne a jdu dlabat:slight_smile: Horko je pořádné, ale zvládáme to dobře, hlavně Mates. Ten je ještě k tomu chudáček neboť má dlouhé plátěné kalhoty venku. Nechci mu to nožku vystavovat na sluníčko, aby tam neměl vyloženě památku, tak chodí v dlouhém. Ale odpoledne dám asi kraťásky a na tu nožku dám obvazový návlek až aspoň druhá více luftuje. Dopolko jsem s ním jezdila hodinu na bruslích, bájo po 2měs:slight_smile: sice po tom očkování bych neměla na slunko a ještě být bez sportovních aktivit, ale co doma:slight_smile: pak jsme se šli projít s tříkolkou a pak lítali se sekačkama:slight_smile:

Adeli: teda ty pěkně měníš barvy vlasů :grinning: tetování a jaké a kam? já na toto nejsem, takových věcí se bojím, mě stačilo když na mě paní šla s jehlou, aby mě naočkovala. ALe jinak na druhých se m to líbí pokud je to jemné.

Mony: To asi Miška bude chtít nějakou dobu spávat s váma. My taky po nemocnici měli problémy, ale u mě to bylohorší neboť já tam s malým na pokoji nebyla. DOma pořád chtěl za mnou, ale já do postele nee. Ale čast buzení bylo hodně, po tom týdnu se to opět upravilo a je to super. Přece jen ta nemocnice nechá památku na těch dětech:frowning2: ale hlavně že už je líp i osypání mizí...

Honzi: užijte si to u vody. Závidím:slight_smile: dneska jsem šla s Matesem kolem koupaliště a hned říkal tam a už letěl chudáček:frowning2:

zelvatko: já taky nikde nebyla. Nechtěla jsem vyhazovat peníze, když za nějaký ten týden ty testy byly zdarma. Kolem mě na to byla pouze jedna kámoška.
22. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
adel ty jo to jsou změny :slight_smile: jaké tetování
mur tak hlavně že to mates zvládá dobře.
miška už od 11 spí - sama si řekla! a to spala 12 h skoro do 9...snad jen dospává,je to divné u ní :frowning2:
já si říkám, že je rozhozená z nemocnice a potřebuje nás u sebe tak proč ne do postele, vyloženě jí to zklidnilo, bylo mi jí líto. neuměla bych ji nechat řvát v postýlce.
snad bude večer chladno a bez slunka abysme šli ven aspon na chvíli
22. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
mony to je Miška šikula, že si řekne. To Mates jede na plno do roztrhání těla, sám si neřekne. Je unavený jak nevím co, ale dom prostě nepůjde a nepůjde, to ho vždy berü násilím:slight_smile:
V Otr se troškuzatahuje a nebo se jen schovalo slunko. Horko si myslím že bude, ale zatáhnout by se opravdu mohlo.
Jo a kočárek už mám doma, tak jestli si ho chceš vyzkoušet není problém.
22. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Gabča s Amálkou spinkají, Lucka si lakuje nehty, tak mám chvilku volno. Jenom doufám, že nebude lak všude :grinning:
teploty naštěstí byly jen ten jeden den. V pondělí u nás byla jedna tady od nás a měla sebou holky (taky má 3), mají neštovice, tak teď čekám jestli to taky nedostanem. Ale byli jen mezi dveřma, tak uvidíme. :slight_smile:

Já jsem ani nevěděla, že se dá jít na ty testy dřív než to dělá doktor, ale stejně bych asi nešla. Na co, zbytečné pichání, když to pak stejně dělají.
22. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Martu: to je dobře že jste bez teplot. Já bych neštovice brala co nejdřív, líp to ty děti snášejí. I když na zimu by to bylo asi lepší přece jen se potí, tak by je to lákalo více škrábat... ale já vědět, že má tady někdo neštovice, tak jdu na návštěvu:slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
martu taková malá parádnice? a to má normální lak?
mur až tak bys šla pro nestovice co? :slight_smile:
honzi jak snáší adelka vedra, říkala jsi že jdete k vodě. já si neumím představit být s miškou venku v tomhle vedru přes den.
miška spala jen hodinu a je taková divná ach jo, máme to celé rozhozené :frowning2:
22. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahoj holky, já jsem na infarkt z Matese, dnes jsem myslela, že ho 2x zastřelím, ale fakt. Jako teda být sama je děs!!!! Byla jsem s ním na Štěrku na skluzavkách,houpačkách a potkala tam Janistu s dětma.

Mony: já teda byla celý den s Matesem venku kromě spánku po obědě. Byli jsme od 8-11h pak oběd a spánek a ven jsme šli v 15.15h a dom jsem ho násilím dovlekla v 19.36h:slight_smile: Malý úplně v pohodě a to teda má návlek na noze, normálně oblečený, takže se víc potí a do vody nesmí, ale teda nepociťuje to nijak zle, je vysmátý a řádí jak tajfun :angry:
To se mišce ustálí ten spánek. Já z toho byla taky hodně nešťastná, protože Mates býval dobrý spáč a po té nemocnici hrůza, ale za týden se to vrátilo do normálu. takže to vydržete.
Pro neštovice bych šla, ale asi fakt radši až na ten podzim zimu:slight_smile: To pokud kolem mě někoho uslyším, že je má, jdeme besedovat:slight_smile:

Mates chrní jak poleno, jdu se vrhnout na zalévání zahrádky, sprška, pak slovíčka a chrnět. Ještě ale nakuknu. Přeji pěkný večer.... pa
22. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
mur copak ti prováděl mates, že byl na zastřelení?
to jste byli venku tak jak doporučují - nebýt s dětmi od 11-15 :slight_smile: miška to vedro špatně snáší. byly jsme ted od 19-20 aspon na chvíli když už nebylo slunko, ale pak už byla unavená jak spala přes den jen od 11-12 tak ted padla. jsem zvědavá na noc :frowning2:
22. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
to radši ani tady psát nebudu neboť zachvíli skončím v Kroměříži, ale fakt. Teda začínám se těšit na týden klidu:slight_smile:
Kdyby Mates nechodil spát tak jsme venku i v té nedoporučované době. Ale musela jsem rychle dodělat oběd a pak šel chrnět a já trošku poklidit a relax. A pak nanovo to běhání za ním...jsem vyfluslá jak nevím co. Fakt potřebuji nějakou pomoct, jinak je to na mašlu být sama kor s ním:frowning2:
teď m i tady blbne chůvička, mě trefí:frowning2:
22. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
ty jo to neblbne chůvička Mates chrápe jak starý chlap :grinning:
22. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Míša je od čtvrtka u babičky tak jsem s Lukáškem sama doma ale to neva at si užije, dneska byla Míša u zubaře :sweat_smile: přidala jsem právě aktualní fotky :slight_smile: :grinning:

Murin:malý je taky kolikrát na zastřelení šli jsme kdysi s koupaliště :confounded: a nechtěl jít z té vody ven tak jsem ho vyndala tak to řval jak by ho na nože brali :angry: prostě trapas No Lukys je takoví :confounded:

No já jak kdy někdy jsme venku i 5 hodin ale mě stačí hodka dvě :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
holky jen v rychlosti...murin chran před neštovicemi, děti do 2let to snáší prý hoooodně blbě, stejně jako staří lidi, říkala to moje MUDr, protože jsme přišli do styku s neštovicemi, ale nechytli jsme je...uuuuf.
Adélko, nechala sis předělat 5letku? :grinning: No ale mně se to líbilo, bylo to super....
Dnes bylo skvěle, Adélka je taky opálená a Jirka mi říká "cigánko", jsem dost snědá...
A zítra podnikáme Luha...tak se těším...
22. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahojky..
tak ja uz valim do hajan..
dneska den nic moc..horko hnusne..
pak jsem delala nehtiky a vecir byla na tetovani..

honzi..jj nechala jsem si predelat starou a novou na kotnik a to teda byl mazec :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.